Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapDorina M. Hattaway EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Dorina M. Hattaway Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Dorina M. Hattaway EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Dorina M. Hattaway EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Dorina M. Hattaway EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Dorina M. Hattaway EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Dorina M. Hattaway EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Dorina M. Hattaway EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Dorina M. Hattaway EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Dorina M. Hattaway EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Dorina M. Hattaway EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Dorina M. Hattaway Vote_lcapDorina M. Hattaway Voting_barDorina M. Hattaway Vote_rcap 
Kim Kaguya
Dorina M. Hattaway Vote_lcapDorina M. Hattaway Voting_barDorina M. Hattaway Vote_rcap 
Ted Forrester
Dorina M. Hattaway Vote_lcapDorina M. Hattaway Voting_barDorina M. Hattaway Vote_rcap 
James Miller
Dorina M. Hattaway Vote_lcapDorina M. Hattaway Voting_barDorina M. Hattaway Vote_rcap 
William Quentin Watson
Dorina M. Hattaway Vote_lcapDorina M. Hattaway Voting_barDorina M. Hattaway Vote_rcap 
Sindy Logan
Dorina M. Hattaway Vote_lcapDorina M. Hattaway Voting_barDorina M. Hattaway Vote_rcap 
Hannah McDowal
Dorina M. Hattaway Vote_lcapDorina M. Hattaway Voting_barDorina M. Hattaway Vote_rcap 
Chris Martines
Dorina M. Hattaway Vote_lcapDorina M. Hattaway Voting_barDorina M. Hattaway Vote_rcap 
Solaria Luthia
Dorina M. Hattaway Vote_lcapDorina M. Hattaway Voting_barDorina M. Hattaway Vote_rcap 
Daniel Reed
Dorina M. Hattaway Vote_lcapDorina M. Hattaway Voting_barDorina M. Hattaway Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Dorina M. Hattaway

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Dorina M. Hattaway
Felnőtt
Felnőtt
Dorina M. Hattaway


nő Kor : 35
Hozzászólások száma : 36
Tallérok : 1
Pontok : 0

Dorina M. Hattaway Empty
TémanyitásTárgy: Dorina M. Hattaway   Dorina M. Hattaway EmptyKedd Dec. 27, 2011 7:44 am

Dorina M. Hattaway Anastasia2k

Név: Dorina Margaret (M.) Hattaway
Születési hely, év: London, 1988
Kor: 23
Titulus: Auror
Álláspont:
Származás: Aranyvér

Történet:
1988. Ekkor kezdődik a történetem. Igazából nem túl izgalmas, legalábbis nekem nem az. Aranyvérű család leszármazottjaként születtem meg, szüleim jómódú borászok, akiknek elég sok pénzünk származott ebből a dologból. Szerintem ők sem gondolták volna, hogy így meggazdagodnak belőle. Tehát London mellett egy elég nagy telken lakunk, borászattal, pincével és rengeteg szőlővel. Szerintem mi vagyunk az egyetlenek, akik evvel foglalkoznak itt. Anyukámmal töltöttem minden időmet és ettől jobbat egy kislány el sem tudott volna képzelni magának. Imádtam őt, de aztán egy incidens miatt elváltak a papámmal. Ő elment, engem itt hagyott az apura.
Van egy ikertestvérem, akiről nem tudok. Nagyon kicsi voltam, nem emlékeztem rá, hogy nem hárman, hanem négyen voltunk a családban.
Egy férfi mellett mégis csak más az élet mint egy nővel. Jó életem volt így is, ámbár apám fiúként kezdett majdnem hogy kezelni. Én pedig hagytam magamat, bejött a stílus ami azt illeti. Egy időben eléggé fiúsan is öltözködtem, de aztán megtaláltam anyu régi ruhájait a padláson és rájöttem, hogy azok nekem mennyire tetszenek. Persze apám nem ellenkezett. Majd elkezdtem felcseperedni, magántanár járt hozzám minden héten, úgy tanultam. Közben apám beszerelmesedett egy szörnyellába, akitől még a hideg is kirázott. Már akkor is elég nagy bajkeverő voltam, vagy legalábbis el tudtam intézni, érni azokat a dolgokat, amik nekem nem tetszettek. Sikeresen megutáltattam magamat a nővel, ámbár bármit elkövettem, nem sikerült elüldöznöm őt. Apám nagyon ragaszkodott hozzá. Feleségül szerencsére nem vette, de én már alig vártam, hogy elköltözzek onnan.
16 éves voltam, amikor megérkezett a levél a Wilianből, hogy felvettek és tanulhatok ott. Szörnyella persze nagyon örült, hiszen végre megszabadulhatott tőlem, akit a házban-legjobban utált. Nem bántam, hogy el kell mennem, bár apám nagyon hiányzott. Az Amira házban jártam ki a négy évet, aztán pedig úgy döntöttem, tovább indulok. A Misterioban mentem tovább, Aurorképzésre. Ez vonzott legjobban. Sikeresen ki is jártam az iskolát 23 éves koromra, és szerencsére Londonban helyeztek el újonnan. Most kezdtem, és remélem, hogy sikerül beleadnom apait, anyait a dolgokba.
Mellesleg közben sikeresen kitanultam a metamorf mágiát, amelyet általában jól fel tudok használni az ’ellenségeim’ ellen. //mesélői engedéllyel.//


Jellem:
Naiv, erős lelkű. Mindig fogja a saját pártját és kiáll a saját igazáért. Ha valami nem teszik, neki azt kifejezi. Igyekszik a jóért küzdeni. Jó emberismerő, szinte első találkozásnál kiismeri az idegeneket. Amit mondanak nekem (pl főnök) azt úgy végzi el vagy éppen még jobban is. Meg tud állni a saját lábán, nő a javából. Apja igen jól megnevelte, felkészítette erre az életmódra. A barátaival rendes persze, tud viccelődni is, de nem tűri el hogy lenézzék, leszólják.


Kinézet:
175 cm magas, 60 kg. Nem eszik keveset, nagy gyomra van de ez szerencsére nem látszik meg rajta. Érdekes barnás-zöldes szemei vannak, valamint szőkésbarna haja, amit legtöbbször göndörítve vagy kivasalva hord. Mindig ápolt, jól kinéző, és divatos. Szereti követni azt, de főleg azért, mert úgy nem néz ki aurornak. Anyjára hasonlít inkább, szemeit az apjától örökölte. Imádja a színes dolgokat, bár leginkább valami pirosba, kékbe vagy éppen sárgában látni. Talárt nem nagyon hord.

Pálca:
10,5 hüvelyk, Turultoll, Tölgyfa

Állat:
Egy fehér kiscica akinek érdekes szemei már az első percben elbűvölték. A Perzsa cica neve Shasta.

Elemi mágia:
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Dorina M. Hattaway Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dorina M. Hattaway   Dorina M. Hattaway EmptyKedd Dec. 27, 2011 7:48 am

Nem túl hosszú, de tartalmas így Elfogadom!

Illetve nem, de ez márt a karakter mondja XD
Vissza az elejére Go down
 
Dorina M. Hattaway
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Általános :: Előtörténetek-
Ugrás: