Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapKirinashi Nikumi park EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Kirinashi Nikumi park Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Kirinashi Nikumi park EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Kirinashi Nikumi park EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Kirinashi Nikumi park EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Kirinashi Nikumi park EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Kirinashi Nikumi park EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Kirinashi Nikumi park EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Kirinashi Nikumi park EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Kirinashi Nikumi park EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Kirinashi Nikumi park EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Kirinashi Nikumi park Vote_lcapKirinashi Nikumi park Voting_barKirinashi Nikumi park Vote_rcap 
Kim Kaguya
Kirinashi Nikumi park Vote_lcapKirinashi Nikumi park Voting_barKirinashi Nikumi park Vote_rcap 
Ted Forrester
Kirinashi Nikumi park Vote_lcapKirinashi Nikumi park Voting_barKirinashi Nikumi park Vote_rcap 
James Miller
Kirinashi Nikumi park Vote_lcapKirinashi Nikumi park Voting_barKirinashi Nikumi park Vote_rcap 
William Quentin Watson
Kirinashi Nikumi park Vote_lcapKirinashi Nikumi park Voting_barKirinashi Nikumi park Vote_rcap 
Sindy Logan
Kirinashi Nikumi park Vote_lcapKirinashi Nikumi park Voting_barKirinashi Nikumi park Vote_rcap 
Hannah McDowal
Kirinashi Nikumi park Vote_lcapKirinashi Nikumi park Voting_barKirinashi Nikumi park Vote_rcap 
Chris Martines
Kirinashi Nikumi park Vote_lcapKirinashi Nikumi park Voting_barKirinashi Nikumi park Vote_rcap 
Solaria Luthia
Kirinashi Nikumi park Vote_lcapKirinashi Nikumi park Voting_barKirinashi Nikumi park Vote_rcap 
Daniel Reed
Kirinashi Nikumi park Vote_lcapKirinashi Nikumi park Voting_barKirinashi Nikumi park Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Kirinashi Nikumi park

Go down 
+17
Raymond Glosser
Cassandra Lengston
Leila Horowitz
Victoria Heats
Daniel Reed
Savanna Wrath
Hannelori Sensui
Robert Lawrence
Yoshitsune Narakiho
Cintia Thomson
Hannah McDowal
Kim Kaguya
William Quentin Watson
Solaria Luthia
Anor Azgard
James Miller
Főmesélő
21 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park Empty
TémanyitásTárgy: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park EmptyVas. Dec. 20, 2009 3:40 am

Hatalmas zöld térség, kisebb növényszigetekkel, mely a parkot ízlésesen pöttyözi be. Murvás utakon lehet haladni, a park közepén lévő kis tavacskában kacsák és aranyhalak láthatóak, amiket bátran lehet etetni. A nagy téren lehetőség van a játékokra is, főleg azokhoz amik nagy teret igényelnek.
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park EmptyKedd Május 04, 2010 3:32 am

*Furcsa engem itt látni... Nem vagyok olyan túlzottan Japán párti, de azért nem mondhatni hogy rasszista vagyok. Megbeszélt találkozóra igyekszem. Igen... Cassy akart látni, bár nem tudom mért, nem sok közöm van MÉG hozzájuk. Azért érdekel a dolog... Szokásomhoz jó híven, most is farmerban és egy egyszerű fekete pólóban mászkálok kinn, na meg a pálcámmal a kezemben. Nem tudom mért, egyszerűen csak elővigyázatosság. A kedvem átlagos. Se jó, se rossz. Elgondolkodva állok a megbeszélt helyen. Cassy késik... nem vagyok ideges, hozzá jó képet kéne vágnom. Hogy is mondjam... vele nem lenne már olyan izgalmas újat húzni. *
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park EmptyKedd Május 04, 2010 3:39 am

*Ha a fiú Cassyre vár, akkor még várhat jó sokáig. A nőnek ugyanis dolga van a világ másik oldalán. Anor érkezik szélfelhőből kibontakozva. Neki a szél az eleme, és ezt utolsó cseppig ki is használja. Így hát nem meglepő a kisebbfajta forgószél amit jelenlétével kavart. Elegáns nagyon kék talárt visel karcsú nem túl izmos alakján.*
- Te lennél hát James? Chace már említett egyet s mást rólad... - *hozza a fiúra a szívbajt, kellemes sima modorával, és furcsán nyugodt hangjával.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park EmptyKedd Május 04, 2010 3:46 am

*Forgószél? Szerencse hogy a fa mögött állok, így nem kap el annyira a férfi furcsa és szokatlan megjelenése. Nem sokan járnak ám így itt, inkább csak hopponálnak vagy valami. Nem is igazán foglalkoztat először, hogy ki az a valaki aki itt van... valahogy, olyan ismerős volt. Aztán jöttem rá ki is pontosan. Alex ikertestvére. Nem ismertem Anort, csak az iskolában, vacsoránál láttam párszor. Meg tudom különböztetni őket. Mégsem olyan egyformák.
Amikor megszólít, összeráncolom a homlokom és megfordulok hirtelen mozdulattal. Pálcám zsebembe teszem, majd mikor már az apám nevét is említi, biztos vagyok benne hogy tuti engem szólított le.*
-Én lennék, személyesen. Na és maga ki? *Nem ijesztett meg. Azért nem adom a tudatára, hogy tudom ki ő. Inkább mondja el Anor...*
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park EmptyKedd Május 04, 2010 3:48 am

*Alaposan szemügyreveszi a fiút, és elégedetten látja hogy nem egy ijedős fajta. Nyugodtan higgadtan fordul vele szembe*
- Sokféleképpen szoktak hívni, de amennyiben a nevem érdekel azt elárulhatom. Anor Azgard vagyok. * mutatkozik be a férfi, és kezet nyújt a fiúnak formálisan. Hosszú ujjai vannak, akár zongorázhatna is velük.*
- Régóta vársz itt?
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park EmptyKedd Május 04, 2010 3:53 am

*Nem vagyok ijedős fajta tényleg... és ha még Anor megtudná miket művelek néha az iskolában... nemtudom mit mondana, de azt igen hogy az ikertestvére nem örülne neki. Még egy évem van, ezt azért valahogy ki kéne vészelni. A felém nyújtott kezet megszemléltem először csak, majd kezet is fogtam vele. Férfiasan, nem kíméltem. Mellesleg kezdett derengni hogy pontosan ki is ő...*
-Áhá. Amúgy nem, csak egy... tíz perce. Cassy hol van? Úgy volt ő jön... mivel beszélni akar velem... de pontosan miről is? *Érdeklődtem Anortól, miközben nekidőltem a fának és összefontam a karjaim. Figyeltem. Érdekelt minden szava.*
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park EmptyKedd Május 04, 2010 3:57 am

*Nem kételkedik benne hogy James nem egy angyal. Elvégre ha az ő követői közé akar tartozni akkor nem lehet egy szívbajos kölyök. Erről az jut eszébe, hogy mindenképp összehozza Teddel, hátha ketten több fejfájást tudnak okozni imádott testvérének.*
- Cassynek dolga van, ő nem fog jönni ma. * válaszol a férfi, és a közeli pad felé indul, és leül. Elegánsan.
- Arról akarok veled beszélni amit ha jól tudom apád is elmondott neked otthon.
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park EmptyKedd Május 04, 2010 4:05 am

*Na igen... Senkitől sem hallottam még azt hogy "jófiú" vagy esetleg "aranyos" maximum ha a lányok nem ismernek, akik elmennek mellettem. A kérdésemre, az egyikre báris, konkrét választ kapok.*
-Hát oké. Nekem maga is jó. *Magyaráztam, közben Anor után indultam, de én nem ültem le. Előtte álltam és hallgattam mit mond. Aztán kezdett el nekem derengeni, hogy apám mit is mondott még év elején. Elméletileg, először csak célozgatott egyes másra, de végül lejött belőle az, hogy minden megváltozik és blablabla, ja meg hogy a Sötét Nagyúr engem akar. Nem vágom teljesen mért, de... oké! Elvégre, mért ne?*
-...és?
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park EmptyKedd Május 04, 2010 4:08 am

*Nem. Nem vágyik vérnyomás növelő szemtelen kölyökre. Ha a tőszavas mondatokon és kérdéseken kívül nem nyög ki mást, Anor szimplán meg fogja átkozni, nem érdekelve ki fia borja.*
- És az érdekelne hogy te ehhez hogy viszonyulsz. Ha sehogy akkor ne raboljuk egymás idejét. * jelenti ki hidegen, és félig a fiú felé fordulva rámereszti szürke szemeit. Nem ijesztő szempár, nem villog, nem változik vörösre meg hasonlók. Inkább szelídnek mondható. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park EmptyKedd Május 04, 2010 4:15 am

*Nem akarok újat húzni Anorral, de én tudom, hogy kellek neki. Le se tagadhatna. Végighallgattam, majd elmerengtem a kérdésen vagy min. Halvány, úgymond ravasz mosoly jelent meg az arcomon.*
-Hogy viszonyulok? Hát először is nincs sok választásom mivel apámra ütöttem. Mondjuk úgy, már az is elég volt hozzá mikor elsős koromba megtudtam hogy Famines lettem. Aztán... egy éve a fekete mágia birtokába kerültem. Azóta eléggé meg is változtam. Sokan, akik eddig nem ilyennek ismertek, rám sem ismernek már... nem tudják elképzelni mi lett velem. Ja meg év elején még nem gondoltam komolyan, mikor apám mondta nekem... de... az év folyamán fontolgattam... és maga őszintén megvallva szimpatikusabb nekem mint az igazgató. *Aki mellesleg már egyszer kétszer kiakart vágni, de sosem lett belőle semmi. Ennyi... a szónoklást befejeztem egy ideig, ha Anort érdekli valami úgyis megkérdezi. Már... gondolom én.*
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park EmptyKedd Május 04, 2010 4:20 am

*Őt azonban nem zavarja a szónoklás, valahogy Tedre emlékezteti aki szintén valami hasonlóval jött hozzá. Persze ő a családja elől menekül még mindig. Azok meg nem tudják elfogadni hogy a fiú nem kér belőlük.*
- Ahha, tehát eltolódtál a fekete mágia felé. Ezzel nincsen semmi baj. Tudod, innen még van visszaút, később már életed végéig nem lesz. A Sötét Oldalt életed végéig szolgálod. - *jegyezte meg a férfi, miközben lassan felállt, és kinyújtózott.*
- Van most dolgod?
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park EmptyKedd Május 04, 2010 4:24 am

*Nekem még nem volt szerencsém Ted-hez, de mivel be akarok kerülni a Kviddics csapatba azért, muszáj lesz megkeresnem nemsokára... Meg érdekel a srác képe is ami azt illeti. Van egy olyan érzésem, hogy jól ki fogunk jönni.*
-Tudom.... de ha ezt választom... akkor tudatában vagyok evvel. Szóval, érti. *Jegyeztem meg, miközben ismét a férfi szemébe néztem és a kérdésre vállat vontam.* Nincs. Mért? *Nincs dolgom, óráim se, szóval az egész napom/délutánom szabad.*
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park EmptyKedd Május 04, 2010 4:28 am

*Ő biztos benne hogy a két fiú jól ki fog jönni egymással. Anor per pillanat arra vár hogy Ted nagykorú legyen és csatlakozzon hozzá.*
- Értem mi a gond. Korai még a döntés. * vonja le a tanulságot a férfi, és kissé elgondolkodva néz a fiúra. Valaha ő is volt ilyen fiatal egy ikerrel megáldva ráadásul, akivel sokáig nagyon jóba voltak. Csak egy buta családi szakadás miatt ők is eltávolodtak egymástól.*
- Elmehetnénk sétálni, és beszélgethetnénk. Nem erről, hanem csak úgy amiről szeretnél. Nem foglak sürgetni, majd döntessz ha úgy érzed itt az ideje. Apád is türelemmel lesz efelől biztosíthatlak.
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park EmptyKedd Május 04, 2010 4:34 am

*Megráztam a fejem. Nem... nem az a gondom. Elvégre, egyáltalán nincs gondom. Csak egy kicsit furcsán magyaráztam meg. Ennyi.*
-Már döntöttem. Tudom mit akarok, ennyi. És még haszna is lehet belőlem... elvégre lassan teljesen kitanulom a vízmágiát. *Mondtam. Valószínű, hogy Anor még nem tudja hogy vízmágusnak tanulok. Mellesleg nem pont ilyennek képzeltem el a Sötét Nagyurat, de így is oké... gondolom tud másmilyen is lenni. Ebben biztos vagyok.*
-Oké, mehetünk. *Egy pillantást vetettem a férfire, megvártam még elindul és mentem én is vele. Egymás mellett sétáltunk, próbáltam elgondolkodni ezen-azon...* Pontosan, mért is szeretné, hogy én is maguk közé tartozzak? *Ugye... igazából Anor ajánlotta fel apjámnak ezt.*
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park EmptyKedd Május 04, 2010 4:40 am

*Vízmágus, több mint nagyszerű. Anor arcán mosoly jelent meg, de ebbe semmi érzelem semmi kedvesség nem volt megtalálható. Kiszámított, hideg bájmosoly volt.*
- Vízmágia... nem rossz nem rossz. * mondta elismerően a fiú felé biccentve, majd lassan sétált tovább.*
- Fiatal vagy, így sok olyan helyre be tudsz jutni ahová mi felnőttek, nem. Ésez nagyon fontos a mi szempontunkból. Meg nem utolsó szempont az sem hogy magam köré szeretném gyűjteni az elemeket. * mondta Anor.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park EmptyKedd Május 04, 2010 4:45 am

*Elmosolyodott... láttam hogy semmi érzés nincs benne, de azért örültem neki. Meg a dicséretnek is. Nem sokat kap ebből mostanság az ember. Bólintottam egyet, végighallgattam a kérdésre a választ. Pár pillanatig elmerengtem.*
-Értem. Szóval akkor egy jó pont az is, hogy vízmágus vagyok... amúgy, még mindig az iskolában van? Vagy hol tudom megtalálni, ha esetleg lenne valami...? *Igazából fogalmam sincs mi lenne az a valami, csak úgy szemebe jutott. Figyelmesen vártam a választ, miközben lassan már barna szemeim le se vettem Anorról.*
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park EmptyKedd Május 04, 2010 4:51 am

*Nem néz a fiúra, valamit a távolba néz, de érzi hogy figyelik. Nem hízeleg neki, őt mindenki megnézi. Vagy a külseje miatt vagy a kisugárzása miatt, így már fel sem veszi ha rajta felejtődik egy egy szempár.*
- Igen mindenképpen jó pont. Majd bemutatlak legközelebb egy kedves ismerősömnek. * mondja anor, és tőle furcsán hangzik a kedves ismerős kifejezés.*
- Az iskolába vagyok még, minisztériumi ellenőrzés címszaván. Sikerült elérnem hogy a látogatásom időtartamát a teljes tanévre terjesszék ki. Alexet a guta ütötte meg, mikor megtudta hogy mindenbe beleszólhatok. *mesélte a férfi, majd megint kinyújtózott. Nem sokat aludt elmúlt éjszaka.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park EmptyKedd Május 04, 2010 4:57 am

*Elmerengtem a kedves ismerős kijelentésen. Vajon ki lehet az? Érdekel... persze hogy érdekel... *
-Rendben. Várom az alkalmat. *Jegyeztem meg, miközben Anor már folytatta is. Egy halvány félmosoly megjelent az arcomon, közben felnéztem a férfire, mivel egy kicsit mégis magasabb volt tőlem. Annak végképp örültem hogy Anor még mindig az iskolában tartózkodik. Így nem nehéz megtalálni.*
-Ez jó, akkor legalább tudom hol keressem. Alexszel régóta nincsenek jóban? Ahogy így a szavaiból kivettem... nem nagyon szerethetik egymást. *Igazából nem akar belegázolni Anor magánéletébe, de amit a szívén az a száján.*
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park EmptyKedd Május 04, 2010 5:06 am

*Nah persze, arra a találkozásra ő is nagyon kíváncsi lesz. Alig várja, de Tedet egyenlőre leköti a tűzmágiája megszelidítése.*
- Igen ott megtalálsz a másodikon van szobám. Ha esetleg kellenék. * bólogatott, majd a következő kérdésre kissé meglepődik de válaszol.*
- Hát, igazából nem vagyunk rosszba, csak jóba se. Egy buta családi viszály miatt távolodtunk el egymástól, és mire ezt tisztáztuk magunk közt, már nem volt ugyanolyan a kapcsolatunk. Van pár dolog amiben nem értünk egyet. * mesélte a fiúnak, majd az égre nézett.*
- Nah, menj vissza nehogy drága testvérem azt hihesse hogy rablom a diákjait. *bocsátotta útjára a fiút, majd ahogyan érkezett egy szélviharban el is tűnt.*

// Köszi a játékot//
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kirinashi Nikumi park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park EmptyKedd Május 04, 2010 5:15 am

*Ismét bólintottam egyet. Nem tervezem zaklatni Anort, de azért még szükségem lehet rá néha... Láttam rajta, hogy a kérdésem egy csöppet meglepte. De mivel válaszolt rá, ezért nem mondtam semmit.*
-Á értem. *Ennyi jött végül legalább evvel is tisztában leszek. Végül Anor visszaküld. Nem ellenkezek, úgyis kezd egy kicsit borulni, lehet hogy esni fog.*
-Rendben, megyek. Örültem a találkozásnak és várom a következőt is.*Mondtam, majd miután a férfi eltűnt én is visszasiettem az iskolába.*

//Én is Razz//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kirinashi Nikumi park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park EmptyPént. Május 28, 2010 7:59 am

* Sebastiano épp a Japán negyedben bóklászik és egy parkba téved be. Fekete hosszú kabát volt rajta. A kabát alatt egy zöld felső és egy sötét farmernadrág. Majd meglátott egy padot ami egy nagy lombos fa alatt volt. Oda sétált a fa alatt lévő padhoz és leült. Egy ideig nézelődött sok mindent felfedezett, de egyik sem volt arra méltó hogy sokági elvonja a figyelmét. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kirinashi Nikumi park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park EmptyPént. Május 28, 2010 8:04 am

*Zac letéved valahova. Ő nem tudja hogy hol van itt még nem volt. Majd meglát egy fiút aki egy padon ül*-hello! Zac Teren vagyok-* Köszön és előveszi a könyvét és olvasgat*- ja bocs de olvasnom kell mert tiszta ideg leszek-* Mondja a fiúnak és csak olvasgat de semmit mással nem törődik. Amúgy fekete nadrág és bőrkabát van rajta, az alatt pedig egy fehér póló. Egy kicsit eltér a többi ruhájától.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kirinashi Nikumi park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park EmptyPént. Május 28, 2010 8:11 am

* A fiatal halálfaló kissé meglepődik mikor oda téved hozzá egy tőle jóval fiatalabb fiú. De az még nem lenne baj, de hogy csak úgy oda jön és köszön neki...még hozzá azt mondja hogy hello! Ez már sok. Minimum letérdel elé és úgy kérdezi meg, hogy esetleg köszönhet-e neki. De mivel ma jó kedve van vissza köszön.*
-Üdv. *Csak ennyit mond, ma nem túl beszédes.*
-Ok. Csak nyugodtan. *Legalább ha olvas akkor nem szól hozzá, és neki az csak is jó lehet. Majd rápillant a fiúra egy pillanatra. ~micsoda stréber~.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kirinashi Nikumi park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park EmptyPént. Május 28, 2010 8:32 am

~ hát ez a gyerek egy kicsit olyan beképzelt lehet ~* Majd elteszi a könyvet és a pálcájának a tartóját kipattintja. Majd azt mondja*- Látom hogy egy kicsit beképzelt vagy vagyis nagyon-*Mondja ja és amióta itt van még senkit nem sértett meg.*~ Na ebből mi lesz. De ezen a gyereken nagyon látszik hogy beképzelt. Majd a pálcájához teszi a kezét hátha valamit varázsolni kell neki.*

//fagyi finom epres fagyi Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kirinashi Nikumi park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park EmptyPént. Május 28, 2010 9:06 am

//olvad//

-Én beképzelt? Ugyan már. Valamit biztos nagyon elnéztél. Véletlenül nem kell neked szemüveg? *Cinikusan viccelődik a fiúval. *
-Te miket gondolsz rólam? *Most kedve lenne valami átokkal megátkozni, de úgy van vele, hogy még azt sem érdemli meg. Nem fogja a tudását ilyenre pazarolni mint ő. Eddig csak előre nézett a semmibe. Majd megfordul és ránézett Zecre, látta hogy már a pálcáját vette elő, ezen elmosolygott, mert lehet hogy azt hiszi a gyerek, hogy lesz valami, pedig nem, ő nem olyan hogy bántson egy gyereket.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kirinashi Nikumi park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kirinashi Nikumi park   Kirinashi Nikumi park Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kirinashi Nikumi park
Vissza az elejére 
1 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: Japán negyed-
Ugrás: