Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapYoshitsune Narakiho EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Yoshitsune Narakiho Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Yoshitsune Narakiho EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Yoshitsune Narakiho EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Yoshitsune Narakiho EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Yoshitsune Narakiho EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Yoshitsune Narakiho EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Yoshitsune Narakiho EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Yoshitsune Narakiho EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Yoshitsune Narakiho EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Yoshitsune Narakiho EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Yoshitsune Narakiho Vote_lcapYoshitsune Narakiho Voting_barYoshitsune Narakiho Vote_rcap 
Kim Kaguya
Yoshitsune Narakiho Vote_lcapYoshitsune Narakiho Voting_barYoshitsune Narakiho Vote_rcap 
Ted Forrester
Yoshitsune Narakiho Vote_lcapYoshitsune Narakiho Voting_barYoshitsune Narakiho Vote_rcap 
James Miller
Yoshitsune Narakiho Vote_lcapYoshitsune Narakiho Voting_barYoshitsune Narakiho Vote_rcap 
William Quentin Watson
Yoshitsune Narakiho Vote_lcapYoshitsune Narakiho Voting_barYoshitsune Narakiho Vote_rcap 
Sindy Logan
Yoshitsune Narakiho Vote_lcapYoshitsune Narakiho Voting_barYoshitsune Narakiho Vote_rcap 
Hannah McDowal
Yoshitsune Narakiho Vote_lcapYoshitsune Narakiho Voting_barYoshitsune Narakiho Vote_rcap 
Chris Martines
Yoshitsune Narakiho Vote_lcapYoshitsune Narakiho Voting_barYoshitsune Narakiho Vote_rcap 
Solaria Luthia
Yoshitsune Narakiho Vote_lcapYoshitsune Narakiho Voting_barYoshitsune Narakiho Vote_rcap 
Daniel Reed
Yoshitsune Narakiho Vote_lcapYoshitsune Narakiho Voting_barYoshitsune Narakiho Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Yoshitsune Narakiho

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Yoshitsune Narakiho
Diák- Famine
Diák- Famine
Yoshitsune Narakiho


Férfi Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 10

Yoshitsune Narakiho Empty
TémanyitásTárgy: Yoshitsune Narakiho   Yoshitsune Narakiho EmptyPént. Jan. 21, 2011 9:34 am

Yoshitsune Narakiho

Kor: 15
Ház: Famine
Évfolyam: Második
Származás: Félvér (anyja mágus, apja mugli)
Születési hely: Tokió
Lakhely: Tokió / időlegesen Anglia

Történet:

- Yoshi, Yoshi hol vagy már? Indulni kéne, el fogunk késni. – hallottam már messziről nővérem kiabálását, de nem törődtem vele. A szobámban voltam éppen, az ablak nyitva, a ház mellett álló nagy gesztenyefa ágai csábítóan lengedeztek a szélben. Meg is ragadtam az alkalmat és egy lendületes vetődéssel már a fa ágáról lógtam le. Felhúztam magam, és a tetőszint felé feljebb másztam a fán. Ki volt zárva még a lehetőség is hogy családi nagy gyűlésre kelljen mennem. Azt nem nekem találták ki. A fáról visszalendültem a tetőre, és elfeküdtem ott. Biztos voltam benne hogy nővérem, pár perc hiába való kutatás után fel fogja adni, hogy magával rángasson. Igazam is lett, mert tompán hallottam, ahogy kimegy és becsukja az ajtómat és közli a szüleimmel hogy jómagam eltűntem. Még apa tett pár meddő kísérletet, a nevemet ismételgette, de aztán lemondóan sóhajtott, és elindultak. Nélkülem, én pedig a tetőn napozva elgondolkodtam.
15 éves vagyok, és már most kallódok a nagyvilágba. Nem lesz ez így jó. Amikor megszülettem 1995-ben, nem voltam újdonság, hiszen ott volt már a nővérem, aki elvette az újdonság erejét. Jó gyerekkorom volt, szerettek a szüleim, és a nővéremmel, Ayakaával is jól kijöttem. Kiskoromban sokat játszottunk együtt, és szép emlékeim vannak a kirándulásainkról is, szóval semmi okom nem lehetett panaszra. A gondok onnantól jöttek, amikor Ayakának barátja lett, és eljárt itthonról, és nem értettem, hogy ő miért, mehet én meg miért nem. Így hát lázadozni kezdtem a szülői rend iránt, és rendszerint elcsászkáltam, vigyázva, hogy még véletlen se keveredjek jó bandába. Persze azért mindig tartottam magam egy általam meghúzott mércémhez nem ittam, és nem drogoztam, de a cigizés bejött az életembe. De nem bánom annyira, nem akarok leszokni róla. Maximum pár évvel korábban halok meg mint kellene. Szóval elég hamar mindennaposak lettek a veszekedések, és a büntetésbe vágások. Szobafogság, ennek-annak a hiánya, bizonyos ideig, semmit nem fogott. Annyi eredménye lett csak hogy eltávolodtam a szüleimtől és a nővéremtől, és kezdtem megismerkedni a ma is a ház mellett álló gesztenyefával. Gyakorta megcsináltam hogy azon keresztül másztam ki. Nem volt nehéz, mert félig meddig mugli családom volt, szóval anyám volt a boszorkány, apa meg a mugli, és így viszonylag mugli környezetben nőttem fel egy nagy kertes házban. Szóval jól állok a modern technikával is, meg a varázslattal is. Anya tanítgatta nekem a varázslást, és pár apróbb átok meg ilyesmik mennek is. De általában a mugli dolgokat is szeretni szoktam. Mondjuk az internetet nagyon jó dolognak tartom, és elég sokat babrálok vele. Aztán amikor eljött az ideje, felvettem egy mágusképzőbe, de az nem volt eléggé színvonalas szüleim szerint. Így kerültünk ide Tokióból, a mágusképző miatt átmenetileg, meg persze apa munkája miatt jöttünk ide. Szóval hosszú távon van házbérlésük, de átalakította anya, hogy olyan legyen mintha az otthoni háza lennénk, így lehet hogy a gesztenyefa is megvan. Persze a fazon, aki kiadta nekünk a házat ebből mit sem lát. A mágia csodás világa, amit mindig is imádta, de inkább csak nézni és látni hogy mások művelik. Így kerültem egy angliai mágusképzőbe a Wilianba. Felemásan fogadtam a hírt, hogy oda kell járnom, de sokat nem tudtam tenni ellene, akaratom ellenére is odaküldtek. De nem baj, megígértem anyáméknak hogy jó leszek, meg minden, aztán elutaztam. Persze, eszem ágában sem volt jónak lenni.


Kinézet
Hát csinosnak tartottam magam mindig is. Magas, nyúlánk alakom van ( 175 cm körül), rövid barna hajam, és szemem. Hajam mostanában felzselézem, és a „tarajam”, ami nem olyan nagy, bordó lett, vagyis nem olyan feltűnő messziről. Szemem tök átlagos barna, azon nincs mit ragoznom. Fülemben egy patkó alakú fülbevaló lóg, nyakamban pedig egy kék gyöngy. Ez nővérem ajándéka, igazgyöngy, amit elvarázsolt nekem kékre. Szeretem a farmereket minden színben, és a laza egyedi dolgokat. Sokszor három különféle ruhadarabból csinálok egyet. Szeretem a változatosságot, de rosszul vagyok a szűk, szoros dolgoktól, így nálam szóba sem jöhet az öltöny és a nyakkendő. Egy nonfiguratív tetoválást viselek a testemen, erről a szüleim sem tudnak. A hasamon, kicsit jobb oldalt, nem nagy de mutatós. És sokak véleményétől eltérően nem is lányos. Általában követem a divatot, de mint említettem a szűk dolgok kerüljenek el.

Jellem

Nehéz kérdés. De leginkább pimasznak mondanám magam, és lázadónak a természet, és minden szabály ellen. Alapvetően nem mondanám magam olyan rossznak, kis nyomás hatására megcsinálom amit kérnek tőlem, de szeretek nyelvelni és feleselni korra és nemre való tekintet nélkül. A tanulmányaimat azért nem hanyagolom el, nagyra törő terveim vannak az életben, és nem mondom hogy egy kicsit nem vagyok számító. Szeretem ha az történik amit én szeretnék, és hajlamos vagyok morgolódni, és bosszankodni ha nem az van amit elterveztem. Rövid távon gondolkozom általában, két hétnél előrébb nem tervezek, mert sosem tudom mit hoz a sors. Ha valamit elkezdek, azt általában be is fejezem, előbb vagy utóbb, bár általában inkább utóbb. Nem szeretek összecsapni semmit, így az öltözködéstől kezdve a beadandó dolgokig, mindig sok időt töltök a külalakkal és a tartalommal. Végül is, én egyéniségnek szeretnék tűnni, nem divatmajomnak. Kedvesnek éppen nem vagyok mondható, de megállok csevegni bárkivel. Max ha nem szimpatikus, akkor kevésbé vagyok közlékeny, személyfüggő hogy kire hogyan reagálok. Nagyon kevés barátom van, ennek ellenére szinte mindig társaságban vagyok, még ha csak csendben ülök is, de ott vagyok, és nem lehet nem észrevenni.

Pálca
10 hüvelykes magyal, unikornisfarokszőrrel

Állatom egy apró kígyó ami mindig mindenhova velem jön. Shába a neve és kockás tigris pitonnak készült, csak nem nőtt meg, hanem folyton rajtam tekereg. Anyámék szerint mérges, de engem eddig egyszer sem harapott meg, pedig volt már úgy hogy ide oda tekergettem szegényt.

Elemi mágia
Ezernyi Arc mágiaforma (Metamorfmágia)
A karakter képes változtatni külsejét, akár mások teljes alakját felvenni fizikailag, és képes leutánozni mozdulatokat, hangokat.
Vissza az elejére Go down
Brandon Davis
Felnőtt
Felnőtt
Brandon Davis


Férfi Kor : 34
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 84
Tallérok : 2
Pontok : 0

Yoshitsune Narakiho Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yoshitsune Narakiho   Yoshitsune Narakiho EmptyPént. Jan. 21, 2011 10:18 am

Elfogadva. (Sandra voltam egyébként.)
Vissza az elejére Go down
 
Yoshitsune Narakiho
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Általános :: Előtörténetek-
Ugrás: