Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapCsevegő - Page 14 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Csevegő - Page 14 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Csevegő - Page 14 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Csevegő - Page 14 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Csevegő - Page 14 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Csevegő - Page 14 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Csevegő - Page 14 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Csevegő - Page 14 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Csevegő - Page 14 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Csevegő - Page 14 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Csevegő - Page 14 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Csevegő - Page 14 Vote_lcapCsevegő - Page 14 Voting_barCsevegő - Page 14 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Csevegő - Page 14 Vote_lcapCsevegő - Page 14 Voting_barCsevegő - Page 14 Vote_rcap 
Ted Forrester
Csevegő - Page 14 Vote_lcapCsevegő - Page 14 Voting_barCsevegő - Page 14 Vote_rcap 
James Miller
Csevegő - Page 14 Vote_lcapCsevegő - Page 14 Voting_barCsevegő - Page 14 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Csevegő - Page 14 Vote_lcapCsevegő - Page 14 Voting_barCsevegő - Page 14 Vote_rcap 
Sindy Logan
Csevegő - Page 14 Vote_lcapCsevegő - Page 14 Voting_barCsevegő - Page 14 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Csevegő - Page 14 Vote_lcapCsevegő - Page 14 Voting_barCsevegő - Page 14 Vote_rcap 
Chris Martines
Csevegő - Page 14 Vote_lcapCsevegő - Page 14 Voting_barCsevegő - Page 14 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Csevegő - Page 14 Vote_lcapCsevegő - Page 14 Voting_barCsevegő - Page 14 Vote_rcap 
Daniel Reed
Csevegő - Page 14 Vote_lcapCsevegő - Page 14 Voting_barCsevegő - Page 14 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Csevegő

Go down 
+69
Dorina M. Hattaway
Rex Hunter
Draconis Gróf
Lucinda Wright
Jared Kelston
Chezz Princeton
Max Martines
Leila Horowitz
Darren Spencer
Matthew Crandle
Charity Pernelle
Quintin Lancelot Reyes
Dalma Winter
Mason D. Hill
Rebecca Ewell
Susan McCoy
Yoshitsune Narakiho
Chris Martines
Sarsa Frensis
Daniel Reed
Gresham C. Ainsley
Sebastian G. Blaze
Peter Dornfold
Cassandra Lengston
Rickardo Portman
Dorothy Brown
Nathaniel L. Matthews
Benjamin Doredumble
Rufus Derryl
Sirius Black
Cassidy Heyes
Sharmila Henderson
Raisen Hagiri
Cintia Thomson
Anor Azgard
Jason Shuyler
Robert Lawrence
Wallace Xavier Walters
Larina Marley
Nicole Hart
Gregory Kinsey
Ted Forrester
Zoe Zelina Zachar
Herczeg Alex
Soshy Hatchet
Kim Kaguya
Wulfgar Odinson
Alice White
Hannah McDowal
Demi Bieber
Allison Diamond
William Quentin Watson
Blake A. Attaway
Jacinta Hernandez
James Miller
Sandra Berger
Főmesélő
Alex Wilfred
Gina Laures
Victoria Heats
Roberto Esposito
Yasmine S. Moore
Sindy Logan
Solaria Luthia
Ophelia McCord
Veronica Johnson
Miriam Hewer
Cherilyn R. Keighley
Remus Lupin
73 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19  Next
SzerzőÜzenet
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Csevegő - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 14 EmptyKedd Okt. 19, 2010 7:35 am

Őszintén szólva nem tudok dönteni. Igaz én úgy találtam rá az oldalra a google-ben, így szinte semmi nem köt ide. De amennyit elbeszélgettem Bogival msn-en és sok mindenkit megismertem és jóban lettem vele, köztük a virtuális Öcsémmel (Danny), aki szinte mindenem az oldalon. Vele is eltudtam beszélgetni meg minden, igaz játszani nagyon nem tudtunk, hisz mindig elkerültük egymást, de a mostani játékunk egészen jól haladt. Idáig, hisz, ha ő elmegy, akkor nem tudjuk befejezni. Én azt mondom, hogy, ha Öcsi marad, akkor én is, de ha megy akkor nem hiszem, hogy maradok. Megpróbálom megemészteni a dolgokat, de nem ígérem, hogy sokra fogok jutni. Jövőhétre fogok biztosat mondani a helyzetemmel, addig is látogatni fogom az oldalt, de befolyásolni fogja az oldal helyzete is a döntésemet.
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Csevegő - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 14 EmptyKedd Okt. 19, 2010 8:31 am

Én csatlakozom Ash-hez, hisz elég közelröl ismerem Bogit, és hát ő hozta létre ezt az egészet, és utánna jöttek a többiek, akik most szinte kiturják mindenböl. Nem azt mondom hogy az övé az egész oldal, meg hogy mindent ő hozott össze, de a legtöbb érdem őt illeti.
És hát jobb lenne, ha mindenki abbahagyná a vitát, meg hogy lemegy az oldalról meg ilyenek... Igaz ha Bogi lemond, és itt befejeztem, ennyi. De inkább meg kellene mindent beszélni,... nyugodtan, hogy mindenki szót kapjon, és kész... Ha nem segít akkor igy jártunk...
De próbáljatok már kicsit felnőtt fejjel gondolkodni.
Vissza az elejére Go down
Yoshitsune Narakiho
Diák- Famine
Diák- Famine
Yoshitsune Narakiho


Férfi Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 10

Csevegő - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 14 EmptyKedd Okt. 19, 2010 9:08 am

Istenem, a vezetőség olyan mókás, komolyan.
Miért nem rendezitek le ezt magatok között? Mért kell az hogy mindenki ezen csamcsogjon és ne játszanak? Mire jó ez, hogy állást foglaltok, holott nem is tudtok igazi okokat? Olyan vicces, amikor a gyerekek, akarnak felnőttet játszani.. Miért nem lehet ezt zárt falak mögött elintézni? Nah mindegy, valszeg ti tudjátok jobban, én csak egy játékos vagyok, aki ugye semmit nem számít az oldalnak, a többi kétszázból... Most itt egy véleménnyel több vagy kevesebb, ugyan mi az? Megmondom őszintén, szerintem hülyék vagytok, és jobban járnátok, ha visszacsináltátok az egészet, még egy esélyt adva a dolognak.

Nah én voltam én, lehet utálni az őszinte szavakat...
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Csevegő - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 14 EmptyKedd Okt. 19, 2010 11:16 pm

Így utólag is köszönöm annak aki fogta a pártom, annak aki segített és sötöbö.
Nos... valakinek jó valakinek nem az amit most fogok mondani. ÉN maradok, akinek ez nem tetszik, az pedig megy. Szóval... itt be lehet fejezni az egész csevegős veszekedést.
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Csevegő - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 14 EmptySzer. Okt. 20, 2010 3:52 am

Jelentem történt egy kis msn cím változás részemről. Az új msnem : viviezaahz@hotmail.hu igen, hotmail.hu Very Happy Lehet felvenni akinek kellek.
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Csevegő - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 14 EmptySzer. Okt. 20, 2010 4:38 am

Nos, meg kell nyugtassak mindenkit, aki azt hitte, hogy megszabadulhat tőlem, az akkor most elmehet aaaa pici párnájához sírni, mert néhány ember örömére, és sokak bánatára Maradok.

Bizony maradok.. Megnyugodtam, lenyugodtam, szóval Ámen!

És Ralph, ne aggódj, maradok... Ennél én keményebb vagyok. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Csevegő - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 14 EmptySzer. Okt. 20, 2010 7:24 am

Danny ennek nagyon is örülök. (L) Meg persze annak is, ha nem lépne már le több személy. Smile
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Csevegő - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 14 EmptySzer. Okt. 20, 2010 7:38 am

Nos, amint látom maradnak azok a személyek, akiket nagyon szeretek és nagy csalódást okoztak volna, ha elmentek volna. Hát, ha szeretnél még jobban örülni Ash, akkor megnyugtatlak, hogy én is maradok. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Csevegő - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 14 EmptySzer. Okt. 20, 2010 11:10 pm

Nagyon is örülök Raidon. Remélem még sokan úgy döntöttek ahogy te is. Smile
Vissza az elejére Go down
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Csevegő - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 14 EmptyCsüt. Okt. 21, 2010 3:07 am

Én megszakítom a sort, mert én mindezek fényében, amik nemrégiben történtek, úgy döntöttem, mindenkinek jobb ha elmegyek, még az oldalról is, amit meg is teszek. Felesleges itt lennem, és úgy tennem, mintha mi sem történt volna.

Én tudom, hogy mi történt, és a sok pletyka ellenére is, hiszem hogy az oldal érdekében döntöttünk, de aztán meg mégsem volt jó. További jó játékot mindenkinek, és sok sikert az esetleges új vezetőségnek.
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Csevegő - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 14 EmptySzomb. Okt. 23, 2010 11:33 pm

Zoe Zelina Zachar-nak boldog szülinapot Razz
Vissza az elejére Go down
Sharmila Henderson
Diák- Plama
Diák- Plama
Sharmila Henderson


Hozzászólások száma : 62
Tallérok : 1
Pontok : 0

Csevegő - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 14 EmptyKedd Okt. 26, 2010 2:23 am

Istenem, miről maradtam már megint le......*sóhajt*

Remélem sikerült megoldani a dolgokat, és megbeszélni mindent, különben az oldalnak nem sok esélye lesz továbbra is életben maradni....

Nem akarok belepofázni vagy kritizálni az Új vezetőséget, de szerintem ennek semmi logikája nincs. De persze, ez csak szerény magánvélemény volt, részemről.
Vissza az elejére Go down
Soshy Hatchet
Felnőtt
Felnőtt
Soshy Hatchet


nő Kor : 39
Lakhely : London / Iskola
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Csevegő - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 14 EmptySzer. Okt. 27, 2010 4:40 am

Kedves gyerekek, remélem nem felejtettétek el, hogy óra van ma ! Smile Várok még egy kicsit rátok, azonban ha nem jöttök attól függetlenül leadom az anyagot és majd megtanuljátok a számonkérésre Razz Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Csevegő - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 14 EmptyVas. Okt. 31, 2010 10:37 am

Csak egy kis bejelenteni való: Személyes okokból kifolyólag lelépek pár napra, esetleg egy hónapra is. Remélem addig sem fogtok elfelejteni.
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Csevegő - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 14 EmptyVas. Okt. 31, 2010 7:03 pm

Nemááááár Sad Ugye tudod hogy hiányozni fogsz?
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Csevegő - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 14 EmptyVas. Okt. 31, 2010 9:56 pm

(^)Sok boldog születésnapot az egyetlen Öcsikémnek(^)
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Csevegő - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 14 EmptyVas. Okt. 31, 2010 10:09 pm

Köszönöm Szépen ^^ Very Happy
Vissza az elejére Go down
Susan McCoy
Diák- Plama
Diák- Plama
Susan McCoy


nő Kor : 34
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 4
Tallérok : 1
Pontok : 0

Csevegő - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 14 EmptyCsüt. Nov. 04, 2010 12:59 am


Sziasztok! Megkezdem az első hozzászólásomat. Very Happy Hogy telik az őszi szünet? Smile
Vissza az elejére Go down
Rebecca Ewell
Diák-Amira
Diák-Amira
Rebecca Ewell


nő Kor : 28
Lakhely : Wilian // Budapest
Hozzászólások száma : 19
Tallérok : 1
Pontok : 0

Csevegő - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 14 EmptyCsüt. Nov. 04, 2010 1:22 am

Sziasztok Very Happy
Nálam átlagosan, sok tanulnivalóval fűszerezve, némi gitározással és barátokkal együtt lógással meghintve. És amúgy meg túlságosan is gyorsan.
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Csevegő - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 14 EmptyCsüt. Nov. 04, 2010 6:45 pm

Helló helló : D

Igen, körülbelül nekem is így telt. Sajnos mi csak "hosszú" hétvégét kaptunk, vagyis péntek, szombat, vasárnap és hétfő. A sulimeghát... pff. Még nehezebb mint volt.
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Csevegő - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 14 EmptyCsüt. Nov. 04, 2010 9:36 pm

Szia! Wink
Én annyira fantasztikus vagyok, hogy megfáztam még a szünet elején... És ez a megfázás mutálódott , kaptam egy jó kis hangszálgyulladást :/ Szóval hangom nincs, lázas is vagyok és köhögök >.< Ilyen az én szerencsém.
Ettől függetlenül megpróbálom élvezni a szünetet Very Happy Meg megpróbálok játszani itt is Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Csevegő - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 14 EmptyPént. Nov. 05, 2010 6:00 am

Eddig bírtam ki. Very Happy Most már hivatalosan is bejelentem, vissza jöttem a kis szünetemből. Smile
Vissza az elejére Go down
Zoe Zelina Zachar
Wilard-polgár
Wilard-polgár
Zoe Zelina Zachar


nő Kor : 36
Hozzászólások száma : 35
Tallérok : 1
Pontok : 0

Csevegő - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 14 EmptyHétf. Nov. 15, 2010 11:15 pm

Very Happy Very Happy

Hogy s mint emberek? ^^ Jó lenne egy kis életet hozni már a csevegőbe, így gondolta ez a csúnya vérfarkasnéni, hogy ír : DD
Ashly gratulálok Razz Tudtam hogy fontos neked az oldal :PPPP
Vissza az elejére Go down
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

Csevegő - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 14 EmptyKedd Nov. 16, 2010 6:28 am

Köszönöm jól, Zoe... Azt nem mondom, hogy néni mert én idősebb vagyok Razz
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Csevegő - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 14 EmptySzer. Nov. 17, 2010 9:13 pm

Vámpírbácsi inkább csendben legyen Very Happy Nicole-nak volt magácskával egy látomása, ezt majd ki kéne valamikor játszani ^^ Mondjuk annyira nem sürgős, csak szóltam, hogy mi a helyzet : DDD
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csevegő - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 14 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Csevegő
Vissza az elejére 
14 / 19 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Játékon kívüli tér :: Társalogjunk-
Ugrás: