Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapChristopher Thorne EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Christopher Thorne Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Christopher Thorne EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Christopher Thorne EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Christopher Thorne EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Christopher Thorne EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Christopher Thorne EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Christopher Thorne EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Christopher Thorne EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Christopher Thorne EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Christopher Thorne EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Christopher Thorne Vote_lcapChristopher Thorne Voting_barChristopher Thorne Vote_rcap 
Kim Kaguya
Christopher Thorne Vote_lcapChristopher Thorne Voting_barChristopher Thorne Vote_rcap 
Ted Forrester
Christopher Thorne Vote_lcapChristopher Thorne Voting_barChristopher Thorne Vote_rcap 
James Miller
Christopher Thorne Vote_lcapChristopher Thorne Voting_barChristopher Thorne Vote_rcap 
William Quentin Watson
Christopher Thorne Vote_lcapChristopher Thorne Voting_barChristopher Thorne Vote_rcap 
Sindy Logan
Christopher Thorne Vote_lcapChristopher Thorne Voting_barChristopher Thorne Vote_rcap 
Hannah McDowal
Christopher Thorne Vote_lcapChristopher Thorne Voting_barChristopher Thorne Vote_rcap 
Chris Martines
Christopher Thorne Vote_lcapChristopher Thorne Voting_barChristopher Thorne Vote_rcap 
Solaria Luthia
Christopher Thorne Vote_lcapChristopher Thorne Voting_barChristopher Thorne Vote_rcap 
Daniel Reed
Christopher Thorne Vote_lcapChristopher Thorne Voting_barChristopher Thorne Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Christopher Thorne

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Christopher Thorne
Felnőtt
Felnőtt
Christopher Thorne


Hozzászólások száma : 3
Tallérok : 1
Pontok : 0

Christopher Thorne Empty
TémanyitásTárgy: Christopher Thorne   Christopher Thorne EmptyHétf. Júl. 18, 2011 4:34 am

Kép a karakterről

Név: Christopher Thorne
Születési hely, év: 1988.07.11, London
Kor: 24
Titulus: Auror
Álláspont:
Származás: Félvér

Történet:
1988 nyarán születtem meg Londonban. Apám aranyvérű, anyám pedig félvér volt. A szüleim mindketten kiváló aurorok voltak, manapság már nem nagyon alkalmazzák őket. Jelenleg a minisztériumnál dolgoznak és elég jó pozícióban.
Gazdag családban nőttem fel, de ez nem befolyásolta a személyiségemet. Sohasem vágtam fel azzal, hogy jómódú családból származom. Én és a szüleim ugyanolyan embernek tekintjük magunkat, mint bárki más aki nem él olyan jól. Mivel anyám félvér, ezért eléggé ismerem a mugli dolgokat. Mindent megkaptam amire egy gyerek vágyhatott, de én nem akartam túl sok mindent.
Nekem inkább csak barátok kellettek volna.
A mágusképző iskola előtt egy egyszerű polgári iskolába jártam, ahol megtanultam az alapokat, amit általában a muglik szoktak. Ekkoriban már tudtam, hogy varázsló leszek, amit nagyon boldogan vettem tudomásul. Voltak rá jelek, hogy mágus vagyok, de féltem bármit is kipróbálni.
Alig bírtam kivárni, hogy megjöjjön az a levél, amiben benne van, hogy felvettek az iskolába.
16 éves koromban bekerültem Wilian Mágusképző Szakiskolába, ahol az Amira házba kerültem.
A suliban sok barátot szereztem, akikkel azóta is tartom a kapcsolatot. Az iskolát kiváló eredményekkel végeztem el és ez nagyban hozzájárult ahhoz, hogy most auror vagyok.
Az iskolában a kviddics volt a kedvenc időtöltésem, a feladatom pedig a három karika őrzése volt. A másik kedvencem a párbajszakkör volt. Mindig is imádtam harcolni másokkal, talán éppen ezért lettem később auror.
Szeretem a munkámat, bár nagyon veszélyes a legtöbbször. Mert ha egy halálfalóval futok össze az nem éppen egy könnyű párbaj szokott lenni. De eddig szerencsére nagyobb sérülés nélkül megúsztam.
Mostanában néha eljárok párbajversenyekre vagy kviddicsmeccsekre, de általában csak, mint néző. Néha szoktam a barátaimmal játszani, de az iskola után nem csináltam rendszeresen.
Egy ideje már keresem az igazit, ami nem egyszerű, mert elég sokat dolgozom mostanában. De úgy vagyok vele, hogy majd rám talál ha eljön az ideje. Addig is minél több halálfalót a börtönbe akarok juttatni.


Jellem:
Alapvetően nyugodt vagyok és ritkán keverem bele magamat olyan dologba, amiből csak rosszul jöhetek ki. Mindig megvédem azokat akik fontosak a számomra, kerüljön bármibe is.
Nem vagyok az a tipikus társasági ember. Inkább csak csöndben hallgatom a többieket és csak akkor szólok bele ha tényleg nagyon muszáj. Közvetlen és kedves vagyok az emberekkel, de csak akkor ha én is ugyanezt kapom vissza.


Kinézet:
Barna, rövid hajam van. A szemeim kékek. Két méter magas vagyok és elég jó felépítésű ami néha jól jön, ha esetleg közelharcra kerülne a sor. Ha szolgálatban vagyok általában talárt hordok, de inkább a laza ruhákat szeretem. Szeretem a kék és a zöld színeket, gyakran hordok olyan pólókat is amelyek kiemelik az alkatomat. Általában mindig kényelmes cipőket viselek, még munka közben is, hogy ne legyen soha kényelmetlenség ebből adódóan.

Pálca:
12 hüvelyk, Akácfa, Kigyóméreg
Christopher Thorne L_OLLIVANDERS_Collectibles_Wands_HarryPotter_Collectibles_ProfessorSnapeCollectibleHeroWand_1230225

Állat:
Nincs

Elemi mágia:
Nincs


A hozzászólást Christopher Thorne összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 18, 2011 8:39 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Christopher Thorne Empty
TémanyitásTárgy: Re: Christopher Thorne   Christopher Thorne EmptyHétf. Júl. 18, 2011 7:23 am

Szia!

Légyszíves egy kicsit bővítsd az előtörténet részét, a családról, gyerekkorról, akár még a Wilian-beli évekről is, valamint a kinézethez írj még pár sort. Mit hord általában? Milyen színt nem szeret, szabadidejében mit visel. Ezt írhatod a történet részbe is hogy mit csinál szívesen szabadidejében és miért.

Ha megteszed a módosításokat akkor elfogadlak, addig nem.

Kim Kaguya
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Christopher Thorne Empty
TémanyitásTárgy: Re: Christopher Thorne   Christopher Thorne EmptyHétf. Júl. 18, 2011 10:18 am

Elfogadva!

Mindjárt csoportosítlak is, aztán jó játékot Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Ajánlott tartalom





Christopher Thorne Empty
TémanyitásTárgy: Re: Christopher Thorne   Christopher Thorne Empty

Vissza az elejére Go down
 
Christopher Thorne
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Általános :: Előtörténetek-
Ugrás: