Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapMortad Lawrence EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Mortad Lawrence Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Mortad Lawrence EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Mortad Lawrence EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Mortad Lawrence EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Mortad Lawrence EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Mortad Lawrence EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Mortad Lawrence EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Mortad Lawrence EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Mortad Lawrence EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Mortad Lawrence EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Mortad Lawrence Vote_lcapMortad Lawrence Voting_barMortad Lawrence Vote_rcap 
Kim Kaguya
Mortad Lawrence Vote_lcapMortad Lawrence Voting_barMortad Lawrence Vote_rcap 
Ted Forrester
Mortad Lawrence Vote_lcapMortad Lawrence Voting_barMortad Lawrence Vote_rcap 
James Miller
Mortad Lawrence Vote_lcapMortad Lawrence Voting_barMortad Lawrence Vote_rcap 
William Quentin Watson
Mortad Lawrence Vote_lcapMortad Lawrence Voting_barMortad Lawrence Vote_rcap 
Sindy Logan
Mortad Lawrence Vote_lcapMortad Lawrence Voting_barMortad Lawrence Vote_rcap 
Hannah McDowal
Mortad Lawrence Vote_lcapMortad Lawrence Voting_barMortad Lawrence Vote_rcap 
Chris Martines
Mortad Lawrence Vote_lcapMortad Lawrence Voting_barMortad Lawrence Vote_rcap 
Solaria Luthia
Mortad Lawrence Vote_lcapMortad Lawrence Voting_barMortad Lawrence Vote_rcap 
Daniel Reed
Mortad Lawrence Vote_lcapMortad Lawrence Voting_barMortad Lawrence Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Mortad Lawrence

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Mortad Lawrence
Diák- Plama
Diák- Plama
Mortad Lawrence


Férfi Kor : 26
Hozzászólások száma : 3
Tallérok : 0
Pontok : 0

Mortad Lawrence Empty
TémanyitásTárgy: Mortad Lawrence   Mortad Lawrence EmptyPént. Jan. 21, 2011 12:25 pm

Név: Mordad Lawrence
Kor:13
Születési idő hely: 1997.06.06. Londonban
Származás: Félvér
Ház: Plama
Évfolyam: Első
Vállaszót tárgyak:-
Lakhely: Willian

Történet:
1997-ben egy holdfényes éjszakán jöttem a világra Júliusi nap volt, hatodika. Érdekes módon huszonegyedikére vártak, de korában jöttem a világra mivel anyám nem volt az a nyugodtan otthonülő típus folyton a gyárban lebzselt. Azt még nem is említettem, miénk a világ legnagyobb seprűgyára Európában. Itt gyártjuk a boszorkányok seprűit, s én is gyakran segítek a tervek elkészítésében. Természetesen ez nem egyszerű, hiszen nem mindegy, mely varázserdőből szerezzük be a nyersanyagot. A Salemi boszorkányok gyakran jártak hozzánk és megtanítottak néhány dologra. Mondhatom azt is, velük töltöttem a gyermekkoromat. Belevontak varázslataikba, így néhány alapvető varázsigét is megtanítottak nekem. Emlékszem, az egyik, majdnem velem egykorú kis boszorkánnyal töltöttem a legtöbb időt. Még ő sem volt igazán az ismeretek birtokában, és kipróbáltunk egy olyan varázslatot, amiről azt hittük, nagyon egyszerű lesz. Mekkorát tévedtünk! Csupán olyan hatalmas robbanást idéztünk elő a gyár egyik raktárában, hogy az ott felhalmozott seprű alapanyagok egy része megsemmisült. Elég hosszú ideig apám nem engedett a boszorkányok közelébe sem, de aztán egy idő után megenyhült, mert látta rajtam, mennyire nem találom a helyem. A velem, egykorú fiúkkal is elég jól kijöttem, de engem igazán nem érdekeltek azok a szabadidős elfoglaltságok, amik őket nagyon szórakoztatták. Ilyen például a futball. Ezerszer jobban érdekelt a mágia világa, s ezért minél több időt akartam a boszorkány barátaimmal tölteni. Szeretem trükkjeiket és tisztelem bátorságukat. Nagy bátorság kell egy repülő seprű megüléséhez, és gyakran kerülnek veszélybe a mai világban a repüléskorlátozás és a válság miatt. Sok büntetést kapnak, mert megszegik a kijárási tilalmat, miszerint teliholdkor nem szabad repülniük. Hiszen a vámpírok és a farkasemberek gyakran csak olyankor merészkednek ki az erdőbe, és már sokukat elhurcolták, meggyalázták. Kínzásokkal kiszedték belőlük titkaikat, varázsigéiket. Pedig a varázsigék rossz kezekben nagyon gonosz dolgokra képesek. Sajnos az alapvetően gonosz teremtmények képtelenek bármit is jóra használni, hiszen az természetüktől tökéletesen távol áll. A boszorkányok között is van jó néhány eltévelyedett, aki rossz útra tévedt, de elenyésző a számuk a jókhoz képest. Apám nagyon sokat utazott, s bár gyakran elvitt magával, mégis a legtöbbször otthon maradtam egyedül. Szerencsémre barátaim mindig mellettem voltak. Apám kicsapongásai sajnos sokszor okoztak gondot az életünk során. Gyakran láttam fiatal boszorkány tanoncokkal körbevéve, miközben egy jó seprű reményében körül táncolták. Egy félvér fia vagyok, apám szülei nagyon szerették egymást, de sajnos nagy apám ö tiszta vérű és nagy anyám ö pedig mugli volt. Egy iskolaalapító bálon ismerkedtek meg és nagyon meg szerették egymást, eldöntötték együtt repülnek egy életen át, a legboldogabb pár, ők lesznek. Apám mikor megszületett, felnőve13 évesen öt is varázsló tanoncnak adták és úgy is lett, de öt az egészből csupán a repülő seprűk érdekelték és mikor az iskolát befejezte, meg alapozta, jövőjét egy seprűgyárat indított be. A gyár neve Ser teperte teremtette. Sokan dolgoztak nála volt osztálytársai és remélve sok tanoncnak tudnak örömet szerezni egyre pompásabb darabokat gyártottak. Sajnáltam Londont de, érdekesnek találom Budapestet, mert itt van az, az iskola ahol új barátokat ismerhetek meg. A nyelvvel sem lesz gond, mert apám sokat tanított magyarul a Boszorkányoktól sokat tanult. Willian! Végre itt álok a kapujában fura érzés mintha jártam volna, itt lehet, hogy álmaimban de, ismerős és egyáltalán nem félelmetes eme hatalmas kastély.

Jelleme:
Legtöbbször a képzelet világában élek, szinte minden nap van egy újabb és újabb képzeletbeli barátom. Lehet egy állat, vagy akár egy tárgy is, például egy sál, vagy egy sapka, akár egy darab kő. Szerintem a legjellemzőbb rám az, hogy nagyon könnyen barátkozom, és aki megismer, az a barátom és szinte a lelki társam is lesz. Hiszek benne, hogy minden, ami a földön meg teremettet, az egymással mindenkor kölcsönhatásban van. Minden segíti az élet előre haladását, oly módon hogy, a földbe magokat vetünk, a vizet isszuk, a szél megszárítja a hajunk, s talán még a rossz kedvünket is elfújja.
Szerintem végtelenül barátságos és szórakoztató figura vagyok, remélem az is maradok. Semmi nem tud kizökkenteni ebből az állapotomból.

Kinézet:
150 cm magas vagyok, sportos a testalkatom, és elegáns a stílusom. Szemem színe zöldeskék, mint a tenger. Fekete hajam szinte zavar, mert azt veszem észre, a lányok inkább a szőke fiúkat kedvelik. Gyakran viselem kedvenc öltözékemet, amiben kicsit férfiasabbnak érzem magam, nem pedig gyereknek. Fekete farmert, barna inget és futócipőt viselek leggyakrabban. Kabátot ritkán viselek, inkább sálat hordok és kesztyűt, s egy hátizsákot, melyben személyes tárgyaim hordom.
Pálca: Mahagóni fa, 12 hüvelyk, kígyóméreg maggal.
Állatok: Piros papagáj (Red), aki képes utánozni a hangokat és sokszor kisegített. Pontosan utánoz bárkit, ha kérem.

Különleges képesség:


A hozzászólást Mortad Lawrence összesen 6 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jan. 25, 2011 4:10 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mortad Lawrence Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mortad Lawrence   Mortad Lawrence EmptySzomb. Jan. 22, 2011 12:06 am

Szia!

Az előtörténeted jó, kivéve pár dolgot...

"Lakhely: Willien"

A WILIAN még mindig Wilian és nem WiliEn.
"Valamint Apám beíratott a Williamsbe" Nincs semmi Williams, csakis WILIAN! Ezekre kérlek figyelj, és javítsd ki.

Valamint...

Pálca: ?
Állatok: ?
Képesség: ?

Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mortad Lawrence Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mortad Lawrence   Mortad Lawrence EmptySzomb. Jan. 22, 2011 5:07 am

"Apám beíratott a Willians-be és nem sokára elkezdem a beilleszkedést."

WILIAN-be esetleg, és nem Willians-be.

"Pálca:Mahagóni
"

Hol a hüvelyk meg a mag? Pótold.


"Képesség: Jövőbe látás,előre látom egy két percre az időt ,de csak, ha
nagyon ingerült vagyok és az adrenalin szintem nagyon magas.
Különleges képesség:
Titkos Tudás mágiaforma (Jósmágia)
A
karakter képes ködös jóslatokat készíteni, veszélyben könnyebben védi
meg magát, mivel minimális szinten látja, hogy mi fog történni (kivéve
ha ő maga támad), és képes búvóhelyeket meglelni."

A képesség az az elemi mágia, tehát az amit a Különleges képességhez írtál. Különleges képessége nem lehet a karakternek, csak 8 TALLÉR után!!
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mortad Lawrence Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mortad Lawrence   Mortad Lawrence EmptySzomb. Jan. 22, 2011 6:34 am

Én azért pár helyesírási, nyelvhelyességi és szóhasználati hibát is kijavítanék benne.
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mortad Lawrence Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mortad Lawrence   Mortad Lawrence EmptySzomb. Jan. 22, 2011 8:45 am

Én csak a hosszába és a tartalmába kötök bele. Részletesebben ha lehet, kevesebb szóismétléssel, és a Wordban van helyesírás ellenőrző, kérlek használd!
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mortad Lawrence Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mortad Lawrence   Mortad Lawrence EmptyVas. Jan. 23, 2011 8:08 am

Először is, szia.
Másodszor, a jellem leírásába nem kötök bele, ha ilyen a karakter, hát ilyen Smile Legalább nem átlagos.

Viszont a történeted kissé zagyva. Mondjuk, nézzük rögtön az elejét. Még meg sem született (legalábbis nem említed) de az anyja már meghalt. Ehelyett, leírhatnád, mondjuk, hogy itt és ott született, persze egy kicsit színesebben. De rögtön itt van egy kis problémám. Azt írod mugli születésű, de rögtön úgy kezdődik a sztori, hogy varázsseprű gyáruk volt. Láttam a végén valami kis utalást erre, de homályos, zavaros, és ott már nagyon belekeveredtél az igeidőkbe.

Ehhez lenne egy tanácsom. Próbálj múltban írni, elbeszélésként, ez és ez TÖRTÉNT, már lezárult. Úgy könnyebb, érthetőbb lesz, amit mondani akarsz.

Másrészt, kik ezek a boszorkányok? Végig határozott névelőt használsz előttük, mintha elmagyaráztad volna kik, mik ők. Megtetted és csak én siklottam át fölötte, vagy ez a logikai lépés kimaradt?

Nekem, úgy tűnik, ezzel a történettel, egy másik fiktív világba helyezted a szereplődet, ami helyenként egybecsend a Rowling által létrehozottal meg persze azzal amivel mi játszunk itt az oldalon. (Példának okáért, ez a nagy bátorság kell egy seprű megüléséhez. Az eredeti Hps sztoriban egyedül Hermione ódzkodott a repüléstől, mindenki másnak halál természetes volt, és ezt a hagyományt követi az oldal története is. Hacsak nincs a karakternek tériszonya, akkor nem veszélyes, annyira, a seprű lovaglás. Ha meg a teszteletlen és kiszámíthatatlan reakciókra érted... Hát akkor azt írd le. Nem vagy Örkény, hogy mindent az olvasó fantáziájára bízz. Smile )

Próbáld, egy kicsit átfogalmazni. Néhány segítség, és akkor befejezem a kötözködést.
1. Tisztázd a családi viszonyokat.
2. Kik ezek a boszorkányok és mit csinálnak és milyen a viszonyuk.
3. A kinézete. A 13 éves, akkor eléggé kimagasló jelenség a százhetven centijével. És abban a korban még gyerek, tehát elég muris ha felnőttként próbál öltözködni.

Nah, azt hiszem ennyi, és bocs, a kötekedés miatt, de ha belegondolsz, látni fogod, ja, tényleg, így is meg lehet ezt írni, és akkor mindenki érteni fogja. Mert veled nem az a baj, hogy nem tudod mit írsz, hanem kihagyod a logikai lépcsőfokokat, mert úgy gondolod az másnak is egyértelmű. Írj úgy, mintha mindenki az alapokról kezdené, és gőzük nem lenne, róla ki is ez a gyerek, és mi a halált keres itt. Meséltesd el vele a történetét, mintha egy új barátjának sztorizgatna, vagy épp egy kihallgatáson ülne...

Sok sikert!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mortad Lawrence Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mortad Lawrence   Mortad Lawrence Empty

Vissza az elejére Go down
 
Mortad Lawrence
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Általános :: Előtörténetek-
Ugrás: