Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapCsillagvizsgáló EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Csillagvizsgáló Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Csillagvizsgáló EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Csillagvizsgáló EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Csillagvizsgáló EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Csillagvizsgáló EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Csillagvizsgáló EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Csillagvizsgáló EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Csillagvizsgáló EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Csillagvizsgáló EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Csillagvizsgáló EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Csillagvizsgáló Vote_lcapCsillagvizsgáló Voting_barCsillagvizsgáló Vote_rcap 
Kim Kaguya
Csillagvizsgáló Vote_lcapCsillagvizsgáló Voting_barCsillagvizsgáló Vote_rcap 
Ted Forrester
Csillagvizsgáló Vote_lcapCsillagvizsgáló Voting_barCsillagvizsgáló Vote_rcap 
James Miller
Csillagvizsgáló Vote_lcapCsillagvizsgáló Voting_barCsillagvizsgáló Vote_rcap 
William Quentin Watson
Csillagvizsgáló Vote_lcapCsillagvizsgáló Voting_barCsillagvizsgáló Vote_rcap 
Sindy Logan
Csillagvizsgáló Vote_lcapCsillagvizsgáló Voting_barCsillagvizsgáló Vote_rcap 
Hannah McDowal
Csillagvizsgáló Vote_lcapCsillagvizsgáló Voting_barCsillagvizsgáló Vote_rcap 
Chris Martines
Csillagvizsgáló Vote_lcapCsillagvizsgáló Voting_barCsillagvizsgáló Vote_rcap 
Solaria Luthia
Csillagvizsgáló Vote_lcapCsillagvizsgáló Voting_barCsillagvizsgáló Vote_rcap 
Daniel Reed
Csillagvizsgáló Vote_lcapCsillagvizsgáló Voting_barCsillagvizsgáló Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Csillagvizsgáló

Go down 
+3
Ivan Vladislav Dargo
Leila Horowitz
Főmesélő
7 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Csillagvizsgáló Empty
TémanyitásTárgy: Csillagvizsgáló   Csillagvizsgáló EmptyPént. Márc. 19, 2010 5:47 am

A csillagvizsgáló terem szabályosan kör alakú, mindenütt ablakokkal, illetve ablakok híján résekkel, és mindegyik résnél egy-egy méretes teleszkóp található, amin keresztül a csillagos eget lehet tanulmányozni. A terem nyitottsága ellenére nem jégverem, mert télen fűtőbúbájjal kezelik, nyáron meg nem baj ha kicsit szellősebb és jár a levegő. Biztonságilag is kezelt helyiség, szóval a réseken nem lehet kiesni sem. A terem közepén egy asztal rogyadozik üres papírok, és írószerszámok alatt, az asztal alatt pedig egy bűbájjal tágított szekrényke lapul, amiben a szakmai könyvek találhatók meg, és csillagtérképek. Persze nagy része könyvtári állomány, vannak köztük ritkaságok is.

Sharmila Henderson pályázata
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Csillagvizsgáló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillagvizsgáló   Csillagvizsgáló EmptyVas. Okt. 10, 2010 12:27 am

*Nem igen tudok magammal mit csinálni, így sétára indulok, és utam végül a nyugati toronyban végződött. A múltkor vásárolt, rövidke, fekete szoknyát viselem, egy piros felsővel, hajam szabadon omlik vállamra. A csillagvizsgáló egyik ablakrésén könyökölök kifelé, és bámulom a tájat, és tépelődök. Azon a múltkori vásárlásos kis incidensen, és hogy milyen jól éreztem magam Sebastianoval. Nem tudom mit kellene tennem, tudom hogy halálfaló, ezt egy pillanatig sem tagadta, de mégis, nem tudom hova tenni. Kedvelem, és talán jobban, mint eddig bármilyen más férfit is. Felsóhajtok, és megigazítom a hajam, nem tudok mit kezdeni magammal ma.*
Vissza az elejére Go down
Ivan Vladislav Dargo
Diák- Famine
Diák- Famine
Ivan Vladislav Dargo


Kor : 29
Lakhely : Wilian mágusképző
Hozzászólások száma : 22
Tallérok : 1
Pontok : 0

Csillagvizsgáló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillagvizsgáló   Csillagvizsgáló EmptyVas. Okt. 10, 2010 12:35 am

*Nyugodt léptek verik fel a lépcsőházat, ahogy Ivan Vladislav Dargo felfelé sétál. Katonai surranót, kék farmert, fehér bólót és egy sötétbarna kigombolt inget visel, amit könyökéig feltűrt. Nyakában ott lóg a dögcédula. Egy pillanatra megtorpan, mert nem számított arra, hogy bárkit is itt talál, de végül csak egy apró biccentéssel fogadja a dolgot. Most nem jött vele Hádész, a kölyök husky, ő most pihen valahol.
A fiatalember odasétál Leila mellé, és barátságosan elmosolyodik, miközben bal kezét zsebre vágja, a jobbat pedig a lány felé nyújtja.*
- Szervusz...
*Köszön halkan.*
- Csodálatos hely, mi? Szeretek itt gondolkozni. Csak leülök a fal mellé, nézem a plafont, és álmodozom. Amúgy bemutatkoznék. Ivan Vladislav Dargo vagyok.
*Olyan mosoly terül szét az arcán, mely a legtöbb hölgy szívében képes lenne lángot lobbantani, ha nem is véglegesen...*
Vissza az elejére Go down
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Csillagvizsgáló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillagvizsgáló   Csillagvizsgáló EmptyVas. Okt. 10, 2010 12:41 am

*Ahogy nézem a tájat, lépteket hallok magam mögött, és mire megfordulnék már ott is áll mellettem egy fiatal srác, nem tűnik sokkal idősebbnek, vagyis fogalmam sincs hány éves lehet, sosem voltam jó ebben a kor becslésben.*
- Szia *köszönök viszont egy kicsit tartózkodóan, nem tudván melyik rétegbe tartozik a fiú. A bemutatkozásra biccentek, a neve semmit nem mond.*
- Valóban nyugodt hely, ezzel nem tudok vitatkozni. Leila Horowitz vagyok *fogadom el a kéznyújtást, pedig ez tipikusan olyan férfias gesztus. Nem szokták a lányokkal is megosztani.*
- Hányadik évfolyam, melyik ház? *kérdezem, és a mosolyra csak egy viszonzást villantok fel, nem ájulok el tőle, bármennyire is szeretné.*
Vissza az elejére Go down
Ivan Vladislav Dargo
Diák- Famine
Diák- Famine
Ivan Vladislav Dargo


Kor : 29
Lakhely : Wilian mágusképző
Hozzászólások száma : 22
Tallérok : 1
Pontok : 0

Csillagvizsgáló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillagvizsgáló   Csillagvizsgáló EmptyVas. Okt. 10, 2010 12:48 am

- Negyedik évfolyam, famine ház...
*Mondja Ivan.*
- És kegyeddel mi a helyzet? Mely ház, mely évfolyam?
*Kérdi, majd elővesz a zsebéből egy pénzérmét, és azzal kezd játszani. Bűvésztrükkök egész garmadáját ismeri, és nem szégyenli azokat, sőt, megmutatná nagyközönségnek is, ha lenne a mágusvilágban olyan, akit ez elkápráztat...*
- És mi jót csinálsz idefent, kedves Leila Horowitz?
*Az érme felrepül, pörög a levegőben, majd leér. Ivan látszólag nem kapja el, mégsem koppan, és a következő pillanatban a fiú előhúzza a bakancsa szárából.*
Vissza az elejére Go down
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Csillagvizsgáló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillagvizsgáló   Csillagvizsgáló EmptyVas. Okt. 10, 2010 12:53 am

*Ahha, szóval Famine, ez már előre megalapoz bennem egyfajta véleményt de véglegeset nem, nem szoktam gyorsan ítélkezni, csak a benyomások segítenek dönteni egy-egy helyzetben.*
- Harmadik évfolyam, Amira ház *felelem, és követem az érme mozgását. Szórakoztató, és amikor Ivan előhúzza a bakancsából, kissé összevonom a szemöldököm. Tuti, hogy nem oda esett le az érme.*
- Ezt hogy csináltad? Tuti, nem oda esett le az érme ... *csodálkozom, és szeretném tudni hogy csinálta. Nem szoktam hozzá a bűvésztrükkökhöz, így most is azt hiszem, hogy ez valami egyszerűbb varázslat csak. Vagy két érméje volt.*
- Gondolkozom csak...* felelem a kérdésre, és hátat fordítok a résnek, és már a fiúra figyelek.*
Vissza az elejére Go down
Ivan Vladislav Dargo
Diák- Famine
Diák- Famine
Ivan Vladislav Dargo


Kor : 29
Lakhely : Wilian mágusképző
Hozzászólások száma : 22
Tallérok : 1
Pontok : 0

Csillagvizsgáló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillagvizsgáló   Csillagvizsgáló EmptyVas. Okt. 10, 2010 1:06 am

*Ivan feldobja újra az érmét, majd ugyanazt megcsinálja, mint előbb.*
- A trükk nem nehéz. A lényeg, hogy egy bő farmerban kell legyél, amit tudsz formázni a gyűrődései miatt. Akkor már leülés közben meg tudod oldani, hogy úgy álljon, hogy hiába esik a két combod közé, lecsússzon onnan a bakancsba. Ám eközben ügyesen beszélgetéssel el kell terelni a másik figyelmét, hogy ne vegye észre ezt az apróságot.
*Magyarázza.*
- Egy egy ilyen gyönyörű lány min gondolkozik a csillagvizsgáló rejtekében? Hátha a magányos vándor tud adni pár tanácsot...
Vissza az elejére Go down
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Csillagvizsgáló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillagvizsgáló   Csillagvizsgáló EmptyVas. Okt. 10, 2010 1:10 am

*Ugyanúgy figyelemmel követem mint az előbb, de most sem jövök rá, de aztán elmeséli hogy hogyan is van ez. Csak nézek ki a fejemből, én már valami varázslatot sejtettem mögötte, hiába, én ebben nőttem fel, nekem tudnak újat mutatni, elég könnyen ha mugli dolgokról van szó.*
- Ahha, mindenesetre ügyes mutatvány, el kell ismernem *dicsérem meg Ivan ügyességét, majd a következőre, kissé megrázom a fejem. Nem szoktam másokat a személyes hülyeségemmel terhelni, főleg nem a pasiügyeimmel.*
- Attól tartok, nem lenne túl érdekes a téma *próbálok udvariasan hárítani, nem akarom megbántani Ivant, de elmondani sem a dolgot, hogy aki nekem tetszik, az éppen egy halálfaló.*
- Mi újság a Famine házában? *kérdezem inkább, hogy tereljem a témát.*
Vissza az elejére Go down
Ivan Vladislav Dargo
Diák- Famine
Diák- Famine
Ivan Vladislav Dargo


Kor : 29
Lakhely : Wilian mágusképző
Hozzászólások száma : 22
Tallérok : 1
Pontok : 0

Csillagvizsgáló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillagvizsgáló   Csillagvizsgáló EmptyVas. Okt. 10, 2010 1:16 am

- A famine házban? Nem tudom. Nem tartozom az epic gyilkosok, pszichopaták és feketemágusok társaságához. Én a családi helyzetem és a múltam miatt vagyok ebben a "szektában", de elhatárolódom Pszicho falva polgáraitól. Én amolyan csendes vándor vagyok, ki segít a bajbajutottaknak.
*Magyarázza, majd feltápászkodik.*
- Szóval ha gondolod, szívesen segítek egy ilyen aranyos, bajba jutott hercegnőnek...
*Mondja Ivan, majd elkezd felmászni a csillagvizsgálóra, hogy kimásszon a cseréptetőre.*
- Nem jössz? Kintről szebb a kilátás.
Vissza az elejére Go down
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Csillagvizsgáló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillagvizsgáló   Csillagvizsgáló EmptyVas. Okt. 10, 2010 1:20 am

*Felvonom kissé a szemöldököm, és meglepve veszem tudomásul hogy talán normális emberek is kerültek a Faminébe a gyilkosokon és más egyebeken kívül. Mert ki ne hallott volna a bajkeverő párosról, Willről meg Tedről.*
- Csendes vándor? Ebben a tébolyban? *kérdezek vissza, majd mikor kimászik a tetőre, kicsit habozok csak, de aztán elkezdek én is kimászni. Innen tényleg szebb a kilátás, bár, ha egyedül vagyok, nem hiszem hogy kimásztam volna ide.*
- Nagyon kedves vagy, de azt hiszem ezt most magamnak kell megoldanom *próbálkozom kicsit erőteljesebben hogy ne feszegesse a témát végre, mert nem akarok neki mesélni sebről, és arról, hogy mi történt a Lewi'sben.*
- Mesélj valamit, honnan jössz? *mármint honnan származik, mert elsőre orosznak mondanám, de nem esküdnék meg rá, és lehet hogy tévedek is.*
Vissza az elejére Go down
Ivan Vladislav Dargo
Diák- Famine
Diák- Famine
Ivan Vladislav Dargo


Kor : 29
Lakhely : Wilian mágusképző
Hozzászólások száma : 22
Tallérok : 1
Pontok : 0

Csillagvizsgáló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillagvizsgáló   Csillagvizsgáló EmptyVas. Okt. 10, 2010 1:40 am

*Ivan fél szemmel figyel, hogy ha a lány le ne essen, majd hátradől, inge zsebéből egy doboz cigarettát vesz elő, és rágyújt.*
- Oroszországból jöttem. A családomra vadásztak ott a fekete mágusok. Így engem is... A hugom valamikor lassan megérkezik az iskolába, én meg addig... Elvagyok békésen... A szüleim... A hírek szerint nem voltak ilyen... Szerencsések...
*Mondja, és elfordul, mert érzi, hogy szeme mindjárt könnybe lábad, és nem szeretné a macsó férfi álcáját összezúzni. Úgy dönt, nem feszegeti a problémát, helyette csak csendben ül, és reménykedik, hogy a lány feldob pár témát.*
Vissza az elejére Go down
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Csillagvizsgáló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillagvizsgáló   Csillagvizsgáló EmptyVas. Okt. 10, 2010 1:44 am

*Nem mondom, hogy egyből sikerült kijutnom, de le nem estem és ez a lényeg, bár a lejutással lehet hogy lesz némi gondom.*
- Értem, ne haragudj, nem akartalak megbántani a kérdéssel *mondom halkan, mert tényleg nem állt szándékomban, és nem akartam rossz dolgokat felemlegetni.*
- Nemrég volt egy bál, ott voltál? *kérdezem inkább, a lehető leghülyébb témát előhozva, de legalább addig sem kell neki a szülein gondolkoznia, és a szomorú múlton.*
Vissza az elejére Go down
Ivan Vladislav Dargo
Diák- Famine
Diák- Famine
Ivan Vladislav Dargo


Kor : 29
Lakhely : Wilian mágusképző
Hozzászólások száma : 22
Tallérok : 1
Pontok : 0

Csillagvizsgáló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillagvizsgáló   Csillagvizsgáló EmptyVas. Okt. 10, 2010 2:02 am

- Nem. Nem szeretem ezeket az össznépi gyűléseket. Jobban megfog a magány, vagy egy négyszemközti beszélgetés. És falábú vagyok én a tánchoz...
*Morogja Ivan, és mélyet szív a cigarettából.*
- A bálok csak arra jók, hogy mindenki puccparádéba vágja magát, és eljátsza a helyi menőt. Engem ez nem vonz. Te ott voltál?
*Kérdi, bár látszik, hogy nem ez a téma érdekli a leginkább, de nem hoz fel ellene semmit, inkább tűri. Ha Leila erről akar csevegni, ám legyen.*
Vissza az elejére Go down
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Csillagvizsgáló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillagvizsgáló   Csillagvizsgáló EmptyVas. Okt. 10, 2010 2:07 am

*Nem volt a legjobb ötlet, ahogy elnézem. De legalább megpróbáltam...*
- Értem *kommentálom mindössze ennyivel a dolgokat, nehéz ügy ez. Inkább iylen magányos farkas típus, bár erről nekem más jut eszembe.*
- Ott voltam, és puccparádéba vágtam magam ha már itt tartunk *felelem kissé hűvösebben mint eddig, lehet hogy túlzok, de kicsit furcsa hangsúlyt éreztem ki Ivan hangjából, ami nem esett kellemesen. De mindegy, túl lépek a dolgon.*
- Akkor miről beszélgessünk? *kérdezem, mert a múltjáról nem, a bálokról sem, és per pillanat nem jut eszembe olyasmi, ami esetleg egy fiút is érdekelhetne. Így inkább megkérdezem, teljesen nyíltan, unom már a folyamatos udvarias keringést egymás körül.*
Vissza az elejére Go down
Ivan Vladislav Dargo
Diák- Famine
Diák- Famine
Ivan Vladislav Dargo


Kor : 29
Lakhely : Wilian mágusképző
Hozzászólások száma : 22
Tallérok : 1
Pontok : 0

Csillagvizsgáló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillagvizsgáló   Csillagvizsgáló EmptyVas. Okt. 10, 2010 2:10 am

- Nekem teljesen mindegy. Bármiről el tudok beszélgetni, csak van olyan téma, amit unalmasnak találok.
*Mondja Ivan, és ledobja a cigarettát az épület tetejéről.*
- Beszélgethetünk tőlem a ciklusodról is, nem izgat. Csak ne kelljen csendben lenni, ha már ketten vagyunk. Vagy mondjuk a melltartód is érdekes téma lehet. Vagy arról, hogy vajh a szemed ilyen kicsi, vagy a fejed túl nagy?
*Vigyorog saját bunkó megjegyzésén, ám még mielőtt Leila felháborodhatna, vállat ránt.*
- Mindegy. Nem kellek senkinek, így nincs jogom ahhoz, hogy bármilyen témát elkerüljek. Még a saját szüleim is elzavartak, pedig segíthettem volna nekik...
*Ezzel újabb cigarettára gyújt rá.*
Vissza az elejére Go down
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Csillagvizsgáló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillagvizsgáló   Csillagvizsgáló EmptyVas. Okt. 10, 2010 2:14 am

- Észrevettem *kommentálom majd a cigi röppályáját figyelem egy pillanatig, majd elvesztem szem elől.*
- Azt hiszem egyik témához sem lenne kedvem, főleg ha csak szurkálódsz. *jegyzem meg, szúrósan, és fészkelődni kezdek, hogy esetleg elinduljak lefelé, de ekkor megtorpanok kicsit.*
- Elzavartak? Vagyis bocs, nem akarok belegázolni a témába *mondom inkább mégis, nem akarok bunkónak tűnni, nem követem a divatot ebben.*
Vissza az elejére Go down
Soshy Hatchet
Felnőtt
Felnőtt
Soshy Hatchet


nő Kor : 39
Lakhely : London / Iskola
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Csillagvizsgáló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillagvizsgáló   Csillagvizsgáló EmptyHétf. Jan. 24, 2011 3:35 am

* Mivel a mai nap már nincs több órám, ezért úgy döntöttem egy kis sétát teszek a kastélyban. A szobámtól nem is jutottam nagyon messzire, csak a csillagvizsgálóig. Rögtön elcsábított a lehetőség, hogy vethessek egy pillantást a bolygók és csillagképek állására. Egyedül vagyok a teremben, sehol egy lélek sem. Amit tökéletesen megértek. A csillagvizsgáló sosem tartozott a népszerű helyek közé a diákok körében.
A fekete köpenyem van rajtam, hosszú vörös illetve már inkább piros hajam lágy hullámokban omlik a vállamra. Belenézek az egyik teleszkópba. Tisztán látom a Vénuszt és a csillagait. Hátrébb lépek és keresek az asztalon egy üres papírt és egy tollat, amivel jegyzetelni tudok. Jóslástanár lévén a csillagok állása is sokat mond nekem. Miután megtalálom a papírt és a pennát , visszamegyek a teleszkóphoz és tovább nézem az eget. Egészen addig amíg hangokat nem hallok a hátam mögött. Lépések hangját*
Vissza az elejére Go down
Nathaly Johansson
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaly Johansson


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Csillagvizsgáló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillagvizsgáló   Csillagvizsgáló EmptyHétf. Jan. 24, 2011 3:53 am

* Délutánra járt az idő, egyedül voltam, és mivel még nem nagyon ismertem az iskolát, gondoltam körülnézek kicsit. Elindultam a szobámból. Egy pink póló, fehér pulcsi, és egy fekete melegítő nadrág volt rajtam,egy patikával. Nagyon unatkoztam, és a folyosókon sem találtam senkit. Mentem egy ideig , nézelődtem, majd úgy gondoltam benézek egy ajtón. Még nem nyitottam be, csak odatettem a fülem az ajtóhoz, majd hallgattam van e bent valaki. Hangokat nem hallottam és úgy gondoltam bemegyek, nagy baj nem lehet belőle. Benyitottam, majd láttam hogy bent van valaki. Hirtelen nem is tudtam mit csináljak, menjek ki, vagy inkább be. Hát ezt láttam a legjobbnak: *
- Jó napot, elnézést, nem tudtam hogy lesz itt bent valaki. * Szégyenlősen mondtam az erősen vörös hajú nőnek akit még nem láttam soha. Azt sem tudtam mit keresek itt, még az kell hogy rákérdezzen. *
Vissza az elejére Go down
Soshy Hatchet
Felnőtt
Felnőtt
Soshy Hatchet


nő Kor : 39
Lakhely : London / Iskola
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Csillagvizsgáló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillagvizsgáló   Csillagvizsgáló EmptyHétf. Jan. 24, 2011 4:00 am

* A mozgásra felfigyelek és meg is fordulok. Egy szőke lánnyal találom szembe magam. Ránézésre elsős lehet. Maximum másodikos. Annyi biztos, hogy még nem találkoztam vele és nem tanítom.*
- Semmi gond ! Nem zavar * Mosolygok rá. Szokásom magázni a diákokat, mert így talán ők is érzik, hogy nem nézem le őket, hanem néhol még egyenlő félként tekintek rájuk. Legalább is ami azokat illeti akiket nem tanítok.*
- Soshy Hatchet vagyok, Jóslástan és Mentálmágia tanár.
* Mutatkozok be, mert nagyon úgy tűnik ő sem tudja, hogy én ki vagyok. De mivel szegény eléggé elveszettnek és zavartnak tűnik a magázódást elhagyom. *
- Nem láttalak még. Jól gondolom , hogy elsőéves vagy ?
* Próbálok kedves és barátkozós hangnemet keresni, hiszen nem akarom elijeszteni a szigorú auror énemmel a lányt. *
Vissza az elejére Go down
Nathaly Johansson
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaly Johansson


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Csillagvizsgáló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillagvizsgáló   Csillagvizsgáló EmptyHétf. Jan. 24, 2011 4:09 am

* Közelebb megyek hozzá, majd kezet nyújtok neki, hamár bemutatkozott, vagyis nem tudom hogy szokás ebben az iskolában a tanárokkal viselkedni. *
- Nathaly Johansson vagyok, elsős. * Udvariasan mutatkozok be. *
- Nem tudtam hogy lesz itt valaki, igazából csak eltévedtem, vagyis csak nézelődni jöttem, mert nem régóta vagyok itt. Barátom nem sok van, így nincs aki körbevezessen, megmutassa mi hol van. * Próbálok magyarázkodni. De körbenéztem, és nagyon érdekel mi van itt. *
- Ez milyen osztály? * Nagyon tetszett a látvány. *
Vissza az elejére Go down
Soshy Hatchet
Felnőtt
Felnőtt
Soshy Hatchet


nő Kor : 39
Lakhely : London / Iskola
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Csillagvizsgáló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillagvizsgáló   Csillagvizsgáló EmptyHétf. Jan. 24, 2011 4:20 am

* A kézfogást elfogadom, a bemutatkozására bólintok egyet. Elsős, ahogy gondoltam. Bár ezt könnyű módszerrel kideríthettem volna, csak bele kellett volna kukkantanom a fejébe és kiszedni belőle a megfelelő információkat.*
- Hát ez így elsőben még így szokott lenni. Ha gondolod szívesen körbevezetlek majd.
* Ajánlom fel a segítséget a kastély megismerésében. *
- Ez itt a Csillagvizsgáló . Gyere ide !
* Mutatok a teleszkópra. *
- Ha most belenézel tökéletesen láthatod a Vénuszt.
* Megvárom míg odamegy, és belenéz.*
- És melyik házba kerültél ?
* Kérdezem meg közben, a jegyzeteimet pedig elrakom a fiókba*
- Érdekel a Jóslástan vagy a Mentálmágia ?
Vissza az elejére Go down
Nathaly Johansson
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaly Johansson


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Csillagvizsgáló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillagvizsgáló   Csillagvizsgáló EmptyHétf. Jan. 24, 2011 4:29 am

* Nagyon kedves tanárnő. Remélem jóban leszünk. Elmosolyodok azon amit az elsős mivoltomról mondott. *
- Nagyon kedves, köszönöm és elfogadom a felajánlást. * Majd odamegyek a teleszkóphoz, és belenézek, nagyon tetszik a látvány. Mindig is érdekeltek a csillagok. Amikor még a szüleim együtt éltek, a régi házunkban a tetőtérből mindig a csillagokat néztem a meleg nyári estéken ha nem bírtam aludni. De így soha nem láttam még egyet sem. Majd eljövök onnan és a tanárnő felé fordulok. *
- A Famine házba kerültem. * Mondom neki, majd tovább nézelődök az osztályban, a fejem forgatom. *
- Igazából érteni nem értek egyikhez sem, de érdekelne, igen! * Jelentettem ki, de igazából nem tudtam miért kérdezte ezt. Talán mutatni akar valami. *
Vissza az elejére Go down
Soshy Hatchet
Felnőtt
Felnőtt
Soshy Hatchet


nő Kor : 39
Lakhely : London / Iskola
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Csillagvizsgáló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillagvizsgáló   Csillagvizsgáló EmptyHétf. Jan. 24, 2011 6:22 am

- Akkor majd egyszer kerítünk rá alkalmat !
* Bólintok a lánynak. Egész kedvesnek tűnik ahhoz képest, hogy faminés. Nincsenek előítéleteim a gyerekekkel szemben, csak azért kialakult bennem egy kép a keményfejű faminésekről és a többi ház tagjairól is.*
- Nahát, ez igazán remek ! Akkor remélem majd viszontlátlak az óráimon .
* Mosolyodok el. Nem tudom, hogy ezt csak udvariasságból mondta-e vagy tényleg komolyan gondolja.*
- És merre indulnál ? Meghívhatlak esetleg egy teára ?
* A tanári kar is tudja, hogy mekkora a teagyűjteményem. Egyszerűen imádom a teákat, mindenféle és fajta teafű megtalálható nálam. *
Vissza az elejére Go down
Nathaly Johansson
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaly Johansson


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Csillagvizsgáló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillagvizsgáló   Csillagvizsgáló EmptySzer. Jan. 26, 2011 6:19 am

* Nem találkoztam még ilyen kedves tanárral, a volt iskolámban mind egytől egyig undok volt. Nem is tudok hogyan viszonyulni hozzá. *
- Én is remélem, mert nagyon érdekelt vagyok abban amit tanít. * Jelentettem ki egy mosoly kíséretében. *
- Igazából nem volt kitűzött célom. Csak lófráltam erre arra. * Nem mentegetőzni akartam, csak éppen nem tudtam mit mondani. *
- Persze, szívesen elfogadom a meghívást. * Örültem a kedvességének, ilyen szimpatikus tanárral még nem találkoztam. *
Vissza az elejére Go down
Soshy Hatchet
Felnőtt
Felnőtt
Soshy Hatchet


nő Kor : 39
Lakhely : London / Iskola
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Csillagvizsgáló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillagvizsgáló   Csillagvizsgáló EmptySzer. Jan. 26, 2011 10:31 pm

* Ezek szerint komolyan mondta, hogy érdekli a jóslástan és a mentálmágia is. Bár így elsős létére, hamarabb fog megismerkedni a jóslástannal mint a mentálmágiával. Utóbbival csak abban az esetben, ha felveszi külön tantárgyként . *
- Értem . * Bólintok arra, hogy csak úgy cél nélkül sétált erre-arra. *
- Ez esetben kövess, nem messze van a szobám.
* Indulok meg könnyed léptekkel az ajtó felé. A mozgásom mindig is légies volt, és nesztelen. Ezt tökéletesen megtanultam az aurori időkben. Amennyiben követ, megvárom míg kilép az ajtón utána becsukom magunk után.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csillagvizsgáló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillagvizsgáló   Csillagvizsgáló Empty

Vissza az elejére Go down
 
Csillagvizsgáló
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Nyugati torony-
Ugrás: