Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapAvery Woodruff EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Avery Woodruff Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Avery Woodruff EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Avery Woodruff EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Avery Woodruff EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Avery Woodruff EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Avery Woodruff EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Avery Woodruff EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Avery Woodruff EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Avery Woodruff EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Avery Woodruff EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Avery Woodruff Vote_lcapAvery Woodruff Voting_barAvery Woodruff Vote_rcap 
Kim Kaguya
Avery Woodruff Vote_lcapAvery Woodruff Voting_barAvery Woodruff Vote_rcap 
Ted Forrester
Avery Woodruff Vote_lcapAvery Woodruff Voting_barAvery Woodruff Vote_rcap 
James Miller
Avery Woodruff Vote_lcapAvery Woodruff Voting_barAvery Woodruff Vote_rcap 
William Quentin Watson
Avery Woodruff Vote_lcapAvery Woodruff Voting_barAvery Woodruff Vote_rcap 
Sindy Logan
Avery Woodruff Vote_lcapAvery Woodruff Voting_barAvery Woodruff Vote_rcap 
Hannah McDowal
Avery Woodruff Vote_lcapAvery Woodruff Voting_barAvery Woodruff Vote_rcap 
Chris Martines
Avery Woodruff Vote_lcapAvery Woodruff Voting_barAvery Woodruff Vote_rcap 
Solaria Luthia
Avery Woodruff Vote_lcapAvery Woodruff Voting_barAvery Woodruff Vote_rcap 
Daniel Reed
Avery Woodruff Vote_lcapAvery Woodruff Voting_barAvery Woodruff Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Avery Woodruff

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Avery Woodruff
Diák- Famine
Diák- Famine
Avery Woodruff


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 39
Tallérok : 1
Pontok : 0

Avery Woodruff Empty
TémanyitásTárgy: Avery Woodruff   Avery Woodruff EmptyVas. Jan. 01, 2012 1:57 am

Avery Woodruff Hayden731152x864%5B1%5D


Név: Avery Woodruff
Születési hely, év: Washington, 1993
Kor: 18
Ház: Famine
Évfolyam: 3
Álláspont: Semleges
Származás: Félvér

Történet:
1993. Zord téli nap volt, pontosan december 24.-e. Igen, furcsa, de tényleg. Karácsony előtt egy nappal láttam meg a napvilágot délelőtt 11:10 perckor egy Washingtoni varázsló kórházban. Egyszerű életet éltünk, nem volt semmi különb, mint másoknál. Na jó, talán az, hogy mi varázslók vagyunk és nem muglik. Anyámék nem voltak se gazdagok, se olyan tökéletesek, mint a sok körülöttünk élő emberek.
Anyám (Gina S. Woodruff) egy csinos és nagyon kedves nőszemély volt mindig is számomra. Őt tartottam sokáig példaképemnek. Kiskora óta balettozott, táncolt amit későbbiekben én is átvettem tőle. Tánc akadémián kezdtem, majd mikor a varázsló ösztönök felbukkantak bennem, úgy döntöttek anyámék, hogy beíratnak egy iskolába. Ám ez nem ment mindig ilyen jól…
Apám (Jake Woodruff), egyszerű közmunkás, egy vállalat alkalmazottja, amely nem sokkal a 12 évem betöltése után befuccsolt és mindenkit kidobtak, avval a céllal, hogy keressenek más állást mert ez így nem fog menni. Ez okból kifolyólag, apám és anyám összevesztek csúnyán, majd elváltak. Anyámmal maradtam, Londonban költöztünk. Így kerültem a Wilianbe.
Hat éves voltam amikor megszületett az öcsém, Evan Woodruff, akivel nem tartottam sosem olyan túl jó kapcsolatot. A kissrác már kiskorától kezdve apám stílusát kezdte felvenni, ami folytán ő persze Jake-et tartotta mindig is példaképének. E miatt a válás után apámmal maradt, azóta csak nagy ritkán találkozunk velük. Nem sokat járok át Washingtonba, de ők sem erőltetik meg magukat, hogy Londonba jöjjenek.
Tehát, 12 éves koromban elkezdtem a Londoni tánc akadémiát, ami igen jól ment, ám miután jelentkeztek rajtam a varázsló képességeim, akkor anyám úgy döntött, beírat a Wilian mágusképző szakiskolába. Ez mind szép és jó volt, ám nagy meglepetésre a Teszlek Süveg a Famine házba osztott be. Talán apám jelleméből is maradt rám valamennyi?
A táncot próbáltam a Wilian mellett is tovább folytatni, bár érdekes volt hisz időm nagyon semennyi. Körülbelül a nap felé így a másikat úgy, aztán rájöttem, hogy jobb nekem, ha egyedül próbálkozom, vagyok rá elég érett. Néha táncórákat is adok ha nagyon szépen kéri tőlem valaki, de az nagyon közeli ismerősnek kell lennie ahhoz, hogy meg tudjon győzni a dolgokról. Vagy éppen nyomós oka kell, hogy legyen rá.
Az első évben megismerkedtem több emberrel, sőt olyanokkal is találkoztam, akiket már azelőtt Washingtonból ismertem. Egy idő után elkezdtem örülni annak, hogy a Famine házba vagyok, hiszen eléggé előtört bennem a nagyravágyás és a népszerűségi vágy, amikért majdnem mindent meg tudtam tenni. Sőt, az embereket sosem kíméltem.
A vizsgaeredményeim mindig jóra sikeredtek, azért tartom magam a dolgokhoz rendesen, még ha nem is mutatom ki. Immáron két évem van csak az iskolából. Még nem tudom, hogy a jövőben mit fogok kezdeni magammal, de igyekszem minél többet beleadni ebbe, hogy kiderítsem.

Jellem:
Két arcom van. Az egyik egy aranyos, nyalizós, kedves és édes részem, a másik pedig egy fukar, nagyravágyó, elítélő és már- már gonosz énem. Egyszer ezt használom, egyszer azt, ez függ attól, hogy milyen társaságba kerülök vagy éppen milyen emberekkel találom szembe magamat. Okos vagyok, ezt így ki is tudom jelenteni neked. Nem vagyok stréber, de a vizsgáim mindig jól sikerülnek. Ennyivel tartozom anyámnak, úgy gondolom. Az egyetlen egy dolog, amivel meg tudsz fogni, az a tánc. Imádom, mondhatni már, hogy az, az életem. Amúgy a barátaimmal mindig hülyéskedem, nem vagyok szégyenlős és ha bejön egy pasi, akkor megpróbálok minél több dolgot megtenni azért, hogy megszerezzem magamnak.

Kinézet:
Elég alacsony vagyok, körülbelül 165 cm valamint a tánc miatt akadnak rajtam izmok, hasamban látható pár kocka (persze csak halványan) és úgy 45-50 kg körül mozgok. Hajam szőkésbarna, mell alá érő, és úgy hordom, ahogy nekem tetszik. Egyszer göndör, egyszer sima. Szemem sötétzöld árnyalatú macskaszempár. Rendelkezem egy köldökpiercinggel, tetoválásom még nincs, de szeretnék. Imádom a laza cuccokat, viszont a menő, trendi dolgok nálam az elsők. Smink az szinte mindig van rajtam, keveset látni a nélkül. Szép vagyok megbeképzelt, sokan közölték már velem ezt a tényt. Szerintem én csak anyámra ütöttem.


Pálca:
9,4 hüvelyk, fenyő, oroszlánfog.

Állat:
Rendelkezem egy fehér menyéttel, aki a Pepper nevet viseli és irtóra hasonlót gazdájára, úgyhogy vigyázni kell vele.
Valamint Washingtonból elhoztam kedvenc pacimat, Hayden-t, akit azóta is a Wilianben tartok és csak szünetekben viszek haza.

Elemi mágia: -

Vissza az elejére Go down
Anthonyn Dolohov
Kalandor
Kalandor
Anthonyn Dolohov


Hozzászólások száma : 92
Tallérok : 0
Pontok : 36

Avery Woodruff Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avery Woodruff   Avery Woodruff EmptyVas. Jan. 01, 2012 3:12 am

Szia!

Elfogadlak, de zárójelesen jegyezném meg hogy az Avery az férfinév....

Anthonyn
Vissza az elejére Go down
 
Avery Woodruff
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Általános :: Előtörténetek-
Ugrás: