Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapKönyvtár - Page 8 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Könyvtár - Page 8 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Könyvtár - Page 8 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Könyvtár - Page 8 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Könyvtár - Page 8 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Könyvtár - Page 8 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Könyvtár - Page 8 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Könyvtár - Page 8 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Könyvtár - Page 8 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Könyvtár - Page 8 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Könyvtár - Page 8 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Könyvtár - Page 8 Vote_lcapKönyvtár - Page 8 Voting_barKönyvtár - Page 8 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Könyvtár - Page 8 Vote_lcapKönyvtár - Page 8 Voting_barKönyvtár - Page 8 Vote_rcap 
Ted Forrester
Könyvtár - Page 8 Vote_lcapKönyvtár - Page 8 Voting_barKönyvtár - Page 8 Vote_rcap 
James Miller
Könyvtár - Page 8 Vote_lcapKönyvtár - Page 8 Voting_barKönyvtár - Page 8 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Könyvtár - Page 8 Vote_lcapKönyvtár - Page 8 Voting_barKönyvtár - Page 8 Vote_rcap 
Sindy Logan
Könyvtár - Page 8 Vote_lcapKönyvtár - Page 8 Voting_barKönyvtár - Page 8 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Könyvtár - Page 8 Vote_lcapKönyvtár - Page 8 Voting_barKönyvtár - Page 8 Vote_rcap 
Chris Martines
Könyvtár - Page 8 Vote_lcapKönyvtár - Page 8 Voting_barKönyvtár - Page 8 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Könyvtár - Page 8 Vote_lcapKönyvtár - Page 8 Voting_barKönyvtár - Page 8 Vote_rcap 
Daniel Reed
Könyvtár - Page 8 Vote_lcapKönyvtár - Page 8 Voting_barKönyvtár - Page 8 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Könyvtár

Go down 
+17
Chris Martines
Daniel Reed
Benjamin Doredumble
Rufus Chamberlain
James Miller
Larina Marley
Hannah McDowal
Rhonda Shane
Lana Rosemary Lent
Alice White
Blake A. Attaway
Ted Forrester
Kim Kaguya
Alena Aalriä
Solaria Luthia
Sindy Logan
Főmesélő
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
SzerzőÜzenet
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Könyvtár - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 8 EmptyCsüt. Feb. 03, 2011 3:49 am

*Elvigyorodom és kicsit el is merengek. De persze ez nem látható rajtam, mert végig Nina szemébe nézek. Jól tudom a dolgokat korrigálni. A kijelentésére én is kuncogok egyet.*
-Van benne valami. *Pillantok ki a könyvespolc mögül és ránézek a könyvtárosra. Halványan elmosolyodom... megint csak. Aztán leülök az asztal szélére és magamhoz ölelem majd kimondja a szót...*
-Jó érzés ezt hallani meg mondani is. *Már nem nagyon tudok mit mondani, így csendben maradok és apró csókot lehelek ajkára.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Könyvtár - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 8 EmptyCsüt. Feb. 03, 2011 4:05 am

* Persze azt sem felejtem el, hogy Tony minek is jött ide. Nem akarom hátráltatni a keresésben. Az imént felajánlottam a segítségemet, bármikor igénybe veheti, ha szükség lenne rám. *
- Esetleg legközelebb hozzuk rá a szívrohamot. * Arcomon egy apró mosoly jelenik meg, persze ezt képletesen értem. Imádom mikor Tony átölel. Izmos kezei között, mindig érzem, hogy biztonságban vagyok. *
- De bebizonyítani még jobb. * Kicsit vadabbul csókolok már vissza, hogy érezze Tony, hogy ki a főnök.*
- Cicus, van egy rossz hírem. * Még ölelem úgy mondom, ki akarom használni az utolsó másodpercet is, csak lehessek vele. *
- Nekem mennem kell. * Szomorodok el, majd ismét egy csókot adok Tonynak. De ez már a búcsú csók. *
- Szia. És sok sikert, remélem még este látlak. * Rossz kedvűen kisétálok a könyvtár ajtaján, nagyon nehéz volt ott hagyni Tonyt. De csak így tud odafigyelni a családfára. *
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Könyvtár - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 8 EmptyCsüt. Feb. 03, 2011 4:16 am

-Benne vagyok. *Jelentem ki elégedett mosollyal az arcomon, majd kacsintok egyet. Nem engedem el Ninát, csak ölelem magamhoz és figyelem, ahogy beszél. Aztán kijelenti, hogy mennie kell. Csak lekonyul a mosoly az arcomon. Azt nem tudom, hogy miattam megy el...*
-Hát ha nagyon muszáj. *Viszonozom a búcsú csókot és kacsintok a kijelentésre. Aztán megfogom a papíromat és elindulok a másik irányba, de előtte még egyszer átölelem.*
-Megyek érted este és majd csinálunk valamit. Szia! *Intek utána, majd még egy ideig keresgélek a könyvtárba, de nem sok mindent lelek. Nem sokkal később lelépek én is.*

//Köszi ;D (L) //
Vissza az elejére Go down
Maximilian Wraith
Felnőtt
Felnőtt
Maximilian Wraith


Férfi Kor : 63
Hozzászólások száma : 6
Tallérok : 0
Pontok : 0

Könyvtár - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 8 EmptyPént. Júl. 29, 2011 2:19 am

*Lassú, halk léptekkel érkezik a könyvtárba. Véletlenül sem akarja megzavarni azokat, akik épp tanulnak. Elvégre ő is azért jött. Ha minden igaz, mire itt végez, Jonas már lerakja a batyut a szobájukban. Tekintete a könyvtárost keresi, majd mikor megtalálta, egy cetlit csúsztat elé. A hölgy felnéz Max-re, majd kezével jelzi az irányt, ahol a cetlin szereplő könyvet találja.
Max lassan jár a polcok közt, majd megáll és egy vaskos kódexet emel le róla. Gyengéden ráfúj a könyvre, ezzel egy kisebb porfelhőt szórva szét a helységben, majd keres egy helyet, ahová leülhet és olvasni kezd. Természetesem mi másról is olvasna, mint a sárkányokról. Hosszas kutakodás után becsukja a kódexet és elindul kifelé.*

- Felviszem a szobámba. - suttogja egy pillantás kíséretében a könyvtárosnak.
~ Ez hosszú lesz... Szólnom kell Jonas-nak, hogy üssön össze valami kései ébresztőt. ~
*A szobája felé vezető utat valamivel gyorsabban teszi meg, hiszen lassan ráesteledik és még nem találta meg, amit keres.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Könyvtár - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 8 EmptyHétf. Feb. 13, 2012 9:40 am

Leena

Kim érkezik a könyvtárba, adott céllal, egy földrajzos könyvet keres. Kis keresgélés után meg is találja, és letelepedik vele az egyik kis asztalkához, és elkezdi lapozgatni. TRZ órára gyűjt ihletet. Fekete zöldet visel, kesztyűt, és haja összefogva lóg le a hátára. Valahogy kiegyensúlyozottnak tűnik, nem úgy mint legutóbb, amikor még a széltől is megrebbent. Egyik kezével lapoz a könyvében, másikkal jegyzetel valamit, a kikészített pergamenre, és közben felsóhajt. Ha nem lenne ez a vizsga most, akkor már rég otthon lehetne, de el van maradva egy kicsit a tanulással, meg persze halálfalók sem könnyítik meg az életét.
- ...az egész országon át folyó folyó neve... - motyogja halkan, mintegy magának diktálva, és nagyon el van benne merülve.
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Leena Martines

Leena Martines


nő Kor : 25
Hozzászólások száma : 18
Tallérok : 0
Pontok : 0

Könyvtár - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 8 EmptyKedd Feb. 14, 2012 4:27 am

Kim

A Wilian egyik újdonsült lakója érkezik a Könyvtár felé, Leena. Halkan felsóhajt, miközben újra elcsodálkozik azon, hogy milyen gyönyörű is ez az iskola. Marlow ehhez a helyhez képest egy lepukkant kis tanya. Halk léptekkel sétál be a könyvtárba. Egy pillanat alatt körbenéz, felméri a helyzetet. Azon gondolkodik, hogy talán inkább mennie kéne erről a helyről szépen, gyorsan, amíg még nem kelt feltűnést. Az iskola lakói számára egyenlőre még titkok, hogy ki is Ő és, hogy milyen szándékkal érkezett ide, de majd ez is el fog terjedni, mint minden. De addig is, Leena nem szándékozik felfedni kilétét, meg akar maradni a rejtély homályában amíg csak lehetséges.
Tehát, miközben körbenéz, megállapítja, hogy nagyon kevesen tartózkodnak ebben a teremben. Bár ki tudja, talán máshol is hasonóan kevesen vannak. Nem tudja, mivel még csak pár perce indult el felfedező körútjára ahol is meg akarja ismerni, hogy hol is fog tartózkodni, egyenlőre bizonytalan határideig. Elszomorodik, amikor erre a bizonytalanságra gondol, mivel neki már most nagyon tetszik ez a hely és nem szeretne elmenni, mert nagyon nincs is kihez hazamennie. Aki meg lenne, ahhoz inkább nem is akar.
Bentebb sétál a könyvtárban és úgy dönt, ha már itt van, jobban is szemügyre vehetné ezt a helyet. Elsétál a könyvtáros hölgy mellett, egy pár könyvespolc előtt. Halk léptei nem kelltenek semmilyen zajt, így senki nem vette észre, hogy itt tartózkodik. Megkerül egy szekrényt és akkor megpillant néhány asztalt, ahol szorgalamas diákok ülnek és a könyvük fölé hajolnak elmélyülten. Leena megfigyeli őket és az jut eszébe, hogy mennyire szeretné, ha majd egyszer ő is itt tanulhatna majd és ő is ebben a könyvtárban készülhetne a vizsgáira. Legalábbis úgy gondolta, hogy a diákok vizsgákra készülnek. Elhalad egy lány mellett, majd két fiú mellett is, aztán pedig egy újabb diák háta mögött lépked el, de megtorpan, amikor hallja, hogy az az illető halkan motyog valamit. Elmosolyodik, majd levesz egy könyvet, az egyik polcról, ami az elsőként a kezébe akad és tetszik neki a borítója, majd leül a mellé az idegen mellé, akit motyogni hallott.
~ Nagyon bele lehet mélyülve abba, amit olvas.
Gondolja magában, mivel semmi reakciót nem váltott ki az a diákból, hogy Leena leült mellé. Leena kinyitja a könyvet és belekezd, de aztán látja, hogy rossz választás volt, mert egyátalán nem ért belőle egy szót sem. Valami idegen nyelven lehetett írva.
- Szia!
Mondja Leena hirtelen az ismeretlennek, aki mellette ül. Hangja halk volt, de ahhoz elég, hogy a másik biztosan meghallja. Leena miközben vár, hogy vajon, mit reagál erre a másik száját apró mosolyra húzza. Nem akarja megzavarni ezt a kedvesnek tűnő diákot, csak gondolta, nem árt ha egy kicsit ismerkedik, hisz még csak egyyetlen személlyel beszélt, mióta itt van az iskolában.
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Könyvtár - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 8 EmptyKedd Feb. 14, 2012 4:51 am

Leena

Lehajtott fejjel körmöli az unalmas információkat, de sajnos kénytelen, mivel mindenképpen évfolyam elsőnek kell lennie, hiszen akkor bukná a fogadást amit kimondatlanul Ellie-vel kötött, és jobban belegondolva, hiányolja is kicsit a lányt, együtt jobban megy a tanulás. A motyogást fel sem veszi, a csendes könyvtárban úgysem figyel rá soha senki, és a lányt sem veszi észre először, csak mikor az lehuppan mellé. Felemeli a fejét, és őzbarna nagy szemeivel méri végig a lányt.
- Szia - viszonozza a köszönést, és befejezi a mondatot, aminek a közepén tartott, majd lerakja a pennáját. Pihenni is kell valamikor a sok tanulásban.
- Te mit tanulsz? - érdeklődik, csak hogy valami beszélgetésfélét kezdeményezzen, a nála jóval fiatalabb lánykával.
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Leena Martines

Leena Martines


nő Kor : 25
Hozzászólások száma : 18
Tallérok : 0
Pontok : 0

Könyvtár - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 8 EmptyKedd Feb. 14, 2012 5:06 am

Kim

Elmosolyodik, amikor rátekint a diák. A kérdésre válaszol gyorsan.
- Ó, ez? Semmi, csak gyorsan lekaptam az egyik polcról, hogy belenézzek, de egy szót sem tudok kihámozni belőle. Amúgy se vagyok valami nagy könyvmoly. Na és te? Biztos sokkal érdekesebb dolgot olvasol, mint ez az idegen nyelvű könyv.
Szeme kérdést tükröz, lágy mosolya barátságos és örül, hogy ilyen könnyen sikerült belekezdeniük a beszélgetésbe.
- Nem vagyok diák, úgyhogy nem is tudnék, mit tanulni. De te Diák vagy?
Feleli sietve, magyarázat képpen, majd a kérdését is felteszi. Nem biztos benne, dehát, azért nem árt ha ezt is tudja.
- A nevem Leena.
Mondja, gyorsan. A vezetéknevét nem mondja el, úgysem lenne semmi értelme.
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Könyvtár - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 8 EmptyKedd Feb. 14, 2012 5:14 am

Addig nem jegyzetel, amíg beszélget, az merő udvariatlanság lenne, és ugye figyelembe kell venni, hogy már egy kicsit erősebb jellemű lett, mióta nyugodt az élete, és kiegyensúlyozott a családi élete.
- Ja, értem. Hát nem, a Tájrajz vizsgára készülök, és még úgy érzem semmit sem tudok rá... - sóhajt egy nagyot, és az asztalra néz, ahol szanaszét, kinyitott, megjelölt könyvek. Javarészt sajátok, de akadnak könyvtáriak is köztük. Kicsit elmosolyodik, mikor a lány bevallja, hogy semmit nem ért a könyvből, és belepillant.
- Hát nem is értheted, mivel ez Rúna könyv. Ezt nekem is nehéz lenne kisilabizálni ami azt illeti - jegyzi meg, nem tudja ki lehet a kislány, főleg ha nem diák...
- Igen, és itt tanulok, már második éve. Kim Kaguya a nevem, Amirás vagyok - viszonozza a bemutatkozást.
- Ha nem vagy diák, akkor honnan pottyantál ide? Valakinek a rokona vagy? - érdeklődik, mert félelmetes érzékkel talál bele a dolgok közepébe, néha akaratlanul is. Persze meg sem fordul a fejében, hogy kinek a lánya Leena.
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Leena Martines

Leena Martines


nő Kor : 25
Hozzászólások száma : 18
Tallérok : 0
Pontok : 0

Könyvtár - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 8 EmptyKedd Feb. 14, 2012 5:33 am

Kim

~Tájrajz? Hmm, hát az határozottan érdekesnek hangzik.
Felsóhajt, majd tovább hallgatja a mondanivalóját. Mikor rápillant a könyvre, és elmondja, hogy Rúna, hát akkor egy kicsit elszégyelli magát.
~ Remek, ügyes vagy Leena. Ezzel remek benyomást keltettél.
De hát, szó ami szó, egyátalán nem jártas az ilyen dolgokban.
A bemutatkozásra bólint, eltárolja a memóriájába a nevet és a plusz infókat.
~ Amira? Az meg milyen lehet? Valamiféle ház, vagy ilyesmi?
Ettől egy kicsit felvidul és úgy érzi, még inkább kezdi megkedvelni ezt az iskolát.
Majd a további kérdésekre Kimtől válaszol.
- Hmm, nos, Marlow-ból jöttem, a napokban.
Kicsit megáll, nem tudja, mit is mondhat el, de ha nem most, akkor majd később valaki mástól meg fogja tudni Kim, hogy ki is ő.
- Igen, én a rokona vagyok az igazgatónak.
Mondja akadozva.
- Valójában az elveszett lánya vagyok, akiről eddig mit sem tudott. És reménykedem benne, hogy ideköltözhetek. Azért jöttem, hogy megismerjem Alexet, mivel...
Kimondta. Erről, hogy itt akar élni, igazából, még senki nem tudott. De nem folytatja, nem akarja a saját bajaival zargatni ezt a kedves diákot. És amúgy is, a múltat, megpróbálja véglelg lezárni, elfelejteni, semmi szükség arra, hogy az ittlétét befeketítsék a terroban töltött emlékei. Gyorsan témát vált.
- Félig varázsló vagyok, úgyhogy jót tenne nekem ha majd a későbbiekben ide járhatnék, mint diák.
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Könyvtár - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 8 EmptyKedd Feb. 14, 2012 6:26 am

Leena
Kim jelleméhez hűen, türelemmel és figyelemmel hallgatja meg a lányt, és látja hogy kicsit zavarba jön.
- Ne aggódj, a Rúna mágia nagyon nehéz, nem baj az ha nem ismered fel elsőre. Majd ha diák leszel, és ide fogsz járni, akkor megtanulod amit kell - mosolyodik el halványan, de szigorúan távol tarja magát Leenától, amennyire lehet. Azért még most sem erős oldala, hogy valakivel fizikai kapcsolatot létesítsen, a fiúkkal is nehezen fog kezet, pedig ez náluk bevett szokás. Sajnos ez még nem múlt el Will után, és azt sem szereti ha ezek a témák kerülnek szóba. Nem is csoda. Mikor Leena bevallja hogy Alex lánya, kicsit meghökken, de el is szomorodik. Akkor biztosan célpont lesz...
- Szóval Alexnek van egy lánya... Ez igazán érdekes - jegyzi meg, halvány mosollyal, bár belül korántsem örül a hírnek ennyire. Épp eléggé bele keveredett már a dolgokba hogy értse mit jelent ez. Alexre nézve semmi jót.
- Szerintem biztosan felvesznek majd, ha félig varázsló vagy, akkor elvileg nem lesz akadálya, Alex vére elég erős... Hm, ha Alex lánya vagy, akkor te... te ismered Anort? - kérdezi meg végül, mert fogalma sincs, hogy a kislány eddig mit tud és mit nem.
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Leena Martines

Leena Martines


nő Kor : 25
Hozzászólások száma : 18
Tallérok : 0
Pontok : 0

Könyvtár - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 8 EmptyKedd Feb. 14, 2012 7:09 am

Kim

Kim válasza nagyon meglep.
~Méghogy nem nehéz? Megnézem én azt majd, hogy mikor tudom felfogni ezeket a furi jeleket.
De az határozottan jól esett Leena-nak, hogy Kim úgy kezelte, minhta teljesen biztos lenne az, hogy bekerül az iskolába. De a mosolya megmelengeti a szívét.
Az, hogy érdekesnek találja Kim, hogy az Alex-nek van egy lánya, Leena úgy érzi, ebben egyet érthetnek. Leena is érdekesnek találja, hogy van Apja. Na de ez most nem fontos.
~Alex vére elég erős? Ez meg mi a csudát jelent? És ki az az Anor?
Megdermed és hangosan fel is teszi kérdését.
- Ki az az Anor? Valaki akit ismernem kellene? Bocsi, de nem tudok semmit az Apámról azon kívül, hogy az Apám és, hogy a Wilian igazgatója. Mondtam, csak pár napja érkeztem és az alatt az idő alatt, nem igazán beszélgettünk még.
Elgondolkodik. Kavarognak a fejében a különféle gondolatok, szinte elszédült tőlük. Fogalma sincs arról, hogy vajon miről/kiről beszélhet Kim.
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Könyvtár - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 8 EmptyKedd Feb. 14, 2012 9:53 am

Leena

- Menni fog az pár év múlva meglátod - ereszt meg egy bátorító mosolyt a lány felé, aztán hátrasimítja a szemébe lógó haját. Inkább szenved vele, de le nem vágatná, főleg mert eddig mindenkinek tetszett a haja. Bár amíg otthon volt, volt rövid haja, de aztán visszanövesztette eredeti hosszúságúra. Így jobban tetszik, ártatlanabbul néz ki.
- Nem tudom, végül is ha nem sokat tudsz Alexről, akkor nem hiszem, és ez végül is nem titok. Anor elméletileg a nagybátyád, mivel Alex ikertestvére. Ezt mindenki tudja, legalábbis errefelé, de ha majd beszélgetsz vele, nyilván ezt ő is elfogja mesélni neked - mosolyodik el a fiú, de gondolataiban már felhők gyülekeznek.
~Kérlek, ne kelljen nekik semmire.~
- Hát szerintem nem az én tisztem hogy elmeséljem amit róla tudok - felelte Kim, és kicsit fészkelődött, nyakában lengedezett kicsit a nyaklánca. Egy kis sárkány alakú medál, teljesen átlagos, azt leszámítva hogy Matt-től, a nevelőapjától kapta.
- Amúgy, most vele laksz vagy az egyik itteni szobában? - érdeklődik tovább.
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Leena Martines

Leena Martines


nő Kor : 25
Hozzászólások száma : 18
Tallérok : 0
Pontok : 0

Könyvtár - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 8 EmptyCsüt. Feb. 16, 2012 5:35 am

Kim

Szívből jövően mosolyog Kimre, miközben az jár a fejében, hogy még, hogy-hogy soha nem hallott, erről az Anorról. Bár, ahogyan Anya viselkedett vele, ez talán nem is olyan meglepő. Fellángol benne a kétségbeesés egy parányi szikrája, hogy mi van, ha idejön az Anyja és visszarángatja Marlowba. Azt semmiképpen nem bírná elviselni, de remélhetőleg ez a dolog nem fog megtörténni soha.
Az, hogy Kim úgy azt mondta, hogy ,,pár és múlva" nagyn jól esik Leenának. Már gondolatban sokat játszott azzal és elképzelte, hogy vajon milyen is lehet egy Wilianes diák élete és minden perccel egyre jobban szeretett volna a részese lenni ennek a közösségnek.
Majd gondolatait visszatereli Kim mondndójára és minden idegszálával hallgatja a választ.
~Nagybátyám? Nahát-nahát, mik ki nem derülnek. Egy újabb családtagról szerzek tudomást.
Magában ezerszer is megfogadja, hogy amint találkozik Alexel kifaggatja erről a bizonyos nagybácsiról őt.
- Rendben, értem, majd beszélek Alexel.
Mondja sietve, de gondolatai elkalanzonak gey pillanatra, majd azonnal vissza is térnek. Ennek az elmélkedésnek nem most van itt az ideje.
Amikor Kim egy kicsit fészkelődött, Leena fejében megfordult a gondolat, hogy vajon mit tudhat erről az Anorról, de nem akart tapintatlan lenni, ha Kim nem akar róla beszélni azt tiszteleben tartja. Véletlenül a Kim nyakában függő láncra téved a szeme és megnézi az érdekes medált. Majd visszatér az a boldog mosoly az arcára, de leghátul, gondolatban, még mindig nem tudja hova tenni a nagybácsiját. Kíváncsi rá méghozzá nagyon.
- Hmm, lent a földszinten a szobájában aluttam múlt éjjel. Nagyon furcsa volt.
A furcsaságokról eszébe jut az, amikor találkozott Alexel, hogy hogyan viselkedett és, hogy milyen érdekesnek találta azt az egész beszélgetést.
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Könyvtár - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 8 EmptyPént. Feb. 17, 2012 2:38 am

Leena

Méregeti kicsit a furcsa kislányt, kicsit nehéz neki elképzelni hogy Alexnek lánya van, nem is az hogy lány, hanem az hogy gyerek. Ő eddig úgy tudta, éppen hogy most jegyezte el gyerekkori szerelmét ha jól vette ki a pletykákból, és Gyógynövénytanon látta is a nő kezén a jegygyűrűt, de az iskola java része ennek inkább örül, már akik tudják miről van szó.
- Igen, azt hiszem az lesz a legjobb ha tőle kérdezősködsz, én nem akarok butaságokat mondani, amik lehet hogy nem is úgy vannak- jegyzi meg, és próbál nem nagyon foglalkozni azzal, hogy fogalma sincs, hogy egy nála fiatalabbal, főleg lánnyal, hogyan kellene viselkednie.
- Ha eddig máshol éltél, és máshol aludtál, akkor nem csoda hogy furcsa az első éjszaka egy idegen helyen - emlékszik vissza, hogy amikor idekerült két évvel ezelőtt, két napig aludni sem bírt.
- Hogy tetszik eddig a kastély? Merre jártál mióta itt vagy? - kérdezi, és próbál biztonságosabb, átlagosabb témák felé terelni a beszélgetést.
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Ajánlott tartalom





Könyvtár - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 8 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Könyvtár
Vissza az elejére 
8 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» Keller Könyvtár

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Első emelet-
Ugrás: