Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapÜvegház EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Üvegház Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Üvegház EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Üvegház EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Üvegház EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Üvegház EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Üvegház EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Üvegház EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Üvegház EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Üvegház EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Üvegház EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Üvegház Vote_lcapÜvegház Voting_barÜvegház Vote_rcap 
Kim Kaguya
Üvegház Vote_lcapÜvegház Voting_barÜvegház Vote_rcap 
Ted Forrester
Üvegház Vote_lcapÜvegház Voting_barÜvegház Vote_rcap 
James Miller
Üvegház Vote_lcapÜvegház Voting_barÜvegház Vote_rcap 
William Quentin Watson
Üvegház Vote_lcapÜvegház Voting_barÜvegház Vote_rcap 
Sindy Logan
Üvegház Vote_lcapÜvegház Voting_barÜvegház Vote_rcap 
Hannah McDowal
Üvegház Vote_lcapÜvegház Voting_barÜvegház Vote_rcap 
Chris Martines
Üvegház Vote_lcapÜvegház Voting_barÜvegház Vote_rcap 
Solaria Luthia
Üvegház Vote_lcapÜvegház Voting_barÜvegház Vote_rcap 
Daniel Reed
Üvegház Vote_lcapÜvegház Voting_barÜvegház Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Üvegház

Go down 
+4
Allison Diamond
Nyxia Solaris
Sindy Logan
Főmesélő
8 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Üvegház Empty
TémanyitásTárgy: Üvegház   Üvegház EmptyHétf. Jan. 25, 2010 3:01 am

Az erdőhöz közel helyezkedik el a hatalmas üvegház, a gyógynövénytan órák egyik külső helyszíne.
A ház három részre van felosztva, a legnagyobb részét kitevő központira, egy hátsó, sokkal kisebbre, és egy annál is kisebb raktárszerűségre.
A legnagyobb részben soronként helyezkednek el a különböző törzsekbe, és kategóriákba tartozó palánták, a hátsó részben pedig az E-kategóriás, vagyis a legveszélyesebb növények találhatóak.
A bejárati ajtó természetesen a központi részbe nyílik, és az ajtó mellett fogasra van felakasztva egy a tanár számára előkészített védőruha, a diákoké pedig a mellette lévő szekrényben található.
A raktár a bejárati ajtótól nem messze, két hosszú cserepes páláncfű között helyezkedik el. Benn egy íróasztal, és iratok tartására alkalmas szekrények vannak az egyik oldalon, a másik felében pedig mindenféle kézikönyvek, ázható anyagok, amiket nem jó, ha közvetlenül a növények mellett tárolunk.


[A leírás hamarosan kiegészül.]
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Üvegház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üvegház   Üvegház EmptySzer. Jan. 27, 2010 3:35 am

*A tanárnő nem szeret késni az óráról, így már korábban kijött, hogy előkészítse az üvegházat az órára.
Nora izgatott, hisz ez lesz az első órája az iskolában. Szeretné ha tökéletesre sikerülne. Ugyan nem tudja, hányan vették fel a gyógynövénytant, bízik benne, hogy minél többen. Kitárja az üvegház nagy ajtaját, s miután beszippantotta a növények frissítő illatát, útja a ráktárhoz vezet. Annak a helyiségnek is nyitva hagyja az ajtaját, majd az iratok között kezd kotorászni...
Néha az órájára pillant, majd miután megtalálta az A-kategóriás növények listáját tartalmazó könyvet, kényelmesen elhelyezkedik a székben, ami az íróasztal mögött van. Böngészgetni kezdi, miközben a diákokra vár.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Üvegház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üvegház   Üvegház EmptySzer. Jan. 27, 2010 4:03 am

*Lizával együtt érkezik az üvegházba. Sindyn, fekete talár, farmernadrág, sportcipő és egy világoskék színű póló van. Prefektusi és házjelvénye is a talárra van tűzve, és egy kisebb táska is van az oldalán amiben pálcája és még pergamen és toll van. Amint belépnek, meglátja a tanárnőt. Kisebb mosoly jelenik meg a arcán.*
-Jó napot! Elnézést a késésért. *Mondja kedvesen, miközben előrébb lépked remélhetőleg Lizával az oldalán.*
Vissza az elejére Go down
Nyxia Solaris
Diák- Famine
Diák- Famine
Nyxia Solaris


nő Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 33
Tallérok : 1
Pontok : 0

Üvegház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üvegház   Üvegház EmptySzer. Jan. 27, 2010 4:03 am

*Még a szobában összepakoltam és igyekeztem órára. nem vagyok stréber, de azért egy-két órára jó lenne bejárni. Nyx a nyakamban, hol máshol is lenne...
Pont négy óra... remélem nem késtem el. Szabály szerint beestem az ajtón, majd miután feltápászkodtam összeszedtem a cuccaimat, és körbe néztem. Csupán a tanárnőt láttam, ahogy az íróasztala mögül engem figyek.*
- Jó napot kívánok*köszönök halvánan mosolyogva, majd tétován körbe nézek hova is ülhetnék le.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Üvegház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üvegház   Üvegház EmptySzer. Jan. 27, 2010 4:08 am

*Liza mindt már tudjuk Sindyvel érkezett.Ez lessz az első óra és nem szerette volna kihagyni.Mihánt beléptek az ajtón Liza illedelmesen üdvözli a tanárnőt.*
-Jó napot!*Kedvesen vigyorogva csak ennyit tudott mondani.Lizán ma talár egy fekete patika és a talár alatt egy kék felső van.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Üvegház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üvegház   Üvegház EmptySzer. Jan. 27, 2010 4:20 am

*Karóráján a nagymutató éppen eléri a tizenkettest, mikor két diák lép be az ajtón, majd közvetlenül mögöttük egy harmadik, aki szó szerint beesik az ajtón. Nora felismeri benne Nyxiát, akivel érkezése napján találkozott. Mikor a lány köszön neki, elmosolyodik. Feláll az íróasztal mögül, pálcájával int egyet, mire a lány cuccai felemelkednek a földről, és a levegőben kezdenek el lebegni, arra várva, hogy Nyxia megfogja őket. Nora ezután az érkezők felé fordul.*
- Ugyan, nem késtetek el. *Mondja Sindynek célozva, akiről már tudta, hogy prefektus, csak még személyesen nem találkoztak. Még beesnek páran, mikor úgy gondolja, hogy valószínűleg már mindenki megérkezett. Egy következő pálcaintéssel becsukódik az üvegház ajtaja, és Nora kicsit erőteljesebb hangon kezd beszélni.*
- Nos, üdvözlök mindenkit az idei tanév első gyógynövénytan óráján! Én Daleworth professzor vagyok, és ahogy arra már nyilván rájöttetek, én fogom tartani a gyógynövénytanórákat. *Mondandóját széles mosollyal folytatja.* - Remélem mindenki beszerezte a vékonyka kézikönyvet, amit kértem. A földszinti folyosón elsétálva már biztos láttátok, hogy van egy benti tantermünk is, de én jobban szeretem ezt a csodálatos üvegházat, szóval az órák legnagyobb része itt lesz megtartva. *Itt kicsit elgondolkozik, nehogy elfelejtsen valamit. Visszafordul az íróasztalhoz, és elvesz róla egy pergament.* Először is... Körbeadnék egy pergament, amire szeretném ha felírnátok a neveteket, és a házatokat. *Előre nyújtja a legközelebbi diáknak, aki szorgosan lefirkantja a nevét, majd továbbadja. A többi tanuló felé fordul, és mosolyogva teszi fel a kérdést.* - Van valakinek kérdése?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Üvegház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üvegház   Üvegház EmptySzer. Jan. 27, 2010 4:25 am

//bocsi a késésért//
*Ariel száguld be a tanterembe.* -Jó napot! Sziasztok! -Elnézést a késésért! Elaludtam! Nagyon sajnálom! *Hadarja el majd oda megy a többiekhez és csinálja azt amit a tanár mond.* -Mérgeket is tanulunk? *Teszi fel kérdését. Közben ráírja a nevét a pergamenre meg a Hiroshi-t.* -Kész! *Mondja majd átnyújtja a tanárnak, és elkezdi fellapozni a tankönyvet.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Üvegház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üvegház   Üvegház EmptySzer. Jan. 27, 2010 4:27 am

*Az érkező lányra pillant, rámosolyog és persze biccent egyet. Ezután a tanárra néz ismét, és kicsit elgondolkodik. Örül hogy Daleworth professzor nem haragszik a pár perc miatt.
Egy pillantást vet közben Lizára, de nem sokáig mivel a tanár belekezd a beszédébe. Persze figyelmesen végighallgatja. Könyve az neki is van, mivel még év elején vett. Hozzá ér el legelőször a pergamen, amire szép nyújtott betűkkel aláír és tovább adja.
Neki semmi kérdése nincs még. Érdeklődve körülnéz, hátha valakinek van, na meg közben azért az üvegházban is szemlélődik. Sok érdekesség lesz itt...*
Vissza az elejére Go down
Nyxia Solaris
Diák- Famine
Diák- Famine
Nyxia Solaris


nő Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 33
Tallérok : 1
Pontok : 0

Üvegház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üvegház   Üvegház EmptySzer. Jan. 27, 2010 4:29 am

*Hálásan rámosolygok a tanárnőre, majd elveszem a cuccaimat. A legközelebbi helyre ülök le. Őszintén nem szereteke a tanár kedvence lenni, meg semmi, de azért az anyagra is szeretek figyeleni.*
- Nekem nincs kérdésem * közeöltem a professzorra. Mikor hozzám került a pergamenn felírtam a nevemet a többi név alá, majd egy üres pergament kerestem és míg a tanárnő diktálja az anagot én addig hasznosan eltüm, azaz rajzoldatok. A model éegtobb esetben nyx szokott lenni, de ő most elment felfedezni az üvegházat. Remélem a másik két diák nem nagyon ijedős...
Az újabb érkezőre csak a szememet forgatom. Tanulja meg az órát és kész...*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Üvegház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üvegház   Üvegház EmptySzer. Jan. 27, 2010 4:35 am

*Liza hallgatja a tanár szavait,és közben ránéz az utólag érkezett diákra.Persze neki is van könyve,elő is veszi és leteszi maga elé az asztalra.Sindy után hozzá érkezett el a pergamen és óvatosan ráirja,amit kell,majd őis tovább adja.Liza elmosolyodik,amikor a tanárnő kijelenti,hogy legtöbbször itt lesznek az órák megtartva.Hiszen nagyon szereti a növényeket.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Üvegház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üvegház   Üvegház EmptySzer. Jan. 27, 2010 4:45 am

/Gyerekek, itt nincsenek padok xD/

*Rámosolyog az érkezőre, kedvesen biztosítja arról, hogy nem történt semmi. Az első órákon Nora még engedékenyebb lesz, bár a későbbiekben sem fogja senki fejét leharapni egy kis késés miatt, de nem szeretné ha rendszeressé válna a dolog. Miután a lista visszaérkezik hozzá, gyorsan átfutja, majd az íróasztalra helyezi. Végignéz a diákságon, és ismét megszólal*
- Na tehát. A könyvre most nem lesz szükség, maximum a házi feladatokhoz lesz majd mankó. A felszereléseiteket lepakolhatjátok ide *Mutat az íróasztal mellett lévő kis szabad helyre*, majd megkérnék mindenkit, hogy ebből a szekrényből mindenki húzzon védőfelszerelést. Szemüvegre lesz szükség, kesztyűre, valamint a ruhára. *Mondja, miután a bejárati ajtó melletti fogasról ő is leakasztotta a saját ruháját. A védőruhák felvétele egy kis időt vehet igénybe. Ez idő alatt válaszol a lánynak a korábbi kérdésre.*
- Nem, mérgeket nem tanulunk, azt majd bájitaltanból vehetitek, de igazán veszélyes növényekkel találkozhattok majd.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Üvegház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üvegház   Üvegház EmptySzer. Jan. 27, 2010 4:53 am

* Ariel elmosolyodik.* -Na szuper! Egy kis veszélyes dolog! *Mondja majd elkezdi felvenni a ruhát. Miután felvette, a könyvet vissza rakta a táskájába és figyeli a tanárnőt.* - És most mi lesz? *Kérdezi nagyon nagy mosollyal, majd közben figyeli ,hogy diáktársai mit csinálnak, hogyan veszik fel a ruhájukat.* -Furcsa egy ruha az biztos! Meg úgy nézünk ki mint egy túdós , vagy az aki a frankenstein-t feltalálta! *Humorizál kicsit. Na igen nehéz neki befogni a száját. De ez Ariel. Közben oda megy Liza mellé és köszön neki.* -Szia! Tök jó nem? *Suttogja majd mosolyogva hallgatja a tanárnőt.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Üvegház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üvegház   Üvegház EmptySzer. Jan. 27, 2010 4:58 am

*Lepakolja cuccait az asztalra, miközben meghallgatja a tanárnő mit mondd. Arra nem is gondolt, hogy ruhát is kell nekik felvenni. Nem ellenkezik, kivesz egy ruhát ami biztosan hogy jó lesz rá és elkezdi belegyömöszölni magát. Sindy nem túl magas, és elég vékony is. Miután sikerült, kiválaszt egy szemüveget és egy kesztyűt is. Lassan minden elkészül.*
-Aszta... ez defuri! *Tetszik neki ez a felszerelés... Közben, Ariel jön oda hozzájuk, ugyebár Sindy Liza mellett áll.* Szia Ari. *Mosolyog kedvesen és ismét a tanárnőre néz. Nem teljesen érti, mért kell ezeket a cuccokat felvenni.*
-Ezekre a ruhákra mért van szükség? *Közben azért figyel a társaira is.*
Vissza az elejére Go down
Nyxia Solaris
Diák- Famine
Diák- Famine
Nyxia Solaris


nő Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 33
Tallérok : 1
Pontok : 0

Üvegház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üvegház   Üvegház EmptySzer. Jan. 27, 2010 5:00 am

*Oké, kész vége. Leteszem a cuccomat, sé felveszem a ruhát. A lányra nézek, és megrázom a fejemet, bár alig láthatóan. Kicsit idegesít ez a sok fecsegés.*
- Tanárnő, a növények veszélyesek ránk, akár a kígyókra nézve? *érdeklődök, miközben a szemmel Nyx-et keresem. A felöltözés után várakozóan pillogok a tanerőre. Nekem nics több kérdésem, csupán már végezném a dolgomat, ami ez esetben abból áll, hogy figyelek a tanárra.
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Üvegház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üvegház   Üvegház EmptySzer. Jan. 27, 2010 5:07 am

*Liza adalép az asztalhoz hogy lepakoljon,majd ő is keres magának védőruhát.Izgatottan figyeli a tanárnő szavait,közben egy ismeretlen lány lép oda hozzájuk,és beszélni kezd.Liza kedvesen válaszol neki.*
-Szija.Igen szuper.*Liza ismét a tanárra néz,és hallgatja,hogy mit válaszol a kérdésekre.Bár ő nem kérdezett semmit minden amit a többiek mondtak őt is érdeklik.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Üvegház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üvegház   Üvegház EmptySzer. Jan. 27, 2010 5:12 am

*Látja Arielen hogy lelkes, de azért ezt már egy kicsit túlzásnak tartja. Azt persze nem bánja, ha a diákok beszélgetnek az órája alatt, csak az a fontos, hogy közben tanuljanak is.*
- És most az lesz, hogy ellátogatunk a D-kategória növényeihez, és azért nem az E-hez, mert az itteni E-kategóriás növényeket még én sem ismerem. *Feleli mosolyogva Ariel kérdésére.*
- Csak sorjában a kérdésekkel. Először is, az üvegházban a növények kategóriák szerint vannak sorokba rendezve, a sorok pedig törzsekre vannak bontva. Most szépen elsétálunk a D, azaz a fokozottan veszélyes növények soráig, ahol, szépen megkérek mindenkit, hogy nagyon pontosan tartsátok be az utasításaimat. *Itt kissé szigorú a hangja, de csak azért, mert nem szeretné, ha valakinek baja esne.* - A mágikus növényeket öt kategóriára bontjuk. Az A-kategória növényei ártalmatlanok, ezek találhatóak meg itt, ebben a sorban. *Mondja egy egyszerű, de különleges fikuszra mutatva. Szép lassan halad előre, hogy a legutolsók is megszemlélhessék a sort.* - A következő a B-kategória, ahol a komisz növények találhatóak meg. *A sor elején egy bonsai fa szerű kis növény egyik ága kézzé formálódik, és éppen elkapja egy lány kesztyűjét, rángatni kezdi, de Nora pálcaintésére az egész fa megdermed.* - A harmadik kategória a C, itt a "varázshasználókra ártalmatlan" gombák, és egyéb növények vannak. *Az asztal szélén egy ezüst 'C' betű díszeleg, és a legszélső gomba éppen pöffent egy nagyot, mire a tanárnő befogja az orrát, és felkiált.* - Orrokat befogni, és szemüveget fel! *Miután a gázfelhő szétoszlott, Nora tovább folytatja az útját.* - És ez itt a D-kategóriás, veszélyes élőlények helye. A kígyókra... hm. Nehéz megmondani. Vannak olyan fajok, amik kifejezetten a kígyókra specializálódtak, de vannak, amelyek pont rájuk nem veszélyesek. Van valakinek még kérdése?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Üvegház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üvegház   Üvegház EmptySzer. Jan. 27, 2010 5:18 am

*Ariel kicsit félősen és lassan végig slattyog.* -Igen van! Az E az milyen? Ott valamilyen húsevő növények vannak vagy mi? *Kérdezte kíváncsian. Közben teszi azt figyelmessen amit a tanárnő mond.* -Remélem nem fogunk megfulladni! *Neveti elmagát de csak halkan. Közben jobbra-balra néz gyorsan kapkodva, hiszen nem bíztató az a szó, hogy fokozottan veszélyes. Kicsit lelassúlt és utolsó elötti ként próbál menni.* -Ki lesz leghátul? Kicsit megijedtem! *Valja be nehezzen. Majd folytatja a figyelést.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Üvegház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üvegház   Üvegház EmptySzer. Jan. 27, 2010 5:25 am

*Bólogat nagyokat, miközben figyeli a tanárnőt is. Persze be fogja tartani az utasításokat, mivel nem szeretné ha baj lenne... Nem messze a professzortól halad és figyelmesen hallgatja mit mondd. Közben persze nézelődik is, mivel érdekesnek találja a helyet. Ahogy a C kategóriánál járnak, egy gomba pöffent egyet. Gyorsan befogja az orrát, de nem sokat hat. A szemüveg meg hát már rajta volt.
Közben meghallgatja a választ, bár nem érti hogy mért kérdezte a lány éppen a kígyókat. Lizára mosolyog, de még mindig inkább a tereppel barátkozik. Neki nincs semmi kérdése, kíváncsi arra hogy mi lesz ezután.*
Vissza az elejére Go down
Nyxia Solaris
Diák- Famine
Diák- Famine
Nyxia Solaris


nő Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 33
Tallérok : 1
Pontok : 0

Üvegház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üvegház   Üvegház EmptySzer. Jan. 27, 2010 5:27 am

*Bólintok, majd majd követem a többieket. Erősen aggódok Nyx miatt, de nem hívom, van esze, és úgy is felbukkan mielőtt bármi baja lenne.
A magam részéről, én maradok a sor végén. Egy nem közösködök, én megmaradok csak magamnak, és a bájitaloknak. Jó, a növények is érdekelnek, de nem ilyen lelekes pattógó bolhával mint az egyik lány.*
- Nyx, gyere ide * sziszegem a kígyómnak végül. Én jobban aggódok érte, minthogy megvárjam, hogy előbukkanjon.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Üvegház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üvegház   Üvegház EmptySzer. Jan. 27, 2010 5:31 am

*Liza lassan és óvatosan halad Sindy mögött.Amikor a gombákhoz értek és egy kis füst kerekedett Liza kicsit megijedt,mert nem nagyon szereti a gombákat.*
-Ó,mien szőrnyű teremtmények.*Suttogja Sindynek.De ez a kedve nem tart sokáig,hisz nagyon érdekli,hogy mi lehet a D kategóriánál.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Üvegház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üvegház   Üvegház EmptySzer. Jan. 27, 2010 5:35 am

*Ismételten megmosolyogja Arielt, de barátságosan válaszol neki.*
- Az E-kategória hivatalos neve a "szakképzett varázshasználókra is fokozottan veszélyes élőlények kategóriája". Azt még túl veszélyesnek tartom az elsőévesek számára, így hát majd csak évvégén pillantunk be. Igen, jól látod, húsevő növények is vannak abban a hátsó részben. A védőruhát azért kellett felvenni, mert vannak olyan növényi nedvek, amik már szimplán bőrrel érintkezve is halálos, de legalább két hónapon túl gyógyuló sebesülést okozhatnak. Ezért legyetek nagyon óvatosak. *A mellette lévő fél méter nagyságú kaktusz-forma növény behúzza tüskéit, és kilőni készül őket, de még szerencse, hogy Nora figyel. Egy kábító átokkal kezeli a kaktuszt, majd az E-kat. ajtaja és a D-kat. sora között indul el.* - Kövessetek. *Int a diákoknak, miközben sorra elkábítja a növényeket, amik mellett elhaladnak.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Üvegház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üvegház   Üvegház EmptySzer. Jan. 27, 2010 5:42 am

-Szuper! Ezt imádni fogom! Remélem! *Neveti elmagát majd elkezdi követni a tanárt.* -Kicsit megkavarodtam! Most akkor a fokozatossan veszélyes, vagy a veszélyes a veszélyesebb? *Kérdezi nagy tehén szemekkel. Közben oda megy a Tanár mellé.* -Hova tartunk? *Kérdezte mosolyogva. Nagyon kíváncsi típus, és úgy tűnik megkedvelte a D típusú növényeket. Csak sétál a tanár mellett és várja a válaszokat.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Üvegház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üvegház   Üvegház EmptySzer. Jan. 27, 2010 5:49 am

*Elmosolyodik Liza kijelentésére, majd halad a tanár után. Ő is kíváncsi, de mivel a prof úgyis elmondd mindent így hát minek kíváncsiskodjon annyit. Éppen észreveszi, hogy a kaktusz ki akarja lőni a tüskéit. Kicsit meg is ijed, de a tanárnő elkábítja. Fellélegez.*
-Láttad ezt? Majdnem kilőtte a tüskéit. *Bök a kaktuszra, és ezt Lizának mondja. Persze halad a tanárnő után és kíváncsian pillantgat előre, hogy mit lát.*
Vissza az elejére Go down
Nyxia Solaris
Diák- Famine
Diák- Famine
Nyxia Solaris


nő Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 33
Tallérok : 1
Pontok : 0

Üvegház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üvegház   Üvegház EmptySzer. Jan. 27, 2010 5:56 am

*Nyx megjött, és megyünk tovább. Elöl nagyon elvannak, én meg csak megjegyzem ami folyik.*
- Ha kilövi a kaktusz a tskéit, ránk milyen hatással lenne? *kérdezem kíváncsian, és Nxy-et simogatom.*
- Valamint, azoknak a gombáknak mérgező az amit kilövelnek magukból, mert szédülök?*kérdezem a tanárnőtől aggódva. Remélem hogy nem. Ha már meg kell halnom a gyors halált részesíteném előnyben valamint, előtte még kiidegelnék jó pár embert.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Üvegház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üvegház   Üvegház EmptySzer. Jan. 27, 2010 5:57 am

-Láttam ,ilyesztő volt.*Liza nagy vigyorral mondja ezt Sindynek.*
-Mien érdekes növények.*Csodálkozva szól ismét a lányhoz.Lassú léptekkel megy a tanár után,és figyelmesen hallgatja miket mond,mert őt nagyon érdekli ez a téma,még ha nem is látszik rajta.*
-Honnann származnak ezek a növények?*Érdeklődik mosolyogva.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Üvegház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Üvegház   Üvegház Empty

Vissza az elejére Go down
 
Üvegház
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: