Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapJáratok és utcák EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Járatok és utcák Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Járatok és utcák EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Járatok és utcák EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Járatok és utcák EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Járatok és utcák EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Járatok és utcák EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Járatok és utcák EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Járatok és utcák EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Járatok és utcák EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Járatok és utcák EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Járatok és utcák Vote_lcapJáratok és utcák Voting_barJáratok és utcák Vote_rcap 
Kim Kaguya
Járatok és utcák Vote_lcapJáratok és utcák Voting_barJáratok és utcák Vote_rcap 
Ted Forrester
Járatok és utcák Vote_lcapJáratok és utcák Voting_barJáratok és utcák Vote_rcap 
James Miller
Járatok és utcák Vote_lcapJáratok és utcák Voting_barJáratok és utcák Vote_rcap 
William Quentin Watson
Járatok és utcák Vote_lcapJáratok és utcák Voting_barJáratok és utcák Vote_rcap 
Sindy Logan
Járatok és utcák Vote_lcapJáratok és utcák Voting_barJáratok és utcák Vote_rcap 
Hannah McDowal
Járatok és utcák Vote_lcapJáratok és utcák Voting_barJáratok és utcák Vote_rcap 
Chris Martines
Járatok és utcák Vote_lcapJáratok és utcák Voting_barJáratok és utcák Vote_rcap 
Solaria Luthia
Járatok és utcák Vote_lcapJáratok és utcák Voting_barJáratok és utcák Vote_rcap 
Daniel Reed
Járatok és utcák Vote_lcapJáratok és utcák Voting_barJáratok és utcák Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Járatok és utcák

Go down 
+3
Robert Lawrence
Ted Forrester
Sirius Black
7 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Sirius Black

Sirius Black


Férfi Hozzászólások száma : 38
Tallérok : 0
Pontok : 0

Járatok és utcák Empty
TémanyitásTárgy: Járatok és utcák   Járatok és utcák EmptyCsüt. Jún. 24, 2010 12:14 pm

Tolvajtemplom mélységi világában ezernyi barlang, járat és föld alatti utca található. Ide csak gyalogszerrel lehet lejutni...
Fáklyák fénye világít be mindent, ahogy a tömegek a hatalmas föld alatti járatokban sétálnak...

Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Járatok és utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járatok és utcák   Járatok és utcák EmptyKedd Júl. 13, 2010 8:45 am

*A mai nap elé kimerítő volt számára, így egy jól bevált helyen a Tolvajtemplomban keresett menedéket. Menet közben persze akadtak olyanok, akik bele akartak kötni, de ezeket egyszerűen leátkozta magáról, és megúszta a dolgot. Abban a hitben van, hogy itt nem találják meg, így hát, itt nem aggodalmaskodik, elvegyül a tömegbe, és még némi innivalót is szerez. Gondtalanul mászkál, és az itteni pár kósza embert fürkészi. Nem köt bele senkibe, és belé sem kötnek belé.
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Járatok és utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járatok és utcák   Járatok és utcák EmptyKedd Júl. 13, 2010 8:55 am

*Régen járt már Hell Cityben. Most is csak a halálfalók miatt jött ide. Pontosabban Cassyt keresi, és mivel Wilardban nem futott össze vele, azért megpróbálkozik ezzel a bűnbarlanggal. Kinézete teljesen eltér a tegnapitól. Szakadt farmert és pólót visel, a haja leengedve, néhol a szemébe lóg. Szerez magának valami löttyöt, aminek borzalmas íze van, így azonnal el is hajítja. Megpróbál elvegyülni a tömegben, és nem provokálni senkit. Nem akar balhét. Mindenesetre a pálcáját kéznél tartja, hátha használnia kellene.
Ahogy megy előre, hirtelen egy szőke üstökre lesz figyelmes.*
- A Forrester gyerek. *Mondja halkan, majd elindul felé. Nem akar tőle semmi különöset, csak kicsit kérdezgetni még tőle. A tegnap előtti kihallgatás nem volt túl célra vezető. Hátha itt többet elárul.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Járatok és utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járatok és utcák   Járatok és utcák EmptyKedd Júl. 13, 2010 9:00 am

*Robertnek nincs szerencséje. Mivel ő egész végig szemlélődik és forog könnyedén kiszúrja az oda nem illő alakot. Ha jobban szemügyre veszi akkor felismeri a tegnapi kedves aurort, a kihallgatásról. Kell is még az neki a nyakába. Nem szeretne vele túl sokat érintkezni ami azt illeti. Megszaporázza lépteit, és igyekszik minél élesebb kanyarokat bevenni, egy egy újabb járat elején, hogy a másik szem elől tévessze.*
~Hogy a pokolba került ez ide....~ *morgolódik magában, miközben el-el tűnik a tömegben.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Járatok és utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járatok és utcák   Járatok és utcák EmptyKedd Júl. 13, 2010 9:07 am

*Robert egy eltökélt személyiség, így nem adja fel egykönnyen. A srác nyomába ered, próbálja nem szem elől téveszteni, ami sikerül is neki. Nem hiába auror. Megszaporázza lépteit, hogy utolérje a fiút. Most már csak azt kellene kitalálnia, hogyan állítsa meg. Nem kiálthat utána, hogy állj meg. Esetleg megpróbálkozik egy mentális üzenettel, ami a futás miatt nem biztos, hogy sikerülni fog, de talán.*
~Állj meg, csak beszélni akarok veled.~ *Ha ez nem jón be, akkor valami néptelen sikátorban lábbilincselő átkot küld a fiúra, hogy az jól pofára essen. Más ötlete nem nagyon van.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Járatok és utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járatok és utcák   Járatok és utcák EmptyKedd Júl. 13, 2010 9:13 am

*A rohanás, illetve szapora menekülés közben eléri őt a mentális üzenete, amire Robert számára jól láthatóan megrázza szőke fürtjeit, nem szándékozik vele beszélgetni. Azonban a lábbilincselő átokra nem igen számít, így egy nem túl elegáns pofára esését mutat be, és már kapja is elő a pálcáját, hogy megszüntesse az átkot. Nehezebben boldogul mint kellene, és így üldözője be is érheti őt. Ha odaér nem támad, és nem is szólal meg, csak egyenlőre a földről néz fel a férfira.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Járatok és utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járatok és utcák   Járatok és utcák EmptyKedd Júl. 13, 2010 9:18 am

*Hamar beéri a srácot, majd elvigyorodik.*
- Nem adod magad könnyen, mi? *Ha a fiúnak nem sikerül megszüntetni az átkot, akkor ő megteszi helyette, de a pálcáját kivonva tartja. Hátha elmenekülne. Másik kezét meg odatartja a fiúnak, ha úgy van, akkor segít felkelni.*
- Csak beszélgetni akarok veled. A kihallgatás nem sült el valami jól a hülye háziszellemed miatt. *Mondja, majd várja a reakciókat.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Járatok és utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járatok és utcák   Járatok és utcák EmptyKedd Júl. 13, 2010 9:23 am

*Kényszeredetten mosolyodik el ő is.*
- Hát nem, de ezt igazán nem róhatja fel nekem. Főleg ezen a helyen. *jegyzi meg, és megvárja amíg a másik megszünteti a lábait fogva tartó átkot, a kéznyújtást meg elfogadja, és talpra kecmereg. Leporolja magát, és megmozgatja a jobb vállát, mert arra esett rá egy kicsit.*
- Heh,.. nekem mondja? De maga kérte a kést, nyilván beláthatja, hogy ez számomra egy kihagyhatatlan alkalom volt. *vigyorodik el, majd körbenéz. Felméri a terepet, menekülni sosem lehet tudni mikor kell.*
- Mit szeretne tudni? Mit meséljek el hogy csak úgy simán letartóztathasson? Valljam be hogy én magam vagyok a Leader? hogy én irányítom a halálfalókat? Hogy miattam kerek a föld?
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Járatok és utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járatok és utcák   Járatok és utcák EmptyKedd Júl. 13, 2010 9:35 am

- Most az egyszer nem fogom felróni. Ebben a bűnbarlangban nem is csoda, hogy a rendes emberek menekülnek. *A rendes szót direkt megnyomja. Természetesen Tedet nem gondolja rendes törvénytisztelő embernek, de ezt a fiúnak nem kell tudnia.*
- Tudom, gondolom mennyire vicces lehetett. Remélem most nem akarod bevetni. *Vigyorodik el.*
- Nem akarlak letartóztatni. Tudod mit szólnának, hogyha bevinnélek, mint halálfalót? Körberöhögnének, hogy te megőrültél. Egy gyerek... cöh. *Csóválja meg a fejét. Elsőnek Stride röhögné körbe, aztán Falcon. Falcon mindig rossz ember után szimatol.*
- De ha elmondanál ilyesmiket, az nem lenne rossz. Csak tudni akarom, hogy mit tudsz a halálfalókról. kiket ismersz, mit tudsz róluk. Ennyi. *Vonja meg a vállát. Talán ez nem olyan sok.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Járatok és utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járatok és utcák   Járatok és utcák EmptyKedd Júl. 13, 2010 9:46 am

- Még jó, amúgy szerintem magának van több félnivalója, ha megtudják hogy micsoda maga, annak nem igen fognak örülni. *mosolyog, mert elképzeli, hogy az itteniek, mi mindent tudnának kezdeni egy aurorral. Végül persze megölnék, de előtte biztosan elszórakoznának vele.*
- Nem, ha nem muszály én sem hívom elő túl gyakran. Maga is láthatta milyen szörnyen bosszantó tud lenni. *húzza el egy kicsit a száját, és az egyik járat falának dől.*
- Érdekes módon tegnapelőtt nem röhögték körbe amiért bennt tartott? Az majdnem ugyanz volt., nem? *érdeklődik, és a másikat figyeli. ez a stílus jobban áll neki, de nem mondja ki. A végén még valami békés gesztusnak vélné.*
- Elmondhatnék ha tudnék. De nem tudok Tudja, az egy dolog hogy folyton csavargok, és nem vagyok Alex orra előtt, de ettől még nem vagyok gonosz. *jegyzi meg a fiú, végigsimítva szőke haján, és megvakargatva a tarkóját.*
- Tudja, nem voltam már akkor sem egy szívjóság, amikor otthon voltam, ez itt sem változott, de attól hogy csavargom dohányzom, és kószálok, nem hinném hogy rossz ember vagyok, aki halálfalónak álljon. *teszi még hozzá, és szemeiben őszinteség látszódik.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Járatok és utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járatok és utcák   Járatok és utcák EmptyKedd Júl. 13, 2010 9:56 am

- Na ja... csak tudod az auror szakma folyamatos veszélyekkel jár. Mint a halálfalóké. Meg most minek féltsem az én kis életemet. Egyébként is meg tudom védeni magamat. *Vonja meg a vállát.* Mellesleg képzelem. Bevetnének mindenféle kínzóeszközt,a mi eszükbe jut. *Vigyorodik el, de nem bánja. Ha az a sorsa, hogy itt dögöljön meg, akkor elfogadja.*
- Láttam. Elég is volt belőle. *Húzza el ő is a száját. Vajon az élők sorában is ilyen volt?*
- Ja, mert az a főnököm utasítása volt, és elkönyveltük annak, hogy a támadásról kérdeztünk. Nem volt szó vádaskodásról. *Mondja meg az őszintét a fiúnak. Nem hiszi, hogy azonnal rohanni fog Stridehoz.*
- Hallottam már Alextől a csínytevéseidről. Igazándiból nem gondolom, hogy annyira ártanál a világnak... Ha a rossz oldalra is tartoznál... nem gondolom, hogy mániákus gyilkos lennél. Van eszed, azt észre vette. viszont a háziszellemed felkeltette az érdeklődésemet. *Vakarja meg a tarkóját.*
- Hogy került a késedbe? És hogyan halt meg?
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Járatok és utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járatok és utcák   Járatok és utcák EmptyKedd Júl. 13, 2010 10:07 am

- Hát éppen ezért nem lennék egyik sem. Ha halálfaló lennék, megőrülnék a biztos tudattól hogy üldöznek, hogy folyamatosan a sarkamban vannak, hogy minden lépésemet figyelik. Valahogy nem díjaznám túlzottan. *feleli, majd a másikra is csak elvigyorodik.*
- Amíg nem bánt, addig nem kezdek el ordibálni hogy itt egy auror, ez megfelel? *ajánlja kedvesen, mármint önmagához képest kedvesen.*
- Nekem is ami azt illeti. *vigyorodik el majd komolyságot erőltet magára. Ez nem vicces helyzet, nem kellene hát poénra vennie.*
- Értem, de meg kell értenie, hogy semmi közöm nem volt a támadáshoz, csak annyi hogy ott voltam és próbáltam megvédeni a többieket, ha már én voltam ott a legöregebb. Meg a másik, nézzen rám, maga szerint kibírnám én balhé nélkül? *mosolyodik el újfent, óvatosan. Nem árt azért az óvatosság még most sem.*
- Hát, Alex, hajlamos sok mindent eltúlozni, úgyhogy arról amit maga hallott, a felét le is húzhatja a listáról. Igyekszem nem hülyének lenni, de tudom például, hogy magának az idegeire megy a stílusom. *kuncog fel, hiszen a minisztériumban ez már kiderült, hogy Robert nem értékeli túlságosan.*
- Tuti nem fogja elhinni nekem hogy itt vettem Hell Cityben. Pedig itt vettem, kéz alatt egy árustól. És gondolhatja hogy megijedtem, mikor kiugrott belőle a szellem. *jegyzi meg kicsit kínosan, mintha tényleg halálra rémült volna abban a pillanatban. Jó színész tehát valamiképpen élethűre sikeredik az alakítás.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Járatok és utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járatok és utcák   Járatok és utcák EmptyKedd Júl. 13, 2010 10:16 am

- Én is pont ezért nem vagyok halálfaló. *Vigyorodik el. majd hozzáteszi.* Éppen ezért vagyok auror. Nem akarok eg irodában ücsörögni és jelentéseket írni. Igaz, néha azt is kell. Nem véletlenül nem én vagyok a főparancsnok. Habár... mostanság Falcon esélyesebb lesz rá. *Vigyorodik el. Azzal az állattal is rég találkozott már. Biztos Wilardban dekkol.*
- Meg. *Az jó lesz. Nem akarja rögtön kinyíratni magát.*
- Nem. Éppen az a figura vagy, aki szereti a balhékat. *Mondja, viszont a többire hümmög. Valahogy nem tud hinni a fiúnak, bizonyos háttérinformációkat tekintve. Jól tud hazudni, az is biztos.*
- Érdekes egy stílusod van, mit ne mondjak. *Vonja meg a vállát. Tényleg egy érdekes személy számára Ted.*
- Itt? *Vonja fel a szemöldökét. Azért ezt tényleg nem hiszi el. És miért pont Alex egyik diákja lenne benne? Rejtély számára.*
- És előtte nem ismerted a szellemet sehonnan sem? Mondjuk az iskolából?
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Járatok és utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járatok és utcák   Járatok és utcák EmptyKedd Júl. 13, 2010 10:26 am

- Auror sem lennék, azzal a seggfejjel dolgozni, nem lehet valami nagy élmény. Ő valahogy sosem próbálná ki amennyiben ez lehetséges. Papírmunkától meg is zizzenne.*
- Azért aurornak sem mennék ami azt illeti. Falcon? Az nem az a nagykutya akit mostanában szabadítottak rá a világra? *csap le az információra de csak mint egy érdeklődő. Tudja hogy régen volt, amikor szolgálatban volt, és hogy elküldték, de nem biztos benne hogy most újra a világra szabadul. Ha igen, akkor... jobb lesz ha megássa a sírját, Anoré mellett.*
- Akkor jó. *biccent, mert neki semmibe nem telik idecsődíteni az embereket.*
- Hát sajnos a szüleim kicsit elcseszték a nevelésem nincs mit tenni. Pofátlan kérdé, zavarja ha rágyújtok? *érdeklődik, de nem vár választ, zsebéből egy doboz fekete Dunhillt vesz elő, kivesz egy szálat és meggyújtja.*
- Azért auror lététre maga sem egy megtestesült udvariasság. *vág vissza ugyanabban a stílusban mint ahogy a férfi megjegyezte.*
- Igen itt, Hell Cityben. Kellett egy jó kés, és ezt adták. Csak elfelejtették közölni hogy extra is jár hozzá. *húzza el a száját egy kicsit.*
- Nem nem ismertem. Iskolában sem voltam túl sokat nem ismerek onnan sok mindenkit, de akit igen annak a többsége lány. *von vállat a kérdésre, tényleg nincs sok ismerőse.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Járatok és utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járatok és utcák   Járatok és utcák EmptyKedd Júl. 13, 2010 10:35 am

- Falcon. Stride nagy kedvence. Újságokban nyilatkozik róla, hogy Falcon a világ megmentője, és hogy ő fog leszámolni a halálfalókkal. Csak az a gond, hogy rossz ajtón kopogtat a drága. *Sóhajt egyet. Tény, hogy Alexet gyanúsítja. Alex lenne a Leader? Kizárt. Elég régóta ismeri, hogy tudja, ez nem lehet igaz.*
- Nem. De adj egy szálat nekem is! *Nem várja meg a választ, kivesz egy szálat a dobozból, majd meggyújtja a pálcájával. Mélyet szív a cigarettából, majd kifújja a füstöt.*
- Miért, annak kellene lennem? Örülj neki, hogy nem Falcon áll előtted. *Vigyorodik el. Igaz, drága kollégájának más eszközei vannak a nyomozásra.*
- Gáz... Menj reklamálni, és kérd vissza a pénzed. *Vigyorog továbbra is, de aztán próbál komoly arcot vágni.*
- Kicsit kutakodtam. A szellemed a Wilianbe járt, és nemrég ölhették meg, mivel csak pár hete jelentették, hogy eltűnt. Williamnak hívják. *Mondjuk feltételezi, hogy Ted mindezt tudja, csak jól hazudik. Mindegy, elhiteti a sráccal, hogy hisz neki. Úgy a legjobb.*
- Kíváncsi vagyok, ki bánt el vele ilyen rútul. *Hogy meglepődne, ha tudná.Very Happy*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Járatok és utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járatok és utcák   Járatok és utcák EmptyKedd Júl. 13, 2010 10:44 am

- Akkor ő lesz az akiről hallottam. Hogy a világ megmentője, csak éppen egy pszihopata állat. *idézi fel a jellemzést amit egyik kedves ismerőse adott neki a minisztériumi nagykutyáról. És ha Robert tudná hogy nem alex, hanem Anor a Leader..*
- Tessék.. *nyújtja a dobozt, majd ha a férfi kivett belőle egy szálat zsebre teszi a dobozt. Beszívja a füstöt, majd kicsit benntartja és kifújja. Ez az egyetlen káros szenvedélye, nem alkoholizál, és nem drogozik, csak dohányzik. Úgy érzi ennyi még belefér az életébe.*
- Mit ne mondjak, jobban örülök magának mint a főnökének vagy Falconnak örülnék. Utóbbi kezei között szerintem kétes hogy élnék-e még.*jegyzi meg kissé elkomorodva. Jobb lesz nagyon vigyáznia azzal hogy hova lép és mit. Zsebszelleme is megkomolyodhatna kicsit ami azt illeti.*
- Áh, már éppen kezdem megszokni. És hatásos fegyver a túl kíváncsi aurorok ellen. *vigyorog a fiú is, majd végighallgatja mit kell tudni Willről.*
- Williamnek? Nem, nem ismerős a neve ami azt illeti. *rázza meg a fejét, de mostmár legalább tudja, hogy mennyit tudnak az aurorok.*
- Hát erre mondjuk én is. Meg arra, hogy milyen erős lehetett éltében, ha még holtában sem nyugszik, hanem itt maradt szellemként. *meglepődne, de ő nem fogja neki megmondani.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Járatok és utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járatok és utcák   Járatok és utcák EmptyKedd Júl. 13, 2010 10:57 am

- Nem lesz ő senkinek sem a megmentője. Egy munkamániás seggfej, de a munkájához nem ért. Kínozni tud, meg ölni, de nyomozni nem. *Igaz, kinyírja az embert, mielőtt azt rendesen kihallgatná.*
- Igaz... Falcon már megölt volna. Mindegy neki, hogy bűnös-e az illető, vagy ártatlan. Esetleg, hogy mi lesz később. *Teszi még hozzá. Ezzel nem hiszi, hogy újat mond neki.*
- Kár... pedig azt hittem. *Vonja meg a vállát, közben elgondolkodik, vajon mire lehet jó Tednek, hogy így hazudik. Egyébként meg... Rob sem fog mindent elmondani, amit tud. Ő sem olyan hülye.*
- Na ja. Kitartó egy alak, az is biztos. *Mondja, majd elnyomja a cigit, amit eddig szívott.*
- No, öcsi, asszem ideje, hogy elváljanak az útjaink. Vigyázz ebben a pokoltanyában, nehogy baj érjen. Szevasz. *Majd amerről jött, arra el is megy. Kezeit zsebre dugja. Nem marad itt éjszakára, visszahopponál Wilardba, és farkasalakban végigjárja a környéket, mint minden éjjel. Hátha talál valami érdekeset.*

//Köszönöm szépen! (://
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Járatok és utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járatok és utcák   Járatok és utcák EmptyKedd Júl. 13, 2010 11:05 am

*Elvigyorodik a kedves jellemzésre. Látszik, hogy ezek ketten sincsenek túl jóban egymással.*
- Hát ha maga mondja magának elhiszem. *vigyorog, majd a következőkre kissé felvonja a szemöldökét.*
- Azt nem szeretném ha megölne. Még élve kellek magamnak. *fintorodik el, majd lassanként ő is elnyomja a csikket, és csak elpöcköli valamerre.*
- Kitartó ez tény.. *von vállat.
- Vigyázok, ne aggódjon maga miattam. Sokkal inkább maga miatt. *búcsúzik, azzal innen egyenesen a menedékhelyre hopponál, ami majdnem második otthona már.*


//Én is köszi//
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Járatok és utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járatok és utcák   Járatok és utcák EmptyHétf. Feb. 14, 2011 8:48 am

*Fogalma sincs, hogy keveredett ide. Az egyik pillanatban még a suli területén császkál, majd ide került valahogy. Egy fekete felső, kék farmer és egy fekete-fehér DC cipő van rajta. Az elmúlt napokban valahogy nem a legjobb formában van. Túl sokat aggódik Max végett, bár nem tudja, hogy miért. Mivel nem félős, így nyugodtan sétálgat, mit sem sejtve, hogy veszély is leselkedhet rá. Nézelődik, minden alaposan feltérképez, hisz erre még soha nem járt. Elég borzalmas helynek tartja, így elsőnek, de nem zavarja. Szereti a kalandokat és a kihívásokat. A múltkori vámpír támadásnál rosszabb nem igen lehet erre felé sem. Csendben lépked az utcán, elmerengve a gondolataiban.*
Vissza az elejére Go down
Remus Lupin
Kalandor
Kalandor
Remus Lupin


Hozzászólások száma : 104
Tallérok : 0
Pontok : 0

Járatok és utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járatok és utcák   Járatok és utcák EmptyHétf. Feb. 14, 2011 8:53 am

Ralph rosszul gondolja, lehet rosszabb. Itt bármikor bárki letámadhatja és ha véletlenül ránéz, vagy valami... megölheti ok nélkül. Néhány ember furcsán megy el a fiú mellett, az egyik meg is áll, ahogy Ralph elhalad mellette. Majd végül a sötétségből egy zöld csuklyás alak tűnik fel, érezhetően kivéve Ralph pálcáját és pénztárcáját (?) a zsebéből. Megáll, vigyorogva nézi végig a kissrác arcát. Láthatóan egy férfivel van dolga Ralphnak, de több nem deríthető ki.
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Járatok és utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járatok és utcák   Járatok és utcák EmptyHétf. Feb. 14, 2011 9:00 am

*Most már egy kicsit furcsállja is a helyet, de egyáltalán nem zavarja, hogy nem nézik itt jó szemmel. Mikor elhalad egy csuklyás alak mellett, aki a következő pillanatban kiveszi a pálcáját és a pénztárcáját. Ez azonnal feltűnik neki. Megfordul, majd felméri az alakot. Megállapítja, hogy egy férfi az, de sajnos többet nem tud kivenni belőle.*
-Héé! Azokat adja vissza, mivel nem a magáé. Szerezzen máshonnan pénzt, ne tőlem. *Mondja a férfinak, miközben a kezét nyújtja, hogy visszakapja a cuccait.*
~Ez nehezebb lesz, mint ahogy én elképzeltem, de egy próbálkozást megért.~
Vissza az elejére Go down
Remus Lupin
Kalandor
Kalandor
Remus Lupin


Hozzászólások száma : 104
Tallérok : 0
Pontok : 0

Járatok és utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járatok és utcák   Járatok és utcák EmptyHétf. Feb. 14, 2011 9:09 am

A férfi csak áll, vigyorog, majd nyújtaná a fiú felé a dolgait, de gyorsan elhúzza a kezét. A csuklyát megigazítja a fején, arcán láthatóan egy hosszú heg húzódik.
-Mit keres egy ilyen... gyermek ész itt, ebben a rémes helyben? - Érdekesen beszél, akcentusa is más... egyelőre nem úgy tűnik, mint aki nagyon meg akarja érteni Ralphot. Közben a férfin egy hosszú kígyó mászik fel, ami nem túl biztatóan sziszeg Chrisre. Az ismeretlen csak végigsimít rajta, teljesen nyugodtan, hagyva hogy Ralph egy kicsit megijedjen.
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Járatok és utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járatok és utcák   Járatok és utcák EmptyHétf. Feb. 14, 2011 9:17 am

*Ahogy várta. A férfi nem adja vissza neki egy könnyen a cuccait, inkább játszadozik vele. A kérdésre nem tudna mit válaszolni, csak azt, hogy eltévedt. Bár ezt a férfi eléggé kihasználná, így ki kell találni valami álcát, hogy mit keres itt.*
-Sétálni támadt kedvem. Miért, zavarja?? *Kérdezi teljesen nyugodtan, hisz egyáltalán nem zavarja a férfi modora. Hallott már a helyről, tudja, hogy milyen emberek, illetve lények vannak erre felé. Mikor egy kígyó kúszik fel az ismeretlenre, egy kicsit megijed, mivel hirtelen jelent meg. Az egyáltalán nem zavarja, hogy rásziszeg, mint ahogy az sem, hogy végigsimítanak rajta.*
-Érdekes állata van. Hol találta vagy esetleg vette?? *Érdeklődik teljesen nyugodtan, nem fél egyáltalán az idegentől.*
Vissza az elejére Go down
Remus Lupin
Kalandor
Kalandor
Remus Lupin


Hozzászólások száma : 104
Tallérok : 0
Pontok : 0

Járatok és utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járatok és utcák   Járatok és utcák EmptyHétf. Feb. 14, 2011 9:34 am

-Engem nem, de pár ember itt nagyon feni rád a fogát... - Kisebb hatásszünet után a férfi közelebb lép és körülnéz sunyin. A pálcát és a pénzt még mindig nem adja vissza, azt egy kicsit birtokolja. Ma kivételesen gonosz kedvében van, annak ellenére, hogy nem szokott ilyen lenni. Az pedig teljes mértékbe zavarja, hogy Chris nem fél. A kígyó továbbra is sziszeg, néha közelebb kúszva Ralphoz.
-Vettem. De lényegtelen. - Egy pillanat csend- Miért pont itt sétálgatsz? Nem mintha... engem túlságosan zavarna... csak... na, érted. - Mintha olyan nagyon védő szellem lenne, pedig egyáltalán nem az. Csak tetteti.
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Járatok és utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járatok és utcák   Járatok és utcák EmptyKedd Feb. 15, 2011 2:56 am

-Hmm... érdekes. Ebbe a pár emberbe maga is beletartozik nem de? *Kérdez rá a férfitól. Azért ő sem hülye. Tudja, hogy valamit akarnak tőle, csak az nem, hogy mit és hogy miért. Az továbbra sem zavarja, hogy a kígyó közelít felé. Ameddig nem bántja, addig nincs mitől tartania. Meg különben is tudja, hogy csak azért sziszeg ennyit, mert a nyelve segítségével szaglászik, így meg pláne nem tart az állattól.*
-Értem. Biztos egy vagyonba kerülhetett. Azért mert hallottam a helyről és gondoltam, hogy megnézem. De, ha nem bánja, akkor szeretnék tovább haladni a cuccommal együtt. *Teszi hozzá a dologhoz, hogy kellene ez elvett tárgyai. Amennyiben megkapja, elköszön, majd elindul. Ha nem kapja meg, akkor vállat von és ráhagyja, majd vesz egy másikat. Pénze meg amúgy se sok, tehát azzal meg nem megy sokra az idegen.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Járatok és utcák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Járatok és utcák   Járatok és utcák Empty

Vissza az elejére Go down
 
Járatok és utcák
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Utcák és függőhidak

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Hell City :: Tolvajtemplom-
Ugrás: