Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapContreras ház EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Contreras ház Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Contreras ház EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Contreras ház EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Contreras ház EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Contreras ház EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Contreras ház EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Contreras ház EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Contreras ház EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Contreras ház EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Contreras ház EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Contreras ház Vote_lcapContreras ház Voting_barContreras ház Vote_rcap 
Kim Kaguya
Contreras ház Vote_lcapContreras ház Voting_barContreras ház Vote_rcap 
Ted Forrester
Contreras ház Vote_lcapContreras ház Voting_barContreras ház Vote_rcap 
James Miller
Contreras ház Vote_lcapContreras ház Voting_barContreras ház Vote_rcap 
William Quentin Watson
Contreras ház Vote_lcapContreras ház Voting_barContreras ház Vote_rcap 
Sindy Logan
Contreras ház Vote_lcapContreras ház Voting_barContreras ház Vote_rcap 
Hannah McDowal
Contreras ház Vote_lcapContreras ház Voting_barContreras ház Vote_rcap 
Chris Martines
Contreras ház Vote_lcapContreras ház Voting_barContreras ház Vote_rcap 
Solaria Luthia
Contreras ház Vote_lcapContreras ház Voting_barContreras ház Vote_rcap 
Daniel Reed
Contreras ház Vote_lcapContreras ház Voting_barContreras ház Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Contreras ház

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Contreras ház Empty
TémanyitásTárgy: Contreras ház   Contreras ház EmptyVas. Jan. 16, 2011 11:45 am

Halálfaló létemre egész otthonos kis házam van. Külsőleg nem valami, mert nem akarok túl nagy felkeltést kelteni. Ahogy belépünk az ajtón egy folyóson termünk. Folyosó mind két oldalán két-két szoba található. Illetve a folyosó végén a hálószoba. Egyhangú sötét színűre vannak festve a falak. A nappali, az ebédlő és a fürdőszoba sötét zöldre van festve. A vendég szoba már sötét kék színben pompázik. De a hálószoba a ház csúcs pontja. Fekete falak, hatalmas francia ágy, selyem lepedővel. Egyedül élek ebben a hatalmas házban. Csak néha jönnek vendégeim...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Contreras ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Contreras ház   Contreras ház EmptyHétf. Feb. 14, 2011 11:07 am

* Amikor először találkoztam Leilával nem mondható, hogy pozitív benyomást hagyott bennem. Igaz, már akkor is csinosnak találtam, de egyben volt benne valami ellenszenves dolog is. De most az idő valahogy mindent megszépített, és a második találkozásunknál egészen elcsavarta a fejemet. Nem hittem volna, hogy pont Őt fogom felhozni a lakásomba. Nem sok nőt hozok ide, inkább hotelekbe viszem őket, mert nem kell, hogy tudják, hogy hol lakok, mert úgy csak feleslegesen lennék kitéve a zaklatásuknak. De Leila más, valahogy bízok benne, még annak ellenére is, hogy alig ismerem. *
- Csak gyere. * Nem nagyon beszélek útközben, még szerencse, hogy innen nem lakok messze. Kézen fogva haladunk a házam felé. Közben a fejemben fel-le cikáznak a gondolatok, főleg Leila vörös szettjével kapcsolatosan.*
- Igen, garantálok. * Fordulok hozzá mosolyogva, bár nem tudom, hogyan is fogom majd kibírni. Ekkor már a ház elé értünk. Kinyitom az ajtót és előre engedem Leilát. *
- Na, hogy tetszik? * Kérdezek rá pimaszul. *
Vissza az elejére Go down
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Contreras ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Contreras ház   Contreras ház EmptyVas. Feb. 20, 2011 10:03 am

*Elgondolkodva sétálok Seb mellett, hogy megmutassa a házát. Nem is tudom minek mentem bele, hogy eljöjjek, nem kellene, nem helyes. De magamban csak legyintek egyet, hát és akkor? Maximum kitagadnak, ez a legrosszabb ami történhet velem, és a nővérem is megállt a lábán...*
- Megyek *mosolygok rá, csak fogom a kezét, és szinte úgy érzem, hogy elveszik az én pici kezem az övében. Hihetetlen, hogy itt vagyok vele, mikor az első találkozásunkkor olyannyira beégtem előtte.*
- Akkor jó *biccentek, mert akármennyire is vonzódom hozzá, meg kell tartanom egy mércét magamban. Nem lenne túl jó ötlet, az első randin odaadni magam neki. Meg akkor, mi lesz az ok, hogy később is találkozzam vele?*
- Hm... *egyenlőre ennyit mondok, aztán kicsit jobban körülnézek. Tipikusan férfilakás, sehol egy zöld valami vagy egy terítő vagy ilyen kis apróságok.*
- Tetszik *összegzem a mondandómat, miközben Sebre mosolygok, kicsit kihívóan, kicsit félősen. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Contreras ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Contreras ház   Contreras ház EmptyVas. Feb. 20, 2011 10:53 am

* Egyenlőre még csak az előszobában állunk. Leveszem a cipőmet, majd megvárom még Leila is így tesz. Nem vagyok tisztaság mániákus, de azért nem szeretem cipővel bejárni az egész házat. *
- Valóban tetszik? És még alig láttál valamit. * Ismét előveszem sármos mosolyomat. *
- Mire vagy kíváncsi? * Ekkor megfogom a kezét és bekísérem a nappaliba. *
- Nyugodtan foglalj helyet. * Bökök a kanapéra. Közben otthagyom egy percre, még kimegyek a konyhába. Gyorsan felbontok egy vörös bort, két pohárral a kezemben megyek már vissza. Leülök Leila mellé és átnyújtom neki. *
- Lehet, hogy te még ehhez fiatal vagy, de nálam mindent szabad. * Mosolygok rá, majd bele iszok a kezemben lévő boros pohárba. Aztán leteszem a kanapé előtt lévő dohányzó asztalra és kényelmesen elhelyezkedek. *
Vissza az elejére Go down
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Contreras ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Contreras ház   Contreras ház EmptyVas. Feb. 20, 2011 10:58 am

*Az előszoba is tetszik, csak egy kicsit üres. Látszik hogy női kéz nem tett arrébb egy fél porszemet sem, de ne baj.*
- Tetszik, és bízom benned annyira, hogy a nappalid sem csupa rózsaszín csipke* nevetek fel halkan, mivel abszolúte poénnak szánom a dolgot. Nem is nézem ki Sebből, hogy szeretné a rózsaszínt.*
- Sok mindenre, de elsősorban arra, hogy hogyhogy itt van lakásod? Nincs ez egy kicsit ismert helyen, ahhoz képest hogy... halálfaló vagy? *mondom ki végül is, majd mikor visszatér elveszem az egyik poharat, és beleiszok a borba. Nem szokatlan, otthon is sokszor kellett, ilyen ünnepi díszvacsorák alkalmával innom.*
- Mindent? Hm... *nyalom meg a pohár szélét kihívóan, aztán leteszem az asztalra.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Contreras ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Contreras ház   Contreras ház EmptyVas. Feb. 20, 2011 11:20 am

* Mivel nem rajongok a rózsaszín színért, így pontosan eltalálta. Igaz, erre nem volt túl nehéz rájönni, csak rám kell néznie és már tudja is, hogy mik a kedvenc színeim. *
- Kis boszorkány. Eltaláltad. * Nevetem el halkan magam és csak figyelem, hogy mit is mond.*
- Attól, hogy halálfaló vagyok nem fogok bujkálni. Én is ugyanolyan életet élek, mint bárki. Csak nekem más a munkám. * Közben pillantok Leilára és folytatom tovább. *
- Meg ki gondolná, hogy egy halálfaló itt lakik? Számomra ez a legjobb álca. * Mosolyodok el ismét. Amit Leila hoz ki belőlem az valami félelmetes, mert nem szokásom ennyit mosolyogni. De nem bírom, ki hogy komoly arccal nézzem. *
- Igen. Ez olyan meglepő? * Annyira közel megyek hozzá, amennyire csak lehet. Imádom a kihívó viselkedését. De már alig tudom magam vissza tartani. *
- Mit szólnál, ha ma nálam aludnál? * Súgom halkan a fülébe, közben elkezdem csókolgatni a nyakát. *
Vissza az elejére Go down
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Contreras ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Contreras ház   Contreras ház EmptyVas. Feb. 20, 2011 11:33 am

*Elvigyorodom, miközben válaszolok.*
- A boszorkányt aláírom, elvégre annak tanulok *nézek kék szemeimmel Seb sötét szemeibe, egyszerűen tetszik. Meglep azzal a kijelentéssel, hogy nem bujkál.*
- Ez érdekes hozzáállás, de én örülök neki. Legalább nem a világ végén laksz *jegyzem meg végül, mivel nem mennék semmire azzal, ha elkezdenék aggodalmaskodni hogy mi lesz ha egyszer valaki rátalál.*
- Mondassz valamit. Az emberek csak éppen azt nem veszik észre, ami az orruk előtt van *ezzel sajnos egyet kell értenem, mert így van. Elnézem Seb mosolyát, és ha mosolyog, akkor eszembe se jutna, hogy esetleg halálfaló. Olyan más így, sokkal emberibb, és természetesebb.*
- Az alvás része rendben van *villantom rá a tekintetem, és ahogy a nyakam kezdi el csókolgatni, felnyögök. Hiába, nah érzékeny területre tévedt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Contreras ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Contreras ház   Contreras ház EmptyVas. Feb. 20, 2011 11:45 am

* Csodálom, hogy végre találtam egy olyan lányt, aki nem egyből az ágyamba akar bújni. Talán meg is szeretne ismerni és nem csak az érdekli milyen vagyok az ágyban. De remélem odáig is eljutunk, de nem ma. Van időm, tudok rá várni ha kell. *
- Van valami csábító bűbájod is? Mert ha igen, akkor nálam nagyon is bevált. * Ismét halkan nevetek fel. Mindig is szókimondó voltam és most sincs másképp. *
- Még nem ott. De ki tudja, hogy mi lesz a vége. * Mert sosem tudhatom, hogy mikor jön el az idő, amikor költözöm kell, bizonyos okok miatt. *
- De nyugodj meg, téged még a világ végére is magammal vinnélek. * És csak mosolygok, mivel mást nem nagyon tudok csinálni. Felveszem a dohányzó asztalról a poharamat és kiürítem. Így már az üres poharat teszem le az asztalra. *
- Ígérem csak alvás lesz. * Ismét suttogom a fülébe. Valamit biztos, hogy jól csinálok, ha már Leila felnyög. De még pár nyakra adott csók és abba hagyom, mert lehet hogy aztán már nem tudom magamnak parancsolni. Felkelek eddigi helyemről.*
- Nem tudom, hogy te hogy vagy vele, de én már elálmosodtam. * Nyújtom felé a kezemet, hogy felsegítsem. Reménykedve abban, hogy velem fog tartani a hálószobába.*
Vissza az elejére Go down
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Contreras ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Contreras ház   Contreras ház EmptyVas. Feb. 20, 2011 11:54 am

*Ritka az ilyan pasi aki ennyire bejön, és nem csak a kinézete alapján, hanem viselkedésben is. Igazi főnyeremény, nem bánnám, ha sikerülne úgy alakítani a dolgokat hogy huzamosabb ideig vele maradjak. El tudnám képzelni.*
- Nincsen, ez csupán szerény személyiségem hatása lehet *kuncogok fel, mivel nem mindent csinálok direkt, csak az erőteljesebb, kihívóbb kis dolgokat. De amúgy nem vagyok egy nagy csábító, nem tehetek róla, hogy a természet kellő domborulatokkal ajándékozott meg, már most 16 éves koromban.*
- Odáig ne szaladj ha lehet *mosolygok, mert egyáltalán nem szeretném ha bárhova is szaladna.*
- Akkor jó, megnyugodtam, mindig is szerettem volna tudni, mi van a világ végén *jegyzem meg, mivel egy világ körüli útra nagyon szívesen elmennék, de ugye az aranyvér átka, nem engedi.*
- Rendben van *bízom meg a szavában, hogy csak alvás lesz. Furcsa, de mintha tudnám, hogy úgyis be fogja tartani.*
- Igen, egy kicsit tényleg álmos lettem *hörpintem ki a bort, és az üres poharat teszem az asztalra, aztán hagyom magam felsegíteni, és a háló felé vezetni.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Contreras ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Contreras ház   Contreras ház EmptyVas. Feb. 20, 2011 12:04 pm

* Már nem is válaszolok. Mivel nagyon nem tudok mit mondani. Csak mosolygok, minden kijelentésére. Majd kézen fogva vezetem el a hálóig. Szép lassan nyítom ki az ajtót. Ahol felcsapom a villanyt. Nincs rendes világítás, csak amolyan hangulatvilágítással van felszerelve ez a szoba. Sosem szerettem az erős fényeket, így sokkal meghittem. Persze a fekete falak is közre játszanak. *
- Na és erről mi a véleményed? * Kíváncsi vagyok, hogy mit is tud mondani erre. Majd lassan odasétálok az ágyhoz és leülök a szélére, hagyom, hagy nézelődjön, ha szeretne. *
- Tudod van egy kis baj... * Pár másodpercig elhallgatok, majd újra megszólalok. *
- Sosem szerettem ruhában aludni és ez alatt a pizsamát is értem. De ha téged nagyon zavarna, akkor felveszek valamit. * Huncutul elmosolyodok saját kijelentésemen. És csak remélni tudom, hogy nem fog Leila ezek után ordibálva kirohanni a szobából. *
Vissza az elejére Go down
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Contreras ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Contreras ház   Contreras ház EmptyHétf. Feb. 21, 2011 10:49 am

*Itt azt hiszem már nem is kellenek szavak. Csendesen haladok mögötte a szoba felé, és fejemben máris ezer elképzelés száguld, az ágy méretét illetően, a szoba falát illetően, és úgy összességébe véve. Belépek a hangulatos helységbe, és lenyűgöz, milyen egyszerű és mégis gyönyörű. Kicsit ugyan darkos a falak miatt, de a világítással együtt, inkább hangulatos, mintsem ijesztő lenne.*
- Hm, nekem nagyon bejövős *mosolyodom el az ágyon üldögélő férfire pillantva, aztán lassan körbejárom a szobát, nem nyúlva semmihez csak megnézve mindent alaposan*
- Baj? Mi baj lenne? *kérdezek vissza, de mikor Sebastiano kifejti mi is az a baj, elnevetem magam. Ha csak ennyi akkor igazán segíthetünk rajta.*
- Ne zavartasd magad, miattam, nem fogok megsértődni ha meztelenül alszol *jegyzem meg, és ennek jeléül leveszem magamról a felsőmet, hiszen bebújni készülünk az ágyba. Beszélgetni ott is tudunk. Ezek után, lassacskán kitornászom magam a gatyámból is, és bugyi+melltartóban állok Seb előtt, vörösben természetesen. Még a melltartóm le fogom venni, de mást nem.*
- Ha nem bánod, én bugyiban aludnék, általában abban szoktam otthon is *pillantok a férfire, miközben közelebb sétálok az ágyhoz, és leülök mellé.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Contreras ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Contreras ház   Contreras ház EmptyHétf. Feb. 21, 2011 11:06 am

* Ahogy többet beszélek Leilával egyre jobban megismerem, hogy milyen valójában. Ami nagyon is tetszik. Nem gondoltam volna, hogy nem szégyenlős. De ami azt illeti tetszik a stílusa. Végül is tökéletes teste van, gondolom minden pasi csorgatja utána a nyálát. Meg hát miért is lenne előttem szégyenlős? Olyant nem tud mutatni nekem, amit még nem láttam. *
- Legyen úgy. Igazából nem nagyon szoktam magam zavartatni. * Mikor Leila elkezd vetkőzni szemeim nagyra nyílnak, mert mindenre számítottam, csak erre nem. De ez a látvány, nem minden napi. Remélem nem zavarja, hogy így nézem. Lassan én is elkezdek vetkőzni, mikor már fehérneműben áll előttem. De én mindent levetek és amikor már tényleg nincs rajtam semmi, Leila úgy ül oda mellém. Még egy jel, most már biztos vagyok benne, hogy nem szégyenlős fajta. *
- Persze, hogy nem bánom. * Siklik végig a szeme rajtam. Majd bele bújok az ágyba. Megvárom még Ő is így tesz és felé fordulok. *
- Tudod nagyon nehéz magamon uralkodni. De azt hiszem valahogy ki kell bírnom. * Halkan suttogom. Közben feljebb húzom a takarót és betakarom vele Leilát. *
- És most? * Kérdezek rá. A takaró alatt érzem testének melegségét. Úgy tartom vissza magam, hogy nehogy valami olyant csináljak, amit még később esetleg megbánnék, vagy megbánnánk. *
Vissza az elejére Go down
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Contreras ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Contreras ház   Contreras ház EmptyKedd Feb. 22, 2011 3:53 am

*Nem mindennapi pasi, az már biztos. A levetett ruháimat egy kupacba hordom össze, hozzátéve még a zoknimat is, hogy reggel ne kelljen keresgélnem össze vissza hogy mit hova tettem.*
- Öhm, akkor jó *mosolyodom el, enyhén zavarba jőve, mikor látom, hogy milyen szemeket mereget rám. Azért annyira nincs jó alakom, hogy kiessenek a szemei a helyéről, de ahogy elnézem, nem lehet olyan rossz látvány. ÉS ekkor ő is elkezd vetkőzni, csodálattal pillantok a szépen kidolgozott testre, mely minden porcikájában arányosnak hat. Mikor az alsóneműt veszi le, kissé félrepillantok, azért én erkölcsös lány vagyok. Vagyis, többnyire az vagyok. Bebújok mellé az ágyba, és felé fordulva helyezkedek el.*
- Nagyon nehéz neked ellenállni, de attól tartok muszáj lesz *vigyorodom el, mivel tényleg nehéz, de első alkalommal akkor sem.*
- És most nem tudom, beszélgessünk, vagy aludjunk? *érdeklődöm, bár már lassan éjszaka közepe van, közelebb a hajnalhoz, mégsem vagyok igazán álmos. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Contreras ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Contreras ház   Contreras ház EmptyKedd Feb. 22, 2011 9:18 am

* Csak az ágyban fekszek, pár centi távolságra tőle, de egyenlőre kibírom, hogy még hozzá sem érek. A legtöbb lányt, akit még arra sem méltattam, hogy felhozzam ide, azokat csak szállodába vittem. És azoknak már rég neki estem, de Leila valahogy különleges és csak remélni tudom, hogy rá megérni várni. *
- Csak pár szót utálok az életemben. És köztük van a muszáj szó is. * Ismét nevetem el magam, de már kínomban, mert nem tudok mit tenni. Ezen csak nevetni tudok, hogy itt fekszik az ágyamban és majdnem meztelenül és én megígértem neki, hogy csak alvás lesz. Legszívesebben most a fejemet a falba verném.*
- Hát hmmm... ilyent tőlem kérdezni? * Ismét csak pillantok rá, de a takaró mindent eltakar, így semmi élvezet nem jut nekem. *
- Tudom, hogy én vagyok a házigazda és nekem kéne megmondani. De te vagy a vendégem és ebben az esetben megengedem neked, hogy te döntsél. * Ismét csak rábízom a döntést. És egyre közelebb megyek hozzá és csak nézem és nézem az ágyamban fekvő lányt. Közben mutató ujjam a lány vállán le és fel siklik.*
Vissza az elejére Go down
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Contreras ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Contreras ház   Contreras ház EmptyCsüt. Márc. 10, 2011 4:54 am

*Az ágyban szemezünk, csak figyelem a férfit, miközben arra gondolok, hogy mennyire közel állok ahhoz, hogy kihozzam a nyugalmából. Tudom, hogy ha akarnám, rá tudnám bírni hogy megtegye azt, amit szeretne, illetve ahogy elnézem, nem nagyon kellene kérnem sem.*
- Azt is túl kell élni, amit nem szeret az ember. Én se szeretem, de néha, sajnos meg kell állni dolgokat *mosolyodom el, és lassan elfészkelődöm, lassan aludni is kellene valamikor, valamennyit.*
- Tudom, hogy hülye kérdés volt, de ha nem tudsz jobbat mondani akkor aludjunk *nevetek rá pajkosan, tudom hogy tudna jobbat, de azt meg még nem akarom. A hangsúly a mégen van.*
- Ha ezt fogod csinálni, egyikünk sem lesz reggel kipihent *borzongok meg, hiszen kellemesen csiklandoz az érintése, nem bánnám ha folytatná még egy jó ideig. Kezemmel átnyúlok a takaró alatt, és a mellkasát simítom meg, tetszik hogy ilyen szépen kidolgozott, nem túl izmos, de kellően férfias jelenség.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Contreras ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Contreras ház   Contreras ház EmptySzer. Márc. 23, 2011 8:33 am

* Lassan a kínok kínját élem meg. Mivel itt fekszik mellettem egy ilyen csodálatos nő és nem lehet az enyém. Remélem még nem sok kell, hogy beadja a derekát. De ha kell, akkor várok rá. Valahogy tetszik az benne, hogy Ő nem olyan mint a többi, érte meg kell szenvedni. Mindig is szeretettem az ilyen nőket, csak sajnos kevéssel találkoztam még eddig. *
- Igazad van. * Helyeslően bólogatok. Pedig most tudnék mást is csinálni vele, mint hogy csak beszélgessünk. De csak várok és várok. Talán reggelre bele halok ebbe a nagy szenvedésbe. *
- Valahogy egyáltalán nincs kedvem aludni. * Huncutul elmosolyodok. Persze az alvás helyett sok mindent tudnék felajánlani neki, bár nem tudom, hogy tetszene-e neki az ötlet. *
- Reggelre? Sietsz valahova? Reméltem, hogy együtt töltsük a holnapi napot is. *Persze, ha nem akarja, akkor nem erőltetem rá a dolgot, bár jó lenne. Egyszer csak azt veszem észre, hogy Leila keze a hasamon van. Kicsit meglepett, hogy közeledik felém. De nagyon is tetszik.*
- Csak szólok, ha ezt csinálok, akkor ennek nem lesz jó vége. * Valahogy minden egyes érintse izgató és ha tovább csinálja, akkor nem fogom kibírni, hogy ne teperjem le. *
Vissza az elejére Go down
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Contreras ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Contreras ház   Contreras ház EmptyCsüt. Márc. 24, 2011 8:21 am

*Csábos mosolyt villantok meg, miközben gyönyörködöm Sebastianoba, igazán beleillik az ágyneműbe, és a szoba is passzol hozzá, azt hiszem valami ilyesmit vártam tőle. Az alvásra csak gonoszan elmosolyodom, és közelebb húzódom hozzá, egyik kezemmel a nyakát cirógatom, lesz itt még aljas cél, és utálni is fog érte abban biztos vagyok. Bár, szerintem tuti nem fog rá emlékezni.*
- Hát, be kellene esnem suliba is, mielőtt híre megy, hogy kivel lógok *mosolygom, mert a szüleim lehet hogy helyből kitagadnának, ha megtudnék.*
- Jó lenne, tényleg, de legközelebb holnap délután vagyok szabad, akkor megint lejöhetek hozzád ha akarod *jegyzem meg, tanulni úgysem akarok holnap, minek, a vizsga úgysem nehéz, pikk-pakk átmegyek rajta.*
- Akkor nem csinálom, viszont az a helyzet hogy most már tényleg aludni kellene, és melletted nem hiszem hogy fogok tudni, így kérlek, bocsáss meg nekem azért amit tenni fogok *szavalok kissé talán szertartásosan is, ajkaimon mosollyal. Felemelkedek egy kicsit, és a férfi fölé hajolva megcsókolom, lágyan de mélyen és érzelmesen, jobb kezem elkalandozik a nyakán, és a hüvelyk és mutató ujjam V alakban helyezem el a nyakán, a torkánál, majd kissé megszorítom, egy pillanatra leállítva a keringést, de semmi kárt nem okozva. Ez azonnali eszméletvesztéssel jár, még régebben anyám tanította ezt a trükkököt, pont az ilyen helyzetekre. Végigsimítok a férfi eszméletlen arcán, és mosolyogva súgom neki, bár tudom, már nem hallja, illetve nem valószínű.*
- Tudom hogy utálni fogsz, de kérlek értsd meg miért tettem *hajolok még oda egy csókra, és aztán kimászok az ágyból, összekeresem a ruhám, felöltözök, majd szépen csendben távozok, gondosan betakarva Sebet, hogyne fázzon meg még véletlen sem. Halkan kilépek a lakásból, és sietős léptekkel indulok vissza az iskola felé, hogy holnap délután egy kérdésekkel teli Sebastiano várjon rám.*

//Köszike, és bocsi ^^//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Contreras ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Contreras ház   Contreras ház Empty

Vissza az elejére Go down
 
Contreras ház
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: Lakónegyed-
Ugrás: