Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapZeneterem - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Zeneterem - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Zeneterem - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Zeneterem - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Zeneterem - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Zeneterem - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Zeneterem - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Zeneterem - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Zeneterem - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Zeneterem - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Zeneterem - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Zeneterem - Page 2 Vote_lcapZeneterem - Page 2 Voting_barZeneterem - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Zeneterem - Page 2 Vote_lcapZeneterem - Page 2 Voting_barZeneterem - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Zeneterem - Page 2 Vote_lcapZeneterem - Page 2 Voting_barZeneterem - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Zeneterem - Page 2 Vote_lcapZeneterem - Page 2 Voting_barZeneterem - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Zeneterem - Page 2 Vote_lcapZeneterem - Page 2 Voting_barZeneterem - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Zeneterem - Page 2 Vote_lcapZeneterem - Page 2 Voting_barZeneterem - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Zeneterem - Page 2 Vote_lcapZeneterem - Page 2 Voting_barZeneterem - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Zeneterem - Page 2 Vote_lcapZeneterem - Page 2 Voting_barZeneterem - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Zeneterem - Page 2 Vote_lcapZeneterem - Page 2 Voting_barZeneterem - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Zeneterem - Page 2 Vote_lcapZeneterem - Page 2 Voting_barZeneterem - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Zeneterem

Go down 
+8
Daniel Reed
Hannah McDowal
Marie Lycae
Lana Rosemary Lent
Alice White
Nyxia Solaris
James Miller
Főmesélő
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Marie Lycae
Diák- Famine
Diák- Famine
Marie Lycae


nő Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 59
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zeneterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneterem   Zeneterem - Page 2 EmptySzer. Aug. 25, 2010 10:44 pm

- Egyre jobban tetszik ez a ház! *mosolyodtam el szélesen, és csípőmmel a zongorának dőltem. Nem voltam túl nehéz, sem túl erős, csak nem tolom el!
A fogadás hallatán elnevettem magam.* - És döntetlennél mindkettő ugrik? *Azt hiszem, a lányok akkor járnának a legjobban, bár azzal a Sebastiannel még nem találkoztam.* - Jamesnek gondolom nem jelentene túl nagy gondot egy kis magamutogatás *vigyorgok továbbra is jókedvűen, ahogy eszembe jut a srác méretes egója.*
- Repülni imádok *mondtam a kviddicses kérdésre.* - Játszani viszont eddig nem igazán volt alkalmam. *Aztán egyben megválaszoltam a következő kérdését is. Az első benyomás nálam mindenképpen pozitív volt, így úgy döntöttem kicsivel többet árulok el, mint szoktam.* - Nem tudom, hogy állsz a félvérekkel. Nos, én az vagyok. Egész eddig, beleszámítva a nyár nagy részét is folyamatosan ment a harc, előbb anya meg apa között, aztán én vitatkoztam apámmal, mert nem akartam idejönni *fejeztem be kelletlenül, s egy darabig inkább csak a converse-em orrát fixíroztam. Tudtam, hogy vannak, akik nem veszik jó néven, ha egy mágus muglival áll össze, és azok gyerekeit se mindig szívlelték. Hát, ez van.* - Mesélsz egy kicsit a kviddicsről? Nem nagyon tudom, hogyan játsszák... *Reméltem, hogy a félvérségem nem döntötte romokba a szimpátiát.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Zeneterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneterem   Zeneterem - Page 2 EmptySzer. Aug. 25, 2010 11:02 pm

* Lassan kezdtem elfáradni az állásban, így az egyik közelemben levő széket odahúzom , és ráülök úgy, hogy a háttámlájára támaszkodhassak a könyökömmel.*
- Remélhetőleg. Bár jobban örülnék egy Famine győzelemnek.
* Jobban mutatna a tabellán. No meg ha én is kiveszem a részemet a győzelemből. Meg a győztes meccsek utáni bulik általában jól szoktak végződni..* -Az biztos.
* Nevetek. Hát igen, az egyszer biztos, hogy túlságosan is nagy az önbizalma. De végülis van mire egoistának lennire..*
- Nincsenek előítéleteim afelől, hogy ki milyen családból származik. Inkább vagyok az a fajta, aki az első benyomás után ítéli meg az embereket.
* Mondom, majd kiveszem a cigis dobozomat a zsebemből, mert így ülve eléggé kezdett nyomni. *
- Persze. Szóval van két csapat, hét-hét emberrel. Egy őrző aki a gólkarikákat védi, két terelő, három hajtó és egy fogó. Négy labda van a játékban. A kvaff amit a hajtók dobálgatnak, és próbálják belőni a karikákba, amit az örző próbál megakadályozni. A gurkók, amiből kettő van. A terelők feladata, hogy megvédjék a hajtókat a gurkóktól, mert azok mindig a játékosokat veszik irányba, és küldjék az ellenfél tagjaira. Aztán a cikesz, amit a fogónak kell elkapnia. Ha ez sikerül akkor vége a meccsnek.
* Tartok kis előadást a kedvenc sportágamról.*
- Ha szeretsz repülni , akkor biztos kedvelni fogod.
* Jegyzem meg, miközben szórakozottan játszok a cigis dobozzal a kezemben.*
Vissza az elejére Go down
Marie Lycae
Diák- Famine
Diák- Famine
Marie Lycae


nő Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 59
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zeneterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneterem   Zeneterem - Page 2 EmptySzer. Aug. 25, 2010 11:20 pm

*Ha származás nem is, a ház úgy látom igenis számított, legalábbis ha versenyről volt szó. Meghozza az ebre harci kedvét.*
- Ennek örülök *mondtam kissé megkönnyebbülve. Nagyon sajnáltam volna, hogyha ez nála a mérvadó, szerencsére nem így volt. A cigis dobozon egy pillanatra megakadt a tekintetem. Nem dohányoztam, a füstjét se szerettem, az öngyújtókért viszont rajongtam. Kis piromán beütés. Érdeklődve hallgattam a kviddicsről tartott eligazítást. Egyszer apa ugyan felajánlotta, hogy elvisz egy meccsre, de mivel a válás a küszöbön volt, ezért lefizetésnek tartottam, és dacosan nemet mondtam. Itt viszont akkor ezek szerint láthatok majd pár mérkőzést. Nem tűnt bonyolult játéknak, bár játszani valószínűleg jóval nehezebb.*
- Te is játékos vagy? Milyen poszton játszol? *Őrületesen kíváncsi tudtam lenni.* - Ha zavar, hogy ennyit kérdezek, szólj rám, mert hajlamos vagyok kihallgatást rendezni.
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Zeneterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneterem   Zeneterem - Page 2 EmptySzer. Aug. 25, 2010 11:32 pm

* Megejtek egy kedves mosolyt. Azért annyira nem vagyok bunkó, hogy így lenézzem a félvéreket vagy mguli ivadékokat, csak mert én aranyvérű vagyok, ráadásul fekete mágus családból. Nem osztom e téren a szülők nézetét. Meg úgy semmilyen téren sem, csak a mágiához való hozzáállás terén.*
- Igen, igen. Most épp terelő lettem. A Mardekárban anno hajtó voltam, de mire jelentkeztem itt minden hajtó posztot betöltöttek.
* Egy pici fintor, de az a lényeg, hogy játszhatok. Nem az, hogy milyen poszton játszok. No jó. Őrző biztos nem lennék.*
- Nem zavar. Legalább nem áll meg az élet beszélgetés közben. Nem bírom amikor még az el sem fogyasztott tej is megalszik a számban, annyira nincs téma.
* Legyintek és így is gondolom. Jó társaságnak tűnik a lány.*
- És bulizás terén , hogy állsz ? Van itt pár hely amit érdemes lesz megnézned... Ha lehet még suli kezdés előtt.
* Gondolok itt a Black Diamondra meg egyebekre.*
Vissza az elejére Go down
Marie Lycae
Diák- Famine
Diák- Famine
Marie Lycae


nő Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 59
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zeneterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneterem   Zeneterem - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 26, 2010 12:25 am

- Hát, sport terén eddig csak aikidóban, meg teniszben próbáltam ki magam. Az utóbbi nekem unalmas volt *vontam vállat egy sunyi mosoly kíséretében. Túl agresszívnek tartottak hozzá, pár orr betörött miattam. Régi szép idők...*
- Ma eddig jó napom van, szóval szófosás várható. *Kezeimmel is megtámaszkodtam a zongorán. Igen, ez a hangszer már sok mindenben segített.* - De van, hogy harapófogóval se lehet velem boldogulni *vontam vállat mosolyogva. Nem szerettem rosszkedvet, meg a nyomott hangulatot, főleg, ha én is abban voltam.*
- Bulizás terén... nos, engem nehéz elrángatni bárhová is, aztán meg nehéz haza cibálni. *Röhej, de így van, nincs kedvem menni, aztán úgy bepörgök, hogy a világ összes kincséért sem akarok hazamenni.* - Az Experince-ben már voltam, de még nem nagyon néztem körül jobban. Egyelőre örülök, hogyha a suliban eltalálok nagyjából. Sokat szoktál bulizni? *billentettem kérdőn oldalra a fejemet. Nyughatatlan típusnak tűnt, ami igazi felüdülés azok után, hogy eddig javarészt olyanok vettek körül, akik egész nap csak otthon ültek.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Zeneterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneterem   Zeneterem - Page 2 EmptyHétf. Okt. 04, 2010 8:06 am

*Danny sétál be, gitárral a kezébe. Sötétszürke cipzáras pulóver, fekete farmer és barna Nike cipő van rajta. Beér, és azonnal gitározni kezd, az egyik kedvenc számát, az Umbrellát. Énekel is hozzá, de aztán befejezi a számot, leül egy székre, és gitárját az ölébe veszi. Hiányzik neki Lexi. De túlságosan... Ha ez így megy tovább, akkor valószínű, hogy más lánnyal fog boldogságot találni.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Zeneterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneterem   Zeneterem - Page 2 EmptyHétf. Okt. 04, 2010 8:15 am

*Kicsit már fáradtan, de unatkozva kóborlok a kastélyban. Már rég voltam őrjáraton, hát most beiktattam.
Már az első elmeletnél tartok, amikor egy szép játékot hallok a zeneterem felöl. Valaki gitározik. Nem megyek be rögtön, megálltam az ajtó előtt és onnan hallgattam a zenét. Majd amikor énekelni kezdett, ismerős volt a hangja, igy hát beléptem. Felcsillant szemem, Dany az... mien rég láttam. Utoljára a bálba találkoztunk. Most majd jól kiosztom.*
-Hát jóestét... *Üdvözlöm kedvesen és vigyorogva.* maga ilyen későn a szobája falain kivül kóborol? milyen viselkedés el? *Viccelődöm, hisz nem fogom megbüntetni, de azért ha már prefi vagyok, akkor néha ki is kell használni... Odamegyek hozzá, és leülök valahol a közelében, és várom mit fog válaszolni...*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Zeneterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneterem   Zeneterem - Page 2 EmptyHétf. Okt. 04, 2010 8:24 am

-Üdvözletem a prefektus kisasszonynak. *Macsósan elvigyorodik.* -Igen. Ez, olyan viselkedés kérlek szépen, amilyen egy hozzám illő macsóknak kell. *Kacsintok egyet, vigyorogva.*
-És te, mi okból keveredtél ide, ahol a khhm... szép lányok járnak? *Bókol neki. Szokása.*
-Hmmm... Ma is jólnézel ki, ugye tudod? *Jól láthatóan imponál neki, és jutalmul gitározik a lánynak pár akkordot.*
-Meg amúgyis, Sebastian kirakott, mert szerinte horkolok. Pedig nem is igaz. *Játssza meg a sértődöttet, de aztán felkuncog, és felveszi a macsós félmosolyát. Közben szeméből kisöpör pár kusza tincset.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Zeneterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneterem   Zeneterem - Page 2 EmptyHétf. Okt. 04, 2010 8:43 am

-Hát kisfiam, attol nem leszel nagyobb macsó, ha megszeged a szabályokat... *Jelentem ki, komolyan, de a végét valahogy elnevettem. Majd válaszolok, a visszakérdezésre.*
-Hát én örjáratozok, és hangokat hallottam idebentröl, és hát most itt vagyok. *Mosolyogva nézek Danyre, tudom mit akar, de ez majd kiderül, pontosabban. Lehet, hogy ő nem olyan fajta, de ego hiányból nem panaszkodhat...*
-Oh,... hát köszönöm a bókot. *Kicsit elpirulok, de csak azért, hogy lássa rajtam, hogy jól esett...*
-Hát teis kitettél magadért. *Töllem csak ennyi tellik, nem szoktam senkinek sem kijelenteni, hogy hú de jól nézel ki. Az valahogy nem az én világom...*
-Hát ez a Sebi, majd beszélek vele, a te kedvedért... *Viccelődök, és elmosolyodom.*


//Fagyunk//
Vissza az elejére Go down
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira
Sylen de Honas


nő Kor : 523
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

Zeneterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneterem   Zeneterem - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 10, 2011 10:02 am


-Hát igen az első világ háború. Apám érezte, hogy a németek jönnek ki ebből rosszul, és költöztünk. Egyébként tapasztalataim szerint az ilyen életvidám emberek, mint te élnek a legtovább. Szinte úgy kell őket kinyírni a végén.-*Nevet fel kicsit gonoszan, és oldalba böki a fiút. Közben belépnek a zene terembe. Itt még nem járt Sylen, de úgy is felfedező úton volt éppen, szóval ez most kapóra jött neki. Mellesleg, nem is kicsit élvezi Chezz társaságát. Chezz együttes név történetére, kuncog egy sort.*
-Hát eltudom képzelni. Téged elnézve, tényleg illik rátok. Olyan igazi móka mesterek vagytok.- *Chezz pici egózására, csak mosolyog. Jó fejnek találja. Miután bementek, Sylen helyet foglal, az egyik széken, ami a fal mellett helyezkedik el, és türelmesen várja, hogy a fiú játszani kezdjen.*
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Zeneterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneterem   Zeneterem - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 10, 2011 10:22 am

- Apádnak nincs valami jós tehetsége véletlenül? Megjósolni egy világháború kimenetelét, nem egy rossz dolog *csóválja a fejét, majd mosolyog egyet, mikor Sylen kijelenti hogy valószínűleg még sokáig fog élni.*
- Hát, szeretnék is még az öregek otthonába, távolnéző versenyezeni Jarry bébivel ami azt illeti. Majd versenyt futunk a szobába, bottal toporogva *röhög fel hangosan a képtelen gondolatra, de tőlük kitelne. Simán.*
- Héj, lukat böksz belém, és ez a kedvenc pólóm *siránkozik olyan arccal, amin nem lehet nem nevetni, mivel olyan savanyú képet vág, mintha most közölték volna vele, hogy kedvenc gitárja, csupán egy játék. De nem bírja sokáig, elröhögi magát, és hangosan nevetve ballag közelebb az egyik erősítőhöz, és kis kutatás után, előhúz egy kábelt, amit a tokból kivett gitárhoz csatlakoztat. Megpendít néhány húrt, hogy beállítsa a kellő hangerőt. Közben Sylenre pillant.*
- Ez nem fog olyan jól hangzani mint egy koncert, és hangom se nagyon van, de majd kornyikálok azért valamit *kacsint a lányra, és elhelyezkedik, majd belevág egy lassú, kellemes hangzású dalba, mely arról szól, hogy egy ember, mélyen elkötelezi magát a zenének, és csak annak él, és mindenki másnál boldogabb a földön. Vidáman csapongó akkordok teszik színessé a dalt, és Chezz hangja sem olyan rossz, ahhoz képest, hogy azt állította nem tud énekelni. Persze, Tisha mellett azért elveszik, egyszer énekeltek csak duettet, de abból is nagy röhögések lettek, így letettek a műfajról. A végén egy lassú, elhaló akkorddal zárja a dalt, és szertartásosan meghajol.*
- Nem olyan nagy szám, de azért a koncerteken jól hangzik *teszi hozzá, és felül egy zongora tetejére, aminek le van csukva a teteje.*
Vissza az elejére Go down
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira
Sylen de Honas


nő Kor : 523
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

Zeneterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneterem   Zeneterem - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 10, 2011 10:46 am


-Nehem. Apámnak nincs jós tehetsége.-Mondja nevetve.-Csak szimplán tapasztalt. 1500 év alatt, már nem kevés háborút megélt. Gyorsan felmérte az erőviszonyokat, és az érdeki háttereket, és kijelentette. "Ebből csak a németek jöhetnek ki rosszul." Össze pakoltunk, és jöttünk a győztes jelölthöz. A vámpírok így élik túl a nagy időket. Általában a nyertesek oldalán állunk, és ez így van jól.-Meséli el gyorsan, hogy hogyan élték meg az első nagy világégést. Mikor Chezz panaszkodott az oldalára, először meg ijedt, hogy nem fogta vissza az erejét, aztán mikor elnevette magát, gyorsan rá jött, hogy csak viccelt. Aztán azon az ábrázaton is nevetett, amit a fiú vágott.
Sylen élvezettel hallgatta a rögtönzött koncertet, és nagyon is tettszett neki. Chezz-nek is jó hangja van, kár letagadnia. A szám is jó, annak ellenére, hogy csak a gitár részét játssza. Sylennak agyon tetszett, így mikor befejezi a fiú, tapsol egy kicsit.
-Nagyon jó volt. Nem tudom mért panaszkodsz a hangodra. Kifejezetten kellemes.-Fel kel, és oda sétál a zongorához, amin a fiú ül. Felhajtja a billentyű fedelet, és leüt egy két hangot. Kinyitja, a húr ház tetejét, és puszta kézzel behangolja. A látvány nem mindennapi. Meghúz olyan csavarokat, amiket ember, csak speciális kulccsal tud, majd leül a zongorához, és játszani kezd. A kedvenc dalát kezdi el játszani, ami egy elég szomorú hangvételű ének nélküli zongora szóló. // A dal. //Végig elmerülten játszik. Játék közben földön túli látványt nyújt. Semmi az égvilágon nem tudná kizökkenteni. Miután bejezte, egy meghatározhatatlan, szomorú, ám csodálatos arc kifejezéssel, lassan lecsukja a billentyű fedelet. Egy pár pillanatig csak ül, és nézi a zongorát, majd Chezzre néz.
-Ezt én és apám írtuk anyám emlékére.-
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Zeneterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneterem   Zeneterem - Page 2 EmptyPént. Feb. 11, 2011 8:34 am

- Hát, mit ne mondjak, apáddal se ülnék le sakkozni az tény. Ha előre látta a következményeket, akkor nem lehet kis stratéga sem, amellett hogy tapasztalt vén róka már *vigyorog, és biccent. Nem egy rossz túlélési technika ez a vámpíroknál, bár ő nem tudja elképzelni magát ilyen helyzetbe.*
- Nyugi nem vagyok azért papírból, bármilyen vékonynak is látszom *vigyorog, mikor a lány azt hitte, hogy valami baja lett. Nem lett, csak színészkedik, mint mindig.*
- Hát azért annyira nem jó, de nem fülsértő maradjunk annyiban *vigyorog, és leteszi egy kis időre a gitárját, míg kihúzza a hangosítót. Aztán visszaveszi kezébe imádott kedvencét.*
- Ezt gyönyörűen játszottad, pörgősebb számokat is tudsz zongorázni?* érdeklődik, lefelejtve azt a részt hogy kinek szólt a dal. Tetszik neki hogy Sylen ennyi mindenhez ért, mondjuk nem csoda a pár 100 év alatt, nem unatkozhatott.*
Vissza az elejére Go down
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira
Sylen de Honas


nő Kor : 523
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

Zeneterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneterem   Zeneterem - Page 2 EmptyPént. Feb. 11, 2011 9:06 am


Sylen csak lassan tudja levetkezni magáról szomorúságát. Pár pillanatig még mereng, és csak azután válaszol.
-Köszönöm. Azért van még mit tanulnom. Gyorsabbat szeretnél?-Pár pillanatig vakargatja az állát, és erősen gondolkodik. 500 év alatt felhalmozott információból nehéz bármit is előásni. Aztán lassan megtalálja amit keresett. Felhajtja újra a billentyű fedelet.
-Ez talán elég pörgős lesz.- Elegáns mozdulattal, megropogtatja ujjait, aztán játszani kezd. A szám gyors, és egy kissé durva. Ebben sincsen dalszöveg. //Ezt zongorázza.// A szám elég hosszú, és több kisebb lassú rész is van benne, de végig megőrzi az erőteljes, pörgő, lendületes mivoltát. Sylen ebbe is bele éli magát. Miközben zongorázik, élénk mosoly fénylik az arcán. Jó pár percig csak játszik, és játszik, végül vége. Most nem csukja le a zongora fogsorát fedő lapot, hátha Chezz még kér tőle valamit. A fiú felé fordul, és kérdőn néz rá.
-Ez hogy tetszett?-
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Zeneterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneterem   Zeneterem - Page 2 EmptyPént. Feb. 11, 2011 9:30 am

- Nem sok mindent kell már gyakorolni, vagyis, ez nagyon jó volt, nagyon bejövős volt *pattan le a zongora tetejéről, és kezd járkálásba, a haját vakargatva, nagyban gondolkozik, hogy hangzana, egy gitár helyett egy zongora, vagy legalábbis egy szintetizátor. Lehet nem ártana beszélni a tagokkal ezügyben.*
- Elég pörgős volt, ez nagyon tetszett, nagyon jó vagy *mászkál tovább, mint aki éppen a világ létének értelmén töri a fejét.*
- Mi lenne ha azt mondanám, hogy kéne közénk még egy tag az együttesbe? Gondolkodnál rajta hogy zongoristaként beszállj? *érdeklődik Chezz, félig meddig komolyan csak, mivel képtelen tatrósan komoly arcot vágni. *
Vissza az elejére Go down
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira
Sylen de Honas


nő Kor : 523
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

Zeneterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneterem   Zeneterem - Page 2 EmptyPént. Feb. 11, 2011 10:00 am


Chezz ajánlatára felszalad Sylen szemöldöke. Ilyen ajánlatra nem számított. Egy pár pillanatig elgondolkodik.
-Én szívesen zenélnék veletek, bár nem tudom a többiek mit szólnának hozzá. De minden esetre jó lenne előbb elvégezni ezt az akadémiát.- Nem tudja Chezzék meddig pihennek még Wilardban, de jó lenne, ha velük mehetne. Élvezné azt az életstílust. Már kicsit kezd elege lenni az előkelő nemesi életmódból. Ezért is vonult be katonának a második világ égés idején. Nem tudja pontosan honnan jött neki az ötlet, de megkérdezte Chezz-t.
-Szereted a hagyományos fegyvereket?- Itt a tipikus vágó fegyverekre gondol. A lő fegyvereket, nem túlzottan kedveli. De valamiért meg akarja mutatni Chezz-nek a kaszáját. Nagyon kedveli a fiút.
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Zeneterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneterem   Zeneterem - Page 2 EmptyPént. Feb. 11, 2011 10:10 am

*Vigyorog, de e vigyor ellenére, komolyan gondolta az ajánlatot, persze ezt még majd megbeszéli a társaival is, nem tesz semmit látatlanba, esetleg egyszer be is mutatja egymásnak őket, hadd döntsenek. Bár, ahogy Jarryt ismeri neki bejövős lesz még egy csak a csapatban. Még egy jó ideig biztos itt fognak dekkolni.*
- Nah ja majd megkérdezem Jarryt meg Tishát, mit szólnának hozzá, bár szerintem nem lenne kifogásuk. A suli meg relatív, nekem sincs még RAVASZ vizsgám *vallja be őszintén, mert az amolyan évzáró nagy dolgoznak felel meg. De neki nincs meg, mivel nem tanult rendesen az iskolában, és levelezőn meg nem tehetett vizsgát.*
- Hagyományos fegyvereket? A kardokat igen, régen szerettem volna vívni tanulni, de anyámék nem engedték meg, aztán meg már nem érdekelt annyira, bár még van időm megtanulni *feleli, és a lányra pillant.*
- Miért kérdezted? Gondolom, te szereted őket, nem?
Vissza az elejére Go down
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira
Sylen de Honas


nő Kor : 523
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

Zeneterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneterem   Zeneterem - Page 2 EmptySzomb. Feb. 12, 2011 6:45 am


Sylen, tisztán érezte Chezz-en, hogy komolyan gondolta a kérdést. Igazából nem nagyon tud mit mondani az egész dologra. Most először is az akadémiát akarja elvégezni, de utána szívesen elmenne zenélni Chezzékkel. Szeret zenélni, és élvezné is a turnézást.
-Ha többieknek nincs ellene kifogása, akkor az akadémia elvégzése után szívesen csatlakozom hozzátok.- Elgondolkodik egy kicsit. Kíváncsi milyen lenne velük zenélni, és hát az ő idejébe bőven bele is fér. A gondolatra szélesen elmosolyodik. Szeret a srác környezetében lenni. Már ő sem tudja mikor mosolygott útóljára ennyit. Mikor Chezz vissza kérdez, eszébe jut, hogy tilos a fegyver viselés Wilianban.
-Igen nagyon szeretem őket, és jól forgatom mindegyik fajtát, de igazából mindegy is. Már nem is tudom miért kérdeztem.- Közben mosolyogva vakargatja a tarkóját.
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Zeneterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneterem   Zeneterem - Page 2 EmptySzomb. Feb. 12, 2011 7:56 am

*Komolyan gondolja, hogy milyen jó lenne, ha a lány is benne lenne a CoD-ba, mennyit tudnának együtt hülyülni különböző helyzetekben.*
- Majd megkérdezem, de szerintem tutira csípnének egy ilyen zongorista vérszívót *vigyorog, mivel nem szánja sértésnek, csak kedves piszkálódásnak, reméli Sylen nem veszi magára.*
- Én nem vagyok valami nagy harcos alkat, de azért szívesen nézegetem a fegyvereket egy múzeumba ami azt illeti *mosolyog, majd a következőre felcsillannak a szemei és győzedelmes mosolyossal visszakérdez.*
- Áhááá, és még én vagyok a memoria mester mi? Te beszélsz... *vigyorog szélesen, mivel szokás szerint csak piszkálódik.*
Vissza az elejére Go down
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira
Sylen de Honas


nő Kor : 523
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

Zeneterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneterem   Zeneterem - Page 2 EmptySzomb. Feb. 12, 2011 8:10 am


Sylen annyira nem mókás alkat. A nap nyolcvan százalékában elég komoly, de Chezz valahogy kitudja belőle hozni a rég elzárt gyereket. A vámpírok élete elég nehéz. Folyamatos üldözés, és harcok. Hamar meg kell komolyodniuk, hogy túl élhessék. De Chezz, valahogy képes ezt el feledtetni Sylennel. Sylen szélesen elvigyorodik Chezz megjegyzésére, és kissé mint egy macska fújtat a vámpíragyarait villogtatva. Amolyan vicces válasznak szánja.
-Sajnos nekünk vámpíroknak, igaz én csak félig vagyok az, csupa harc az életünk. Az életünk, nagy részében egymással, vagy üldözőinkkel csatározunk. Egyébként nem minden vámpír rossz. Sok hasonló felfogású van mint én.-Gondolkodik el egy kicsit, és védi a fajt aminek a keretein belül felnőtt.
-Mondtam hogy én sem vagyok jobb. Próbálj meg te eligazodni ötszáz év emlékeiben.-Vigyorog vissza szélesen. Élénk vidám hangulata van.
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Zeneterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneterem   Zeneterem - Page 2 EmptyVas. Feb. 13, 2011 6:53 am

*Szülei szerint, Chezz sosem fog megkomolyodni, ugyanolyan bolondos, mint kisgyerekként, pedig lassan már érett férfinak minősül. De messze nem tekinti annak magát, még barátnője sincs, nem talált olyan lányt, aki képes lett volna elviselni a stílusát, és bolondozásait. *
- Azért, én örülök hogy embernek születtem és nem vámpírnak. Nem bírnám, hogy ilyen bazi nagy kardokkal egymást csihi puhi elpáholni *vigyorog, és kezeivel egy extra nagy méretű kardot mutat, és utána ilyen kaszáló mozdulatokat, hogy csihi puhi ellátja a másik baját. Mókamester énje mindig előtérben van.*
- Dehogy akarok, nem kell nekem annyi infó, jobb az ha keveset tudok, akkor kevésbé akarnak megölni, a vérengző ex-wilianos diákok *vigyorog, bár ebben a vigyorban van némi igazság, hiszen tényleg majdnem ő húzta a rövidebbet.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Zeneterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneterem   Zeneterem - Page 2 EmptyKedd Feb. 15, 2011 8:29 am


[Ellie]
*Szülinapja van, és sehol ajándék. Mondjuk már megszokta, szóval egész jól elvan. A húgától kapott egy üdvözlőkártyát, és elvileg Meggie meg elkésett az ajándékkal. A szintetizátorokat dugdossa éppen össze. És rakja őket egymásra... Egy barna bőrkabát, kék farmer, és egy tornacipő van rajta. Amúgy jó kedve van, nincs miért szomorkodnia... Aztán nagy nehezen összeszereli a hangszert, és valami halk dallamot játszik rajta, mindkettőn..*
Vissza az elejére Go down
Eleanora J. Kenward
Diák-Amira
Diák-Amira
Eleanora J. Kenward


nő Kor : 29
Lakhely : Toronto; Ontario régió; Canada
Hozzászólások száma : 70
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zeneterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneterem   Zeneterem - Page 2 EmptyKedd Feb. 15, 2011 8:39 am

{Danny}

*Csendben lépked a folyosón, mikor meghallja a zenét. Igaz nagyon halk, de jó fülei vannak, így nem okozott nehézséget. Mai ruházata nem túl kihívó, de az alkalomhoz megfelel. Belé a terembe és egy ismerőst pillant meg a szintetizátor mögött. Közelebb lép majd megszólítja.*
-Szia Danny. Miújság van?? *Közben ad két puszit neki, majd hirtelen eszébe jut valami.*
-Boldog szülinapot. Sajna az ajándék a szobámba maradt. Nem hittem volna, hogy találkozunk, ezért nem hoztam magammal. *Magyarázkodik a lány, majd rámosolyog a srácra.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Zeneterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneterem   Zeneterem - Page 2 EmptyKedd Feb. 15, 2011 8:49 am

*Ő általában süket, amikor szintetizátorozik, most mégis tudja hogy jön valaki, mert egyenesen az ajtó felé néz. Elvigyorodik aztán.*
-Szia Ellie... Semmi különös, elvagyok. És veled? *Dobja vissza a kérdést.*
-Oh, köszönöm szépen. Amúgy semmi gond, ráér később is odaadni. *Vonja meg a vállát, aztán néhányat teker a hangszeren, felül, alul, és a szintetizátor egy különös hangot ad ki. Olyan mélyebbet, amúgy közben tud figyelni is.*
Vissza az elejére Go down
Eleanora J. Kenward
Diák-Amira
Diák-Amira
Eleanora J. Kenward


nő Kor : 29
Lakhely : Toronto; Ontario régió; Canada
Hozzászólások száma : 70
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zeneterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneterem   Zeneterem - Page 2 EmptyKedd Feb. 15, 2011 8:59 am

*Ő kénytelen volt megtanulni alaposan fülelni, hisz mikor kicsi volt sokat kereste Jake-et.*
-Velem se sok. Beszéltem az öcsémmel, aztán átnéztem az SVK leckét. *Válaszol a kérdésre. Közelebb lép Danny-hez, majd megnézi, hogy mit is tevékenykedik pontosan.*
-Rendben, majd később átviszem. Tudsz szintizni?? Én is megakartam tanulni, de valahogy nem volt időm régebben. Most meg mér nincs tanár aki tanítson, meg a suli is itt van. *Vonja meg aprón a vállát, majd figyelemmel kíséri, hogy mit játszik Danny.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Zeneterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zeneterem   Zeneterem - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Zeneterem
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Első emelet-
Ugrás: