Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapŐsi romok EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Ősi romok Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Ősi romok EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Ősi romok EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Ősi romok EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Ősi romok EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Ősi romok EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Ősi romok EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Ősi romok EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Ősi romok EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Ősi romok EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Ősi romok Vote_lcapŐsi romok Voting_barŐsi romok Vote_rcap 
Kim Kaguya
Ősi romok Vote_lcapŐsi romok Voting_barŐsi romok Vote_rcap 
Ted Forrester
Ősi romok Vote_lcapŐsi romok Voting_barŐsi romok Vote_rcap 
James Miller
Ősi romok Vote_lcapŐsi romok Voting_barŐsi romok Vote_rcap 
William Quentin Watson
Ősi romok Vote_lcapŐsi romok Voting_barŐsi romok Vote_rcap 
Sindy Logan
Ősi romok Vote_lcapŐsi romok Voting_barŐsi romok Vote_rcap 
Hannah McDowal
Ősi romok Vote_lcapŐsi romok Voting_barŐsi romok Vote_rcap 
Chris Martines
Ősi romok Vote_lcapŐsi romok Voting_barŐsi romok Vote_rcap 
Solaria Luthia
Ősi romok Vote_lcapŐsi romok Voting_barŐsi romok Vote_rcap 
Daniel Reed
Ősi romok Vote_lcapŐsi romok Voting_barŐsi romok Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Ősi romok

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ősi romok Empty
TémanyitásTárgy: Ősi romok   Ősi romok EmptySzomb. Okt. 16, 2010 3:18 am

Régi romos hely, ahol már csak kövek, és némi törmelék maradt, a régi korok csatái után. egykor talán egy vár állhatott itt, vagy őrtorony, ezt már csak a történelem könyvek tudják megmondani. A romok mellett, kúszónövények erdeje, amiknek nem számít a kopár táj. Legendák és mítoszok szerint, sok varázsló itt, ezen a helyen vívta meg végső párbaját.
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ősi romok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ősi romok   Ősi romok EmptySzomb. Okt. 16, 2010 3:21 am

*Anor érkezik ide, egy egyszerű fekete nadrágban, fehér ingben és lobogó talárral. Ma reggel küldött hollót, riválisának Willnek, miszerint az egész világ jobban járna, ha ezt kettesben, egy mindent eldöntő, halálos párbaj közepette döntenék el, hogy ki az úr a halálfalók között. Érkezik tehát, felkészülve mindenre, végrendelkezve, Azgardot, Tedre hagyva, Alexnek hosszú levelet írva, a minisztérium felé is hosszú részletes beszámolót küldve. Mindenre kész, nincs vesztenivalója, ha meghal, bár reméli sikerül legyőznie élete legnagyobb csalódását. Pálcája a kezében, és amíg várakozik, leül az egyik romos kőre.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ősi romok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ősi romok   Ősi romok EmptySzomb. Okt. 16, 2010 3:26 am

*Will egy fekete füstfelhő közepette hoppanál egy nagyobb kőkupac tetejére. Guggolva érkezik, pálcáját kezében tartva. Acélbetétes bakancs, fekete farmer, fehér póló, bokáig érő fekete bőrkabát. Sárga szemei játékosan csillognak, mintha csak vásári lövészetre jönne.*
- Helló, te felfuvalkodott diktátor bunkó! Hiányoztam?
*Vigyorog a vörös hajú, miközben leugrik a romokról.*
- Megleptél a leveleddel. Hirtelen lelkiismeretet növesztettél? Vagy csak meguntad az életed?
*Arcáról lassan leszárad a vigyor, és egy vad, állatias vicsorgás kerül a helyére. Látszik, hogy minden izma megfeszül, és felkészül a legrosszabbra. Ha most meghal, vége mindennek. Ha győz, egy új sorsot fog tudni beteljesíteni, és egy új világot kezdhet el építeni.*
- Mielőtt még elfelejtem...
*Mélyen meghajol.*
- Tiszteletem a kihívómnak. Csak hogy betartsuk a formalinitást... Formalitást... Tudja a fene.
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ősi romok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ősi romok   Ősi romok EmptySzomb. Okt. 16, 2010 3:32 am

*Nem kellett sokat várnia, Will pontos volt, mint eddig mindig, ha találkozniuk kellett. A modora nem hiányzott neki, ez tény és való, ám de ma ennek vége. Vagy az egyikük, vagy a másikuk részéről.*
- Nahát, Éjkacaj, minő meglepetés hogy eljöttél *üdvözli a másikat, és lassan feláll. Hangjában nyoma sincs, gúnynak, vagy haragnak, dühnek, csak feszült koncentrálásnak. Nem billenhet ki a lelki egyensúlyából, mert akkor vége. Így hát nem is hallja meg a fiú szavait.*
- Helyes *biccent, és ő is meghajol, kezében tartva pálcáját, felkészülve mindenre, és így szól.*
- Tisztelem a kihívottnak *egyenesedik fel, és felemeli a pálcás kezét.*
- Kezdjük el, felesleges lenne tovább várni *azzal, hogy kezdjen, egy erőteljes Sectumsemprát küld a fiúra.
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ősi romok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ősi romok   Ősi romok EmptySzomb. Okt. 16, 2010 3:36 am

*Will meglepődik a gyors és magabiztos kezdéstől, így picit meginog, csak az utolsó pillanatban tud elhoppanálni az átok útjából, egyenesen Anor mögé, és már tartja is előre az ébenfekete pálcát, hogy megindítson egy Capitulatust. A Leader átka belecsapódik a romokba, melyekről Will ugrott le.*
~Az ördögbe, ez közel volt... Pokoli közel... Nem szabad így elbambulnom. Ez nem egy hétvégi kirándulás...~
*A fiú idegessége kiül az arcára, de már hoppanál is tovább, egyenesen egy rom mögé, ami jó fedezéket adhat.*
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ősi romok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ősi romok   Ősi romok EmptySzomb. Okt. 16, 2010 3:40 am

*mikor Will eltűnik, sejti mire készül, és már vonja is maga köré a pajzsot, ami felfogja a Capitulatust, aztán gyorsan felméri hova lehetett a másik, és találomra egy nagy kőre mutat, arra, ami Will rejtekhelyének közvetlen szomszédja.*
- Bombata *mire a kő apró darabokra robban, port és kavics törmeléket verve fel. Anor feszülten figyel, és még pár másik követ is szétszúz, hátha előugrik valahonnan az ellenfele. Nem beszélgetni jött, ezt a kezdéssel egyértelművé is tette, és most már csak kettejükön múlik az egész ügy.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ősi romok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ősi romok   Ősi romok EmptySzomb. Okt. 16, 2010 3:45 am

*Will mögött szétrobban a szikla, a fiút eldobva előre, a fűbe. A vörös hajú suhanc esés közben hoppanál, így újra fedezékbe jut, de hatalmasat esik. Próbálja visszatartani a köhögést, amit a mellkasát szorító fájdalom próbál előidézni, és feltápászkodik. Ha a másik így, hát... Lassan előhúzza kését a bakancsából. Újra eltűnik, és a levegőben jelenik meg, Anor fölött. Zuhan, és közben szórja lefelé az átkokat: Capitulatus, Sectusempra, Bombarda, sőt, még pár zöld villanás mellett az Adava Kedavra is felbukkan a listában. Mielőtt leérne a zuhanásból, lelassítja saját esését, és rámarkol a késére. Ha halni kell, hát halni kell, de talán ez az őrültek órája. Amennyiben eljut élve Anorig, a hideg acélt fogja a férfi bordái közé juttatni, amennyiben az átkok nem működnek.*
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ősi romok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ősi romok   Ősi romok EmptySzomb. Okt. 16, 2010 3:50 am

*A törmelékek által keltett por, elfedi előle Will esését, így azt nem látja, csupán a fentről érkező átkokra lesz figyelmes, amit felfog a pajzsa, és az eltérítő bűbájok, és amikor a fiú, már majdnem ott van előtte, tőrével, elhopponál, Will fölé a levegőbe, és csizmás lábával erőteljesen gerincen rúgja, majd ismét hopponálva egy kőrakás tetejére érkezik, és köhint párat az orrát irritáló portól. Aztán lepillantva, észreveszi, hogy bal karját valamelyik átok karcolta, de nem nagy a seb, így nem is foglalkozik vele többet, hanem ismét az előtte álló problémára összepontosít.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ősi romok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ősi romok   Ősi romok EmptySzomb. Okt. 16, 2010 3:54 am

*Will a porba zuhan, az erős rúgás pedig égető fájdalmat hagy heges hátában. Köhög, ahogy feltápászkodik, majd egy köpéssel kiadja szájából szivárgó vért. Megtörli száját, és dühösen lángoló szemekkel keresi ellenfelét. Will soha nem volt az önuralom mintapéldánya, és kezdi elveszíteni a fejét. Lassan felemeli a pálcát, és tiszteleg vele egyet, majd bal kezében újra rámarkol a tőrre. Elkezd futni Anor felé, néha egy-egy métert hoppanálva előre, hogy a feketemágus ne számolhassa ki, mikor is fog odaérni, sőt, néha még egy-egy átkot is elenged, főleg lefegyverző átkokat és Sectusemprákat, majd ha eléri Anor "állását", áthoppanál a férfi mögé, és hátra szúr a pengével.*
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ősi romok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ősi romok   Ősi romok EmptySzomb. Okt. 16, 2010 3:57 am

*Figyelmesen követi a fiú reakcióit, és amikor elkezd felé zuhanni, folyamatosan védekezik, és előhúz talárja alól egy tőrt, azzal védve ki Will támadását, majd megfordul, és közelharcot kezdeményezve támadni kezd, pálcáját másik kezébe véve át. Szúr, hátralép, oldalaz, tanult vívást, de ez most mit sem ér, itt nincsenek szabályok, itt csalk a harc van. Ő még nem vesztette el az önkontrollját.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ősi romok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ősi romok   Ősi romok EmptySzomb. Okt. 16, 2010 3:59 am

*Will most terepen érzi magát, neki a közelharc és az ökölharc volt az élete, a mágikus párbaj így kicsit háttérbe szorult. Védi a támadást, majd behajtja térdeit, és megpróbálja kisöpörni Anor lábát, de nem várja meg az eredményt, máris újabb szúrást indít meg ellenfele nyaka felé. Amennyiben nem sikerülne, ütések, rúgások és szúrások következnek váltakozva, míg nem Anor el nem hátrál, vagy bele nem hal...*
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ősi romok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ősi romok   Ősi romok EmptySzomb. Okt. 16, 2010 4:03 am

*Jól veszi az akadályokat, azonban nem figyel eléggé, így amikor kisöprik a lábát, meginog, és hátra esik, kellemetlen érzéssel a hátába. A szúrás elől elrántja a fejét, és fektéből felfelé szúr, a fiú térde felé, majd oldalra gurulva, talpra áll, és egy szitkozódás közepette védekezik, és néha támad, és az egyik ilyen támadásnál előrelendíti a jobb lábát, hasba rúgva Willt. Aztán egy pillanatra megáll, és vesz két mély levegőt.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ősi romok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ősi romok   Ősi romok EmptySzomb. Okt. 16, 2010 4:19 am

*Will kénytelen hátra lépni a szúrás elől, ezzel időt adva Anornak, hogy felkeljen, és a támadások végén a hasba rúgás kellemetlenül érinti, de ehhez már hozzászokott.*
- Ne pihegj, öregúr!
*Üvölti, ahogy Anor feje felé lendíti lábát, ám közben már felkészül. Ahogy lehetősége adódik rá, lába még földet sem ért, máris szúr Anor bordái felé, másik kezében pedig a pálcából előretör az Adava Kedavra zöld villanása...*
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ősi romok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ősi romok   Ősi romok EmptySzomb. Okt. 16, 2010 4:27 am

*A pillanat elmúlik, és újból támad a vöröshajú, de ő is felkészült. A halálos átkot kivédi, de úgy tűnik elkésik a másik támadás felé, és így a kés áthatol a ruháján, és célba ér. Szemei kitágulnak a hirtelen érzett fájdalomtól, szája sarkából halvány vércsík ered meg, majd szemei félig lecsukódnak. Még él... Arccal előrebukik így Willre dőlve, vagy ha ellép akkor a földre. Kezéből kicsúszik a tőr, pálcáját nem ereszti, hanem az egy régebbi bűbájnak köszönhetően, halványodni kezd, hogy új tulajdonosa kezében jelenjen meg. Anor, felnyög ahogy földet ér, és hallgatja az eddig nem hallott hangokat és látja, azt, amit eddig sosem látott. Az arca előtt lengedező fűszálak sosem voltak ilyen zöldek, és sosem volt bennük ennyi élet mint most. Szeme megrebben, ajkai egy szót formálnak, ami nem lehet tudni kinek szól, Willnek, Alexnek, Cassynek, a világnak...*
- Saj..sajnálom....
*Azzal szemei lassan lecsukódnak, teste végleg elernyed, és a Leader, aki magasabbra tört mint bárki más, és többet ért el mint bárki más, nagyobbat bukott, mint valaha az apja... Így múlt el hát a sötét rend feje, egy nála, még sötétebb erő ellenében.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ősi romok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ősi romok   Ősi romok EmptySzomb. Okt. 16, 2010 4:40 am

*Anor meghalt. Will nézi a testet a lábai előtt. Hallotta a Leader utolsó szavát. Most valahogy... Maga sem tudja miért, ürességet érez. Lassan leguggol a férfi holtteste mellé, és egyik kezét Anor vállára helyezi.*
- Ne sajnáld... Amit tettél, olyan ügyért tetted, amiben hittél... Még ha ilyen rossz is volt az ízlésed...
*Próbálja elviccelni saját magának a pillanatot, de azért valahol fáj neki ami történt. Lassan karjaiba veszi a testet, és elhoppanál... Hamarosan Alex ajtaja előtt jelenik meg, Anor testét egy gyönyörű fekete koporsóba helyezte, és azt rakja le az igazgató házánál. Erőtlenül bekopog, majd megpaskolja a koporsót.*
- Jó utat... Leader...
*Ezzel elhoppanál...*
Vissza az elejére Go down
Armyn Pain
Halálfaló
Halálfaló
Armyn Pain


Férfi Kor : 40
Hozzászólások száma : 15
Tallérok : 0
Pontok : 0

Ősi romok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ősi romok   Ősi romok EmptyPént. Ápr. 29, 2011 7:45 am

Unalmában erre kószál, prédát keres, hiszen úgy véli ideje itt is keltenie a jó hírnevüket, de menet közben fura mágikus erőt érez, így arra veszi az irányt hogy megnézze mi az a hely, ahonnan jön, és itt köt ki a romoknál. Az egyik romra lép, bakancsos lábával, aminek szárában egy hosszú pengéjű tőr lapul, és körülpillant. Világosbarna szövetnadrágot visel, egy kivágott zöldes pólóval, nyakában egy kagyló lóg. Haja szabadon, pálcája a kezében.
- Pöpec kis síremlék... - jegyzi meg ironikusan, érzi az itteni sok halált, és ez felvillanyozza, ő is ölni akar már.
Vissza az elejére Go down
Gróf Leon Oswald
Felnőtt
Felnőtt
Gróf Leon Oswald


Férfi Kor : 45
Lakhely : Wilard
Hozzászólások száma : 37
Tallérok : 0
Pontok : 0

Ősi romok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ősi romok   Ősi romok EmptyPént. Ápr. 29, 2011 8:14 am

Volt egy kis szabad időm, így gondoltam körül nézek egy helyen, amit már régóta meg akartam nézni. Egy nagy rakás romról van szó, ahol rengeteg ember halt meg, és pár nem túl megbízható forrásból úgy halottam, hogy a Leader is valami ilyesmi helyen halt meg William kezei által, így hát a legközelebbi romokat vettem célba, amire illet a leírás, miszerint valami ősi vár, ahol rengeteg mágus lelte halálát, és gyakran párbajok színtere. Wilardhoz legközelebb ez felelt meg a leírásnak, így hát motorral érkeztem és mivel nem túl elvadult a terep, és egész könnyen járható, sportosan, de meglehetősen elegánsan öltöztem. Fekete ing, és zakó szabású fekete bőrkabát. Fekete kord bársonynadrág, és fekete bőr csizma, ami ideális a motorozáshoz. Imádom az amerikai motorokat, így egy Harley Davidsonnal érkeztem, és közvetlen a romok közelében parkoltam le vele. Csizmámban egy hosszú pengéjű bicska, ami általánosságban mindig nálam van auror révén. Pálcám bőrkabátom belső zsebében, a sisakot pedig a motor oldal táskájába zártam. Kulcsokat zsebre vágva, és egy szivart előbányászva, fehér füstöt eregetve indultam meg a romokat felfedezni.
Vissza az elejére Go down
Armyn Pain
Halálfaló
Halálfaló
Armyn Pain


Férfi Kor : 40
Hozzászólások száma : 15
Tallérok : 0
Pontok : 0

Ősi romok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ősi romok   Ősi romok EmptyPént. Ápr. 29, 2011 8:19 am

Idegen aurát érez közeledni, nem is kicsit, így ajkai várakozó mosolyra görbülnek, és abba az irányba néz, ahonnan az idegent várja. Letelepedik a kövekre, kezébe véve pálcáját, megforgatja, türelmetlen. A levegőbe szimatol, mint egy vadállat, orrlukai kitágulnak egy pillanatra, és nagyon figyel. Az aurorvadászat az egyik kedvenc hobbyja, és most úgy érzi lesz alkalma egyet elvenni a világtól.
~Cyrus, hol a pokolban vagy, amikor ilyen jó mulatság készül?~ - jut eszébe testvére, de egy pillanat alatt elfelejteni mikor meghallja a motor hangot, felismeri, mivel amerikai, és ott loptak egy pár ilyen típusú jószágot, mielőtt átálltak volna a Chopperre.
Megpillantja az alakot, aki láthatóan még nem vette őt észre, de nem ismerős neki, nem látta még sehol, de tudja, nem lesz könnyű a dolga. Kezdésnek, egy gáncsoló átkot küld, persze hangtalanul. Felhívja magára a figyelmet, hosszú, véres, és izgalmas küzdelmet szeretne, unatkozik.
Vissza az elejére Go down
Gróf Leon Oswald
Felnőtt
Felnőtt
Gróf Leon Oswald


Férfi Kor : 45
Lakhely : Wilard
Hozzászólások száma : 37
Tallérok : 0
Pontok : 0

Ősi romok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ősi romok   Ősi romok EmptyPént. Ápr. 29, 2011 8:31 am

Ahogy haladtam a romok között, megéreztem egy meglehetősen vad aurát. Érdekes lesz találkozni vele, és talán még információt is szerezhetek, így megindultam az idegen felé. Megéreztem az átok sebes közeledését, ami a lábamat vette célba, és egy apró szökkenéssel egyszerűen ki kerülöm. Az átok elsuhan alattam, és szerte foszlik. Ezek szerint a fickó jártas a néma varázslásban. Szerencsémre én is. A pálcámat elő húzva, elegáns nyugodt léptekkel haladtam a ránézésre amerikainak kinéző ember felé. A pálcámat nem szegeztem rá, de készenlétben tartottam, közben nyugodtan szivaroztam tovább.
-Hát így kell üdvözölni egy idegent?-Kérdeztem tőle gúnyosan, mikor beszélgetési távolságba értem. Közben le hamuztam a messziről is jól látható minőségi szivaromat.


A hozzászólást Gróf Leon Oswald összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 29, 2011 9:17 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Armyn Pain
Halálfaló
Halálfaló
Armyn Pain


Férfi Kor : 40
Hozzászólások száma : 15
Tallérok : 0
Pontok : 0

Ősi romok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ősi romok   Ősi romok EmptyPént. Ápr. 29, 2011 8:36 am

Nem rejtőzik el, és nem menekül, mikor látja hogy nem jött be az átok, inkább csak elhúzza a száját, neki így is jó, akkor közelharc lesz belőle. Szemügyre veszi az idegent, és nem találja valami szimpatikusnak, már csak a divatos öltözéke miatt sem, a kérdésre, csak egy kis nevetés a válasz.
- kifogásod van tán a modorommal? Ehelnéhézést - morogja, egy nem túl egészségesnek tűnő mosoly keretében, itt aztán beszélgetés érdekesen lesz.
- Áruld el szépen nekem fiú, mi a neved? Kedvem támadt ásni egy szép nagy gödröt, tudod, olyan mélyet, és embernagyságút, és te pont beleillenél - vigyorog, de még nem támadja meg Leont, majd kb két perc múlva. Még van némi józansága, bár tény, Cyrusnál már elment volna az áram, mihelyst megérezte volna, hogy aurorral van dolga.
Vissza az elejére Go down
Gróf Leon Oswald
Felnőtt
Felnőtt
Gróf Leon Oswald


Férfi Kor : 45
Lakhely : Wilard
Hozzászólások száma : 37
Tallérok : 0
Pontok : 0

Ősi romok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ősi romok   Ősi romok EmptyPént. Ápr. 29, 2011 9:07 am

Érzem, hogy ebből harc lesz, ugyanis rögtön megtámad, mielőtt még bármit szólna, ráadásul halálfaló szaga van. Persze átvitt értelemben. Túlzottan nem örülök a helyzetnek, mivel nem harcolni jöttem, csak körül nézni, ráadásul így a fickóból se tudok majd sok mindent kihúzni, hacsak pépesre nem verem.
-Elég sokáig várhatsz még annak a gödörnek a ki ásásával kölyök.-Az lehet hogy fiatalnak nézek ki, de a fiú jelző nem igazán illik rám, főleg tőle. Egy szemészhez elmehetne a srác, ugyanis kinézet alapján, legalább négy évvel idősebb vagyok nála. Közben gúnyosan mosolygok. A fenyegetés engem nem túlzottan hat meg. Megtudom védeni magam, mivel az auror kiképzés elég jó, és ráadásul még egy fél évezredes vámpírtól is tanultam pusztakezes harcot. Bár az elején biztos varázs harc lesz, de ha onnan eljutunk a pusztakezes harcig, akkor nálam a fölény.
-Nekem pedig van egy szép cellám, ami pont neked lett ki alakítva.-Mivel jól láthatóan tudja, hogy auror vagyok, így nem kertelek. Szívesen börtönbe dugnám ezt a halálfalót. Amint megérzem, hogy varázslattal támad, egy pajzs bűbájjal kivédem. Ha pedig puszta kézzel rontana nekem, akkor egyszerűen ellépek előle, és segbe rúgom.
Vissza az elejére Go down
Armyn Pain
Halálfaló
Halálfaló
Armyn Pain


Férfi Kor : 40
Hozzászólások száma : 15
Tallérok : 0
Pontok : 0

Ősi romok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ősi romok   Ősi romok EmptyPént. Ápr. 29, 2011 9:22 am

Kellemetlen kis vigyorra húzza ajkait, neki nincs ellenére a helyzet, inkább csak azt bánja, hogy testvérkéjének nem hagy majd Leonból semmit. Túl jó mókának ígérkezik ez.
- Ha én kölyök, akkor te nudli - vág vissza, nem veszi magára a dolgot, inkább felméri Leont magát, hogy mennyire erős, és mennyire képzett. Nem érdekli mennyi idős, vagy hogy mennyit tanult, hamarosan bizonyítania kell.
- Benézted, klausztrófóbiám van, nem megyek hozzád vendégségbe kutya. Különben is, nem hinném hogy megéred a holnapodat kicsi csíra, szóval készülj fel kérlek, hogy mégis a gödrömbe végzi az a csinos kis fejed - válaszol, már-már udvarias látszatot keltve majd támadásba lendül. A számításokkal ellentétben, azonnal kétkezes harcmodort vet be, és hopponálás közben rántja elő a tőrét, Leon háta mögött megjelenve azonnal a tarkója felé szúr, hogy átvágja a nyakát. Persze, egy kicsit, hadd fájjon, a halálos döfésre ráér még. Ellépni nem hagy időt, vad mégis taktikus rohammal veszi ostrom alá a férfit, ide-oda hoppanálgatva innen onnan szúrva egyet-egyet, durván fel is sértve Leon jobb karját, ami véres nyomot hagy a késen.
Vissza az elejére Go down
Gróf Leon Oswald
Felnőtt
Felnőtt
Gróf Leon Oswald


Férfi Kor : 45
Lakhely : Wilard
Hozzászólások száma : 37
Tallérok : 0
Pontok : 0

Ősi romok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ősi romok   Ősi romok EmptyPént. Ápr. 29, 2011 9:36 am

A mondandóját gúnyos mosollyal hallgatom végig, és csak megvonom a vállam. Mikor támadásba lendül, szélesen elmosolyodom. Szerencsére, azonnal kétkezes harcba kezd, aminek nagyon örülök. Ez az én specialitásom. Más aurorokkal ellentétben, ebben is képzett vagyok, hála Sylennek, és a fő feladatomnak. Ahogy mögém hopponál, egy rúgással, ami meglepő hajlékonyságról tesz tanú bizonyságot, rúgom meg a kést tartó kezét, ami így célt téveszt. Közben a pálcámat is elteszem, így szabaddá téve mind a két kezem. Mikor kaotikus hopponálásba kezd, támadással is egybe kötve, a sok vágás közül, csak egy ért célba, ami megvágta a kezem. Kezdtem kicsit fel idegesíteni magam, aztán eszembe jutott, hogy miket is tanított a kisasszony, és kezdtem lenyugtatni magam. Ahogy hopponálgatott, és vagdosott, ki kerültem a támadásait, aztán az egyik ugrásánál, gyorsabb voltam mint ő aminek köszönhetően, kicsit hátrébb repült egy szép talp nyommal a hasában.
-Most én jövök!-A bicska elő került a csizmámból, és mielőtt még feltápászkodhatott volna, felé lendültem, és szúrások sorozatával bombáztam. Még arra sem hagytam időt neki, hogy a hopponálásra gondolhasson.
Vissza az elejére Go down
Armyn Pain
Halálfaló
Halálfaló
Armyn Pain


Férfi Kor : 40
Hozzászólások száma : 15
Tallérok : 0
Pontok : 0

Ősi romok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ősi romok   Ősi romok EmptyPént. Ápr. 29, 2011 9:46 am

Kissé ugyan csalódott hogy nem sikerült neki felbosszantania az ellenfelét, akkor némiképp óvatlanabb lenne, de mikor a támadására hasonló hévvel, védekezéssel válaszol, széles mosolyra szalad a szája. Érzi a mozdulatokon hogy tapasztalt harcossal van dolga, de ez nem tántorítja el, inkább csak feltüzeli benne a versenyszellemet, hogy melyikük a jobb. Nem fogja feladni, mindent elkövet a siker érdekében. A tarkószúrás célt téveszt, cserébe megrúgják a kezét, de a kést nem engedi el, az most a marka része, inkább csak felmorran. Elégedetten látja, hogy az egyik támadás célt ért, és a férfi keze vérzik, nem is kicsit. De ez nem elég neki, még többet akar, de ekkor egy hasba rúgás éri, mire repült vagy egy két métert hátrébb, de nem adott esélyt a támadásra, a késes támadásokat késsel védi ki, nem kímélve se magát se Leont, hasonló sebességgel szúr, dög, hasít vissza, és végül visszaadja a hasbarúgást is, ezzel teremtve némi távolságot ellenfele és saját maga között.
- Te, kutya, biztos hogy te auror vagy? - böki ki a kérdést, és felkészül a védekezésre, mágikus pajzsot kreál maga köré, és késével a kezében várja a támadásokat, a közelharcban elég sok technikát megtanult, méh mikor amerikában tartották rettegésben a népet, így különböző harcmodorokat is, mint a tékvandó vagy capueira. Nem tudatosan, de ezek elemeit is beleszövi a támadásaiba ha úgy adódik, és egyaránt használja a kezeit, és lábait a támadásokhoz, vagy védekezésekhez.
Vissza az elejére Go down
Gróf Leon Oswald
Felnőtt
Felnőtt
Gróf Leon Oswald


Férfi Kor : 45
Lakhely : Wilard
Hozzászólások száma : 37
Tallérok : 0
Pontok : 0

Ősi romok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ősi romok   Ősi romok EmptyPént. Ápr. 29, 2011 10:08 am

Ahogy a késemmel támadom, az övével védi a támadásokat. Ügyesen használja a kést, és látszik rajta, hogy tapasztalt utcai harcos. Valamiféle banda vezér lehetett Amerikában, mert az egyértelmű, hogy onnan jött. Ahogy szurkálunk, és vagdalkozunk, érzem, hogy erősen vérzik a kezem, de nem annyira, hogy bele haljak. Egy rúgást kapok a gyomromba, amitől hátrébb repülök, és elterülök. Azonnal fölpattanok, és egy kérdéssel találom magam szembe.
-Derítsd ki te magad mi vagyok.-Dobom oda neki gúnyosan, majd érzem a pajzs mágiát. Halványan, de érezhető a változás körülötte. A mozdulatain is jól látszik, hogy jártas különböző harcművészeti stílusokban, habár nem tudatosan használja. A kést párszor át dobom a másik kezembe, és szélesen vigyorgok rá. Pattogok párat, és elkezdek felé futni. Az utolsó pillanatban mögé hopponálok, aminek hála, egy romon találom magam, és onnan támadok felülről. Egy rúgással támadom a fejét, ami ha betalál elteríti pár méterrel arrébb a fickót. Ha pedig nem, akkor mellette érek földet, és a késsel védem ki a támadását, ami után rögtön elszökkenek mellőle. Mivel nem tudom, hogy milyen bűbájt alkalmaz, nem tudhatom, hogy lelassít, vagy vissza ver, ezért minden eshetőségre felkészülök.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ősi romok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ősi romok   Ősi romok Empty

Vissza az elejére Go down
 
Ősi romok
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Határtalan :: A világban-
Ugrás: