Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapŐsi romok - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Ősi romok - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Ősi romok - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Ősi romok - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Ősi romok - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Ősi romok - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Ősi romok - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Ősi romok - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Ősi romok - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Ősi romok - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Ősi romok - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Ősi romok - Page 2 Vote_lcapŐsi romok - Page 2 Voting_barŐsi romok - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Ősi romok - Page 2 Vote_lcapŐsi romok - Page 2 Voting_barŐsi romok - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Ősi romok - Page 2 Vote_lcapŐsi romok - Page 2 Voting_barŐsi romok - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Ősi romok - Page 2 Vote_lcapŐsi romok - Page 2 Voting_barŐsi romok - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Ősi romok - Page 2 Vote_lcapŐsi romok - Page 2 Voting_barŐsi romok - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Ősi romok - Page 2 Vote_lcapŐsi romok - Page 2 Voting_barŐsi romok - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Ősi romok - Page 2 Vote_lcapŐsi romok - Page 2 Voting_barŐsi romok - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Ősi romok - Page 2 Vote_lcapŐsi romok - Page 2 Voting_barŐsi romok - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Ősi romok - Page 2 Vote_lcapŐsi romok - Page 2 Voting_barŐsi romok - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Ősi romok - Page 2 Vote_lcapŐsi romok - Page 2 Voting_barŐsi romok - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Ősi romok

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Armyn Pain
Halálfaló
Halálfaló
Armyn Pain


Férfi Kor : 40
Hozzászólások száma : 15
Tallérok : 0
Pontok : 0

Ősi romok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ősi romok   Ősi romok - Page 2 EmptyPént. Ápr. 29, 2011 10:16 am

Élvezi ezt a kis csetepatét, végre valami kis mozgalom, ami kirántja az unalmas szürke hétköznapokból és a potenciális áldozatok közül, akik két sikítás után meghalnak a kezei között. A múltkori veresége után, még inkább gyilkos kedve van, nem heverte ki, ha ilyesmiről van szó, elég érzékeny lélek. A rúgás célba ért, de ezúttal nem vigyorog, komolyan veszi ellenfelét, látszik, ő sem a semmiből építette fel magát, és egész jól harcol. Valami fejesnek tippelné be, de nem biztos benne, és nem érdekli annyira hogy szavakba öntse.
- Egy kutya, de nem veszett - mosolyodik el, és figyeli hogy mit művel a másik, a felé szaladásra nem reagál, ezt ismeri, így inkább mikor Leon a feje felé rúg, villámgyorsan megragadja a lábát, és megcsavarja a levegőbe, hasra ejtve a férfit. Bár így a lábai válnak kissé védtelenné, de bevállalja a kockázatot, és arrébb szökken, ezúttal a távolságtartást szemeli ki célul. Egy erős átkot küld a heverő férfire.
- Sectumsempra! - szegezi rá a pálcát, és mondja az átkot, mert így erősebb a hatás ha célba ér. Az átok nyomán, több mély sebnek kellene felszakadnia, és pokoli kínokat okoznia.
- Crucio! Bombata! Klezur! - zúdítja Leonra átkok hadár, ami eszébe jut, és figyel arra hogy kellő távolságban maradjon tőle. az utolsó átok egy fekete vakfoltot hivatott a férfi feje kőré szőni hogy egy pár percig semmit ne lásson.
Vissza az elejére Go down
Gróf Leon Oswald
Felnőtt
Felnőtt
Gróf Leon Oswald


Férfi Kor : 45
Lakhely : Wilard
Hozzászólások száma : 37
Tallérok : 0
Pontok : 0

Ősi romok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ősi romok   Ősi romok - Page 2 EmptyPént. Ápr. 29, 2011 10:43 am

Ahogy megragadta a lábam, már tudtam mi fog következni, és hason értem földet. Ahogy földet érek, felkészülök az átok elkerülésére, és mikor elkezdi mondani, már arrébb is szökkentem így nem ér célba a varázslat, de nem sokon múlott. Elég gyors ajkú a fickó, így éppen hogy csak elkerültem a mély sebeket. Feltápászkodok, és már érkezne is a következő átok, de én sem tétlenkedek.
-Protego horribilis!-Kiáltom el magam, ami egy láthatatlan falat eredményez, és hátra veti a fickót. Tudom, hogy egy másodpercre sem lankadhat a figyelmem, így mikor a Bombata érkezne cselekednem kell. Magam alá mutatok, és elkiáltom magam.
-Defodio!-Egy lyuk keletkezik alattam, aminek köszönhetően, a robbantó varász, nem engem robban véres cafatokká, hanem a mögöttem álló romos falat. Sajnos ennek köszönhetően, magam ejtettem csapdába, így egy hopponálással egy fal mögött kerülök elő, így elkerülve a fickó újabb varázslatát, és egyúttal el is tűnve a szeme elől. Pár pillanatra megpihenhetek, aztán a fal mögül kirobbanva megtámadom.
-Capitulatus!-Kiáltom, a fickó kezében tartott pálcára mutatva. Ha nem talál, akkor egy másik varászlatot vetek be.
-Descendo!-Ezzel a varázslattal tárgyakat lehet feldönteni, így nem kell pontosan céloznom, ha csak a fickó kezét is találom el, akkor is hanyatt vágódik.

//A varázslatokhoz ezt a forrást használtam.//
Vissza az elejére Go down
Armyn Pain
Halálfaló
Halálfaló
Armyn Pain


Férfi Kor : 40
Hozzászólások száma : 15
Tallérok : 0
Pontok : 0

Ősi romok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ősi romok   Ősi romok - Page 2 EmptyVas. Május 08, 2011 7:59 am

Nem tűnik meglepettnek a támadás hatására, de Armyn nem bánja, legalább kicsit megizzad ebben a kis... összeröffenésben. Feszülten figyeli hogy mit lép a férfi, és mikor a láthatatlan fal visszaveti, rá is segít és megfordul a levegőben, lábra érkezve, csak kicsit jobban becsapódva, hogy megroppannak a csontjai is szinte, de nem törődik ezzel, lesz még ideje bőven ezzel foglalkozni.
- Crucio! - kiáltja el magát, és alig egy fél pillanaton múlik hogy nem Leont kapja el, hanem a Bombata után ez is a falba csapódik. A lefegyverző átok elől fürgén félrevetődik, így az célt téveszt, míg a másikat kivédi.
- Protego! - aztán nem teketóriázik tovább sokat, lábbilincselő átkot küld a férfi felé, és ha az eltalálta akkor egyből a torkát veszi célba a késével. Ha nem sikerül a szúrás, akkor a férfi elől elhopponál, és az egyik sziklán jelenik meg. Megpihen egy fél pillanatra, onnan pillant le Leonra. Látszik hogy az egyik karja sérült meg talán az egyik vetődés közben, ezt maga sem tudná megmondani.
- Te kutya...Tudod, hogy régóta te vagy az első rendes ellenfelem, aki nem kúszik máris a porban a csizmám talpát nyalva hogy gyorsan és kíméletesen öljem meg? - intézi a szavait a férfihez, majd minden átmenet nélkül széles mosoly jelenik meg az arcán.
- Sectumsempra! Crucio! Avada Kedavra, dögölj már meg te nyomorék... - kiáltja el magát az átok sorozat végeztével, és ismét szabad kézzel, tékvandó stílusban késsel neki Leonnak.
Vissza az elejére Go down
Anthonyn Dolohov
Kalandor
Kalandor
Anthonyn Dolohov


Hozzászólások száma : 92
Tallérok : 0
Pontok : 36

Ősi romok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ősi romok   Ősi romok - Page 2 EmptySzer. Jún. 15, 2011 10:36 am

Inaktivitás miatt lezárom!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ősi romok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ősi romok   Ősi romok - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Ősi romok
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Határtalan :: A világban-
Ugrás: