Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapRejtett tükörterem - Page 6 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Rejtett tükörterem - Page 6 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Rejtett tükörterem - Page 6 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Rejtett tükörterem - Page 6 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Rejtett tükörterem - Page 6 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Rejtett tükörterem - Page 6 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Rejtett tükörterem - Page 6 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Rejtett tükörterem - Page 6 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Rejtett tükörterem - Page 6 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Rejtett tükörterem - Page 6 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Rejtett tükörterem - Page 6 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Rejtett tükörterem - Page 6 Vote_lcapRejtett tükörterem - Page 6 Voting_barRejtett tükörterem - Page 6 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Rejtett tükörterem - Page 6 Vote_lcapRejtett tükörterem - Page 6 Voting_barRejtett tükörterem - Page 6 Vote_rcap 
Ted Forrester
Rejtett tükörterem - Page 6 Vote_lcapRejtett tükörterem - Page 6 Voting_barRejtett tükörterem - Page 6 Vote_rcap 
James Miller
Rejtett tükörterem - Page 6 Vote_lcapRejtett tükörterem - Page 6 Voting_barRejtett tükörterem - Page 6 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Rejtett tükörterem - Page 6 Vote_lcapRejtett tükörterem - Page 6 Voting_barRejtett tükörterem - Page 6 Vote_rcap 
Sindy Logan
Rejtett tükörterem - Page 6 Vote_lcapRejtett tükörterem - Page 6 Voting_barRejtett tükörterem - Page 6 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Rejtett tükörterem - Page 6 Vote_lcapRejtett tükörterem - Page 6 Voting_barRejtett tükörterem - Page 6 Vote_rcap 
Chris Martines
Rejtett tükörterem - Page 6 Vote_lcapRejtett tükörterem - Page 6 Voting_barRejtett tükörterem - Page 6 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Rejtett tükörterem - Page 6 Vote_lcapRejtett tükörterem - Page 6 Voting_barRejtett tükörterem - Page 6 Vote_rcap 
Daniel Reed
Rejtett tükörterem - Page 6 Vote_lcapRejtett tükörterem - Page 6 Voting_barRejtett tükörterem - Page 6 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Rejtett tükörterem

Go down 
+10
Chris Martines
Brandon Davis
Sebastian G. Blaze
Daniel Reed
Annie C. Ross
Ophelia McCord
Allison Diamond
Kim Kaguya
Veronica Johnson
Főmesélő
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
SzerzőÜzenet
Roxanne Frida Allucard
Diák- Famine
Diák- Famine
Roxanne Frida Allucard


nő Kor : 28
Lakhely : Velence--> Wilian--> Famine
Hozzászólások száma : 38
Tallérok : 0
Pontok : 0

Rejtett tükörterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 6 EmptyHétf. Dec. 26, 2011 4:39 am

Már jó ideje ott toporgok egy helyben, nem tudom, beljebb menjek-e. Mi van ha szembe jön velem az a bika fejű izé? Na neeem, nem is gondolok ilyenre... főként mert nem tudom, mi az, mármint a nevét nem.
Azért párszor meglesem a tükörképem, és mosolyogva simítok végig Khajafelen. Csoda, hogy megengedték, hogy magammal hozzam, de örülök is neki, ami azt illeti. Nekem ő olyan, mint másnak a kutya, csak benne jobban meg lehet bízni, mert bizony marni azt tud.
- Igen tudok. Ő itt Khajafel.
Mutatom be mosolyogva a srácnak. Végre valaki, aki elsőre őt veszi észre, tudom, hogy ez neki is tetszik, hisz nem mindig van ilyen.
- Én meg Roxanne Frida Allucard vagyok.
Nyújtom a kezem, hiába tudom, hogy a nevem itt semmit nem mond, hacsak a másik nincs képbe Velencével.
- Voltál már beljebb?
Vissza az elejére Go down
Raymond Freegard
Diák- Plama
Diák- Plama
Raymond Freegard


Férfi Kor : 28
Hozzászólások száma : 14
Tallérok : 0
Pontok : 0

Rejtett tükörterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 6 EmptyHétf. Dec. 26, 2011 4:46 am

A könyvecskét gyorsan be is pattintom majd elfogadom a kéznyújtást, persze csak a tisztes távolságból mert nem nagyon csípem a kígyókat.
-Hű.
A név hallatán csak ennyit tudok kiejteni a számon. Igazából már elfelejtettem, de nem kérdezek rá újból. Csak puszta udvariasság. Az egyik tükörbe pillantok, majd vissza Roxanne-ra.
-Raymond Freegard.
Nem túl sokat mond a másik neve, na de nem foglalkozom ezekkel a dolgokkal. A kezet miután elengedtem, a zsebembe dugom és halványan elmosolyodva pillantok a lányra, aztán pedig vissza a kígyóra. Eléggé... nem bejövős nekem ez az állat.
-Onnan jöttem. Nem lehet eltévedni túlságosan. Amúgy... bánt?
Szememmel Khajafel felé nézek majd vissza a lányra. Egyik lábamról a másikra állok, toporgok. Érdekes személyiség vagyok ezt mondták már többen is, viszont arról nem tehetek, hogy így lettem nevelve. Mindent megnézek magamnak ami érdekes.
Vissza az elejére Go down
Roxanne Frida Allucard
Diák- Famine
Diák- Famine
Roxanne Frida Allucard


nő Kor : 28
Lakhely : Velence--> Wilian--> Famine
Hozzászólások száma : 38
Tallérok : 0
Pontok : 0

Rejtett tükörterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 6 EmptyHétf. Dec. 26, 2011 4:56 am

Én full nyugodt vagyok, bár kicsit csalódott ami azt illeti. Megszoktam már, hogy mások összerezzenek már attól, ha a nevem hallják, most meg itt beszélgetek. Bár jó is, mert így nem muszáj antiszocnak lennem, az úgyse az én műfajom, csak hát Velencében senki nem akart haverkodni egy Allucarddal.
- Az unokabátyámnak viperája van.
Vonom fel a szemöldököm, mert egy mezei kígyó mint Khajafel szerintem nem annyira elrettentő, bár, van aki nem szereti a hüllőket...
Miután kezet fogtunk, végig simítok az állatkámon, ki jólesően nyújtózik egyet. Jobb mint egy sál, már aki bírja, ha egy nyálkás izé lóg a nyakán.
Biccentek a neve hallatán, nem ígérem, hogy meg fogom jegyezni. Igazából még egy nevet se kellett, azért se, akivel az első napomon találkoztam. Ugyanis nem mondta meg.
- Oh... és az a bika fejű izé sincs ott? Nem, ha nem adsz rá okot.
Vonom meg a vállam, mert Khajafel sem bánt csak unalomból, ahogy én se. Sok közös van bennünk, talán ezért is szeretem annyira.
Vissza az elejére Go down
Raymond Freegard
Diák- Plama
Diák- Plama
Raymond Freegard


Férfi Kor : 28
Hozzászólások száma : 14
Tallérok : 0
Pontok : 0

Rejtett tükörterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 6 EmptyHétf. Dec. 26, 2011 5:10 am

Nyelek egy nagyot a vipera hallatán.
-Nem akarok találkozni vele.
Azért halványan elmosolyodom, de láthatóan tényleg nem túlzottan szeretem a kígyókat. Nekidőlök az egyik tükörnek és összefonom karjaim. Nem igazán tudom... mit is mondhatnék olyan nagyon.
Nem vagyok túl jó ismerkedés téren.
-Milyen bikafejű izé?
Felvont szemöldökkel pillantok a lányra.
-Amúgy van valami beceneved?
Nekem sokkal könnyebb olyan dolgokat megjegyezni amik rövidebbek. Igazából ez csak nevekre vonatkozik... leginkább. Nem vagyok amúgy hülye. Csak furcsa.
-Akarsz beljebb menni? Én sokat járok ide, ha gondolod...
Arra bökök amerről jöttem és kíváncsi pillantással nézek a lányra, mert szívesen leszek idegenvezető. Még úgysem voltam.
Vissza az elejére Go down
Roxanne Frida Allucard
Diák- Famine
Diák- Famine
Roxanne Frida Allucard


nő Kor : 28
Lakhely : Velence--> Wilian--> Famine
Hozzászólások száma : 38
Tallérok : 0
Pontok : 0

Rejtett tükörterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 6 EmptyHétf. Dec. 26, 2011 5:18 am

Kicsit felnevetek a srác ijedt képe láttán. Nem tudom, lehet velem van a gond, de aranyosnak tartom a kígyókat... nem ijesztőnek.
- Nyugi Xerafot nem is fogod látni. Hacsak nem kötsz ki Velencébe. Ha ez megnyugtat, sokáig én se voltam jóban vele. Azaz nem voltam szimpi neki, de aztán megbékélt.
Na igen, nagy szó ha, Huan kígyója közel enged valakit magához. Az tényleg egy vadállat. Khajafel ennél nyugodtabb természet, már-már házi kedvenc.
- Minotaurus... így hívják nem? csak sose jut eszembe a neve.
Forgatom meg a szeme, pedig a labirintusokról mindig eszembe jut. Nem is értem, miért. Na de mindegy is.
- Oh igen... Roxie, vagy Frida.
Vonok vállat. Ez a kettő, amit használni szoktak, bár a Fridát ritkábban, pedig én azt is imádom, na de mindegy.
- Naná. Csak ne tévedjünk el.
Vigyorodok el, majd el is indulok remélhetőleg a srác után.
- Amúgy... mit csináltál itt?
Vissza az elejére Go down
Raymond Freegard
Diák- Plama
Diák- Plama
Raymond Freegard


Férfi Kor : 28
Hozzászólások száma : 14
Tallérok : 0
Pontok : 0

Rejtett tükörterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 6 EmptyHétf. Dec. 26, 2011 5:26 am

Inkább félreteszem a kígyós témát. Elég volt ennyi ebből. Megborzongok amúgy is az hallatán, amit Roxie mond. Majd bólintok.
-Ja, nincs semmi ilyesmi itt nyugi. Max egy két egér.
Vonom meg a vállamat. Én még azokkal sem találkoztam úgyhogy semmi vész. Bólintok a becenévre egyet kettőt, így már mindjárt könnyebb megjegyezni a dolgokat.
Elindulok beljebb. Nem félek. Ez volt az első hely, amit felfedeztem itt és azóta is ide járok legtöbbet. Nem tudom miért, csak tetszik egyszerűen. Vezetem a lányt egyre beljebb és beljebb, majd lassan egy kör alakú 'térre' érünk be.
-Itt szoktak a balettosok balettozni, akkor azokat nézem néha. Meg csak úgy jó gondolkodó hely. Szeretem, nyugalom van.
Ennyit a válaszról. Nem akarom kifejteni, hogy hát naplót írtam meg elvoltam merülve a gondolataimban csak aztán fázni kezdtem és elindultam visszafelé.
-És te... mit csinálsz erre?
Vissza az elejére Go down
Roxanne Frida Allucard
Diák- Famine
Diák- Famine
Roxanne Frida Allucard


nő Kor : 28
Lakhely : Velence--> Wilian--> Famine
Hozzászólások száma : 38
Tallérok : 0
Pontok : 0

Rejtett tükörterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 6 EmptyHétf. Dec. 26, 2011 5:38 am

Nem baj, ha nem szeret a kígyókról dumálni. Én órákig tudnék, de azt is tudom, akad olyan, akinek ez nem fekszik. A nekromanciát meg szóba se hozom, mert akkor végképp nem lehetne lelőni. Pedig óóó... annál szebb dolog nem is létezik. Imádok a halál utáni élet után kutakodni, ahogy a család többi tagja is, de ezt persze nem hangoztatjuk, mert veszélyes.
- Nem félek. Csupán tök buli lett volna, ha épp összefutottunk volna vele.
Vigyorodok el, mert a képeken látni nem ugyanaz... és én szerettem volna egyszer látni, bár ez hülyeség tekintve hogy egy mítosz alapja. Aztán csak megyünk egyre beljebb mígnem egy tér közepén vagyunk.
- Áááá balett. Nálam valahogy kimaradt a tütüben való ficánkolás.
Húzom el a szám. Ja mert hát nem is nézek ki úgy, mármint talpig feketében ugye, nem lehet rólam elképzelni.
- Kastélyt fedezek... nemrég jöttem.
És minden újonc ezzel kezdi... legalább is gondolom.
Vissza az elejére Go down
Raymond Freegard
Diák- Plama
Diák- Plama
Raymond Freegard


Férfi Kor : 28
Hozzászólások száma : 14
Tallérok : 0
Pontok : 0

Rejtett tükörterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 6 EmptyHétf. Dec. 26, 2011 6:00 am

-Ó, értem.
Halványan elmosolyodom a dologra, majd megállok ugye. Kicsit elgondolkodom, vajon itt mit tudna csinálni két ember. A kicsik még ha talán bújócskázni vagy valami ilyesmit, nekik érdekes... bár nekem már annyira nem.
-Szerintem szép sport, de nem próbálnám ki.
Nem szeretnék a balettos fiúk helyében lenni. Azok a szűk cicanacik ú... én tuti nem bírnám. De ahogy elhallottam és elnéztem, Roxie sem. Valahogy nem is tudtam volna róla elképzelni ezt, őszintén.
-Ó, én is nemrég jöttem. Ez volt az első értelmes hely ami tetszett is.
Nézek körül ismét, aztán pedig nekidőlök az egyik közeli tükörnek, a füzetemet pedig leteszem a földre. Egyik szemem rajta, nehogy valaki is hozzáérjen.
Vissza az elejére Go down
Roxanne Frida Allucard
Diák- Famine
Diák- Famine
Roxanne Frida Allucard


nő Kor : 28
Lakhely : Velence--> Wilian--> Famine
Hozzászólások száma : 38
Tallérok : 0
Pontok : 0

Rejtett tükörterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 6 EmptyHétf. Dec. 26, 2011 11:27 pm

Végre be is érünk, de megrökönyödésemre semmivel nem találkoztunk, ami nem idevaló lenne. Úgy tűnik, csak nekem annyira beteg a fantáziám, hogy sok fura dolgot el tudna ide képzelni. Többek közt a Minotaurust...
- Nézni én is szeretem, de itt ki is fújt a dolog.
Főként mert utálok táncolni, a zenék rosszak, a ruhák ízléstelenek, és nekem nem megy, hogy eljátsszam a hattyú halálát.
- Oh... értem. Én már egy temetőt keresek mióta...
Ha nem muszáj ebbe a dologba nem bonyolódok bele, viszont lehet, hogy a másik tud ebben segíteni. Viszont, ha új, akkor ő sem sok mindent láthatott még. Na mindegy.
- Az mi?
Tekintek le a kis könyvre, majd mosolyogva vissza a srácra. Csak nem valami elcsépelt művész lélek?

Vissza az elejére Go down
Raymond Freegard
Diák- Plama
Diák- Plama
Raymond Freegard


Férfi Kor : 28
Hozzászólások száma : 14
Tallérok : 0
Pontok : 0

Rejtett tükörterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 6 EmptyHétf. Dec. 26, 2011 11:34 pm

Bólintok egy aprót és kicsit helyezkedem. Nem tudok egy helyben állni sokáig. A lány kijelentéseire először csak bólogatok, majd halványan elmosolyodok.
-Körülbelül nálam is.
Ebben legalább egyetértünk. Táncolni tudok, de nem különösképp szeretek. Ismét egy pillantást vetek a kígyóra, de úgy döntök, hogy inkább nem nézem. A temetős kijelentésre csak vállat vonok, még nem találkoztam olyannak amióta itt vagyok. Rossztól érdeklődik. Bár nem értem, miért kell a lánynak az, de nem is kérdezek rá. A naplómra pillantva válaszolok.
-Ez... egy füzet amibe irkálni szoktam.
Nem, nem akarom megmutatni és megosztani sem senkivel. Kicsit szorosabban kezdem el fogni a kezemben, aztán egy bizonytalan pillantást vetek a földre, majd vissza a lányra.
-Amúgy, melyik házba is jársz?
Kicsit témát terelek inkább.
Vissza az elejére Go down
Roxanne Frida Allucard
Diák- Famine
Diák- Famine
Roxanne Frida Allucard


nő Kor : 28
Lakhely : Velence--> Wilian--> Famine
Hozzászólások száma : 38
Tallérok : 0
Pontok : 0

Rejtett tükörterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 6 EmptyHétf. Dec. 26, 2011 11:41 pm

Fura egy srác azt meg kell hagyni. Látszik, hogy feszült, pedig nem is akarom megölni, és Khajafel se kíván vele tenni semmit, így nem értem. Megfogalmazódott bennem az is, hogy talán hallott rólam, de esélytelennek tartom, mivel csak Olaszországban vagyunk.... "népszerűek".
- Na igen, nem tűnsz balettos alkatnak.
Mosolyodok el bátorítóan, ezzel is mutatva, hogy nem kell félni, még egyben marad a másik. Nem tudom, én lazán leálltam egy Halálfalóval is, már az első napomon, a többi meg hab volt a tortán.
- Oh... magányos meg nem értett művészlélek vagy?
Kicsit megrándul a szám, de gyorsan mosolyt varázsolok rá, akármennyire nem tetszik a dolog. Őket sose fogom érteni... de ez meg az én problémám.
- Famine, te?
Kérdezek vissza, majd beugrik még egy kérdés is.
- Jössz a bálra?
Vissza az elejére Go down
Raymond Freegard
Diák- Plama
Diák- Plama
Raymond Freegard


Férfi Kor : 28
Hozzászólások száma : 14
Tallérok : 0
Pontok : 0

Rejtett tükörterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 6 EmptyKedd Dec. 27, 2011 9:02 pm

-Még jó. Régebben táncoltam, de az sem tartott sokáig. Csak egy vizsga erejéig.
Mesélem. Kicsit kezd megeredni a nyelvem, bár igazán nem tudom miért. A kérdés amit feltesz, el kell gondolkodnom rajta, mivel nem tudom elsőre felfogni, mit is akar evvel. Aztán sikerül és bólint egy aprót, de nem is taglalja tovább, még mielőtt meg kellene mutatnia azt. Ezután ugye meg is kapja a választ a kérdésére. Famine. Sokan mondták, hogy azoktól óvakodjon az ember, de éppen most nem kell ahogy elnézem.
-Plama.
Azt is hallottam, hogy a Plamába nem sok fiú kerül, de hát így jártam. Legalább egyéni a dolog. Hirtelen már nem jut eszembe semmi kérdés, lehet el is kéne mennem, de aztán Roxie feltesz valamit.
-Igen, jelentkeztem erre a párkeresős programra és lesz párom is. Te?
Már a kérdéséből is kikövetkeztethettem volna, hogy mi a megfelelő válasz rá.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Rejtett tükörterem - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Rejtett tükörterem
Vissza az elejére 
6 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Titkok rejtett terme

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Alagsor-
Ugrás: