Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapBálterem - Page 4 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Bálterem - Page 4 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Bálterem - Page 4 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Bálterem - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Bálterem - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Bálterem - Page 4 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Bálterem - Page 4 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Bálterem - Page 4 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Bálterem - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Bálterem - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Bálterem - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Bálterem - Page 4 Vote_lcapBálterem - Page 4 Voting_barBálterem - Page 4 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Bálterem - Page 4 Vote_lcapBálterem - Page 4 Voting_barBálterem - Page 4 Vote_rcap 
Ted Forrester
Bálterem - Page 4 Vote_lcapBálterem - Page 4 Voting_barBálterem - Page 4 Vote_rcap 
James Miller
Bálterem - Page 4 Vote_lcapBálterem - Page 4 Voting_barBálterem - Page 4 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Bálterem - Page 4 Vote_lcapBálterem - Page 4 Voting_barBálterem - Page 4 Vote_rcap 
Sindy Logan
Bálterem - Page 4 Vote_lcapBálterem - Page 4 Voting_barBálterem - Page 4 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Bálterem - Page 4 Vote_lcapBálterem - Page 4 Voting_barBálterem - Page 4 Vote_rcap 
Chris Martines
Bálterem - Page 4 Vote_lcapBálterem - Page 4 Voting_barBálterem - Page 4 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Bálterem - Page 4 Vote_lcapBálterem - Page 4 Voting_barBálterem - Page 4 Vote_rcap 
Daniel Reed
Bálterem - Page 4 Vote_lcapBálterem - Page 4 Voting_barBálterem - Page 4 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Bálterem

Go down 
+17
James Miller
Sebastian G. Blaze
Allison Diamond
Lucius Malfoy
Daniel Reed
Hannah McDowal
Greg Stanford
Nathaniel L. Matthews
Larina Marley
Remus Lupin
Peter Dornfold
Sandra Berger
Chris Martines
Marie Lycae
Seamus Finnigan
Sir Famine Frederico
Főmesélő
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 4 EmptyVas. Szept. 19, 2010 7:07 pm

Hannah

*Lassan odasétálunk az italos pulthoz, majd egy halvány mosollyal az arcomon Hannahra pillantok. Egy valamiféle italt elveszek, belekortyolok és aztán válaszolok a kérdésekre/kijelentésekre.*
-Hallod... én sem tudtam. Utoljára másodikban voltam bálon. *Vonok vállat. Az már elég régen volt ami azt illeti, szóval alig emlékszem rá. Szabad kezemmel átkarolom Hannaht, közben körülnézek. Van jó sok ismerős, olyan is akivel nem szeretnék találkozni.*
-Nocsak. Itt a drágalátos Cintiánk és Sebastian. *Rábökök a párra, akik jelen pillanatban arrébb húzódtak, és láthatólag rólunk beszélnek. Szám mosolyra szökik, miközben Hannahról le nem veszem pillantásom. Egy puszit lehelek az ajkára.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 4 EmptyHétf. Szept. 20, 2010 2:22 am

Cintia

-Mindent megteszek azért, hogy jól érezd magad. *Mosolygok. Mikor a vállamra hajtja a fejét, akkor lopva végigsimítok Cintó buksiján, de aztán a táncra figyelek.*
-Hümm... Nem is tudom... *Tanakodok azon, hogy mit kérjek. Végül egy kékes színű koktélféleséget kérek. Bár inkább hasonlít egy temperás löttyre, mint koktélra, de az íze jó. Közben körbe pillantok.* -Ennek is most kellett jönni. *Dohogok.*
-De, persze, menjünk. Nem akarok balhét. *Bólintok, és Cintó mellé ülök. Megfogom a kezét, és egy puszit nyomok az arcára.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 4 EmptyHétf. Szept. 20, 2010 7:13 pm

*Azzal a hírrel jönnek hozzá, hogy adja ki a szavazatokat. Egy kicsit elszakad Soshytól, majd elmosolyodva veszi át az aprócska borítékot és lép ki a helyszínre, ahol a COD éppen befejezte a koncertezést. Pálcáját felemeli, majd csendre inti a diákokat.*
-Kedves résztvevők! Mindenki örül annak, hogy ilyen sokan összegyűltetek... mint tudjátok, most is megszavazásra került a bálkirály és királynő választás. *Egy kicsit elhallgat, majd hátra pillant a tanári asztalra, aztán vissza a diákokra. Nem nagyon habozik, csak elkezdi bontogatni a bálkirály megnevezésű borítékot.*
-Nos... a 2010-es Nyárbúcsúztató Bálkirálya nem más mint... *Itt még dobpergés is van.*
-Sebasitan G. Blaze! *Int a fiú felé, hogy fáradjon fel. Még koronát is kap a mellette álló DT tagoktól. Ezt megvárja, tapsol és aztán kinyitja a bálkirálynős borítékot is.*
-A Bálkirálynő pedig... *Megint csak a szokásos dobpergés és arcán már látható a nagy meglepődés.*
-Sandra Berger. *A végén egy kicsit elkuncogja magát, persze jó indulatból. Eddig még egyszer sem volt olyan, hogy egy tanár lett volna a királyi pár egyik tagja. Int Sandrának, ő is megkapja a koronát ha felfárad a színpadra. Ezután ismét csak csendre inti a diákokat.*
-Kifulladásig szabad a tánc, a buli, de részünkről itt lezártuk a ma esti bált. Remélem jól éreztétek magatokat. *Azzal elteszi a pálcát, visszaül a helyére. Még egy kicsit itt elbeszélget, aztán pedig visszakíséri Soshyt és a szobájába köt ki.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 4 EmptyKedd Szept. 21, 2010 1:44 am

-Rizsa, és rizsa. *Csóválom a fejem, vigyorogva.*
-Nagyszerű, köszönöm köszönöm, ígérem hogy k*rva rossz uralkodó leszek. *Mondom, félhangosan. Majd egy keserű félmosollyal odafáradok a DT-sekhez, kiveszem a kezükből a koronát, és napóleoni módon a saját fejemre biggyesztem, hogy közröhej tárgya legyek. De aztán le is veszem, de a kezemben marad. Nem akkora dicsőség ez nekem.*
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 4 EmptySzer. Szept. 22, 2010 6:49 am

*Amikor meghallja a nevét eléggé meglepődik. Nem számított rá, hogy őt fogják megszavazni. Miközben odamegy a koronájáért, megpróbál nem orra esni semmiben, ha esetleg mégis megbotlana, akkor talán valaki megfogja. Very Happy Mindenesetre átveszi a koronáját, mosolyog szépeket, aztán levonul a színpadról, és visszatér kedvenc BIT tanára mellé, hogy megmutogassa neki a koronáját. Igazándiból a kedvenc aurorának mutogatná meg, de sajnos az biztosan nagyban halálfalókat üldöz ilyenkor.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Dorothy Brown
Diák- Plama
Diák- Plama
Dorothy Brown


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian / London / Aix-en-Provence
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 4 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 2:59 am

* Dorothy vállán érezte Ben karját, miközben a bálterem felé tartottak. Ahogy beléptek a bálterembe Dorothy ámuldozva nézte a gyönyörű berendezést meg a hatalmas csillárokat. A táncoló párok szépen, összhangban már keringőztek.*
- Van, persze. *Válaszolt a fiúnak mosolyogva, aki karon ragadta és derekára csúsztatta a kezét. Dorothy egészen meglepődött, hogy Ben milyen jól táncol. Őt még kislány korában édesanyja járatta tánciskolába, mert szerinte egy lánynak nagyon fontos, hogy ismerja a klasszikus táncokat. Betáncoltak a tömegbe és Dorothy egyfolytában csak mosolygott. Még soha nem volt bálban, csak anyukája mesélt neki azokról párizsi bálokról, amiken ő fiatal lány korában részt vett. Dorothy közben Ben szemébe nézett majd egy csókot nyomott az ajkára. Miután a zene véget ért, így szólt:*
- Kicsit leülhetnénk. *Pihegte, elszokott a tánctól.* Meg elmehetnénk italért. *Mondta és közben a fiúra meresztette nagy kék szemeit, aminek jól tudta, hogy Ben nem tud ellenállni.*
Vissza az elejére Go down
http://myspace.com/sisterblisss
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 4 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 3:12 am

* Dorothy is nagyon jól táncolt. Mondjuk én nem voltam az a hű de profi, de igyekeztem. Megpillantottam ismerős arcokat is, de inkább Dorothy-t néztem, majd viszonoztam a csókot. Kicsit elfáradtam, mire véget ért a tánc, de volt bennem még energia. A pihenés ötletet csak helyeselni tudtam. *
- Jó ötlet. * Odamentünk egy asztalhoz, és mikor Dorothy helyet foglalt, én még állva kérdeztem. *
- Mit hozzak? * Majd nem sokkal később a megadott italokkal a kezemben tértem vissza. Leraktam őket, majd én is leültem. Csodásan nézett ki Dorothy, figyeltem egy ideig, aztán a táncolókra esett a pillantásom. Visszanézek Dorothy-ra. *
- Hol tanultál meg ilyen jól táncolni? * Érdeklődöm, mivel tudom, neki nincsen bátyja, aki esetleg rávette volna, hogy tanulja meg. *
Vissza az elejére Go down
Dorothy Brown
Diák- Plama
Diák- Plama
Dorothy Brown


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian / London / Aix-en-Provence
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 4 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 3:27 am

*Dorothy leült az egyik asztalhoz, de Ben nem ült le mellé. Helyette arra volt kiváncsi, hogy mit inna.*
- Egy gyümölcskoktélt kérek, köszönöm! *Legszebb mosolyát Benre villantotta, majd a fiú eltűnt az italokért. Közben körbenézett és látott jó pár ismerős arcot, ők is ittak, táncoltak. Páran a partnerükkel az erkély irányába mentek. Ekkor megpillantotta Bent, amint két pohárral a kezében felé tart. Mikor odaért az asztalhoz ő is lehuppant egy székre. Dorothy a kezébe vette az italát és elkezdte kortyolgatni a hűvös, gyümölcsös italt és Benre figyelt.*
- Nos, anyukámnak szent meggyőződése, hogy egy lánynak kötelező ismernie a klasszikus táncokat. Ezért egészen kislány koromtól kezdve táncórákra járatott, de el kell ismernem igaza volt. Így legalább most hasznát vehettem annyi év táncórának. *Válaszolt a fiúnak, majd folytatta.*
-Be kell vallanom eléggé meglepődtem, hogy te is jól táncolsz. Te is táncórákra jártál? *Miközben ezt kérdezte, megfogta a fiú kezét az asztal alatt.*
Vissza az elejére Go down
http://myspace.com/sisterblisss
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 4 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 3:45 am

* Én is elkezdem kortyolgatni a finom gyümölcsitalt, közben Dorothy-ra figyelek. Érdeklődve hallgatom, majd mosolyogva válaszolok. *
-Nem...tulajdonképpen a bátyám erőltette, és tanított meg rá. * Magyarázom, Dorothy kezét fogva. * Neki van egy olyan mániája, hogy mivel ő olyan népszerű, ne hozzak rá szégyent. És így elég komolyan elkezdett tanítani. Ő már tudott, sokszor megy ilyen bálokba és bulikba. De a kviddicsre is ő vett rá. Igazából kedves, szeretné hogy én is olyan "menő" legyek, mint ő. * Beszélek a bátyámról. A menő szót a mutató és a középső ujjamat behajlítva mondom ki, mert szerintem annyira nem az. Csak egoista, és elég népszerű. Remélem nem untatom ezzel Dorothy-t nem szeretném ha unalmasnak tartana. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bálterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Bálterem
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Bálterem
» Bálterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Báli részleg :: Nyárbúcsúztató bál-
Ugrás: