Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapAzgard - Page 3 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Azgard - Page 3 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Azgard - Page 3 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Azgard - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Azgard - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Azgard - Page 3 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Azgard - Page 3 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Azgard - Page 3 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Azgard - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Azgard - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Azgard - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Azgard - Page 3 Vote_lcapAzgard - Page 3 Voting_barAzgard - Page 3 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Azgard - Page 3 Vote_lcapAzgard - Page 3 Voting_barAzgard - Page 3 Vote_rcap 
Ted Forrester
Azgard - Page 3 Vote_lcapAzgard - Page 3 Voting_barAzgard - Page 3 Vote_rcap 
James Miller
Azgard - Page 3 Vote_lcapAzgard - Page 3 Voting_barAzgard - Page 3 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Azgard - Page 3 Vote_lcapAzgard - Page 3 Voting_barAzgard - Page 3 Vote_rcap 
Sindy Logan
Azgard - Page 3 Vote_lcapAzgard - Page 3 Voting_barAzgard - Page 3 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Azgard - Page 3 Vote_lcapAzgard - Page 3 Voting_barAzgard - Page 3 Vote_rcap 
Chris Martines
Azgard - Page 3 Vote_lcapAzgard - Page 3 Voting_barAzgard - Page 3 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Azgard - Page 3 Vote_lcapAzgard - Page 3 Voting_barAzgard - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Reed
Azgard - Page 3 Vote_lcapAzgard - Page 3 Voting_barAzgard - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Azgard

Go down 
+7
Robert Lawrence
James Miller
Anor Azgard
Kim Kaguya
William Quentin Watson
Solaria Luthia
Lucius Malfoy
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Azgard - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azgard   Azgard - Page 3 EmptyHétf. Szept. 06, 2010 7:09 am

*A jó öreg James, ez várható volt tőle, de hát mjit vár ez ember egy halálfalótól? Vállat von, végül is ez nem az ő sara, rendezze le alex a saját diákjait, elég neki a maga baja.*
- Nekem sincs semmi kreatív ötletem. De rendben van, korlátozott időre visszafogom magam, nehogy miattam kerülj be te is az Azkabanba. Bár ha jól hallottam Falcon szívesen bedugna mellém *mosolyodik el kissé gonoszul, de persze ezt nem kívánná testvérének. Mélyen jó mélyen legbelül azért szereti, és ragaszkodik hozzá, de túl büszke, hogy ezt beismerje. Hiába, az apai nevelés.*
- Remélem könnyedén idetaláltál *jegyzi még meg, majd feláll a székéből, és sétálni kezd a szobán belül. Ideges, és nyugtalan, ez most kivételesen látszik is rajta.
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Azgard - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azgard   Azgard - Page 3 EmptyHétf. Szept. 06, 2010 11:23 pm

*Már elrendezte az ügyet, meg aztán beszélt James fejével is. Azért örül annak, hogy a fiú már csak egy évig van nála. Meglepődik. Nem gondolta volna, hogy Anor ilyen gyorsan beleegyezik.*
-Öhm, jól van... oké. *Testvére után pillant és elgondolkodva figyeli, ahogy az sétál a szobában. Mostanság meg mindenki Falcont emlegeti.*
-Jah, mivel teljesen meg volt róla győződve, hogy én állok mindennek a hátterében. Gondolom most meg dühöng, hogy nem ő kapott el téged. *Ugyebár Anort Robert vitte be... A következő kijelentésre pedig ismét csak a vállát rángatja.*
-Aha, főleg hogy egyszer már jártam itt. Régebben. *Tényleg régen volt, szinte már alig emlékezett az egészre. Rákönyököl a szék karfájára, majd kérdőn pillant vissza Anorra.*
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Azgard - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azgard   Azgard - Page 3 EmptySzer. Nov. 17, 2010 8:08 am

//Sarsa Frensis válaszait várom, off-time játékban//

*Meghalt. Ennek ellenére, úgy érzi magát, mintha nagyon is élne, csak éppen nincsen szilárd teste, és nem tud tárgyakat mozgatni. Képes bizonyos dolgokra, például ha leül a székébe, nem esik át rajta, hanem ott marad. Most is éppen az irodájában kísért, és azon tűnődik, hogy a lelke miért nem bírt tovább lépni, miért ragadt itt, hogy célok nélkül lebegjen ide oda. Az ablakhoz lebbenve, kibámul rajta, és várakozik, egy nőt vár, Sarsát, akinek még halála előtt írt, és ígérte, hogy mostanra érkezik meg. Sokat tűnődött a dolgain, hogy mivel ő meghalt, kellene neki egy utód. Ted egyelőre nem lehet, mert biztos forrásból tudja, hogy Sötét Esküt tett, hogy megöli a gyilkosát, és ahhoz neki erőt kell gyűjtenie, hiszen Will sem kispályás. A választása így hűséget és jellemet figyelembe véve a nőre esett, és lehet hogy meglepő lesz a nép számára, de legalább nem vész el a meglepetés ereje sem, hiszen egy fiatal, csinos nőt, senki nem vádolna meg hogy halálfaló, ráadásul a rettegett Leader utódja. Vissza suhan a székéhez és elfoglalja azt, aztán felsóhajt.*
- Meg fogok őrülni... *jelenti ki a falon látható díszes párbaj fegyvereknek, majd gondolataiba mélyed.*
Vissza az elejére Go down
Sarsa Frensis
Halálfaló
Halálfaló
Sarsa Frensis


nő Kor : 38
Lakhely : eredetileg London, de itt is, ott is
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 2
Pontok : 0

Azgard - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azgard   Azgard - Page 3 EmptySzer. Nov. 17, 2010 8:59 am

*Sietősen halad, oda sem figyelve igyekszik a kastély felé, bár egy része azt mondja neki, őrültség, hisz meghalt már aki miatt ide jön, de sok mindent látott már. *
~Ez a mágia világa... A halál nem feltétlen jelent akadályt.~
*Bár nem fél, azért óvatosságból, mint mindig, most is erős pajzzsal veszi körbe magát, ami még az ártalmatlan lényeket is távol tartja. A kezdődő paranoia jelei...
Hangtalan lépked a lépcsőn felfelé, nem akarja felverni az esetlegesen itt tartózkodókat.
Anor volt irodája előtt megáll és konkrét idiótának érzi magát, mikor kopogtatni akar, egy halott ajtaján, így inkább, hogy kezdjen valamit már felemelt kezével, lenyomja a kilincset és belép a szobába. *
~Hm... Nem rossz hely.~
*Körbenéz, de egyből megakad a szeme, a székben gubbasztó szellemen, bár az úgy tűnik nem veszi észre, csendesen beszél.*
- Tudod, a halál csak egy átmeneti állapot. Az őrület könnyedén végleges lehet. -
*Szólítja meg, hogy felhívja magára a figyelmet. Közelebb lép az asztalhoz, és a néhai Leaderhez.*
- Mondd, mi az amiért, nem bírsz a sírodban nyugodtan feküdni? Pedig olyan szép temetésed volt. Vétek, értelmetlenné tenni. -
*Próbál beszélgetést kezdeményezni. Már első találkozásukkor sem félt,a z akkor még igencsak jó erőben lévő férfitól, nem egy szellemtől fog sikítva elszaladni. *
- Idehívtál, már amikor éltél. Mit szeretnél tőlem?
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Azgard - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azgard   Azgard - Page 3 EmptyCsüt. Nov. 18, 2010 6:10 am

*Már akkor megérzi a nő jelenlétét, mikor az belép az ajtón, illetve a főkapun. Mivel a kastély ura még holtában is, tudja, mikor ki, merre van, így nem lepődik meg, mikor a szépséges veszedelem benyit hozzá. A székéből pislog Sarsára, érdeklődő szemekkel, bár az összhatás inkább hasonlít egy duzzogó 20 éves ficsúrra. A kijelentésre biccent, ebben egyetért.*
- Igen, tudom hogy múló állapot, és el is múlhatna. Ez a köztes lét megőrjít *sóhajt fel, majd felemeli a kezét, hogy kotorásszon az asztalon, de le is engedi. Hiszen szellem.*
- Nem tudom, de tényleg, öcskös kitett magért, szép sírom lett *lett, és maga sem tudja, miért nem bírt továbblépni akkor, a végső állomáson. Nem mehetett át, tehát valami dolga még maradt ezen a világon, de micsoda? A bosszú a gyilkosán? Bocsánatkérés a szörnyű bűnökért, melyeket elkövetett? Nem tudta.*
- Igen, nos, azt szeretném, ha Te lennél a soron következő Leader. *jelenti ki, hangját, amennyire tudja megkeményítve, hogy szavainak legyen valami csengése. Tedre gondolt, de ő most el van foglalva a bosszújával, így elég jelentős időre kiesik, a népnek pedig, akárcsak király, kell egy új LEader is, aki tán képes még elődjét is überelni. *
- Jelen pillanatban nincs más, akire nyugodt szívvel bízhatnám a posztot, szóval szeretném ha te lennél. Tudom, hogy önálló és független jelenség vagy, így nem is igen szólnék bele a munkádba, csupán azt kérem tőled is, lakoljon meg a gyilkosom. *sorolja a nagyon minimális feltételeit, amit a nő játszva teljesíthet.*
- Szóval? Elfogadod tőlem? *kérdezi, mintegy összegezve, amit eddig mondott, és a nő elé libben, kihúzva áttetsző testét, melyen még mindig a halálakor viselt, fekete elegáns viselet díszeleg.*
Vissza az elejére Go down
Sarsa Frensis
Halálfaló
Halálfaló
Sarsa Frensis


nő Kor : 38
Lakhely : eredetileg London, de itt is, ott is
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 2
Pontok : 0

Azgard - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azgard   Azgard - Page 3 EmptyCsüt. Nov. 18, 2010 8:57 am

*Az ablak melletti falnak támaszkodva hallgatja a szellemet, közben pedig a szobát szemléli.*
- A szellem lét bizonyára bosszantó lehet, nem szeretném kipróbálni. -
*Könnyedén legyintett egyet, mire az asztalon kisebb kavalkád támadt, hogy Anor láthassa az összes papírt. *
- De vannak olyanok, akik évszázadok óta gyakorolják, és igencsak könnyedén boldogulnak, esetleg ott folytatják ahol abbahagyták az életüket.
*Egy kicsit még tereli a témát, mielőtt rátérnének jövetele okára. Mikor meghallja, mit akar tőle a szellem, csak egy furcsa fintorral reagál. Nem bírja ki, hogy egy hitetlen, és kissé undorodó pillantást ne engedjen meg magának. *
- Tudod, lehet, hogy a felhők, elködösítették az agyad, vagy néhány kukac mászhatott beléd, vagy esetleg számos más egyéb, haláloddal járó dolog történt veled, de ez még tőled is erős.
*Elhallgatott, megfontolta a szavait. Semmire sem mond úgy igent, vagy nemet, hogy előtte ne gondolná át, mi lehet belőle. Még ha az a gondolkodás néhány percig tart is csak. *
- Először is... Nem hiszem, hogy ez egy ötcsillagos ötlet lenne. Nem vagyok csapatjátékos - *szusszant mérgesen, majd lehiggad, és az íróasztalhoz sétálva, kényelmesen rátámaszkodik, hogy farkasszemet nézhessen a férfi szellemével. *
~Milyen különös... Szilárdnak tűnik...~
*Egy pillanatra összevont szemöldökkel szemléli a nemrég holt Leadert, majd szélesen elvigyorodik. Egy régi tekercs szövege ugrott be neki, amit utolsó "szabadúszóként" végzett munkája során szerzett meg egy egyiptomi sírból. *
"A halál, mindaddig, csupán átmeneti állapot, míg az áldozat lelkét, valaki a Földhöz láncolja. Elég csupán egyetlen kapocs, a legapróbb jel, ha a van, aki visszavárja, a lélek nem lép tovább és amennyiben látható formát képes ölteni, van aki megfordíthatja az átkot. "
- Tudod mit? Rendben van, legyen. Elvállalom, tartom egy kicsit helyetted a hátam.
*Mosolyodik el szelíden, sokat sejtőn és vidáman néz Anor szemébe. *
~Csak Te, még nem tudod, nem lesz ez olyan hosszú idő...~
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Azgard - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azgard   Azgard - Page 3 EmptyCsüt. Nov. 18, 2010 9:13 am

*Mogorván pillant az ablak keretet támasztó nőre, és kicsit összehúzza nem látható szemöldökét. *
- Van olyan rossz, mint amilyennek látszik a dolog. *intézi el ennyivel, majd még hallgatja a további kiselőadást a szellem létről.*
- Hiába, a régi korok varázslói nem voltak olyan gyenge idegezetűek, mint a mostaniak. Bennük megvolt a kellő erő, ami mára a régi korok mágiájával együtt elveszett. *fordul a nő felé, miközben a következőkre legyint egyet. Ez most nem fontos.*
- Akármi is történt, tudom hogy erős, de én így akarom, és szeretném tudni mit gondolsz, azon kívül hogy őrültségnek tartod. *hajtogatja vissza magát a székébe, és onnan várja, hogy mit fog felelni a nő.*
- Ötcsillagos, vagy nem az, gondold meg, kérlek, hogy neked menne, meg tudnád csinálni, és nem kell hozzá csapatjátékosnak lenned, én sem vagyok az. *pillant végig magán, egy nagyon halovány mosollyal. Az első mióta, visszatért a halálából, ilyen entitásként.*
- Mitől lett ilyen jókedved? *pillant érdeklődve a nő szemeibe, és még szellemként is látszik, hogy amíg élt, viharszürke szemei voltak.*
- Egy kicsit? Nálad ez mit takar, hogy egy kicsit? Miben töröd a fejed, Veszedelem? *érdeklődik, azon a néven szólítva a nőt, ahogy még legelső találkozásukkor keresztelte, és neki nem volt kifogása ellene.*
- Akkor hát ezt vehetem úgy, hogy megnyugodhatok, és ráérek rájönni, hogy miért vagyok még itt? *fikszálja le a helyzetet, és az íróasztalán néz szét, rábökve az egyikre.*
- Ez itt egy lista, azokról akikről nem biztos hogy tudsz. Belus, nem rég érkezett, őt érdemes lenne felkeresned... *mondja, aztán kissé elfordulva, vágyakozva néz a polcon heverő pálcájára. Hiányzik neki azért.*
Vissza az elejére Go down
Sarsa Frensis
Halálfaló
Halálfaló
Sarsa Frensis


nő Kor : 38
Lakhely : eredetileg London, de itt is, ott is
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 2
Pontok : 0

Azgard - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azgard   Azgard - Page 3 EmptyCsüt. Nov. 18, 2010 10:04 am

*Remekül szórakozik a helyzeten de igyekszik megőrizni komolyságát, elvégre nem biztos, hogy megtalálja a megfelelő embert a visszahívó varázslathoz...*
~Eh... Butaság, ha nincs más, majd megcsinálom én. Csak vissza kell szerezni azt a tekercset.~
*Nem siet Anor orrára kötni miben mesterkedik. *
- Tudod, az ideig, az pont annyi, amennyi, egy perccel sem több. De pontosan észre fogod venni, meddig óhajtom ezt az egészet csinálni -
*túlozza el egy kicsit a fennkölt stílust, majd megkomolyodik.
Érdeklődve lép az asztalhoz, egy kisebb szélfuvallattal arrébb hessegetve a szellemet.*
- Ha azt szeretnéd, hogy átlássam itt a dolgokat, légy szíves menj egy kicsit távolabb. -
*Teszi hozzá, megőrizve az udvariasság látszatát. A listát felvéve elgondolkodik, nézegeti egy ideig, olvasgatja, memorizálja ami rajta van, majd egy kecses mozdulattal felgyújtja. Semmi szükség arra, hogy ezt más is lássa. *
- Megteszem amit kértél, figyelek a dolgaidra, de mi a helyzet a bosszúval?
*E fölött semmi képen sem akar elsiklani, mert ez lehet az egész ötlet legrizikósabb része. És ő nem szereti az oktalan kockázatokat. Nagyon nem. *
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Azgard - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azgard   Azgard - Page 3 EmptySzomb. Dec. 04, 2010 12:11 pm

*Összevont szemöldökkel figyeli a nőt, tetszik neki a hozzáállása a dolgokhoz, csak a stílusa lehetne egy kicsivel nőiesebb. *
- Ehh, fájna kinyögni hogy mennyi az annyi mi? De mindegy, ami kell, megtalálod itt az irodámban *jelenti ki, és a szélfuvallat után az asztalra pillant, és készségesen hátrébb lebeg, hogy a nőnek legyen helye, és ne gyalogoljon át rajta. Nem szereti az érzést, miylen az, amikor átmegy rajta egy szellem.*
- A bosszúval? Nem vagyok oylan állapotban hogy bosszút álljak, de ezt megteszi helyettem más. Valszínűleg ismered, és már találkozhattál is vele, Ted Forresterről van szó. eléggé szívén viseli a sorsomat és bosszút esküdött értem, erre nem kell gondolnod, ügyes gyerek, megoldja. Persze ha úgy érzed, segítheted őt. *magyarázza, mert maga is meglepődött, mikor a sírjánál meghallotta, hogy Ted bosszút esküdött, és vadászatba kezdett. Csak támogatni tudja a fiút, tudásával ha kell.*
- Ha akarod használd Azgardot továbbra is búvóhelynek, a halálom után, ide már a kutya sem jön, az itt lakókon kívül. * von vállat, de ha a nő tud jobb helyet, ő nem erőszakodkodik.*
Vissza az elejére Go down
Raymond Glosser
Felnőtt
Felnőtt
Raymond Glosser


Férfi Kor : 45
Hozzászólások száma : 75
Tallérok : 1
Pontok : 0

Azgard - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azgard   Azgard - Page 3 EmptySzomb. Dec. 25, 2010 8:04 am

Anor

*Fontos ügyben jött ide. Még nem beszélt Anorral halála után, és ezt most megteszi. Elég.. Érdekes egy hely, hátborzongató, mégis érdekes... Tetszik is neki, bár ő nem ennek a híve, nem feketemágus, nem is lesz az, bár most egy elég érdekes ötlet jutott az eszébe. Azok a nyomorék pitiáner bűnözők akik Anor, így neki is több dolga van. De másra nem hallgatnak, és neki meg nincs szíve kinyiffantani őket, amíg a minisztérium nem ad engedélyt rá... Nem tud Anor irodájába bemenni, így vár a folyosón, de még ő sem tudja, hogy kire*
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Azgard - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azgard   Azgard - Page 3 EmptySzomb. Dec. 25, 2010 8:12 am

*Jobb híján az irodájában kísért, mivel Sarsa még nem tért vissza hozzá, hogy mit intézett. Mozgást észlel, ami önmagában szokatlan, hiszen ide azóta nem jött senki, hogy senki, hogy lezárta a kastélyt. Kidugja a fejét az irodából, és meglepve veszi észre hogy Raymond az illető. Visszacsusszan, és kiszól, mintha mi sem történt volna.*
- Jöjjön be, tudom hogy ott álldogál az ajtó előtt. Sima ajtónyitó bűbáj, visszafelé elmondva, gondolom megbirkózik vele *azzal az asztala mögé lebeg, ott valamivel szilárdabbnak hat.*
Vissza az elejére Go down
Raymond Glosser
Felnőtt
Felnőtt
Raymond Glosser


Férfi Kor : 45
Hozzászólások száma : 75
Tallérok : 1
Pontok : 0

Azgard - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azgard   Azgard - Page 3 EmptySzomb. Dec. 25, 2010 8:44 am

*Mikor kidugja Anor a fejét, akkor ránéz, és odatrappol az irodája elé. Elmormolja visszafelé az ajtónyitó bűbájt és belép.*
-Anor, milyen fakón fest... Már nem világít a régi formájában. *Megejt egy kis viccelődést, majd komolyra fogja a dolgot.*
-Elég komoly ügyben jöttem. Tudja a hívei, az alacsonyabb csoportból, vagyis a csőcselék varázslók csoportja fellázadt, és lehetetlen őket befogni. Másra nem hallgatnak, csak magára. Az egész kóceráj tanácstalan. És jó lenne, ha valaki végre befogná végre a Watson kölyköt is. Féltem Wilardot, és egész Angliát tőle, amíg szabadon garázdálkodik. Bár egy ideje eltűnt, de ki tudja, hogy mit tervez. És én úgy gondolom, hogy maga és a Forrester kölyök tudja együttes erővel befogni. És ezért azt gondoltam, hogy feltámasztom magát... *Egyenesen a szemébe mondja a dolgokat. Nem kertel, nem szokása.*
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Azgard - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azgard   Azgard - Page 3 EmptySzomb. Dec. 25, 2010 9:00 am

*Raymondra pillant, és elhúzza a száját a viccelődésre, bár megérti a helyzetet.*
- Nem, valóban nem. Mostanában én is furcsán, szellemes hangulatban vagyok *feleli, és kijjebb lépked azt a látszatot keltve, hogy jár. Szellemében egy kicsit másabb, nem hasonlít annyira Alexra, testalkata kicsit megtermettebb, de arányosabb lett, arca pedig karakteresebb, határozottabb. Maga sem tudja, ezt hogy hozta össze, talán az ereje alakította így a dolgokat. Arra amit a férfi mond, színtiszta döbbenet jelenik meg az arcán.*
- Mi-micsoda? Elnézést, de ez egyáltalán nem vicces... *szólal meg, majd felsóhajt, és magyarázni kezd.*
- Tudja, nem oylan egyszerű valakit visszahozni a halálból....Kell hozzá egy ősi, rituálékra használt hely, és a testem, és véráldozat. Az előbbi kettő megoldható kis szerencsével, de véráldozatot hol talál? *érdeklődik, és nem meri elhinni hogy Raymond komolyan gondolta amit mondott.*
Vissza az elejére Go down
Raymond Glosser
Felnőtt
Felnőtt
Raymond Glosser


Férfi Kor : 45
Hozzászólások száma : 75
Tallérok : 1
Pontok : 0

Azgard - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azgard   Azgard - Page 3 EmptySzomb. Dec. 25, 2010 9:20 am

-Hmm, mostanában nem hasonlít annyira Alexra. Ha nem tudnám hogy maguk ikrek, azt hinném hogy idegen. *Jegyzi meg, mert tényleg nem hasonlít rá. Most rajta a csodálkozás jele.*
-Nem is vicceltem. *Bólint egyet.*
-Ugyan Anor, tudom hogy mit mondtam, és azt is tudom, hogy miért. Talpraesett felnőtt vagyok, és legfeljebb azt veszíthetem, hogy megtudják a Minisztériumban. De mivel nem fogják megtudni, de azt is tudom, hogy hogyan kell csinálni. A véráldozat egy unikornis lesz. Vagy más, azt még kitalálom... De higgye el, én megcsinálom.. Akármennyire is hihetetlen, de maga is ember, és ugyanúgy életet érdemel, nem azt hogy két világ közt rekedjen.
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Azgard - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azgard   Azgard - Page 3 EmptySzomb. Dec. 25, 2010 9:38 am

- Számomra is kellemes meglepetés volt, mikor halálom után először néztem tükörbe, nem azt láttam, amit eddig *mosolyodik el, és ettől kicsit kisimul az arca, de kevésbé tűnik veszélytelennek. Ha minden jól fog menni, akkor meg tudja őrizni ezt az alakot feltámadásakor is.*
- Raymond, ha nem tudnám, hogy maga az, azt hinném hogy teljesen megbolondult. *hitetlenkedik, és hallgatja mit mond a másik. Biccent, igen az ismert recept szerint, valóban ez kell hozzá, de működik mással is, ez kiderült. Hűtlen kis kedvence elárulta neki a titkot, így nem ölte meg, csak kicsipkézte kicsit a fülét.*
- Működik mással is, nem kell örök kárhozatot vállalnia, pláne nem miattam. Ott van valahol egy recept az asztalon, arra írtam le hogy mi kell ehhez *bök az asztalon heverő lapra, amin a hozzávalók találhatók.*
Vissza az elejére Go down
Raymond Glosser
Felnőtt
Felnőtt
Raymond Glosser


Férfi Kor : 45
Hozzászólások száma : 75
Tallérok : 1
Pontok : 0

Azgard - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azgard   Azgard - Page 3 EmptyKedd Dec. 28, 2010 8:19 am

-Hát még ha látná a maga szellemét. *Húzza vigyorra a száját.*
-Igen, mikor ezt én kigondoltam, de aztán kontrolláltam magam, és tényleg komolyan gondolom, hogy feltámasszam. *Néz rá komolyan.* -Hát, igen más ember is azt hinné, ha hallaná. *Vakarja meg a fejét.*
-Mással is? Oh, remek, akkor nem lesz lelkifurdalásom ha ismét uralomra tör. *Nevet fel halkan.* -Invito recept *Bök az asztalra, majd a kezébe repül a recept.*
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Azgard - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azgard   Azgard - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 10:36 am

*Megrázza a fejét, nem szeretné látni.*
- Szerintem jobb nekem hogy nem látom *jelenti ki, és odalibben a férfi mellé. Így holtában pár centivel magasabb mivel lebeg, ha élő test lenne, akkor kb egy magasságban lennének. *
- Nos ha komolyan gondolja, akkor először is szerezzen egy hatalmas üstöt, amibe a következőket tegye bele. Két főnixtollat, egy sárkánypikkelyt, hat tojást, három smaragdot, három rubintot, és egy aranyérmét. Ha ezek benne vannak, hagyja egy kicsit ezeket összeérni, és fél óra múlva tegye bele az üstbe a testemet is. Ott leszek, a kellő időben belemászok én is az üstbe hogy a lelkem csatlakozzon a testemhez *meséli el tulajdonképpen mi is van a recepten. *
- Ismét uralomra török, ebben biztos lehet. Akkor is megcsinálja a szertartást? *érdeklődik, miközben eltervezi hogy meglátogatja a testvérét.*
Vissza az elejére Go down
Raymond Glosser
Felnőtt
Felnőtt
Raymond Glosser


Férfi Kor : 45
Hozzászólások száma : 75
Tallérok : 1
Pontok : 0

Azgard - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azgard   Azgard - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 9:33 pm

-Nekem mindegy. *Vonja meg a vállát, majd meghallja a hozzávalókat.*
-Hát, ha ad nekem két -vagy egy napot- akkor ezek mind meglesznek. A testét megszerzem, azzal nem lesz probléma, és ezzel a másik dologgal sem. Szóval, minden okés. *Zárja le ennyivel.*
-Igen megcsinálom. Csak annyit kérek, hogy állítsa meg a Watson kölyköt, mert csak maga képes rá. És Ted is... *Bólint. Már szinte kérleli, mert Wiliam szerinte veszélyesebb mint Anor. De csak azért mert Anor nem őrült.*
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Azgard - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azgard   Azgard - Page 3 EmptyPént. Dec. 31, 2010 4:44 am

- Persze, nekem időm mint a tenger *mosolyodik el, majd a kérésre biccent. Még szép, hogy meg állítja azt az elmebeteget, hiszen úgy illik, hogy bosszút vegyen gyilkosán. Kiderült, hogy a halál sem képes őt végleg kivonni a forgalomból, és ez bizakodással tölti el. Ha visszatér az élők sorába, akkor nem lesz akadály. A végsőt is legyőzte, bár nem teljesen siekeresen, de akkor is.*
- Ha megvannak a hozzávalók, akkor hozzon mindent a várkertbe, oda, ahol egy hatalmas Pegazus szobor áll. Az egy ősi helyszín, régen a druidák egyik szent helye volt, ott meg fogja tudni csinálni a szertartást. Én is ott leszek a kellő időben. *tanácsolja, majd ezzel a zárszóval egyszerűen kilebeg az ablakon, bízik benne, hogy Raymond ahogyan bejött, úgy ki is tud menni.

//Pár nap átugrással amíg a hozzávalókat megszerezted, mehet is tovább a játék szerintem.//
Vissza az elejére Go down
Raymond Glosser
Felnőtt
Felnőtt
Raymond Glosser


Férfi Kor : 45
Hozzászólások száma : 75
Tallérok : 1
Pontok : 0

Azgard - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azgard   Azgard - Page 3 EmptySzer. Jan. 05, 2011 8:19 am

*Ray hopponál ide. Már minden megvan, otthon összerakta, és a hátizsákjára egy tágítóbűbájt szórt, így összeállt minden. Igen, tudja hogy kell egy kicsit felturbózni a tágítóbűbájt. Szóval minden összeállt. Oda is sétál Anor irodája elé, és elmondja visszafelé az ajtónyitó bűbájt.*
-Anor, kipp-kopp, meghoztam mindent, már csak maga kell, és a várkert. *Szól neki, egy halvány mosollyal.*
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Azgard - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azgard   Azgard - Page 3 EmptyCsüt. Jan. 06, 2011 5:06 am

*A hangra Raymond felé fordul, arcán egy elégedett, ugyanakkor kissé meghökkent mosollyal is. Nem hitte volna el 100 %-ig, hogy képes lesz megtenni. Biccent, és kilebeg az irodából.*
- Akkor menjünk esetleg a várkertbe *végiglebeg a folyosón, le a lépcsőn, és ki a hátsó udvarban, ahol az a bizonyos lovas szobor található. Előtte megáll, és egy hatalmas pentagrammára mutat, ami a földbe van vésve, látszik, hogy nem mai darab.*
- Ezt még a nagyapám véste a földbe, és azóta is hatékonyan működik. Oda állítsa fel az üstöt, a vízköpőkből tud beletenni vizet *mutat két nem messze lévő kőszörnyre, amiknek a tátott szájából lassú kis patakban víz csordogál.*
- Magáé a terep Raymond, én várom a soromat *ezzel a végszóval letelepedik a szobor tetejére, és megvárja, míg a férfi minden hozzávalót a főzethez ad.*
Vissza az elejére Go down
Raymond Glosser
Felnőtt
Felnőtt
Raymond Glosser


Férfi Kor : 45
Hozzászólások száma : 75
Tallérok : 1
Pontok : 0

Azgard - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azgard   Azgard - Page 3 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 10:07 am

-Rendben. *Biccent egy aprót, majd követni kezdi Anort. Mikor leérnek a várkertbe, körülnéz.
-Pöpec kis hely, Anor, de nem fogok magához beállni. Ha csak nem rak rám Imperiot. *Jegyzi meg, miközben a vízköpőkből szerez vizet, és beletölti. Aztán belerak minden hozzávalót, és összecsapja a tenyerét.*
-Na, Anor, már csak maga hiányzik. Remélem kész van arra, hogy visszatérjen az élők sorába, és üldözőbe vegye, és idővel ki is nyírja a Watson kölyköt. *Bólint egyet, majd miután összeértek a hozzávalók, belerakja Anor testét az üstbe.*
-Belemászhat.
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Azgard - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azgard   Azgard - Page 3 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 10:18 am

- Ugyan, Raymond. Egyetlen szóval nem kértem én, hogy beálljon hozzám, bár tudnám hasznát venni *mosolyodik el, egy legyintéssel, és figyeli hogy mit hogyan csinál a másik. Mikor minden rendben van, és a teste is az üstbe helyeződik, még odafordul a férfi felé.*
- Utolsó kérés és egy jótanács. Egyrészt, megköszönném, ha lehívná ide, az egyik taláromat, másrészt álljon kicsit távolabb, mert ez nagyot fog szólni *mondja, majd belemászik az üstbe, és eltűnik. Pár másodpercig nem is történik semmi, majd a víz kavarogni kezd, kékre, majd vörösre változik, és végül egy mindent elvakító robbanással darabjaira törik szét, és nem marad utána más, mint Anor, teljes élő valójában, ruhátlanul. A földön hever magzatpózban, hiszen az üstbe máshogy nem fért el a teste. Kihajtogatja magát, feláll, és a lehívott ruharabot magára veszi, ez megteszi, míg fel nem ér a szobájába, hogy rendesen felöltözzön. Vadászathoz.*
- Nagyon köszönöm a segítségét Raymond, majd igyekszem meghálálni *mosolyodik el, és a férfival együtt visszatér a kastélyba, hogy még megbeszéljenek egy pár dolgot.*

//Köszönöm a játékot//
Vissza az elejére Go down
Raymond Glosser
Felnőtt
Felnőtt
Raymond Glosser


Férfi Kor : 45
Hozzászólások száma : 75
Tallérok : 1
Pontok : 0

Azgard - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azgard   Azgard - Page 3 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 10:24 am

-Oh, igazán köszönöm, hogy tudna hasznosítani, de amíg nem éri valami sötét a lelkemet, maradok a jó oldalon. *Húzódik halvány félmosolyra a szája.*
- Persze, lehívom, és félre is állok. *Bólint egyet, majd egyetlen pálcaintésre lerepül egy fekete talár a kezébe, és távolabb áll. Mikor ez megtörténik, eltátja a száját. Ő még ilyet életében nem látott. Aztán odaadja a ruhadarabot.*
-Nem tesz semmit Anor. De egyet ígérjen meg. Bármilyen módon, de állítsa meg ezt az őrültet. Bízom magában, és a seregében is. *Ilyet ritkán hallani tőle. Majd mikor megbeszélték, akkor elmegy a saját lakásába, és ledől aludni, hogy két napig fel sem keljen.*
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Azgard - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azgard   Azgard - Page 3 EmptyHétf. Júl. 04, 2011 7:03 am

Napok, hetek óta itt tevékenykedik, szinte ki sem mozdul innen. Él és virul, hála egy embernek, és most újra gonosz terveit szövögeti, és fejfájással pillant egy rivális banda felé. A minisztériumos betörés őhozzá is eljutott, és biztos benne hogy nem az ő emberei voltak, de akkor ki? Ki ez a harmadik fél akinek valamilyen érték megér annyit hogy betörjenek érte? Nem tudja, és ez idegesíti a legjobban hogy nem tudja. Ugyanakkor vezetgeti az iskolát is, mint egy rendes tanintézetet, és ebben az évben is átesett minden vizsgálaton, és mindent a legnagyobb rendben találtak. Előtte az asztalon egy üveg jó minőségű whiskey, Alex ajándéka a születésnapjára, ő pedig egy hasonlóan finom itallal viszonozta a kedvességet. Foglalkozik a halálfaló dolgokkal is, és éppen egy aktát bogarászik át, hátra dőlve a székében és lábaival az asztalon. Ölében hever a paksaméta, míg a levegőben körülötte szintén lebeg pár papír. Na meg egy pohárka az öccsétől kapott italból.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Azgard - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azgard   Azgard - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Azgard
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Anor Azgard
» Anor Azgard cellája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Határtalan :: A világban-
Ugrás: