Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapKirinashi Nikumi park - Page 7 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Kirinashi Nikumi park - Page 7 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Kirinashi Nikumi park - Page 7 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Kirinashi Nikumi park - Page 7 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Kirinashi Nikumi park - Page 7 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Kirinashi Nikumi park - Page 7 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Kirinashi Nikumi park - Page 7 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Kirinashi Nikumi park - Page 7 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Kirinashi Nikumi park - Page 7 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Kirinashi Nikumi park - Page 7 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Kirinashi Nikumi park - Page 7 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Kirinashi Nikumi park - Page 7 Vote_lcapKirinashi Nikumi park - Page 7 Voting_barKirinashi Nikumi park - Page 7 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Kirinashi Nikumi park - Page 7 Vote_lcapKirinashi Nikumi park - Page 7 Voting_barKirinashi Nikumi park - Page 7 Vote_rcap 
Ted Forrester
Kirinashi Nikumi park - Page 7 Vote_lcapKirinashi Nikumi park - Page 7 Voting_barKirinashi Nikumi park - Page 7 Vote_rcap 
James Miller
Kirinashi Nikumi park - Page 7 Vote_lcapKirinashi Nikumi park - Page 7 Voting_barKirinashi Nikumi park - Page 7 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Kirinashi Nikumi park - Page 7 Vote_lcapKirinashi Nikumi park - Page 7 Voting_barKirinashi Nikumi park - Page 7 Vote_rcap 
Sindy Logan
Kirinashi Nikumi park - Page 7 Vote_lcapKirinashi Nikumi park - Page 7 Voting_barKirinashi Nikumi park - Page 7 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Kirinashi Nikumi park - Page 7 Vote_lcapKirinashi Nikumi park - Page 7 Voting_barKirinashi Nikumi park - Page 7 Vote_rcap 
Chris Martines
Kirinashi Nikumi park - Page 7 Vote_lcapKirinashi Nikumi park - Page 7 Voting_barKirinashi Nikumi park - Page 7 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Kirinashi Nikumi park - Page 7 Vote_lcapKirinashi Nikumi park - Page 7 Voting_barKirinashi Nikumi park - Page 7 Vote_rcap 
Daniel Reed
Kirinashi Nikumi park - Page 7 Vote_lcapKirinashi Nikumi park - Page 7 Voting_barKirinashi Nikumi park - Page 7 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Kirinashi Nikumi park

Go down 
+17
Raymond Glosser
Cassandra Lengston
Leila Horowitz
Victoria Heats
Daniel Reed
Savanna Wrath
Hannelori Sensui
Robert Lawrence
Yoshitsune Narakiho
Cintia Thomson
Hannah McDowal
Kim Kaguya
William Quentin Watson
Solaria Luthia
Anor Azgard
James Miller
Főmesélő
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 7 EmptySzomb. Szept. 25, 2010 9:52 am

- Oh, köszi, bár nem volt célom, most mégis valahogy nem tudom. Fura hallani... *ismeri be halkan, hogy jól esett neki a férfi bókja, még ha az csak ebben a helyzetben is jött ki.*
- A világ sem ilyennek ismer, csak nem tudom, olyan nehéz egyedül...*sóhajt fel, és akármilyen furcsa is, de bólint az ajánlatra*
- Ha segítessz azzal kockáztatsz Ray, ezt nem kérhetem tőled. *mosolyodik el halványan, nem szeretné ha kedvenc ellenfele bajba kerülne miatta, akkor kivel hajkurásznák egymást később?*
Vissza az elejére Go down
Raymond Glosser
Felnőtt
Felnőtt
Raymond Glosser


Férfi Kor : 45
Hozzászólások száma : 75
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 7 EmptySzomb. Szept. 25, 2010 10:05 am

-Nincs mit. Tudod, a legváratlanabb esetekben kapsz olyan segítséget, egy olyan embertől, akire a legkevésbé számíthatsz. *Ezzel céloz itt magára.*
-Az egyedüllét, az egy relatív fogalom. Mert valójában sosem vagy egyedül. Soha. Csak néhány emberek ezt úgy érzik. És akkor már nem lehet rajtuk segíteni. Kérlek, te ezt ne tedd meg Cassy. Ne ess mélyebbre, mert akkor már senki nem tud megmenteni. És nem kell magyaráznom, hogy Ez mihez fog vezetni. *Hegyi beszéd, de megpróbál segíteni a nőn.*
-Ne félj. Erről senki nem fog tudni. De ígérem, hogy kihúzlak a gödörből, és minden úgy megy, mint ahogy régen. *Bólint egyet. Közben megszólal karján lévő órája. Gyorsan kinyomja.*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 7 EmptySzomb. Szept. 25, 2010 10:12 am

- Igen, vettem észre. Mondjuk, nem hittem volna hogy ezt egyszer pont te mondod nekem, Ray *jegyzi meg szintén arra utalva, hogy hamarabb merte volna remélni Cassidyt, mint Rayt.*
- Tudom, és nem is akarok összetörni, csak kicsit zavaros most minden, és nem tudom mit érzek, hogy mit kellene tennem, hogy hogyan lehetnék újra régi önmagam.* sóhajt fel, de veszi a hegyibeszédet és össze szedi magát egy kicsit. De nem érzi hogy hideg van, vagy hogy fúj a szél.*
- Hát ha megígéred hogy senki nem tudja meg, az rendben van. És szeretném ha úgy lenne mint régen, mint akkor régen... *jut eszébe a férje, és az hogy egyszer már megvolt az esélye a boldogabb életre, és nem hagyta a sors. Hirtelen ismét zokogásba tör ki, és a férfi felé fordulva a vállára hajtja a fejét, és zokog tovább.*

//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Raymond Glosser
Felnőtt
Felnőtt
Raymond Glosser


Férfi Kor : 45
Hozzászólások száma : 75
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 7 EmptyPént. Okt. 08, 2010 7:18 am

-Ugyan, csak nem hiszed, hogy egy szívtelen gyökér vagyok? Mondjuk, sokan azt hiszik, még a Minisztériumba is, hogy az vagyok. *Keserű mosolyt ereszt meg.*
-De, pont ez az, amire nem szabad gondolnod Cassy. Bármilyen nehéz is, de ezt most el kell felejtened! Mert máshogy, ez nem fog sikerülni. Élj a jelenben, a jövőben. Ne a múltban. *Ez Ray elve, hogy nem kell a múltban élni.*
-Akkor. Ezen túl kell lépned. Cassy.... *Sután végigsimít a nő hátán, és egy puszit nyom a fejére.*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 7 EmptyPént. Okt. 08, 2010 7:25 am

- Nem hittem azt, csak ez most furán jött ki tőled. A minisztérium hülye... *morogja az orra alatt és haloványan elmosolyodik, azért most örül annak hogy nincs egyedül és Raymond itt van vele, még ha ő az is aki.*
- Tudom hogy nem szabad, de akkor is ez tölti ki az agyam, és olyan rossz ez így *szipogja, mert tudja, hogy mit kellene tennie, csak éppen nem képes még rá. Még a könnyeinek van itt a helye, aztán ha azok eltűnnek akkor jöhet minden más is. *
- Túl is fogok, csak... *akad el, és sír tovább, és meglepődik mikor érzi a puszit a fején, ezt ki sem nézte a férfiből, de tény, hogy jól esik neki.*
- El-elkísérsz egy kicsit? Haza kéne mennem... *emeli fel a fejét Ray válláról, és letörli az acán végigfolyó könnyeket.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Kirinashi Nikumi park - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 7 EmptySzomb. Okt. 23, 2010 2:14 am

Danny


*Egy szép napra ébredtem, mint mindig. A tegnapi beszélgetésem a fiúkkal egészen megváltoztatott. Ma is teljes feketébe öltöztem és kivételes módon a baseball sapkámat is felvettem. Egyenesen Wilard-ba sétáltam le, majd a Japán negyedet vettem célba. Ha már félig az vagyok, akkor megnézem milyen az itteni élet. Elmentem a parkba, majd leültem egy padra és gondolkodni kezdtem az életemen, hogy mit is csináljak.
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kirinashi Nikumi park - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 7 EmptySzomb. Okt. 23, 2010 2:23 am

*Zsebre tett kézzel sétálgat a parkban. Szereti ezt a helyet is. Ha találkozik Ralph-al akkor alaposan beolvas neki... Meg is látja, és odasétál hozzá. Fekete pulcsiba, fekete farmerba, és barna cipőbe van. A pulcsi ujját feltűrte, így látszik a keze, és azon egy két vágás. Sokat jár erdőbe, és vannak olyan bokrok, amik felhasítják a kezét. Egy haverja szerzett neki puskaport, így meg tudja gyógyítani a sebet.*
-Nocsak, Ralph. Nem mondták már, hogy az apád egy görény? *Nem köszön. Bár nyugodt típus, most eléggé fel van dúlva. Közben feltámad a szél, és a haját összekócolja. Bár, nem zavarja.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Kirinashi Nikumi park - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 7 EmptySzomb. Okt. 23, 2010 2:31 am

*Csendben és nyugodtan ülök a padon, elgondolkodva az életen, mikor egy ismerős hang megzavar. Felnéztem a srácra, majd egy kis fáziskésés után leesik, hogy Danny az tegnapról. ~Vajon mit akar~ *Gondolkodok magamban, majd egy megjegyzés is szóba kerül. Igaz nem rólam, hanem az apámról, de ez hidegen hagy. Mivel a hangjából ítélve kérdésnek irányult a megjegyzés, ezért válaszolok neki.
-Cső Danny. Kit érdekel, egyébként nem te vagy az első, aki ezt mondja. De most megint mit csinált az a szerencsétlen bolond? *Érdeklődök hideg hanggal. A szél fújni kezd, ezért a karomon lévő seb fájni kezd. Hiába, ez van akkor, ha az ember kiáll a társáért. Kíváncsian várom Danny válaszát, közben a sebemet fogom.
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kirinashi Nikumi park - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 7 EmptySzomb. Okt. 23, 2010 2:47 am

*Már lenyugodott, de azért, nem teljesen. Tegnap Ralph apja egy olyan témába kötött bele, ami Danny "érzékeny" pontja. Ugyan is, azt nem tűri, ha csajozás közben megzavarják...*
-Az a seggfej, megzavart, amikor éppen csajoztam. Az erdőben... Ha még egyszer meg meri csinálni, beváltom Will taktikáját. De pálca nélkül ölöm meg. Nem kell oda pálca, ugyanis két kézzel fogom megfojtani... *Mérgében rátapos egy arra kóricáló pókra.*
-Mi van a karoddal? *Pillant oda.. Mindig van nálam egy kémcsőbe egy kis puskapor. Újabban.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Kirinashi Nikumi park - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 7 EmptySzomb. Okt. 23, 2010 2:59 am

*Meghallgatom Danny panaszát, majd egy elmosolygok rajta. Belegondolva az én szerelmi ügyeimbe is mindig beleszólt.
-Szokása szekálni a fiatalokat. Ezért van az, hogy mindig ejtenek a lányok, hisz, ha megismerik az apámat, akkor rögtön megváltozik a véleményük rólam. Egyébként tegnap is mondtam, hogy ha arra kerül a sor, akkor majd én megteszem. Remélem nem zavart büntire?? *Érdeklődöm egy kicsit, mert azt hiszem, hogy górénak képzeli magát. Jobb lesz megint beszélni vele. Mikor Danny a karomról kérdez, lehajtom a fejem, hisz nem akarok róla beszélni, bár megbízok benne és még is rászánom magam, hogy elmondjam.
-Hát tegnap, mikor mentem fel a szobámba, összefutottam egy sráccal meg az apámmal. Meg akartam védeni a fiút, mert megakarta ütni, de én ezt nem hagytam. Mikor ketten maradtunk apámmal a szobájába hívott, majd megátkozott, és hozzáfűzte, hogy nem merjem még egyszer ezt tenni. Lényegében ennyi. *Panaszoltam a történteket Danny-nek, majd mellém mutattam, hogy üljön le. Ismét felnéztem, majd vártam a reagálását.
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kirinashi Nikumi park - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 7 EmptySzomb. Okt. 23, 2010 3:15 am

//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kirinashi Nikumi park - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 7 EmptyPént. Okt. 29, 2010 8:14 am

//Olvad.//

-Engem még nem ejtett egy lány sem. Főleg nem miatta. Max. én dobtam őket... Felőlem... Nem, de én lesz*rom a bűntetőmunkát. Majd ha egyszer odajutnál, akkor meglátod a nevem... Elég sok dolog van ott, rólam is meg Sebastianról is... Együtt csináljuk a hülyeségeinket, szóval, együtt is szoktunk odakerülni. *Nevet fel, hangosan.*
-Na, jólvan, Lancelot, nyújtsd ide a karod... És a sebed is. *Kapja elő a zsebéből a kémcsövet...*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Kirinashi Nikumi park - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 7 EmptyPént. Okt. 29, 2010 8:22 am

*Mikor Danny kiselőadást tart, egy kicsit csodálkozom. -Hát sajna ez van. Hülye egy apám van és ezen nem tudok változtatni. Bár egy kisebb kapcsolatom akad. Igaz még csak friss, de akkor is. *Csillan fel a szemem a mondat közben, majd elgondolkozok Nicole-on. A büntetőmunkára is felfigyelek. -Na azt lesheted, hogy én odakerülök, hisz az apám rögtön intézkedne. Érdekes, mért nem csodálkozok azon, hogy bajba keveredsz?? *Kérdezem, majd mikor megkér, hogy nyújtsam oda neki a karomat, egy kicsit elcsodálkozok, de remélem nem lesz miért aggódnom, így megteszem amit kért Danny, majd várom, hogy mit cselekszik.
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kirinashi Nikumi park - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 7 EmptyPént. Okt. 29, 2010 8:37 am

-Igen, bár kétlem, hogy az enyémnél rosszabb. "Tanuld meg fiam, hogy csak aranyvérűekkel társaloghatsz" *Viccesen utánozni kezdi az apját. De igen, valóban ez van, szóval, igazat mond.*
-Gondoltam. Ne húzd ki a gyufát, mert gyógyítás helyett, még egy bicskát is a kezedbe állítok. *Komolyan mondja, de aztán elmosolyodik. Elővesz egy bicskát, és Ralph pulcsiját felhasítja... A sebet megvizsgálja, majd a kémcső egész tartalmát ráborítja... Az öngyújtót a zsebéből kiveszi, de előtte megszólal.*
-Jut eszembe, szorítsd össze a fogadat, mert fájni fog. *Meggyújtja a gyújtót, a puskapor felé tartja, az azonnal belángol, és össze is húzza a sebet... Aztán a láng elalszik, bár a seb nem gyúgyult be, de teljesen összehúzódott, és már nem nagy...*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Kirinashi Nikumi park - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 7 EmptyPént. Okt. 29, 2010 8:43 am

-Értem, akkor megfelelő személlyel társalogsz, hisz aranyvérű vagyok. *Mosolygok el, mikor utánozza az apját. Mikor bicska szót mond, kicsit megijedtem, hisz letámadni készül, vagy mi. De mikor csak a pulcsimat hasítja fel egy kicsit megnyugszok, de ez nem lehet teljes, hisz fájdalmas dolog következik. -Rendben. *Jelentem ki, majd megteszem, hisz nem tudom mire készül. Mikor begyógyítja a sebet, meglepődök, de ugyanakkor fáj is. -Kösz, ezt hol tanultad? *Ismét kíváncsiskodok, majd megvárom mit válaszol.
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kirinashi Nikumi park - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 7 EmptyHétf. Nov. 01, 2010 9:49 am

-Ugyan. Sz*rok én rá az apám mondanivalójára. *Vonja meg a vállát, egy jelentéktelen félmosollyal. Miután felhasította a pulcsit, a bicskát összecsukja, majd zsebre vágja.*
-Egy mugli túlélő műsorban láttam. Ez a "por" -ami persze nem az.- ez puskapor. A puskapor, ha lángol, az fertőtleníti, és összehúzza a sebet. Persze sz*r dolog, mert r*hadtul fáj, de, ez mind nem számít, ha életveszélyes helyzetben vagy. És, mostanság sokat járok az erdőbe, szóval szükségem van rá. *Magyarázza, leülve a padra. Kabátja zsebéből elővesz egy doboz Marlboro Gold-ot, és rágyújt. Raph felé nyújtja, hátha kér belőle.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Kirinashi Nikumi park - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 7 EmptyHétf. Nov. 01, 2010 9:57 am

~Hát nem valami jó szívű a szüleivel, de valahol még is van benne igazság~ *Merülök el a gondolataimban, majd mikor magyarázni kezdi a gyógyítás lényegét egy kicsit félrehúzom a számat, de megkönnyebbültem, hisz egy átokkal kevesebb van rajtam. Mikor a cigit nyújtja felém, először elakarom utasítani, de még sem teszem.
-Kösz. Úgy sem próbáltam még ki.
*Jelentem ki félénken, majd megvárom még tüzet is ad. Ezek után beleszívok, majd egy kicsit köhögni kezdek, de megszokom. Hisz ezzel jár az új dolgok kipróbálása.
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kirinashi Nikumi park - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 7 EmptyHétf. Nov. 01, 2010 10:04 am

*Danny már csak ilyen. Ő, és az unokatestvére tudja csak, hogy milyenek a szülei.*
-Á, remek. *Bólint egyet, majd amikor köhög egyet a srác, akkor erőteljesen hátba vágja.*
-Ne aggódj, ha legközelebb szívod, akkor már nem fogsz köhögni. Annyit. *Teszi hozzá a végén, és felnevet, majd beleszív a cigibe.*
-Na, már csak arra kell rászoktasson valaki, hogy járj el partyzni a hétvégéken, vagy tombolni, és akkor apád a falat kaparja majd. Ha nem menekül az orrontó furkász elől. Mert tervezek egyet a szobájába csempészni. Csak hát egy olyat befogni.... Nehéz lesz. *Filózik el a dolgon.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Kirinashi Nikumi park - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 7 EmptyHétf. Nov. 01, 2010 10:15 am

~Érdekes, hogy bírják eszt ki??~ *Kérdezem magamtól, majd bólintok egyet Danny szavaira. A bulizás nem az én világom, bár kíváncsi lennék egy jó kis bulira, bár nem tudom, hogy ki tervez ilyet és, hogy kivel menjek oda.
-Hát nem tudom. Vajon kire fog hárulni eme nagyszerű feladat. Te tudsz valami közelgő bulit?? *Érdeklődök, ha már így felvetette az ötletet. Mikor apámról esik szó, elmosolygok, majd el is nevetem magamat.
-Hmm... Ha kell segítség csak szólj. Szívesen benne vagyok minden hülyeségre. Apámra meg Sz*rok nagy ívben. Ha valami nem tetszik neki, akkor ne törődjön vele.
*Jelentem ki határozottan. Nem tudom mi van velem, de Danny nagyon megváltoztatott. Közben szívok egyet a cigibe, de már nem is köhögök tőle... annyira
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kirinashi Nikumi park - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 7 EmptySzer. Nov. 03, 2010 6:11 am

-Nem, most semmi bulit nem tudok, de a BD-ben szokott lenni esténként egy kis összejövetel. BD, vagyis Black Diamond. Ott szoktat lenni. Pár csepp kor-korrigáló és máris kiszolgálnak. *Vonogatja a vállát. Bár nem jártas a bájitalokban, ezt el tudja készíteni.*
-Igen, csak tudod, ezt a furkászt nagyon nehéz elkapni, és ha sikerül is, megszökik... *Dobol a kezével a pad karfáján. Gondolkozik ezen.*
-Sőt, nem is egyet, hanem rögtön hármat is be kéne ereszteni. Azt nem hagyom büntetlenül, hogy megzavarnak, miközben fel akarom szedni azt a lányt, aki bejön nekem. *Még mindig dúl-fúl miatta. Szív egyet a cigin, és elpöcköli. Egy újabbat vesz ki és gyújt rá..*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Kirinashi Nikumi park - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 7 EmptySzer. Nov. 03, 2010 6:25 am

-Hát érdekesen hangzik, bár nem vagyok jártas a bájitalokban. Mit szólnál ahhoz, ha egyszer elmennénk inni egyet. Én fizetek, de te kevered a bájitalt. Az alapanyagot is állom. *Mondtam határozottan, majd eldobom a cigit. Elgondolkodok amit a furkászról mond, de végül is igaz. -Sajna ez a gond velük, de ha nem próbáljuk meg, akkor soha nem fogjuk megtudni a titkát, annak, hogy maradjon velünk. Talán meg kéne kérdezni az LLG tanárt. *Mondtam, majd várok, hogy mit reagál rá Danny.
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kirinashi Nikumi park - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 7 EmptySzer. Nov. 03, 2010 6:29 am

-Igen, de ha kidőlsz, és többet nem kelsz fel, ne gyere nekem sírva. Nem vagyok valami nag bájitalfőző... De azért azt el tudom készíteni. Az alapanyagot meg nem kell állni, elcsórod a bájital szertárból. Ne legyünk má' szabályosak. *Ravasz fény csillan a szemében. Általában ilyenkor támadt egy ötlete...*
-Igen, de ahhoz sem kell nagy ész, hogy ha megkérdezel egy tanárt, akkor az rögtön rákérdez, hogy mit akarsz velük... *Kopogtatja meg a saját fejét.*
-De komolyan, leborulok a zsenialitásod előtt.. *Gúnyosan jegyzi meg.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Kirinashi Nikumi park - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 7 EmptySzer. Nov. 03, 2010 6:37 am

-Ne aggódj nem fogok. Majd apám fog kergetni, hogy leátkozza a fejed. Persze megint nem fogom hagyni, hogy bántsa a haveromat. *Nevetek fel egy kicsit, majd folytatom tovább. -Végül is, jó ötlet, legalább több pénz marad a piára. *Még mindig mosolygok, de mikor Danny gúnyosan mond valamit egy kicsit berágok rá, majd hozzáteszek valamit. -És én meg ne kezdjem el magyarázni egy nagyokosnak, hogy ilyenkor mit kell mondani. Neked a nagy hazugnak és bajba keveredőnek. *Jegyzem meg én is gúnyosan, mint ő.
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Kirinashi Nikumi park - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 7 EmptySzer. Nov. 03, 2010 6:49 am

-Az apádnak meg kirúgom a lábát, ha meg mer átkozni... *Vonja meg a vállát. Az biztos, hogy nem tűri el, hogy belekössenek ok nélkül.*
-Látod, ha nem a te szabályszerető látásoddal nézem a dolgot, máris kifizetődő.. *Szúr oda viccesen Ralphnak...*
-Tudod, hogy Én mindig kivágom magam a helyzetekből, ugyanis jól tudok hazudni. *Szúrok oda neki.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Kirinashi Nikumi park - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 7 EmptySzer. Nov. 03, 2010 7:13 am

-Na erre befizetek. Persze melletted teszem meg a tétet. *Nevetek fel, majd ismét csak mosolyogni tudok rajta. -Hát igen, de most már nem fogom betartani őket. Szegény igazgató, még egy bajos diákja lesz. Hogy nem tudom sajnálni. *Mondom eléggé kifigurázva, majd el is nevetem rajta magamat. -Hát akkor meg miért vitatkozunk rajta?? Egyszerű a megoldás. Te mész oda megkérdezni és kész. Mert, ha én megyek oda, akkor eléggé feltűnő lenne a dolog. *Magyarázom Danny-nek, majd várom, hogy miként reagál.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kirinashi Nikumi park - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park - Page 7 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kirinashi Nikumi park
Vissza az elejére 
7 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: Japán negyed-
Ugrás: