Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapErizawa liget - Page 4 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Erizawa liget - Page 4 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Erizawa liget - Page 4 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Erizawa liget - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Erizawa liget - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Erizawa liget - Page 4 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Erizawa liget - Page 4 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Erizawa liget - Page 4 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Erizawa liget - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Erizawa liget - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Erizawa liget - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Erizawa liget - Page 4 Vote_lcapErizawa liget - Page 4 Voting_barErizawa liget - Page 4 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Erizawa liget - Page 4 Vote_lcapErizawa liget - Page 4 Voting_barErizawa liget - Page 4 Vote_rcap 
Ted Forrester
Erizawa liget - Page 4 Vote_lcapErizawa liget - Page 4 Voting_barErizawa liget - Page 4 Vote_rcap 
James Miller
Erizawa liget - Page 4 Vote_lcapErizawa liget - Page 4 Voting_barErizawa liget - Page 4 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Erizawa liget - Page 4 Vote_lcapErizawa liget - Page 4 Voting_barErizawa liget - Page 4 Vote_rcap 
Sindy Logan
Erizawa liget - Page 4 Vote_lcapErizawa liget - Page 4 Voting_barErizawa liget - Page 4 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Erizawa liget - Page 4 Vote_lcapErizawa liget - Page 4 Voting_barErizawa liget - Page 4 Vote_rcap 
Chris Martines
Erizawa liget - Page 4 Vote_lcapErizawa liget - Page 4 Voting_barErizawa liget - Page 4 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Erizawa liget - Page 4 Vote_lcapErizawa liget - Page 4 Voting_barErizawa liget - Page 4 Vote_rcap 
Daniel Reed
Erizawa liget - Page 4 Vote_lcapErizawa liget - Page 4 Voting_barErizawa liget - Page 4 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Erizawa liget

Go down 
+11
Kim Kaguya
Latisha D. Leggat
Chezz Princeton
Solaria Luthia
Hannah McDowal
Yasmine S. Moore
Ophelia McCord
Allison Diamond
Lana Rosemary Lent
Miranda Goldensun
Főmesélő
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Sarsa Frensis
Halálfaló
Halálfaló
Sarsa Frensis


nő Kor : 38
Lakhely : eredetileg London, de itt is, ott is
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 4 EmptyVas. Okt. 17, 2010 8:12 am

*A képet látva elhúzza a száját, majd egy intéssel szétoszlatja azt. Még csak ez hiányzott az életéből, valami őrült, akinek gyerek fejjel akkora ereje van, mint másnak felnőttként. Mostanában legalább az ő élete nyugalomban telt, hódolhatott a bájitalok iránti szenvedélyének, békén is hagyták, csupán néhány apróságot kellett megtennie. Most meg egy gyerek miatt felborulni látszanak a dolgok...*
~Hm... Nem tudtam, eddig mi hiányzott az életemből....~
*Egy pillanatra elmerengve mered a távolba, majd mosolyt erőltet az arcára. *
- Köszönöm, hogy elmondtad... És, hogy szakítottál rám időt. -
*Ahogy illik, megköszönte a segítséget, visszaadta a kabátot és távozni készül, ha a férfi nem állítja meg. *
Vissza az elejére Go down
Peter Dornfold
Tanár
Tanár
Peter Dornfold


Férfi Kor : 39
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 78
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 4 EmptyVas. Okt. 17, 2010 8:16 am

*Látja a nő lelkesedését Will iránt, és hát, nem mondhatja, hogy irigyli. Sarsa helyében ő támogatná az új trónbitorlót, de szerencsére neki nincs ilyen gondja, mert ő a jó oldalon áll.*
- Nagyon szívesen, ha érdekel valami akkor esélyes hogy megtalálsz, mint eddig mindig *mondja, hogy legyen alkalma találkozni a nővel többször. A kabátot, visszaveszi, majd a távozó nőt figyeli, míg el nem nyeli a sötét, ő csak akkor indul meg a kastély felé, egy kósza suttogást eresztve meg.*
- Remélem tudod mit csinálsz....
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Erizawa liget - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 4 EmptyVas. Jan. 09, 2011 3:47 pm

* Nem hittem, hogy eljön az az idő, amikor én egy ligetben keresek nyugalmat. Mostanában semmi sem történik, ez ami aggaszt. Amolyan vihar előtti csend van. Gondolataim nagyon elkószáltak mostanában. Egy részről az a dolog is aggaszt, hogy mostanában alig látom Kimet, persze nem ez a legnagyobb bajom, ellenkezőleg. Inkább az, hogy mostanában túl sok szabad időm van és nincs olyan személy, akire rá tudnám hozni a frászt. Elmerengve sétálok, még meg nem látok egy padot, leülök rá és kényelmesen elhelyezkedek. Így hajnalban kicsit hűvös van, még jó, hogy a hosszú fekete kabátot választottam, hisz az megy a szokásos fekete szerelésemhez. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Erizawa liget - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 4 EmptyVas. Jan. 09, 2011 3:56 pm

* Későre jár, haza felé útba ejtem ezt a szép ligetet. Ha ennyit kimaradtam egy kis buli miatt, akkor már épp mindegy, hogy mennyit kések. Lehet, hogy feltűnt már pár tanárnak a kastélyban a hiányom. De azért remélem a legjobbakat. Azt hogy még nem vették észre. Mit is mondhatnék? Már kijózanodtam, és már tisztán látom a dolgokat. Hogy mit és hogyan teszek. Lassú lépéssekkel haladok. A sok tánc miatt feltörte a magassarkú cipő a lábamat. Ezért neki támaszkodva egy fához le is veszem. Gondolom nagyon jól nézhetek ki így. Piros térdig érő ruhámat nem lehet látni a fekete kabátomtól. Most már biztos vagyok benne, hogy meg fogok fázni, mert elkezdtem érezni, hogy milyen hideg is a hó. Ha emlékezetem nem csal, akkor kell lenni a közelben egy padnak, ahol egy kicsit megbírom pihentetni fájó lábamat. A padhoz érve nagy mosoly jelenik meg rajtam. Mivel egy ismerőst vélek felfedezni. *
- Nem gondoltam volna, hogy legközelebb itt fogunk találkozni. * A sors furcsa fintora, hogy egy ilyen szívtipró pasi úgy lásson, mezítláb a hóban. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Erizawa liget - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 4 EmptyVas. Jan. 09, 2011 4:00 pm

* Gondolataim gyorsan elterelődtek, mikor meglátok a bicegő Ashlyt. *
- Neked is szia. * Csak mosolyogni tudom, még nem találkoztam vele ilyen viccesnek mondható helyzetben. *
- Hidd el én sem gondoltam volna. * Még így is gyönyörű. Mind egy hogy mezítláb vagy cipőben. Hisz nekem nem a ruha teszi az embert. *
- Nyugodtan foglalj helyet. * Mutatom a padra, ahol van pont neki még egy szabad hely. *
- Gondolom jó buli lehetett, ha már így mész haza. * Ekkor érzem úgy, hogy én már a bulizáshoz túl öreg vagyok, vagy csak Ő túl fiatal. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Erizawa liget - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 4 EmptyVas. Jan. 09, 2011 4:04 pm

- Úgy látszik illetlen vagyok, hisz még köszönni is elfejeltettem. * Vagy csak nem akartam köszönni Sebnek, de ezt már nem kötöm az orrára. Persze az invitálásra leülök mellé. Inkább ülök mint állok. *
- Lehetett volna jobb is. De mondjuk megtette a kellő hatását. * Nevetem el magam, közben a lábamat a levegőben lóbálom, ezzel is próbálom vissza hozni belé a vérkeringést. *
- Te mit keresel itt hajnalok hajnalán? Mert biztos, hogy nem azt amit én. * Ismét csak elmosolygom magam, nem is tudok mást csinálni ebben a helyzetben. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Erizawa liget - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 4 EmptyVas. Jan. 09, 2011 4:10 pm

* Igen Ő még mindig az a régi Ash, akit megismertem. Most sem hazudtolja meg magát. Nem is várnám el tőle. Úgy látszik, van még személy akiben nem csalódtam. *
- Hát az látszik. * Nézek le Ash lábaira. Ekkor előtörik belőlem a jóindulat, ami ritka eset. Felkapom Ashly lábait és bebujtatom a kabátom alá. *
- Na úgy, már jobb is? * Látszik rajta a döbbenet, nem hitte volna, hogy ezt csinálom. Igaz, ha nekem bárki azt mondta volna, hogy jön egy lány aki mezítláb van és én a kabátommal próbálom megmelegíteni vacogó lábait és sem hittem volna neki. *
- Hát tudod én jobban szeretem, ha a cipő rajtam van és nem a kezemben. Csak gondolkozok kicsit. * Rövid válaszomból le lehet szűrni a lényeget és Ő ahogy ismerem már rá is jött. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Erizawa liget - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 4 EmptyVas. Jan. 09, 2011 4:16 pm

* Eddig minden jó volt, addig még nem fagyott szét a lábam. De most jött ez a hideg szél is. Egy ideig szótlanul és fáradtan nézem a havas fákat és bokrokat. Mikor legnagyobb meg döbbenetemre Seb aranyos módon próbálja melegíteni elhalt lábaimat. *
- Igazán aranyos gesztus részedről. * Ahogy Sebet ismerem még élvezi is a helyzetet. Mert Ő az a kaszanova típus, aki talán még röptében a legyet is...*
- Meg tudom érteni a helyzeted. Néha kell, hogy gondolkozzunk. * Hiába melegíti a lábam, mikor a testem többi része majd szét fagy. Akaratom ellenére elkezdek rezegni. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Erizawa liget - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 4 EmptyVas. Jan. 09, 2011 4:22 pm

- Ugyan ez a legkevesebb amit tehetek. * Nézek Ashlyre, arcomon még mindig ott van a mások szerint a macsos mosolyom. Ami már pár női szívet megdobogtatott. De Ash valahogy kivétel alóla. Ami felkelti az érdeklődésemet iránta. *
- Igaz. * Helyeslően bólogatok. Mikor megérzem, hogy rezeg. Nem hagyhatom szó nélkül. *
- Hisz te rezegsz, és ha már ennyire fázol nincs helyed a ligetben. * Nem tűröm el a tiltakozást. Felkapom és a két kezemmel viszem a kastély felé. Azért akármennyire is gonosz vagyok és gonosznak tartanak még sem hagyhatom, hogy a hóban mezítláb mennyen haza. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Erizawa liget - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 4 EmptyVas. Jan. 09, 2011 4:28 pm

- Dehogy is. * Kicsit kacérkodok vele, biztos még tudna értem tenni pár dolgot. De igazán nem akarom túlzásba vinni a dolgot. *
- Nem vészes. * Egy apró sikoly jön ki a torkomon, mert igazán váratlan volt Sebtől, hogy csak így felkap. De az a nap tele van meglepetésekkel Seb részéről. Csak szótlanul csipet. Közben hallgatom, hogy robog a hó a lába alatt és hogy milyen jó lenne ha az én lábam alatt is így robogna a hó, persze csak akkor ha cipőben lennék. Élvezem a kialakult helyzetemet. Mert nem minden nap cipel haza egy erős férfi. De lassan az én utamnak is vége. Letett egy ideig állunk, majd elbúcsúzok és megköszönök mindent. A szolgálataiért cserébe nyomok egy puszit az arcára és már sietek is a kastélyba, hogy melegbe tudhassam magam. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Erizawa liget - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 4 EmptyVas. Jan. 09, 2011 4:35 pm

* Inkább jobbnak látom ha most nem mondok semmit és csak hallgatok. Igazából tudom, hogy mire is gondol. De most az ilyen dolgokba nem mennék bele. *
- Nyugi nem kell félni. * Nevetem el magam. Nem tudom, hogy minek sikongat. Tudja, hogy nem fogom elrabolni. Lassan haladok a kastély felé. De mikor megközelítem meg kell, hogy álljak és letenni Ash, szerintem tudja, hogy szívesen elvinném még tovább is. De halálfaló oda nem igen léphet be. Én is elbúcsúzok tőle, de nem végleg mert mi még látni fogjuk egymást, ha nem is ilyen helyzetben találkozunk, majd lesz más. A puszi meglepett. Mivel nem vagyok az a puszikódos fajta. Mikor látom, hogy már maga után becsukja az ajtót elégedetten fordulok meg és térek a saját utamra. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 4 EmptyPént. Feb. 25, 2011 11:53 pm

*Max sétálgat a ligetben. Még nem járt erre, így gondolta megnézi. Ruhája a szokásos, rajta egy fekete felsővel. Leül az egyik padra, majd Kim elmondása szerint fog eljárni, hogy megnyugtassa magát, vagyis meditálni fog. Mivel ez a hely elég csendes, így nem lesz nehéz megnyugodni, és a kezeire koncentrálni. De még mielőtt elkezdené az egészet, körbepillant. Elég kellemes az idő, ahhoz képest, hogy még tél van. Igaz egy kicsit fázik, mivel még nem szokott hozzá teljesen az időhöz. Behunyja a szemét és meditálásba kezd.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 4 EmptySzomb. Feb. 26, 2011 12:05 am

* Szokásomhoz híven későn keltem fel. Egy ideig még lustálkodtam az ágyban. Aztán neki álltam felöltözni. Gyorsan felkaptam magamra egy sötét kék farmer nadrágot és egy lila felsőt. Mellé a fekete magassarkú csizmámat és a vászon kabátomat. És már is sietős léptekkel hagyom el a kastélyt. Csak úgy elindultam, semmi cél nélkül. Megpróbálom megkeresni Maxot. De nehéz lesz, mert sosem tudhatom, hogy éppen hol is csavarog. Elindultam a liget felé, hátha ott szerencsém lesz. És igen, szerencsém lett. Megláttam egy padon ülve. Látszólag olyan mint ha aludna, ezért halk léptekkel oda sétálok hozzá, de nem szólalok meg, csak nézem.*
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 4 EmptySzomb. Feb. 26, 2011 12:17 am

*Teljes mértékben próbálja nyugtatni magát. Mindent kizárt maga körül, csak is a kezeire összpontosítja az energiáját. Csendben meditál, de nem lesz figyelmes a felé közeledő hangokra. Még sokat kell gyakorolnia és koncentrálnia, így tovább meditál, mit sem törődve azzal, ami körülötte történik.*
~Egész hatásos ez a meditálás. Még jó, hogy Kim elmondta, hogy ezt kell tennem, ha megakarok nyugodni és nem törődni az aggodalmaimmal.~
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 4 EmptySzomb. Feb. 26, 2011 12:31 am

* Amikor már ráunok a várakozásra halkan még közelebb megyek hozzá. Nem akarok ráijeszteni, ezért nem szólok egy szót sem, csak adok a szájára egy apró csókot. Remélve, hogy nem kap tőlem szívrohamot. Csak remélni tudom, hogy ezt már észre veszi, mert ha nem, akkor fogalmam sincs, hogy hogyan tudnám felhívni magamra a figyelmét. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 4 EmptySzomb. Feb. 26, 2011 12:42 am

*Még mindig csendben meditál. Az következő pillanatban egy lágy ajkat érez a sajátjain. Egy kicsit meglepődik, de van egy sejtése, hogy ki csókolta meg. Viszonozza azt, majd mikor megszakad a csók, kinyitja a szemét, és észreveszi az illetőt.*
-Hola édesem. Miért nem jeleztél, hogy itt vagy. Mi lett volna, ha másképp reagálok a csókra?? *Vigyorodik el pimaszul, majd arrébb csúszik a padon, hogy a lány is letudjon ülni, ha akar. Ha leül, akkor Max átkarolja, majd egy röpke csók után megszólal.*
-Mi újság van veled??
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 4 EmptySzomb. Feb. 26, 2011 12:49 am

* Ahogy gondoltam sikerült a tervem. Elmosolyodok, mikor Max kinyissa a szemét. *
- Ha tudnád, hogy már mióta állok itt. * Egy csöppet sem zavart, hogy nem vett észre, legalább addig is nézhettem. Valamikor az is elég tud lenni. *
- Gondoltam, ha megcsókollak, akkor úgysem tudnád megállni, hogy ne viszonozd. * Nevetek fel halkan.*
- De ha valaki más lett volna, gondolom azt is csak így megcsókoltad volna. És már meg is lettem volna csalva. * Közben leülök a padra és hagyom, hogy átkaroljon és, hogy megcsókoljon. *
- Semmi különös, csak már nagyon hiányzol. És veled? * Max vállára hajtom a fejem, csak élvezem, hogy most velem van, ki tudja, hogy mikor találkázunk legközelebb. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 4 EmptySzomb. Feb. 26, 2011 4:18 am

-Várj belegondolok. *Pimaszkodik egy kicsit, miközben gondolkodó arcformát vesz fel.*
-Ebben van valami igazság. Ha tudnád, hogy hiányzott a puha ajkad. *Vigyorodik el.*
-Azt a valakit biztos lehordtam volna. A te csókjaid mások, megtudom őket különböztetni. Nem csalnálak meg senki kedvéért. *Mondja határozottan, mivel ez az igazság. Majd egy csókot ad a lánynak.*
-Te is hiányoztál nekem. Velem se sok minden. Próbálok nem aggodalmaskodni. *Vonja meg a vállát. Csak tudná, hogy merre van Chris.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 4 EmptySzomb. Feb. 26, 2011 8:30 am

* Figyelem Maxot, hogy próbálja kimagyarázni magát. De felesleges, hisz bízok benne és tudom, hogy sosem csalna meg. Meg hát nekem egy csók nem számít megcsalásnak, de szerintem már neki annak számít.*
- Mennyire hiányzott? * Pimaszul kérdezek vissza. De elvárom, hogy kapjak rá választ is, most nem érem be egy csókkal.*
- Megtudod különböztetni? Annyira rossz? * Húzom fel a szemöldökömet, úgy kérdezek rá, persze reménykedek, hogy nem vagyok annyira rossz a csókok terén. *
- Tudod nem tehetek róla, te bujkálsz mindig előlem. * Megpróbálok pimasz lenni vele, hisz midig Ő is ezt csinálja velem.*
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 4 EmptySzomb. Feb. 26, 2011 8:45 am

*Max viszont elég rossz néven venné, ha meglátná Larina-t mással csókolózni. Viszont egyszer még megtudna bocsájtani a lánynak, de másodszor már nem.*
-Ha azt mondom, hogy nagyon is hiányzott és majd megőrültem, hogy nem érezhetem újra, akkor megfelelő választ adtam?? *Majd megcsókolja a lányt és pimaszul elvigyorodik.*
-Igen megtudom, de nem azért mert rossz, hanem mert nagyon édes és puha ajkaid vannak. *Válaszol a kérdésre, majd ő is elteszi ezt.*
-Miért, te megtudnád különböztetni az én csókomat?? *Pimaszkodik ismételten.*
-Nem bujkálok, csak nem akarom, hogy úgy láss, mint egy idegbeteget. *Tetszik neki, hogy Larina pimaszkodik vele.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 4 EmptySzomb. Feb. 26, 2011 8:55 am

* Eddig nem voltam senkihez sem hűséges, de itt az ideje, hogy ezt a szokást felvegyem. Mert most úgy érzem, hogy Maxot soha senkivel sem bírnám megcsalni. Mert biztos vagyok benne, hogy tőle nem találnék senkit, aki jobb lenne. Egyszerűen nekem Ő úgy tökéletes nekem, ahogy van. *
- Hát... * Egy kis hatás szünet, közben gondolkozó arcot vágok, majd végül a választ is kinyögöm. *
- Azt hiszem, hogy igen. * Ahogy szokott lenni Max már megint megelőzött. Sosem bírom én kezdeményezni a csókot. Mint ha bele látna a fejembe és látná, hogy mit akarok vele csinálni. Ami egy részről tetszik is, de másrészről meg bosszant. *
- Mint neked. * Csak ennyit válaszolok, arra, hogy puha és édes az ajkam. *
- Azt hiszem, hogy igen. De ha többet érezném édes ajkaidat, akkor biztos lennék benne. * Mert mint mindig a jóból sosem elég.*
- És ha azt mondom, hogy én szeretem az idegbetegeket? * Persze csak abban az értelemben, hogy Max az. Bár nem láttam még annak. De lehet, hogy nem is akarom, tudom én anélkül is szeretni, hogy idegbeteg lenne.*
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 4 EmptySzomb. Feb. 26, 2011 9:09 am

*Max sosem volt hűtlen egyik kapcsolatában sem, és nem fog az lenni soha sem. Eddig csak őt dobták párkapcsolatból, illetve már eleve elutasította, ha nem akart járni az illetővel. A gondolkodó arc láttán, pimaszul elvigyorodik, és reméli, hogy nem egy hatalmas "nem"-et fog majd hallani. Így is történt, Larina nem utasította el a választ, aminek Max örült. Bár tudta, hogy úgy sem mond neki nemet a lány. Mint ahogy annak is örül, hogy így vélekedik a lány a csókjairól, mint ahogy Max Larina-éról.*
-Ennek nem állhatok az útjába. *Vigyorodik el ismételten, viszont most nem kezdeményez, mivel valamiért megfájdult a feje, de hogy mitől azt nem tudja. Fogja is a fejét miatta.*
-Akkor elég érdekes lány vagy. De nem hinném, hogy jó szemmel néznéd azt, hogy fel-alá járkálok, mindent szétverek ami előttem van, mindenkit elutasítok magamtól és jól összeveszek velük. *Próbálja magyarázni a dolgot. Nem akar most Chris-re gondolni, de mivel egyre többet beszél róla, így egyre jobban kezd előjönni belőle a testvéri ösztön és megint aggodalmaskodni kezd, ami látszódik is rajta.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 4 EmptySzomb. Feb. 26, 2011 9:23 am

* Figyelmesen hallgatom végig Maxot. Mert amit Ő mond, az tényleg érdekel, most nem olyan mint másnál, hogy egyik fülemen be a másikon pedig ki. Komolyan érdeke, hogy mi a véleménye. Nagyon már nem is tudok neki mit mondani. Egyszerűen csak élvezni akarom, hogy itt van velem és az szavak nélkül is megy.*
- Hát nem is. * Elnevetem magam, de abba is hagyom a nevetést, mikor meglátom, hogy valami baj van. *
- Mi lett? * Kissé megijedve kérdezem Maxot, mert nem szeretném, hogy valami baja legyen. *
- Engem nem érdekel, hogy milyen vagy, ha idegbeteg vagy, mert én úgy is szeretnélek. Mindenkinek van rossz napja, még neked is lehet. Csak te is szeress úgy, ha idegbeteg leszek, mert lehet, hogy rosszabb vagyok akkor, mint Te. * Egyenlőre még nem tudom, hogy miről is van szó, de ha ennyire felzaklassa a téma, akkor nem szeretnék erről sokat beszélni vele.*
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 4 EmptySzomb. Feb. 26, 2011 9:31 am

*Nagyon örül annak, hogy Larina ennyire szereti hallani azt, amit mond neki. Ezt eléggé látszik a lányon, ezért is örül még. A lány kijelentésén ismételten csak pimaszul tud vigyorogni, majd hirtelen megváltozik minden.*
-Semmi különös csak a fejem fáj. *Próbálja terelni a témát, pedig látszódik rajta, hogy valami nagyon nyomassza Max-et. Ha Larina rákérdezne, akkor lehet elmondaná, de nem biztos.*
-Ez nagyon kedves tőled. Nem kel félned, én is szeretni foglak, ha idegbeteg lennél, de ez a helyzet szerintem más. De annyira jó, hogy itt vagy velem. *Mondja szinte alig hallhatóan, majd szorosan átöleli Larina-t persze úgy, hogy ne fájjon neki.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erizawa liget - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 4 EmptySzomb. Feb. 26, 2011 9:38 am

* Nem szeretném faggatni, mert van amiről jobb, ha nem beszélünk. *
- Valakitől azt hallottam, hogy ha fáj valamid és ha mást megütünk, hogy fájjon, akkor már nem is jut eszedbe, hogy előtte mi fájt, csak az, hogy most mi. * Nevetem el magam. *
- Szóval, hol üsselek meg? * Persze semmi kedvem bántani. Remélem nem veszi komolyan. *
- Hidd el, nem csak neked jó. * Az ölelést viszonozom, és szép lassan elkezdem csókolgatni a nyakát. Valahogy nem bírom ki, hogy ne csináljak vele semmit, ha már ilyen közel van hozzám. *
- Akarsz róla beszélni? * Suttogom a fülébe, persze nem muszáj velem megosztania, bármennyire is szeretném megtudni, hogy mi nyomja a szívét. De ezért remélem segíteni tudok rajta, ha csak egy kis időre is elfelejtetem vele, hogy mi baja akkor az is már haladás. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Erizawa liget - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erizawa liget   Erizawa liget - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Erizawa liget
Vissza az elejére 
4 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: Japán negyed-
Ugrás: