Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapRém-rom EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Rém-rom Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Rém-rom EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Rém-rom EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Rém-rom EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Rém-rom EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Rém-rom EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Rém-rom EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Rém-rom EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Rém-rom EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Rém-rom EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Rém-rom Vote_lcapRém-rom Voting_barRém-rom Vote_rcap 
Kim Kaguya
Rém-rom Vote_lcapRém-rom Voting_barRém-rom Vote_rcap 
Ted Forrester
Rém-rom Vote_lcapRém-rom Voting_barRém-rom Vote_rcap 
James Miller
Rém-rom Vote_lcapRém-rom Voting_barRém-rom Vote_rcap 
William Quentin Watson
Rém-rom Vote_lcapRém-rom Voting_barRém-rom Vote_rcap 
Sindy Logan
Rém-rom Vote_lcapRém-rom Voting_barRém-rom Vote_rcap 
Hannah McDowal
Rém-rom Vote_lcapRém-rom Voting_barRém-rom Vote_rcap 
Chris Martines
Rém-rom Vote_lcapRém-rom Voting_barRém-rom Vote_rcap 
Solaria Luthia
Rém-rom Vote_lcapRém-rom Voting_barRém-rom Vote_rcap 
Daniel Reed
Rém-rom Vote_lcapRém-rom Voting_barRém-rom Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Rém-rom

Go down 
+5
Mason D. Hill
Remus Lupin
James Miller
Steve Morgan
Rickardo Portman
9 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Rickardo Portman
Hell City
Hell City
Rickardo Portman


Kor : 50
Hozzászólások száma : 48
Tallérok : 1
Pontok : 0

Rém-rom Empty
TémanyitásTárgy: Rém-rom   Rém-rom EmptyPént. Dec. 24, 2010 8:43 am

Hatalmas, romos épület a tértől nem messze. Valaha talán impozás volt, mára azonban minden szem átsiklik felette. Kapui hatalmas faajtók, melyek talán a legjobb állapotban vannak. A kapura egy kis táblácska van függesztve, megkopott felirattal. A környékbeliek, Rém.romnak nevezték, mert néha megmagyarázhatatlan dolgok történnek, és sokszor, mintha vad kacaj, és zene harsogása jönne a ház alagsorából....
Vissza az elejére Go down
Rickardo Portman
Hell City
Hell City
Rickardo Portman


Kor : 50
Hozzászólások száma : 48
Tallérok : 1
Pontok : 0

Rém-rom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Rém-rom EmptySzer. Dec. 29, 2010 11:26 am

*Viszonylag elegáns ruhákban érkezek, hiszen mint Hell City urának, kötelességem megjelenni a szilveszteri bálon, illetve inkább bulin. Fekete, szürke csíkos nadrágot viselek, egy krémszínű inggel, erre hosszú barna puha kabátot húztam. Nincs félnivalóm, aki itt engem ki akarna rabolni az halál fia. Derekamon elrejtve egy tőr pihen, sétapálcám belsejében pedig kard. Ez régen nagy divat volt, nekem pedig megtetszett a praktikussága miatt. Természetesen a pálcám is itt van, ha már egyszer mágus vagyok. Petra édesem, ma nem jött velem, otthon játszik a kristálygömbjével. Körbepillantok, és meg is pillantom, régi kedves ismerősömet, a hely tulajdonosát Madame Carol de Noire-t. Odalépek hozzá, és beszédbe elegyedem vele. Kis idő után elmegy, arra kérve engem, hogy nyissam meg a bált, mint eddig mindig. Biccentek, és felállok egy asztalra, hogy minden szem rám szegeződjön. Mindenki figyel? Úgy, jól van.*
- Mélyen tisztelt hölgyeim és uraim. Madam de Noire arra kért, hogy a rám ruházott hatalomnál fogva nyissam meg a partyt, amit most meg is teszek. Mindenkinek kellemes szórakozást kívánok, és érjük meg a másnapot! * a taps után, ami mindig követi beszédeimet, lemászok, és a pultostól szerzek magamnak egy pohárka jó minőségű bort. Elvegyülök az emberek között.

//A party megnyitva, mindenki bátran írhat//
Vissza az elejére Go down
Steve Morgan
Kalandor
Kalandor
Steve Morgan


Hozzászólások száma : 9
Tallérok : 0
Pontok : 0

Rém-rom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Rém-rom EmptySzer. Dec. 29, 2010 11:33 am

*Egy ismeretlen figura érkezik meg a maréknyi tömegbe. Fekete szakattas kabátot visel, szintén fekete sáros nadrágot, és egy eléggé elnyűtt, koszos eredetileg barna cipőt. A haja nem igen látszik, mert valami csukjaféleséget visel az illető, talán a kabát kapucnija lehet. Bár amennyi haj kilóg alóla, abból megállapítható, hogy az egész hajkoronája zsíros és koszos. Mindemellett az illető elég erőst bűzt áraszt magából. Tökéletesen beleillik Hell City környezetébe.
A pulthoz megy, majd rácsap az asztalra.*
- Egy kupicával kérek. *Morogja. A csapos elhúzza a száját, de azért kiszolgálja az illetőt, akit nevezzünk nevén, Stevet. Miután megkapta az italt, le is húzza, majd visszamegy elvegyülni a tömegben.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Rém-rom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Rém-rom EmptySzer. Dec. 29, 2010 8:23 pm

*Kíváncsi teremtés vagyok és persze én is, mint sokan mások, hallottam a Szilveszteri partiról. A többiek elég szépen beijedtek, én pedig szokás szerint egy cinkos vigyorral az arcomon fordultam sarkon és indultam el Hell City felé. Fekete nadrág van rajtam, valamint egy kékes-fehéres ing. Próbáltam elegánsan felöltözni, de az nem az én sorom. Kis ideig keresem csak a Rém-rom nevezetű helyet, majd miután megtaláltam, belépek. Körülnézve megállapítom, hogy sehol egy ismerős, szóval próbálok elvegyülni. Először csak a terepet derítem fel, még italt sem kérek. Úgy gondolom, biztosan jó lesz ez a Szilveszter... ha nem jó, akkor pedig élményekkel teli.*
Vissza az elejére Go down
Remus Lupin
Kalandor
Kalandor
Remus Lupin


Hozzászólások száma : 104
Tallérok : 0
Pontok : 0

Rém-rom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Rém-rom EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 2:11 am

*Lehet, hogy Jamesnek nem kellett volna idejönnie. Ki tudja... Mindenesetre egy csuklyás alak lép oda a sráchoz.*
- Hé, öcsibogyó, van egy ajánlatom a számodra... *Kezd bele az idegen férfi, akiről nem tudni, hogy ki lehet az, de elég baljóslatúan néz ki. Az arca nem látszik a csuklyája mögül, ami egyébként fekete színű. Hangja nagyon mély, majdhogynem dörmög.*
- Nos? *Pillant a srácra. Lehet, hogy nem kellene ellent mondani neki, mert a végén még baj lesz belőle.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Rém-rom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Rém-rom EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 2:28 am

*Mit is gondolhattam volna? Múltkor is mikor bementem egy helyre, rögtön letámadtak ilyen emberek... akkor megbántam, de most felkészültebb vagyok. Az alakot végigszemlélgetem -amennyire tudom- aztán felvont szemöldökkel összekulcsolom a karjaim.*
-Mi lenne az? *Meg sem fordult a fejembe, hogy esetleg ellent szeretnék mondani. Stevet közben észreveszem, de csak éppen hogy felvont szemöldökkel figyelem a férfi mozdulatait. Érdekes személy, de hát mit várok ettől a helytől? Visszapillantok a csuklyásra.*
Vissza az elejére Go down
Remus Lupin
Kalandor
Kalandor
Remus Lupin


Hozzászólások száma : 104
Tallérok : 0
Pontok : 0

Rém-rom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Rém-rom EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 2:34 am

*A csuklyás megköszörüli a torkát, majd a hosszú leple alól előkotorja csontos kezét. Mintha tényleg egy csontváz lenne, olyan kézfeje van. Megragadja a fiú ingét, majd egy néptelen sarokba rángatja. Az aszott kéz ellenére elég sok erő van az ismeretlen "férfiben".*
- Van pár... tárgyam, amit el akarok passzolni. Neked tuti lehet szükséged ilyenre. *Ekkor előhúz a köpenye alól egy butykost, amiből különböző üvegcséket húz elő. Egyszarvúszőr, egyszarvúvér, sárkányfogtörmelék, és hasonló illegális dolgok vannak az üvegcsékben.*
- 1000 galleon üvegje. *Morogja.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Rém-rom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Rém-rom EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 2:41 am

-Minek rángat? *Kérdem kicsit dühösen, majd mikor megállunk felvont szemöldökkel hallgatom végig a másik mondandóját. Az üvegcsék nem rosszak, de 1000 galleonért nem biztos, hogy szükségem lesz rá. A végén még túlságosan is megjárom, mint a múltkor.*
-Hm... Mire jók? *Érdeklődöm, az ár kimondása után meg egy "cööhh " hagyja el a számat.* Csak 500 galleon van nálam perpillanat. *Próbálom egy kicsit húzni az ismeretlen embert, de persze csak módjával. Nem akarom, hogy lekéseljenek vagy bármi más.*
Vissza az elejére Go down
Remus Lupin
Kalandor
Kalandor
Remus Lupin


Hozzászólások száma : 104
Tallérok : 0
Pontok : 0

Rém-rom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Rém-rom EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 2:45 am

- Kussolj, hülye. *Sziszegi halkan, hogy csak James hallja. Nem kellene nagy feltűnést kelteniük, ez itt Hell City.*
- Bájitalokat lehet belőlük főzni, még ennyit sem tudsz? Nagyon ritka komponensek. *Magyarázza, mintha valami elmebeteghez beszélni. Minden szót külön kihangsúlyoz.*
- Jó, valamelyiket megkaphatod 500-ért is. *Csak azért mondja, mert hamar meg kellene szabadulnia a cucctól. Nem akar aurorokba botlani.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Rém-rom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Rém-rom EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 2:51 am

-Pff... nem tudom ki a hülye... *Morgom az orrom alatt, úgy hogy szerintem nagyon senki nem hallja meg. Továbbra is összefont karokkal állok a másikkal szemben és mikor az elmondja, hogy mire használhatók ezek a komponensek... kicsit megrángatom a vállam.*
-Adja el olyannak aki tud velük valamit kezdeni. Nekem aztán nem kell. *Ha baj lesz baj lesz, ő akkor sem fogja megvenni az üvegcsék tartalmát.*
Vissza az elejére Go down
Remus Lupin
Kalandor
Kalandor
Remus Lupin


Hozzászólások száma : 104
Tallérok : 0
Pontok : 0

Rém-rom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Rém-rom EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 2:55 am

*A srác megjegyzését nem hallja meg, vagy talán nem akarja meghallani. Ki tudja. Aztán amikor a fiú visszautasítja az ajánlatot, mintha a csukja alól vörös szemek kezdenének világítani. A lény felemeli a karját, majd átfogja James nyakát.*
- Megbánod még, öcsibogyó, hogy nem kötöttél velem üzletet. *Kicsit szorít az ujjain. James égető fájdalmat érezhet a nyakán. Ekkor a lény elengedi, majd csettint egyet, és némi füst keretében eltűnik. James nyakán pedig csak a szorításnyomok vöröslenek.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Rém-rom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Rém-rom EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 3:03 am

*Kicsit levegőért kapkodok, de amúgy teljesen nyugodt maradok.*
-Biztosan nagyon megbánom. *Én még a legutolsó pillanatban is próbálok visszaszólni a lénynek, majd már kezd elvörösödni a fejem. Ebben a pillanatban le is tesznek, én rögtön le is ülök a közelben lévő székre, majd miután visszaállt a lélegzésem, a pulthoz indulok valami innivalóért. Remélhetőleg nem kapok mérget is bele. Egy sima whiskyit kérek, majd avval a kezemben ismét csak szemlélődni kezdek. A nyakamon lévő szorításnyomokat pedig próbálom nem észrevenni.*
Vissza az elejére Go down
Steve Morgan
Kalandor
Kalandor
Steve Morgan


Hozzászólások száma : 9
Tallérok : 0
Pontok : 0

Rém-rom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Rém-rom EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 6:04 am

*Az egyik sarokba húzódva bajmolódik a ruházatával, megszabadult a csuklyájától, így már lehet látni, nem olyan megnyerő arcát. Mintha egy festő elnagyolta volna a vázlatát, az arca túl csontosra sikerült, szemei aprók kiugró szemöldökcsontja alatt, orra formás, bár kicsit kapós, ajkai viszont puhák és nőiesen lágyak. Fekete lucskos,csapzott haja két oldalt arcába lóg, és nem igyekszik tenni ellene. Végigfigyelte az iménti ki jelenetet, és már fente a fogát a fiú vérére. De csak nem sikerült, az aszott kezű alaknak kárt tennie benne. Feláll, és a fiú mellett elsuhanva elé ejt egy kis tégelyt, a hozzáfűzött jótanáccsal.*
- Ha keveset használsz nem fáj, ha sokat, eléget. *azzal kisuhan, az egyik hátsó raktár felé, hogy megcsapoljon valakit, és szárazra szívjon.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Rém-rom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Rém-rom EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 6:51 am

*Elmerengve emelem számhoz az italt, belekortyolok megbizonyosodva róla, hogy ugyan olyan az íze, mint szokott lenni. Kicsit egyedül nézelődöm, tudom előre, hogy nem lesz unalmas ez az egész vagy hogy nem leszek egyedül. Nem sokkal később valaki elsuhan mellettem és csak pár szava marad meg... azt sem értem teljesen.*
-Ezt mire érti? *Kérdezem még mikor talán hallja az az ember. Egy kicsit elindulok abba az irányba, amerre elment, viszont egy pár lépés után inkább megállok és körülnézve nekidőlök a mellettem lévő falnak. Egy doboz cigit húzok ki a zsebemből, rágyújtok.*
Vissza az elejére Go down
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

Rém-rom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Rém-rom EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 7:04 am

-Hiányoztam, kismacska? *Kérdem Jamestől, ráijesztve. Bizony, csak úgy megjelenhetek, és eltűnhetek mindenfelé. Így észrevétlenül ijesztettem rá Jamesre is.*
-Látom jöttél partyzni. Vigyázz, mert errefelé még nálam is sötétebb alakok járkálnak, és egy-egy üzlet könnyen az életedbe kerülhet. Aki az előbb ment el melletted. Vigyázz azzal a fazonnal is. Tényleg vigyázz vele. Amúgy pici James, mi történt veled, amíg nem keserítettem meg az életedet, ahogy csak tudtam? Még mindig az a menő, hogy vámpír akarsz lenni? De el kell hogy szomorítsalak, mert nem nyúlhatok egy Wilianes diákhoz... Szomorú ugye? Hidd el, én is kitépném szívesen a szívedet, és a fejedet is letekerném, de sajnos nem nyúlhatok hozzád. *Mosolygok, gúnyosan, és nekidőlök a falnak.. Rágyújtok egy cigire én is.*
Vissza az elejére Go down
Steve Morgan
Kalandor
Kalandor
Steve Morgan


Hozzászólások száma : 9
Tallérok : 0
Pontok : 0

Rém-rom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Rém-rom EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 7:54 am

*James szavait hallja, de nem jön vissza, nem szolgáltat több magyarázatot, viszont legközelebb egy a pulttól nem messze álló asztalnál tűnik fel ismét. Kezében egy kupát szorongat, erősen alkohol szagot árasztva magából. Maga elé mered, de minden közelében keltett neszre megrezzen, idegesen odapillant, keze néha megremeg a korsón. A fiút figyeli, akit áldozatául választott, de látja, hogy tabu, mert egy másik vámpír is ráhajtott.*
~A pokolba, kell ennek ideripacskodnia... Szépfiú~
*-Magában morog, aztán rendel még egy kört magának. Borongósan nézegeti a társaságot.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Rém-rom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Rém-rom EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 8:05 am

-Jaj, már csak te hiányoztál. Ne mond meg nekem mit csináljak...*Jelentem ki, mikor Mason elém áll. Beleszívok a cigibe, majd elhúzom a számat és félig meddig... a vámpírra fújom a füstöt. Még mindig nem nagyon érdekelnek a fenyegetései, ahogy látszik is rajtam. Egy félmosolyt meresztek.*
-Nem mondod... amúgy sosem akartam vámpír lenni és nem is leszek. Remélem. Akkor... már inkább a halál. *Bármennyire is világmegváltó terveim vannak, nem szeretnék örök életet. Nekem nagyon megfelelnek a dolgok most így, csak ne lenne ennyi ellenségem egy ilyen helyen... na de mindegy, most már vallanom kell a következményeket. Steve megint csak feltűnik az egyik asztalnál, láthatóan arra vetem pillantásom és próbálok még mindig az előző mondatain agyalni... nem értem. Mason pedig hidegen hagy.*
Vissza az elejére Go down
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

Rém-rom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Rém-rom EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 8:11 am

-Hát, ha meg akarsz halni -pontosabban dögölni- mint egy kutya, csak bátran, Miller. De figyelmeztetlek, ez a fickó veszélyes. Nagyon. *Komolyan beszélek. A füst engem nem zavar.*
-Ó, nem akartál? Pedig gondolkodtál azon, hogy az legyél. Tudom, mert mikor megitattam veled a vérem, tudtam olvasni a gondolataidból, szóval nekem ne hazudj. Ez lényegtelen. *Ekkor Steve felé fordulok.*
-Héj haver, mit kolbászolsz ott, gyere ide hozzánk! Ne legyél már ott ilyen szép napon, hisz' január elsején leszek 350! *Vigyorodok el, és idecsalogatom. Persze én még itt maradok, nem hagyhatom ezzel a vámpírral együtt Jamest, még a végén kinyiffantja. Azt meg én akarom, és nem engedem át másnak.*


A hozzászólást Mason D. Hill összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Dec. 30, 2010 8:58 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Rickardo Portman
Hell City
Hell City
Rickardo Portman


Kor : 50
Hozzászólások száma : 48
Tallérok : 1
Pontok : 0

Rém-rom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Rém-rom EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 8:21 am

*Hagyom, hogy a dolgok történjenek, bár nem sok minden kerüli el a figyelmem. A mindennapi kis üzletelésekbe nem szólok bele, ez itt Hell City, hadd maradjon meg a hírneve továbbra is. Ez a városom egyik sajátossága, én parancsolok, de nem akadályozom az embereim boldogulását, és nem szólok bele a tetteikbe sem. Boromat kotyolgatva sétálgatok, egy-egy alakkal udvariasan néhány szót váltok, mikor valami szokatlan töri meg a csendet, illetve a nyugalmat. A hely tulajdonosa Madame de Noire ront be, a szokásosnál is sápadtabban és feldúltabban. Még erős sminkjén is átüt, hogy halálosan mérges és ijedt.
- Valaki megölte a kifutó fiút, a hátsó kamrában! * kiáltja elég hangosan ahhoz hogy mindenki meghallja, Közelebb lépek hozzá, próbálok rá hatni, de ellök magától, és folytatja tovább. *
- Tudni akarom ki volt az, azonnal mondja meg bárki is tette! *replikázik, majd meglendíti a kezét, és az összes ajtó, ablak, menekülési útvonal azonmód bezárul. A madame tajtékzik tovább.*
- Addig innen senki el nem megy, amíg ki nem derül ki volt az! Világos? Addig senki nem megy sehova és punktum! *jelenti ki, és dühtől vörös arccal kivonul, hogy összeszedje magát, és megnyugodjon. Csendesen követem, hiszen ismerem én már Carolt, mint a rosszpénzt, tudom hogy mivel lehet lehűteni, nem kezelhetetlen. Eltűnök a pult mögötti kis irodahelységben, és becsukom magam után. A többiek ráérnek, előbb a sárkány lady nyugodjon le. Egyszerre csak egy gond, az is bőven elég.*

Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Rém-rom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Rém-rom EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 8:43 am

*Csak szívom a cigit és elmerengve pillantok magam elé. Idő közben az italom is elfogy, egy pillanatra leintem Masont, hogy várjon, hozom másikat. Ugyan azt kérem, majd visszasétálok. Rávigyorgok a vámpírra.*
-Mit érdekel téged az én életem?! Foglalkozz inkább a magad dolgával. *Le is zárom evvel a témát, majd egyszer csak egy ijedt nő hangját hallom meg. Arra fordítom a fejem, majd miután mindent végig hallgattam és látom, hogy az ablakok, ajtók bezárulnak... *
-Na basszus. Ez nagyon király. *Morgom magam elé és eltaposom a cigim és körülpillantok. Ahogy elnézem, igen sokan estek pánikba és ki tudja... ebből még veszélyes dolgok lehetnek az biztos. Próbálom megőrizni a hideg vérem.*
Vissza az elejére Go down
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

Rém-rom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Rém-rom EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 8:52 am

-Bocsánat, de a saját dolgom elég véres, és néha még rossz is. Így kénytelen vagyok más dolgával foglalkozni. *Sajnálkozó képet vágok, amikor meghallom a csaj sikolyát. Azonnal a hátsó kamrába megyek. Ajjaj, ezt egy vámpír támadta meg, de ez nem én voltam. Én nem szívok fiúkból vért. Visszajövök, és James elé megyek.*
-Te, kismacska, van egy tippem hogy ki volt. Egy vámpír. Látsz még egy vámpírt itt rajtam kívül ugye? *Gyorsan, és halkan beszélek, hogy nehogy meghallja más.*
-Szóval ezért vigyázz. *Dőlök neki a falnak, és rágyújtok egy cigire.*
Vissza az elejére Go down
Steve Morgan
Kalandor
Kalandor
Steve Morgan


Hozzászólások száma : 9
Tallérok : 0
Pontok : 0

Rém-rom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Rém-rom EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 9:01 am

*Nagyon nem tetszik neki, hogy valaki ellopja a zsákmányát. És ez az egyetlen, ami fel tudja dühíteni.*
- 350 leszel? Ej, te, de mi van akkor, ha nem éred meg a holnapot? *Vicsorít egyet a vámpír, majd hatalmas gyorsasággal Mason mellett terem.*
- Nem sokáig leszel olyan bájos. *Vicsorít még egyet, most már közelről, majd ráveti magát a másik vámpírra. Fogait a nyakába mélyeszti, ügyelve arra, hogy ne nyeljen vámpírvért. A tulajdonos hölgy jajgatásával meg most nem tud foglalkozni, bár igaz, tényleg két vámpír van itt, aki megölhette. De ki mondja azt, hogy ő volt. Lehetett Mason is.*
Vissza az elejére Go down
Rickardo Portman
Hell City
Hell City
Rickardo Portman


Kor : 50
Hozzászólások száma : 48
Tallérok : 1
Pontok : 0

Rém-rom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Rém-rom EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 9:07 am

* A tömeg zajongására rontok ki a kis helységből, rosszat sejtve. Nem is akármilyen rosszat, ami a szemem elé tárult, arra nem is számítottam. Két ember, illetve jobban meggondolva vámpír kelt harcra egymással, és meggyőződésem, hogy a kettő közül az egyik sáros. De melyik? Közelebb lépek, hátha kiderül valami kis jelből, hogy melyikre kell vadászni, de egyenlőre nagyon egymásba vannak gabalyodva. Szétintem az embereket.*
- Emberek, helyet a harcolóknak, ha csak nem akar valaki meghalni hogy közbeavatkozik két vámpír harcába *és a tömeg széthúzódik, mindenkinek kedves az élete.*

Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Rém-rom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Rém-rom EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 9:11 am

-Akkor foglalkozz máséval, és engem hagyj békén! *Teljesen komoly arccal jelentem ki, majd egy lépéssel arrébb lépek mert észreveszem, hogy Steve éppen felénk tart. Rögtön, miután a másik vámpír megtámadja Masont, Rickardo törtet kifelé. Én nem ellenkezve pár lépést hátrálok, közben a poharat is leteszem, mert ez a harc... most mindennél izgalmasabb. Ilyet sem lát minden nap az ember, de mondjuk jó vége az tuti, hogy nem lesz. Körülnézek, majd csak egy "húú" hagyja el a szám. Szemem próbálja követni Masont és Stevet.*
Vissza az elejére Go down
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

Rém-rom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Rém-rom EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 9:19 am

-Ezzel meg mit akarsz mon...? *De ekkor letámadnak és a földre löknek. Megfogom a hajánál a fickót, és kitépem magamból. A fejét a padlóba verem, és lelököm magamról*
-Mégis, mi a francot képzelsz magadról? *Gyorsan felállok, és a másik vámpírra tekintek, de előbb belerúgok egyet.*
-Keress mást prédának. Ott van Miller, neki még vére is van, és nem öreg. *Lépek hátra. Biztos hogy idősebb nálam, mert egy fiatalabb vámpír nem tud elbánni velem. Közben Jamesre pillantok.*
-Vagy talán... Nincs jobb dolgod? *Közben ha már felállt, rá koncentrálok csak.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Rém-rom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Rém-rom Empty

Vissza az elejére Go down
 
Rém-rom
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Hell City :: Kínkerület-
Ugrás: