Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapZeneterem - Page 3 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Zeneterem - Page 3 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Zeneterem - Page 3 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Zeneterem - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Zeneterem - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Zeneterem - Page 3 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Zeneterem - Page 3 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Zeneterem - Page 3 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Zeneterem - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Zeneterem - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Zeneterem - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Zeneterem - Page 3 Vote_lcapZeneterem - Page 3 Voting_barZeneterem - Page 3 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Zeneterem - Page 3 Vote_lcapZeneterem - Page 3 Voting_barZeneterem - Page 3 Vote_rcap 
Ted Forrester
Zeneterem - Page 3 Vote_lcapZeneterem - Page 3 Voting_barZeneterem - Page 3 Vote_rcap 
James Miller
Zeneterem - Page 3 Vote_lcapZeneterem - Page 3 Voting_barZeneterem - Page 3 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Zeneterem - Page 3 Vote_lcapZeneterem - Page 3 Voting_barZeneterem - Page 3 Vote_rcap 
Sindy Logan
Zeneterem - Page 3 Vote_lcapZeneterem - Page 3 Voting_barZeneterem - Page 3 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Zeneterem - Page 3 Vote_lcapZeneterem - Page 3 Voting_barZeneterem - Page 3 Vote_rcap 
Chris Martines
Zeneterem - Page 3 Vote_lcapZeneterem - Page 3 Voting_barZeneterem - Page 3 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Zeneterem - Page 3 Vote_lcapZeneterem - Page 3 Voting_barZeneterem - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Reed
Zeneterem - Page 3 Vote_lcapZeneterem - Page 3 Voting_barZeneterem - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Zeneterem

Go down 
+8
Daniel Reed
Hannah McDowal
Marie Lycae
Lana Rosemary Lent
Alice White
Nyxia Solaris
James Miller
Főmesélő
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Zeneterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneterem   Zeneterem - Page 3 EmptyKedd Feb. 15, 2011 9:07 am

-Ehh, én mindig az utolsó pillanatban nézem át. A fél családom fekete mágus, azért ismerem őket még mint a tenyeremet... *Vonja meg a vállát.*
-Persze, már mióta. Csak nem sok mindenki tudja.. Igazából csak egy páran.. Mert minimum három hangszeren kell játsszak.. Az egyik a szinti, a másik a gitár... A harmadik meg elméletileg a zongora lenne. Csak azt csesztem megtanulni. *Közben megint nyúl ide-oda, tekerget, és egy Depeche Mode számot kezd el játszani... A Route 66-t. Szereti ezt az együttest.. Két kézzel is tud játszani, mindkét szintetizátoron.. *
Vissza az elejére Go down
Eleanora J. Kenward
Diák-Amira
Diák-Amira
Eleanora J. Kenward


nő Kor : 29
Lakhely : Toronto; Ontario régió; Canada
Hozzászólások száma : 70
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zeneterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneterem   Zeneterem - Page 3 EmptySzer. Feb. 16, 2011 3:35 am

-A lustaság fáj mi?? Öcsém kettő. Az is mindig mindent az utolsó pillanatra hagy, társulhatnál mellé. *Mosolyog el a végén. Nem gondolta túl komolyan, de valahol igaza van neki.*
-Értem. Én inkébb maradok a gyógyításnál. Az valahogy jobban megy nekem, mint a zene. *Majd végighallgatja, amit Danny játszik. Miután végzett, megtapsolja.*
-És, hogy-hogy egyedül vagy itt?? Mi van a haverokkal vagy a barátnőddel?? *Érdeklődik, hisz amikor látta a folyosókon, akkor mindig valaki társaságában volt és nem egyedül.*
Vissza az elejére Go down
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira
Sylen de Honas


nő Kor : 523
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

Zeneterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneterem   Zeneterem - Page 3 EmptySzomb. Feb. 19, 2011 9:40 am


/Bocsi, hogy közben mi is írunk ide. Remélem nem zavarunk./

Chezz

Chezz játékára szélesen elvigyorodik, és el is röhögi magát. Közben hátradől ültében, aminek a hatására a kis denevér felröppen a válláról. Mikor Chezz azt az extra nagy méretű kardot mutatja, Sylen füttyent egyet. Aztán nevetés közben, egy pillanatra elgondolkodik.
-Skóciában, már találkoztam akkora pallossal.-Mosolyodik el büszkén. Már nagyon régen, még akkor mikor emberként nevelték. Aztán német országban, meg is tanult bánni vele pár évtizeddel később.
-Pedig hidd el élveznéd. Az ember ki élheti magát és jól karban tart. Másrészt meg, megtanulni egy karddal, vagy más hagyományos fegyverrel vívni, az már művészet.- Fel kell a zongora elől, és kézen fogja Chezz-t. Majd elindul az ajtó felé, közben Flede ráül Chezz feje búbjára.
-Gyere mutatok neked valamit, persze ha nincs más dolgod.-
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Zeneterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneterem   Zeneterem - Page 3 EmptySzomb. Feb. 19, 2011 10:05 am

/Nem baj, mivel mi kezdtünk itt hamarabb XD/
Sylen

- Héj, ne haljál ki ennyi év után, milyen ciki lenne már, hogy egy 20 éves zenész öl meg a röhögéssel *nevet fel, mikor látja, hogy Sylen hanyatt dől a nevetéstől. Ő is jókedvű, de hát ő mikor nem az?*
- Gyere ide, ha már a gazdád elpaterolt *nyújtja ki a kezét a kis denevér felé, de az nem megy oda hozzá. Mókásan kiölti a kis állatra a nyelvét, amiben szintén megcsillan egy piercing.*
- Valóban? Tényleg a régi Skóciában tényleg hordtak szoknyát a pasik vagy az csak egy pletyka? *érdeklődik, miközben figyel hogy mit mond a lány. Jó hallgatóság, csak képes belebeszélni, meg elbolondozni a komoly dolgokat is.*
- Igen? Hát nem tom, még sosem próbáltam, de mondjuk lehet hogy megpróbálnám, így a zenélés mellett, csak tudod, nincs senki aki tudna és így nehéz *von vállat mosolyogva, és biccent, hagyja magát kézen fogni, és Sylen mögött vonul az ajtóhoz, menet közben felkapva a gitárt, és válaszolva is.*
- Nem, éppenséggel ráérek. Vagyis rád érek *pontosít nevetve, mivel nem gondolja komolyan, kicsit fiatal lenne ő a lányhoz.*
Vissza az elejére Go down
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira
Sylen de Honas


nő Kor : 523
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

Zeneterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneterem   Zeneterem - Page 3 EmptySzomb. Feb. 19, 2011 10:22 am


-Ennyit már nagyon régen nevettem. Örülök, hogy találkoztam veled.-Mosolyodik el szélesen. Még a vámpír fogai is ki látszanak. Már két hete nem ivott vért. Azóta, hogy ide érkezett, szóval ma este már el kell mennie vadászni. A fiú vérének jó íze lehet, az illata alplyán, de nem fogja bántani, hacsak.... Ő maga bele nem egyezik. Aztán Sylen gyorsan elveti a gondolatot. Nem akarja megrémiszteni, újdonsült barátját.
-Egyébként tényleg az volt a hagyományos viselet. Bár akkoriban egyáltalán nem volt szokatlan. Utólag vissza gondolva, elég vicces, de nem szívesen kötekedtem volna velük. Sok kiváló vámpírvadász volt köztük.-Mereng el egy pillanatra. Sokat a túlvilágra küldött, de voltak szép estéi is skót férfiakkal.
-Ha gondolod, én megtaníthatlak.-Ajánlja fel a lehetőséget, közben elmosolyodik.
-Óóó ez nagyon hízelgő.- Villant egy kacér mosolyt a fiú felé. Közben a Gyakorló terem felé veszik az irányt. Már korábban kinézte magának a termet, mivel ott szabadon gyakorolhat, a kaszájával.

-->Gyakorló terem.
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Zeneterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneterem   Zeneterem - Page 3 EmptyPént. Feb. 25, 2011 8:31 am

//Ellie//

-Hmm, el vannak veszve vagy mi a franc. *Vonja meg a vállát, vigyorogva.*
-Hát, valakinek ez, és valakinek az. Tudod, én egyvalamiért vagyok hálás apáméknak és az a zene. Ha már a hülye aranyvérmániát rám ragasztották, meg a pökhendiséget, ezt hadd háláljam meg már nekik. *Vonja meg a vállát, és ezt a számot kezdi el játszani, énekelve hozzá, mélyebb hangon.*
Vissza az elejére Go down
Eleanora J. Kenward
Diák-Amira
Diák-Amira
Eleanora J. Kenward


nő Kor : 29
Lakhely : Toronto; Ontario régió; Canada
Hozzászólások száma : 70
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zeneterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneterem   Zeneterem - Page 3 EmptyPént. Feb. 25, 2011 8:46 am

-Az nem jó. Én sem találok senkit sem a suliban. Jake lement Wilard-ba, de jobb is így. Egyszer csak el kell engednem. *Mondja mosolyogva a dologra.*
-Na ez az. Mindenkinek másra van érzéke. Aranyvérmánia?? Ezt meg hogy érted!? Ugyan már, te nem vagy pökhendi. Mondjuk néha tudsz bunkó lenni, de akkor is normális srác vagy. *Mondja el a véleményét Danny-ről. Ezek után csendben hallgatja a játékot, majd amikor végzet, megtapsolja.*
-Na még egy tulajdonság amiről nem tudtam. *Mosolyodik el.*
-Nincs kedved valamerre sétálni?? *Érdeklődik, mivel már egy kicsit unja a bezártságot. Kell neki egy kis levegő.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Zeneterem - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneterem   Zeneterem - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Zeneterem
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Első emelet-
Ugrás: