Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapCsillagvizsgáló - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Csillagvizsgáló - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Csillagvizsgáló - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Csillagvizsgáló - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Csillagvizsgáló - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Csillagvizsgáló - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Csillagvizsgáló - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Csillagvizsgáló - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Csillagvizsgáló - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Csillagvizsgáló - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Csillagvizsgáló - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Csillagvizsgáló - Page 2 Vote_lcapCsillagvizsgáló - Page 2 Voting_barCsillagvizsgáló - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Csillagvizsgáló - Page 2 Vote_lcapCsillagvizsgáló - Page 2 Voting_barCsillagvizsgáló - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Csillagvizsgáló - Page 2 Vote_lcapCsillagvizsgáló - Page 2 Voting_barCsillagvizsgáló - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Csillagvizsgáló - Page 2 Vote_lcapCsillagvizsgáló - Page 2 Voting_barCsillagvizsgáló - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Csillagvizsgáló - Page 2 Vote_lcapCsillagvizsgáló - Page 2 Voting_barCsillagvizsgáló - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Csillagvizsgáló - Page 2 Vote_lcapCsillagvizsgáló - Page 2 Voting_barCsillagvizsgáló - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Csillagvizsgáló - Page 2 Vote_lcapCsillagvizsgáló - Page 2 Voting_barCsillagvizsgáló - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Csillagvizsgáló - Page 2 Vote_lcapCsillagvizsgáló - Page 2 Voting_barCsillagvizsgáló - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Csillagvizsgáló - Page 2 Vote_lcapCsillagvizsgáló - Page 2 Voting_barCsillagvizsgáló - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Csillagvizsgáló - Page 2 Vote_lcapCsillagvizsgáló - Page 2 Voting_barCsillagvizsgáló - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Csillagvizsgáló

Go down 
+3
Ivan Vladislav Dargo
Leila Horowitz
Főmesélő
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Nathaly Johansson
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaly Johansson


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Csillagvizsgáló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillagvizsgáló   Csillagvizsgáló - Page 2 EmptySzer. Jan. 26, 2011 11:53 pm

* Még mindig nem tudok betelni a szoba látványával, nagyon érdekel az a sok dolog ami körülvesz itt. A tanárnő azt mondja mehetünk. Igenlően bólintok, majd indulok utána. Előre megy, majd követem. *
- Messze megyünk? * Kérdezek rá, majd becsukja utánam az ajtót. A folyosón folytatjuk az utunkat, elég szótlan vagyok. De úgy érzem kell valamit mondanom. *
- Teagyűjtemény? Én imádok teázni, mindig megnyugtat. *Majd miközben megyünk nézelődök, és dőlnek belőlem a szavak. *
- Még amikor a szüleim együtt éltek, sok barátnőm jött, szinte mindig nagy volt a nyüzsgés, sokszor teáztunk együtt. De amikor elváltak, azóta senki nem jött hozzám, és keresni sem nagyon kerestek. * Lehajtottam a fejem, de nem akartam szomorúnak látszani.Majd csak nézek előre és követem. *
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Csillagvizsgáló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillagvizsgáló   Csillagvizsgáló - Page 2 EmptySzer. Feb. 16, 2011 8:28 am

*Régen járt itt. Gondolta, egy kis kikapcsolódásnak jó lesz... Közben még mindig azon agyal, amit Anor mondott neki a múltkor. Talán jó lesz a dolog, de ha nem, hát akkor nem tudja mit fog csinálni. Egyelőre semmit nem akar elhamarkodni, csak szépen, sorjában mindent. Körülbelül biztosra akar menni.
Farmernadrág, fehér ing és a talár van rajta. Egy könyv mögötte a padon rajta pálcájával. Ő pedig csak a csillagos eget nézegeti. Ma este kivételesen nyugodt idő van. Társaságot nem vár, de ha valaki bejön, nincs ellenére.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Csillagvizsgáló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillagvizsgáló   Csillagvizsgáló - Page 2 EmptySzer. Feb. 16, 2011 8:38 am

*Ő konkrétan egy könyves keresni jött a Csillagvizsgálóba, mivel a könyvtárban nem találta, és azt mondták hogy valószínűleg itt lesz. Szokásos, energialökettel közlekedik, így beviharzik, és mivel nem vette észre Alexet sikeresen majdnem a karjaiba esik szó szerint.*
- O, jé, szia Alex, régen nem láttalak. Öhm, bocsi, csak kicsit megcsúsztam és.. *magyarázza, miközben lábra áll, és leporolja tépett szélű szoknyáját, melyhez most egy barna mokaszint húzott. Felsőként egy szépen dekoltált fehér inget visel, itt a kastélyban nem kell más, nincs hideg. *
- Mi jót csinálsz itt ahol a madár sem jár? *faggatózik, miközben pálcáját felveszi, mert előbb elejtette sikeresen, és odalép a könyves polcocskához, hogy megtalálja a keresett könyvet.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Csillagvizsgáló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillagvizsgáló   Csillagvizsgáló - Page 2 EmptySzomb. Feb. 19, 2011 1:07 am

*Kicsit megijed, de persze egyből elkapja Hannit. Elmosolyodik halványan, szemei felcsillannak mint egy kisgyereknek. Miután a nő a saját lábára tud már állni, nekidől ismét a korlátnak és onnan figyeli.*
-Szia. A napokban éppen... meg akartalak keresni. *Na igen, vannak neki elképzelései az tény.* Hiányoztál már. Amúgy semmi gond, tudod hogy én ilyenekben jó vagyok. *Kacsint egyet, majd figyelmesen végignéz a nőn.*
-Szép vagy, mint mindig. *Talán kicsit túl feltűnő lesz nem? Nem érdekli, de azt nagyon is reméli, hogy el fog valamennyit érni ezekkel a dolgokkal. A kérdésekre is válaszol, és persze újakat is feltesz mivel nem akar csendben lenni.*
-Gondoltam relaxálok itt egy kicsit. Kellemes hely. Te, mi járatban? És, mi újság mostanság? *Nem mozdul a helyéről, de nem is idegeskedik mert avval lebuktatná magát.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Csillagvizsgáló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillagvizsgáló   Csillagvizsgáló - Page 2 EmptySzomb. Feb. 19, 2011 9:14 am

- Életmentő vagy, én mindig neked, csak sose hitted el. *mosolyodik el, és látszik rajta, hogy ma is tiszta energiabomba.*
- Akartál? És miért nem tetted? Annyira csak nem lehetsz elfoglalt, hogy egy régi barátra ne legyen időd *mosolyog ismét, miközben a keresett könyvel a kezében a férfi felé fordul, és nekitámaszkodik a kis könyvespolcnak.*
- Igen, tudom, te miben nem vagy jó kedves Alexem azt mondd meg.. *nevet fel, mert ugye mint minden férfi, Alex is szereti kidomborítani hogy miben jó.*
- Oh, köszi, ez kedves tőled hogy ezt mondod *lepődik meg kicsit, de hálás mosollyal díjazza a kedves bókot. Rég volt, hogy Alex utoljára ilyeneket mondott neki, és akkor még nem vette komolyan.*
- Én csak ezt a könyvet kerestem *mutatja fel a Csillagok mindennapjai című vaskos kötetet.*
- Semmi különös, tanítgatok, a házamat újítgatom fel, és új hobbyként vámpírokkal húzok ujjat, de ez igazán lényegtelen *nevet fel, és legyint egyet, mivel belegondolni is szörnyű, mi lett volna ha akkor arra a pofonra, Mason bedühödik, és nem fogadja olyan természetesen mint ahogyan történt.*
- És veled mi újság? Van valami hír a testvéredről?
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Csillagvizsgáló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillagvizsgáló   Csillagvizsgáló - Page 2 EmptyHétf. Feb. 21, 2011 5:54 am

-Lehet, hogy van benne valami. *Kicsit elgondolkodik, kezét a saját állához emeli és teljesen fura fejet vág. Végül csak elmosolyodik, majd válaszol a feltett kérdésekre. Érdekes napjai voltak neki mostanság, szóval ... nem sok ideje van, mint általában. Azért ő igyekezett.*
-Mert ma döntöttem el. Gondoltam elnézek már feléd, mostanság úgyis annyira bele voltam merülve a munkába. Kéne egy kis kikapcsolódás. *A következő kijelentésen pedig elég szépen meglepődik. A könyvre veti először pillantását, majd felvont szemöldökkel néz ismét vissza a nőre. *
-Hát azért én sem vagyok mindenben jó... *Kicsit azért elgondolkodik a dolgon, nehogy rákérdezzenek egy példára. Csak bólogatni kezd, nem tud már mit mondani, vagy csak nem tud szóhoz jutni.*
-Szóval a vámpíros dolog tényleg igaz? Futólag hallottam róla... *Ő remélhetőleg be fogja előzni azt a bizonyos Masont vagy kicsodát... meg hát nem akarja, hogy Hanninak valami baja legyen. Kíváncsian megvárja a választ, majd aztán válaszolgat ő is. Persze egy vállvonással kezdi.*
-Á, semmi érdekes. Minden a szokásos. Sok munka, semmi kikapcsolódás. A halálesetek kicsit feldúlták az életem, de megoldottam nagyjából. Persze, Anor él... újra. Most kicsit megváltozott a viszonyunk. Mondjuk, hogy körülbelül jóban vagyunk. *Ez az, amit sokan nem tudnak elhinni.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Csillagvizsgáló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillagvizsgáló   Csillagvizsgáló - Page 2 EmptyHétf. Feb. 21, 2011 10:17 am

- Biztosan, ki tudja? *mosolyog, és figyeli ahogy Alex furcsa mód elgondolkozik. Ilyesmit nem szokott csinálni.*
- Te meg mióta simogatod az állad ha gondolkozol? Ez valami új szokás, amit így a napokban vettél fel vagy mi? *teszi szóvá a dolgot, egyáltalán nem bántóan, inkább csak pajkosan csipkelődve. Neki se volt valami sok ideje, a sok gyerek, és a még gyerekeknél is rosszabb vámpírok mellett.*
- Ideje is, a végén még féltékeny lehetek a munkádra, hogy elhanyagolod a régi barátokat miatta, nem szééép dolooooog *fenyegeti meg ujjával a férfit, de közben nevetnek a szemei, sosem vette az magára a szidalmakat. Ebben teljesen pontosan ugyanolyan mint Anor.*
- Akkor fogalmazzunk úgy, hogy sok mindenben mégis az vagy, így most jó? *nevet fel Hanni, nehogy már ilyen apróságokon akadjon fent. Sejti hogy nem nagyon jut szóhoz szegény alex, így tart némi szünetet beszédrohamai között.*
- Öhm, egen igaz. Hosszú és szörnyen bonyolult, de tényleg nálam kötött ki egy vámpír, persze szigorú feltételekkel. És megígérte, hogy nem fog többé diákra támadni, mert különben, egyrészt kap az arca másik felére is egy pofont, másrészt kijárom a vadászati engedélyt rá *magyarázza Alexnek, hogy semmi ok az aggodalomra. Még nem szeretett bele Masonba, szóval van esélye.*
- Jah, hát igen, ott volt az a halálhír Anorról is, az igaz... *mereng el egy kicsit, sok mindenre gondolva, ami hármójukkal kapcsolatos. Kiesik a gondolatokból, mikor meghallja hogy...*
- Micsoda?! Anor él és te nem is szólsz nekem? Aleeeeeeeeex, megígérted hogy ilyen nem lesz több hogy kihagysz az Anorral kapcsolatos dolgokból *sértődik meg látványosan, majd megenyhül az arca, mikor barátja közli vele, hogy mostanában normális a kapcsolatuk Anorral.*
- Normális? Neked mi számít normálisnak? Most éppen nem akarjátok egymást megölni? *érdeklődik.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Csillagvizsgáló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillagvizsgáló   Csillagvizsgáló - Page 2 EmptySzer. Feb. 23, 2011 3:40 am

-Hát igen... *Ennyit tud csak a dologra mondani, aztán nagy szemekkel mered Hannira. Először nem érti a kérdést, de aztán még egy kicsit túlságosan is komolyra veszi. Majd belegondolva, már egészen más a helyzet. Halvány mosoly jelenik meg az arcán neki.*
-Ja, azt csak poénnak szántam. Ma ilyen kedvem van. *Nem sűrűn látni ilyennek, bár Hanni már láthatta iskolás évei alatt. Hiányzik is neki az az élete. A "fenyegetésre" pedig megrázza a fejét.*
-CcCc... Rossz Alex. De nem akarom elhanyagolni a barátaimat amúgy. Igyekszem, csak elég sok minden volt mostanság... *Kicsit szelídebb pillantást vet Hannira, amolyan "komolyan mondom, el vagyok havazva". De szerencsére ez most kicsit lelappadt. Néhány mondatra csak bólogatni tud, de a mosoly az arcáról nem tűnik el. Kezd más szemmel nézni a nőre.*
-Mi is keressük már egy ideje a vámpírt, de akkor azt hiszem te ezt elég jól lerendezted. Üzenem neki, hogy ne nagyon jöjjön be a kastély területére mert most többen figyelik a környéket. *De azért nem nagyon szeretné, ha Hanni jobb kapcsolatba kerülne a vámpírral. Ezt persze nem mutatja és nem is közli. Közben a nő kicsit kiborul...*
-Öhm izé... bocsi csak, nem olyan régen történt a dolog. Múltkor még szellemképpen jelent meg nálam, aztán pedig két-három napja rendes alakjába. Valaki felélesztette. *Mentegetőzik, majd témát vált. Nem nagyon akarja ezt most firtatni, mert eléggé fájt neki akkor.*
-Igen, most éppen... mondjuk hogy kábé együtt tudunk dolgozni. Visszajött a testvéri szeretet egy csöppet. *Oldalvást pillant Hannira, érdeklődve, hogy na és ehhez most mit szól.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Csillagvizsgáló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillagvizsgáló   Csillagvizsgáló - Page 2 EmptySzer. Feb. 23, 2011 8:04 am

*Vissza mosolyog, ő sem szánta komolynak a lehordást, meg féltékenykedést, csak már régen látta a férfit, és hiányzott neki a társasága, hiszen mégis csak alegjobb barátjáról van szó, és nem is sejti hogy mi készül "ellene". Smile*
- Nyugalom, én is annak szántam, csak szokás szerint túl vagyok pörögve, de hát, tudod, ismersz már egy ideje *neveti el magát Hanni és leereszti az ujját, nem fenyegeti Alexet, még a végén megijedne.*
- Rossz bizony, de megbocsátom neked, tudom hogy mennyire elfoglalt vagy, csak jó volna már valami közös programot tervezni. Tééényleg, mi lenne a hétvégén főznék neked valami finomat? Tudom hogy szereted ám az aranygaluskámat *mosolyog Hanni, miközben megteszi az ajánlatát. A sok munka mellett, kellenek ilyen kicsit lazább napok is.*
- Izéé, az úgy volt *jön egy picit zavarba, mivel nem tervezte képen teremteni a férfit, csak elkapta az indulat és, mire gondolkodhatott volna, már pofon is vágta a vámpírt. *
- Tudod, hogy elég jó vagyok a problémák megoldásában *mosolyog hogy leplezze zavarát, nem is érti mi lelte.*
- Mi? Ha szellem volt mért nem jelentkezett hamarabb? Akkor most él? Teljesen, pontosan utánozhatatlanul? *érdeklődik, mivel ő sosem akarta, hogy Anor meghaljon, de nem is nézte jó szemmel a működését.*
- Oh ennek igazán örülök, nem bánnám ha békesség lenne *sóhajt fel, mert tényleg nem bánná.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Csillagvizsgáló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillagvizsgáló   Csillagvizsgáló - Page 2 EmptyHétf. Feb. 28, 2011 8:58 pm

*Ma egy kicsit komoly, ezért sok mindent felvesz. Bár Hanninál ezt nem igazán tudja... végig csak mosolyog, most úgy megváltozott. Annyira... más, amikor a nő közelében van. De mindig is így volt, csak most kezd egy kicsit belehabarodni. Ismét.*
-Igen tudom. Amúgy semmi baj. *Már megszokta, és ő így szeresse Hannit. Megijedni meg nem szándékoz, de azért jobb ha a nő nem fenyegeti... nem akar semmilyen veszekedést vagy valamit. Óvatos most, de nagyon. Ez látszik is rajta.*
-Igen, tudom, hogy jó vagy benne. Még szerencse. Legközelebb szerintem egyből hozzád fordulok ha problémám van. *Kacsint egyet, majd elgondolkodik a közös program említésén. Kicsit nagyobb mosoly jelenik meg az arcán.*
-Ez jó ötlet. Én is éppen azon agyaltam, hogy mire hívjalak el hétvégén. Beelőztél. *Alig várja már azt az aranygaluskát. Mindig is imádta, régen tényleg sokat ették azt a nővel. Azok a régi szép emlékek... Mostanság egyre több jön vissza. Múltkor még Anorral tárgyalták át őket. Hanni meglepettsége nem zavarja őt, hiszen megérti a dolgot. Neki is majd leesett az álla, amikor meglátta Anort.*
-Nem tudom, miért nem jelentkezett hamarabb. És igen, feltámasztotta valaki... nem mondta meg, hogy ki. És olyan mint régen. Mondjuk perpillanat én sem bánom, hogy nem esszük meg egymást. *Vonja meg aprón vállát, majd rákönyököl a korlátra és oldalvást pillant a nőre. A mosoly nem tűnik el az arcáról. Mostanság kezd minden helyrerázódni az életében.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Csillagvizsgáló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillagvizsgáló   Csillagvizsgáló - Page 2 EmptySzer. Márc. 09, 2011 5:38 am

*Ő meg energikus mint mindig, és most félrebillentett fejjel, ajkán soha el nem tűnő mosollyal figyeli a férfit, olyan.. más most, mint szokott. Utoljára akkor volt ilyen, amikor húsz éves korában bejelentette hogy szerelmes Hanniba. Persze, abból semmi nem lett, de a nő azóta nem felejtette el azokat a szavakat, és azt az estét, amit Alex szerzett neki.*
- Helyes, ne is legyen baj *mosolyodik el, és kezében a könyvével nekidől az egyik falnak, ami éppen közel van hozzá. Filózik, hogy rákérdezzen-e dolgokra. Végül nem teszi.*
- Még az volt a mázlim, hogy nem támadott nekem, akkor aztán télleg nem tudom mit csináltam volna. Reméljük, több ilyen alkalom nem lesz, de neked mindig szívesen segítek, tudod, hogy lelkemen viselem a sorsod *lép közelebb Alexhez. Sok kedves emléket őriz a gyerekorrukból, némelyikben még Anor is benne van.*
- Be be, máskor legyél gyorsabb, ezt most én nyertem *ölt nyelvet játékosan, mivel tisztában van vele, hogy a viselkedése gyerekes.*
- Igen, tényleg jelentkezhetett volna. De vajon ki lehetett? Ted? Szerinted Ted tette? *kérdezi a férfitől, majd mellé lép, és ő is a korlátra könyököl.*
- Miért van ennyire jó kedvet? Olyan komoly szoktál lenni *próbálja leutánozni Alex, komor arcát, de nem jön neki össze, és inkább elneveti magát, remélve hogy barátja vele nevet majd.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Csillagvizsgáló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillagvizsgáló   Csillagvizsgáló - Page 2 EmptySzer. Márc. 09, 2011 8:30 pm

*Igen... annak vagy már 7 éve. Ő is emlékszik minden egyes szóra, és hát igen. Akkor nem igazán járt sikerrel. Úgy gondolja, hogy talán most... esetleg. Ha elutasítják, akkor majd belenyugszik.*
-Hát igen. *Kedvesen mosolyog, végig Hannit nézve. Szereti, ahogy a nő fel van pörögve, olyan élettel teli. Alex általában fáradt és kicsit... mogorva. De most jókedve van, és ezt ki kell használni.*
-Reméljük, hogy nem lesz. Akkor... legközelebb majd szólok ha ilyen ügyem akad. *Kacsint egyet és kicsit kezdi kínosan érezni magát, főleg ahogy Hanni egyre közelebb van. Igazából nem tudja sokáig magában tartani a dolgokat, szóval előbb vagy utóbb úgyis kiböki, amit Hanninak tudnia kell.*
-Hááh. Legközelebb én fogok nyerni. *Jelenti ki, miközben nekidől a korlátnak. A Ted név kijelentésére csak megrázza a fejét. Valamit biztosan tud... egy valamit.*
-Nem. Állítólag Minisztériumi dolgozó volt. De nem mondta meg, hogy ki. Bár szerintem nem Robert... és nem is Cassidy. *Mást meg nem igazán ismer vagy csak nem jut eszébe neki a dolog. Cassidy és Robert az, akikben száz százalékosan megbízik és tudja, hogy ők nem tettek volna ilyet. A következő kérdésre is ismét csak egy nagyobb mosolyt tud megereszteni.*
-Csak örülök, hogy látlak. Meg végre kezd helyrerázódni az életem.*Amikor leutánozzák, akkor csak elneveti magát és kicsit oldalba böki Hannit.*
-Ehhez még gyakorolni kell egy kicsit. *Érzi, hogy ő is gyerekesnek tűnhet egy kicsit, de Hanni mellett visszatér a kis kori Alex.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Csillagvizsgáló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillagvizsgáló   Csillagvizsgáló - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 10, 2011 8:26 am

*Akkor nem, de ki tudja, hogy Hanni, a 7 éves tapasztalatok után, hogyan viszonyulna egy újra közeledéshez. Esélyes, hogy nem utasítaná el, bár tekintgetett egy kis ideig az éjszaka lényei felé is, de most, hogy Alexel van, nem is jut eszébe egyik sem.*
-Rendben, feltétlenül, a vámpírokkal már nagyon tudom, mit kell csinálni, bár... nem volt minden álmom, hogy erre magamtól rájöjjek *mosolyodik el, mivel Mason valóban egy kicsit összetettebb eset mint aminek látszik, nem is tudja, miért nem ment egyből a miniszterhez, kivégzési parancsért. Gondolatban megvonja a vállát, a fene tudja, mi legyen velük.*
- Igen? Akkor igyekezned kell, mivel úgy tűnik eddig az esetek nagy részében én nyertem veled szemben *nyújt ismét nyelvet barátságosan, de sosem gondolja komolyan, azt viszont igen, hogy mostanában annak ellenére, hogy keveset találkoztak, jobban kötődik Alexhez, mint régebben.*
- Minisztériumi dolgozó? Ezt nem mondod komolyan, mégis ki tenne ilyesmit? Jó ők nem, az azért elég furán jönne ki ha Cassidy támasztotta volna fel *rázza meg ő is a fejét, ennek vajmi kevés az esélye, de átlapozza a témát, nem akar most ezzel foglalkozni, elég neki hogy Anor él, úgyis szeretne még majd vele találkozni.*
- Ó, akkor majd gyakran látogatlak meg, jól áll neked ha mosolyogsz, fiatalabbnak nézel ki tőle, mint ami vagy amúgy. Túl sokat gondolkozol, és ráncolod a homlokod, a végén még ott maradnak azok a csúnya ráncok *lép közelebb és ujjával megérinti Alex homlokát, mutatva, hogy maradnak ráncok.*
- Jó, akkor majd beállok a tükröm elé, és gyakorolni fogom, hogyan vágjak olyan szigorú képet mint te *böki vissza a férfit, mivel mindketten meghazudtolják a korukat, de nem bánja, vidáman nevet fel.*
- Úgy viselkedünk, mint az ovodások
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Csillagvizsgáló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillagvizsgáló   Csillagvizsgáló - Page 2 EmptyCsüt. Május 05, 2011 7:45 am

*Csak még addig azért össze kell szednie az erejét... ilyenben sosem volt jó, mindig inkább próbálta halasztgatni a dolgot. Viszont most érzi, hogy nem kéne sokáig mert azért akadnak vetélytársai. És valahogy azt is érzi, hogy talán Hanni neki az igazi. Mindig is itt volt előtte... és ha 7 éve is előbb lépett volna... minden más lenne. Talán így akarta a sors.*
-Na igen, ez benne van a pakliban ugyancsak. *Vonja meg aprón a vállát miközben beharapja ajkait mint egy tizenéves. Neki nem kéne már gondot jelentenie... de mégiscsak pasiból van és hát tudni illik ők igencsak rosszul veszik fel az elutasítást. Most éppen csak ezen tud járni a fejecskéje.*
-Igyekezni fogok. Ígérem. *Kicsit nagyobb mosoly jelenik meg az arcán, mint eddig. Ilyenkor mindig annyira jól felszabadul, annyira jól érzi magát. Ennyi kell és ezt el tudná viselni egész életében. Meglepi, hogy Hanni még nem hallott a dologról.*
-Komolyan. És fogalmam sincs, van pár sötét alak ott is, aki ezt megtenné... én is kíváncsi vagyok rá, de nem mondta el. *Húzza el a száját egy kicsit. Ez ugyan nem tart sokáig, hiszen a bókokra megint felfelé görbül a szája széle.*
-Akkor majd fiatalítom magamat. De persze csak a te segítségeddel. *Kacsint egyet és kicsit elneveti magát.* Okéoké. Amúgy szerintem is, de nem baj... mindig is ilyenek voltunk. *Mélyen Hanni szemeibe néz, aztán megköszörüli a torkát és kinéz a tájra. Úgy folytatja.*
-Ésamúgy... Neked van most valaki a láthatáron? *Előbb csak bebiztosítja magának azt, hogy nincs, ami remélhetőleg sikerül.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Csillagvizsgáló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillagvizsgáló   Csillagvizsgáló - Page 2 EmptyCsüt. Május 05, 2011 8:30 am

Lopva pillant a férfire, látja rajta hogy valamire nagyon készül, de nem könnyíti meg a dolgát, és nem kezdeményez, hadd szenvedjen egy kicsit Alex is, ha már 7 évet várnia kellett rá ^^
- Benne benne, de mindegy. Majd felnőőőősz, jobban állsz a dolgokhoooooz, és akkor is én nyerek - neveti el magát, kicsit elhúzva a szavakat, hogy mosolyra fakassza barátját. Tetszik neki Alex, mikor nevet, felidézi a régmúlt kellemes emlékeit.
- Igyekezz jobban, még nem vettem észre hogy valami változott volna, pedig a kijelentésed óta eltelt már kb 10 másodperc - nvet tovább, ma jó kedve van, és nagyon bolondos, szeret kekeckedni így játékosan a férfival, tudja hogy ő nyer. Általában.
- Engem is érdekelne, elvégre a minisztériumnak miért lenne jó hogy Anor újra él? - kérdezi, mivel ő még kb azt se fogta fel rendesen hogy meghalt. Nem hogy ilyen hamar visszazuhant az élők közé.
- Az én segítségemmel? Hm, végül is van egy fölös sminkkészletem valahol... - gondolkozik el látványosan, de Alex arcának láttán megintcsak elneveti magát, annyira komoly ma mint egy tüdőgyulladás.
- Ilyenek, de nem baj, néha.. néha nagyon hiányoznak ezek a kis mókázások - sóhajt fel, még mindig mosolyogva, de már nem nevetve. A kérdésre csak megrázza a fejét, bár több kiszemeltje lett volna, senki nem jött be.
- Nincsen, Jack volt az utolsó kapcsolatom, de az meg, nos tudod hogy végződött - könyököl a korlátra kissé szomorkásan, mert Alexnek nagy sírások között elmesélte mi történt köztük, és hogy vége lett.
- Mért érzem úgy hogy valamit nagyon akarsz mondani? Hm? - pillant a férfire.
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Csillagvizsgáló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillagvizsgáló   Csillagvizsgáló - Page 2 EmptyCsüt. Május 05, 2011 9:00 pm

*Igyekezik, és nem is baj, hogy nem könnyítik meg a dolgát. Majd ő megküzd a belső ellentmondással.*
-Áháá. Majd ha felnövök? Kikérem magamnak, mindjárt 29 leszek. *Lassan eléri a harmincas éveket, amit annyira nem is szeretne. Neki tökéletesen megfelelt így húszon felül. Nagyon is jó volt. Nem nézték se túl öregnek se túl fiatalnak. De hát majd lesz valahogy. A mosoly el nem tűnik az arcáról, képtelenség, ilyenkor soha nem is tudta eltüntetni.*
-Majd idővel. Egy kicsit még bele kell jönnöm. *Próbálkozik próbálkozik, aztán félreteszi az Anoros témát, csak megvonja rá a vállát. A sminkkészletre pedig csak szemöldökét húzza fel.*
-Na jó, annyira azért nem kell belemerülni a dolgokba. *Rázza meg fejét, miközben nekidől a falnak és onnan pillant vissza a nőre. Mindig is szerette nézni, olyan nyugtató a jelenléte és annyira boldog...
A következő pillanatban sikerül neki egy kicsit megkönnyebbülnie. Igen, eléggé látható rajta a dolog, miután Hanni kijelenti, hogy nincs senkije, el is feledkezik egyes dolgokra reagálni vagy pedig válaszolni. Neki ez nagyon jó, az viszont annyira nem, hogy a nő rákérdez. De legalább egy kicsit megkönnyíti Alex dolgát. *
-Mert van is itt valami, amire jó ideje készülök. *Kisebb hatásszünet, ilyet sem csinált még. Miért érzi ezt ennyire nehéznek?*
-Amióta újra ilyen sokat látlak, azóta kicsit... visszajött belém az az érzés, amit anno még 7 éve éreztem irántad. Nem tudom, hogy most mennyire sikerül evvel elérnem valamit, de úgy gondoltam, próba szerencse... *Egy lépéssel lép közelebb csak Hannihoz, miközben a kék szemeket ki sem veszi a másik csodás szempárjából. Egy csöpp kétségbeesés tükröződik az arcán.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Csillagvizsgáló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillagvizsgáló   Csillagvizsgáló - Page 2 EmptyVas. Május 08, 2011 12:17 am

Hagyja, hadd igyekezzen tovább.
- 29? Nahát, hogy te már milyen öreg vaaaaaagy. Nem is fogok veled szóba állni, még a végén én is öreg lennék tőled - nevet fel, de persze hogy nem gondolja komolyan, tudja mikor van Alex születésnapja, hiszed eddig soha nem felejtette el, és mindig kapott valami kis mütyürt tőle, és érdekes módon Anor is. Abban nem biztos hogy a testvérek maguk közt tartják-e ezt a szokás, de erős lenne a tippje hogy a viszonyuk ellenére igen.
- Nem is akarok, csak felajánlottam, tudod a smink eltünteti a ráncaidat ha már így vénülsz - nevet fel a nő ismét, és megigazítja a haját, mivel nem nagyon akar ma a helyén maradni, pedig ráfújt egy jó adag hajlakkot.
- Ha már jó ideje készülsz, akkor ideje lesz kibökni is nem? - mosolyog, nem nagyon tudja biztosan mit akarna mondani Alex. Tekintetét érdeklődőn fúrja Alex kékes szemeibe, melyek teljesen mások mint testvére szemei. Hasonló mégis, Alexé olyan élő.
- Ahha, szóval végre rájöttél hogy mit rontottál el 7 évvel ezeleőtt - mosolyodik el, és kicsit félrebiccentett fejjel mered Alexre. Tudja, mit fog mondani csak még húzza egy kicsit, egy kicsit jó látni hogy nem olyan magabiztos, hogy van benne némi félsz a választól, nem gonosz, de kiélvezi ezt a pillanatot.
- Próba szerencse mi? Tehát szeretnéd ha esetleg beadnám a derekam és megpróbálnánk még egyszer? Részemről nem igen van akadálya a dolognak - jelenik meg arcán egy nagyon boldog, Hanni-s mosoly, és közelebb lépve megöleli Alexet. Hagyja hogy ő kezdeményezzen, ha akar.
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Csillagvizsgáló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillagvizsgáló   Csillagvizsgáló - Page 2 EmptyKedd Május 10, 2011 7:52 am

-Te is annyi leszel nemsokáára! De te egyáltalán nem nézel ki annyinak. *Neveti el már ő is magát a végén. Szereti ezt a helyzetet, ilyenkor és csak Hanni mellett tud igazán nevetni... úgy...úgy szívből. Kicsit elmereng, figyeli végig a nő-t és bólogatni kezd el. *
-Ahha. Akkor sem kell a smink. *Ölti ki játékosan a nyelvét, aztán újra komoly arcot vág... most azért vagy bukik vagy nem. Hátha sikerül neki végre elérni azt, amire már évek óta vágyott... titokban persze. Rendes kapcsolata nem is volt neki már jó ideje, főleg amióta otthagyták elég szépen. Akkor már tudta, hogy neki Hanni kell.*
-Rá. Most igyekeztem másként. *Vonja meg aprón a vállát, majd nagy szemekkel mered a nőre. Húzza, húzza... egyre nagyobbakat is dobban a szíve. Teljesen mint egy tinifiú... mennyit rágódik ezen. Aztán félénken bólint és egy igencsak nagyobb mosoly jelenik meg az arcán, amikor sikerül. Pár másodpercig nézi még a nőt, közben tudatosul benne a tény... Sikerült!
Visszaöleli Hannit, majd egy rövid idő után végigsimít annak arcán és megcsókolja. Mióta vágyott már erre... El sem tudná mondani, mekkora boldogság van most benne. Ez látható is rajta, hiszen megszólalni is alig tud.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Csillagvizsgáló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillagvizsgáló   Csillagvizsgáló - Page 2 EmptyKedd Május 24, 2011 4:57 am

- Hehe, én idén még csak 29 leszek, és kerek egy évem van vissza a harmincig, az azért nem mindegy - nevet fel, és nyelvet nyújt, őt csak ne öregítse a férfi, de igaza van annyiban hogy nem látszik annyinak. 5 évet letagadhatna simán. Hát igen, ő általában vidám és kiegyensúlyozott.
- Naaaa, pedig egyszer úgy megnéznélek bohócnak öltözve és sminkelve - nevet továbbra is, szeret Alexel lenni, emlékezteti őt a régi szép időkre, mikor még szinte mindig együtt voltak.
- Heelyes, ez egy pozitív hozzáállás a részedről - mosolyog, és nem húzza tovább a férfit, bár némi elégtételként veszi Alex lányos zavarát, hogy vajon mit fog mondani. Hihetetlenül aranyosnak tartja hogy még 30 évesen is, néha ilyen félénk, már-már bizonytalan tud lenni. Ő is megöleli Alexet, egyik kezével a haját birizgálja, a másikkal a hátát simogatja, és nem ellenkezik mikor Alex megcsókolja, visszacsókol, és alig bírja elfojtani a kuncogását. Talán megérte ezért várni, bár el kell ismernie Alexnek a gyorsaság nem mindig erényes oldala.
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Csillagvizsgáló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillagvizsgáló   Csillagvizsgáló - Page 2 EmptyKedd Jún. 14, 2011 7:27 pm

*Elmosolyodva nézi végig ahogy Hanni tiltakozik, majd végigsimít a nő haján.*
-Jójó. Nem mindegy, de azért na... *Szemei csillognak. Egy pillanatra kipillant a kilátón, majd vissza a nőre. Nem is tudja levenni róla a szemét. Szerelmes talán? Egyértelműen... elég gyorsan, vagyis ha azt nézzük akkor csak visszatért az öt év utáni sok sok érzelem, és ez most bejött.*
-Talán majd az egyik maszkabálon kipróbálhatod rajtam a tudományod. *Ki tudja, lehet még bele is menne. Ő sem olyan öreg, hogy a diákok közé ne álljon be, vagyis sok talán azt mondja hogy ő már "kinőtt " ebből. Hát Alex nem.*
-Pozitív... *Ismétli el lágy hangon, majd a mosoly ismét az arcára kerül. Ugye közelebb van, öleli és csókolja Hannit még egy kicsit, majd még ad annak arcára egy apró puszit és nekidőlve a korlátnak húzza magához ismét.*
-El sem tudom hinni... köszönöm, hogy vagy nekem. *Kezd visszatérni a régi Alex, most éppen nincs zavarban. Azért igyekszik minél kisebb feltűnést okozni, mármint el tudja rejteni azt, hogy ő mennyire sokszor zavarban van, de mikor ilyen a helyzet... akkor teljesen kiüt rajta.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Csillagvizsgáló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillagvizsgáló   Csillagvizsgáló - Page 2 EmptyKedd Jún. 21, 2011 9:21 am

Visszamosolyog, és egy pillanatra behunyja a szemét, imádja ha a haját bügyürgetik, olyan megnyugtató.
- Nincs, de nah... Még van időm, hogy harminc legyek, nem szükséges öregítened magadhoz - nyújt nyelvet ismét Alexre, nem tud komoly maradni mellette. Ő is szereti Alexet, és tulajdonképpen eddig is szerette, csak ezt nem vallotta be, se magának, sem Alexnek, sem pedig másnak. Próbálta kiverni a fejéből, és másokkal összejönni, de nem ment.
- Igen? Ígérd meg hogy a legközelebbi farsangon kipróbálhatom, és gonosz bohócot formázhatok belőled - csillannak fel a szemei, ezt az ígéretet nem fogja egyhamar elfelejteni. Ő is simán beáll a diákok közé bolondozni ha arról van szó, a legutóbbi maszkabálon gonosz boszorkánynak öltözött be, és mindenki viccesnek találta ahogy meggörnyedve, nagy papírmasé orral sejpegett egész este.
- Határozottan pozitív... - suttogja, és a végét már alig lehet hallani meg érteni, mert csókba fullad a mondandója nagy része, de nem bánja.
- Pedig jobb lesz ha elhiszed, mert igaz - mosolyog, és nekidől Alexnek. Vicces ahogy mindig zavarba jön, de többek között ezt is szereti benne.
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Csillagvizsgáló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillagvizsgáló   Csillagvizsgáló - Page 2 EmptySzer. Nov. 16, 2011 8:28 pm

Ő szereti birizgálni Hanni haját, ez a tulajdonsága még kiskorából ragadt rá...
-Jójó. Nem öregítem magamat.
Amikor Hanni ismét a nyelvét nyújtja, elvigyorodik és játékosan utána nyúl, persze nem szerette volna megfogni vagy éppenséggel elkapni . Kíváncsisággal pillant le a nőre, kicsit még gyönyörködik benne, hiszen annyira szép és végre Alexé lehet... persze nem akarja kisajátítani vagy valami ilyesmi csak... egyszerűen jó, hogy vannak így egymásnak. Olyan megnyugtató.
-Megígérem.
Elneveti magát. Bohóc még úgysem volt maszkabálon, úgyhogy több mint valószínű, hogy ki fogja próbálni milyen lehet azt . Aztán ugye direkt csókba folytja a másik mondandóját, de nem baj, hiszen több mint valószínű, hogy ezt mindketten jobban élvezik. Kicsit elgondolkodik a csók vége után és nagy mosolyra húzódik a szája.
-Még jó, hogy igaz...
Legszívesebben most ordítana egy nagyot, hogy "sikerült!" , de nem teszi meg, maximum csak magában. Átkarolja a nőt, amint az nekidől és egy apró puszit nyom annak homlokára.
-Nekem lassan vissza kell mennem az irodába, Raisent várom még ma. Később látlak?
Nem szeretne elmenni, de muszáj folytatni a kötelezettségeit sajnos.
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Csillagvizsgáló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillagvizsgáló   Csillagvizsgáló - Page 2 EmptyKedd Nov. 22, 2011 11:20 pm

Nagyon sok emlék jut még eszébe a fiatalkorból, ahol még hármasban voltak, de már akkor egyértelmű volt, hogy Anor nem fog közéjük tartozni. Alex viszont minden alkalmat megragadott hogy a hajával játszon, valamiért már akkor szerette.
- Ne is, mert a végén még morcos vénember leszel, és akkor mit csinálok majd veled? - mosolyog, nem akar az aidőre gondolni, és arra, hogy mi lesz velük évek múltán, csak arra akar gondolni hogy most mi van, és hogy végre azzal lehet akit szeret. Hosszú ideig vártak egymásra.
- Heeeeeeelyes, akkor esetleg meg is hirdethetnénk februárra egy maszkabált nem? Elvégre nem sokára, jövő hónap végén lesz a karácsonyi bál is, istenem de kíváncsi vagyok ki lesz a bálkirály és királynő - sóhajt fel és valóban kíváncsi. A csókot örömmel veszi, ugyan miért is ellenkezne a dolog ellen mikor végre megkapja, amire várt?
- Persze hogy látsz, hacsak nem akarsz direkt elkerülni engem. Még átadom majd Raisennek az Amira dolgait, és aztán a tied leszek - mosolyodik el, és megcsókolja Alexet, és szinte szó szerint kitáncol a toronyból, demég visszadugja a fejét elköszönni.
- Sziaaa! - azzal halkan dudorászva leszalad a lépcsőn, de a mosolyt nem tudja levakarni magáról, még erőszakkal sem. A kedve, nagyon régóta ismét a régi felhőtlen jókedv, hála Alexnek.

//Köszönöm ^^ Folyt köv valahol, valamikor Smile//
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Ajánlott tartalom





Csillagvizsgáló - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csillagvizsgáló   Csillagvizsgáló - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Csillagvizsgáló
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Nyugati torony-
Ugrás: