Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapWulfgar Odinson szobája EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Wulfgar Odinson szobája Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Wulfgar Odinson szobája EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Wulfgar Odinson szobája EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Wulfgar Odinson szobája EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Wulfgar Odinson szobája EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Wulfgar Odinson szobája EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Wulfgar Odinson szobája EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Wulfgar Odinson szobája EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Wulfgar Odinson szobája EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Wulfgar Odinson szobája EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Wulfgar Odinson szobája Vote_lcapWulfgar Odinson szobája Voting_barWulfgar Odinson szobája Vote_rcap 
Kim Kaguya
Wulfgar Odinson szobája Vote_lcapWulfgar Odinson szobája Voting_barWulfgar Odinson szobája Vote_rcap 
Ted Forrester
Wulfgar Odinson szobája Vote_lcapWulfgar Odinson szobája Voting_barWulfgar Odinson szobája Vote_rcap 
James Miller
Wulfgar Odinson szobája Vote_lcapWulfgar Odinson szobája Voting_barWulfgar Odinson szobája Vote_rcap 
William Quentin Watson
Wulfgar Odinson szobája Vote_lcapWulfgar Odinson szobája Voting_barWulfgar Odinson szobája Vote_rcap 
Sindy Logan
Wulfgar Odinson szobája Vote_lcapWulfgar Odinson szobája Voting_barWulfgar Odinson szobája Vote_rcap 
Hannah McDowal
Wulfgar Odinson szobája Vote_lcapWulfgar Odinson szobája Voting_barWulfgar Odinson szobája Vote_rcap 
Chris Martines
Wulfgar Odinson szobája Vote_lcapWulfgar Odinson szobája Voting_barWulfgar Odinson szobája Vote_rcap 
Solaria Luthia
Wulfgar Odinson szobája Vote_lcapWulfgar Odinson szobája Voting_barWulfgar Odinson szobája Vote_rcap 
Daniel Reed
Wulfgar Odinson szobája Vote_lcapWulfgar Odinson szobája Voting_barWulfgar Odinson szobája Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Wulfgar Odinson szobája

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Wulfgar Odinson szobája Empty
TémanyitásTárgy: Wulfgar Odinson szobája   Wulfgar Odinson szobája EmptyPént. Május 14, 2010 5:00 am

A szoba méretei illenek a Mágiatörténet tanárhoz. Három részből áll, van egy fürdő rész, egy tanári és egy háló. Amit a belépő először megpillanthat, hogy a háló részt egy súlyos, a plafonról lelógó bíborszín függöny takarja el.
Ha valaki a szoba jobb felébe néz, méretes, fenyőfa íróasztalt láthat, ami az egyik ablak mellett foglal helyet egy kényelmetlennek tűnő kézzel faragott székkel az egyik oldalán, a másikon pedig két kényelmes bíbor fotellel. Az íróasztal fölött polcok, mellette szekrények sorakoznak, mind-mind tele könyvekkel, kódexekkel, térképekkel és műtárgyakkal.
Az íróasztal mögé felakasztva a falra még látható egy súlyos kétkezes csatabárd, melyet egyértelműen ősi kovácstechnikákkal készítettek, és tulajdonosa, Wulfgar, minden nap karban tartja.
A szoba egy részét elzáró függöny másik végére nézve egy ajtó látható, a fürdővel. Egy méretes kád, tükör, mosdókagyló látható, minden fontos és szükséges fürdőszobai kellékkel együtt. A mosdón az egyetlen dolog, ami szemet szúrhat, a régi típusú borotva és az élezőszíj.
Ha valaki belesne a függöny mögé, lehet nem hinne a szemének. Az ágy alapvetően két személy számára készülhetett, és szintén kézzel faraghatták robosztus testét. Körbe a falakon medve és farkasbőrök, alattuk kisszekrények, tetejüön sorakozó könyvkupacokkal és kódexhegyekkel, ezen kívül a sarokban áll még egy ruhásszekrény is, benne Wulfgar öltözékeivel...
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Wulfgar Odinson
Tanár
Tanár
Wulfgar Odinson


Hozzászólások száma : 100
Tallérok : 1
Pontok : 0

Wulfgar Odinson szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wulfgar Odinson szobája   Wulfgar Odinson szobája EmptyVas. Okt. 03, 2010 7:57 am

*Wulfgar a szobájában van. Az asztalánál ül, és egy alkarvastagságú könyvbe ír valamit. A penna hegye gyorsan serceg, amint további bejegyzéseket készít egy éppen aktuális kutatásáról, mikor megrezdül a gyertya lángja. Lassan feláll, és körbepillant, majd odalép az ablakhoz. Pár percnyi keresgélés után megtalálja a szigetelési hibát, így előhúzza pálcáját, és egy intéssel kijavítja a problémát, ám az intermezzó elvette a kedvét a további firkálgatástól. Hagyja száradni az asztalon az írást, mely a tizenhetedik századi brit varázslótársadalom furcsa kicsapongásairól szól, és lassan leveszi a falról a hatalmas csatabárdot. Nekidől a falnak, és azt nézegeti, arcán furcsa, kissé fájdalmas mosollyal. Hiányolja a régi időket...*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Wulfgar Odinson szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wulfgar Odinson szobája   Wulfgar Odinson szobája EmptyVas. Okt. 03, 2010 8:03 am

*Lassú léptekkel érkezek a HV szobája elé. Mindig felnéztem rá. És ilyen ritkán van, hogy egy tanárra felnézek. Mert rá igen. Hatalmas tudásnak van birtokába, és nekem most erre van szükségem. Ugyanis tanácsot akarok kérni. Azzal kapcsolatban, hogy most mit kezdjek Jamesszel. Azzal nem mehetek elé, hogy "héj, haver felejtsük már el, ami történt." Mert az nem úgy megy. De rájöttem, hogy ellenségeskedni, mégsem annyira jó dolog. Közben odaérek az ajtó elé. Koppintok kettőt rajta, és várom, hogy beengedjenek. Amúgy, ugyanúgy kék izompóló, fekete farmer, és egy Nike cipő van rajtam.*
Vissza az elejére Go down
Wulfgar Odinson
Tanár
Tanár
Wulfgar Odinson


Hozzászólások száma : 100
Tallérok : 1
Pontok : 0

Wulfgar Odinson szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wulfgar Odinson szobája   Wulfgar Odinson szobája EmptyVas. Okt. 03, 2010 8:07 am

*Wulfgar odalép az ajtóhoz, majd egy mozdulattal szélesre tárja, talán túl nagy elánnal. Ott áll, fekete csizmában, fekete nadrágban, barna, könyékig érő felsőben, egy csatabárddal a kezében, és barátságosan mosolyog.*
- Üdv!
*Mondja, majd felméri, hogy ki is az.*
- Sebastian! Jöjjön be! Miben segíthetek?
*Bizonyos diákjait előszeretettel magáz, ezzel is jelezve, hogy egyenrangú félnek tartja a másik oldalt. Ebből a kegyből csak kizuhanni könnyű, bekerülni nagyon nehéz.*
- Kér teát?
*Kérdi, és már int is a pálcájával, hogy a vízforraló működésbe lépjen.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Wulfgar Odinson szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wulfgar Odinson szobája   Wulfgar Odinson szobája EmptyVas. Okt. 03, 2010 8:14 am

-Jó estét, Tanár úr! *Köszönök, egy félmosolyt megeresztve, és beljebb lépek a szobába. Körülnézek. Nem sokszor jártam itt, de azért tetszik a szoba.*
-A tanácsára lenne szükségem. *Mondom el neki, hogy mit is szeretnék. Mert tényleg azt kérem.*
-Igen, kérek. Köszönöm. Nos, a lényeg az, hogy James Miller, az én nagy ellenfelem. Rivalizálunk, de ez elfajult. És engem mindig felidegesít, és nem tudom uralni magamat, hogy ne húzzak be neki. A tanácsát szeretném kérni, hogy hogyan fogjam vissza magam. Hogy uraljam az érzéseimet? Mert, ha megütném, nem csak magamat, hanem azokat is bajba sodornám, akik fontosak a számomra. És én ezt nem akarom. *Nagyjából ennyi lenne. Bízom benne, hogy segíthet.*
Vissza az elejére Go down
Wulfgar Odinson
Tanár
Tanár
Wulfgar Odinson


Hozzászólások száma : 100
Tallérok : 1
Pontok : 0

Wulfgar Odinson szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wulfgar Odinson szobája   Wulfgar Odinson szobája EmptyVas. Okt. 03, 2010 8:29 am

*Wulfgar elgondolkodva mered maga elé, majd meglengeti a súlyos csatabárdot, és Sebastianra pillant.*
- Nos, az erőszak az emberi lélek egyik alappillére. Olyan, akár a szerelem, az aggodalom, az önzés, a gyűlölet, vagy bármi más. Ezeket a lovakat nem lehet befogni, betörni, de a végtelen áradatot irányíthatjuk úgy, hogy az nekünk megfelelő legyen. Az agresszió alapvetően adrenalin, mely, ha megfelelően kezeljük, kiélesíti az érzékeket, gyorsabbak, erősebbek leszünk tőle. De ha tényleg el akarja kerülni az ilyen eseteket, talán az a legjobb, ha a fejét használja. Okos fiatalembernek ismertem meg, de sajnos nem ismerem a lelke legmélyebb rétegeit. De én úgy szoktam elkerülni a konfliktusokat, hogy megkeresem a vicces dolgokat a környezetemben, és azokon derülök egy jót. Használja a fantáziáját, és ha baj van, keressen fel.
*Magyarázza a norvég, miközben felül asztalára.*

//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Wulfgar Odinson szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wulfgar Odinson szobája   Wulfgar Odinson szobája Empty

Vissza az elejére Go down
 
Wulfgar Odinson szobája
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Max Wraith Szobája
» Raisen Hagiri szobája
» Amanda C. White szobája
» Alex Wilfred szobája
» Harry Stride szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Második emelet-
Ugrás: