Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapPadlás - Page 3 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Padlás - Page 3 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Padlás - Page 3 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Padlás - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Padlás - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Padlás - Page 3 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Padlás - Page 3 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Padlás - Page 3 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Padlás - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Padlás - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Padlás - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Padlás - Page 3 Vote_lcapPadlás - Page 3 Voting_barPadlás - Page 3 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Padlás - Page 3 Vote_lcapPadlás - Page 3 Voting_barPadlás - Page 3 Vote_rcap 
Ted Forrester
Padlás - Page 3 Vote_lcapPadlás - Page 3 Voting_barPadlás - Page 3 Vote_rcap 
James Miller
Padlás - Page 3 Vote_lcapPadlás - Page 3 Voting_barPadlás - Page 3 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Padlás - Page 3 Vote_lcapPadlás - Page 3 Voting_barPadlás - Page 3 Vote_rcap 
Sindy Logan
Padlás - Page 3 Vote_lcapPadlás - Page 3 Voting_barPadlás - Page 3 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Padlás - Page 3 Vote_lcapPadlás - Page 3 Voting_barPadlás - Page 3 Vote_rcap 
Chris Martines
Padlás - Page 3 Vote_lcapPadlás - Page 3 Voting_barPadlás - Page 3 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Padlás - Page 3 Vote_lcapPadlás - Page 3 Voting_barPadlás - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Reed
Padlás - Page 3 Vote_lcapPadlás - Page 3 Voting_barPadlás - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Padlás

Go down 
+11
James Miller
Greg Stanford
Benjamin Doredumble
Hannah McDowal
Sindy Logan
Miranda Goldensun
Remus Lupin
Yasmine S. Moore
Alena Aalriä
Lyn G. Black
Főmesélő
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Padlás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlás   Padlás - Page 3 EmptyPént. Szept. 24, 2010 9:44 am

-Ugyan. Én meg biztosan tudom, hogy még lesz ilyen. *Kuncog fel halkan. Biztos benne, hogy lesz ilyen, szóval...*
-Azért, mert mikor aludtál, nem kaptál. És tudod eszembe jutott, hogy azért mégis úri családban nevelkedtem. És ott így szokás. *Persze, ennek csak fele az igazság, de nem látszik meg rajta, hogy hazudik.*
-Eddig nem láttam az ördögi énedet, de hidd el, én sem vagyok egy... hogy is mondják... Angelo. *Tud egy pár szót olaszul, a spanyolt meg amatőr szinten beszéli...*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Padlás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlás   Padlás - Page 3 EmptyPént. Szept. 24, 2010 9:58 am

- Mivel én vagyok az öregebb nekem kéne, hogy igazam legyen. * Pillatok Dannyira és közben rányújtom a nyelvemet. Igaz, hogy már öreg vagyok, de néha én is szeretek vissza menni arra a bizonyos gyerek szintre.*
-De legyen úgy ahogy te akarod. * Elismerően veregetem meg a vállát majd folytatom tovább a mondandómat. *
- Óóó ez de kedves volt. Fel is írom a naptáramba, hogy ma kaptam meg tőled életem első pusziját. * Bár nem vagyok benne biztos, hogy ma volt, hisz már találkoztunk már. De végül is rámondtam, 50 % esélyem van hogy eltaláltam. Ha meg nem akkor majd biztosan rám szól majd. *
- Nézd meg jobban is látni fogod. * Húzódok kicsit közelebb hozzá. Igaz, azok akik még alig ismernek nem lássak bennem. De majd ha jobban megismer. *
- Azt már az első találkozáskor észre vettem, hogy lakozik benned egy kisördög. * Nevetek fel. Ami a szívemen az a számon.... *
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Padlás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlás   Padlás - Page 3 EmptyHétf. Szept. 27, 2010 7:01 am

-De mivel én vagyok a férfi, ezért nekem van igazam. És ne nyújtogasd a nyelved, mert leharapom. *Vigyorogva mondja. De az utolsó mondatot komolyan gondolja. Meg meri csinálni. Nem beszari.*
-Minél előbb, Ashdrága. *Bólint egyet, röviden. Közben azért a mellette fekvő gitárra pillant. Az ölébe veszi, de még nem kezd el játszani.*
-Húúú, én kezdek félni tőled. *Húzódik el játékosan, de aztán normál helyzetbe teszi magát, és felnevet.*
-Hm, és még nem is láttad teljesen. Ugyanis, voltam már pár bűntetőmunkán... Csakőő, erről nem sok mindenki tud. *Kuncog fel halkan, és az Umbrellát kezdi el játszani, kicsit gyorsabban. Szinte a húrokat tépve. De bírja a gitárja. És még énekel is mellé.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Padlás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlás   Padlás - Page 3 EmptyHétf. Szept. 27, 2010 7:10 am

- Khm... nem hiszem. De jól van. * Megszokás, hogy mindig nekem van igazam. Még akkor is ha nem. DE ritka alkalmak egyike, hogy tévednék valamiben. *
- Leharapnád a nyelvemet? * Pillantásom komollyá válik, majd elnevetem magam. *
- Az jó ha félsz. * De igazából nagyon is ártatlan kis lány vagyok. Csak a személyiségemhez kell a rossz kis lányos külső. *
- Az szép. És az is szép, hogy alig ismerlek én benne vagyok a nem sok listában aki tudja. Hisz még alig ismerlek. * Igazi megtiszteltetésnek vettem a dolgot. Igaz nem rajongok az ilyen számokért, de nagyon is megtetszett ahogy Daniel játszotta. *
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Padlás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlás   Padlás - Page 3 EmptyHétf. Szept. 27, 2010 8:21 am

-Jól van. Akkor neked van igazad. De csak azért, mert ilyen kedves vagyok. *Kacsint rá, vigyorogva.*
-Ééén, le bizony. Minden szó nélkül, Ashdrága. *Nevet fel halkan.*
-Vagy megijedjek? *Nyújtom rá a nyelvemet, és vigyorgok mellé.*
-Az nem gond. Tudod, aki megérdemli, azzal nagyon sokat meg tudok osztani. *Egy nyugtató mosoly. Közben ugye befejezte a számot.*
-Hmmm. Mit játsszak. Oh, megvan. *Jason Mraz-tól az I'm Yours-ot kezdi játszani, de itt is gyorsabban gitározva, és énekelve. Azért látszik, hogy jól gitározik.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Padlás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlás   Padlás - Page 3 EmptySzer. Szept. 29, 2010 4:13 pm

- Kedves vagy? * Pillantok felé felhúzott szemöldökkel. *
- De azért nem kéne leharapni. * Mosolyodok el, közben az jár az eszembe, hogy mi is lenne velem nyelv nélkül. *
- Végül is inkább félj, mint hogy megijedj. Mert tudod jobb félni mint megijedni. * Érdekes, még ő mondja, hogy leharapja a nyelvem mert nyújtogatom, pedig ő is pont azt csinálja. Tudom, hogy csak cukkolni akar. De mivel róla van szó, így nem is törődök a ténnyel. *
- Köszi, hogy megérdemlem. * Megnyugtató, hogy már is bízik bennem. Tetszik ahogy játszik a gitáron. Igaz nem az én stílusom, de nem halok bele. *
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Padlás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlás   Padlás - Page 3 EmptyPént. Okt. 01, 2010 9:08 am

-Igen. Nem látszik rajtam? *Nevet fel halkan.*
-Pedig, ha nyújtogatod, akkor előbb-utóbb az lesz. Hidd el, hogy megmerem csinálni. *Tényleg megmeri csinálni. Bevállalós. Közben az órájára pillant. Mennie kell.*
-Igen, tudom. Anyámék is közhelyekkel tömik a fejem, mikor otthon vagyok.. De, nem sok ragadt meg... Szerencsére. *Nevet fel, de aztán abbahagyja. Közben az ajtóhoz lép, de visszanéz.*
-Ugyan. Igazán nincs mit. De én megyek. Majd még találkozunk. *Lép oda a lányhoz, és egy puszit nyom az arcára.*
-Szia. *Egy macsós félmosoly, és már csak egy csukódó ajtó látszik.*


//Köszíí (://
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Padlás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlás   Padlás - Page 3 EmptyPént. Okt. 01, 2010 9:19 am

- Ha jobban megnézlek... akkor lehet, hogy látszik. * Mosolygok Dannyra és csak hallgatom tovább a mondandóját. *
- Veled még hülyéskedni sem lehet. * Vágok hozzá megsértődött képet, majd kis gondolkozás után folytatom.*
- Ígérem, hogy nem fogom többet rád nyújtani a nyelvem. Mert túlságosan is hozzám nőtt az évek alatt, hogy most csak úgy te leharapd. * Nézek a fiúra csillogó szemekkel, hangom most egészen komoly volt, ahhoz hogy el is higgye amit mondok. *
- Szia. * A puszirtól egy kicsit meglepődtem, de attól még jobban, hogy ilyen gyorsan csak úgy itt hagyott. Amikor oda néztem csak a becsukódó ajtót láttam. Még maradtam egy kicsit, aztán felmentem a szobámba megnézni a rég nem látott szoba társakat. *

//köszi Razz //
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Padlás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlás   Padlás - Page 3 EmptySzer. Jan. 05, 2011 9:36 am

* Nem tudom miért, de ide keveredtem már megint. Mivel múltkor olyan jól éreztem itt Dennyvel magam. Igaz most nincs társaságom és nem is látok túl nagy reményt, hogy valaki feltéved mellém a padlásra, de hátha. Egyenlőre csak gondolkozok és a fekete pulcsim kapucniját felteszem a fejemre, próbálok elbújni a külvilág elől. Nem is értem magam, egyik percben magányra vágyom a másikban pedig társaságra. Mostanában elég gyorsan változik a hangulatom, egyik percben kedves vagyok, mármint amennyire tőlem telik, aztán meg mint egy házi sárkány. Lehet, hogy Nath miatt van, de ki tudja. Az biztos, hogy most kell valaki akivel beszélni tudok. *
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Padlás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlás   Padlás - Page 3 EmptySzer. Jan. 05, 2011 9:48 am

*Nem, tudom, hogy miért pont idejöttem elbújni a gyógyítók elöl, de legalább itt nyugi van. Fekete vékony, hosszú ujjú felső, egy farmer és egy Nike fekete-fehér cipő van rajtam. A kezem lógva, már nem kell, hogy fel legyen függesztve. Igaz a gipsz már össze van firkálva az ismerősök miatt, de nem baj. Most könyök és térd védő is található rajtam, meg egy fejvédő. A kezemben a Dirtboard-om van, talán ezért üldöznek a gyógyítók. Nem veszek észre senkit sem, így előveszem a pálcám, majd helyet csinálok magamnak, hogy tudjak egy kicsit deszkázni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Padlás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlás   Padlás - Page 3 EmptySzer. Jan. 05, 2011 9:55 am

* Nagy meglepetés, mikor észre veszem az új jövevényt. A történtek után nem lepődök meg rajta, hogy ő is nyugalomra vágyik. Eddig észre sem vett, hát ez furcsállom, mert engem mindig mindenki észre vesz, még akkor is ha direkt bujkálok. Remélem nem zavarom, de nem megyek oda hozzá, ha akar majd ide jön. Végül is ő a fiatalabb, meg én túl lusta vagyok oda menni most. *
- Szia. * Köszönök rá, hogy végre észre vegyen. *
- Hát te? * Lehet, hogy tudom hogy miért van itt. De azért meghallgatom az ő verzióját is.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Padlás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlás   Padlás - Page 3 EmptySzer. Jan. 05, 2011 10:08 am

*Nyugodtan Dirtboard-ozok, mikor egy lány hangját hallom meg. Azonnal odakapom a fejem, aminek hatására az egyik doboznak megyek. Még jó, hogy van rajtam védőfelszerelés. Igaz komolyabb bajom nem eshetett volna akkor sem, ha nincs rajtam.
-Áucs. Ez fájt, *Mondom mosolyogva, majd lecsatolom a fejvédőmet. Felállok a deszkára, majd Ash-hez gurulok. Megállok előtte, majd letelepedek mellé.
-Hola. *Köszönök vissza, majd válaszolok a kérdésre.
-Hát a gyógyítók nem hagynak békén. Elakarták venni a Dirtboard-om, mondván, hogy ez veszélyes. Így kénytelen voltam egy helyet találni, ahol tudok deszkázni egy kicsit. Na és te??
*Dobom vissza a kérdést, miközben lehámozom magamról a védőfelszerelést.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Padlás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlás   Padlás - Page 3 EmptySzer. Jan. 05, 2011 10:15 am

* Kezd nikotin hiányom lenni. De mivel padláson vagyok így egy ideig még türtőztetem magam. Nem lenne jó ha miattam égne le az egész padlás. Lehet, hogy feldobná a hitnevemet, de semmi bajom sincs az iskolával, szóval valahogy még kibírom. *
- Ugyan már. Biztos nem fáj az annyira. * Persze látszott, hogy semmi baja sincs, inkább a hatás kedvéért csinálta. Talán, ha így halad elmehetne profi színésznek is. *
- Szerintem nem veszélyes. Inkább te vagy a veszélyes. * Mosolyodom el, végül is nem tudom, hogy itt már mi veszélyes és mi nem. *
- Hát én, csak feljöttem póros levegőt szívni. Kezdett ez már hiányozni. * Lehet, hogy nem azt a választ adtam neki amit hallani akart, de hogy válaszolnál neki, amikor még magam sem tudom, hogy mit keresek itt. *
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Padlás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlás   Padlás - Page 3 EmptySzer. Jan. 05, 2011 10:26 am

*Elnevetem magam, persze halkan, azon amit Ash mond. Igaza van, nem fájt csak a szokás kedvért mondtam a dolgot.
-Nem fájt, nem kell aggódni. Csak otthon így ijesszük el azokat, akik reménytelenek a deszkázásra.
*Mondom mosolyogva, majd figyelek a lány szavaira.
-Hát, ha belejössz, akkor nem veszélyes... annyira, mint aminek látszik. Én veszélyes... cöh... kikérem magamnak.
*Mondom egy cuki kisfiús mosoly kíséretében, majd elnevetem magam ismét. Ma valahogy nincs kedvem egozni, így visszafogom magam. Valahogy most nyugalom kell nekem, nem pedig felhajtás.
-Értelek. Hát a poros levegő nem tesz jót. Akkor már inkább cigizz, de azzal meg lehet felgyújtanád a padlást. *Mondom még mindig mosolyogva, persze, hogy nem bántásnak szántam a dolgot. Közben előveszek egy filckészletet, amiben mindenféle szín megtalálható. Kinyitom, majd Ash felé nyújtom a gipszes kezemmel együtt és egy megjegyzést teszek mellé.
-Írd alá valamelyik színnel, hogy, ha leveszik, akkor tudjam, hogy ki szeretett így is.
*Adtam mellé a magyarázatot, mielőtt megkérdezte volna.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Padlás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlás   Padlás - Page 3 EmptySzer. Jan. 05, 2011 10:40 am

* Érdekes, hogy alig lássuk egymást. Most meg egyre többet találkozunk, persze véletlen szerűen. Még jó, hogy nincs üldözési mániám, mert akkor már elkezdtem volna rá gyanakodni, hogy lehet, hogy követ. *
- Dehogy aggódok. Nem vagyok az az aggódós fajta. * Nem bírok tovább komoly arcot vágni, én is elmosolyodok, persze ez csak is Ralph hibája. *
- Te már bele jöttél? Mert nem úgy látszik. * Ismét mosoly jelenik meg az arcomon. *
- Ne vegyél komolyan, csak gonoszkodok. * Néha azt is kell, de leállok, nem akarom megsérteni, bár nem tudom, hogy mennyire sértődékeny. *
- Mint ha gondolat olvasó lennél. De a cigis ötletet már elvétettem. * Érdekes egybe esés, hogy pont arra tud gondolni amire én, persze vannak véletlenek. *
- De aranyos. * Már nyúlok is a fekete filccé, egy kis gondolkodás után rá is írok valamit: "Mindig is szeretni foglak." persze alá is írom. Remélem tudja, hogy csak baráti szeretettel, mert már adódtak ilyenekből félre értések. *
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Padlás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlás   Padlás - Page 3 EmptySzer. Jan. 05, 2011 10:54 am

*Engem igazán nem zavar, hogy ilyen sokat találkozgatunk. Hisz, ha jó a társasága, akkor egyáltalán nem zavar a dolog, és Ash nem az a fajta akit utálni kellene. Vagyis én nem utálom, hanem barátként tekintek rá.
-Tudom, de mit mondtam volna?? *Nézek rá kérdően, majd elnevetem magam, hisz nem gondoltam komolyan a kérdést.
-7 éve űzöm a sportot, valószínű, hogy nem vagyok már kezdő. Héé... ezt kikérem megint magamnak. *Mosolygok el a kijelenésén.
-Ugyan már, tudom, hogy nem mondtad komolyan. *Ismét mosolygok egyet. Ilyen apró dolgon nem sértődök meg, csak akkor, ha mér sok gyűlik fel egyszerre. Olyankor nem érdemes szekálni, mert olyat mondok az illetőnek, amit megbánok utána.
-Hmm... ilyen jelzőt is most hallok elsőnek, vagyis, úgy, hogy rám mondják. Igen én is cigizek, de ezt nem tudják sokan.
*Mondom el az igazságot. Igen hála Danny-nek már ezt is csinálom.
-Tudom. *Mosolygok el. Igen az ilyen helyzeteknél előjön az egom. Megvárom még leírja, amit akar, majd egy mosoly kíséretében reagálok rá.
-Tényleg így gondolod?? *Kérdezem csodálkozva, persze nem értem félre a dolgot. Nem is lenne fer, mivel nekem ott van Nicole.


//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Padlás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlás   Padlás - Page 3 EmptyCsüt. Jan. 06, 2011 11:18 am

// Olvad //

* Kicsit elgondolkozok magamban. Úgy látszik sokat változtam. Mert régen zavart, ha ilyen fiatal társaságom van és többnyire szóba sem álltam velük. Amolyan beképzelt voltam. De most már örülök annak, hogy megismertem Ralphot és hogy jóban vagyunk. *
- Biztos vagy te abban, hogy nem vagy kezdő? * Nem bírom ki, hogy ne táncoljak az idegein, persze csak mértékkel. *
- Túl sok dolgot kérsz ki magadnak. * Ilyen fiatalon ennyi dolgot, nem fog elbírni ennyi dologgal, de meg részemről ez a téma lezáródott. *
- Fiatal korod ellenére túl sok mindent tudsz. * Vissza adom a filccet és felkelek, muszáj egy kicsit mászkálnom, mert nem bírom sokáig egy helyben, köszönve a hiperaktivitásomnak. *
- Igen. * Elmosolyodok a dolgon, hogy ennyire hitetlenkedik benne. Majd lassan vissza megyek és leülök mellé. *
- Ennyire nehéz elhinni? * Arcomon még mindig ott virít a mosoly, remélem ma senki sem fogja lelombozni a jó kedvemet. *


//Off//
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Padlás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlás   Padlás - Page 3 EmptyPént. Jan. 07, 2011 6:45 am

*Kíváncsian figyelem Ash-t, hogy most mit fog mondani vagy tenni. Azonban nem mond olyan dolgot, amire reagálhatnék, így a társalgás ezen része lezártnak tekinthető.
-Tuti, hogy nem vagyok kezdő. Ha lenne egy hely, ahol tudnék normálisan Dirt-özni, akkor bebizonyítanám, hogy nem vagyok kezdő. *Egy kicsit már kezd idegesíteni, de nem törődöm vele, hisz tudom, hogy nem komolyan gondolja. Ha pedig igen, akkor úgy is itt hagyom egyedül és berágok rá egy időre.
-Az sose baj. *Mondom mosolyogva.
-Igaz... de ne gondolt azt, hogy függő vagyok. Csak néha cigizek. Különben is Danny szoktatott rá a dologra, tehát őt hibáztasd. *Nevetek el a végén, persze nem túl hangosan. A következő szavára egy mosollyal reagálok és a kérdésén elgondolkodok.
-Hát egy kicsit. Tudod az apám miatt nem sok barátom van, de örülök, hogy téged annak tudhatlak. *Vonom meg a vállam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Padlás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlás   Padlás - Page 3 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 8:38 am

* Kezdek elálmosodni, úgy látszik nem tesz jót nekem ez a poros levegő. Persze még nem megyek mert nem akarom itt hagyni Ralphot, ha már Ő is ide tévedt. És mindig tudok örülni a jó társaságnak. *
- Nyugi elhiszem, hogy profi vagy. Majd legközelebb kérek egy kis bemutatót is. * Kíváncsi vagyok rá, hogy mit is tud, mert azt hiszem ilyent nem minden nap látok. *
- Persze, hogy nem vagy függő. * Elcsodálkozok, hogy Danny szoktatta rá, érdekes. Eddig nem volt tudomásom róla, hogy cigiznének. *
- Hogy bírt rászoktatni? Aki akar az cigizik, aki meg nem az nem. Gondolom nem kényszerített arra, hogy rágyújtsál, vagy mégis? * Szerintem aki nem akar, az nem gyújt rá, akármennyire is erőltetik neki. *
- Értem. Annak örülök, hogy a barátodnak tartasz és ez részemről is így van. * Lassan elkap az álmosság, de addig még itt van próbálom élvezni a társaságát, mert ki tudja hogy aztán mikor futunk megint össze. *
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Padlás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlás   Padlás - Page 3 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 9:00 am

*Ash egész jó fej. Mondjuk ez volt a véleményem, mikor a teázóban is találkoztunk, de most biztosra vehetem a kételkedésemet.
-Tudom, hogy nem gondoltad komolyan a piszkálódást, még ha azt mutattam is, hogy rosszul esik. Sajnos ilyen a természetem, bár hamar lenyugszok. Rendben van, ha találok egy olyan helyet, akkor bemutatom mit tudok.
*Adom lelkesen a választ. Soha nem gondoltam volna, hogy valaki kíváncsi lesz rá a suliban, de érnek még meglepetések.
-Akkor jó. Mondjuk akkor már tuti nem élnék, ha kitudódna. *Vonom meg a vállam.
-Hát egyszer megkínált én meg elfogadtam. Nem erőltette a dolgot, csak akkor volt egy olyan időszakom, amikor nagyon magam alatt voltam, így mindenbe belementem. De most már változtam. *Mondom mosolyogva. Lassan menni kellene, de nincs kedvem Ash-t itt hagyni.
-Én is örülök, hogy a barátodnak tartasz. *Reagálok a dologra.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Padlás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlás   Padlás - Page 3 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 9:13 am

* Elgondolkodok pár dolgon, már nem tudok nagyon sok mindent mondani. Kissé fáradt vagyok a nagy beszélgetésekhez. *
- Már alig várom a bemutatót. * Egyre jobban érdekel a dolgok, mindig hajt a kíváncsiság az új dolgok iránt. *
- Bennem megbízhatsz. * Komolyan gondolom, biztos hogy tőlem nem tudja meg senki. *
- Nem szól szám, nem fáj fejem. * Ezen az elven vagyok, persze azért is, mert nem akarok senkinek semmi rosszat, főleg neki nem. *
- Kis barátom lassan itt hagylak, mert már nagyon álmos vagyok. Remélem nem haragszol meg rám. De indulok. * Felállok, elköszönök tőle. Adok neki egy puszit és már a hálóterem felé veszem az irányt. *

//Köszi(L)//
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Padlás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlás   Padlás - Page 3 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 9:21 am

*Látszik, hogy Ash egy kicsit fáradt. Én is álmos vagyok, így lassan megyek.
-Remélem tetszeni fog, de leghamarabb csak akkor tudok bemutatót tartani, ha leszedték a gipszet. *Reagálok egy mosoly kíséretében, majd felállok és megfogom a Dirt-öm.
-Rendben van és köszi. *Mosolygok.
-Pontosan. Én is ezt az elvet követem. *Osztom meg a véleményem.
-Semmi gond. Szerintem én is megyek, mert egyedül nem tudok beszélgetni. *Segítek felállni, majd viszonozom a puszit és Ash után kilépve, elindulok a hálótermem felé.

//Köszi (L)//
Vissza az elejére Go down
Nathaly Johansson
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaly Johansson


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Padlás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlás   Padlás - Page 3 EmptySzer. Jan. 26, 2011 8:49 am

* Este van,fekete melegítő naci, egy fehér blúz van rajtam. Majd felkapok magamra egy pulcsit, mert úgy döntöttem ismét felfedező túrára indulok. Bár semmi hasznom nem származott még soha belőle. Maximum csak eltévedtem, és mindig más segítséget kértem ki. Bár ez nem feltétlenül rossz hiszen így ismertem meg embereket. Megfogtam magam, kinyitottam szobám ajtaját, majd elindultam, csak úgy szúrópróba szerűen, és elindultam, csak mentem előre. Nézelődtem, a régi falak csak vonzottak előre. Lépcsők vezettek felfelé. Egy nagy ajtóhoz értem, gondoltam benyitok. Elég sötét volt bent, és tele volt mindenféle dologgal a szoba. Nem tűnt olyannak amit minden nap használnak, szóval nem gondoltam, hogy baj lehet abból, hogy bemegyek. Nézelődtem a kacatok között, nem tudtam mik azok. *
~ Ez biztosan a padlás. ~
* Gondoltam magamban. Erre nem sok ember járhat. Nézelődök tovább a félhomályban. *
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Padlás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlás   Padlás - Page 3 EmptySzer. Jan. 26, 2011 9:14 am

*Lassan haladok el a padlás mellett, majd pár lépés és elgondolkodás után úgy döntök, benézek. Egyrészt, régen voltam bent, másrészt pedig keresem a családfához a papírokat. Ki tudja, hogy itt találok e valamit... azért átnézem.
Farmernadrág, oldalt lánc és egy fekete póló van rajtam. Izmaim kilátszanak a szűk póló alól, így több lány is aki elmegy mellettem utánam néz. Én csak mosolyogni tudok ezen... Pálcámat a kezembe veszem, majd egy Lumos-t elhajtva, belépek. Világos van, így már mindjárt jobb. Az első dolog, ami a szemem elé tárul, az egy lány... Nem szólítom le, a dicsőségem nem engedi meg hát... amúgy sem szoktam ilyeneket csinálni, csak ha jókedvembe vagyok. Egy biccentés még belefér, majd néhány poros dobozt kezdek el kibontani.*
Vissza az elejére Go down
Nathaly Johansson
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaly Johansson


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Padlás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlás   Padlás - Page 3 EmptySzer. Jan. 26, 2011 9:28 am

* Lépéseket hallok, amelyek közelednek. Az ajtóra szegezem tekintetem, hátha az a valaki benéz a padlásra. Egyszer csak nyílik az ajtó, majd egy fiú lép be rajta, elég lenge öltözékben. nem szól hozzám, csak bólint egyet. Visszabiccentek neki. Kicsit furcsa, hogy nem köszönt, elég udvariatlannak tűnik. Majd keresgél valamit a dobozok között. Én azt sem tudom mit keresek, csak járkálok, nézelődök, sokféle dolgot látok, amit talán még soha. Oda oda pillantok a fiúhoz, majd megtéve az első lépést odaszólok neki, elég kínosnak mondható szituációnak mondható ez a mostani. *
- Keresel valamit? Talán én tudom merre van. * Úgy mondtam a fiúnak mintha egyáltalán tudnám, mi hol van. Majd egy huncut mosolyt rajzoltam az arcomra, és tovább nézelődtem. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Padlás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlás   Padlás - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Padlás
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Nyugati torony-
Ugrás: