Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapUdvar - Page 15 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Udvar - Page 15 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Udvar - Page 15 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Udvar - Page 15 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Udvar - Page 15 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Udvar - Page 15 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Udvar - Page 15 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Udvar - Page 15 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Udvar - Page 15 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Udvar - Page 15 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Udvar - Page 15 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Udvar - Page 15 Vote_lcapUdvar - Page 15 Voting_barUdvar - Page 15 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Udvar - Page 15 Vote_lcapUdvar - Page 15 Voting_barUdvar - Page 15 Vote_rcap 
Ted Forrester
Udvar - Page 15 Vote_lcapUdvar - Page 15 Voting_barUdvar - Page 15 Vote_rcap 
James Miller
Udvar - Page 15 Vote_lcapUdvar - Page 15 Voting_barUdvar - Page 15 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Udvar - Page 15 Vote_lcapUdvar - Page 15 Voting_barUdvar - Page 15 Vote_rcap 
Sindy Logan
Udvar - Page 15 Vote_lcapUdvar - Page 15 Voting_barUdvar - Page 15 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Udvar - Page 15 Vote_lcapUdvar - Page 15 Voting_barUdvar - Page 15 Vote_rcap 
Chris Martines
Udvar - Page 15 Vote_lcapUdvar - Page 15 Voting_barUdvar - Page 15 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Udvar - Page 15 Vote_lcapUdvar - Page 15 Voting_barUdvar - Page 15 Vote_rcap 
Daniel Reed
Udvar - Page 15 Vote_lcapUdvar - Page 15 Voting_barUdvar - Page 15 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Udvar

Go down 
+46
Martin Weiss
Nathaly Johansson
Darren Spencer
Marie Lycae
Dorothy Brown
Gresham C. Ainsley
Sebastian G. Blaze
Daniel Reed
Cintia Thomson
Larina Marley
Jason Shuyler
Rhonda Shane
Sandra Berger
Herczeg Alex
Nicole Hart
Chris Martines
Ivan Vladislav Dargo
Lana Rosemary Lent
Alice White
Benjamin Doredumble
Hannelori Sensui
Demi Bieber
Wulfgar Odinson
Wallace Xavier Walters
Töpszli
Yasmine S. Moore
Ginevra Gwendolyne Green
William Quentin Watson
Hannah McDowal
Jacinta Hernandez
James Miller
Ingrid Weiss
Kim Kaguya
Veronica Johnson
Leila Horowitz
Solaria Luthia
Ted Forrester
Miriam Hewer
Alena Aalriä
Lyn G. Black
Ophelia McCord
Raisen Hagiri
Sindy Logan
Allison Diamond
Alex Wilfred
Főmesélő
50 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 27  Next
SzerzőÜzenet
Alice White
Diák- Plama
Diák- Plama
Alice White


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 61
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 15 EmptyPént. Jún. 25, 2010 9:02 pm

*Alice nevetve megvakarta a bagolyt, és elkezdte hallgatni.*
~Szellőcske kisasszony? De cuki név..~
*Alice biccentett egyet, és elkezdte.*
-Védekező és növény bűbájokban jeleskedem. Az életemmel...hát valami olyat szeretnék csinálni amit szeretek majd, és persze olyan is legyen, amivel segíthetek majd. Mert ha szeretek valamit de nem ér semmit, az nem jó. De ha ér valamit, és nem szeretem, akkor meg nincs értelme. Az álmom, pedig ,hogy kalandal teli életem legyen, és hogy jó varázsló legyek, nem nagy élet cél, de a kalandokban tudom igazán jól érezni magam!
Nem vagyok valami jó fogalmazó, de ennyi lenne!
*Mondta, majd kihúzta magát, és elmosolyodott.*
-Igen, szeretném hallani a feltételt! Vagy feltételeket!
*Mondta, csupaszívből.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Udvar - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 15 EmptyPént. Jún. 25, 2010 9:27 pm

- A feltételeim a következőek...
*Mondja Merlin megkomolyodva.*
- Soha nem lehetsz önző, soha nem bánthatsz másokat súlyosan, segítsd a rászorulókat és az ártatlanokat, mindig légy segítőkész! És adok egy feladványt... Ha rájössz, elég eszed van ahhoz, hogy tőlem tanulj...
*Mondja, majd halkabbra veszi az öreg a hangját.*
- Ezernyi árny és fekete útvesztő, hideg szél, mely tépő és dermesztő, jóság teremtménye ő és fény gyermeke, ő a jó hatalom vágtázó hercege... De veszély fenyegeti, egy sötét árny, éjszaka lovagja, örök talány, most erőtlen és gyenge, mint egykor a sötét úr, de feltámadni készül, és világot dúl... A jóság hercegének vérét akarja, hogy újra lesújthasson árnypenge kardja... Védelmezd hát a fény igaz gyermekét, még akkor is, ha nem tudod valódi nevét! Gyűjts segítőket, és tedd meg mit kell, küzdj meg a gonosszal, bizonyíts tettel, mert sárkányok gyűlnek az éjsötét égen, bajt hoznak fejünkre, mint egykor régen... Háború dobjai verik az ütemet, gyűjt majd a sötétség hatalmas sereget, a pokol s a menny összecsap keményen, járunk majd húson, csontokon és véren... Mentsd meg a jövőt, a lovagot állítsd meg, védd a fehér fényt, tégy meg érte mindent, mert eljő a gonosz, és közöttünk jár újra, lesz okunk sírásra, lesz okunk búra... Ha ezt a talányt megfejted, és rájössz az igazságra, megteszed, mit mondtam, de legalább megpróbálod megtenni, tanítani foglak...
*Mondja a bagoly, majd szárnyaival lesújt, és a levegőbe emelkedik.*
- Emlékezz a jóslatra, mely neked és rólad szól... Vigyázz magadra, Szellőcske!
*Ezzel elrepül, egyenesen be az erdőbe...

//Köszi a játékot!//
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 15 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 2:15 am

*Már kissé megunta benn az egyedüllétet így gondolta, kinéz az udvarra. Itt legalább még társaságra is találhat... legalábbis előbb, mint benn. Azért eléggé kihalt az iskola a napokban. Csak egy egyszerű kis mindennapi ruhában jött ki, nem volt kedve átöltözgetni. Annak ellenére, hogy nincs túl meleg ő egy vállas pólóban szaladgál. Majdcsak megfázik már.
Összefonja karjait, néhány diáknak, aki köszön, vissza is köszön. Nem nagyon halad, néha meg-megáll egy helyben és nézelődik. Végül úgy dönt, leül az egyik hintába. Elkezdi egy kicsit lökdösni magát, közben gondolkodik. Nem tudja, mi van Teddel. Hiányzik neki.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Udvar - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 15 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 2:46 am

* Sóhajtva tűrtem ki az arcomból pár kósza hajtincsemet, miközben a hűvös fuvallatokkal
mit sem törődve ballagtam a főkapuig. Év közben érkezni nem szerencsés dolog,
leginkább azért nem, mert bár a cél nemes, az oda vezető út gáncsokkal van tele. S ezt
nem átvitt értelemben mondom ...
Ide felé majd' nyakam törtem egy kedélyes gyökérben, ami úgy változtatta a helyét, mintha
fogócskázna. Még az sem állította le, mikor a hozzá tartozó mohos törzsű fa vissza rántotta,
ha túl messzire nyúlt a föld fölött.
Ez az arrogáns kis növényi rész addig követett, amíg tudott, mert miután eltávolodtam tőle,
már édes kevés lett volna ha öt méter hosszúra nyúlik is!
Kezdtem elkedvtelenedni. Nem tudtam, mi vár itt rám, lesznek-e barátaim?
Hiába, a beosztáson már túl voltam, de a neheze még csak ezután jött. Gyűlöltem a
kíváncsiskodókat, akik minden új információért képesek akár még a magánszférámba is
betolakodni, de - mivel nem igazán akartam megsérteni őket sem - végig tűrtem ezt
a borzasztóan fárasztó folyamatot, aminek, ha nevet kéne adnom nagyjából ez lenne:
Az Újdonság Varázsa.
Ki tudja, meddig fog tartani, de egyszer biztosan elmúlik és akkor én sem leszek három lábú
borjú, én is egyszerű Plama-s diáknak fogok számítani!

Alig vártam már a pillanatot!

Az udvar még ilyen rossz időben sem volt néptelen. Diákok százai nyüzsögtek itt is-ott is,
egy Amira-s fiú épp egy seprűvel tartott bemutatót az ámuló, főként hölgyekből álló tömegnek.
Nem akartam csatlakozni hozzájuk; de az udvar másik végében ülő, varázsló sakkal foglalatoskodó
fiúk sem csábítottak túlságosan. Így egész egyszerűen neki indultam a magánynak.
Azt azért tisztázzuk, engem sosem zavart az, ha egyedül kellett lennem. Sőt, az otthoni
folyamatos ricsajhoz képest ez a hely már most áldás volt számomra! De ... azért jó lett volna,
ha jön valaki, akivel beszélgethetek. A saját házamból még úgy sem ismertem senkit, csak
maximum látásból ...
Első blikkre pedig az ember lánya bárhogyan ítélkezhet.
Ahogy céltalanul ődöngtem megpillantottam egy lányt. Kissé alul öltözött volt a hideg időjáráshoz
képest, egy hintán üldögélt és látszólag Ő sem igyekezett sehová.
Már messziről is látszott, hogy Plama-s diák.
Így már kicsit bátrabban közelítettem meg, majd mikor már hallótávolságon belül voltam, alig
fél méter választott el tőle, megszólaltam.*
- Nem baj, ha leülök ide, melléd? * mutattam a másik hintába félszegen, és megpróbáltam összehozni
valami üdvözlő mosoly-félét. Szimpatikus lánynak tűnt, sajnáltam már előre, hogy ilyen
társasága akadt, mint én ...*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 15 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 3:03 am

*Lassan lökdösi magát a hintába, csak úgy hogy ne repüljön túl magasra. Közben gondolataiba van meredve, ez talán a kedve miatt is ilyen... nem túl jó, de nem is rossz. Olyan átlagos. Ahhoz képest, hogy a vidám, mindig pörgős kis Sindy volt eddig... az események mindent megváltoztattak. Kezdi egy kicsit felelősnek érezni magát és egy kicsit felnőni.
Prefektusi jelvénye mellett a Plama ház jelvénye néha felcsillant az előbújó nap fényében. Érdekes... mennyi diák van kinn és ő mégis egyedül. Most, legszívesebben csak egy személyhez lenne kedve, de ha akad valaki aki jön azt mégiscsak nem zavarja el. Nem is kell rá sokáig várni...
Egy másik lány érkezik hozzá, méghozzá egyből kiszúrja, hogy háztárs. Megrázza a fejét aprón, és el is mosolyodik. Azért, hogy hallja a hangját is meg is szólal.*
-Szia! Csak nyugodtan. *Bök egyet a mellette lévő hintára és amikor a másik leül be is mutatkozik.* Sindy Logan, Plama és prefektus. *Az utóbbit sose szokta hozzátenni, de most mégis. Csak hogy tudják az emberek, ha segítség kell akkor őt kell keresni. Közben kicsit megáll a lökdöséssel, de azért egyik kezét a hinta kötelén tartja. Fekete szemeiben semmi csillogás nem látható, viszont azért megpróbál magára egy kicsit vidámabb képet erőltetni. Ha elmosolyodik, szinte nem is látszik rajta hogy rossz a kedve...*
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 15 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 8:48 pm

//Scott és Liza//

*Az udvaron át sétálnak már, amikor Liza kijelenti, hogy sajnálja.*
-Én is sajnálom, de úgysem lesznek sokáig rosszban... nem bírják egymás nélkül. Már előfordult ilyen többször is. *Vonja meg vállát, közben ismét Liza kezét fogja. A levegő igen kellemes, a nap enyhén süt de néha még felhők is láthatók.*
-Tényleg? Na és, mit mondott? *Érdeklődik kedvesen, haladva a tópart felé.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Udvar - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 15 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 8:51 pm

*Egy kicsit nagyobb levegőt vesz, és felnéz az égre.*
-Értem. Remélem minél előbb megoldódik... *Mondja, egy kicsit bizonytalan hangnemben. Ennyit erről, most jön az Ingrides téma.*
-Ó hát a Lovardába voltunk. Amúgy semmi érdekeset nem mond, megkérdezte, hogy hogy vagy. Jó fejnek tűnik. *Égszínkék szemeivel Scottra pillant, majd egy apró csókot lehel kedvese ajkára útközben. Még pár lépés és már a tópartra is érnek.*
Vissza az elejére Go down
Ginevra Gwendolyne Green
Diák- Plama
Diák- Plama
Ginevra Gwendolyne Green


nő Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 15 EmptyHétf. Jún. 28, 2010 5:10 am

*Ginny a vízesés felől érkezik. Arcán düh és gyűlölet tükröződik, de csak egy pillanatig. Egy fa mellett térdre rogy, és keserves zokogás tör fel bensőjéből. Öklével üti, körmeivel tépi a gyepet, karmolja saját arcát, néha teljes erejéből beleöklöz a fába többször úgy, hogy apró kezéből előserken a vér.*
- Nem... Nem... Nem... NEM!
*Zokogás közben szinte kiköhögi a szavakat. Újra és újra végigkarmol könnyes arcán... Valamit feltéphetett, mert helyes bőre alól előserken karmazsin vére. Elfekszik a földön, magzat pózba húzza össze magát, és zokog tovább. Újra és újra végigkarmolja arcát, karját... Több sebből vérzik... Ujjai hegyét belefúrja a földbe, és egy nagyobb földkupacot tép ki, majd eldobja... Egyre mocskosabb lesz, könnyei és vére sárral keveredik.*
- ROHADJ MEG!
*Üvölti az égre, ám haragja ezzel elszáll. Csak fájdalma és csendes zokogása marad... Fekszik a hideg földön, és nyomorultul érzi magát...*
Vissza az elejére Go down
Ginevra Gwendolyne Green
Diák- Plama
Diák- Plama
Ginevra Gwendolyne Green


nő Hozzászólások száma : 53
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 15 EmptyHétf. Jún. 28, 2010 11:49 pm

*Ginny előző éjszaka este tíz körül vánszorgott be a szobájába. Még ott is csak sírni tudott, majd összepakolt. Írt egy levelet haza, és lefeküdt aludni... Reggel sokáig nem tudott kikelni az ágyból: Nem volt hozzá életereje. De végül felkelt, felpakolta táskáit, és pálcájával maga mögött húzta a lebegő csomagokat. Így ér ki az udvarra, könnyektől áztatott arccal, remegve. Undorodik ettől a helytől, magától a szótól, hogy Wilian, de legfőképp James Millertől. Gyűlöli a fiút, és soha többé nem akarja látni. Be fogja adni az áthelyezési kérelmet a Roxfortba. Neki ebből elege van... Éjkacaj, halálfalók, Miller... Minden csak rosszabb lesz...
A táskákkal együtt végigmegy az udvaron, és még egyszer visszapillant... Valahogy a nyugati torony felé tekint, és mintha Jamest látná, de túl messze van, így a szeme is csalhat... Inkább elfordul, és remegő léptekkel tovább halad... Végül a vasútállomáson köt ki... Vár egy vonatot, majd felszáll, és a háta mögött hagyja az iskolát. Örökre...*

//Jó volt itt, de Ginny számára ez a logikus befejezés... Danke schön mindenkinek!//
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 15 EmptyKedd Jún. 29, 2010 8:30 pm

* Nagyjából úgy rendbe jöttek a dolgok körülöttem . Talán ennek is tudható be, hogy ilyen kora hajnalban már kint vagyok az ágyamból. Nem volt kedvem bent maradni a kastélyban, ezért a reggelimet is itt kint akarom elfogyasztani. Az udvar egyik legeldugottabb részében vagyok és egy padon ülök. Egy fekete farmer és egy Holyheadi Hárpiák póló van rajtam, amin a lányok folyton repkednek a seprűiken. Csak egy üres kifli, egy pohár kávé meg egy szál cigi. Ebből áll a mindennapos reggelim. Most sincs ez másképp. Talán kicsit vakmerő húzás, hogy itt az udvaron gyújtok rá, de hát nem szokásom olyan felesleges dolgokkal foglalkoznom mint a szabályok. Meg minden normális ember alszik még ilyenkor.
Lépéseket, hallok és meg is rezdül a bokor mellettem. Remek, valaki megtalálta a titkos kis helyemet. Lenyelek egy falatot és anélkül, hogy felnéznék a kávémból , már köszöntöm is .*
- Szia ! * Emelem a számhoz a poharat és kortyolok egyet a koffeinbombából.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Udvar - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 15 EmptyKedd Jún. 29, 2010 8:39 pm

*Rémálma volt, igyhát hamar felébred. Fura, hisz neki nem sűrűn vannak ilyesztő álmai, de ma mégis felbukkant egy. Kómás fejjel igyekezett ki az udvarra, egy kis firss levegőre volt szüksége. Nem tudott másra koncentrálni, mint arra az ilyesztő lényre ami éjjel megtámadta. Fekete rövidnadrág, kék vállas felső és egy topánka van rajta. Haja még kissé kócos. Azt sem tudta merre megy, igyhát néha nekiment valaminek. Ekkor egy hang zökkentette ki gondolataibol, ami egyrészt meg is ilyesztette, egy kicsit.*
-Helo. *Szólal meg halkan, és közelebb lép a lányhoz.* jóétvágyat. *Fűzi hozzá, és leül a mellé a padra. Majd lassan elővesz a zsebéböl egy doboz cigit, és ő is rágyujt. Másra most nincs is szüksége.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 15 EmptyKedd Jún. 29, 2010 8:46 pm

- Köszi * Motyogom és leteszem a kávét, majd felpillantok az érkezőre. Így kinézetről ismerősnek tűnik. Órákon már láttam, meg azt hiszem egy szakra is járunk.. *
- Hannah * Mutatkozok be neki. A vezetéknevemet nem szoktam hozzámondani, mert aztán sokan leszűrnék, hogy a szüleim halálfalók. Megvárom, hátha a lány is bemutatkozik. Eléggé megviselt állapotban van.. Mintha most kelt volna ki az ágyból, úgy .. öt perce. *
- Most keltél ? *Kérdezek rá. Remélem nem veszi sértésnek. Elégedetten tapasztalom, hogy nem csak, hogy nem irritálja , hogy itt bagózok mellette, hanem még ő is rágyújt egy méregszálra. *
- Mi járatban erre, éjnek idején ?
* Majd beleharapok a kiflibe, ami már lassan el is fogy. *
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Udvar - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 15 EmptyKedd Jún. 29, 2010 8:57 pm

*Bólint a kijelentésekre, és persze ő is bemutatkozik.*
-Liza. *Még elég fáradt, és ez látszik is rajta. Keresztbe tett lábakkal, és a padnak támaszkodva figyeli Hannah kérdéseit.*
-Hát,... igen. Most. *Vigyorodik el, és ilyedten megkérdezi.* Ennyire látszik? *Bár a végét elneveti, szóval csak viccel, de azért egyrész komolyan is kérdezi. Úgymond eléggé elvan. Végignéz a lányon valahonnan neki is ismerős, de még igy kora reggel nem tudja hova tenni.*
-És te? *Kérdez vissza, hisz nem nagyon tud mást mondani. Ekkor beleszív a cigibe, és köröket próbál formázni, de nem igazán sikerül neki.*
-Csak egy kis levegőre vágytam, nem volt túl jó éjszakám. *Magyarázkodik, és ismét Hannah-ra pillant.*
-És te? *Elég egyhangú kérdések, de igy röviden meg lehet oldani.*




//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 15 EmptyKedd Jún. 29, 2010 9:30 pm

- Annyira nem, csak mivel általában reggelenként mikor tükörbe nézek körülbelül hasonló állapotban vagyok hacsak nem rosszabba, ezért gondoltam * Mondom vigyorogva. A kifli elfogy.. Marad hát a kávé és a cigi hátra. Mindkettő a végét járja már, így gyorsan felhajtom a kávét, majd rágyújtok egy újabb szál cigarettára.*
- Nemrég , olyan fél órája * Felelem miközben a számban tartom a bagót és meggyújtom.*
- Szerintem az zárt helyiségben jobban menne * Mutatok a karika próbálkozásokra.
Bólintok a magyarázatára. Megesik az ilyen * - Unatkoztam... Bent amúgy sem jó cigizni.
- Te is Faminés vagy ugye?

// Fagyi, kb egy óra múlva leszek //
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 15 EmptySzomb. Júl. 03, 2010 11:13 pm

*Alig vártam már ezt a napot. Tudom, hogy a mugliknál ez a nagykorúság... oké, nálunk már a 17, de azért így még biztosabb. Ha netán kellene valami akkor így is tudok menni bárhová. Vagy valami ilyesmi. Szóóóval, teljesen független vagyok.
Igaz, hogy a medál még mindig a nyakamba van, de annyira... nem zavar. Remélem lassan el tudunk menni és le tudjuk már szedni. Egy egyszerű farmernadrág és fekete póló van rajtam, a medál gondosan alatta. Nem kell mindenkinek tudni, mi az. Elég ha ketten vagy hárman tudjuk.
Lassan sétálgatok végig az udvaron, nem nagyon figyelek máshová. Ami meglepő... hogy cigi van a kezemben. Nem tudtam letenni, annak ellenére hogy nikotint szedek. Szedtem. Más valami másfajta droggal rongálom a szervezetem... Arra figyelek fel, hogy valaki után hangosan csapódik be az ajtó...*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 15 EmptySzomb. Júl. 03, 2010 11:37 pm

* Rendbe szedtem magam mielőtt kiléptem a szobámból. Nagy nap ez a mai, habár nem az én számomra. Megpróbáltam valami nőies, " csinos" ruhát keresni. Végül meg is találtam a megfelelőt. Egy fekete topánkát vettem fel hozzá, a hajamat pedig egy csattal hátul összefogtam. Elfogadhatóan nézek ki. Legalább is ezt állapítottam meg amikor a tükörbe néztem indulás előtt. Már épp leértem a lépcsőn, amikor eszembe jutott, hogy az ajándékot fenn hagytam. Jó, akkor gyorsan visszarohantam a szobába és felkaptam a kis dobozt, ami egy gyanuszkópot meg egy minden zárat feltörő kis bicskának tűnő dolgot meg egy a muglik világában vásárolt robbanócukrot rejtett.
Már fél órája, hogy a kastélyban járkálok. Sehol nem találom Jamest. Annyira tipikus. Végül eszembe jut, amit Nicole mondott az udvarral kapcsolatban. Gyorsan hát arra veszem az irányt. Nagy meglepetésemre , tényleg ott van James. Óvatosan kinyitom az ajtót , hogy ne vegyen észre. Kilépek, természetesen megfeledkezve az ajtóról, ami nagy hanggal csapódik be mögöttem.*
~ Fantasztikus. Ennyit a meglepetésről ...~
* Mosolyogva elindulok James felé, a kis csomagot a hátam mögé rejtve .*
- Boldog Szülinapot ! * Nyomok egy csókot a szájára, majd ezzel egyidejűleg átadom neki az ajándékot. Fogalmam sincs, hogy tetszik-e neki vagy valami. Más hirtelen nem jutott eszembe. Ha nem jó ajándék akkor még az eladónőt is lehet szidni.. Félig az ő ötlete volt.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 15 EmptySzomb. Júl. 03, 2010 11:43 pm

*A legjobb szülinapi ajándék... nagy mosollyal az arcomon megállok majd megvárom még Hannah ideér. Nem tudtam, hogy tudja hogy mikor van a szülinapom. Meglep. De azért örülök neki. Viszont... nem vagyok egy nagy ajándékszerető. Hiába jelentem ki ennek is- annak is, hogy semmi ajándék mindenki vesz.*
-Köszi! *Viszonozom a csókot, majd átveszem az ajándékot. A mosoly nem tűnik az arcomról. Lassacskán kinyitom, miközben barna szemeimmel Hannah arcát kémlelem. A gyanuszkóp már úgyis kellett... akartam venni én is. A bicska meg jól jöhet szóval még nem is csalódtam. Magamhoz húzom meg megölelem.*
-Nem kellett volna ajándék. Te pont megfelelsz annak. *Egy csókot lehelek a nyakára majd elengedem és kezét megfogva az egyik padhoz húzom. Leülök, remélem ő is.*
-Hogy vagy? *Azért mégse beszéltünk már végig csak rólam...*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 15 EmptySzomb. Júl. 03, 2010 11:53 pm

- Édes vagy..
* Szorosan ölelem James, amíg el nem enged. A padhoz érve én is leülök mellé. Szerencsére nincsenek olyan sokan itt.*
- Jól, nagyon is. De te... * Itt a cigarettára nézek.* - Nem úgy van, hogy leszoktál ?
* Nem mintha zavarna, csak úgy érdekel, hogy eddig nem fogadta el tőlem. De az ő dolga. Nagy fiú már.. Vagyis most már tényleg az*
- Na és lesz valami buli ? * Csillan fel a szemem. Remélem, hogy igen. Rég partiztam már egy jót. Most meg szünet van, átmentem a vizsgákon, végre másodikos vagyok Jamesnek szülinapja van. Csupa ünnepelni való esemény.
Kicsit meglepődök magamon, hogy nem kívánom meg a cigit. Bár, fent is hagytam a szobámban, de akkor is. Talán jó útra tértem volna ?! Valaki biztos megrontott...*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 15 EmptyVas. Júl. 04, 2010 12:03 am

-Te pedig nagyon csini ma! *Jelentem ki teljesen magabiztosan majd ismét elmosolyodom. Leülünk majd beleszívok még egy utolsót a cigibe és eldobom. Hannahnak fel is tűnik a cigi a kezembe. Elgondolkodom aztán megrázom a fejem.*
-Nem bírtam letenni. *Vonom meg vállam majd a következő kérdésre bólogatni kezdek. Gondolkodtam bulin, a hely is megvan csak a vendéglista kellene.* Iiigen, és azt hiszem a Black Daimond-ba fogom tartani. Voltál már ott? Eszméletes hely! Amúgy van ötleted kit hívjak? Kéne egy vendéglista... *Megvakargatom egy kicsit a tarkóm majd megfogom Hannah kezét és közelebb húzom magamhoz. Rámosolyogok, aztán felvetek valamit.*
-Mi lenne... ha ma... kettesben ünnepelnénk? *Van pár ötletem hogy hogyan.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 15 EmptyVas. Júl. 04, 2010 12:40 am

- Hát igyekeztem * Vigyorgok. Nem annyira az én stílusom, amiért anyám folyton megjegyzéseket tesz, hogy igazán öltözhetnék nőiesebben, de hát ez van. Nem vagyok oda annyira azokért a csipkés, fodros ruhákért. Csak buliba veszek fel ilyeneket. Vagy ha nagyon muszáj.*
- Ki bírja ? Ha tudnád, hogy én már mióta vagyok leszokóban..* Nézek fel az égre. Általában bírom maximum, olyan 3 hétig. Utána már reszkető kézzel és csillogó szemekkel vetem rá magam az oly sokak által elítélt méreg szálakra.
Összecsapom a tenyerem, hogy akar bulit csinálni. Fantasztikus.*
- Hallottam már róla.. Benne van a TOP10 angliai varázsparti klubokban. * Gondolkozok el. Olvastam róla az egyik magazinban.*- Hát szerintem a Faminések megérdemlik, hogy ott legyenek... A többiek.. legyenek parti képesek és kész.
* Amikor közelebb húz magához, egy puszit nyomok a nyakára. Kicsit megütközök a felvetésén. De...végül is , ma van a szülinapja. Rövidke gondolkozás után válaszolok is.*
- Nekem nincs ellenemre..
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 15 EmptyVas. Júl. 04, 2010 12:51 am

-Oké, én bírtam egy hónapig... *csakis a nikotin miatt* Amúgy semmi esély, hogy letegyem. Még a szívemhez is nőtt. *Persze, ezt csak úgy mondom. Közben el is mosolyodom és bólintok. Akkor jó, ha Hannah hallott róla. Érdekes egy hely az tuti. Én kétszer voltam ott. Az egyik haver két éve ott tartotta a szülinapját.*
-Jah, akkor szerintem szétküldök egy körözvényt *Inkább kiplakátolom az egész sulit* hogy jövő héten buli. Szombaton... meg kell nézni mi lesz a Fekete gyémántba. *Közben ismét mosolygok hiszen kijelenti, hogy neki nincs ellenére. Bólintok ismét majd...*
-Merre szeretnél menni? *Nekem nagyon mindegy. Öhm... még ha Wilardba is akkor is tudok csinálni jó programot. Én mindig elérem amit akarok.*
-Elmehetnénk Wilardba sütizni meg aztán... valamerre. *Pimasz mosoly és kérdő pillantás. Közben egy futó csókot nyomok az ajkára.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Udvar - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 15 EmptyVas. Júl. 04, 2010 1:16 am

- Hát az már egy emberöltő.. * Jegyzem meg mosolyogva. Érdeklődve hallgatom Jamest, hogy miként akarja meghívni az embereket.* - Külsőst akarsz hívni ?
* Szóval jövő hét szombat. Nagy bulinak ígérkezik. Legalább is ha a BD-ben lesz.
Kicsit elgondolkozok a kérdésen. Nem tudom mi lenne a tökéletes hely. Hell City kilőve, mert az annyira nem illik az ünnepléshez. Maradt Wilard..Egyetértően bólintok a sütizésre*
- Aztán meg keresünk egy helyet ahol nem zavar senki és sok mindent lehet csinálni* Vigyorodok el én is pimaszul, közben közelebb hajolok hozzá és végig simítok az arcán. A tekintetem először a szemébe fúródik, majd le a szájára, végül vissza a szemére. Az ajkamba harapok és egy kicsit vadra sikerül a csók, amit jelen esetben én kezdeményezek.*
- És milyen érzés tizennyolcnak lenni ?

// Fagyii //
Vissza az elejére Go down
Lana Rosemary Lent
Diák- Famine
Diák- Famine
Lana Rosemary Lent


Kor : 30
Lakhely : Anglia
Hozzászólások száma : 63
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 15 EmptyVas. Júl. 04, 2010 7:52 am

Ivan Vladislav Dargo
-Lucky, gyrere, megyünk futni.
*Gyosan felkapja ruhájához passzoló mellényét és a kutyussal kísérve lerohan a lépcsőn. Az ajtón kilépve, meglendíti a kezét, mire Lucky elszalad, Lana pedig halkan dúdolgatva megy tovább, egy padhoz éve leül, majd cipőjét levéve lábait is felteszi, és háta mögött megtámaszkodva élvezi a nap utolsó sugarait, és a néha-néha fújdogáló szellőt. Egy apró füttyentéssel magához hívja a német juhászt és a kezében lévő labdát elhajítja neki.*
Vissza az elejére Go down
http://azeletnemegyszeru.blogspot.com/
Ivan Vladislav Dargo
Diák- Famine
Diák- Famine
Ivan Vladislav Dargo


Kor : 29
Lakhely : Wilian mágusképző
Hozzászólások száma : 22
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 15 EmptyVas. Júl. 04, 2010 8:00 am

*Egy fiatalember lép ki az iskolából. Katonai bakancsot, terepszínű nadrágot és fehér pólót visel, nyakában dögcédula lóg. Szőke haját felzselézte. Ahogy csukódna az ajtó, megfogja, és egy apró, kis, fiatal szibériai husky siet ki mögötte. Látszik, hogy a kiskutya még elég esetlenke, viszont őrületesen játékos. Felnéz gazdájára, aki elmosolyodik, és biccent egyet.*
- Menj csak, Hádész, fedezd fel az új alvilágodat...
*Vigyorog, mire a kiskutya kilohol, Ivan pedig zsebre vágja kezeit, és a kutyus után baktat. Egyből meglátja a kint sétálgató Lanát és németjuhászát, ám amíg Hádész nem mutat abba az irányba érdeklődést, nem foglalkozik velük, így csak öt másodperccel később kell irányt változtatnia a másik faminés felé. Bizonytalanul nézi, ahogy Hádész odamegy a másik kutyához, és megszólal.*
- Hádész, nem bántjuk a nénit meg a néni barátját, hanem szépen elsétálunk tovább, mert biztos nem kíváncsiak a szőkére meg a buta kutyájára...
*Vigyorog Lanára a fiú, közben leguggol, mire a kis husky odarohan hozzá, és szó szerint a karjaiba veti magát.*
- Na gyere, te csöppség...
*Ezzel feláll, és a lányra pillant.*
- Bocsi, nem akartunk zavarni...
Vissza az elejére Go down
Lana Rosemary Lent
Diák- Famine
Diák- Famine
Lana Rosemary Lent


Kor : 30
Lakhely : Anglia
Hozzászólások száma : 63
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 15 EmptyVas. Júl. 04, 2010 8:18 am

*Csak egy kis csaholást hall, és mikor lenéz már ott áll előtte a husky farok csóválva. Leguggol elé, és mosolyogva vakargatja meg a füle tövét.*
-Szia te kis tündér. Hát te meg honnan pottyantál ide?
*Meglátja a gazdáját, és ahogy a kutya nekirohan, és elkacagja magát. Majd közelebb sétál és mosolyogva szólal meg.*
-Ugyan már, nem zavartok. Hadd játszanak, és addig sem vagyok egyedül.
* Mostanában állandóan mosolyog, ami csak azét rossz, mert úgy jött ide, hogy nem fog, meg rúgjak ki, de nagyon jól érzi itt magát. Kinyújtja a kezét, és bemutatkozik.*
-Lana Rosemary Lent, örvendek.
*Hátrébb lép, és visszahuppan a padra. Cipőjét nm húzza vissza, csak olyan a la nature, mezítláb van. Mosolyogva fordul a fiú felé, fejét kicsit oldalra döntve és érdeklődően vizsgálgatja.*
Vissza az elejére Go down
http://azeletnemegyszeru.blogspot.com/
Ajánlott tartalom





Udvar - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 15 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Udvar
Vissza az elejére 
15 / 27 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21 ... 27  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: