Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapBálterem - Page 3 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Bálterem - Page 3 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Bálterem - Page 3 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Bálterem - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Bálterem - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Bálterem - Page 3 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Bálterem - Page 3 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Bálterem - Page 3 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Bálterem - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Bálterem - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Bálterem - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Bálterem - Page 3 Vote_lcapBálterem - Page 3 Voting_barBálterem - Page 3 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Bálterem - Page 3 Vote_lcapBálterem - Page 3 Voting_barBálterem - Page 3 Vote_rcap 
Ted Forrester
Bálterem - Page 3 Vote_lcapBálterem - Page 3 Voting_barBálterem - Page 3 Vote_rcap 
James Miller
Bálterem - Page 3 Vote_lcapBálterem - Page 3 Voting_barBálterem - Page 3 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Bálterem - Page 3 Vote_lcapBálterem - Page 3 Voting_barBálterem - Page 3 Vote_rcap 
Sindy Logan
Bálterem - Page 3 Vote_lcapBálterem - Page 3 Voting_barBálterem - Page 3 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Bálterem - Page 3 Vote_lcapBálterem - Page 3 Voting_barBálterem - Page 3 Vote_rcap 
Chris Martines
Bálterem - Page 3 Vote_lcapBálterem - Page 3 Voting_barBálterem - Page 3 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Bálterem - Page 3 Vote_lcapBálterem - Page 3 Voting_barBálterem - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Reed
Bálterem - Page 3 Vote_lcapBálterem - Page 3 Voting_barBálterem - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Bálterem

Go down 
+17
James Miller
Sebastian G. Blaze
Allison Diamond
Lucius Malfoy
Daniel Reed
Hannah McDowal
Greg Stanford
Nathaniel L. Matthews
Larina Marley
Remus Lupin
Peter Dornfold
Sandra Berger
Chris Martines
Marie Lycae
Seamus Finnigan
Sir Famine Frederico
Főmesélő
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Bálterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 3 EmptyPént. Szept. 17, 2010 11:06 pm

*Tegnap érkeztem vissza a suliba, nem gondoltam volna, hogy olyan sokáig otthon maradok, de igy sikerült. Már azt hittem, hogy lefogom késni a bált, de szerencsémre sikerült ideérnem. Kicsit fáradt vagyok, nem alaudtam mióta itt vagyok. A bálra egyedül jövök, hisz egy nap alatt nem lehet keriteni párt, aki még nem foglalt. De nem baj, igy is jó lesz. Egy fekete mini ruhában vagyok, a hátánál pókháló mintás. Az én drágaságom miatt, meg mert nekem nagyon tetszik. A pókomat most nem hoztam magammal, de majd keresek valami társaságot. Beléptem, és hát elég sok ismerős arc, de eggyikkel sem vagyok valami jó kapcsolatban. Elösször elmegyek egy italért, majd helyet fogalalok az egyik üres asztalnál.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Bálterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 3 EmptyPént. Szept. 17, 2010 11:10 pm

- Ejj, de kegyetlen vagy. * Bököm meg egy kicsit.*
- Nem szabad ilyen durván a lányok lelkébe gázolni. Légy úriember.
* Oktatom ki egy kicsit. Bár az én lelkembe nagyon nehéz belegázolni, mert egyesek szerint nekem nincs is lelkem. PEdig van, csak meg kell találni, meg ki kell érdemelni.*
- Amúgy, hogy tetszik a bál ?
* Kérdezem. Részemről nem rossz. Lehetne jobb is de nem annyira gáz, mint gondoltam.*
- Kíváncsi vagyok ki lesz a királyi pár .
* Vigyorodok el. Igazából nem tudok senkit sem elképzelni erre a posztra a jelenlevők közül. Mármint a barátaim közül.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Bálterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 3 EmptyPént. Szept. 17, 2010 11:37 pm

-Na, ne bökdöss. Azt nem szeressem. *Húzza fel az orrát játékosan. Közben Allisont veszi észre. Igen, a csajokat lesi. Elég nagy nőcsábász ő is. Scott Hiltonnal is néha versenyre kelhet. Sőt. Bár nem utálja, azért nem puszipajtások.*
-Jólvan. Ennél nagyobb úriember nem lehetnék. *Kontráz vissza.* -Amúgy egész jól. *Közben véget ér a tánc. Elereszti Hannah bal kezét, a jobbra pedig egy kézcsókot lehel, köszönésképpen.*
-Na, nem sokára itt vagyok. *Búcsúzik, és Allison felé tart Még nincs ott, ezért végigméri, és konstatálja, hogy jól néz ki. Változott azért. Rég nem találkozott vele.*
-Allison béjbi. *Köszön neki vidoran, lehuppanva a lánnyal szembe.* -Mizu veled? *Kérdez is rögvest.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Bálterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 3 EmptyPént. Szept. 17, 2010 11:45 pm

*Az italomat iszogatva figyelem a táncparketten szórakozó személyeket. Én nem vagyok valami táncos tipus, de azért ha valaki táncra hiv, szivelsen elfogadom, a felkérést.
Ekkor egy ismerős fazont látok felém közeledni. Egy kissebb mosollyal jelzem, hogy most örülök a társasgágának. Hisz elég jól néz ki, és mindig is eltudtam vele dumálgatni az időt.*
-Szia Dany... *Köszönök én is, majd válaszolok a kérdésére.* Semmi különös, gondoltam benézek a bálra, nem akartam volna kihagyni, és hát egyre jobban érzem, hogy megérte lejönnöm. *Mosolyodom el, és visszakérdezek.*
-És te? hol hagytad a párodat? *Bökök a táncparkett felé, hisz ott láttam az előtt Hannaht. Nem vagyok benne biztos, hogy vele érkezett, de azlért én megkérdeztem.*
Vissza az elejére Go down
Seamus Finnigan
Kalandor
Kalandor
Seamus Finnigan


Hozzászólások száma : 54
Tallérok : 0
Pontok : 0

Bálterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 3 EmptyPént. Szept. 17, 2010 11:51 pm

//Kedves mindenki!

Kérlek titeket, hogy aki szavazni szeretne Bálkirályra és Bálkirálynőre, az írja meg a wilianmaguskepzo@gmail.com email címre, hogy kire szavazna. Nem feltétlen kell egy párra szavazni, szóval csak személyekre, egy fiúra illetve egy lányra. Magát senki nem jelölheti, mert az érvénytelennek számít.

A szavazó email a következőképpen nézzen ki:
Feladó: Egyértelműen ti magatok.
Címzett: wilianmaguskepzo@gmail.com
Tárgy: Bál király- és Királynő választás
Szöveg:
Bálkirálynak jelölöm: (a jelölt neve)
Bálkirálynőnek jelölöm: ( a jelölt neve)
A mail végére pedig írjátok rá a bálozó karakteretek nevét.

Továbbá, kérlek mellőzézzek a fagyásokat, ha nem értek rá sokáig, akkor többször játsztaok keveset, nem szeretnénk ebből nagy kavarodást. Mielőtt elkülditek a hozzászólásotokat figyeljetek arra, hogy előttetek ki írt.

A tanári kar NJK-ként jelen van, így ki lehet játszani, ha valaki táncolt egyet a kedvenc tanárával.

Jó szórakozást kívánok mindenkinek! //
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Bálterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 3 EmptyPént. Szept. 17, 2010 11:59 pm

-Értem. *Fürkészi... Jobban mondva szemtelenül bámulja a lányt. Szokása. Főleg, hogy szép is.* -El is felejtettem mondani, hogy gyönyörű vagy ma. *Vigyorog sármosan. Nem tagadja, hogy flörtöl a lánnyal. Elég feltűnően.*
-Ah, egyedül jöttem. De mondjuk, most nem is bánom. Mi történt veled, mostanság? *Kérdi, még mindig sármosan vigyorogva. Nem tudja levenni róla a tekintetét.*
-És ami még fontosabb. Mit fogok kapni, ha éjszaka mászkálok a kastélyban, prefektus néni? *Kérdi, még mindig sármosan vigyorogva, de egy szenvtelen pillantással.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Bálterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 3 EmptySzomb. Szept. 18, 2010 12:14 am

-Köszönöm,... teis kitettél magadért. *Mondom és közben végignézek a velem szemben ülö pasin. Nem is olyan rossz, ami azt illeti. Fölleg, hogy egyedül jött a bálba, megtaláltam a hozzám illő magányos farkast. Bár nem kell semmit félre érteni, csak a beszélgető partner, vagy még eldől. Nem sok évfolyamtárssal találkoztam az est folyamán, csak is Danyvel. Aki eléggé közeledni próbál hozzám, de nem zavar. Igaz nem vagyok egy könnyen kapható tipus, és elég nehéz lenyűgözni, de majd meglátjuk ő hogy boldogul vele.*
-Akkor már ketten vagyunk akik pár nélkül érkeztek. *Ez már egy jó pont a számunkra. Hisz neki se meg nekem se akad olyan személy akivel közelebbi kapcsolatot ápolnánk, vagy neki lehet hogy van, majd kiderül.* semmi érdekes, teganp értem vissza a kastélyba, már nem tudtam otthon mit csinálni, de nagyszüleim nem akartak olyan könnyen visszaengedni. *Kicsit hosszas válasz, közben pedig vigyor.* és veled? *Kérdezek vissza, majd megiszom az utolsó korty italomat is.*
-Hát nem is tudom... majd kiderül, attol függ, hogy valami rosszaság végett mászkálsz, vagy csak unalmadban. *Ismét elmosolyodtam, milyen lényegretörő kérdései vannak. Ez tetszik. Pillantásom elbűvölő, mint mindig.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Bálterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 3 EmptySzomb. Szept. 18, 2010 12:35 am

-Ehh, ez van, ha a szüleid küldenek vagy három báli cuccot. De, tudod, hogy nem kérek belőlük. Mondjuk ezt a ruhát a húgom küldte otthonról. *Igen, valóban a húga küldte otthonról a ruhát. Kitesz magáért, az biztos. Meg azt is akarja, hogy Danny kibéküljön a szüleivel. Lehet megteszi.*
-Igen, ketten maradtunk. *Bólogat. Közben egy haverja szól neki. De elereszti a füle mellett. Allison fontosabb.*
-Értem. *Biccent.* -Hát, velem sem több. Élem a megszokott életem. Jut eszembe, felvetted az LLG-t? *Mert Danny felvette. Meg a Rúnaismeretet is.*
-Engem csak rosszaság miatt kaphatsz el. De felettébb örülnék, ha beosztanál büntire, és te is ott lennél. *Vigyorodik el. Majd ekkor a lány közli, hogy mennie kell. Danny ezt tudomásul veszi, és elmegy inni valamit, a haverjaival.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 3 EmptySzomb. Szept. 18, 2010 5:43 am

*Cintó oldalán lépkedek be a bálba. Nem zavar a sok hoppon maradt csajnak az irigy tekintete, ami főleg Cintóra irányul. Közben felcsendül az egyik szám, és én vezetni kezdem Cintót.*
-Aztameghűha. Soha nem gondoltam volna, hogy veled táncolhatok. *Suttogom neki halkan, de érthetően.*
-Szeretlek. *Egy gyors puszit nyomok az arcára.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Bálterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 3 EmptySzomb. Szept. 18, 2010 6:54 am

Marie Lycae


*Mikor elfogadta a táncfelkérést, nagyon megörültem. Felkarolva mentünk vissza a parkettre. A szám kellemes volt, jól lehetett rá táncolni. Megpróbáltam nem rálépni a lábára. Bár eddig nem tettem meg, és reménykedem, hogy most sem teszem meg. Kicsit csendesek vagyunk. -És melyik házba tartozol? Ezt még szeretném megtudni, több ilyen kérdéssel nem foglak zavarni. Megígérem. *Kíváncsian várom mit válaszol.
Vissza az elejére Go down
Marie Lycae
Diák- Famine
Diák- Famine
Marie Lycae


nő Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 59
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 3 EmptySzomb. Szept. 18, 2010 7:06 am

*Sajnos el kellett könyvelnem magamban, hogy a bálokon nem az én ízlésem szerint válogatják össze a dalokat. Ha ennek vége, kikúrálom magam ebből a finomkodásból, mert még a végén megárt, hogyha túl sokáig maradok így. Gondolatmenetemből Raph újabb kérdése zökkent ki, de nem zavartatom magam, s szám elégedett mosolyra húzódott.*
- Famine. A Famine házba. *Bár még mindig nem teljesen értettem, hogy mitől akkora kunszt, a többiek szerint marha nagy, így hát én is engedtem annak az érzésnek, hogy igen, klassz házban vagyok!*
- És te? Ha már rákérdeztél, gondolom valamelyikben a másik kettőből. *Különben már valószínűleg előbb összefutottunk volna.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Bálterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 3 EmptySzomb. Szept. 18, 2010 7:45 am

*Hát igen. A reakciója pont az amit vártam. Nem túl lelkes, hogy megkérdeztem. Ezek után ő is megkérdezte a ház "tagságomat", természetesen válaszoltam rá. -Igaz már az udvaron is említettem, de elmondom újra. Plamás vagyok. A Famine házból csak egyvalakit ismerek Benjamin-t. Te ismered őt? *Kérdeztem udvariasan, miközben megpördítem egyszer. Ezek után folytatjuk a lassúzást, de jó lenne, ha már végre lenne egy normális dal. -Te nem gondolod, hogy zenét kellene váltani? Ez már nagyon unalmas. *Jelentem ki, közben várom a válaszát.
Vissza az elejére Go down
Marie Lycae
Diák- Famine
Diák- Famine
Marie Lycae


nő Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 59
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 3 EmptySzomb. Szept. 18, 2010 7:50 am

*Oké, ez gáz volt a részemről, a memória meg én, nem vagyunk jóban.*
- Bocs, de elég feledékeny vagyok *vallottam be kissé félszegen.* - Benjamint... Nem, nem ismerem. *Bár ezek után, ki tudja, lehet, hogy már láttam, sőt, be is mutatkozhatott, csak az én lyukas agyam szépen elfelejtette. A zenés kérdésre majdnem felnevettem, de még idejében észbe kaptam, és csak kuncogtam.*
- Kétlem, hogy olyat egy ilyen alkalomkor be lehetne tenni, amit én is szeretek, szóval elbukdácsolok erre.
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Bálterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 3 EmptySzomb. Szept. 18, 2010 7:55 am

*Ez pech. Pedig azt hittem, hogy ismeri. Vajon milyen zenét szerethet?? Merül fel a kérdés. Bár nem kérdezem meg, mert megígértem, hogy nem kíváncsiskodok többet. -Egy kicsit már unom ezt az egészet. Mit szólnál, ha elmennék sétálni? Legalább nem kell ez az unalmas számot hallgatni. *Érdeklődök kedvesen, és várom miként reagál. -Bár, ha van jobb ötleted, akkor szívesen meghallgatom, nem kell mindig azt tenni, amit én javaslok. Nyugodtan javasolhatsz te is valamit. *Tettem még hozzá ezt a röpke kijelentést.
Vissza az elejére Go down
Seamus Finnigan
Kalandor
Kalandor
Seamus Finnigan


Hozzászólások száma : 54
Tallérok : 0
Pontok : 0

Bálterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 3 EmptySzomb. Szept. 18, 2010 8:54 am

Kedves mindenki!

Kérlek titeket, hogy aki szavazni szeretne Bálkirályra és Bálkirálynőre, az írja meg a wilianmaguskepzo@gmail.com email címre, hogy kire szavazna. Nem feltétlen kell egy párra szavazni, szóval csak személyekre, egy fiúra illetve egy lányra. Magát senki nem jelölheti, mert az érvénytelennek számít.

A szavazó email a következőképpen nézzen ki:
Feladó: Egyértelműen ti magatok.
Címzett: wilianmaguskepzo@gmail.com
Tárgy: Bál király- és Királynő választás
Szöveg:
Bálkirálynak jelölöm: (a jelölt neve)
Bálkirálynőnek jelölöm: ( a jelölt neve)
A mail végére pedig írjátok rá a karakteretek nevét.

Továbbá, kérlek mellőzzétek a fagyásokat, ha nem értek rá sokáig, akkor többször játszatok keveset, nem szeretnénk ebből nagy kavarodást. Mielőtt elkülditek a hozzászólásotokat figyeljetek arra, hogy előttetek ki írt.

A tanári kar NJK-ként jelen van, így ki lehet játszani, ha valaki táncolt egyet a kedvenc tanárával. //
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 3 EmptySzomb. Szept. 18, 2010 10:33 pm

Hannah McDowal



*Lassan érkezünk mi is a bálterem felé. Hannah az oldalamon, nagyon szép ezt meg is kell vallani. Néhány ismerőssel még leállunk út közben beszélni, persze nem olyan hű de sokáig. Aztán a bálterem ajtaja elé érve elmosolyodom, kinyitom az ajtót és előre engedem Hannaht.
Körülnézek. Az első az amit leveszek, hogy hogy lehet ekkora tömeg.... mostanság egy lélek sem volt a suliba, erre itt? Rögtön az italos asztalt szúrom ki.*
-Iszunk valamit? *Később fel fogom kérni táncolni is, csak észbe kell, hogy kapjak.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 3 EmptySzomb. Szept. 18, 2010 10:38 pm

Sebastian


*Körülnéz. Elgondolkodva vigyorodik el, majd visszapillant Sebre. Nem is gondolta volna, hogy ez... ennyire szép meg minden. Egy fülbemászó zene hangzik el, őt pedig felkérik táncolni. Az elején nyel egy nagyot, persze nem felejtett el táncolni. Hagyja, hogy Seb vezesse.*
-Én is téged. *Mosolyodik el halványan, miközben szemei fel is csillannak. Régen érezte ilyen jól magát... régen volt ilyen rendezvényeken. Örül, hogy eljött. Úgy gondolja, hogy nem fogja megbánni.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Bálterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 3 EmptySzomb. Szept. 18, 2010 11:37 pm

James

* Ahogy látom az embereket útközben, úgy tűnik mindenki szépen kicsípte magát. Bár kicsit már kezdem kényelmetlenül érezni magam a ruhámban. Nem vagyok én hozzászokva az ilyenekhez. *
- Igyunk ..
* Bólintok. HA jól hallottam semmi alkohol tartalmú ital nem lesz . Ami nem is baj, hiszen elvégre tanárok előtt csak nem kellene berúgni.. Ettől függetlenül van egy kis üveg vodka a táskámban ,de nem hiszem,hogy hozzányúlok az este folyamán.*
- Hű, nem gondoltam, hogy ilyen nagy esemény lesz a bál.
*Jegyzem meg miközben elveszek egy pohár puncsot az asztalról. *
- Mindig ilyen sokan szoktak lenni ?
* Kérdezem, hiszen James az úgymond őslakos..*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 3 EmptySzomb. Szept. 18, 2010 11:53 pm

Cintia Thomson

-Tetszik, ugye? *Kérdem, és Cintóra tekintek. Nincs szükségem a lábamra tekinteni, mert jól táncolok. Vagyis, nem lépkedek rá a lány lábára. És ez most is így van. Közben véget ér a szám. Egy puszit adok Cintó szájára.*
-Iszunk valamit? Szomjan halok. *Kuncogok fel, majd kézen fogom Cintót, és az italok felé veszem az irányt. Hallottam, hogy nem lesz pia, de nem is szeretnék berúgni. Annyira.*
Vissza az elejére Go down
Marie Lycae
Diák- Famine
Diák- Famine
Marie Lycae


nő Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 59
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 3 EmptyVas. Szept. 19, 2010 2:11 am

Raidon Raphaello


*A cipő a halálomat akarta, ebben már biztos voltam, ahogyan abban is, hogy többet föl nem veszem, még ilyen puccparádéra sem! Ha holnap tudok járni, az csoda lesz, méghozzá elég nagy ahhoz, hogy valahol a sulin kívül megünnepeljem egy olyan helyen, ahol tömény rock zenét játszanak, nem ilyen siratókat.*
- Az unalomban egyet értünk, de azt hiszem, nekem ennyi volt a bál. *Bál, inkább hadi kiképzés, ilyen szerelésben legalábbis.* - Remélem, nem gond! Eléggé kikészültek a virgácsaim. *Nem szoktam nyavalyogni, most se fogok, de muszáj tény közölnöm, mert különben maradandó sérüléseket szerzek.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Bálterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 3 EmptyVas. Szept. 19, 2010 2:29 am

Marie Lycae


*Végre valamiben egyetértünk a lánnyal. Viszont amit utána mondott egy kicsit elszomorított, de ha tényleg fáj a lába, akkor nem erőltetem a táncolást. Had pihenje ki magát, holnap úgyis tanítás, bár nem várom.
-Rendben van, nem haragszom. Őszintén szólva, már én is fáradt vagyok egy kicsit. Ha nincs ellenedre, akkor elkísérhetlek a szállásodra?
*Kérdezem udvariasságból. Majd miután választ ad, elindulhatunk kifelé a bálteremből.
Vissza az elejére Go down
Marie Lycae
Diák- Famine
Diák- Famine
Marie Lycae


nő Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 59
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 3 EmptyVas. Szept. 19, 2010 2:45 am

*Láttam rajta, hogy nem lelkesedett túlzottan a végszóért, de sajnos ez van. Erővel mégsem kényszeríthet maradásra - nem is tűnt erőszakos típusnak -, de ha mégis, akkor csúnya véget ért volna ez a bál.*
- Nem szükséges, köszi, maradj csak nyugodtan! *Elég kínos az is, hogy ilyen hamar lelépek, nem hiányzik még az is, hogy ő is miattam oldalogjon el. Ha süllyedek, szeretek egyedül süllyedni. Boldogít a tudat, hogy utána senki nem foghat rám semmit. "Pozitív" világnézetem van, ugye? Szerintem is!
Elindultam kifelé, s amint a báltermen kívülre értem, abban a minutumban megszabadultam a lábbelitől. A legközelebbi rituális égetésnél tutira ott lesz a fahasábok között!*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Bálterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 3 EmptyVas. Szept. 19, 2010 3:01 am

Marie Lycae


*Végighallgattam a lányt, majd én is elmondtam amit akartam.
-Rendben megértem. Egyébként senkinek sem tűnne fel, ha a DT elnök nem lenne itt. De ha nem szeretnéd akkor, csak az ajtóig kísérlek el.
*Ezzel el is indultunk az ajtóhoz. Mikor odaértünk Marie levette a cipőit, amit megértek.
-Nos, köszönöm, hogy eljöttél velem a bálba. Remélem még találkozunk. Jah, egy tanács. Ha ennyire nem szereted azt a cipőt...., égesd el. Jó éjt. Szia.
*Integettem, majd kimentem az erkélyre egy kis levegőt szívni.


//Köszi a játékot Smile//
Vissza az elejére Go down
Marie Lycae
Diák- Famine
Diák- Famine
Marie Lycae


nő Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 59
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 3 EmptyVas. Szept. 19, 2010 3:37 am

//Én is köszönöm! Smile//
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Bálterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 3 EmptyVas. Szept. 19, 2010 7:03 pm

Sebastian

-Igen, tetszik. *Pillant Sebre, majd elmosolyodva hallgatja tovább a srácot. Tánc közben egy kicsit a fiú vállára hajtja fejét, aztán amikor jön az ötlet, hogy igyanak valami ő is rájön, hogy szomjas... eddig elfojtotta magában.*
-Rendben. *Az italos pult felé veszik az irányt, Cintó valami koktélféleséget kér. Körülnézve rájön, hogy van egy-két kellemetlen személy itt benn. Például James, akivel összevesztek a múltkor és a srác kijelentette, hogy látni se akarja...*
-Kicsit arrébb megyünk? Nem akarok Jamesszel összefutni. *Suttogja Seb fülébe, majd ha az beleegyezik akkor egy kicsit arrébb sétál, majd leül egy szabad asztalhoz. Nem könnyű a magassarkúban.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bálterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bálterem   Bálterem - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Bálterem
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Bálterem
» Bálterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Báli részleg :: Nyárbúcsúztató bál-
Ugrás: