Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapWilfred ház - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Wilfred ház - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Wilfred ház - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Wilfred ház - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Wilfred ház - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Wilfred ház - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Wilfred ház - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Wilfred ház - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Wilfred ház - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Wilfred ház - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Wilfred ház - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Wilfred ház - Page 2 Vote_lcapWilfred ház - Page 2 Voting_barWilfred ház - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Wilfred ház - Page 2 Vote_lcapWilfred ház - Page 2 Voting_barWilfred ház - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Wilfred ház - Page 2 Vote_lcapWilfred ház - Page 2 Voting_barWilfred ház - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Wilfred ház - Page 2 Vote_lcapWilfred ház - Page 2 Voting_barWilfred ház - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Wilfred ház - Page 2 Vote_lcapWilfred ház - Page 2 Voting_barWilfred ház - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Wilfred ház - Page 2 Vote_lcapWilfred ház - Page 2 Voting_barWilfred ház - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Wilfred ház - Page 2 Vote_lcapWilfred ház - Page 2 Voting_barWilfred ház - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Wilfred ház - Page 2 Vote_lcapWilfred ház - Page 2 Voting_barWilfred ház - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Wilfred ház - Page 2 Vote_lcapWilfred ház - Page 2 Voting_barWilfred ház - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Wilfred ház - Page 2 Vote_lcapWilfred ház - Page 2 Voting_barWilfred ház - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Wilfred ház

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Wilfred ház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilfred ház   Wilfred ház - Page 2 EmptyVas. Jan. 30, 2011 7:48 am

-Körülbelül. *Ennyit tud mondani Anor kijelentésére. Hát igen... Ki tudja mi lesz még később majd. A következő kérdésre meg csak pimaszul tud mosolyogni. Régebben is emlékszik mindig ezt csinálták. Leteszi a poharat, majd bólogatni kezd.*
-Na nézzük. Tudsz e még olyat mint régen... vagy pedig kezdesz öregedni. *Ő beleüt egy középerőset Anor vállába, ezzel letudva addig az egészet, ameddig Anor nem kezd el ismét "kötözködni". Persze mindvégig vigyorog. Aztán ameddig ikre a családos dolgot beszélni, körülnéz. Valóban elég üres ez a hely... Ha belegondol jobban egy kicsit.*
-Úgy tudom, ő el van jegyezve. Viszont nem vagyok benne biztos, már jó ideje nem láttam. Amúgy igen, szeretem meg jóban vagyunk. Nem nagyon van szerencsém, ahogy elnézem... barátnők terén sem. *Hát körülbelül fél éve nem volt senkije. Nincs neki ideje, de ha lenne valami, akkor csinálna...*
-Bárki. Miért ne mennének hozzád? Attól, hogy rossz vagy, attól még... *Von vállat, próbálja biztatni testvérét. A mosoly le sem törlődik az arcáról.*
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Wilfred ház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilfred ház   Wilfred ház - Page 2 EmptySzer. Feb. 09, 2011 5:52 am

- Azért volt pár jó megmozdulásunk még régen nem? *mosolyodik el, ahogy eszébe jut, mennyi mindenben versenyeztek folyton, bár volt egy dolog, amiben teljesen más nézeteket láttak, így maradt ugye Anor az ősi birtokon, apjával. Aki a megfelelő időben el is tűnt a képből, hála egy kis segítségnek.*
- Mint régen? Tudok én sokkal jobbakat is mint régen. Öregedni? Nah ezt kikérem magamnak *az ütést nem veszi fel, ellenben előrehajolva erőteljesebben löki meg Alex fotelát, aki hanyatt is dől a berendezési tárggyal karöltve, ő meg csak mosolyog. Nem eshetett baja testvérének, de vicces lenne most újrakezdeni a régi, kicsinyes civódásokat.*
- Eljegyezve? Öcsi, te tényleg a marson élsz? Azóta nincs eljegyezve, hogy elment veled a karácsonyi bálra. Az az idióta aki a jegyese volt, megcsalta, és naná, hogy kedves barátnénk kidobta, páros lábbal. Csodálkozom, hogy erről nem beszélt veled *csóválja meg a fejét, és felállva, Alex fölé lép, hogy kezét nyújtva felsegíthesse.*
- Próbálkozz be nála, szerintem nem lennél esélytelen jelölt, elvégre vagy 20 éve ismerjük egymást, bár ti jobban mondjuk ez tény *huppan vissza a kanapéra, miután Alex is leült. *
- Áh, az én esetemben nem igaz, hogy a rosszaság vonzza a nőket. Csak a halálfalóim keringnek de azok meg nem olyanok. Nincs ilyen épeszű nő, ezt már beláttam, és magányos farkas maradok, de azért szeretnék nagybácsi lenni, szóval húzzál bele *vigyorog, mert nem hiszi hogy megérné azt a kort. Bár nem tudja, azt is megérte, hogy feltámasszák, még pedig egy minisztériumi dolgozó.*

//Még nem javult meg a gép, de kértem egyet kölcsönbe, egy edzés idejéig//
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Wilfred ház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilfred ház   Wilfred ház - Page 2 EmptyVas. Feb. 13, 2011 7:32 am

-Naná. De elég régen volt. *Gondol vissza azokra az időkre. Az emlékük olyan, mintha tegnap lett volna, de azért egy csöppet elszállt felettük az idő. Visszamenne még az iskolás korszakába... olyan 17re. Aztán ugye jön egy váratlan fordulat, dől a fotellel együtt. Kicsit meglepődik, próbál ellenállni de nem sok sikerrel. Szóval eldől.*
-Ó hogy az a... többet se kötözködöm veled. *Felmászik majd megigazítja a berendezést és visszaül. Aztán elvigyorodva néz rá Anorra.* De majd ha egyszer ... egy váratlan pillanatban visszakapod ezt. *Talán ma, talán nem. A következő dolgokra felvonja a szemöldökét, nem is tudta. Hannival nem sokat találkozott mostanság. De ha belegondol, még jól is jöhet ki belőle, szóval lehet bepróbálkozik. *
-Hm... köszi tesó az infót. Azt hiszem... tényleg megpróbálok egy-két dolgot elérni. *Kacsint, majd az italát lehúzza és aprót bólintva felnéz a plafonra. De csak addig ameddig Anor meg nem szólal ismét.*
-Nagyonelőre gondolkodol. Viszont én igyekszem, eddig nem sok sikerrel. Azért mi lenne velem ha nem lennél... *Kisebb hatásszünet.* Nagybácsi? Nahát! Ilyet sem hallottam még a te szádból...
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Wilfred ház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilfred ház   Wilfred ház - Page 2 EmptyVas. Feb. 13, 2011 7:47 am

- Jah, de szép idők voltak azok, akkor még én is ártatlan voltam, khm, többnyire *mosolyog, és menet közben ki is javítja magát, mivel sosem volt ártatlan, csak talán, mikor megszületett. Ő is visszamenne, még az egyetemi korszakba, ott volt igazán jó sora, kiváló tanulóként, sok mindent megtehetett amit társai nem, és ő rendszeresen élt ezekkel a kiváltságokkal.*
- Nah mi van? Kiestél a formából? Ejj ejj Alex, öregszel, lásd be *vigyorodik el, Anor, mivel ennyi erővel magát is mondhatta volna, hiszen egy idősek, és még ő az idősebb vagy öt perccel. Arra hogy visszakapja, hogy felhúzza a szemöldökét, majd ont ettől fog megijedni, fenyegették már meg hatásosabban is.*
- Ugyan, amennyit megkeserítettem az életed, és meg is fogom, ez igazán semmiség. Szerintem, nem fog elhajtani, szüksége van pár vigasztaló karra, ami lehet akár a tied is úgy hiszem *mondja, és ő lezártnak tekinti a napi jótékonykodást. Figyeli testvére merengését, és ő is elmereng egy kicsit. Mennyivel könnyebb volna ha nem itt tartana a helyzet*
- Hm, nem tudom, megszállt a filózófus hajlam, ma mindenen elgondolkodok *von vállat, majd elvigyorodik.*
- Megnéznélek mit kezdenél egy visongó zajos kis gyerekkel, aki a sajátod, és persze rám hasonlít jellemileg *vigyorog tovább, mert ezt a jelenetet szívesen megnézné.*
- Jah, amúgy azt ajánlom igyekezz kedves öcsikém, mert a drága jó Hannira szemet vetett egy csúnya vámpír is... *teszi még hozzá, mintegy mellékes infóként, és eldől a kanapén, hogy hanyatt fekvésben legyen. Lábait felteszi a kanapé karfájára, és cseppet sem érzi idegennek a helyzetet.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Wilfred ház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilfred ház   Wilfred ház - Page 2 EmptyKedd Feb. 15, 2011 8:38 am

-Igen, szerintem is ... többnyire. *Vigyorodik el testvére reakcióján, aztán kényelmesen hátradőlve hallgatja tovább Anort. Érdekes mondjuk, hogy ilyen jóba lettek... egy két dolog után. De hát mégis csak ikrek.*
-Öregszem... meg kinőttem már ebből azt hiszem. *Kicsit belegondol a dolgokba, de aztán nem szól. Megvonja a vállát, most leginkább a Hannis dolog érdekli. Na igen... minden könnyebb lenne ha pár dolog nem így történt volna, vagy ha valamelyiküknek több esze van. De ha már a sors így akarta... ő végülis megvan így is.*
-Köszi. Én téged néznélek meg egy gyerekkel. Amúgy meg... rááád? *Felvont szemöldökkel néz Anorra, és elmosolyodva folytatja.* Nem hinném, hogy rád fog hasonlítani jellemre, de azért hinni szabad. De ha egy olyan gyereket akarsz.. csinálj magadnak. *Kicsit huncut a tekintete, vagy inkább gonosz. Ma ilyen a kedve, meg talán az is belehat, hogy kezd álmos lenni de még van neki munkája.*
-Egy vámpír? Attól táncsak jobb vagyok. De remélem azóta amióta volt az az eset a gyerekekkel... nem ólálkodnak az iskola közelébe. *Elhúzza a száját. Erre mást igazából nem tud mondani, de reméli Hanni-nak van annyi esze, hogy Alexet választja és nem egy vámpírt... ki tudja. Nem nagyon szól többet, mert ez most eléggé felkeltette az érdeklődését*
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Wilfred ház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilfred ház   Wilfred ház - Page 2 EmptySzer. Feb. 16, 2011 5:44 am

- Jó, már akkor is volt néhány csíny a hátam mögött, ami azt illeti *vigyorog vissza, mert egy ember megölését, nem nevezné éppen kis csínynek, és Alex és az apjuk, a mai napig nem tudja, hova tűnt a gyerekek, szigorú nevelője. *
- Nem csak hogy öregszel, savanyodsz is öcsém *húzza el egy kicsit a száját, mert lehet hogy már majd 30 évesek, egy kis testvéri évődés még belefér. Anor figyeli testvére arcát, és tudja, hogy érdekli amit mondott.*
- Nyugi, ne rágd magad azon ami történt, inkább menj és startolj rá, mielőtt egy kardfogú elhalássza előled. Úgy tudom különös vámpírok járnak erre. Egy szőke vámpír kedvesen pislog a kedvenc tanárnőnkre, egy másikra meg ő kezdene, szóval ne habozz sokáig *neveti el magát testvére arca láttán, hogy mi lenne ha Hanni egy vámpírral kezdene.*
- Nekem gyerek? A megszületése utáni öt percet se biztos hogy túlélné *röhög fel hangosan, mert elképzeli magát, hogy egy gyerekkel bajmolódik, etetés, fürdetés, altatás... Nah nem, még gondolatnak is rossz.*
- Remélem, bár azért ki tudja? Lehet hogy szereti a kihívásokat, és ha nem akarod elveszteni, akkor ne heveréssz hanem lódulj neki, és udvarold körbe *tanácsolja, majd felkel és Alex feje fölé áll a fotel háta mögé.*
- Fáradtnak látszol, aludj egy kicsikét *nyúl előre hogy megborzolja testvére haját, miközben azonban ezzel foglalatoskodik, egy nonverbális bűbájt szór Alexre. A Dormeo-t, mely elaltatja egy kis időre az embereket, általában gyerekeknél szokták használni. Nagyon reméli hogy Alex elalszik, mivel neki most éppen az ő alakja kellene.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Wilfred ház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilfred ház   Wilfred ház - Page 2 EmptySzer. Feb. 16, 2011 5:53 am

-Hát nem is akármilyenek... *Forgatja meg vigyorogva szemeit, majd kezét a karfán helyezgeti egy kicsit ide oda. Láthatóan gondolkodik, nem tud mit kezdeni a helyzettel de... azért igyekszik mindent megtenni. A savanyodásra meg csak megvonja a vállát.*
-Inkább csak kicsit... szétcsúszott vagyok mostanság. Ilyenkor nem megy a normálisság. *Ennyi a kifogás a dologra. Mellesleg a Hannis dolgot átgondolja, de nem sokat veszthet vele ha már így vannak. Elvégre, régebben szerette is Hannit és féltékeny is volt a barátaira de... lehet összejön ez most is nekik.*
-Igyekszem na. Szerintem ezt a témát félre is tehetnénk. *Ahogy Anor felröhög, egy kicsit megrezzen. Mondjuk ő sem tudna elképzelni ikrénél egy gyereket. Érdekes lenne az tuti. De egyszer majd talán...*
-Azért vigyázz, nehogy véletlenül egyszer mégis csak legyen egy gyereked... *Cinkosan elmosolyodva sandít Anorra. Igen... ha már a férfi az egy éjszakás kalandok híve, akkor egyszer akárki beállíthat hogy oppá, ez a te gyereked. Ő épp ezért nem csinál ilyeneket.*
-Szerintem előbb majd visszamegyek a Wilianbe. *Furcsállja is Anor aggódását, de aztán egy mosoly még kiül az arcára és hirtelen el is alszik. A bűbájra nem éppen figyelt fel, így talán ha felkel, nem fogja tudni mi történt... hogy aludt el. Anor pedig szerencséjére -vagy nem- megkaphatja Alex alakját.*


//Köszi :D//
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Wilfred ház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilfred ház   Wilfred ház - Page 2 EmptySzer. Feb. 16, 2011 6:05 am

- Hát nem én voltam a legjobb gyerek az biztos. Mindig mi kaptunk, Hanni meg mindent megúszott, csak mert olyan szép gyerek volt *vigyorog tovább, mert emlékszik pár ilyen alkalomra, aztán jöttek az egyre sűrűsödő veszekedések, mikor a tinédszer Anor nem bírta az anyai uralmat, és emiatt többször össze is veszett a nővel, meg persze ikrével is.*
- Túlhajszolod magad az a bajod. Nem ártana egy kis lazítás ami azt illet *javasolja, majd vállat von. Nem erőlteti ő a témát annyira, neki nem szívügye a nő. Nem érzi szükségét egy feleségnek, vagy pár tucat futkosó totyogó gyereknek. Az nem az ő asztala, ő megmarad a gonosz nagybácsinak, ha egyszer Alexnek lesznek gyerekei.*
- Ne aggódj, vagyok annyira okos, intelligens felnőtt, hogy figyeljek a részletekre, nehogy hiba csússzon a számításaiba *mosolyog, mert potya gyereke sosem lett eddig, és nem is lesz.*
- Rendben, majd én visszamegyek, te aludj csak nyugodtan *mondja a már alvónak, és pálcájával átlebegteti testvérét a kanapéra, ott csak kényelmesebb. Aztán felveszi az alakját, illetve pici módosításokat végez, és rá jön hogy Alex bizony soványabb nála.
- Igazán felszedhetnél magadra néhány kiló izmot *zsörtölődik, miközben megigazítja a ruháját, és Alex-ként kilép a házból, hogy a suliba menjen, pár számára fontos iratért, melyet Alex, mint a híms tojást, úgy őriz.

//Köszi én is ^^//
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Wilfred ház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilfred ház   Wilfred ház - Page 2 EmptySzomb. Feb. 19, 2011 2:46 am

-Az egy dolog. De a testvérem még akkor is a testvérem. *Vonja meg a vállát, majd miután beértek a házba, leül ő is. Rákönyököl az asztalra, majd figyelmesen hallgatja végig a fiút. Azért a hangjából hallja valamennyire, hogy komolyan gondolja a dolgot. Elmereng a kijelentésen. Ő, segíteni? Hát igen, végül is szinte mindenki hozzáfordul ilyen helyzetekben.*
-Nos, segítsek... és pontosan mire gondoltál? Ötlet? *Anor nem biztos, hogy örülne a dolognak, de nem baj, azért segít Willen. A cigire pedig csak bólint, és egy hamutálcát csúsztat a fiú felé. Sok ismerőse van aki dohányzik.*
-Remélem tényleg teljesen komolyan gondolod, amit mondtál. Mert több esély nem biztos, hogy lesz...
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Wilfred ház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilfred ház   Wilfred ház - Page 2 EmptySzomb. Feb. 19, 2011 2:50 am

- Öreg, annyira komolyan gondolom, hogy Tibetben megátkoztattam magam. A varázslatnak köszönhetően csak akkor tudok bántani bárkit is, ha azt egy másik élet védelmében teszem. Szóval nem kell félned, hogy elszabadul a pokol. Köszönöm...
*Elveszi a hamutálat, és rágyújt.*
- A lényeg, hogy valamilyen munka kellene. Szívesen leszek gondnok, vadőr, vagy biztonsági főnök, vagy bármi, amire szükség van a Wilian kastély környékén, de szeretnék dolgozni, hogy legyen valami pénzem, és hasznos is legyek a társadalom számára.
*Beleszív a cigarettába, és mélyen letüdőzi, majd kifújja.*
- Az átkot ellenőrizheted, folyamatosan aktív, nem fogja engedni, hogy bárkinek is ártsak, de megvédhetem a szeretteimet. Nos, mit szólsz? Van valami hely számomra? Ha nincs, megértem, akkor keresek más lehetőséget.
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Wilfred ház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilfred ház   Wilfred ház - Page 2 EmptySzomb. Feb. 19, 2011 2:59 am

*Egyre nagyobbra nyílik a szeme, közben teljesen le van meredve. Nem is gondolta volna, hogy Will ennyire meg fog változni. Kicsit vár, elgondolkodik, majd felkel és az italos pulthoz lép.*
-Kérsz valamit inni? *Ha igen, akkor tölt, ha nem akkor pedig csak magának egy whiskyt. Aztán pedig visszaül és elmondja a véleményét a dolgokról.*
-Nem fogom ellenőrizni, gondolom, hogy igaz a dolog. *Ennyit erről, ezt félre is teszi. Az ablak felé veti pillantását, de aztán a pár lehetőség közül jelöl...*
-Nos... vadőr kellene mert egy diákunk nem is olyan túl régen meghalt az erdőbe, egy másikat pedig megharapott egy vámpír. És ez mondjuk lenne a biztonsági főnökkel is egybetéve. Ha megfelel. *Aztán majd egy kicsit még egyezteti a dolgokat. Szemét nem veszi le a másikról, kíváncsi.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Wilfred ház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilfred ház   Wilfred ház - Page 2 EmptySzomb. Feb. 19, 2011 3:08 am

- Csak valami alkoholmenteset, köszönöm.
*Mondja Will, mikor meghallja a felvetést, igencsak elkerekedik a szeme, és őszinte meglepődöttség tölti el a hangját.*
- A vámpírról hallottam, bár nem tudtam, hogy harapott is. A diák halála pedig... Hogy történt?
*Látszik, hogy most valahogy nem az az első, hogy a munkát egyeztessék. Valakiért aggódik az iskola falain belül. Vagy valakikért...*
- Remélem azért tudjuk, hogy hogy halt meg, elvégre valamilyen nyomon el ellene indulni... És... Köszönöm, az állást elfogadom... Már ha ez felajánlás volt...
*Nem tudja, mit mondjon, hihetetlenül hálás, és életében először igazán elhivatottságérzetet érez.*
- Amúgy ez azt jelentené, hogy beköltözhetnék a vadőrkunyhóba? Csak mert... Nem szívesen maradnék a Watson házban, kicsit sok a fájó emlék ott...
*Mondja lesütve szemét.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Wilfred ház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilfred ház   Wilfred ház - Page 2 EmptySzomb. Feb. 19, 2011 3:15 am

*Amire Will rábök, azt tölti ki és leteszi a fiú elé. Ő pedig belekortyol a whiskybe és végighallgatja a fiút. A kérdésre csak... elgondolkodva megvonja a vállát és válaszol.*
-A lány aki túlélte, pontosan nem tudta megmondani mi történhetett. Demi Bieber halt meg, és igyekszünk kideríteni az okot is. Meg még szilveszterkor Miriam Hewer is meghalt, egy Hell Cityben lévő partin. *Látszik rajta, hogy sajnálja a dolgot, hiszen azért az ő diákjai voltak... a szülőknek is neki kellett elmondani. Nem volt könnyű dolog. Most meg úgy döntött, hogy saját maga is elkezd járőrözni az erdő területén éjjelenként, hogy még véletlenül se legyen semmi gond... bár ez bármikor megeshet.*
-Beköltözhetsz. És sok sikert a munkához. Azt hiszem nem kell többet mondanom erről. *Lassan megissza az italt, majd a poharat kezdi el forgatni az asztalon, miközben néha a fiúra, néha pedig az ablak felé néz. Nem siet sehová, csak azért most még elgondolkodik egy s más dolgon. Reméli tényleg minden rendben lesz Willel.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Wilfred ház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilfred ház   Wilfred ház - Page 2 EmptySzomb. Feb. 19, 2011 3:21 am

- Ale... Akarom mondani, Igazgató Úr. Szeretnék én is tenni valamit az iskola érdekében.
*Ezzel benyúl a zsebébe, és előhúzza a wilardi Watson ház kulcsait.*
- Nem tudom még, mire tudnák használni, de ezt szeretném odaadni. Ha más nem, esetleg új tanároknak oda lehet adni szolgálati lakásként, de lehet még jobb dolgokat is ki tudnak találni hozzá. Elég jó helyen van, és kifejezetten tágas, szóval...
*Ezzel leteszi az asztalra a kulcsot, majd mikor elnyomja a cigarettáját, megissza a neki kitöltött italt is.*
- Még egyszer szeretnék megköszönni mindent. Amint be tudok költözni a vadőrlakba, kérem szóljon, mert minél előbb megtenném. Szóval amint megkapom a kulcsot hozzá...
*Itt elharapja a mondatot, feláll, és kezet nyújt Alex felé.*
- Szeretnék mindent megköszönni. Még nem tudom, hogy hálálom meg mindezt, de megtalálom a módját. Még egyszer... Köszönöm!
*Mondja őszinte hálával.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Wilfred ház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilfred ház   Wilfred ház - Page 2 EmptySzomb. Feb. 19, 2011 3:29 am

*A kulcsra felvonja a szemöldökét.*
-Miért nem tartod meg? Nekünk itt van ez a ház, amolyan főhadiszállásként. Nem tudom, mit tudnék kezdeni a Watson házzal. És... a testvéred? Mit szólna hozzá? Ő már nem ott lakik? *Kérdőn pillant ismét Willre. Nem szeretné elfogadni a kulcsot, ha lehet, akkor nem is fogja. A köszönetre pedig csak nagyokat bólogat, majd egy idő után leinti a fiút.*
-Ne köszönd ennyiszer meg. A kulcsot küldöm bagollyal ha visszaértem az iskolába... *Körülbelül ennyit tud mondani, mást már nem. Kezet fog Willel és halványan el is mosolyodik. Amolyan biztatóan. Ő nem az a nagyon haragtartó típus, de... a szíve is megesik néha.*
-Ha nincs más, akkor nekem lassan vissza kéne mennem. Téged pedig nem tartanálak fel.
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Wilfred ház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilfred ház   Wilfred ház - Page 2 EmptySzomb. Feb. 19, 2011 3:34 am

- Ám legyen... A testvéremről nem tudok semmit, nyomát se láttam, mióta visszajöttem. Szóval elég zavaros a dolog... És nem hiszem, hogy látni akarna.
*Mondja, majd mikor Alex mutatja, hogy távozna, bólint egyet.*
- Akkor egyelőre megtartom a kulcsot, de ha kell, egy szavába kerül, és odaadom. A vadőrlak kulcsát pedig várom, akkor addig összepakolok pár dolgot a csomagtartóba.
*Mondja, ezzel még egyszer kezet ráz Alexel, és elindul kifelé.*
- Nem fog csalódni bennem. Mindent megteszek, hogy tökéletesen végezzem a munkámat. Akkor remélem hamarosan találkozunk újra, Igazgató úr!
*Ezzel kicsit meghajol búcsúzásként, és elindul vissza a Watson kúriába, hogy pakoljon.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Wilfred ház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilfred ház   Wilfred ház - Page 2 EmptySzomb. Feb. 19, 2011 3:39 am

-Rendben van. Köszönöm. *Mosolyodik el, majd lassan ő is felkel és megindul az ajtó felé. Ismét kezet ráznak, most valahogy kicsit jobb kedve lett. Igazából lehet, hogy csak azért mert Will ennyire megváltozott, de hát ki tudja... Bólint egy aprót. A kulcs lesz az első dolga ha visszaér.*
-Oké Will. Örültem, és szerintem biztos, hogy hamarosan látjuk egymást. *Még egy utolsó mosolyt elereszt, aztán pedig az iskola felé veszi az irányt. Amikor visszaér baglyával elküldi a kulcsot Willnek és utána folytatja amit elkezdett mielőtt eljött az iskolából.*
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Wilfred ház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilfred ház   Wilfred ház - Page 2 EmptySzer. Nov. 16, 2011 8:15 am

Alex öcsémnek

Azgardból érkezik egyenesen a testvére lakásához, és elcsodálkozik ezen, mint mindig, most is, hogy miért képes egy ilyen kicsi lakásban élni, mikor élhetne valami nagyobb, elegánsabb helyen is. Egy kertes házban vagy egy villában, egy várban ahol ő is... Megrázza a fejét, aztán egyszerűen kopogást mellőzve kinyitja az ajtót és belép. Tudja, hogy képes rá, így nem aggódik, ahogyan azt is tudja, hogy hamarosan megjelenik Alex, mivel a védőbűbájok tudatják vele, hogy valaki idegen jár a házban.
~Még hogy idegen... ez vicces~
Letelepszik a kanapéra, és bűvöl magának egy pohárka jó minőségű lángnyelv whiskeyt, és úgy várja haza testvérét, egy pár igen fontos dologról kell beszélniük, főleg azok után, hogy a minisztérium kis híján térden állva kért bocsánatot tőle, amiért gyámság alá akarták helyezni. Elmosolyodott, még szép hogy visszavonták ezt a buta elgondolást és továbbra is szabad kezet nyújtottak neki mindenben, ennek így is kell lennie. Persze az is sokat dob Anor jókedvén hogy Rex is itt van a közeben, csak ne nőzne folyton...
- Igazán hazaérhetnék már Alex, unatkozom... - sóhajt fel halkan, és egy pálcaintéssel zenét bűvöl magának.
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Wilfred ház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilfred ház   Wilfred ház - Page 2 EmptySzer. Nov. 16, 2011 8:11 pm

Az iskola felől igyekszik, alig várva hogy hazaérjen, hiszen már teljesen elfáradt a mai nap folyamán. Szaladj ide, menj oda... egyáltalán nem volt vicces a dolog. Az iskolából kiérve hopponál, biztos hogy nem fog ilyen fáradtan hazáig sétálni. Amikor a ház elé ér, kinyitja a kaput és ekkor meghallja a zenét, ami bentről jön. El nem tudja képzelni, hogy vajon ki lehet a házában....
Felvont szemöldökkel indul el előre, pálcáját nem igen veszi elő, hisz van egy olyan sejtése, hogy nem nagyon van rá szükség. Amúgy egy farmernadrág, kék blúz és fekete talár van rajta. Az ajtón belépve kicsit megáll az előszobában, felmelegszik, hisz elég hideg van kint. Mindezek után veszi csak rá magát, hogy tovább menjen, a zene után.
-Anor?! Hogy jöttél be? Na jó... ez szerintem hülye kérdés volt.
Dobja le a talárját az egyik szék karfájára, majd közelebb lépve leveti ő is magát az Anor mellett lévő fotelba. Végigméri testvérét, még mindig olyan, mint volt.
-Minek köszönhetem a látogatásodat?
Ez nem túlságosan érthető számára, ám amik mostanában történnek az iskolában és azon kívül... hát elég gyalázatos dolgok. Kíváncsian hallgatja a válaszait, miközben ő is varázsolok magának egy pohár whiskyt és kényelmesen hátradőlve azt kezdi el iszogatni.


A hozzászólást Alex Wilfred összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Nov. 18, 2011 10:54 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Wilfred ház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilfred ház   Wilfred ház - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 17, 2011 12:14 am

//Alex vagy E/1 vagy E/3 mert kevered XD

Éppen egy kellemes '80-as évek beli zenét hallgat, amikor megérzi hogy testvére közeledik. Még mielőtt belépett volna, hallja hogy csukódik az ajtó de nem szólal meg, hagyja hogy Alex a maga kényelmes tempójában érjen be, és szólítsa meg. Végigméri a belépő férfit, és felmelekedik egy futó ölelésre, még mielőtt Alex leteszi magát. Ez így szokás.
- Én is örülök neked, mint mindig Alex. Egyébként nem volt nehéz, az ajtód készségesen beengedett, azt hitte te jöttél haza - mosolyodik el halványan és belekortyol az italába. Erős, végigmarja a torkát, de nem bánja, már megszokta.
- Van valami, amit úgy érzem meg kell beszélnünk. Elég fontos dolog ami azt illeti. Amúgy gondolom tudod, a minisztérium felmentett a felettem való gyámság alól, de ez csak mellékes infó - kezd bele, kissé csapongva a témák között, de amikor legközelebb Alexre néz, szürkés szemei gúnytól mentesek, hangja komor.
- Elég nagy fenyegetéssel állunk szemben, nem csak te hanem én is...Sejted mi lehet az?
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Wilfred ház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilfred ház   Wilfred ház - Page 2 EmptyPént. Nov. 18, 2011 11:02 pm

Persze annyira nem veszi fel a dolgot, hogy valaki 'betört' a házába, hiszen általában csak az ismerősök tudnak bejönni. Amikor Anort meglátja, azért egy halvány mosollyal az arcán biccent is a köszönés mellé és visszaöleli a testvérét.
-Ójje. Amúgy örülök neked persze. Régen láttalak.
Tényleg nem most találkoztak már. Egy ideje Alex is el volt keveredve, legfőképpen Hannival, meg az mellett a munkákkal. Ő is kortyol egyet ezek után az italból. Anor komoly hangja egyáltalán nem nyugtatja meg ami azt illeti. Ilyenkor vagy csak valaki irtó nagy gáz van, vagy pedig valami kell...
-Igen, tudom hogy felmentettek. Értesültem róla. Mellékes?
Mire ezt a szavat már kimondaná, rögtön meg is kapja a választ. Fenyegetés? Egyelőre még nem vette észre teljesen a dolgokat, viszont... érzi, hogy valami megváltozott, valami más lett és valami durvább közeledik mint volt.
-Igen sejtettem. Viszont még nem tudtam rájönni, hogy mi lehet ennek az okozója. Viszont úgy vélem... hogy te többet tudsz.
Kíváncsi pillantással nézi Anort tovább, miközben egyből lehúzza az italt és leteszi az asztalra az üres poharat. Nem szeretne már megint balhét, jó volt ez a kis nyugalom... de úgy tűnik mégis lesz.
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Wilfred ház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilfred ház   Wilfred ház - Page 2 EmptyVas. Nov. 20, 2011 9:57 pm

Mosolyog, azért annak ellenére hogy nincsenek a legjobb viszonyban, szereti testvérét. Bár azt is kénytelen bevallani hogy mostanában több időt töltött vele, mint az elmúlt akárhány évben összesen. Hiába, kicsit sűrű lett mindkettejük élete, főleg mostanában.
- Én is régen láttalak téged, Alex, de azért annyira nem hiányoztál - vigyorodik el gonoszkásan, a világért be nem vallaná, hogy kezdi jobban megismerni testvérét, újra, és tetszik neki amit lát. Valahogy, furcsán ismerős, mert Alexben megvan az ami benne nincs, vagy ha mégis, hát még önmaga elől is nagyon jól titkolja.
- Mellékes bizony ahhoz képest, amit mondani fogok neked. Tudod, megvannak az értesüléseim, és egy kedves barátom, ha már nevezhetem így, mesélt nekem pár dolgot. Azt hiszem téged is keresett, de azt mondta nem talált na mindegy - kezd bele, és Rexre utal a kedves ismerős kapcsán, mert tényleg kereste.
- Először is, amit mondani fogok, engem is nyugtalanít. Szívesen az orrod alá dörgölném hogy én vagyok, de sajnos ez nem igaz. Úgy tűnik valaki más van a dolog mögött. Tegnap eltűnt két halálfalóm, és a mágiámmal sem érem el őket, ami azt jelenti meghaltak. Te nem ölöd az enyémeket,a minisztérium nem tud rólunk. Akkor mégis kicsoda? Szóval a fenyegetés itt van, de nem tudom mit akar, engem, téged vagy valami teljesen mást, mindenesetre a kastélyt vond erős védelem alá, csak engem engedjen be, ha kereslek - szólal meg, és elgondolkozva biccent, igen ezt kell tenni, ő még inkább ködbe vonta Azgardot, és már a minisztérium sem találja meg. Ez a védelem idegenbiztos, és ebben teljesen biztos. A sajátjai is csak egy speciális medál segítségével jutnak be és ki, és az ékszer át nem ruházható. Vagy ő adja valakinek, vagy nem lesz senkinek.
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Wilfred ház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilfred ház   Wilfred ház - Page 2 EmptyKedd Nov. 22, 2011 12:34 am

Na igen. Mostanában tényleg egyre több időt tölt együtt az ikerpár, ami furcsa, hiszen mennyi ideig utálták egymást. Viszont ennek többen örülnek mint amennyien nem.
-Jó, azért annyira te sem.
Válaszolja. Halvány mosoly jelenik meg az ő arcán is. Igazából Alex és Anor nagyon is jól összeillenek, csak valahogy egyikük sem akarja ezt kijelenteni. Viszont ki várja ezt el? Amikor majd kelleni fog a dolog, akkor talán... felbukkan mindkettőjüknél.
-Kedves ismerős? Keresett? Igazából mostanság eléggé el voltam havazva és sokat voltam az iskolán kívül, szóval valószínű, hogy azért nem talált.
Vonja meg a vállát. Igen, volt itt ott meg amott is, és rendesen ki is fáradt. De hál istennek lassan szünet, új év minden akkor kis pihit beszúrhat majd magának és Hanninak is. Anor még nem is tudja... Talán majd később mondja el neki, a komoly dolgok után.
Az asztalára könyököl, de aztán úgy dönt, hogy feláll. Amit hall... az nagyon szúrja az oldalát. Ki vagy mi lehet az ami ennyire nem szívleli Anort? Nála még hál istennek nem történtek olyan... vészes dolgok. Még.
-Hm... rendben van, visszaérek akkor rögtön intézkedem. Nálam annyira furcsa dolgok még nem történtek csak... kezdtem érezni, hogy nem lesz minden rendben. Előérzet.
Nála az általában bejön. Kíváncsi pillantását ismét Anorra veti, majd lassan elindul a szoba egyik végéből a másikba és vissza. Kicsit ideges láthatóan.
-Először szerintem derítsük ki, ki vagy mi lehet a dolog forrása... aztán intézkedjünk jobban, ha szükséges.
Megáll és oldalvást pillant a testvérére. Talán ez lenne a legmegfelelőbb módszer a dolgok menetére.
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Wilfred ház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilfred ház   Wilfred ház - Page 2 EmptyKedd Nov. 22, 2011 11:40 pm

Elmosolyodik, és egy intéssel megszünteti a zenét, nem kell, eddig élvezte, de most hogy itt van Alex, inkább zavaró tényező lett, ami elvonja a figyelmét.
- Valahogy sejtettem, de azért hm, szentimentálisan fog hangzik, örülök neked - fordítja el kissé a fejét, nehezen jöttek a szavak ki belőle de megtette, kimondta.
- Mindegy, de amúgy egy Rex Hunter nevű férfi volt az, kérdezd meg a tanáraidat, lehet velük futott össze. Gyakorlatilag azért jött hogy ezt előadja neked amit én, de akkor nem járt sikerrel, most meg valahol épp nőzik ahogy ismerem.... - morran fel, mert bár Rex egy kincs, néha képes Anor agyára menni, hogy a leglehetetlenebb nőkre kattan rá, és koslat utánuk a maga módján.
- Fogalmam sincs mi ez Alex, és ez idegessé tesz. Van egy olyan érzésem, hogy a célpont nem én vagyok, hanem ezúttal te... Az embereim testét nem találtam még meg, de a szellemükkel tudtam beszélni. Megidéztem őket, de sajnos nem sok mindenre emlékeznek, mint általában az emberek, akik erőszakos halált halnak. Azt mondták, kérdezgettek, rólam, rólad és a kapcsolatunkról... ez több mint gyanús - magyarázza a férfi, és tölt magának egy italt, és odalebegteti magához. Milyen mázli hogy italok terén majdnem egy forma az ízlésük.
- Csak legyél nagyon óvatos Alex...
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Wilfred ház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilfred ház   Wilfred ház - Page 2 EmptyHétf. Feb. 13, 2012 9:28 pm

Félrebillentett fejjel figyeli Anort. Amit mond, azon meg csak vigyorogni tud egyet- egyet.
-Nem hiszem el, hogy örülsz nekem.
Persze nem komoly hangon jelenti ki, csak éppen hogy kicsit viccesen. Kezdi visszanyerni a régi Alex a régi Anort... úgy érzi legalábbis. Azok a régi szép idők. Annyi mindent csináltak együtt, aztán minden kárba veszett.
-Rex? Nem ismerem... és senki nem közölte velem, hogy keresett volna. Na jól van, mondjad akkor te, ha már itt vagy. Úgyis... teljesen kifúrja már az oldalamat a kíváncsiság, hogy vajon mi lehet.

Felvont szemöldökkel érdeklődik. Nem tudja, mi zavarhatja már megint a "nyugodt" kis életét. Főleg, hogy egészen jól alakulnak a dolgaik ami azt illeti.
Közben kortyol az italából majd elmerengve bólint egyet Anor mondókája végére. Most ő a célpont... hát, ez megeshet.
-Nos... szerintem nemtudom. Nálunk egyelőre még semmi gáz nem volt, viszont az embereidet sajnálom. Azért megpróbálok én is valakit ráküldeni a minisztériumból és meglátjuk mit tehetünk.
Jah, majd keres valakit aki éppen ráér és segíteni tud neki ebben a kérdésben.
-Tudod, hogy én mindig vigyázok magamra...
Ez valóban így van. Meg tudja magát védeni, ért nagyon sok mindenhez nem véletlenül ő az igazgató egyrészt. Kíváncsian néz Anorra, majd leönti a maradék italát.
-Mit gondoltál ki, mit tegyünk most? Van valami ötleted amúgy?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Wilfred ház - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wilfred ház   Wilfred ház - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Wilfred ház
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Alex Wilfred
» Alex Wilfred szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: Lakónegyed-
Ugrás: