Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapSoshy Hatchet szobája EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Soshy Hatchet szobája Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Soshy Hatchet szobája EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Soshy Hatchet szobája EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Soshy Hatchet szobája EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Soshy Hatchet szobája EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Soshy Hatchet szobája EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Soshy Hatchet szobája EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Soshy Hatchet szobája EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Soshy Hatchet szobája EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Soshy Hatchet szobája EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Soshy Hatchet szobája Vote_lcapSoshy Hatchet szobája Voting_barSoshy Hatchet szobája Vote_rcap 
Kim Kaguya
Soshy Hatchet szobája Vote_lcapSoshy Hatchet szobája Voting_barSoshy Hatchet szobája Vote_rcap 
Ted Forrester
Soshy Hatchet szobája Vote_lcapSoshy Hatchet szobája Voting_barSoshy Hatchet szobája Vote_rcap 
James Miller
Soshy Hatchet szobája Vote_lcapSoshy Hatchet szobája Voting_barSoshy Hatchet szobája Vote_rcap 
William Quentin Watson
Soshy Hatchet szobája Vote_lcapSoshy Hatchet szobája Voting_barSoshy Hatchet szobája Vote_rcap 
Sindy Logan
Soshy Hatchet szobája Vote_lcapSoshy Hatchet szobája Voting_barSoshy Hatchet szobája Vote_rcap 
Hannah McDowal
Soshy Hatchet szobája Vote_lcapSoshy Hatchet szobája Voting_barSoshy Hatchet szobája Vote_rcap 
Chris Martines
Soshy Hatchet szobája Vote_lcapSoshy Hatchet szobája Voting_barSoshy Hatchet szobája Vote_rcap 
Solaria Luthia
Soshy Hatchet szobája Vote_lcapSoshy Hatchet szobája Voting_barSoshy Hatchet szobája Vote_rcap 
Daniel Reed
Soshy Hatchet szobája Vote_lcapSoshy Hatchet szobája Voting_barSoshy Hatchet szobája Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Soshy Hatchet szobája

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Soshy Hatchet szobája Empty
TémanyitásTárgy: Soshy Hatchet szobája   Soshy Hatchet szobája EmptyKedd Márc. 30, 2010 10:59 pm

Amikor az ember belép a szobába egy tágas nappaliban találja magát. Középen egy asztallal, a falhoz tolva egy kanapéval és egy hatalmas ablakkal ami az iskola birtokára nyújt tökéletes kilátást. Itt a rózsaszín/fehér/fekete színek dominálnak. Találhatunk egy könyvespolcot is amin jóslástankönyvek és a mentálmágiával foglalkozó könyvek kapnak helyet. Egy elkerített kis rész ad helyet a konyhának. Ami mindösszesen egy mosogatóból és egy szekrényből áll. A szekrény nem mindennapi , hiszen a megfelelő varázsige kimondása után azt találjuk benne amit éppen enni illetve inni akarunk. A helyiségből nyílik a hálószoba és a fürdőszoba is.

Fürdőszoba



a többi kép majd később ...
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Soshy Hatchet szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Soshy Hatchet szobája   Soshy Hatchet szobája EmptyKedd Jún. 15, 2010 11:35 pm

*Soshyval érkezik fel, a nyugati toronyba. A lábának ez most nagyon jól esik... ki is fárad.*
-Mit ne mondjak, messze van a szobád az első emelettől. *Idő közben még válaszol a nőnek a felvetéseire.* Az jó lenne mondjuk. Nekem is van egy csomó ismerősöm, de nem szeretnék sok mindenkit zargatni evvel. *Vonja meg vállát, aztán belépnek a szobába. Megvárja, még Soshy belép elsőre. Illedelmes. Mindig is az volt. Szeretne már leülni, szóval ha megengedik neki akkor helyet is foglal.*
-Szépen kiformáztad a szobát. *Még egyszer sem járt itt, amióta Soshy itt van.*
Vissza az elejére Go down
Soshy Hatchet
Felnőtt
Felnőtt
Soshy Hatchet


nő Kor : 39
Lakhely : London / Iskola
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Soshy Hatchet szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Soshy Hatchet szobája   Soshy Hatchet szobája EmptyKedd Jún. 15, 2010 11:43 pm

- Hát tényleg, ki is ment a fejemből, hogy nincs valami jól a lábad. Bocsánat * szabadkozok. Amikor beérünk a szobába azonnal hellyel kínálom Alexet. * - Ülj csak le, hozok egy kis harapnivalót .
* A szekrényhez lépek és kinyitom. Amire szükségem van már meg is jelenik: két bögre , egy tál keksz. *
- Persze, azért meg kell válogatni az embereket akikben megbízunk * jegyzem meg miközben tálalom a finomságokat. *
- Fájdalomcsillapító tea * nyújtom oda Alexnek az egyik bögrét. Majd helyet foglalok vele szemben. Az asztalra lerakom a sütis tálat.*
- Bele is tellett egy kis időbe mire ilyen lett * nézek én is körbe. Az első dolgom volt, amikor ide költöztem.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Soshy Hatchet szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Soshy Hatchet szobája   Soshy Hatchet szobája EmptyKedd Jún. 15, 2010 11:54 pm

-Semmi baj, túlélem. Tudod milyen elszánt típus vagyok. *Mosolyog rá Soshyra, közben ugye leül és bólogat arra, amit a nő mond. Igen, ő meg is válogatja őket. Néha azért voltak és vannak is hibái neki is. Átveszi a teát, miközben hálásan mosolyog tovább.*
-Köszönöm. *Rögtön bele is kortyol a teába. Az átjárja a testét, egy pillanatra be is csukja a szemét. Nem tudja, mit nem szeret valaki a betegség elleni teákon? Ő mindig is szerette őket.*
-Gondolom. Az enyém elég rumlis. Anor nálam lakott, nem tudom hová lett.. egyszerűen eltűnt. Te se láttad mostanság? *Reméli hogy a bátyja nem készül valami olyan lépésre, amit később mindenki megbánhat.*
Vissza az elejére Go down
Soshy Hatchet
Felnőtt
Felnőtt
Soshy Hatchet


nő Kor : 39
Lakhely : London / Iskola
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Soshy Hatchet szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Soshy Hatchet szobája   Soshy Hatchet szobája EmptySzer. Jún. 16, 2010 12:04 am

- Mindig is az voltál* helyeselek majd iszok a teámból. Csipkebogyó tea. Hideg, kellemesen frissítő hatású ilyenkor.*
- Remélem hat valamit * nézek a teára amit Alex kortyolgat. Nálam mindig bevált, akármilyen sérülésem is volt. Bár lehet, hogy ez emberfüggő*
-Nem * rázom a fejem * - Egyszer találkoztam vele és az is akkor volt amikor megérkeztem.
* Még egy bő óráig beszélgetünk és elfogyasztjuk a teákat, majd ki-ki megy a maga dolgára.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Soshy Hatchet szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Soshy Hatchet szobája   Soshy Hatchet szobája EmptyCsüt. Szept. 16, 2010 8:21 pm

Soshy Hatchet



*Kettőt koppint. Az órájára pillant, pontosan háromnegyed hét. A bál negyed órán belül kezdődik, ő pedig jött, és reméli, hogy Soshy már elkészült. Mindig is szerette a bálokat, főleg amiben szervezőként -legalábbis egy csöppet- részt vehet. Elegánsan van felöltözve, öltöny és a dísztalár, amit most perpillanat kezében tart. Nem valószínű, hogy fel fogja venni... majd lefelé mehet visszaviszi a szobájába.
Egyenlőre csak vár, hogy kinyissák neki az ajtót. Nem udvariatlankodik.*

//Ide is megírom, hogy mivel nem leszek bál kezdetén, kezdő hszt írtam ^^ //
Vissza az elejére Go down
Soshy Hatchet
Felnőtt
Felnőtt
Soshy Hatchet


nő Kor : 39
Lakhely : London / Iskola
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Soshy Hatchet szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Soshy Hatchet szobája   Soshy Hatchet szobája EmptyPént. Szept. 17, 2010 9:16 am

* Szeretném ha olyan tökéletes lenne az összhatásom a bálon. Tavaly ugye tanévkezdés után érkeztem pár nappal így nem volt alkalmam részt venni a bálon, már ha volt. Így hát ez amolyan bemutatkozó bál, azoknak akiket eddig még nem tanítottam és nem volt alkalmam megismerni.
Egy forró fürdőt veszek, rózsákkal a kádban. Megnyugtató és telít energiával. Miután ezzel végzek egy kisminkelem magam, ami jelen esetben füstös árnyalatú és felkenek egy kis vörös rúzst a számra, ami tökéletesen harmonizál a hajam színével. A ruhám már ott vár a szekrényem ajtajára felakasztva. Igen kényes és finom darab. Tökéletesen tükrözi az ízlésemet, bár egy kis vadság is van benne. A hajamat egy laza kontyba kötöm, bár úgy érzem, hogy ez így nem jó, szóval még is csak kiengedem és maradok az eredeti , hullámokban omlik a vállamra választásnál. Egy leheletnyi parfümöt fújok magamra és már kész is vagyok.
Öt perc telik el és már kopogást is hallok az ajtómon. Az órára nézek. Alex megint , figyelemfelkeltően pontos. Az ajtóhoz megyek és kinyitom.*
- A pontosság embere vagy Alex. * Üdvözlöm egy mosollyal az arcomon.* - Milyen jól nézel ki . * Jegyzem meg, majd szétnézek a szobámban.*
- Részemről indulhatunk.
* Fordulok vissza Alexhez miután megbizonyosodok róla, hogy minden a helyén van.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Soshy Hatchet szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Soshy Hatchet szobája   Soshy Hatchet szobája EmptySzomb. Szept. 18, 2010 2:24 am

*Rögtön nyílik is az ajtó, Alex pedig csak ámul... általában mindig szép párjai voltak neki, Soshy pedig eddig mindent visz. Körülbelül. Szemmel láthatóan végignéz a nőn, majd halvány mosollyal az arcán visszapillant annak szemeibe.*
-Gyönyörű vagy. Mint mindig. *Jegyzi meg lágy, mély hangján amibe egy kis pajkosság is hallgató. Szeretne néha visszamenni a gyerekkorba... ha visszagondol, hányszor volt ő a bálkirály és hogy mennyi mindent csináltak ilyenkor...
Közben végignéz magán és még begombol egy inggombot.*
-Köszönöm. De a dísztalárt most félreteszem. Gond lenne, ha itt hagynám? Nem szeretnék a földszinten abba a tömegbe elverekedni a szobámig. *Felvonja szemöldökét, aztán ha Soshy megengedi neki, beteszi a talárját és kezet nyújtva jelzi, hogy ha minden rendben akkor persze indulhatnak.*
Vissza az elejére Go down
Soshy Hatchet
Felnőtt
Felnőtt
Soshy Hatchet


nő Kor : 39
Lakhely : London / Iskola
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Soshy Hatchet szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Soshy Hatchet szobája   Soshy Hatchet szobája EmptyCsüt. Jan. 27, 2011 12:10 am

* Miután kilépünk a helyiségből, becsukom az ajtót , majd elindulok a folyosón. Magassarkúm kopogása visszhangot ver.*
- Nem.
* Rázom meg a fejem. A kastély többi részétől ugyan eléggé messze van a szobám, de direkt kértem, hogy itt kapjak szállást. Kevesebb a zaj, és sokkal több a nyugalom.*
- Igen, sokféle tea létezik. A gyűjteményem széleskörű. Sok helyen megfordultam mielőtt idejöttem.
* Mosolyodok el. Aztán csendben hallgatom a lányt.Látom rajta, hogy még mindig érzékenyen érinti a dolog. Nem kérdezek rá, mert szerintem nem illik felbolygatni a múltat.*
- Itt is vagyunk.
* Állok meg egy piros ajtónál. A kezemet a kilincsre helyezem, mire enyhe remegés fut végig az ajtón , majd kinyílik. Belépünk. Füstölőszag csaphatja meg a lány orrát. A mágia és a jövő vibrálása érezhető a szobában, amennyiben van érzéke a jövő meglátásához. *
- Foglalj helyet .
* Mutatok az egyik kanapéra és csukom be mögötte az ajtót, és akasztom fel a köpenyem a fogasra. Egy szürke derékszoknya van rajtam, fehér inggel. Szeretek elegánsan megjelenni az óráimon.
A szekrényhez libbenek amiben a teafiltereket tartom. Kiveszek egy lila filtert és felrakom a mágikus tűzhelyre.*
- Regeneráló tea, egyenesen Indiából. * Magyarázom, majd egy pár perc alatt készen is van és a csészét odanyújtom Nathalynak.*
- Kérsz még mellé, esetleg valami kekszet? * Kérdezem, miközben leülök a kanapéra.*
- Na és mesélj, milyen eddig az iskola ?
Vissza az elejére Go down
Nathaly Johansson
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaly Johansson


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Soshy Hatchet szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Soshy Hatchet szobája   Soshy Hatchet szobája EmptyCsüt. Jan. 27, 2011 12:30 am

* Odaértünk a szobájához és amikor kinyitotta az ajtót, furcsa érzésem volt. Nem tudom mi lehetett az. Majd csak ámultam, mert nagyon szépnek találtam, és érdekfeszítőnek. Nem tudtam volna elképzelni milyen egy Wiliani tanár szobája. A teákról való beszámolót figyelemmel hallgatom, mivel igazából nem értek hozzájuk, és azt sem tudtam, hogy ehhez lehet konyítani... Furcsa érzés, mivel először találkoztam a tanárnővel, és szinte csodálattal nézek rá. Nagyon tisztelem azt amit csinál. Már kiskorom óta érdekelt vagyok a mágia, és a jóslás világában, de egyedül sohasem vágtam bele semmi hasonló dologba ami ehhez kacsolódó. Egy kanapára mutat, hogy oda üljek le, de előtte csak ámulok és bámulok a szoba közepén. Majd megindulok, és helyet foglalok. A tanárnő öltözéke nagyon elegáns. Nem vagyok nagyon szemfüles, de most olyan sok minden vagy a látókörömben, hogy nem is tudom hová nézzek. A teát felteszi, és én mindeközben csak hallgatok. Azt mondja indiai tea, regeneráló. Csak rábólintok, biztosan finom, és tudja kinek milyen teát kell választani. *
- Köszönöm, nem. * Sütivel kínál, de nem kérek. *
- Az iskola? Hát én csak annyit mondanék róla, hogy új, és szokatlan. Hasonló helyen még sohasem jártam, úgyhogy igazából nem tudok véleményt mondani. Minden esetre pozitív. Csak kellene valaki aki segít beleszokni ebbe az életbe. * Mondom a tanárnőnek. Majd ismét nézelődök. *
Vissza az elejére Go down
Soshy Hatchet
Felnőtt
Felnőtt
Soshy Hatchet


nő Kor : 39
Lakhely : London / Iskola
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Soshy Hatchet szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Soshy Hatchet szobája   Soshy Hatchet szobája EmptyCsüt. Jan. 27, 2011 5:12 am

* Az, hogy mekkora csodálattal tölti el a szobám egy mosolyt csal az arcomra. Rég láttam már ilyen diákot. De még csak elsős.. Pár év múlva valószínűleg ő is olyan lesz mint a többi. Rákap a káros élvezetekre, egyre többet kezd majd lógni , a tanulást meg mellékeli. Vagy ki tudja. Ez csak az egyik véglet.
Mivel sütit nem kér, ezért maradok ülve és hallgatom a válaszát. Közben kicsit megfújom a teámat, majd egy aprót kortyolok belőle. Már éppen az iható határán van. *
- Hát előbb-utóbb biztos találsz majd jó barátokat. Van valamilyen rokonod esetleg aki idejár ? Tényleg honnan jöttél ?
* Rakom le a csészémet a dohányzóasztalra, majd kicsit hátradőlök a kanapén, a lábamat pedig keresztbe rakom. Ma éppen ilyen napomat fogta ki Nathaly. Nem mindig vagyok ennyire emberbarát, bár ezt próbálom nem érzékeltetni a diákokkal.*
Vissza az elejére Go down
Nathaly Johansson
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaly Johansson


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Soshy Hatchet szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Soshy Hatchet szobája   Soshy Hatchet szobája EmptyCsüt. Jan. 27, 2011 5:24 am

~ Elmosolyodott. Ez azt jelenti hogy kedvel? ~
* Még nem veszem kezembe a teáscsészét, mivel nem szeretem forrón az italokat, inkább hagyom kicsit hűlni. *
- Remélem. Van pár, csak eléggé ritkán találkozok velük itt, valahogy soha nem futunk össze.
*Jelentettem ki. *
- Nincsenek itt rokonaim, igazából a meghívás előtt nem is hallottam még az iskoláról soha egy szót sem. Sokszor is csodálkoztam rajta.
* Gondoltam ha így rákérdezett mesélek még pár dolgot a családomról. *
- Homályos az őseim holléte, a foglalkozásuk, származásuk. Szóval nem sokat tudok elmondani róluk. Londonból jöttem.
* Nem akarom untatni a tanárnőt, ha érdekli még valami rákérdezhet, nyitott vagyok minden témában. *
Vissza az elejére Go down
Soshy Hatchet
Felnőtt
Felnőtt
Soshy Hatchet


nő Kor : 39
Lakhely : London / Iskola
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Soshy Hatchet szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Soshy Hatchet szobája   Soshy Hatchet szobája EmptyCsüt. Jan. 27, 2011 5:36 am

- Hát igen. Elég nagy az iskola és rengeteg rejtett zuga van, amit a diákok előszeretettel keresnek fel.
* Jegyzem meg. Hét évig jártam a Roxfortba és még az utolsó évben is találtam olyan helyet amelyet, az addigi évek során még csak észre sem vettem. Itt meg nem olyan régóta tanítok szóval nem vagyok jártas a suli zugaiban.*
- Az tény, hogy eléggé eldugott helyen van. * Bólintok * -Szóval idevalósi vagy. Akkor legalább a környezet ismerős.
* iszok még egy kortyot a teából. Most már kellemes a hőmérséklete. Az teának először kicsit mentolos íze van, de aztán amikor lenyeljük kellemes édeskés ízt érezhetünk a szánkban. Egy csésze ilyen különlegesség és feltöltődünk energiával.*
- Na és a kviddiccsel hogy állsz ? Szeretnél bejutni a házad csapatába? Bár nem akarlak elijeszteni, de a Faminében nagyon kemények az elvárások a csapat terén.
Vissza az elejére Go down
Nathaly Johansson
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaly Johansson


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Soshy Hatchet szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Soshy Hatchet szobája   Soshy Hatchet szobája EmptyCsüt. Jan. 27, 2011 5:42 am

* Hallgatom amit az iskoláról mond, én is így vagyok vele. *
* Beleiszok én is a teába. *
- Hmm.. ilyen finomat még sohasem ittam.
* Jelentem ki egy mosoly kíséretében. *
- Kviddics? Nem tudom. Igazából nem hiszem hogy az én sportom lenne, pedig szeretek mindent kipróbálni. Nem is gondolkodtam még rajta. Lehet elnézek majd egy egy edzésre esetleg.
~ Örülök hogy van olyan valaki, akivel a sulis dolgokat is megbeszélhetem. ~

Vissza az elejére Go down
Soshy Hatchet
Felnőtt
Felnőtt
Soshy Hatchet


nő Kor : 39
Lakhely : London / Iskola
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Soshy Hatchet szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Soshy Hatchet szobája   Soshy Hatchet szobája EmptyCsüt. Jan. 27, 2011 6:14 am

- Örülök, hogy ízlik. Majd ha megittad a hatását is érezni fogod.
* Remélem én is érzem majd a hatását, mert eléggé fáradtnak érzem magam. Ha nem jön ő, akkor egymagamban kellett volna elfogyasztanom az italt. De azért így mégis jobb, hogy van az embernek társasága.*
- Hát amennyiben nem vagy tériszonyos, nincs mitől aggódni.
* Vonom meg a vállam. A cipőm már kezd kényelmetlenné válni, az egész napos loholás után. Így kibújok belőle és a lábamat magam alá húzom, így ülök tovább.*
- És már van valami kitűzött célod, hogy mi szeretnél lenni ha elvégzed a sulit ?
* Gondolok itt arra, hogy tovább tanulna esetleg már van valami kiválasztott munkahely ahova beszeretne jutni.*
- Tudom, hogy korai még erről beszélni csak vannak akik már eleve valamilyen céllal jönnek ide.
Vissza az elejére Go down
Nathaly Johansson
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaly Johansson


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Soshy Hatchet szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Soshy Hatchet szobája   Soshy Hatchet szobája EmptyCsüt. Jan. 27, 2011 6:26 am

* Mosolyognom kell, hiszem nagyon is félek a magasságtól. *
- Akkor inkább nem próbálnám ki, maradok a tanulásnál.
* A következő kérdésen egy kicsit elgondolkodok, mert igazából nem is tudom mit válaszoljak. *
- Nem gondolkodtam még róla, olyan hirtelen jött ez az iskola, hogy nem volt időm ezen filozófálni. De még van rá időm. Szerencsére.
~ Ha én olyan határozott lennék, akkor jó lenne. ~
* Eléggé döntésképtelen vagyok, az élet minden terén, ezért jó ha van valaki mellettem akit tudok valamilyen szinten követni, de nem leutánozni. Főleg ha az a személy jó példát mutat. *
- Szerencsések azok akik ilyen erősen döntöttek, én nem ilyen vagyok.
Vissza az elejére Go down
Soshy Hatchet
Felnőtt
Felnőtt
Soshy Hatchet


nő Kor : 39
Lakhely : London / Iskola
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Soshy Hatchet szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Soshy Hatchet szobája   Soshy Hatchet szobája EmptySzomb. Jan. 29, 2011 5:19 am

* Mosolyogva bólintok. Ezek szerint nem rajong a magasságért. Szerencsére én nem szenvedtem ilyenektől gyerekként. Oszlopos tagja voltam a házam csapatának, a Roxfortban. Ha tehetném még mostanság is seprűre szállnék, hogy megmozgassam a tagjaimat, csak hogy nézne ki az ilyen az én koromban ?! *
- Persze, persze. * Iszok a teámból, újfent egy kortyot.*
- Ritka azért az olyan, aki ilyen fiatalon már tudja hogy mit akar. Sőt néha belőlük lesznek a veszélyes bűnözők, hiszen annyira elvakítja őket a tudat, hogy elakarják érni azt a bizonyos dolgot, hogy eltipornak mindenkit.
* Egy hirtelen ötlettől vezérelve felállok és a könyvekkel teli rakodott polchoz sietek, ami az egyik ablak mellett található. Végigfuttatom a kezem a könyvek gerincén, majd egy szisszenés kíséretében megállapodok egynél. Kihúzom és visszasétálok, majd leülök a kanapéra.*
- Amennyiben tényleg érdekel a jóslás, kölcsönadhatok egy könyvet. * Rakom az ölembe a kötet.* - Régi könyv, de mint tudjuk a régi dolgok igen sok bölcsességet tartalmaznak.
Vissza az elejére Go down
Nathaly Johansson
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaly Johansson


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Soshy Hatchet szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Soshy Hatchet szobája   Soshy Hatchet szobája EmptySzomb. Jan. 29, 2011 7:25 am

* Nagy figyelemmel hallgatom, amit a tanárnő mond, az iskolás éveiről, a sport élményeiről. Mosolyogva hallgatom. Úgy veszem észre ő nem épp a szende kis lányokhoz tartozott. Van benne valami vadság, ezen kívül titokzatosság, amit meg is értek, hiszen nem oszthat meg mindent egy diákkal, vagyis akkor nem ha nem akarja. *
- Én is így gondolom. A sors azt hozza, ami elő van írva.
* Kimondom amit gondolok. *
- Ámbár nem mondom, hogy nem lennék kíváncsi a saját jövőmre. Azért nem mindenre szeretnék fényt deríteni, csak egy néhány mozzanatára az életnek.
* Gondolom hogy érthetően magyaráztam meg, bár is én így tudtam. Miközben mesélek, ő feláll, odamegy a könyvespolchoz és keresget valamit. A fejem hol jobbra, hol balra húztam, hátha látom mit keres. Kivesz egyet, majd visszaül. *
- Valóban érdekelt vagyok ebben a témában, és olvasni is szeretek.
* Mondtam, miután meghallgattam azt amit mondott a könyvről. Majd odanyújtom a kezem, hogy elvehessem. *
- Tanács, vagy esetleg valami ami szükséges lesz e régi irat használatához?
* Egy kérdéssel érdeklődve fordulok a professzornőhöz. *
Vissza az elejére Go down
Soshy Hatchet
Felnőtt
Felnőtt
Soshy Hatchet


nő Kor : 39
Lakhely : London / Iskola
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Soshy Hatchet szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Soshy Hatchet szobája   Soshy Hatchet szobája EmptySzomb. Márc. 19, 2011 2:17 am

* Elmosolyodva bólintok egyet a kijelentésén.*
- És akiknek hatalmukban áll, hogy előre lássák a jövőt és ha az nem tetszik nekik, akkor nyugodt szívvel változtassák meg.
* Szórakozottan kavargatom a teát, közben hallgatom Nathalyt. Nem lep meg , hogy ezt mondja. Szinte minden ember ezt gondolja. Egy újonc csak jelentéktelen dolgokat lát először, majd ha már elér egy magas szintet akkor már mindent látni fog a jövőben. Viszont akik már profi szinten űzik ezt a mágiaágat , azok el tudják érni, hogy csak azokat a dolgokat lássák amiket ők akarnak.
A könyv amit hozok, eredetileg piros színű volt valamikor régen, de mostanra már inkább valami fakó színre emlékeztet. Amikor kinyújtja a kezét átadom neki a könyvet és kezembe veszem az immár nagyon is fogyóban levő teámat.*
- Ez egy úgynevezett Álmoskönyv. Az álmok nagyon nagy jelentőséggel bírnak a jövőre nézve. Sőt mi több, tökéletesen analizálhatsz vele egy olyan személyt akit szeretnél kiismerni. Na meg szórakozásnak is jó.
Vissza az elejére Go down
Nathaly Johansson
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaly Johansson


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Soshy Hatchet szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Soshy Hatchet szobája   Soshy Hatchet szobája EmptyKedd Márc. 22, 2011 9:28 am

* Szeretem hallgatni az okító szavakat, és a bölcs embereket. Úgy látom sokat tudnék tőle tanulni. *
- Izgatóan hangzik, és eléggé felkavarta a gondolataimat. Persze itt nem egy-egy vizsgára és pár pattanásos fiúra gondolok, hanem az élet nagyobb dolgaira.
* Próbálom viccesen elmagyarázni, hogy evvel kapcsolatban mit gondolok. Bár még magamnak sem tudom igazán megfogalmazni. *
- Nem hiszem, hogy elég érett lennék rá, de a gyakorlás, és a tanulás az jöhet. Szomjazom a tudásra és az új dolgokra.
* Ismét vigyorgok. Majd figyelek a tanárnőre, amint a könyvről mesél. Bizonyosan nagyon régi könyv, a teteje kopott, és elég poros is.*
- Hallottam már róla, még kisebb koromban. Igaz ami igaz, álmodni és aludni szeretek.
* Poénkodok. A könyvet forgatom, de még nem nyitom ki, csak végighallgatom, amit kell. *
- Negatív dolog nincs evvel kapcsolatban? Veszélyek?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Soshy Hatchet szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Soshy Hatchet szobája   Soshy Hatchet szobája Empty

Vissza az elejére Go down
 
Soshy Hatchet szobája
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Soshy Hatchet
» Max Wraith Szobája
» Wulfgar Odinson szobája
» Raidon Hoshi szobája
» Raisen Hagiri szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Nyugati torony-
Ugrás: