Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapRejtett tükörterem - Page 4 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Rejtett tükörterem - Page 4 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Rejtett tükörterem - Page 4 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Rejtett tükörterem - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Rejtett tükörterem - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Rejtett tükörterem - Page 4 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Rejtett tükörterem - Page 4 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Rejtett tükörterem - Page 4 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Rejtett tükörterem - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Rejtett tükörterem - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Rejtett tükörterem - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Rejtett tükörterem - Page 4 Vote_lcapRejtett tükörterem - Page 4 Voting_barRejtett tükörterem - Page 4 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Rejtett tükörterem - Page 4 Vote_lcapRejtett tükörterem - Page 4 Voting_barRejtett tükörterem - Page 4 Vote_rcap 
Ted Forrester
Rejtett tükörterem - Page 4 Vote_lcapRejtett tükörterem - Page 4 Voting_barRejtett tükörterem - Page 4 Vote_rcap 
James Miller
Rejtett tükörterem - Page 4 Vote_lcapRejtett tükörterem - Page 4 Voting_barRejtett tükörterem - Page 4 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Rejtett tükörterem - Page 4 Vote_lcapRejtett tükörterem - Page 4 Voting_barRejtett tükörterem - Page 4 Vote_rcap 
Sindy Logan
Rejtett tükörterem - Page 4 Vote_lcapRejtett tükörterem - Page 4 Voting_barRejtett tükörterem - Page 4 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Rejtett tükörterem - Page 4 Vote_lcapRejtett tükörterem - Page 4 Voting_barRejtett tükörterem - Page 4 Vote_rcap 
Chris Martines
Rejtett tükörterem - Page 4 Vote_lcapRejtett tükörterem - Page 4 Voting_barRejtett tükörterem - Page 4 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Rejtett tükörterem - Page 4 Vote_lcapRejtett tükörterem - Page 4 Voting_barRejtett tükörterem - Page 4 Vote_rcap 
Daniel Reed
Rejtett tükörterem - Page 4 Vote_lcapRejtett tükörterem - Page 4 Voting_barRejtett tükörterem - Page 4 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Rejtett tükörterem

Go down 
+10
Chris Martines
Brandon Davis
Sebastian G. Blaze
Daniel Reed
Annie C. Ross
Ophelia McCord
Allison Diamond
Kim Kaguya
Veronica Johnson
Főmesélő
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Brandon Davis
Felnőtt
Felnőtt
Brandon Davis


Férfi Kor : 34
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 84
Tallérok : 2
Pontok : 0

Rejtett tükörterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 4 EmptySzomb. Szept. 11, 2010 8:07 am

*kicsit elképed, amikor a srác a pattanásairól kezd beszélni. Kicsit el is szégyenli magát, aztán meg elhúzza a száját.*
- Próbáltam már, de nem tünteti el az összeset. Egyébként meg... kösz. *Éppen azt akarta mondani, hogy ne foglalkozzon a pattanásaival, mert az az ő dolga, és ne üsse bele az orrát más dogaiba. De sajnos nincs annyi bátorsága, hogy mindezt kimondja.*
- Á, nem. Akkor nem lesz meglepetés a meccsen. *Mert igen, ő szokott meccsre járni, csak mindig meghúzódik a hátsó sorban.*
- Nem... nem hiszem, hogy eljönne velem. *Itt most egy konkrét lányra gondol.*
- Neked van már párod? *Kérdez vissza. De biztos benne, hogy van.
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Rejtett tükörterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 4 EmptySzomb. Szept. 11, 2010 8:16 am

-Akkor többször próbáld. Figyelj. Nekem is vannak pattanásaim. Nagyon is sok. Akkor általában lemászok a gyenguszra. Ott meg kérek egy olyan krémet, ami el is tünteti. Szóval, próba szerencse. *Bokszolom vállba Greget. Persze nem erősen. Ő csak segíteni akar.*
-Mondjuk, az is igaz. Bár két terelő, és egy őrző még mindig hiányzik. És a meccs napja lassan, de biztosan közeleg. *Húzom el a számat. Hát igen, össze kell szednem a csapatot. Sürgősen.*
-Na idefigyelj. Állj elé bátran. Tudod van egy fontos dolog. Ami tanulság. Tavaly előtt, volt egy csaj, akibe bele voltam esve. Karácsonyi bálra akartam elhívni, de kiderült, hogy volt párja. Azért nem velem jött el, mert nem hívtam el időben. Azért, mert begyulladtam. Szóval, csak bátran, és biztos el fog veled jönni. De szabad kitalálnom ki az a lány? *Fejezem be hosszú monológom egy kérdéssel.*
-Igen van. Évfolyamtársunk. Talán még ismered is. Cintia Thomson. *Zavartan egy sarkot kezd el fixírozni. Még mindig nem tudja elképzelni, hogy Cintóval jár.*
Vissza az elejére Go down
Brandon Davis
Felnőtt
Felnőtt
Brandon Davis


Férfi Kor : 34
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 84
Tallérok : 2
Pontok : 0

Rejtett tükörterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 4 EmptySzomb. Szept. 11, 2010 8:21 am

- Rendben. *Bólint egyet. Igaz, mindent kipróbált, kivéve a gyengélkedőt. Nem akart odamenni a jelentéktelen, vagy talán nem is annyira jelentéktelen pattanásai miatt. Mindenesetre lehet, hogy majd ellátogat oda, vagy Wilardba a patikába, hátha piacra dobtak valami erősebb krémet. Végül is, ha meg akarja hódítani Leilát, akkor kell valamit tennie.*
- Kár. Nem jelentkezett még senki, hogy be akarna állni? *Érdeklődik. Igaz, Leila jelentkezett a múltkor.*
- És mikor lesz edzés? *Mert azt szeretné megnézni. A következő kérdésre kicsit elpirul, de azért kinyögi a nevet.*
- Leila. Amirás. *Talán Seb még emlékszik rá.*
- Azt hiszem láttam már. *Bólint egyet. *
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Rejtett tükörterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 4 EmptySzomb. Szept. 11, 2010 8:29 am

-De, egy ötödikes, Veronica Johnson még jelentkezett hajtónak. Szóval a hajtók megvannak. *Számolja a kezén, hogy mennyien vannak.*
-Jövő héten. De csodálkozni fogsz. Mondjuk az edzésünket nagyon nem nézték meg. Mert általában úgy van, hogy ötször körbefutjuk a pályát. Igen, a lányok is. *Teszi hozzá. Nem tűr lazsálást. Szigorú kapitány, és ennek van is hatása.*
-Áháá. Leila Horowitz. Nos, akkor az lesz a legjobb, hogy firkantasz neki egy rövid levelet, hogy szeretnéd látni, a lehető leghamarabb. De ha jól veszem le, akkor bejön neked a csaj nem? *Kajánul elvigyorodok, de azért megértem.*
-De ez miatt Miller el is kapott. Legszívesebben félholtra verném. Hülye... mocskos... halálfaló. *Szorul ökölbe a pálcát tartó kezem. Mintha a pálca érezné a haragomat. Fenyegetően szikrázni kezd. De aztán a szorítás enged, és a pálca is elhallgat.*
Vissza az elejére Go down
Brandon Davis
Felnőtt
Felnőtt
Brandon Davis


Férfi Kor : 34
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 84
Tallérok : 2
Pontok : 0

Rejtett tükörterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 4 EmptySzomb. Szept. 11, 2010 8:36 am

- Értem. *Bólint egyet. Nem nagyon tervezi, hogy beállna, mivel még sohasem repült, szóval nem tud kviddicsezni.*
- Akkor majd lehet kimegyek megnézni az edzést. *Mert arra kíváncsi, meg eddig általában mindig kiment, sőt most még Leila is ott lesz, úgyhogy duplán van oka rá.*
- Igen, ő. Oké, akkor írok neki. *Majd a kérdésre bólint egy kurtát. Igen, bejön neki.*
- Cintia miatt? *A végén elképed.*
- Mi... Miller halálfaló? *Na, erről ő nem tudott.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Rejtett tükörterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 4 EmptySzomb. Szept. 11, 2010 8:42 am

-Gyere. De ne lepődj meg, ha a csajok rávesznek, hogy te is fussál. *Kacagok fel keserűen, de aztán elhallgatok. Szerintem biztos ráveszik. Na meg Greg Leilának biztos, hogy nem fog ellenállni.*
-Ez a beszéd, öregem, ez a beszéd. *Hátba vágom, talán egy kicsit erősebben. Bár nem bántásból.*
-Igen. Olyanokat mondott rá, hogy hallgatni sem bírtam. Mint ha azt hinné, hogy Cintó egy ringyó lenne. Pedig nem az. Ha találkozok azzal a tetűvel nem kell pálca. Neeem. A saját puszta kezemmel fojtom meg, az egyszer biztos. *Ütök bele egyet a táskámba. Ez jó levezetés.*
-Igen az. Egy mocskos halálfaló. *Bólint egyet.*
Vissza az elejére Go down
Brandon Davis
Felnőtt
Felnőtt
Brandon Davis


Férfi Kor : 34
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 84
Tallérok : 2
Pontok : 0

Rejtett tükörterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 4 EmptySzomb. Szept. 11, 2010 8:48 am

- Á, nem hiszem. *Mosolyodik el. Mondjuk ha Leila kéri, akkor talán megteszi. *
- Kö... kösz. *Kicsit erős volt ez a hátbavágás, érzi is, főleg, hogy nem az a kisportolt testalkatú srác. Inkább a nyurga alakjáról híres.*
- Ó. Azért vigyázz. Millerrel nem jó kikezdeni. *Ő csak tudja, habár általában nem ő provokál.*
- De akkor miért nem csapják ki? Wilfred hogy engedheti, hogy halálfaló járjon az iskolába? *Neki ez eléggé fura, igaz, hogy az iskolán kívüli dolgokról sem sokat tud, csak annyit, amennyit az újságokban lehet olvasni.*

//És akkor fagyunk.//
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Rejtett tükörterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 4 EmptyKedd Jan. 25, 2011 11:52 pm

*Fogalmam sincs, hogy miként keveredtem ide, de már nagyon unom, hogy nem találok ki. Ha felrobbantanám a tükröket, akkor könnyebb lenne, de nem hinném, hogy Wilfred jó szemmel nézné, hogy ezt tettem. Ma ezeket vettem fel, hozzá egy fekete-fehér Nike cipőt. Mivel az öcsém elcsórta a fekete felsőmet, így kénytelen voltam mást felvenni. A bóklászásomnak hamarosan vége, mivel elérem a terem közepét, vagyis csak remélem. Itt kevesebb a tükör. Mivel nem tudom, hogy merre induljak el, így leülök a terem közepére és a lehetséges irányokat keresem.
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Rejtett tükörterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 4 EmptyKedd Jan. 25, 2011 11:57 pm

*A másik irányból érkezem. Már egy ideje bent vagyok, de eléggé eltévedtem azt hiszem. Elgondolkodva lépkedem tovább, majd mikor végre sikerül a terem közepére érnem, elmosolyodva észlelem, hogy ki is van bent. Közeledem, mondjuk körülbelül biztos vagyok benne, hogy Chris az. Mert nincs rajta karkötő.*
-Chris ugye? *Ha igen, akkor egy apró puszit adok a fiú arcára. Megcsókolni még nem merem... ahhoz túl félénk vagyok. Azt inkább a fiúra hagyom. Fekete macskám persze a hátam mögött baktat szorgalmasan.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Rejtett tükörterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 4 EmptySzer. Jan. 26, 2011 12:15 am

*Csendben üldögélek. Most jól jön egy kis egyedül lét, hogy felemésszem a történteket.*
~Annyira érdekes a helyzet. Tök jó, hogy Max itt van meg minden, de egyáltalán nem is beszélünk, csak este, mikor mindketten a szobában vagyunk. Majd valamikor elkapom.~
*Merülök el a gondolataimban, mikor hangokat hallok. Hamarosan megjelenik a hang forrása is, Nicole személyében.*
-Igen, Chris vagyok. Hola Nicole. Már nagyon hiányoztál. *Válaszolok a kérdésre, majd felállok és viszonozom a puszit.*
-Gondolom már találkoztál Max-el, ha így rákérdeztél, hogy ki vagyok. De ez nem zavar. Mi újság? *Kérdezem egy mosoly kíséretében, majd leülök és megvárom, még Nicole leül mellém.*
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Rejtett tükörterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 4 EmptySzer. Jan. 26, 2011 12:23 am

-Szia. Te is nekem. *Jelentem be, miközben Chris szemeibe nézek végig. Egy kisebb idő után mikor látom, hogy leül, én is helyet foglalok mellette. Összehúzom a pulcsit ami rajtam van... kezdek fázni.*
-Igen, találkoztam vele. Azt hittem, hogy te vagy... aztán mondta, hogy a nyakláncról meg a karkötőről meg tudlak titeket különböztetni. *Pillatok fel a fiúra, majd kicsit elgondolkodva felteszek már én is egy kérdést. Ma olyan... lehangolt napom van. Főleg, hogy el kellett töltenem egy napot a családommal, ami még nem is lenne baj, csak hogy ott volt a bátyám...*
-Hogy vagy?
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Rejtett tükörterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 4 EmptySzer. Jan. 26, 2011 12:30 am

*Úgy látszik, hogy kölcsönösen hiányoztunk egymásnak.*
-Akkor megnyugodtam. *Mosolygok el halványan, majd leülünk.*
-Igen ezt elfelejtettem említeni, hogy van egy ikrem. Mondjuk azt én sem tudtam előre, hogy átiratkozik. *Magyarázom a helyzetet. Egy kicsit látszik rajta, hogy nincs rendben minden, de nem szeretném megkérdezni, mert lehet, hogy érzékenyen érinti a téma és nem szeretném megbántani. A kérdésre elmosolyodom, majd válaszolok.*
-Fáradtan. Tegnap nem tudtam rendesen aludni. És te?
*Kérdezek vissza, majd egy puszit adok neki, megfogom a kezét és úgy várom a választ.
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Rejtett tükörterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 4 EmptySzer. Jan. 26, 2011 12:39 am

-Nem baj. Most már ezt is tudom. *Vonom meg aprón a vállamat, majd egy halvány mosoly kíséretében hallgatom amit mond. Végig a szemébe nézek. Amúgy, ha Ralph megkérdezné, hogy mi a bajom, elmondanám... Megfogom én is a kezét, és a vállára döntöm a fejemet.*
-Megvagyok még. A hétvégén rémes volt. *Húzom el a számát, nem annyira láthatóan. Aztán nekidőlök a mögöttem lévő falnak.*
-Történt valami érdekes? *A nyakamon lévő heg mellesleg még mindig meglátszik, de igyekszem úgy tenni, mintha nem is érezném, hogy ott van. Szüleim idegeskedtek is egy sort az egész dolog miatt.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Rejtett tükörterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 4 EmptySzer. Jan. 26, 2011 12:50 am

-Rendben, csak azért rossz érzés, hogy elfelejtettem említeni és nem is tőlem tudod a dolgot. *Vonom meg én is a vállamat. Én is Nicole szemébe nézek egész végig. Nicole szemei egyszerűen gyönyörűek, öröm nézni. Mondjuk nem a szemei miatt szerettem belé.*
A lényeg, hogy megvagy. Én otthon voltam hétvégén Danny haverommal. Majd egyszer szeretném, ha te is eljönnél hozzánk, persze csak, ha van kedved és a szüleid megengedik. *Mondom mosolyogva. Nem zavar, hogy Nicole rám hajtotta a fejét. Egy kicsit közelebb is megyek hozzá, hogy még jobban érezzem a közelségét.
-Különösebben nem, csak Max tegnap este nem talált vissza a szobába és elképzelésem sincs, hogy merre volt. Aggódtam érte egy kicsit, hisz mégis csak az öcsém. Megkeresni meg nem mertem, mert nekem már így is sok van a rovásomon, nem hiányzik a büntetés. *Magyarázom a helyzetet, miközben Nicole szemébe nézek mindvégig.
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Rejtett tükörterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 4 EmptyCsüt. Jan. 27, 2011 7:52 am

-Nem baj. Felejtsük el. *Mosolyodom el halványan ismét. Kicsit elmerengek, aztán figyelem Ralph minden reakcióját. Nem is tudom, mit tudnék mondani most... Egy kisebb hatásszünetet tartok, csak bólogatok és miután a fiú elmondta amit akart, én is megszólalok. Nem kéne ennyire csendben lenni.*
-Szüleimet nem érdeklik, hogy hová megyek hétvégén. Amúgy én is otthon voltam, de már bánom. *Szerintem egy ideig nem is fogok hazamenni. Talán nem is baj. Ahogy ismerem őket-... elvannak Sebbel.*
-Értem. Max biztos jól van. Tud vigyázni magára. *Még jó, hogy nekem nem jár ide a tesóm. Azt hiszem, terrorban élnék... az tuti fix.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Rejtett tükörterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 4 EmptyCsüt. Jan. 27, 2011 10:53 pm

-Oké. *Vonom meg a vállam, majd elmosolyodom. Csendben figyelem a lányt, mikor ő megtöri a csendet.*
-Értem, de azért jobb lenne, ha tudnának róla. Wilfred úgy is leellenőrzi, hogy igaz-e amit mondunk. Ennyire rossz volt otthon? *Kérdezek rá, bár nem szeretném, ha sebet szakítanák fel vele. Szíve joga, hogy válaszol-e vagy sem.*
-Azt tudom, de azért mégis csak a testvérem. Ráadásul, ha baja esne, akkor apánk megint engem venne elő, mert én vagyok az idősebb, nekem kell rá vigyázni. Viszont én meg nem akarok állandóan rá figyelni, mert azt akarom, hogy bontakozzon ki rendesen, nélkülem.
*Magyarázom Nicole-nak, majd adok neki egy puszit és várom, hogy mit reagál.*
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Rejtett tükörterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 4 EmptyVas. Jan. 30, 2011 8:01 am

*Én is vállat vonok, persze egy apró mosoly kíséretében aztán bólogatni kezdek Chris kijelentésére.*
-Oké, akkor majd írok nekik levelet. Otthon mindig rossz ha otthon van a bátyám. *Jelentem ki teljesen rideg hangon. Hajam mögül nézek fel Chrisre, kicsit sötét pillantással. Nem direkt, csak ilyen a kedvem. A fiúra sosem lennék pipa akaratom ellenére.*
-Tudom, de akkor sem kéne egyfolytában együtt lennetek, nem? Szóval te is, ő is élitek az életet... és ennyi. *Nálunk így van de én nem tudom, nem értem ezeket a dolgokat. A puszit persze viszonozom és hátradőlök. Csend üt be, nem tudom mit mondjak most.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Rejtett tükörterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 4 EmptyVas. Jan. 30, 2011 8:10 am

//Váltok E/3-ba//

*Csak mosolyogni tud, hogy Nicole szól a szüleinek a látogatásról.*
-Rendben van. *Fűzi hozzá a dologhoz, majd végighallgatja, amit a lány mond neki a testvér dologgal kapcsolatban.*
-Nem is azt mondom, hogy legyen velem mindig. Sőt örülök, hogy nincs itt, de, mint általában mindig, apánk engem szed elől, ha baj történik. Ezt pedig csak azzal tudom megelőzni, ha legalább szól, hogy merre van. Mondjuk majd elbeszélgetek vele egyszer és megmondom neki, hogy, ha bajba kerül, akkor engem hagyjon ki belőle. *Fejti ki hosszan a gondolatát ezzel a dologgal kapcsolatban.*
-A bátyáddal még mindig rossz a kapcsolatotok?? *Tudja, hogy kényes téma, de, ha már a testvérekről van szó, akkor mért nem tenné fel a kérdést.*
-Persze nem kell válaszolnod! *Fűzi a dologhoz, még mielőtt válaszolna Nicole.*
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Rejtett tükörterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 4 EmptyCsüt. Feb. 03, 2011 7:07 am

*Nagyon halványan mosolygok. Nincs túl jó kedvem, de Ralph társasága mindig feldob. Éppen hogy csak egy kicsikét... szeretek vele lenni.*
-Értem. *Ennyit fűzök csak hozzá a dolgokhoz, mivel... tudom, hogy Chrisnek pedig az apja az eléggé kényes téma. Nem szeretek a családról beszélni, ha máséról van szó, ha az enyémről. Kisebb ideig némán ülök a másik mellett, aztán megrázom a fejemet és a földet pásztázva válaszolok a feltett kérdésre.*
-Nem és nem is leszünk jóba. Soha. *Hangom teljesen komoly, hallatszik, hogy mindent úgy gondolok ahogy mondok. Szemem sarkából Chrisre pillantok. Ajkam szélén apró mosoly jelenik meg.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Rejtett tükörterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 4 EmptyCsüt. Feb. 03, 2011 7:37 am

*Figyelemmel kíséri Nicole minden pillantását. Régen találkoztak, így megpróbálja kihasználni, hogy ismételten együtt vannak. Fogalma sincs, hogy mit mondjon a lánynak. Annyi mindent mondana, de nem tudja eldönteni, hogy miként fogalmazza meg a dolgokat. A lány kijelentésén elmosolyodik, de a másikra viszont már eltűnik a mosoly.*
-Értem... *Vonja meg a vállát. Őszintén szólva csak ennyit tud hozzátenni. Nem akarja felszakítani a régi sebeket, így inkább új témán töri a fejét. Kis gondolkodás után, meg is szólal.*
-Képzeld, tanulok gitározni. Ha, majd megtanultam rendesen játszani, akkor lesz egy meglepetésem. *Mondja mosolyogva. Igaz, így már el is árulta magát, de a lényeg, hogy meglepetésnek szánja.*


//400. Hozzászólás Smile//
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Rejtett tükörterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 4 EmptyCsüt. Feb. 03, 2011 7:45 am

*Én igyekszem lelkileg is itt lenni, de mondjuk ez ma annyira nem megy. Én sem tudok túl sokat mondani. Mindig is ilyen szótlan voltam, ezt tőlem meg kell szokni. Csak akkor beszélek, ha túlzottan jó kedvem van, vagy ha a másik beszélgetőfél felhoz valami témát. Lehetőleg olyat, ami számomra is érdekes. Egyikünknek sincs a másikhoz szava. Kicsit meglepő.
Hogy tereljem a dolgot, közelebb csusszanok Chrishez és hozzábújok.*
-Az jó. Kíváncsi vagyok a meglepetésre. *Kellemesen elmosolyodom, majd Ralph szemeibe nézek. Kicsit elmerülök benne... nem is szólalok meg. Ismét.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Rejtett tükörterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 4 EmptyCsüt. Feb. 03, 2011 7:57 am

*Fura számára ez a nagy csend. Eddig mindig olyan jókat beszélgettek, de ma valahogy ez más. Talán mert Chris ideges és nem tud rendesen figyelni? Lehet... Nicole közelít hozzá, amit egy mosollyal nyugtáz. Ő is közelebb megy, majd megfogja a kezét és egy puszit ad a lánynak. Elégedetten mered le a tekintetébe pillantva.*
-Én meg arra, hogy mit szólsz majd hozzá. *Reagál a dologra. Nem tud mit mondani már rá, így ezt a témát is terelni kell.*
~Mi van ma velem? Annyira szótlan vagyok. nem kellene ennyit aggódnom Max miatt.~
*Merül el a gondolataiban, majd egy nagyot fúj, hogy megnyugodjon. Egy kicsit közelebb hajol a lányhoz, de nem tesz semmit sem. Egy kicsit bátortalan, de valószínűleg ez is az idegességnek köszönheti.*
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Rejtett tükörterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 4 EmptyCsüt. Feb. 03, 2011 8:09 am

*Amikor jó kedvem van, akkor beszélek... de így? Nem nagyon megy. Viszonozom azt az aprócska puszit, amit ő is megejtett. Közben egy pillantást vetek a mellettem fekvő Azrára, aki igen éberen figyeli sárga szemeivel a Christ. Ő a második ember az iskolában, akit ez a macska nem akar megenni.*
-Nyugi, minden tetszik amit te csinálsz. *Kacsintok egyet, de nem nagyon észrevehetően. Az aprócska mosolyszerűség szám szélén nem tűnik el és a pillantásomat sem veszem ki Chrisszéből. Észlelem, hogy készül valamire, de továbbra is csak szelíd pillantásokat vetek rá... nem teszek semmi többet. Nem vagyok a tettek embere, ahogy ezt Chris is tudja.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Rejtett tükörterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 4 EmptyCsüt. Feb. 03, 2011 8:25 am

*Ma valahogy semmi hangulata sincs, és ez sajnos látszódik is rajta. Nem tud mit csinálni, semmi beszéd témája nincs neki.*
-Ez kedves tőled. *Mondja, majd egy erőltetett mosolyt csal. Tovább figyeli a lányt, teljesen el van merülve a tekintetében. Egy kis idő után megszólal.*
-Sajnálom, hogy nem beszélek sokat. Ma valahogy nem vagyok a szavak embere. *Szomorodik el, remélve, hogy nem sérti meg vele Nicole-t.*
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Rejtett tükörterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 4 EmptyCsüt. Feb. 03, 2011 8:31 am

*Ismerős a helyzet nekem, mivel nálam is ilyen helyzet van... lehet, hogy egymásra ragasztottuk. Ez általában így szokott lenni. Halványan elmosolyodom, majd bólintok. Aztán nem veszem ám ki a tekintetemet az övéből. Olyan jó érzés...*
-Semmi baj, nekem is ilyen kedvem van. Lehet, hogy egymásra ragasztottuk. De így legalább együtt tudunk "búslakodni". *Az utolsó szónál idézőjelet formálok a kezemmel, majd egy apró puszit nyomok a másik arcára. Elvagyok.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Rejtett tükörterem - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Rejtett tükörterem
Vissza az elejére 
4 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Titkok rejtett terme

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Alagsor-
Ugrás: