Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapCsevegő - Page 13 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Csevegő - Page 13 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Csevegő - Page 13 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Csevegő - Page 13 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Csevegő - Page 13 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Csevegő - Page 13 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Csevegő - Page 13 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Csevegő - Page 13 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Csevegő - Page 13 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Csevegő - Page 13 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Csevegő - Page 13 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Csevegő - Page 13 Vote_lcapCsevegő - Page 13 Voting_barCsevegő - Page 13 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Csevegő - Page 13 Vote_lcapCsevegő - Page 13 Voting_barCsevegő - Page 13 Vote_rcap 
Ted Forrester
Csevegő - Page 13 Vote_lcapCsevegő - Page 13 Voting_barCsevegő - Page 13 Vote_rcap 
James Miller
Csevegő - Page 13 Vote_lcapCsevegő - Page 13 Voting_barCsevegő - Page 13 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Csevegő - Page 13 Vote_lcapCsevegő - Page 13 Voting_barCsevegő - Page 13 Vote_rcap 
Sindy Logan
Csevegő - Page 13 Vote_lcapCsevegő - Page 13 Voting_barCsevegő - Page 13 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Csevegő - Page 13 Vote_lcapCsevegő - Page 13 Voting_barCsevegő - Page 13 Vote_rcap 
Chris Martines
Csevegő - Page 13 Vote_lcapCsevegő - Page 13 Voting_barCsevegő - Page 13 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Csevegő - Page 13 Vote_lcapCsevegő - Page 13 Voting_barCsevegő - Page 13 Vote_rcap 
Daniel Reed
Csevegő - Page 13 Vote_lcapCsevegő - Page 13 Voting_barCsevegő - Page 13 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Csevegő

Go down 
+69
Dorina M. Hattaway
Rex Hunter
Draconis Gróf
Lucinda Wright
Jared Kelston
Chezz Princeton
Max Martines
Leila Horowitz
Darren Spencer
Matthew Crandle
Charity Pernelle
Quintin Lancelot Reyes
Dalma Winter
Mason D. Hill
Rebecca Ewell
Susan McCoy
Yoshitsune Narakiho
Chris Martines
Sarsa Frensis
Daniel Reed
Gresham C. Ainsley
Sebastian G. Blaze
Peter Dornfold
Cassandra Lengston
Rickardo Portman
Dorothy Brown
Nathaniel L. Matthews
Benjamin Doredumble
Rufus Derryl
Sirius Black
Cassidy Heyes
Sharmila Henderson
Raisen Hagiri
Cintia Thomson
Anor Azgard
Jason Shuyler
Robert Lawrence
Wallace Xavier Walters
Larina Marley
Nicole Hart
Gregory Kinsey
Ted Forrester
Zoe Zelina Zachar
Herczeg Alex
Soshy Hatchet
Kim Kaguya
Wulfgar Odinson
Alice White
Hannah McDowal
Demi Bieber
Allison Diamond
William Quentin Watson
Blake A. Attaway
Jacinta Hernandez
James Miller
Sandra Berger
Főmesélő
Alex Wilfred
Gina Laures
Victoria Heats
Roberto Esposito
Yasmine S. Moore
Sindy Logan
Solaria Luthia
Ophelia McCord
Veronica Johnson
Miriam Hewer
Cherilyn R. Keighley
Remus Lupin
73 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Csevegő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 13 EmptyVas. Szept. 26, 2010 3:27 am

Köszi Kim, hogy szóltál. De már rég lájkoltam. Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Csevegő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 13 EmptyVas. Szept. 26, 2010 12:29 pm

Minden nap csillogó szemekkel várom a P.M.- et, de úgy látszik nem ír nekem senki. Amit nagyon is sajnálok. Sad de engem csak is P.M.-ben lehet elérni, vagy ha fent vagyok chatban akkor rám lehet írni. Nem harapok. Smile Most már türelmetlenül várom a lelkes jelentkezőket.
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Csevegő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 13 EmptySzer. Szept. 29, 2010 1:47 am

Hahó ! Very Happy
Visszatértem, ha nem is sok időre. Csak jelzem, hogy azért nem voltam eddig - már akinek feltűnt - , mert user rosszlány és büntetésben van/volt. Elnézést kérek minden félbehagyott játékért, majd írok ha lesz időm. Csak k*va sokat kell tanulni meg folyton edzésem van. :/ Csütörtökön meg megyek osztálykirándulásra. Szóval ha onnan hazaértem ( vasárnap ) akkor azt hiszem már teljes mértében leszek ! Smile
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Csevegő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 13 EmptyHétf. Okt. 04, 2010 4:31 am

Hannah, ha alkalomadtán vagy majd, akkor írj nekem a Főhadiszállásra, okés?
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Csevegő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 13 EmptySzer. Okt. 06, 2010 7:01 am

Ezúttal tisztázni szeretném, hogy user, (vagyis Én) Nem jártam Bogival. Méég távkapcsolat sem lehetne, szóóval, ez Nem igaz.
Ismétlem Nem igaz. XD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Csevegő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 13 EmptySzer. Okt. 06, 2010 7:19 am

Danny én hiszek neked Very Happy nehogy már megcsalj Razz
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Csevegő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 13 EmptySzer. Okt. 06, 2010 8:22 am

Jáááj jó van jó van booocsánat bocsánat Embarassed

Ash, te ne csalj meg engem Smile Ha már fészen is kiírtam hogy a házastársam vagy XD
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Csevegő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 13 EmptyCsüt. Okt. 07, 2010 5:08 am

Úgy tűnik itt már mindenki csal mindenkit és mindenki mindenkinek a mindenkije Razz
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Csevegő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 13 EmptyCsüt. Okt. 07, 2010 5:31 am

Hát valahogy úgy Alex. Razz

Kim téged soha sem csalnálak meg, annál te többet jelentesz nekem. Embarassed
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Csevegő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 13 EmptyCsüt. Okt. 07, 2010 5:56 am

Most akkor úgy van, hogy ne szóljak semmit? Razz
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Csevegő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 13 EmptyCsüt. Okt. 07, 2010 6:59 am

Ahogy gondolod Danny :D :D
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Csevegő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 13 EmptyCsüt. Okt. 07, 2010 11:38 am

Danny édes, valahogy úgy. Vagy ásd el magad. Segítsek ásni? Razz
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Csevegő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 13 EmptySzomb. Okt. 16, 2010 7:43 am

Segíts, kérlek... Razz XD
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Csevegő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 13 EmptySzomb. Okt. 16, 2010 4:46 pm

Dannyi édes, tudod neked bármit, bármikor Razz
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Csevegő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 13 EmptyKedd Okt. 19, 2010 4:53 am

Tudjátok, most elszörnyülködtem... Hogy min, azt sok mindenki tudja, és hogy miért ,azt még többen... Azt is tudjátok, hogy Bogi nélkül ez az oldal nem lenne Semmi! Semmi!

Szóval, ezek után komolyan fontolóra veszem, hogy maradjak-e...
De miért? Mi lesz ezek után... Isten tudja... Talán ő sem. Mélyen csalódtam egy-két emberben... Egy-két olyan emberben, akiről pont az ellenkezőjét hittem. De hinni a templomba kell, és tisztán látni meg a való világban.

Úgyhogy, az elkövetkezendő néhány nap lázas gondolkodás lesz, hogy itt hagyjam-e a Wiliant vagy sem... Ha valaki tudna mondani egy pár érvet, hogy miért ne, és hogy mi lesz ezek után, talán maradok. Ez még a jövő zenéje...

Utóiratként, annyit, hogy anno az volt az elképzelésem, hogy jó sok időt töltök el itt. Nos, mára ez szinte teljesen megváltozott... Nem tudom, mi van emberek... Nem is akarom tudni...

Dicsérő szavakra ne számítsatok tőlem...

Daniel
Vissza az elejére Go down
Sarsa Frensis
Halálfaló
Halálfaló
Sarsa Frensis


nő Kor : 38
Lakhely : eredetileg London, de itt is, ott is
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 2
Pontok : 0

Csevegő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 13 EmptyKedd Okt. 19, 2010 5:14 am

Daniel, a dolgok néha változnak, de nem biztos, hogy feltétlen rossz irányba. Miért nem várod ki a végét, hogy, hogy sikerül megegyezniük, és kieszelni az esetleges újításokat stb?
Egyébként igen, tisztán látni tényleg érdemes, meg tiszta fejjel gondolkodni is. Szerintem nyugi és várd ki a végét.
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Csevegő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 13 EmptyKedd Okt. 19, 2010 5:18 am

Hogy miért nem?

Kérlek szépen, én tudok dolgokról, amiről te nem hiszem, hogy tudsz... Szóval, igenigen fontolóra veszem, hogy maradjak... Többször olvasd át, a véleményem, és akkor megérted... De ha már gond, hogy kimondtam, amit gondolok...

Szabad ország van, vagy mi a halál... Szóval... Ez az én véleményem, ha nem tetszik, nem kell elolvasni, azt kész.
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Csevegő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 13 EmptyKedd Okt. 19, 2010 5:20 am

Tudjátok, én is elszörnyülködtem néhány dolgon, a okokat ismered, nem mondom el még egyszer, és az csak Őrajta múlik hogy eltűnik-e vagy sem. Szeretném ha maradna, de valószínűleg látni se akar minket, szóval nem tudom.

Sajnálnám ha elmennél, de ez egyéni személyes szociális probléma. Nem kezdek el neked magyarázkodni, hogy miért kellett ezt. Nem akartam ezt, én voltam a rossz, amiért szépen csendben el akartam menni, és amikor kimondtam hogy mi van, akkor meg már egyenesek pokolra kívánt mindenki. Legyen, akkor legyen! Nem fogok könyörögni neked, hogy maradj, sem azért hogy menj, majd szépen eldöntöd mit akarsz.

Őszintén sajnálom, mert érzem, ez nekem szólt, de nem tudok mit tenni, ez van, így alakult, és ha most megállok mindazokon merengeni, hogy mit kellett volna máshogy csinálnom, akkor megőszülnék, így én azt mondom, hogy a személyes dolgokat lehet folytatni msnen, hozzám vághatod, hogy milyen vagyok, hozzám vághatsz sok mindent, de ettől még nem fogod megérteni a miértjeimet.

És igen Sarsának igaza van, nem biztos hogy ebből rossz fog kisülni.
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Csevegő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 13 EmptyKedd Okt. 19, 2010 5:27 am

Kedves Kim!

Tudom, hogy tényleg igazán semmi közöm ahhoz, ami ott folyt... És tudom, hogy mindenkinek meg van a saját gondja, meg minden... Nem vagyok haragtartó ember, de. Itt most nehéz pártatlan lenni..

Gondolom mindenki tudja, hogy én kinek a pártját fogom... Szapulni meg nem fogok senkit, mert azt azért senki nem érdemli meg... Meg van a saját véleményem, meg is lesz erről az egészről... Azt viszont tudnod kell, hogy ha maradok is, ez azért nálam nem fog eltűnni nyomtalanul...

Majd meglátjuk... De azért remélem tudjátok, hogy ez az én véleményem szerint hiba volt...

Vissza az elejére Go down
Sarsa Frensis
Halálfaló
Halálfaló
Sarsa Frensis


nő Kor : 38
Lakhely : eredetileg London, de itt is, ott is
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 2
Pontok : 0

Csevegő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 13 EmptyKedd Okt. 19, 2010 5:30 am

Elolvastam épp elégszer. És változatlanul azt mondom, nyugodj meg. Egyébként meg senki sem gátolt a véleményed kimondásában, ne láss rémeket.

Az meg, hogy ki mit tud, nos... Vitatkozhatnánk egy darabig de nem fogunk, csak arra próbáltam felhívni a figyelmed, hogy egy kicsit vonatkoztass el és ne személyes szemszögből nézd a dolgot. Hanem relatívan.
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Csevegő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 13 EmptyKedd Okt. 19, 2010 5:35 am

Senki nem látott rémeket. Nem vagyok ideges? Miért lennék? Ha az lettem volna, most lehetne törölni minden véleményemet, mert szétkáromkodtam volna az egészet...


Igen, vitatkozhatnánk... De nem fogunk... Személyes szemszögből? Jah, szóval baj, hogy kiállok az mellett, aki mellett Én akarok... Mert nem láttam relatívan? Jah, hogy amit a vezetőség csinált az tiszta jó... Persze...



//Na, most lettem ideges. És innentől a veszekedést befejeztem..//
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Csevegő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 13 EmptyKedd Okt. 19, 2010 5:42 am

Most már én sem tudom ezt szó nélkül hagyni. Mint személy, aki belát a vezetőségbe, egyáltalán nincs jel ami arra utalt volna, hogy ez az egész megtörténik.... Nem tudom mit kell ezen annyit veszekedni, bár nem tudom mi a veszekedésük témája, de egy sejtésem van, hisz látni én is látok, és hülye azért nem vagyok, hogy ne vegyem észre ami előttem van. Őszintén szólva az Öcsi mellett kell maradjak, hisz már én is fontolgatom, hogy itt hagyom az oldalt, hisz Bogi nélkül ez tényleg széteshet. Ha maradok akkor nem fogok kiborulni, de ha megyek akkor az nem csak nekem fog fájni. Jártam már úgy, hogy otthagytam az egyik oldalt és msn-en könyörögtek vagy félévet, hogy másszak vissza rá, hisz hiányzok. Ebbe is beleuntam, tehát ha nem lesz vége ennek az egésznek esküszöm, hogy itt hagyom az oldalt, szóval találhatnának egyezést, hogy mi legyen.

//Öcsi gyere fel msn-re Pls. Thx.//
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Csevegő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 13 EmptyKedd Okt. 19, 2010 6:04 am

Figyeljen mindenki.... Közös döntés volt, megbeszéltük, ő döntött úgy hogy elmegy, mi késznek mutatkoztunk a megegyezésre, ki akartunk találni valamit... Nem személyes okai voltak, kizárólag az oldal érdekeit néztük, és aki kicsit is figyelt a dolgokra az rá fog jönni, hogy miért ez lett a döntés.
Mindenkinek szíve joga eldönteni, játszik-e tovább, de csak azért lelépni, mert széteshet az
oldal... Ne hagyjuk, hogy szétessen. Ez mindenkin múlik és nem csak a vezetőségi tagokon.

Innentől kezdve mindenki szíve joga eldönteni hogy mit szeretne, mi nem fogunk pálcát törni senki felett az elkövetkezendőkben.
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Csevegő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 13 EmptyKedd Okt. 19, 2010 6:31 am

Danny, Ralph !! Meg ne próbáljatok itt hagyni ! Se engem se senkit ... Ne csináljátok már ezt... Légy szíves ! Sok mindenen túl vagyunk már ... Ezt is átvészeljük, csak egy jó nagy közös beszélgetést kellene tartani. Megoldjuk, ne adjátok fel !
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Csevegő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 13 EmptyKedd Okt. 19, 2010 7:04 am

Úgy szeretnék most pártatlan lenni. De nem bírom, hisz a Bogihoz főző sok éves barátságom nagyon sokat jelent nekem. Neki köszönhetem, hogy megmutatta ezt az oldalt és sok könyörgés után rávett, hogy én is felregisztráljak és azt kell, hogy mondjam, hogy örültem neki. Érdemes volt rá hallgatnom. Hisz itt "megismertem" pár csodálatos embert. Nagyon is sajnálnám, ha többet nem bírnák velük játszani. Igaz én nem látok bele a vezetőségbe, de tudom hogy mi folyik ott. Ha kezd szétesni az oldal akkor ezt nekik kell megbeszélni. Most arra a pár emberre célzok aki még megmaradt. Mert ki szeretne egy oldalon játszani, ahol csak veszekednek és csak vita folyik? Szerintem senki, de ez csak az én privát véleményem. Ha nem jól látom át a dolgokat nyugodtan rám lehet szólni. Észre lehetett venni, hogy egy ideje egyre kevesebb személy jön fel az oldalra, lehet hogy ez csak a makacsságuk miatt van, vagy esetleg nem akarnak bele keveredni a dolgokba. Nem szeretnék menekülni, szerintem még nincs ok rá, még semmi sincs veszve. Vagy csak talán én fogom fel így a dolgokat? De ha pár személy eltűnik innen aki elég közel áll a szívemhez akkor engem sem tart vissza semmi, hogy elmenjek innen. Ezért nem kéne hogy épp most mindenki vissza vonulót fújjon, mert igen is sokkal befolyásolják másol döntéseit. Remélem van bennetek annyi bátorság, hogy maradjatok és persze erő is, hogy átvészeljük ezt valahogy.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csevegő - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 13 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Csevegő
Vissza az elejére 
13 / 19 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Játékon kívüli tér :: Társalogjunk-
Ugrás: