Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapGyengélkedő - Page 3 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Gyengélkedő - Page 3 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Gyengélkedő - Page 3 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Gyengélkedő - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Gyengélkedő - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Gyengélkedő - Page 3 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Gyengélkedő - Page 3 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Gyengélkedő - Page 3 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Gyengélkedő - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Gyengélkedő - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Gyengélkedő - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Gyengélkedő - Page 3 Vote_lcapGyengélkedő - Page 3 Voting_barGyengélkedő - Page 3 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Gyengélkedő - Page 3 Vote_lcapGyengélkedő - Page 3 Voting_barGyengélkedő - Page 3 Vote_rcap 
Ted Forrester
Gyengélkedő - Page 3 Vote_lcapGyengélkedő - Page 3 Voting_barGyengélkedő - Page 3 Vote_rcap 
James Miller
Gyengélkedő - Page 3 Vote_lcapGyengélkedő - Page 3 Voting_barGyengélkedő - Page 3 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Gyengélkedő - Page 3 Vote_lcapGyengélkedő - Page 3 Voting_barGyengélkedő - Page 3 Vote_rcap 
Sindy Logan
Gyengélkedő - Page 3 Vote_lcapGyengélkedő - Page 3 Voting_barGyengélkedő - Page 3 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Gyengélkedő - Page 3 Vote_lcapGyengélkedő - Page 3 Voting_barGyengélkedő - Page 3 Vote_rcap 
Chris Martines
Gyengélkedő - Page 3 Vote_lcapGyengélkedő - Page 3 Voting_barGyengélkedő - Page 3 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Gyengélkedő - Page 3 Vote_lcapGyengélkedő - Page 3 Voting_barGyengélkedő - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Reed
Gyengélkedő - Page 3 Vote_lcapGyengélkedő - Page 3 Voting_barGyengélkedő - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Gyengélkedő

Go down 
+9
Nicole Hart
Chris Martines
Hannelori Sensui
Rhonda Shane
Kim Kaguya
Sindy Logan
Anor Azgard
Alex Wilfred
Főmesélő
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyengélkedő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 3 EmptyKedd Dec. 21, 2010 3:41 am

-Nem baj... megértem. *Jelentem ki halkan, még mindig talán egy kicsit bizonytalanul. Elgondolkodok, majd halványan elmosolyodom. Ez még mindig eléggé erőltetett a részemről. Aztán csak bólogatok és mikor kérdez, akkor szólalok csak meg. Nem vagyok túl beszédes kedvemben, a szemem is majd leragad, valószínű attól a gyógyszertől amit nem rég kaptam.*
-Ha kiengednek minket akkor megyek. Remélem elmehetünk majd lassan. *Az az egy már biztos, hogy sálban fogok járni egészen addig még a seb el nem múlik... kicsit még nyitva tartom a szemem, majd megint eléggé halkan megszólalok. Már úgy félkómából.*
-Ralph én mindjárt elalszok... egy kicsit pihenek, később beszélünk jó? *Megvárom még mit mond a fiú, majd a másik oldalamra fordulva egy olyan 10 percen belül el is nyom az álom.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Gyengélkedő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 3 EmptyKedd Dec. 21, 2010 3:48 am

*Nicole szavaira csak bólogatok. Nem tudok már, mit hozzá tenni, így nem szólalok meg, csak tovább nézem a lányt.
-Hát, a nap folyamán már elmehetünk, de szerintem csak este megyek el.
*Mondom a lánynak, majd bólintok egyet, a válaszát hallva.
-Rendben van, aludja csak nyugodtan.
*Mondtam, majd egy puszit adtam az arcára és visszafeküdtem az ágyra. Nem aludtam el, csak gondolkodtam egy darabig.


//Köszi(L)//
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Gyengélkedő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 3 EmptySzomb. Jan. 29, 2011 5:07 am

// Hell City után //

* Már második napja vagyok itt a gyengélkedőn. Ha minden igaz ma már visszamehetek a többiek közé. Nem olyan sok idő ez a két nap, de akkor is kezd már frusztrálni a tudat, hogy itt vagyok. Térdemet felhúzva ülök az ágyban és bámulok ki az ablakon. Az üveg visszatükrözi az arcomat. Tisztán látni a kialvatlanságot a szemeimben. Sose bírtam aludni az ilyen helyeken. Tiszta fertőtlenítő szag mindenütt. Pfuj. A hajam lófarokba kötve, és a szokásosnál sápadtabb vagyok. A vörös körömlakk már kezd lepattogni, még a szilveszteri szereléshez tartozott. A tekintetemet kénytelen vagyok elszakítani az ablaktól, hiszen hangokat hallok. A nővér jön és közli, hogy miután bevettem a gyógyszeradagot, felöltözhetek és elmehetek. Próbálok egy kedves mosolyt kicsikarni magamból, de inkább valami grimasz szerűség lesz belőle. Beveszem a pirulákat, utána szép lassan elkezdek öltözni.*
Vissza az elejére Go down
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira
Sylen de Honas


nő Kor : 523
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

Gyengélkedő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 3 EmptyVas. Feb. 20, 2011 9:49 am


//Hannelori Sensui//

Nem tér magához egészen addig, amíg le nem teszik egy ágyra. Mikor már pár másodperce fekszik, lassan kinyitja a szemét, amit bánt a fény. Mindent nagyon homályosan lát, és iszonyatosan kótyagos a feje. Pár pillanatig nem is tudja hogy hol van, és németül kezd el beszélni, majd rá jön, hogy mi is történt. Gyorsan angolra vált, és már kitisztult a kép is.
-Hannalori Házvezető? Kérem hívja ide Alex igazgató urat. Nagyon fontos lenne.-Kéri meg pár percnyi csönd után a nőt.
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Gyengélkedő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 3 EmptyVas. Feb. 20, 2011 10:10 am

*Siet ahogyan csak tud, hogy a lány mihamarabb értő kezek közé kerüljön. Ahogy leteszi egy ágyra, Sylen máris ébredezni kezd, és ő aggódva hajol közelebb. A német halandzsából egy szót sem ért, csak mikor angolul szólal meg akkor kissé megnyugszik. Kezét a lány homlokára teszi lázas, igen, akkor lázcsillapító kell, odalép hát a közeli kis polchoz, és levesz egy fiolát onnan.*
- Sylen, nyugodj meg először kérlek szépen. Tessék, ezt idd meg, lázcsillapító *diktálja bele a betegben szelíd erőszakkal a löttyöt.*
- Alex most nincs itt, de nekem is elmondhatod mi történt. Holnap ha találkozok vele, elmondom neki, megígérem *telepszik le a lány mellé, félretéve az üres fiolát, nyakig betakarva Sylent. Anyáskodó alkat, ez egyből látszik is rajta.*
- Mit kerestél te ilyenkor az erdőben?
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira
Sylen de Honas


nő Kor : 523
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

Gyengélkedő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 3 EmptyVas. Feb. 20, 2011 10:20 am


Sylen engedelmesen felhajtja a gyógyszert, majd vissza adja a fiolát Tanárnak. Lassan hatni is kezd, így könnyebben tud gondolkozni.
~Gondolom tudja mi vagyok, mivel Házvezető.~Gondolkodik el egy pillanatra.
-Már két hete nem ittam vért, és elértem a tűrés határomat. Elindultam Hell citybe, hogy levadásszak valakit. Persze nem öltem volna meg, mivel ilyen még nem fordult elő, hogy meghaljon valaki mikor iszok belőle. Sajnos az erdőben járőrözött, vagy nem tudom mit csinált Kim Kaguya, és én megtámadtam. Annak a kölyöknek, nagyon finom illata van.-Mérgelődik, saját gyengeségén.-Aztán jött az új vadőr, és össze tűzésbe keveredtünk, de szerencsére nem sérült meg senki. Kim most a vadőrházban van.-Mondja el gyorsan mi történt. Hadar, és a hangja is remeg az aggodalomtól, meg a betegségtől.
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Gyengélkedő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 3 EmptyVas. Feb. 20, 2011 10:44 am

*Igen tudja, mivel Alex úgy vélte, jó ha tudja, milyen különleges diák került a házába, és ha valami félresiklik akkor tudjon vele mit kezdeni. Figyelmesen hallgatja a lányt, és szemében aggodalom jelenik meg, mindkét diákja után.*
- Értem. Csak az nem világos, hogy mit keresett Kim ilyen állapotban az erdőben? Már reggel látszott rajta hogy nincs valami jól, és járt itt gyógyszerért is *gondolkozik el, majd kissé felszalad a szemöldöke.*
- Új vadőr? Nah erről nem tudok, ki az? *néz a lányra, hátha ő tud valami közelebbit mondani róla. Ezt elfelejtette említeni neki kedves barátja, hogy új vadőr van.*
- Hm, hogy volt, amikor eljöttél? Ha nagyon rosszul, akkor kimegyek érte, és felhozom a gyengélkedőre, de ha nem volt annyira rosszul, akkor szerintem az a legjobb ha hagyjuk pihenni reggelig, majd akkor elmegyek, meglátogatom ezt az új vadőrt... *mondja a lánynak, és végigsimít annak arcán.*
- Nyugodj meg kérlek. Szörnyű ami történt, de semmi sem megoldhatatlan, és Alex biztosan fog tudni mondani valami okosat hogy hogyan tudnád elkerülni az ilyen helyzeteket a jövőben *mosolyog a lányra*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira
Sylen de Honas


nő Kor : 523
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

Gyengélkedő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 3 EmptyVas. Feb. 20, 2011 10:53 am


-Nem is tudom. Úgy nézett ki, hogy rendben van, de azért inkább legyen a gyengélkedőn, mint az erdőben. Nagyon aggódom érte, és nem szeretném ha baj lenne. Nem akartam megtámadni. Most legyengítettem a betegséggel szemben, és még el is kaptam tőle.-Aggodalmaskodik Sylen. Nem akarja, hogy komolyabb baja legyen a fiúnak, mint ami már így is van.
-A vadőrt, ha jól emlékszem Williamnak hívják, de nem vagyok benne biztos.-Elmondja, amit tud, hiszen előbb utóbb úgyis fény derül mindenre.-A srác ügyes. Ha nem lenék félig vámpír, már halott lennék. Jól végzi a dolgát. De ha nem jön, akkor egyből ide hoztam volna Kimet.- Magyarázkodik, a félre értések elkerülése végett.
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Gyengélkedő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 3 EmptyHétf. Feb. 21, 2011 10:33 am

- Ebben az esetben, szeretném ha megértenéd, hogy miért jobb ha reggel megyek el érte. Tudod, ha nem muszáj akkor nem vonszolnám át szegényt a fél erdőn, hadd pihenjen csak. Még egy ilyen trauma a sok mellé, lehet hogy nem tenne neki jót *mélázik el egy pillanatra, gondatlanul elkottyantva, hogy nem ez az első hogy bajok adódtak a fiú körül.*
- William? Magas, vékony, szálkás alak, vörös haj és narancssárga szemek? *sápad el egészen picit a nő. Azért ezt nem nézte ki Alexból, hogy egy ekkora kockázatot vállaljon, hogy Willt vegye fel vadőrnek, el sem tudja képzelni hogyan juthatott eszébe egyáltalán.*
- Van némi elképzelésem William ügyességéről, még régebben egyszer megtámadott engem is Wilardban, de úgy tűnik, hogy... *harapja el a mondatot, mivel nem biztos benne, hogy jó útra tért. Lehet hogy csak valami furcsa gonosz tervet forgat a fejében.*
- Idehozni Kimet, mikor te is alig bírsz megmozdulni? Ugyan kedvesem, Kim valószínűleg jó kezekben van, ha azt mondod, nem volt rossz szándék Williamban és aggódott *mosolyog a nő, mivel Sylen leginkább most azzal segítene magán ha aludna, és akkor másnap reggelre semmi baja nem lenne.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira
Sylen de Honas


nő Kor : 523
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

Gyengélkedő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 3 EmptyHétf. Feb. 21, 2011 10:51 am


-Mondjuk ebben igaza van. Lehet most jót tenne neki egy kis pihenés.-Gondolkodik el Sylen igazat adva, az emberek terén tapasztaltabb tanárnőnek.
-Még egy ilyen trauma? Valami más is történt szegény Kimmel?-Kérdezősködik kíváncsian Sylen. Sajnos a sok beszéd meg bosszulja magát, frissen szerzett betegségének hála. Hosszan, és görcsösen köhög. Elég lázas még mindig, de a gyógyszernek hála, már lejjebb ment. Mikor végre el múlik a köhögési inger, könnyes szemekkel mered a plafonra. Majd kicsit kérdőn néz vissza a tanárnőre.
-Igen ő az. William megtámadta magát? Most semmilyen rossz szándékot nem tapasztaltam tőle, azon kívül, hogy meg akart ölni, de ez érthető, hiszen védte Kimet és a dolgát végezte.-Értetlenkedik Sylen kicsit az incidensen, de ez valószínűleg régen történt. Megint egy köhögési roham. Sylen kénytelen felülni és előre hajolva enyhül a köhögés, de nem marad abba. Nagyon rosszul érzi magát. Ennél csak az volt rosszabb, mikor elkapta a pestist. De eddig minden fertőző nyavalyából meggyógyult, félig vámpír mivoltának köszönhetően. De ez most az egyik legrosszabb. Sylen-t elfogja a hányinger és kipattanva az ágyból, a közeli mosdót veszi célba. Mikor oda ér rögtön elhányja magát. A hányás főképp vérből áll, de ez annak köszönhető hogy nem rég itta. A mosdó szélébe kapaszkodik görcsösen, és keservesen köhög. Ilyenkor nem nagyon ura az erejének, és a mosdó csésze össze roppan a kezei között.
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Gyengélkedő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 3 EmptyKedd Feb. 22, 2011 3:31 am

- Igen, talán az lesz a legjobb ha csak reggel megyek el Williamhoz, hogy behozzam Kimet az erdőbe *biccent rá, a saját ötletére, így hogy a lány által kimondva hallja. A lány kérdésére felsóhajt.*
- Nem kellene tudnod róla, de úgy gondolom, ezek után mindegy. Csak annyit kérek, hogy ne említsd meg Kimnek hogy tudsz róla, nem szeret erről beszélni, és meg is értem. Tudod, nem rég itt volt egy halálfaló história, főszerepben Willel, és Kimmel. Nem tudom miért, de a Sötét Rendnek valamiért kellett a fiú, és erőszakkal állították maguk közé, megbélyegezve szegényt. Persze tanácstalan helyzetbe volt, és úgy tudom fel akarta adni magát, hogy távol tudjon maradni Willtől, de ezzel inkább csak romlott a helyzet, és Will eléggé berágott, aztán nyomtalanul eltűnt *meséli, majd egy kis ideig elmélázik, majd folytatja.*
- Azután előkerült, jó útra tér, azt mondta, és eljegyezte az egyik halálfaló nőt, hogy bizonyítson, aztán ismét eltűnt és mikor felbukkant, rosszabb volt mint valaha, megtámadta Alexet, és engem is, bár patthelyzet volt, és mindig eltűnt. A minisztérium persze a nyomába lihegett és elmenekült Tibet felé, úgy mondják, és most tessék, újra itt van, és kezdődik előlről az egész *fejezi be a mesét, mely elég velős és tömör az eredeti meséhez képest.*
- Ez érdekes... *gondolkozik el a nő, majd mikor Sylen köhögni kezd, kissé megtámasztja a hátát, és a két köhögési roham között megsimítja a homlokát. Még mindig lázas, aztán mikor a mosdókagylóhoz rohan, utánamegy, és megtartja a homlokát, amíg a lány kiüríti a gyomrát. Támasztja, mivel látja, hogy elég rossz bőrben van. Mikor elmúlik a hányási inger, visszakíséri az ágyhoz, leülteti, és kerít neki egy pohár vizet.*
- Tessék, igyál egy kicsit, kitisztul a szád, és a torkod tőle *adja Sylen kezeibe a poharat, és szól mellé az utasítás is.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira
Sylen de Honas


nő Kor : 523
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

Gyengélkedő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 3 EmptyKedd Feb. 22, 2011 4:48 am


-Remélem Kim rendben lesz, de most pihennie kell. De majd ha itt lesz, akkor egy orvos kell neki.-Mondja Sylen, miután vissza kísérték az ágyhoz. Eléggé émelyeg még, de már nincs semmi a gyomrában. Ilyen még nem volt, hogy a frissen megivott vért kihányja, így nem is tudja, hogy most mikor kell majd legközelebb innia. De azt majd jelzi a vérszomj így ezen most nem is agyal tovább.
Befekszik az ágyba, és még ültében megissza a vizet, amit a kezébe nyomtak. Ez enyhít valamennyit a rosszul létén. Majd elfekszik az ágyban, és magára húzza a takarót.
William történetére, csak bólint egyet. Most egyáltalán nem tűnt gonosznak a mogorva természetén kívül.
-Köszönöm szépen. Elnézést a mosdó miatt. Ilyenkor nem tudom teljesen uralni az erőmet.-Magyarázkodik Sylen a köszönet nyilvánítás után. Újra rájön a köhögés, de most gyorsan elnyomja. Nagyon kedves vele a tanárnő, annak ellenére, hogy tudja micsoda. Ez kicsit meglepte, bár az is hogy egyáltalán fölvették ide. Mindig is tudta, hogy az emberek nagyon rendesek tudnak lenni a vámpírokkal ellentétbe, de azt nem hogy ennyire.
-Annyira kedves velem. Nem rémiszti meg, hogy mi vagyok?-Kérdezi meg Sylen a házvezetőjét.


A hozzászólást Sylen de Honas összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Feb. 22, 2011 8:07 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Gyengélkedő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 3 EmptyKedd Feb. 22, 2011 7:59 am

- Ó arra ne legyen gondod, van itt egy javasasszony, csak most éppen egy súlyosabb esettel foglalkozik. Két diák csúnyán össze párbajozott a délután, őket kezeli *mondja a nő, reménytelen két diák az, csoda hogy még nem küldtek nekik rivallót, igazán megérdemelnék, szabotálják az óráját is.*
- Semmi baj, azért ez nem egy kis megfázás csak *mosolyodik el, és pálcáját a mosdóra szegezi.*
- Reparo *mire a mosdókagyló szépen összeforr, mintha sosem lett volna eltörve, és Sylen lelke is megnyugodhat.*
- Ennyit mindenkiért megtennék, miért éppen te maradnál ki? *csodálkozik el a nő, mivel ő már mentett meg teljesértékű vámpírt is az elvérzéstől.*
- Ugyan már, az hogy mi vagy, csak egy dolog. Egy tény, nem az a lényeg hogy félig ez vagy vagy félig az, hanem hogy te kinek érzed magad. És ez nem a genetikában, ez a szívben dől el *mosolyog, és megigazítja a lányon a takarót. Neki lehet ilyesmit mondani, az 500 éves tapasztalatával képes megérteni miről beszél a nő.*
- Most pihenj, azzal segítessz magadnak is, meg Kimnek is a legtöbbet. Valószínű hogy holnap még ezt megbeszélitek egymással *mondja, még, és lassan feláll. Mennie kellene, folytatni a járőrözést.*
- Jó éjt, aludj csak, itt nem ér fény egy jó ideig még, szóltam hogy bűvöljék meg az ablakot *búcsúzik, ügyelve a lány épségére.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira
Sylen de Honas


nő Kor : 523
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

Gyengélkedő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 3 EmptyKedd Feb. 22, 2011 8:25 am


-Ennek örülök...mármint, hogy van itt egy orvos. Kim is elég beteg. Az a két diák azért remélem egyben marad.-Köhög egy párat, majd folytatja.
-Nem tudom milyen betegsége lehet Kimnek, de nagyon ki jött rajtam.-Nem érti ő sem, hogy mitől lehet ennyire beteg. Valami nem stimmel ezzel az egész helyzettel, de erről majd apjával kell beszélnie.
-Még én sem tudom hova tartozom igazán. De sosem éreztem magam igazán vámpírnak.-Mélázik el, azon gondolkodva, hogy ő minek is érzi magát. Gyakorlatilag amióta tudja, hogy micsoda is, azóta identitás zavarban szenved. Sosem érezte magát jól egyik oldalon sem, és soha nem is fogadták el. Mindkét oldalon félnek tőle.
-Igaza van tanárnő. Köszönöm, hogy gondoskodott rólam.- Köszön el Hannalori tanárnőtől, és magára húzza a takarót. Viszonylag gyorsan elalszik, és álmában a nyakláncát fogja. Ez amolyan önvédelmi reflex, ha megtámadják gyorsan tudjon cselekedni. Elég sok ellensége van amiatt, ami.

/Köszönöm a játékot ^^ /
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Gyengélkedő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 3 EmptySzer. Feb. 23, 2011 7:08 am

- Igen van, még akkor jött ide, mikor Alex újra megnyitotta az iskolát, és elkezdtek jönni a diákok, akkor érkezett a javasasszony vagy gyógyító ahogy tetszik * magyarázza a lánynak, és megrázza a fejét, fogalma sincs, mit sikerült a fiúnak ilyen csúnyán összeszednie.*
- Nem tudom, de az egészsége nem a legjobb, annak ellenére, hogy nagyon jó képessége vagy a gyógyításhoz *mereng el egy pillanatra, majd Sylenre pillant, barna aggodalmas tekintetével.*
- Az a fontos, hogy minek érzed magad, nem az ami alapján az emberek eldöntik mi vagy. Nem szabad adni a véleményükre, ők, nem értik meg azt amin keresztülmentél, ők nem tudják milyen az ha elítélik az embert *jegyzi meg, mert ő is volt ilyen nehéz helyzetben, mikor Raisennel felbontotta az eljegyzést, ő pedig a szülei elé állította, hogy akkor ezt magyarázza meg nekik. Nem volt épp egyszerű a helyzet.*
- Ugyan már, de most pihenj, és majd holnap megbeszélünk mindent még Alexel is, az jó lesz? *búcsúzik, és ellenőrzi hogy minden rendben van-e, vet egy pillantást a már alvó rendbontókra is, őket is elrendezi, betakargatja, leoltja a lámpát, és csak azután tér vissza az éjjeli őrködéshez hogy hajnalban bezuhanjon az ágyba és elaludjon.*

//Köszi én is//
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira
Sylen de Honas


nő Kor : 523
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

Gyengélkedő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 3 EmptyKedd Ápr. 19, 2011 7:54 am


Előzmények: Hellcity: Pokolpalota

A városon végig rohanva, gyorsan elérte a kastély főkapuját. Egy egyszerű ugrással mindenféle erőlködés nélkül át lendült fölötte, és finoman földet ért. Rögtön, már guggoló helyzetből futásnak eredt, és mivel a kezei foglaltak voltak, ezért kénytelen volt berúgni a főbejárat fa szerkezetes kapuját. Az ajtó zára hangos reccsenéssel adta meg magát az ember feletti erőnek, majd Sylen, immár emberi sebességgel tovább rohant a gyengélkedő felé. Különös módon nem látott senki a földszinten, így talán nem bukott le, bár amilyen kotnyelesek a festmények, úgy is kiderül, hogy ő rúgta szét az ajtót. A gyengélkedő ajtaja, nem volt bezárva, így az nem sérült meg, mikor Sylen beljebb taszajtotta azt. Óvatosan lerakta Ralph-ot egy ágyra, és elindult keresni valakit, aki tud segíteni.
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyengélkedő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 3 EmptyKedd Ápr. 19, 2011 8:07 am

*Dudorászva lépked be a gyengélkedőre. Kényelmes sötétkék szabadidő nadrág van rajta, és egy fehér póló. A lábán papucs, a haja összefogva. Az előbb sikeresen lehorzsolta a könyökét, és arra akar valami kenőcsöt keresni, és mivel gyógynövénytant is végzett, ért hozzá.
Mikor belép, meglátja, hogy két diák van itt, az egyik eléggé rossz állapotban. Azonnal odasiet hozzájuk, majd Sylenhez fordul.*
- Mein Gott! Mi történt? *Kérdezi a lánytól, közben kitapogatja Ralph pulzusát.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira
Sylen de Honas


nő Kor : 523
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

Gyengélkedő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 3 EmptyKedd Ápr. 19, 2011 8:32 am


Az anya nyelve hallatán, először azon szólal meg, az érkező tanár felé fordulva.
-Endlich mal jemand, wer kann helfen! (Végre valaki aki tud segíteni!)-Hálálkodik gyorsan, majd elgondolkodik, hogy anya nyelven folytassa-e. Egy ilyen kényes helyzetben, az anya nyelv élvezi az elsőbbséget, így azon folytatja.
-Entführt und zurückgebracht. Wenn die anderen hier sein wird, dann sollten Sie ausführlich. (Elrabolták, és vissza hoztam. Ha a többiek itt lesznek, elmondjuk részletesen.)-Mondta nyugodtan, közben kínos ábrázatot vágott, mert elég érdekesen hangozz így elsőre. Az orvosi szekrényhez lépett, és kötszert bányászott elő, valamint fertőtlenítőt. Az ágyon fekvő eszméletlen sráchoz lépkedve, bekötözte a Max által meg nem gyógyított súlyosabb sebeket, majd betakarta egy takaróval.
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyengélkedő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 3 EmptyKedd Ápr. 19, 2011 8:45 am

*Szintén meglepődik, hogy németül válaszolnak neki, de azért szélesen elmosolyodik.*
- Öhm, versuche zu helf'n, aber ich bin keine Ärtztin. (Megpróbálok segíteni, de nem vagyok orvos.) *Húzza el a száját.*
- Nur eine Lehrerin. (Csak egy tanár.) *Teszi még hozzá, miközben érzékeli, hogy Ralp él, csak kicsit ki van ütve.*
- Aber... was ist passiert? Ich kann nicht helfen, wenn ich nicht kann, was los mit ihm ist. (De mi történt? Nem tudok segíteni, ha nem tudom mi történt vele.) *Kérdezi tovább a diákot, hátha kiderül valami.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Gyengélkedő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 3 EmptyKedd Ápr. 19, 2011 8:59 am

*Csendben alszik és semmit sem érzékel, abból, amit a többiek vele művelnek. Az álomból, egy puha ágyban ébred és ismeretlen hangokat hall, valami olyan nyelven, amit egyáltalán nem ért. Megpróbál felülni, de a fáradtságtól és a betegségtől visszaborul. Az idegenekre pillant, majd halkan megszólal.*
-Donda estoy? {Hol vagyok?} *Kérdezi, majd hangosan beszélni kezd, de ugyanolyan hangerővel, mint amikor kérdezősködött. Viszont ezt senkinek nem szánja, csak úgy kiadja magából.*
-Por lo tanto, me duele la cebaza, preguntándose qué pasó? {Annyira fáj a fejem, vajon mi történhetett?}
*Kérdezi magától, majd ismételten a két idegenre pillant, majd megszólal, remélhetőleg olyan nyelven, amit ők is ismernek.*
-Maguk kicsodák? *Kérdezi még mindig ugyanolyan hangnemben, mint ahogy eddig is beszélt.*
Vissza az elejére Go down
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira
Sylen de Honas


nő Kor : 523
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

Gyengélkedő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 3 EmptyKedd Ápr. 19, 2011 10:10 am


-Ich glaube, er hat eine Lungenentzündung. (Azt hiszem tüdő gyulladása van.)-Jegyezte meg gyorsan, közben a csapból, egy lavórba töltött hideg vizet, és a fiú ágya mellé rakta le egy kis szekrénykére. Hozott egy darab rongyot, és bele mártotta a hideg vízbe. Mikor éppen megnézte volna, hogy kell-e a hideg borogatás akkor ébredt fel Ralph. Először nem értette mit mondott, aztán az ötszáz éves könyv lassan kinyílt a megfelelő oldalnál, és Sylen megértette, hogy a gyerek spanyolul beszél. Mivel Sylen már több mint ötszáz éve él, ezért rengeteg nyelven tud, és annál is többféle népszokást ismer.
-La sala médica, y seguro. (Az orvosi szobában, és biztonságban.)-Mondta Ralph-nak kedves hangon, a homlokát simogatva. Aztán végül megszólalt a srác angolul is. Sylen felvonta a szemöldökét, mivel az odáig rendben van, hogy őt nem ismeri, de hogy Sandra Berger tanárnőt sem, az már nem.
-Ő itt Sandra Berger tanárnő, én meg egy új diák. A nevedre emlékszel?- Kérdezte kedvesen, de ha nem érti meg akkor elismétli spanyolul is.
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyengélkedő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 3 EmptyCsüt. Ápr. 21, 2011 4:35 am

- Lungenentzündung? Im Sommer? (Tüdőgyulladás? Nyáron?) *Vonja fel a szemöldökét. Hát, végül is lehetséges. *
- Ralph, hogy vagy? *Kérdi a fiútól, mikor az ébredezni kezd. És mivel nem tud spanyolul, Sylenhez fordul, aki úgy látszik, tud.*
- Bocsi, mit mondott, és mit mondtál neki? Nem beszélek spanyolul... *Mosolyog a lányra. Amúgy sem az a nyelvzseni.*
- Sandra Berger vagyok, a házvezetőd. Fáj valamid? *Mert ha tudja, hogy mi a baj, akkor tud rá valami főzetet csinálni, vagy adni.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Gyengélkedő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 3 EmptyCsüt. Ápr. 21, 2011 4:51 am

*Csendben fekszik az ágyban és csak néhányat pislog, mikor Sylen spanyolul kezd el beszélni hozzá. Most már tudja, hogy biztonságban van, de nem azért, mert az orvosi szobában van, hanem mert spanyolul tudó ember van mellette és nem a családjából való.*
-La sala médica? Como llegué aquí y por qué estoy aquí? {Az orvosi szobában? Hogy kerültem én ide, és egyáltalán miért vagyok én itt?} *Értetlenül figyeli a másik kettő. Jó lenne, ha valaki válaszolna neki a kérdésre, mert nem igazán tudja, hogy mi történt vele. A kérdés válaszán egy kicsit gondolkodnia kell, de rájön, hogy a fejfájása ellenére még a nevére emlékszik, azonban másra nem nagyon.*
-Raidon Christopher Raphaello a nevem. *Válaszol a kérdésre, majd mikor az idegen nő bemutatkozik, és hozzáteszi, hogy a házvezetője, eléggé elcsodálkozik. Nem érti, és meg is ijedt egy kicsit a hallottaktól. Hirtelen akart felkelni az ágyból, hogy hátrálni tudjon, de ugyanazzal a lendülettel zuhant vissza az ágyba.*
-Házvezető? Mi ez a hely, intézet? *Kérdezi megszeppenve. A kérdésre nem válaszol, mivel nem tetszik neki ez a helyzet és nem akarja, hogy bántsák.*
Vissza az elejére Go down
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira
Sylen de Honas


nő Kor : 523
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

Gyengélkedő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 3 EmptyCsüt. Ápr. 21, 2011 8:30 am

Mielőtt még eltűnt volna, hogy ide hozza Max-et, még gyorsan válaszolt mind kettejüknek.
-Azt kérdezte, hogy hol van, én meg mondtam neki, hogy a gyengélkedőn. A fejét fájlalja.-Mondta a tanárnőnek, aztán Ralph felé fordult.
-Te he traído aquí porque te haga heridos. ( Én hoztalak ide, mert megsérültél.)-
Ezután eltűnt, és Maxel az oldalán tért vissza a gyengélkedő szobára. Az ágyhoz kíséri, és reménykedik benne, hogy felismeri Maxet, Ralph.
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Gyengélkedő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 3 EmptyCsüt. Ápr. 21, 2011 8:41 am

*Ezt az alakot sem fogja kedvelni, mert így aláásott, de kénytelen Sylen-nel menni, mivel a lány elég rendesen megragadja a karjánál, ami egy kicsit fáj neki, és szóvá is teszi azt.*
-Már az előbb is mondtam, hogy engedj el, tudok én menni magamtól is.
*Mondja már egy kicsit hangosabban, mint az előbb. Lassan beérnek a gyengélkedőre, ahol Sylen a testvére elé vezeti. Max ránéz Ralph-ra, aki nincs valami fényes állapotban.*
-Chris, que me conoces? Soy yo, tu hermano, Max! {Chris, fel ismersz engem? Én vagyok az, a testvéred, Max!}
*Kérdezi, majd csak azután veszi észre, hogy egy tanár is bent van.*
-Jó estét Berger tanárnő.
*Köszön oda neki, majd vár a testvére válaszára.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Gyengélkedő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Gyengélkedő
Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Gyengélkedő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Földszint-
Ugrás: