Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapTópart - Page 10 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Tópart - Page 10 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Tópart - Page 10 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Tópart - Page 10 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Tópart - Page 10 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Tópart - Page 10 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Tópart - Page 10 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Tópart - Page 10 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Tópart - Page 10 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Tópart - Page 10 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Tópart - Page 10 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Tópart - Page 10 Vote_lcapTópart - Page 10 Voting_barTópart - Page 10 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Tópart - Page 10 Vote_lcapTópart - Page 10 Voting_barTópart - Page 10 Vote_rcap 
Ted Forrester
Tópart - Page 10 Vote_lcapTópart - Page 10 Voting_barTópart - Page 10 Vote_rcap 
James Miller
Tópart - Page 10 Vote_lcapTópart - Page 10 Voting_barTópart - Page 10 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Tópart - Page 10 Vote_lcapTópart - Page 10 Voting_barTópart - Page 10 Vote_rcap 
Sindy Logan
Tópart - Page 10 Vote_lcapTópart - Page 10 Voting_barTópart - Page 10 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Tópart - Page 10 Vote_lcapTópart - Page 10 Voting_barTópart - Page 10 Vote_rcap 
Chris Martines
Tópart - Page 10 Vote_lcapTópart - Page 10 Voting_barTópart - Page 10 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Tópart - Page 10 Vote_lcapTópart - Page 10 Voting_barTópart - Page 10 Vote_rcap 
Daniel Reed
Tópart - Page 10 Vote_lcapTópart - Page 10 Voting_barTópart - Page 10 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Tópart

Go down 
+38
Max Martines
Benjamin Doredumble
Daniel Reed
Annie C. Ross
Chris Martines
Alera Bluemoon
Larina Marley
Nathaniel L. Matthews
Robert Lawrence
Nicole Hart
Herczeg Alex
Kim Kaguya
Lana Rosemary Lent
Brooklyn Moore
Demi Bieber
Alice White
Wallace Xavier Walters
Ginevra Gwendolyne Green
Hannah McDowal
William Quentin Watson
Akimoto Masaki
Jacinta Hernandez
Alex Wilfred
Soshy Hatchet
Ingrid Weiss
James Miller
Jason Shuyler
Gregory Kinsey
Solaria Luthia
Ted Forrester
Remus Lupin
Miriam Hewer
Midori Tsiro
Ophelia McCord
Yasmine S. Moore
Sindy Logan
Allison Diamond
Főmesélő
42 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 19 ... 28  Next
SzerzőÜzenet
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 10 EmptyCsüt. Május 13, 2010 2:38 am

*Reflex szerűen én is a macska után pillantok. Nem tudom, hogy pontosan mért is van ez a rémült pillantása a lánynak, meglepődök. Kérdezni nem kérdezek rá, annyira nem érdekel. Én kivételesen nem mosolygok, csak állok, rezzenéstelen arccal és onnan figyelem Liza mozdulatait. A be nem fejezett mondatra felkapom a fejem.*
-… de? *Mondjuk oké, én mindenben védem Blake-t, mivel az egyik legjobb barátom. Már régóta jóban vagyunk, sőt… már nem túl rég óta úgymond „üzleti” kapcsolatban is állunk egymással. Aztán bólintok, nem szeretem, amikor valaki megismétel. Olyan fura visszahallani, amit én mondtam az előtt. * Ja, szinte mindenkinek van… bár aki szerencsés, annak nincs. *Vonja meg a vállát, majd összeráncolja a homlokát. Mire is volt ez a ne? Nem értem… na mindegy. Bocsánatot kér… ezt legalább tudom értékelni egy kicsit.*
-Ahhaa.. értem. Nekem ok, végül is bemehetünk. Úgysincs jobb dolgom. *Aztán ellöktem magam a fától és lassan elindultam. Aztán pár lépés után bevártam Lizát, de tudtam, hogy úgyis követ. Igazából megfeledkeztem a vállamon lévő, halálfaló jelről, de szerencsémre, Liza talán csak egy tetoválásnak nézi majd…*


//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Tópart - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 10 EmptyCsüt. Május 13, 2010 5:50 am

//Olvadunk//




*Liza még mindig James közelében áll,és mélyen a szemébe néz.Majd amikor rákérdez befejezi a mondatát.*
-De nekem anniyra nem szimpatikus,de ha megismerném,akkor lehet,hogy más véleménnyem lenne vele kapcsolatban.*Magyaráz,gyengéd hangon és kedves mosollyal.De nem sokáig mosolyog hisz James arcán még egy kis mosoly se jelent meg,amióta beszélgetnek,kivéve amikor megérkezett,de az inkább gúnyos mosoly volt.És egyáltalán nem érti mért ilyen komor.*
-Te mindig ilyen szoktál lenni?Vagy csak velem vagy ilyen rideg?*Kérdez rá,de nem sértésnek szánta,és reméli,hogy nem vesszi rosszul James a kérédeket.Közben persze elindult a fiú után,de még egy kis kitérőt tesz és gyorsan felkapja a cicusát.*
-Mit jelképez az a valami ott a válladon.*Nagyon ismerős neki a jel,de nem tudja hová tenni.Valahol már látta,ebbe megvan győződve,és nincs túl jó érzése tölle.*
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 10 EmptyHétf. Május 17, 2010 6:34 am

*Hűvös van, ő mégis kinn ólálkodik a tóparton. A szél enyhén fúj, az eső most nem esik de, az eget eltakarja a sok felhő. Igazából, gondolkodni jött ide. Imádja ezt a helyet, bár ez kivételesen egy kicsit túlzsúfolt. Vörös haja kiengedve, a szél néha-néha belekap. Elég lengén van öltözve, ami azt illeti. Egy egyszerű fekete nadrág-fekete övvel, aminek ezüstös csatja van, kék rövid ujjú póló felette egy fekete kapucnis felsővel. A kapucnija most is a fején van, onnan bújdosnak ki a vörös tincsek. Egy ideig, zsebbe dugott kézzel sétálgat a parton, majd felmászik az egyik sziklára és onnan kezd nézelődni. Nem is figyel másfelé… észre sem veszi, hogy talán más is van itt.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 10 EmptyHétf. Május 17, 2010 6:39 am

*William a fák közül bukkan fel, és nézi a lányt. Különösnek találja, valahogy... Más, mint amihez eddig szokott, de nem tudja miért. Kicsit félredönti a fejét, mint egy kíváncsi kutya, majd csendes léptekkel a szikla mögé áll, és leül a tövébe... Vigyázott, hogy a lány ne hallhassa meg.
Fekete bakancsot, fekete farmert, fekete pulóvert és fekete ballonkabátot visel. Ahogy elhelyezkedik, hátrahajtja a fejét, és felnéz a vörös hajú lányra, majd megszólal.*
- Még a végén leesel onnan, szépségem. Nagy veszteség lenne.
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 10 EmptyHétf. Május 17, 2010 6:46 am

*Teljesen úgy érzi magát, mint az a nő… a Titanicban. Már csak a „szőke” herceg kellene és a korlát… A kapucnit közben lefújja a szél a fejéről, és így láthatóvá válik rendesen a vörös haja. Tovább figyeli a tavat, ahogy a szél fújja és hullámzik. Néhol halak ugrálnak ki és egyszer csak… egy csobbanás után egy hangot hall meg. Hirtelen fordul meg, kicsit meg is inog a sziklán. Megnézi ki is az okozó. Nem ismeri a fiút, de azért halványan elmosolyodik és lemászik.*
- Köszi, kedves tőled hogy aggódsz, de nem estem le, szóval nyugi. *Nincs túl jó kedve, viszont ez egyenlőre nem látszik rajta. Most kivételesen még bemutatkozni sem felejt el.* Miriam vagyok. *Nekidől a sziklának. Mellesleg nincs rajta a ház kitűző, nem szereti hordani. A Famineset meg elvették ugye tőle… szívás.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 10 EmptyHétf. Május 17, 2010 6:50 am

- Jóhogy aggódom egy ilyen elbűvölő leányzóért...
*Mondja, miközben felkel, és megfordul. Ekkor látja meg a lány arcát.*
- Vooaa... Senki nem mondta, hogy a Wilian környékén tündérek és istennők is járnak... Még nem tudom, te melyik vagy, bár egyelőre az istennőre szavaznék...
*Leporolja kabátján a kezét, majd kezet nyújt.*
- William Quentin Watson...
*Ha a lány elfogadja a kézfogást, elkapja a karját, és kezet csókol.*
- Egy ilyen szép lány megérdemli a tiszteletet. Kár, hogy többet úgysem várnál egy magamfajta egyszerű halandótól...
*Mondja, és kicsit el is bizonytalanodik. Zöld szemeivel a lány arcát pásztázza.*
~ Egész helyes... Még adjuk kicsit a stílust, hátha kiderül, hogy bármire hajlandó lenne, ha ügyesen játszom... ~
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 10 EmptyHétf. Május 17, 2010 6:58 am

*Már az elején belepirul a bókba. Mondjuk, nem olyan könnyű elbűvölni, de William amiket már mond neki… hátazért.*
- Azért ne túlozz! Istennő? *Vonja fel a szemöldökét, aztán elfogadja a kéznyújtást. Halvány mosoly jelenik meg az arcán. A nevet elraktározza, úgy érzi, még szüksége lehet rá. Közben ugye rájön, hogy Will körülbelül olyan idős, mint ő. Eddig még sose látta, de nem baj… mindig a legjobbkor jön a legjobb*
- Mármint a több alatt mit is értesz? *Kérdi meg egy huncut mosollyal az arcán. Így elsőre, igen szimpatikusnak tartja a fiút. Sőt… mostanában ennyire udvariassal még nem is találkozott. Amióta Chace elment az iskolából nem is volt barátja… kicsit megviselték az esemény sorozatok. Közben még feltesz még egy kérdést, csak hogy ne tűnjön már olyan szűkszavúnak.*
- Melyik ház? *Tippelne, van neki olyan is… de majd kiderül most.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 10 EmptyHétf. Május 17, 2010 7:04 am

- Famine, szolgálatára, gyönyörű hercegnő! És a több alatt... Áh, inkább hagyjuk... De nem túlzok, ilyen helyes lánnyal nem találkoztam még. A vörös haj, a helyes pofi, az édes ajkak, a fitos nózi, a kecses nyak... Olyan vagy, mint a legszebb modellek!
*Mondja, és ahogy az archoz ér, jobb kezével meg is simogatja a lány arcát.*
- De ha nem istennő vagy, akkor mi? Ember ilyen csodálatos nem lehet...
*Szavaihoz kedves mosoly párosul.*
- Bocsáss meg azért, amire készülök, de nem bírom ki!
*Ezzel megöleli a lányt, és arcára, majd nyakára hatalmas puszit nyom.*
- Remélem nem tartasz bolondnak, de egyszerűen megragadtad a szívem... De gondolom zavarlak, jobb ha nem is tartalak fel, elvégre nézz csak rám... Nem vagyok helyes pasi, és te nálam jobbat érdemelsz, hisz lelkem gyarló és sötét... Csak te vidítottál fel... És ezt köszönöm is...
*És ezzel hátat fordít, és elindul, de lassú lépésekkel, hogy a lány utána rohanhasson.*
~Meglátjuk, mennyire vagyok sármos... Remélem eléggé, hogy elfelejtsen mindent, és buta módon belém zúgjon ennyitől. Ha nem, akkor sajnos nem éri meg a vesződést.~
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 10 EmptyHétf. Május 17, 2010 7:20 am

-Szóval jól sejtettem. Én is Famine-s voltam… csak egy zűr után áttettek a Plamába. Sajnos. *Jegyzi meg így utólag, aztán halvány mosoly jelenik meg az arcán. Szemei felcsillannak, érzi, hogy nagyon nyomulnak rá. Nem baj, már megszokta, és persze mint mindig, most is engedi magát. Amikor az arcához érnek, végigsimítanak rajta libabőrös lesz.*
-Fogalmam sincs, de azért tényleg nem vagyok istennő. De feltételezzük, hogy mégis ember vagyok. Talán mégis léteznek ilyen „csodálatosak”. *Egoista. Már mást nem is tud mondani, mivel hirtelen megölelik. Ő is átkarolja a fiút, visszaölel. A puszi azért egy kicsit már jobban meglepi…*
-Nyugi, nem tartalak bolondnak. De még sose nyomult rám ennyire valaki. *Ezt nem bántásból mondja, persze a mosoly végig az arcán van. Szemeit nem veszi ki Willéből egyenlőre. A fiú már menni is készül, sarkon is fordul. Miriam persze nem hagyja. Utána siet, mellé szegődik, majd ismét rávigyorog.*
-Ezek után, kedves igenis helyes pasi, nem fogsz olyan könnyen lerázni. *Jegyzi még oda, és igen… valljuk be Will már elsőre elbűvölte.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 10 EmptyHétf. Május 17, 2010 7:25 am

- Igenis helyes pasi? Hmm... Köszönöm a kedves gesztust az elbűvölő, tökéletes lánytól. Már csak az a kérdés mit engednél meg nekem?
*Kérdi, majd megfogja a lány kezét.*
- Mondjuk ezt? Esetleg...
*Másik kezét a lány derekára teszi.*
- Ezt... és talán...
*Ezzel a lány felé hajol, és ha az hagyja, akkor megcsókolja. Mit ne mondjon, élvezi hülyíteni a lányokat, kihívás megtalálni, hogy kinek mi tetszik, és ez a feladat kifejezetten kellemes is tud lenni. Amennyiben Miriam engedi a csókot, szorosan magához öleli a lányt, majd pár csókot ejt a nyakára is. Ha az egykori faminés tiltakozna, csak szomorú kutyaszemekkel néz rá.*
- Nos, mi a véleményed rólam egészen pontosan?
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 10 EmptyHétf. Május 17, 2010 7:33 am

-Igenis helyes pasi! *Vigyorodik el ismét, majd a tökéletes szóhoz még hozzá kellene tennie valamit.* Tökéletes? Én? Akkor nem lennék a Plamában. *Húzza el a száját, majd ismét Will szemeibe pillant. Kicsit gyors neki mondjuk a tempó, de minden olyan gyorsan történi, hogy… a végén már azon kapja magát, hogy megcsókolják. Engedi magát, igazából drága Miriamunk is igen nagy pasivadász. Puha ajkaival felfedezi Willét, közben kezei a fiú nyaka köré fonódnak. A csók után, ismét elvigyorodik. Erre azért nem számított.*
- Erre… azért nem számítottam. Mi a véleményem? *Elgondolkodik.* Értesz a lányok elcsábításához… az oké, de egy kicsit mondjuk túl elhamarkodottnak, tűnsz. Azért velem vigyázz, ne tessék egy ilyen „nagyongyönyörűlánnyal” *itt idézőjelet formál a kezével* játszadozni. *Hát igen… ő ha nagyon kiakad akkor ott minden szakad.*
- Ezek kívül… egészen jófejnek tűnsz. Hol voltál te eddig? *Elneveti magát, csak halkan és egy pillanat az egész. Olyan furcsa érzése van, most hogy így belegondol… még nem jött rá arra, hogy jó vagy esetleg rossz.*


//Fagyi Smile//
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 10 EmptyCsüt. Május 20, 2010 2:21 am

*A fiú elmosolyodik, majd különös gondolata támad... Ez lesz ám csak a játék! Átöleli Miriamot.*
- A legsötétebb rémálmaidban...
*A következő pillanatban elszabadul a káosz, hogy meghódítsa a tópartot, de leginkább a kis, különös párocskát. Liam elkapja a lány nyakát, és a szemébe néz, majd kigáncsolja, a földre nyomja, és ráveti magát. Lefogja Miriam kezeit, térdeit a lány combjai közé ékeli, hogy az ne tudjon védekezni, és ördögi vigyorral nézi a lányt.*
- Tudod most bármit tehetnék veled... Kiszolgáltatott helyzetedből nem tudsz menekülni... Az enyém vagy... És én bármit megtehetek veled...
*Odahajol a lány nyakához, és csókolgatni kezdi, majd erősen beleharap.*
- Remélem ez is tetszik...
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 10 EmptyCsüt. Május 20, 2010 2:32 am

*Átölelik ő visszaölel, de aztán… egyszer csak azon kapja magát, hogy a földön van és Will rajta. Lefogják, mondjuk, amikor a fiú keze a nyakához ért egy kicsit fájt neki. Még jó, hogy nem fujtotta meg… Nem bír megmozdulni, kicsit rémültebb arccal néz a srácra fel.*
-Azért én a helyedbe nem élném bele ennyire magam… *Egyik pillanatról a másikra egy kicsit megváltozott Miriam véleménye. Próbálja kezeit kiszabadítani, de nem megy neki. Most még azt is elfelejti, hogy néma mágus. Avval pedig ki tudná magát szabadítani. Sőt… Csókolgatni kezdik a nyakát, aztán megharapják. Na ennek is ott fog a nyoma maradni…*
-Hééé! Szállj le rólam! *Nem ordibál, avval semmit nem érne el, hiszen senki más nincs a tóparton. Kicsit ez is aggasztja mondjuk, főleg hogy már be is sötétedett… nyugtalan arccal figyeli William-ot, közben még mindig avval küszköd, hogy a srácot valahogy letolja magáról.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 10 EmptyCsüt. Május 20, 2010 2:39 am

- Na mi az, félsz, bogaram... Érzem a rettegés delejező illatát... Csodálatos... Szinte... Csábító...
*Ezzel szenvedélyesen megcsókolja a lányt, majd leszáll róla.*
- De te unalmas vagy... Nem vagy igazán érdekes... Sőt, kifejezetten átlagos vagy, arany kicsi szívem...
*Ha a lány bosszút akarna állni bármivel is, félre ugrik.*
- Szerintem búcsúzzunk el. A buta kislányok nem az erősségeim. Akik annyit sem látnak meg, hogy amit csináltam, csak játék és szenvedély. Egyszerű pici lélek.
*Ezzel zsebre vágja a kezeit, és elindul a kastély felé, persze csak ha hagyják...
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 10 EmptyCsüt. Május 20, 2010 2:49 am

-Tőled? Nyugi, nem lesz olyan szerencséd, hogy féljek tőled! Cöhh… *Csókolják, de ő nem igazán hagyja magát. Csak, ha muszáj. Aztán végre leszállnak róla. Fel is kel, majd egy lépést hátrébb lép. A biztonság kedvéért… És mivel sosem bírja befogni a száját, ezért muszáj lesz visszaszólnia Willnek.*
-Unalmas? *Összeráncolja a homlokát, de egyenlőre nem csinál semmit. Egyenlőre. * Buta?! *Ezt akkor mondja, amikor a fiú már megfordul. Kicsit elmereng, majd halkabban megszólal megint.* Tudod kit nevezzél te butának… *Még mielőtt Will megfordulna, becsukja gyorsan szemeit, koncentrál aztán… ~Locomotor mortis! ~ A földhöz bilincseli a fiút. Még csodálkoznak rajta, hogy ilyen… Famine-s volt, mit várnak el tőle? Közelebb lép Williamhoz.*
-Én szóltam… *Gyengéden mondja, de egy gúnyos mosoly jelenik meg az arcán. Ez az igazi énje… amit már elég régen vett elő.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 10 EmptyCsüt. Május 20, 2010 3:00 am

- Hmm...
*Elgondolkozva nézi a lábait, és közben háta mögött összekulcsolja kezeit.*
- Tudod te vagy a leghülyébb akit valaha is láttam. Mindjárt meg is érted miért...
*Ezzel egy villámgyors mozdulattal kapja elő a pálcáját, és tartja a másikra.*
- PETRIFICUS TOTALUS!
*A szavak majdnem összeolvadnak, olyan gyorsan mondja ki, hisz tudja, nincs sok ideje. Nagyon valószínű, hogy a varázslat betalál, és akkor a lány elterül a hideg füvön. Miriam csak akkor úszhatja meg, ha pokoli szerencséje van, és számít arra, hogy a fiú egyáltalán nem lepődik meg.*
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 10 EmptyCsüt. Május 20, 2010 3:11 am

*Hát igen… a másik pálcáját elfelejtette elvenni. Pedig azt kellett volna. Még mielőtt egy átkot kapna a fejére, mond valamit.*
-Te pedig a legsötétebb alak, de nyugi, én nem vagyok olyan, mint MÁS lányok… *Ebben azért tényleg van valami. Ezek után esélye sincs kivédeni a varázslatot, túl gyorsan jön és váratlanul éri. Nem is tudva magáról a földre zuhan, elterül és ott is marad. Reméljük pokoli szerencséje lesz neki.
Teljesen úgy fest, mint egy halott. Azért azt reméli, hogy Will nem fogja otthagyni. Mellesleg, biztos hogy ki fog találni valamit… ezek után, biztos hogy nem fogja Williamot hagyni csak úgy… *
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 10 EmptyCsüt. Május 20, 2010 3:21 am

- Finite Incantatem!
*Mutat a lábaira, majd odasétál a lányhoz.*
- Tudod... Most megtehetném, hogy beledoblak a tóba... Vagy beraklak a bokrok közé, és itt hagylak. Vicces lenne pár nap múlva visszatérni, és megtalálni a holttestedet. De tudod... Nem vagyok én olyan hű de gonosz, úgyhogy egyszerűen...
*Ezzel kiveszi a lány kezéből a pálcát, a farzsebébe dugja, kihúzza Miriam nadrágjából az övét, felkapja a lányt, odaviszi egy fához, és kezeit hozzáköti egy ághoz.*
- Nem vagyok én olyan rossz alak. És ezét nem haragudhatsz rám, elvégre te kezdtél varázsolgatni. Ha nincs ínyedre egy játék, akkor mondod. Ha mindenkinek megpróbálod leátkozni a fejét, véletlenül valaki egy Cruciatusszal, vagy még rosszabbal válaszol.
*Monologizál, majd újra elmondja a feloldó bűbájt.*
- Na, meg is vagyunk. A kezed azért kötöttem ki, hogy ne csinálj hülyeséget. Most szépen kioldalak, és ha normális és nyugodt leszel, visszaadom a pálcád.
*Ezzel vár a reakcióra.*
- Amúgy tényleg nem vagy unalmas... Ha nem lenne valaki, akit meg akarok hódítani, még össze is akarnék jönni veled. Csak nem reagálsz pozitívan a vadságra, és ez baj.
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 10 EmptyCsüt. Május 20, 2010 3:35 am

*Amikor teljesen feloldják, kicsit megnyugszik. Nem fogja még egyszer megátkozni Willt, ma nem. Főleg, hogy a pálcáját elvették, és hogy ki is kötözték. Persze hallott mindent és sikerült is neki felfogni. Ez utólag látszik rajta.*
-Fú… kösz… nagyon rendes vagy. *Gúnyos hangnem… mit is vártunk ezután?* Ugye nem TE akarsz nekem fejmosást tartani? *Csak éppenséggel nem a fiútól vár fejmosást. Próbálná kiszabadítani a kezét, de tudja, hogy nem megy vele semmire.
Végül ki is oldják (?). Eszébe sincs hülyeséget csinálni, maximum most legszívesebben felpofozná a fiút. De még azt sem… csak pofázik szokásához jóhíven.*
-… ó szóval most már nem vagyok unalmas? Azért néha te is magadba nézhetnél. *Az utóbbit inkább már magának motyogja. Sárgás szemeit nem veszi le Willről, végig a fiú arcát fürkészi. Ó ha most Miriam tudná ki is az akit Will meg akar hódítani…*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 10 EmptyCsüt. Május 20, 2010 3:41 am

*Will előkapja a lány pálcáját, és átnyújtja.*
- No, egyezzünk ki egy döntetlenben, és kössünk fegyverszünetet.
*Mondja, majd zsebre vágja a kezeit.*
- Alapvetően nem vagyok ilyen őrületesen szemétláda egy helyes lánnyal, de ma rossz napom volt, és te olyan kis ártatlannak tűntél. Sajnálom, ha bántottalak.
*Ezzel elindul a kastély felé, közben valamit fütyörészve elindul a kastély felé, és közben visszapillant.*
- Ha valamikor normálisan el szeretnél beszélgetni, agresszió nélkül, keress meg...
*Ezzel tovább indul, és ujjai között kezdi forgatni a pálcát.*
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 10 EmptyCsüt. Május 20, 2010 3:50 am

*Elveszi a pálcáját, majd nekidől a mögötte lévő fának. Kicsit elmereng, de végül… megenyhül. Legalábbis egy kicsit.*
-… mindegy, hagyjuk. *Azzal int egyet és miután Will eltűnt ő is elindul. Viszont akár mennyire is van késő, őt nem érdekli. Leül az egyik közeli padra. Belemerül teljesen gondolataiba. Mondjuk, ilyen sem történt vele a négy év alatt. Egy fiúnak sem volt annyi bátorsága, hogy megátkozza –vagy valamit, mást- Miriamot. Kicsit összehúzza magán a pulcsit, kezd fázni. Egy jó fél órás kinn ülés után elindul be a kastélyba, onnan pedig a szobájába.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 10 EmptyPént. Május 21, 2010 2:24 am

*William az egyik kövön ül, törökülésben, fekete pólóban, farmerban és bakancsban. Becsukott szemekkel, térdein pihentetett kezekkel élvezi, ahogy a javuló időben a szél bele-belekap ruhájába. Úgy érzi, az élete azon az úton jár, melyet mindig is akart. Bár az út sötét, és veszélyes, megküzd a nehézségekkel, és végül azzá válik, akivé válni akar. Cassy jár az eszében, a gyönyörű és veszélyes halálfaló, aki mentorává vált. És többé is. Kivesz a zsebéből egy hajgumit, és hátrafogja haját, majd végigsimít vöröses borostáján, mely életében először jelent meg, és már két napos... Már egészen szépen látszik.*
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 10 EmptyPént. Május 21, 2010 2:35 am

*Erre pont nem számított. Éppen csak egy sétára indult és ismét Will-be botlik. Valahogy… kísértik egymást? Bár igaz, már „béke” van. Reméli az is marad.
Fekete nadrág, lila póló –valami fehér kinézhetetlen felirattal- és Vans cipő van rajta. Haja kiengedve, ami a szél jóvoltából néha fellibben. Szeme most is ki van festve, alul fekete szemceruzával, ami jól kiemeli sárgás szemei színét; felül pedig halványlilával. Ma teljesen lilás kedvében van. Ezen kívül még egy érdekes parfüm illata is szálingózik körülötte.
Mondhatni, hogy a kedve egészen jó. Bár az érzelmeit még mindig nem tudja korlátozni. Fogalma sincs, miért gondol ennyit Willre, és arról se, hogy mért akar kötődni ennyire hozzá. Ez most rögeszméje lett… muszáj, hogy az övé legyen a fiú. Igaz, hogy avval is tisztában van, hogy Will mást akar elhódítani, de reméljük, ez majd megváltozik… Reméljük.
Közelebb sétál a kövön üldögélő egyéhez, és egy halvány mosollyal az a arcán köszönti is.*
-Szia. Zavarok? *Kérdezi lány hangján. Nem szeretné azt hallani, hogy igen…*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 10 EmptyPént. Május 21, 2010 2:40 am

- Üdv! Nem zavarsz, tedd csak le magad. Hogy vagy?
*Kérdezi William csevegő stílusban, miközben a lány felé fordul a kövön. Mintha kicsit sápadt lenne, és sejtelmesen mosolyogna. A varázspálcája az övébe tűzve pihen. Majd felemeli a fejét, és beleszimatol a levegőbe.*
- Neked van ilyen illatod? Vigyázz ezzel, még a végén pár srác gondolkodás nélkül rád fogja vetni magát.
*Mondja, majd visszafordul a fák felé.*
- Mi járatban itt a tónál? Amúgy tényleg sajnálom a múltkorit...
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 10 EmptyPént. Május 21, 2010 2:51 am

*Nem a válasz, aminek örül. Le is ül a másik kőre, majd halványan rámosolyog Willre. Talán most nem kéne megbíznia a fiúban, de mégis… úgy érzi, meg kell. Miriam nem szívbajos, mások talán futva menekülnének ezek után már Willtől.*
-Köszi, egészen jól. Na és te? *Persze vissza is kérdez. Szokása, főleg ha nem akarja, hogy csend legyen. Mert az ugye… nem túl kellemes. Közben Will megérzi az illatát –ami mondjuk nem is lepi meg, hisz a parfüm tényleg erős-. Kicsit felkuncog.*
-Igen, nekem van ilyen illatom. Azért… reméljük, nem vetik rám magukat. Tudod… nem túl kellemes érzés. *Nem célozgat, de a végén akaratlanul is elmosolyodik. Aztán ismét bocsánatot kérnek tőle. Legyint egyet.*
-Hagyjuk a múltat. Amúgy csak sétáltam, gondoltam megnézem kit, találok erre. Mondjuk, nem csalódtam… *Sárgás szemeivel Willébe néz, aztán folytatja.* Na és te? Hogy-hogy csak így egyedül?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tópart - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 10 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tópart
Vissza az elejére 
10 / 28 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 19 ... 28  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: