Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapKönyvtár - Page 4 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Könyvtár - Page 4 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Könyvtár - Page 4 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Könyvtár - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Könyvtár - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Könyvtár - Page 4 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Könyvtár - Page 4 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Könyvtár - Page 4 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Könyvtár - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Könyvtár - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Könyvtár - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Könyvtár - Page 4 Vote_lcapKönyvtár - Page 4 Voting_barKönyvtár - Page 4 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Könyvtár - Page 4 Vote_lcapKönyvtár - Page 4 Voting_barKönyvtár - Page 4 Vote_rcap 
Ted Forrester
Könyvtár - Page 4 Vote_lcapKönyvtár - Page 4 Voting_barKönyvtár - Page 4 Vote_rcap 
James Miller
Könyvtár - Page 4 Vote_lcapKönyvtár - Page 4 Voting_barKönyvtár - Page 4 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Könyvtár - Page 4 Vote_lcapKönyvtár - Page 4 Voting_barKönyvtár - Page 4 Vote_rcap 
Sindy Logan
Könyvtár - Page 4 Vote_lcapKönyvtár - Page 4 Voting_barKönyvtár - Page 4 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Könyvtár - Page 4 Vote_lcapKönyvtár - Page 4 Voting_barKönyvtár - Page 4 Vote_rcap 
Chris Martines
Könyvtár - Page 4 Vote_lcapKönyvtár - Page 4 Voting_barKönyvtár - Page 4 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Könyvtár - Page 4 Vote_lcapKönyvtár - Page 4 Voting_barKönyvtár - Page 4 Vote_rcap 
Daniel Reed
Könyvtár - Page 4 Vote_lcapKönyvtár - Page 4 Voting_barKönyvtár - Page 4 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Könyvtár

Go down 
+17
Chris Martines
Daniel Reed
Benjamin Doredumble
Rufus Chamberlain
James Miller
Larina Marley
Hannah McDowal
Rhonda Shane
Lana Rosemary Lent
Alice White
Blake A. Attaway
Ted Forrester
Kim Kaguya
Alena Aalriä
Solaria Luthia
Sindy Logan
Főmesélő
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 4 EmptyKedd Május 25, 2010 1:13 am

*Elhallgat, végighallatja Lú-t. Kicsit elmereng, persze megértett mindent. Bólint.*
-Elhiszem na! *Sosem feltételezné Lú-ról, hogy halálfaló… akkor sem, ha néha olyan furcsa. Mivel elmondták neki azt, hogy pontosan mért is kell a könyv, int a lánynak, hogy menjen vele. Közben magyaráz.*
-… mivel nem sokan akarják, hogy ezt megtaláljuk, ezért jól eldugták. *A leghátsó polchoz lép, leguggol, majd végigfut az ujjával a könyveken. Egy elég nagyobbacskát vesz ki, „Az átkokról bővebben” címen és leteszi a közeli asztalhoz. Belelapoz, egészen a könyv közepéig majd egy nagy cím… „Főbenjáró átkok”. Lú elé fordítja.*
-Tessék… de nem én mutattam meg, mert ezért simán kicsaphatnak. *Jegyzi meg aztán levágja magát az egyik székre.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 4 EmptyKedd Május 25, 2010 1:18 am

-Kösz! *mármint, hogy elhiszi, amit itt magyaráz. Lú nem szokott hazudni...csak füllenteni! Razz . Készségesen követi a csajszit, majd figyeli honnan és melyik könyvet húzza elő. Sindy nagyon segítőkészen fel is nyitja a könyvet, majd Lú elé fordítja.*
-Azt hiszem megmentettél! *vigyorog a lányra, majd elkezd kotorászni a zsebeiben papírok és penna után.*
-Kizárt, hogy kicsapnának! Ki sem visszük a könyvet! Kiírom egy fél perc alatt és már tűntünk is! Amúgy sosem árulnálak be, Bűntárs! *hülyéskedik, majd miután megtalált mindent, leül egy székre és írni kezd. Gyorsan, de olvashatóan. Hát nem egy oldal, de most már nem fogja itt hagyni.*
-Jut eszembe! *emeli fel a fejét.* -Azt a könyvet visszahoztad már, amiben el volt rejtve az írás? Vagy rájöttél, hogy mivel rejtették el? *nem várja a választ, tovább ír.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 4 EmptyKedd Május 25, 2010 1:33 am

*Bólint, bólint és bólint. Halványan elmosolyodik majd tovább, hallgatja Lú-t.*
-Nincs mit. Azért reméltem is, hogy nem fogsz beárulni! *Figyeli, ahogy Lú jegyzetel. Közben hátradől a széken, és a kérdésre felkapja a fejét.*
-Nem még nem. Jó hogy mondod… viszont rájöttem, hogy mivel lehetne TALÁN megjeleníttetni. *Felugrik, az első polchoz megy, és keresni kezd egy könyvet. A múltkor járt itt, az SVK házit csinálta és ráakadt egy könyvre… Visszasiet vele együtt Lú-hoz.*
-Figyelj… *Kinyitja a könyvet, leül és ujját végighúzza a szövegen miközben hangosan olvasni kezd.*
- Mágia felismerése- Recognitum Magi. Blablabla… A pálcát tartsuk a tárgy felé, amiről meg szeretnénk tudni, hogy milyen varázslatot rejt magában. Ha a varázslat sikeres, megtudjuk mit rejt magában a tárgy… *Lú-ra néz, majd elmosolyodik.* Ebben az esetben valószínű, hogy a szöveg fog megjelenni. Ez nem olyan nehéz varázslat… szerintem simán meg tudnánk tanulni.
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 4 EmptyKedd Május 25, 2010 1:38 am

*Folyamatosan ír, csak akkor emeli fel a tekintetét, ha nagyon muszáj. Elmosolyodik Sindyn, de nem néz rá. Lapoz az átkos könyvben és ír tovább. Aztán Sindy eltűnik, majd visszaérve egy könyvet hoz magával. Kikeresi a varázslatot és olvasni kezd. Erre felemeli a fejét Lú, hisz nem tud figyelni, amíg ír.*
-Hajrá! Szerintem sem lehet nehéz! Már kezdek kíváncsi lenni mit rejtegetnek abban a könyvben! *mármint amelyiket elvarázsolták. Biztos izgi dolgok vannak benne. Mielőtt visszatérne a másoláshoz, Lú még megjegyez pár dolgot, méghozzá széles és kicsit gúnyos vigyorral.*
-Látom sokat jársz ide! Még jó, hogy tiltott rész! Rossz Prefi, rossz Prefi! *majd már ír is, de erre biztos válaszolnak majd még.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 4 EmptyKedd Május 25, 2010 1:44 am

*Elmereng, becsukja a könyvet, és vállat von.*
-Ha leírtad, felmehetnénk hozzánk és kipróbálhatnánk… *Úgysincs fent egy szobatársa sem… mindenki kinn van, mivel az idő szép. Na meg kajásak és lemennek enni a nagyterembe. Elvigyorodik.*
-Rossz prefi hát! SVK házit csináltam, akkor akadtam rá a könyvre. De amúgy sokat járok ide, csak nem a tiltott részbe… Hol tartasz? *Most, hogy így Lú felhozta a könyvet, kicsit izgatott lett… Minél előbb meg akarja fejteni a titkát. *
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 4 EmptyKedd Május 25, 2010 1:50 am

-Csak vigyázz, nehogy elvegyék a prefis jelvényed! Ha ez megtörténne...sajnos nem lennék már barátok! *persze csak hülyéskedik, csak játszik.* Mert hát csak azért tartalak, hogy be tudj hozni ilyen tiltott részekbe! *az arca végig komoly volt, de a végére elmosolyodik. Nem vár a válaszra, már folytatja is. Lapoz, a tele írt papírt pedig lecseréli egy másikra.*
-Már nincs sok! Most jön az utolsó! *nem mondja melyik, hisz egyértelmű, hogy a halálos átkot kezdte el kimásolni. De egyre gyorsabban ír, csak fél percenként megrázza a kezét, mert már zsibbad az írástól. Egy perc...két perc...*
-Kész! *dől hátra a széken. Egy fél másodpercet pihen, aztán becsukja a könyvet és Sindy elé tolja.*
-Visszaviszed? *vigyorog.* Én nem tudom hol volt! Aztán mehetünk a sátradba, hogy meglessük azt az "üres" könyvet!
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 4 EmptyKedd Május 25, 2010 2:03 am

-Ha-ha. Nagyon vicces vagy. Nem is gondoltam volna, hogy csak ezért tartasz! *Vigyorog mát a végére, aztán belekukkant Lú jegyzetébe. Ismét. Közben összefonja a karjait, rövid ujjú pólóba van és kezd egy kicsit fázni. Ez így nem olyan jó… *
-Végre. Na de menjünk meeert… kezdek itt megfagyni. *Eléggé hűvös van a könyvtárba, szóval nem is csoda. Felkapja a könyvet, visszaviszi a helyére, majd megáll a lány előtt.*
-Akkor megnézzük a könyvet? *Érdeklődik, majd ha a válasz igen akkor elindul lassan kifelé. Remélhetőleg Lú is követi.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 4 EmptyKedd Május 25, 2010 2:08 am

-Tetszik? *kérdezi mosolyogva, mert látta, hogy Sindy megleste a jegyzeteket.* -Szó szerint ugyanaz, mint ami a könyvben volt! *aztán leolvad a szájáról a mosoly és elkerekednek a szemei.*
-Te lüke? Miért nem mondtad h adjam oda pulcsim! Vagy...milyen varázsló vagy Te? Még azt a palást...pallos...izé varázslatot sem tudod? *mert ő aztán nagyon okos. Bár gyakorlatban Lú jobb, mint elméletben, ami most látszik is, mert fogalma sincs mi a neve annak a varázslatnak.*
-Na tűnés! *válaszol, aztán Sindyvel együtt elhagyják a könyvtárat.*
Vissza az elejére Go down
Alice White
Diák- Plama
Diák- Plama
Alice White


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 61
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 4 EmptyVas. Jún. 20, 2010 9:42 pm

*Alice mosolyogva és vidáman lép be a könyvtárba.*
-Jó napot!
*Köszönt a könyvtárosnak.*
-Mi van a tiltott részlegben? Csak úgy kíváncsiságból!
*Mondta mosolyogva, bár a könyvtáros nem válaszolt.*
-Így is jó!
*Mondta, majd elindult az T betűrészlegbe.*
~Tamara Therner..Tamara..Mágikus természet! Megvan! ~
*Mondta magában, majd leült egy asztalra, és elkezdte olvasgatni, és nézegetni a veszélyes növényekről szoló részt.*
-Az álmom ,hogy mindent tudjak a mágikus természetről!
*Suttogja, majd elkezdi nézegetni a képeket a növényekről.*
~De a világ legritkább növényét még mindig nem fogom megismerni.~
*Gondolta magában.*
Vissza az elejére Go down
Lana Rosemary Lent
Diák- Famine
Diák- Famine
Lana Rosemary Lent


Kor : 30
Lakhely : Anglia
Hozzászólások száma : 63
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 4 EmptyVas. Jún. 20, 2010 9:53 pm

*Lana? Könyvtárba? Itt csakis valami gond lehet. Bár lehet megjött az esze, és tanulni jött. Belépvén biccent a könyvtárosnak, majd találomra kivesz egy regényt-nem véletlenül sem tankönyvet- és leül Alice-szel szemben egy külön asztalhoz. A nyárhoz híven nyári ruhákat visel, bár néha kicsit megborzong, nem igazán törődik vele. Az első két oldal után megunja a könyvet, és átmegy a lány asztalához. Lehuppan és semmi köszönés csak..*
-Mit olvasol?
Vissza az elejére Go down
http://azeletnemegyszeru.blogspot.com/
Alice White
Diák- Plama
Diák- Plama
Alice White


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 61
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 4 EmptyVas. Jún. 20, 2010 9:59 pm

*Alice unott arcal megszólal.*
-Az unalom unalmasságát. Írta: Az UNALOM!
*Mondta majd kacsintott egyet, és letette a könyvet.*
-Nem itt vannak a világ legjobb könyvei! Tudod hol vannak?
*Kérdezte, majd kezével a hátamögött fekvő puma felé mutatott.*
-Igen, igen...a "tiltott rengeteg". Ismersz valami altató bájitalt, vagy esetleg altató igét? Vagy egy tervet, amivel legalább egy ritka növényekről szoló könyvet kivehetek?! Szerintem felkeltette az érdeklődésedet! ..Eléggé kalandozó típus vagy!
*Suttogta.*
Vissza az elejére Go down
Lana Rosemary Lent
Diák- Famine
Diák- Famine
Lana Rosemary Lent


Kor : 30
Lakhely : Anglia
Hozzászólások száma : 63
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 4 EmptyVas. Jún. 20, 2010 10:13 pm

*Kicsit elmosolyodik, amolyan Lanasan, majd az ajtóra néz.*
-Hát ha ott vannak a jó könyvek, miért nem mész be oda?
*Nem érti. Ő állandóan a zárolt részlegben lógott ha könyvtárba ment. Igaz ez még a Roxfortban volt, de akkor is. Feláll, és meglátja a pumát. Édesen rámosolyog és visszahuppan.*
-Szóóval ezért nem mész be. Értem.
*Tudna altató igét, de az sajnos illegális. Így hát magához hívja a könyvet, és újra elkezd olvasni. Hirtelen kapja fel a fejét, és áll fel.*
-Várj csak!
*Odarohan az egyik polchoz, és lekap róla egy könyvet.*
-Ebben talán érdekesebb növények vannak. Az apám mindig ezt olvasgatja, mielőtt elutazik.És hidd el, ami ebbe nincs benne, az nem létezik.
Vissza az elejére Go down
http://azeletnemegyszeru.blogspot.com/
Alice White
Diák- Plama
Diák- Plama
Alice White


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 61
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 4 EmptyVas. Jún. 20, 2010 10:36 pm

*Alice furcsán nézett Lana-ra.*
-Ijesztő vagy..na de mindegy. Köszi!
*Mondta mosolyogva, majd elvette a könyvet és elkezdte olvasgatni.*
-Könyvet lehet venni? Jó sok pénzem van! Persze csak azért mert gyerek korom óta, csak egy pálcát vettem rajta.
*Nevette el magát, de nem akarta feladni. Akkor is szerez egy tiltott növényes könyvet.*
-Fotoszintetizáció! Vagy valami ilyesmi csak nemtom hogy kell ejteni. Ez a képességem.. Megmutassam?
*Kérdezte, majd felállt, és elkezdett indulni a kijárat felé.*
Vissza az elejére Go down
Lana Rosemary Lent
Diák- Famine
Diák- Famine
Lana Rosemary Lent


Kor : 30
Lakhely : Anglia
Hozzászólások száma : 63
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 4 EmptyHétf. Jún. 21, 2010 12:31 am

*Olyan kis érdekes lány, de hát az csak jó, ha ijesztőnek találja. Leül vele szemben, és már csak a felkiáltásra kapja fel a fejét. Szóval a kislány nővénymágus. Ez érdekes lehet. Követi az ajtó felé, közben egy mozdulattal visszacsúsztatja a könyvet a helyére.*
-Na mutasd. Én Tűzmágus vagyok.
*Követi Alice-t miközben azon gondolkodik mivel ejtse majd ámulatba. Hiperaktív lánykának látszik, talán kicsit túlontúl hiperaktív. De végül is ő is ilyen volt kiskorába. Csak azóta megkomolyodott.*
-És mond csak, hova megyünk?
Vissza az elejére Go down
http://azeletnemegyszeru.blogspot.com/
Rhonda Shane
Diák- Plama
Diák- Plama
Rhonda Shane


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 19
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 4 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 7:53 pm

*Ahogy az megszokott, Rhonda későn fekszik és korán kel. Már fél hat óta ébren van, lefürdött, megmosta haját, megreggelizett, fogat mosott, és elindult a könyvtárba. Barna sportcipőt, kék, bő farmert és fekete bő pólót visel, vállán méretes táska. A talárt elhagyta, mert pokoli meleg van. Besétál a könyvárba, összegyűjt jó pár könyvet, leül egy asztalhoz, a táskából füzetet és tollat vesz elő, majd elkezdi kijegyzetelni a különböző trollfajták szokásait, ismertetőjegyeit és gyengéit. Úgy döntött, idén nyáron mágikus lényekről fog tanulni, persze az egyéb projektjei mellett.
Kifejezetten belemélyed az olvasásba, mivel egy igen régi kiadású "Mindenth ahzokhrool a tsodás Trollhokrool" című könyvet lelt véletlenül, és bár a szövegezése igen nehezen érthető, Rhonda mindig is bízott a régiek tudásában.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Könyvtár - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 4 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 8:00 pm

* A könyvtár az iskola azon részei közé tartozik amelyeket, messziről elkerülök. Nincs ott semmi illegális, meg pörgős. Csak sok poros könyv meg ilyenek. Unalom az egész. Most azonban még is rávettem magam, hogy látogatást tegyek a tudás birodalmában. Egy farmersort van rajtam, egy fekete ujjatlannal. A hajam lófarokba kötve, mert ilyenkor nyáron borzasztó meleg, amikor a vállamra hullik.
A könyvtárosnő tágra meresztett szemekkel néz rám, amikor belépek. Igen, ő is tudja, hogy esetleg valami betegség üthette fel nálam a fejét, mert itt járok. Nagy nehezen megtalálom a könyvet amit keresek. " Mindent az Árnymágiáról " . Körülnézek, hát ha találok valami ismerőst, bár az én barátaim ide nem járnak. Végül úgy döntök, hogy csatlakozok egy fiúhoz, aki elég fura ruhakölteményben van, . Az asztalához sétálok.*
- Szia ! Nem baj ha csatlakozok ?


A hozzászólást Hannah McDowal összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Júl. 15, 2010 8:11 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Rhonda Shane
Diák- Plama
Diák- Plama
Rhonda Shane


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 19
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 4 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 8:08 pm

*Rhonda felnéz, és ahogy végigméri Hannaht, sorba veszi az ókori görög, keleti, északi és azték istenségeket, és kiválogatja, hogy kiknek kell hálát mondani.*
- Nem, persze, ülj csak le...
*Mondja, és olvas tovább, de nem bírja ki, néha-néha fél szemmel a lányra pillant.*
- Mi jót olvasol?
*Kérdi.*
- Nem szoktalak itt látni.
*Jegyzi meg, majd újra olvasni kezd, végül felszívja magát, és egy pár percnyi csönd után felhangzik a nagy kérdés.*
- Nem kérsz kávét?
*Ezzel táskájából előhúz egy termoszt, amit reggelente kávéval, később pedig teával tölt fel.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Könyvtár - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 4 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 8:16 pm

* Mosolyogva helyet foglalok az újdonsült könyvtári társammal szemben. *
- Amúgy Hannah vagyok. * Nyújtok neki kezet. Jól tudom, hogy ez egy fiús szokás, de hát aki két bátyjával nő fel, abból nehéz kinevelni az ilyesmiket.*
- Csak egy ilyen..ismeretterjesztő könyvet.* Fordítom le a címlappal lefelé a könyvet. Nem szükséges, hogy itt sokan kezdjenek el kérdezősködni, hogy miért ezt olvasom stb..*
- Talán, mert nem is szoktam ide járni.
* Válaszolok őszintén, de kedvesen. Felvonom a szemöldököm, amikor kávéval kínál. *
- Hű, te aztán elvetemült kávéivó lehetsz, ha még ide is magaddal hozod..*Jegyzem meg. Majd megrázom a fejem.* - Köszi, de nem. Már ittam egyet reggel.
*Azzal az ölembe csúsztatom a könyvet, hogy az asztal pont takarja a borítóját és elkezdem. A bevezető részt reflexből átlapozom. Soha nem szoktam elolvasni.*
Vissza az elejére Go down
Rhonda Shane
Diák- Plama
Diák- Plama
Rhonda Shane


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 19
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 4 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 8:21 pm

- Kell a koffein, mert keveset alszom...
*Mondja Rhonda, miközben tovább jegyzetel. Eltelik egy perc, kettő, három, öt, és már már azt lehetne hinni, hogy a lány feladja a reményt, de nem.*
- Ha végeztél, nem lenne kedved mondjuk... Sétálni egyet valamerre?
*Kérdi halkan, talán kicsit el is pirulva.*
- Mondjuk elmehetnénk a vízeséshez megbeszélni, hogy mit is tanultunk... Vagy ha kell valami, szerintem én is tudok segíteni. Úgy érzem folyamatosan itt vagyok a könyvtárban... Néha talán ki kéne mozdulnom...
*Ezzel beletúr a hajába, és idegesen olvas tovább, közben fél füllel várva a válaszra.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Könyvtár - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 4 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 8:26 pm

- Megértem..
* Bólintok a keveset alvásra. Én sem szoktam sokat aludni. Az a későn fekvős, későn kelős típus vagyok. Csak néha vannak ilyen furcsa napjaim mint a mai.*
- De lenne.
* Majd meghallgatom, hogy merre is menjünk. *
- Sőt akár most is mehetünk ! * Csapom össze a könyvet. Legalább megment attól, hogy itt égessem magam azzal, hogy olvasok. Azt inkább titokban szoktam egyedül.*
- Csak lehetőleg a tanulás témát mellőzzük.. Nem szokásom tanulni.
* Nevetek rá, majd felállok. Hónom alá kapom a könyvet és várakozás teljesen pillantok le a fiúra. Várom, hogy mikor szakad már el azoktól a könyvektől és indulhatunk valami kellemesebb hely felé. Valahogy olyan fojtó a levegő a könyvtárban..*
Vissza az elejére Go down
Rhonda Shane
Diák- Plama
Diák- Plama
Rhonda Shane


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 19
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 4 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 8:48 pm

*Rhonda szeme felcsillan, befejezi a sort amit épp írt, majd összepakol, komótosan elrendezi a könyveket, majd feláll. Most látszik csak igazán, hogy Rhonda összesen 151 magas. Mikor Hannah, aki majdnem húsz centivel magasabb, feláll, a lány egy pillanatra elbizonytalanodik, de végül erőt vesz magán.*
- Akkor menjünk! Ígérem, keresek más témát, mint a tanulás!
*Ezzel szinte kézen ragadja a faminés diáklányt, és kirángatja a vízesésig.*

//Ott folytatás, fagyás után//
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 4 EmptyHétf. Szept. 06, 2010 7:09 am

* Belépek a könyvtárban még nem jártam itt. Elég érdekes hely. De mondjuk bele örülnék, ha minden nap itt kellene a könyvek felett görnyedni. Itt mindig csend van, vagyis a filmeben így láttam. És most épp csendre és nyugalomra van szűkségem. Öltözékem: fekete póló és egy fekete hosszú farmer a szokásos bakancsommal kiegészítve. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 4 EmptyHétf. Szept. 06, 2010 7:14 am

-Kit meg nem lehet itt találni... *Vigyorodom el, miközben levetem magam Lar mellé. Kérdőn pillantok rá, aztán elgondolkodva ismét megszólalok.*
-Hogy vagy? amúgy bocsi a tegnapiért, Alexen a dekabaj volt. De kibírjuk a büntetést... *Vonok vállat. Nekem már nem jelent semmit. Közben azért egy papírcetlit forgatok a kezemben. Kellett egy anyag.* Na és, mész a bálra? *Mert én tuti, hogy nem. Ezt azért valahogy meg kéne magyarázni Hannahnak is. Lehet elutazom.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 4 EmptyHétf. Szept. 06, 2010 7:19 am

* Nyílik az ajtó és belép James. Most nem tartozik azok az emberek közé akit szívesen látnék. Sőt még le is ül mellém és még meg sem kérdezte. *
- Szerinted megengedtem, hogy leülj mellém? * Förmedek rá mérgesen, kicsit haragszok rá a büntető munka miatt. *
- Lehet, ha te nem lennél, akkor jobban lennék. És te? * Ezt már viccelődve mondom. *
- Amúgy meg nincs bocsánat. * Vonom a vállamat meg. *
- Szeretnék menni, de még nem tudom, hogy kivel, vagyis van már rá jelöltem. * Csak ennyit mondok nem is éri meg tovább jártatni a számat. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 4 EmptyHétf. Szept. 06, 2010 7:23 am

-Úgyis olyan hírrel akarok neked szolgálni, amire remélem rábólintasz. *Erről nem szólok többet, előbb megvárom, hogy kíváncsiskodjon egy kicsit. A többire bólintok, a visszakérdezésre válaszolok.*
-Élek amint látod. *Vonom meg a vállam. Kicsit bujkál bennem valami, de szokás szerint legyőzöm. Azért már nem fogok a gyengélkedőre lemenni.*
-Ahha, az jó. Én nem megyek. Csak még Hannahnak is el kéne magyarázni valahogy... *Majd kijelentem, hogy küldetésen leszek. Addig se fárasztanak ilyen hülyeségekkel, mint a bál. Sose szerettem.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Könyvtár - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Könyvtár
Vissza az elejére 
4 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Keller Könyvtár

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Első emelet-
Ugrás: