Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapPadlás - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Padlás - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Padlás - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Padlás - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Padlás - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Padlás - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Padlás - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Padlás - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Padlás - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Padlás - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Padlás - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Padlás - Page 2 Vote_lcapPadlás - Page 2 Voting_barPadlás - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Padlás - Page 2 Vote_lcapPadlás - Page 2 Voting_barPadlás - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Padlás - Page 2 Vote_lcapPadlás - Page 2 Voting_barPadlás - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Padlás - Page 2 Vote_lcapPadlás - Page 2 Voting_barPadlás - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Padlás - Page 2 Vote_lcapPadlás - Page 2 Voting_barPadlás - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Padlás - Page 2 Vote_lcapPadlás - Page 2 Voting_barPadlás - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Padlás - Page 2 Vote_lcapPadlás - Page 2 Voting_barPadlás - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Padlás - Page 2 Vote_lcapPadlás - Page 2 Voting_barPadlás - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Padlás - Page 2 Vote_lcapPadlás - Page 2 Voting_barPadlás - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Padlás - Page 2 Vote_lcapPadlás - Page 2 Voting_barPadlás - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Padlás

Go down 
+11
James Miller
Greg Stanford
Benjamin Doredumble
Hannah McDowal
Sindy Logan
Miranda Goldensun
Remus Lupin
Yasmine S. Moore
Alena Aalriä
Lyn G. Black
Főmesélő
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Padlás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlás   Padlás - Page 2 EmptySzomb. Aug. 21, 2010 11:24 pm

-Ó, hogy az a... fene enné már meeg! *Szinte berontok az ajtón, majd fel is bukom egy dobozban. Miután sikerült feltápászkodnom, egy jó nagyot belerúgok a dobozba, ami nagyobb csattanásokkal leesik a földre. Egy pár dolog benne el is törik. Farmernadrágban, fekete pólóban és egy sportcipőben vagyok éppen. Kezemben a cigis doboz. Azt a cuccot, amit összetörtem, lelöktem, semmi esély rá, hogy vissza is tegyem. Kikerülöm, aztán a sötétben meglátok egy másik személyt.*
-Greg? Te meg mit keresel itt, egyedül a sötétben? *Érdeklődve odamegyek, dühösen levágom magam egy félig rossz asztalra és kiveszek a dobozból egy szál cigit. Még nem gyújtok rá.
Ma olyan a kedvem, hogy jobb ha nem is nagyon szólnak hozzám, hiszen harapok.*
Vissza az elejére Go down
Greg Stanford
Diák- Famine
Diák- Famine
Greg Stanford


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 68
Tallérok : 1
Pontok : 0

Padlás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlás   Padlás - Page 2 EmptySzomb. Aug. 21, 2010 11:38 pm

*Nyílik az ajtó, és hát a legjobb barátom lép be rajta, eléggé dühösen,... egy kisebb kacaj is elhangozz a számból, amikor lelökte a dobozt, de nem volt hallható,... szerencsére. Közelebb jön, és akkor már észre is vett. Én aránylag nyugodt vagyok, de kitudja mi lesz pár percen belül, de úgy látom most jött el az a nap,a mikor le kell nyugtatnom Jamest.*
-Neked is szia,... hát tudod, én mindig egyedül vagyok mindenhol és főleg a sötétben, tudod az vagyok én,... *Jelentem ki, elég halkan, és közben beleszívok a cigimbe. *
-És te mit keresel itt? És mi lett veled? Olyan másnak tűnsz,... *Érdeklődöm, hisz a legjobb haverom, és ha neki rossz kedve van, akkor kivel fogok én egész nap csajokat kábítani? *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Padlás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlás   Padlás - Page 2 EmptySzomb. Aug. 21, 2010 11:47 pm

*Meggyújtom a cigit, beleszívok egy nagyot és miután letüdőztem, elég gyorsan fújom ki. Bólintok egyet arra amit mond, ma nekem a köszönés nem az erősségem. Elgondolkodva várok egy kicsit, majd a sok kérdésre válaszolok. Másnak tűnik... mert határozottan két napja teljesen más lettem.*
-Untam a fejem, gondoltam feljövök keresek valami értelmes holmit. De azt hiszem, evvel feladok. Mi lett velem? Semmi. Utálom ezt a sulit. A Famine csapatát nem lehet összekaparni. Tegnap... *Hatásszünetet tartok.* Fogadtam avval a Sebastiannal. Tudod, az a negyedikes, aki már negyedikes korom óta ellenségem... És a fogadás az... *Részben ez miatt is dühös vagyok, mert ugye... sok ellenségem van a csapatba és ha esetleg összeszövetkeznek? Az nem lehet... elvégre a kupa csak fontosabb.*
-Aki veszt, meztelenül ugrik a tóba az egész suli előtt. *Tudom, hogy le fog esni az álla. Beleszívok idegesen a cigibe, közbe egyre csak azon agyalok, mit csinálhatnék Sebastian ellen.*
Vissza az elejére Go down
Greg Stanford
Diák- Famine
Diák- Famine
Greg Stanford


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 68
Tallérok : 1
Pontok : 0

Padlás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlás   Padlás - Page 2 EmptySzomb. Aug. 21, 2010 11:58 pm

*Figyelem James szavait, és hát meglepődök egy kicsit, megint a fogadás,... azt hittem már feladott vele.*
-Hát semmi, csak olyan már vagy,... te nem szoktál dühöngni, mindent megoldasz egyszerűen, és most... *Nem fejezem be mivel bizonyára ő is érti mit akarok mondani ezzel.*
-Megint fogadsz? de miért? *Nem érti mért jutott James megint oda, hogy fogadjon, azt hittem az a múlt évben már elrendeződött, de úgy látom nem,...*
-Hát te nem vagy szégyellős, szóval nincs veszteni valód,... igaz? *Próbálok kicsit viccelődni, és remélem nem veszi sértésnek, meg hát biztos, hogy nem ő fog a vízbe ugrani, mert sose csalt a megérzése. Meg hát eddig nem sok fogadást vesztett el. Tovább figyelem, hátha mond még valamit, közben pedig már el is szívtam a cigim, és a mellettem lévő két doboz közül ez egyiken elnyomtam a cigit, a csikket pedig eldobtam valamerre.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Padlás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlás   Padlás - Page 2 EmptyVas. Aug. 22, 2010 12:03 am

-Kezdhetsz megszokni. Már két napja ilyen sz*r kedvem van. *Fogalmam sincs, hogy pontosan miért, de a tegnapi fogadás igen csak betett. Sebastian fejét sem szeretném látni az elkövetkező hetekben, mert nagyon megbánná. Ilyenkor próbálna velem kötözködni valaki... *
-Mert az élet buli! És ki akarok ba*zni avval a hülyével. Különben is, az utolsó fogadásom Nathal volt, nem olyan túl rég... neked is ki kéne ezt próbálni egyszer. *Jegyzem meg csak úgy mellékesen, a cigimet szívva továbbra is.*
-Meglátjuk. Van egy olyan érzésem, ha nem fogunk tisztességesen nyerni, akkor majd tisztességtelenül. *Nézek rá, elgondolkodó és mondhatni sunyi arccal. Tudom, hogy meg fogja kérdezni, hogy most mire gondolok...*
Vissza az elejére Go down
Greg Stanford
Diák- Famine
Diák- Famine
Greg Stanford


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 68
Tallérok : 1
Pontok : 0

Padlás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlás   Padlás - Page 2 EmptyVas. Aug. 22, 2010 12:17 am

*Talán megszokom, csak hát az elmúlt két napban nem láttam szóval azért fura,... amikor találkoztunk akor még jó volt minden, és most át kell állnom, arra, hogy nincs minden rendben.*
-Értelek,... nem lenne könnyebb valakit szétverni? Az szórakoztatóbb elmegyünk Wilardba és keresünk valami szép kis gyereket, és kész... *Jelentem ki, és közben felcsillanak szemeim,... gyilkolni akarok, vagy csak valakit a gyengélkedőre juttatni.*
-Hidd el próbáltam már, és az eggyik szerettem bánta meg, vagyis nagymotrom... *Egy kissebb mosoly,... nekem a motraim jelentik az életemet.* és akkor döntöttem el, hogy soha többet nem fogadok. *Magyarázom Jamesnek, de nem tudom, hogy felfogja-e vagy csak a saját kis ötletén jár az esze.*
-Így van,... tisztességtelenül. *Ekkor már nagyjából tudtam mire gondol, de azért rákérdezek, mint mindig.*
-Pontosabban? *Érdeklődöm, miközben egy újabb cigit kezdek el szívni...*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Padlás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlás   Padlás - Page 2 EmptyVas. Aug. 22, 2010 12:38 am

-Höhö! Milyen ötleteid nincsenek. *Játékosan vállba verem a srácot és miután elszívtam a cigit, elpöckölöm nem érdekelve, hogy hová esik. Tovább hallgatom Greget, kicsit meg is lepődöm. Nem gondoltam volna, hogy a srác eljátszotta a nagy motort.*
-Hát az szívás. De ezek csak kisebb fogadások amolyan heccelésből. De mindent meg fogok tenni és minden kapcsolatot meg fogok mozgatni, hogy mi nyerjük a meccset. Nem lesz olyan könnyű dolga annak a kis nyápicnak. Forrestert meg ki fogok túrni a csapatból. *Szemem sarkából a másikra nézek, gúnyosan elvigyorodom amikor visszakérdez.*
-Valahogy kitúrom Tedet... Erre az utolsó évre cséká leszek, az én edzéseimen pedig senki nem lazsál. Ted... nem is foglalkozik a csapattal. *Hatásszünetet tartok, majd elgondolkodva a kezemet az államhoz emelem.*
-Először gondoltam arra, hogy kicsapatom magam, vele együtt. Gondolom Sebastiannal. De rájöttem, hogy ki kellene járni az utolsó évet. De ha nem járom ki, akkor is bejutok Azgardba... *Most végleg Greg szemébe nézek.*
-Aztán felmerült bennem az az ötlet, hogy valami baja eshetne a srácnak... a meccs előtt legyöngítem. Gyengélkedőre kerül, még ha ki is engedik játszani, akkor sem tudja majd a saját formáját hozni. Egy elsős kis csajt is egyszer elrendeztem. Két napig kómában feküdt lent. *Ravasz vagyok... és el is érem mindig, amit akarok.*
Vissza az elejére Go down
Greg Stanford
Diák- Famine
Diák- Famine
Greg Stanford


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 68
Tallérok : 1
Pontok : 0

Padlás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlás   Padlás - Page 2 EmptyVas. Aug. 22, 2010 12:52 am

*Érdekesnek találom James szavait, és engem is elgondolkodtatnak az ötletei,... jó lenne már ma valakit a gyengélkedőre juttatni, van kedvem kötözködni, nagyon is...*
-Hát igen, de az a fő, hogy a kedvencem még a garázsban pihen. *Ezt még az előző témához, vagyis a motromhoz fűztem, az a motor az életem, jobban bánok vele mint egy nővel. És ez elég fura, dehát van ez így. Ekkora már Tedre esett a szóváltásunk, azt a személyt énse birom igazán.*
-Hát majd szólsz, hogy akarod kiturni, és én bármikor a segítségedre leszek. *Jelentem ki, közben pedig beleszívok a cigimbe és köröket formálok. A folytatásba már nem igen tudtam hozzászólni, röviden kifejeztem magam.*
-Én veled vagyok haver,... *Majd gyengéden vállbavágtam, és addig szívtam a cigit, még el nem kezdte már pörkölni a kezem, akkor pedig eldobtam...*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Padlás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlás   Padlás - Page 2 EmptyVas. Aug. 22, 2010 1:12 am

-Akkor jó. Elég drága egy olyan cucc mostanság. *Ha én szeretnék, vehetnék magamnak egy motort. Vagy akár kocsit, de egyikre sem vagyok rászorulva. Greg elég egyszavasan vagyis tömören beszél hozzám szóval én közben azért rágyújtok egy cigire. Marlboro... mostanság csak azt szívok... valahogy jobban tetszik mint a többi. Megkínálom Greget is, ha elfogadja el, ha nem nem. Elteszem.*
-Kösz haver. Tudom, hogy rád számíthatok. *Még csak Nathanielt kell a bandába bevenni és kivagyunk hárman. Ha a másik srác is benne van, akkor simán össze tudunk hozni valami jó ötletet.*
-Valamelyik nap összeülünk nálam. Hozom Nathot is. *Azzal felkelek és lekezelek a sráccal. Kijelentem, hogy én megyek, megkereek még pár embert. Greg bólint, azt mondja, még marad egy kicsit, szóval én fogom magam és lelépek. Lehetőleg minél előbb intézkedni ez ügyben.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Padlás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlás   Padlás - Page 2 EmptyKedd Szept. 21, 2010 2:46 am

*Daniel lép be, egy gitárral a kezében. Mai öltözete egy fekete fölső, alatta egy fehér póló, fekete farmerrel. Rég gitározott. A Nickelback This Afternoon című számát gitározza, és halkan dúdol hozzá. Közben a refrént énekelni kezdi. A hangjáról ellehet mondani, hogy jó, de azért sztár nem lenne, az biztos.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Padlás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlás   Padlás - Page 2 EmptyKedd Szept. 21, 2010 2:59 am

* Már egy jó ideje itt vagyok de nem tudtam, hogy van padlásunk is. Érdeklődve kerestem mindenhol és most meg is találtam. Kicsit zsúfoltnak tűnt a nagy helység. De annyi érdekes dolgot pillantottam meg, hirtelen nem is tudtam, hogy hova nézzek. Öltözékem a szokásos volt. Fekete acélbetétes bakancs, piros fűzőkkel és hozzá illő fekete nadrág és blúz a szokásos érszorítókkal kiegészítve. Ahogy haladok egyre beljebb észrevettem egy ismerős arcot. Oda is mentem hozzá, remélem nem zavarok meg semmit. *
- Szia. * Már oda is telepedtem mellé. *
- Te hogy hogy itt bujkálsz? * Csak akkor tűnik fel a gitárja a kezében. *
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Padlás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlás   Padlás - Page 2 EmptyKedd Szept. 21, 2010 3:09 am

*Közben lassan befejezi a számot. Unja magát, és ezért is vette elő a gitárját. Amúgy egy egyszerű fekete színű gitár, semmi extrával.*
-Szia Ash. *Köszön a lánynak vidoran. Közben egy fejbillentéssel kitakarít pár tincset, ami a szemébe lóg. Utálja, de viszont ezt a hajstílust kedveli.*
-Nem tudom. Unatkoztam, és idejöttem egy kicsit. Meg próbálok egy dalszerűséget írni, de nem vagyok nagy költő. *Vonja meg a vállát, majd egész halkan egy Metallica dallamot kezd játszani. De persze úgy, hogy hallani lehessen a lány mondanivalóját.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Padlás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlás   Padlás - Page 2 EmptyKedd Szept. 21, 2010 3:34 am

* Igaz nem vagyok egy Nickelback rajongó, de felismerem a számot. *
- Ha gondolod segítek, ha bírok. * Mosolyodok el Danny-ra. Igaz nem olyan rég óta ismerem, de jó fejnek tartom és természetesen bármiben segítenék neki, legyen szó zenéről vagy akármiről. Csak hallgatom, hogy mit is játszik. Metallica jobban az én stílusomhoz illik, de nem igazán szeretem. De azért nem szólok közbe. Megvárom, hogy lejátssza amit akar és aztán tán hozzám is fog szólni. *
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Padlás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlás   Padlás - Page 2 EmptyKedd Szept. 21, 2010 4:58 am

-Köszi. Majd, ha nem gond, igénybe venném alkotóképességedet. *Kuncog fel, és Ashre pillant. Közben gondolkodik, hogy hol a fenében is hagyta azt a füzetkéjét, amibe írja azt a bizonyos dalt, aminek egyelőre az első része van kész.*
-Amúgy, mi járatban errefelé? *Kérdez, abbahagyva a gitározást, egy időre.*



//Innentől off-time//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Padlás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlás   Padlás - Page 2 EmptySzer. Szept. 22, 2010 10:36 am

- Nincs mit. És szívesen segítek amiben csak tudok. * Igaz kezdek már fáradt lenni, de remélem nem hat a teljesítményemre. *
- Csak hallottam, hogy van ilyen hely is és unatkoztam és eljöttem megnézni. * Danny mellet ültem neki támasztottam a fejem a fiú vállának, nem bírtam tovább nyitva tartani a szemem és elaludtam Danny vállán. *
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Padlás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlás   Padlás - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 6:09 am

-Köszönöm, kedves tőled. *Vigyorodik el fáradtan. Aludt, csak nem valami jó alvó, szóval, fáradt. De nyitva tudja tartani a szemét.*
-Értem. Én általában akkor jövök ide, amikor gondolkozni akarok, vagy csak szimplán gitározni. *Bök a mellette fekvő gitárra. Közben Ash elalszik a vállán. Nem zavarja, sőt. Végigsimít a fején, óvatosan, és halványan elmosolyodik. Közben van ideje gondolkodni.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Padlás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlás   Padlás - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 7:14 am

* Már alig hallom, hogy Danny mit is mond. A fáradság úgy elnyomott, hogy már válaszolni sem bírtam, lassan lehunytam a szemem. Nem sokára ki is nyitottam, de rögtön le is hunytam. Azt hittem, hogy egy szép álomban vagyok. Ami olyan csodálatos, hogy Danny mellett alszok. Nem tehetek róla, rossz megszokás hogy mikor alszok akkor a párnámat ölelgetem. És most Danny vette át a párna szerepet. Remélem nem zavarja amit álmomban teszek vele. De ha még is nyugodtan fel lehet kelteni. *
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Padlás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlás   Padlás - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 7:56 am

*Nem zavarja Dannyt, hogy Ash odabújik hozzá. Ő elvan a gondolataival. Közben az alvó lányra pillant, és széles vigyorra húzza a száját. Aztán vissza a szoba egyik sarkára. Nem ficereg. Egyenes testtartással ül, és nincs is nagyon igény arra, hogy mozogni tudjon. Nem hiperaktív gyerek. Hiányolja már a húgát, az unokanővérét, és a családjával szemben is megenyhült valamennyire. Nem kelti fel, mert jobb ha nem bolygatja az álmok világát.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Padlás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlás   Padlás - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 8:18 am

* Nem tudom, de lehet hogy Danny miatt van az hogy álmodok. Különös már egy ideje kerülnek az álmok és most még is álmodok. Nem is akármilyent. Rémálomnak is lehetne mondani. Az egész arról szól, hogy a bál után Nath-al lementünk a hotelba és Danny meg ránk nyitott. De ekkor felébredtem és nem tudom meg mi is lesz a folytatás. Álmos szemekkel a fiúra pillantok, megfogom a vállát és a szemébe nézek. *
- Bocsi, én úgy sajnálom. Megígérem, hogy többet nem foglak kispárna ként használni. * Mentegetőzök, közben remélem hogy nem haragszik rám. *
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Padlás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlás   Padlás - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 8:24 am

*Közben még egyszer a lányra pillant. Szép, de ő most nem Ashre hajt. Hanem Lexit szereti. És őt is fogja. Egy darabig. Közben észreveszi, hogy felébred, és biztatóan rámosolyog.*
-Ugyan, nem zavar. Különben is, édes vagy, amikor alszol. *Kacsint rá, és vigyorog mellé.*
-Bár tudom, hogy nincs sok felesleg rajtam, de remélem nem nyomtam a fejed. *Mosolyog bájosan. Igen, reméli, hogy tényleg nem nyomta a fejét a lánynak.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Padlás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlás   Padlás - Page 2 EmptyPént. Szept. 24, 2010 8:56 am

* Ahogy bele gondolok Danny eléggé kedves fiú. Jobb lenne több mint barátság köztünk. De most elméletileg járok Nath-al és nem akarom megcsalni... de hát hosszú még az este és ki tudja, hogy mi lesz, de csak akkor ha Danny és úgy akarja ahogy én. *
- Igaz, hogy kicsit kemény volt. De hát jó volt ez így. * Mosolyodok el a magyarázkodó fiúra, nem is értem, hogy minek idegeskedik ennyit ezen, hisz nem fájt és nem haltam bele. *
- Lehet, hogy jobban jártam volna, ha lerántottalak volna magammal a földre és úgy aludtam volna el az ölelő kezeid társaságában. * Midig is szókimondó voltam és most sem hazudtolom meg magam. De azért eléggé kíváncsi vagyok, hogy Denny mit is szól ehhez. *
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Padlás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlás   Padlás - Page 2 EmptyPént. Szept. 24, 2010 9:03 am

*Danny is szeretné. De nem lehet, mert ő Lexit szereti. És ő az elsődleges cél. Szóval, nem nagyon fog belemenni.*
-Ha legközelebb is a karomon alszol el, akkor kénytelen leszek karra hízni, hogy puhább legyen. *Nevet fel halkan. Tud érdekességeket mondani. Látszik rajta, hogy be van zsongva. No nem azért, mert Ash itt van. Az csak az egyik ok, hogy társaság. A másik meg az, hogy Maggie nem sokára megérkezik.*
-Akkor koppantunk volna. De végülis, én felfogom az ütést, szóval neked semmi bajod nem lett volna. *Aprón vonja meg a vállát, de közben azért mosolyog.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Padlás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlás   Padlás - Page 2 EmptyPént. Szept. 24, 2010 9:14 am

* Nagy nehezen de abba hagyom a fantáziálást. Rá kell jönnöm, hogy ha lenne rá esély és ha lenne is valami köztünk, aminek az esélye nem valószínű akkor sem lenne jó. Mert Danny túl fiatal hozzám. Ekkor jövök rá, hogy milyen jól is jártam én Nathal. *
- Nem hiszem, hogy lesz legközelebb. * Minek is lenne? Kész erő pazarlás... Ekkor döbbenek rá, hogy ő az első fiú akivel úgy aludtam vagyis én aludtam ő fent volt. De a lényeg hogy nem volt köztünk semmi komoly. Ezt részemről vehetné megtiszteltetésnek. Én meg sértésnek, hogy itt voltam mellette és kibírta, hogy még egy puszit se adjon. *
- Hát addig főleg nem lett volna semmi bajod még engem látsz. * Persze most is megmutatkozik a szerény énem. *
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Padlás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlás   Padlás - Page 2 EmptyPént. Szept. 24, 2010 9:23 am

-Ezt miből gondolod? *Ravaszul tekint rá.* -Ó, jut eszembe. Nem is kaptál puszit, mikor elaludtál. Vehetnéd jóreggeltpuszinak. *Hadarja a végét. Nem, nem szívbajos, és lenyom egy puszit a lánynak. Utána vigyorog.*
-Mikor aludtál, akkor is láttalak. ~Micsoda hogy láttalak? Majdnem végig benned gyönyörködtem.~*Vigyorodik el.* -Jahogy van egy őrangyalom. Ez új dolog. *Nevet fel, halkan.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Padlás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlás   Padlás - Page 2 EmptyPént. Szept. 24, 2010 9:33 am

- Nem gondolom, hanem tudom. Bár ki tudja... * Nevetek fel. Lehet, hogy a tegnap este van rám hatással. Lassan már azt sem tudom, hogy miről beszélek, de arról jó sokat szoktam. *
- Ezt most miért? * Vissza puszilom, mert úgy neveltek, hogy a puszit illik viszonozni. De megdöbbentem nézek Dannyra. Lehetséges hogy bele látott a fejemben, de ebben az esetben el terelem a gondolataimat más témára. Nem akarom, hogy úgy olvasson belőlem mint egy nyitott könyvből. *
- Örülhetnél az új dolgoknak. Igazából ördög vagyok, de álcázom az angyali mosolyom alatt. * Ekkor Dannyra pillantok és elmosolygom magam, hátha meglássa az álca alatt lakozó ördögöt. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Padlás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Padlás   Padlás - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Padlás
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Nyugati torony-
Ugrás: