Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapUdvar - Page 13 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Udvar - Page 13 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Udvar - Page 13 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Udvar - Page 13 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Udvar - Page 13 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Udvar - Page 13 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Udvar - Page 13 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Udvar - Page 13 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Udvar - Page 13 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Udvar - Page 13 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Udvar - Page 13 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Udvar - Page 13 Vote_lcapUdvar - Page 13 Voting_barUdvar - Page 13 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Udvar - Page 13 Vote_lcapUdvar - Page 13 Voting_barUdvar - Page 13 Vote_rcap 
Ted Forrester
Udvar - Page 13 Vote_lcapUdvar - Page 13 Voting_barUdvar - Page 13 Vote_rcap 
James Miller
Udvar - Page 13 Vote_lcapUdvar - Page 13 Voting_barUdvar - Page 13 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Udvar - Page 13 Vote_lcapUdvar - Page 13 Voting_barUdvar - Page 13 Vote_rcap 
Sindy Logan
Udvar - Page 13 Vote_lcapUdvar - Page 13 Voting_barUdvar - Page 13 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Udvar - Page 13 Vote_lcapUdvar - Page 13 Voting_barUdvar - Page 13 Vote_rcap 
Chris Martines
Udvar - Page 13 Vote_lcapUdvar - Page 13 Voting_barUdvar - Page 13 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Udvar - Page 13 Vote_lcapUdvar - Page 13 Voting_barUdvar - Page 13 Vote_rcap 
Daniel Reed
Udvar - Page 13 Vote_lcapUdvar - Page 13 Voting_barUdvar - Page 13 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Udvar

Go down 
+46
Martin Weiss
Nathaly Johansson
Darren Spencer
Marie Lycae
Dorothy Brown
Gresham C. Ainsley
Sebastian G. Blaze
Daniel Reed
Cintia Thomson
Larina Marley
Jason Shuyler
Rhonda Shane
Sandra Berger
Herczeg Alex
Nicole Hart
Chris Martines
Ivan Vladislav Dargo
Lana Rosemary Lent
Alice White
Benjamin Doredumble
Hannelori Sensui
Demi Bieber
Wulfgar Odinson
Wallace Xavier Walters
Töpszli
Yasmine S. Moore
Ginevra Gwendolyne Green
William Quentin Watson
Hannah McDowal
Jacinta Hernandez
James Miller
Ingrid Weiss
Kim Kaguya
Veronica Johnson
Leila Horowitz
Solaria Luthia
Ted Forrester
Miriam Hewer
Alena Aalriä
Lyn G. Black
Ophelia McCord
Raisen Hagiri
Sindy Logan
Allison Diamond
Alex Wilfred
Főmesélő
50 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 20 ... 27  Next
SzerzőÜzenet
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 13 EmptyPént. Jún. 11, 2010 4:43 am

*Eljut a felismerésig, hogy bizony... ez ne, lesz könnyű meccs. A lány inkább Willhez húz, és ő ezt tiszteletben tartja, csak nem bánta volna ha sikerült volna a lánnyal is jó kapcsolatban lennie. Nem pont baráti, de hogy néha elbeszélgessenek.*
- Mi baj van az Amirával?
*Érdeklődik, majd mikor Luthia szóvá teszi hogy segít, de ezen felül semmi, és hogy köbö látni sem akarja, kissé lerombolja a hangulatát. De tudomásul veszi, túlzottan úriember ahhoz hogy ne tegye meg. Csak nem esik jól amit a másik mond.*
- Értem. Akkor csak légyszíves azt mond el nekem merre kell mennem az Amirába, és ha rajtam múlik nem látsz többet.
*Jelenti ki kissé megbántottan. Hiába ő ilyen érzékeny lélek, majd egyszer felnő magához. Mindenesetre ha megkapja a választ, akkor biccent a lánynak, és elindul befelé, ezúttal egyedül.*


//Köszi, és bocsi de el kell ugranom//
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 13 EmptyPént. Jún. 11, 2010 4:47 am

*Biccent a szavakra, majd elmagyarázza merre vannak az a fiúk hálótermeik. El sem köszön, csak megvárja, míg Lace eltűnik, ő pedig visszafele sétál a tóparthoz, hátha ott találja még Willt.*

//Semmi, én is köszi...//
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 13 EmptyVas. Jún. 13, 2010 11:05 pm

*Bólint egyet és ilyen: "ahha, felfogtam" képet vág, miközben lassan ugye az udvarra érnek és onnan a már egyenes az út Wilardba.*
-Nem félek... elég gondja van neki a fájós lábával most, azt hiszem... *Nem hogy még a diákokat hajkurássza Wilardban. Ha Lúval van, akkor meg nem fél hiszen... akkor nem érheti baj. Na meg akkor már emígy sem.*
-Hagyjuk, nem akarok Willről beszélni. Eléggé elrontotta a múlthetemet meg az azelőttit, úgyhogy... *Most már zárja ő is ezt a témát. Kicsit elgondolkodik, majd még feltesz megint egy hülye kérdést.*
-De gondolom azért fel fogsz bukkanni a suliba néha ugye? Unalmas lesz nélküled itt minden ha nem... *Főleg, hogy most kevesebbet mehet ki Wilardba is, hiszen azért mégsem kéne feltűnősködni.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 13 EmptyVas. Jún. 13, 2010 11:10 pm

-Fájós lábával? Mi történt vele? *kérdi meglepetten. Nem tudott róla, hogy baleset érte. Aztán Lú felsóhajt, de apró mosoly marad a száján.*
-Oké, zárjuk le a témát. A suli meg... majd néha muszáj lesz, hiszen Alexnek nem kéne tudnia a költözésemről. Ha a szüleim megtudnák... így is hülyeségeken gondolkodnak.. elköltözés, akármi... *meséli. Izgul is emiatt, mert ha a szülei költöznek, neki nem csak a sulit, Wilardot és Willt is itt kell hagynia... egyelőre Lú csak reménykedni tud.*
-Köszi, Te is hiányozni fogsz amúgy, de majd ellátogathatsz hozzánk néha... *vigyorra húzza a száját, csak hülyéskedik.*
-Teddel amúgy mi a helyzet? Rég láttam...
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 13 EmptyVas. Jún. 13, 2010 11:16 pm

-Azt nem tudom, csak láttam bicegni ma. Furi... szerinted mi lehetett vele? És mért lett korlátozás Wilardban? *A prefektusokat sem világosítsák fel mindenről... vállat von, majd hallgatja Lút. Néha egy kicsit meglepődik, de már kezdi megszokni ezt az érzést. Úgy érzi, sok minden van még...*
-Remélem azért nem lesz gond... tényleg. *Közben elmosolyodik arra, amit Lú mond. Kezd egy kicsit felengedni. Egy kicsit... Nem mond viszont rá semmit, elég fura lenne, ha beállítana oda. Nem szeretne halálfalók közé kerülni, vagyis... neki elég Ted.*
-Hát... jól van. Nem sokat látom, de most már egyre többet. Múltkor kicsit összekaptunk Will miatt, de semmi komoly. *Lassan Wilardi útra léphetnek, hiszen már jól átjárták az udvart.*
Vissza az elejére Go down
Wulfgar Odinson
Tanár
Tanár
Wulfgar Odinson


Hozzászólások száma : 100
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 13 EmptyPént. Jún. 18, 2010 8:17 am

*Az Erdő felől érkezik egy méretes, hatalmas medve. Lépteit a környezetében meg lehet érezni, súlyos, nehéz lépteit, majd felágaskodik, és átalakul. Wulfgar megrázza magát, és kinyújtóztatja tagjait. Bakancsot, farmert és szürke pólót visel, egy fekete bőrmellénnyel. Nyakában egy medvét ábrázoló, fából faragott medál lóg. Hosszú haját pár gyors mozdulattal varkocsba fogja. Bal válláról fekete táska lóg. Odasétál egy fához, leül, a táskából pipát vesz elő, megtömi dohánnyal, és pálcájával meggyújtja. Mélyeket szív a pipából, és közben egyik lábát felhúzza. Látszólag nincs semmi dolga, élvezi a hűvös szél simogatását...*
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Udvar - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 13 EmptyPént. Jún. 18, 2010 8:25 am

*Demi lép ki a kastélyból,egy éjszakai sétára indult. Már kicsit késő van,de reméli nem találkozik senkivel és nem fog bajaba kerülni. Habár ha baj is lenne őt nem zavarná,hisz ki tudja magát húzni. Fekte farmert,és egy sötétkén pólót visel. Pálcája a zsebében,lehet,hogy szüksége lesz rá. Elindult a tó felé,amikor egy tanárt vélt felfedezni az egyik fánál. Ezt már úgyse birja megúszni,igyhát közelebb lépett hozzá és igy szólt.*
-Jóestét. *Majd lehajtotta fejét,és várta mi fog történni.*
Vissza az elejére Go down
Wulfgar Odinson
Tanár
Tanár
Wulfgar Odinson


Hozzászólások száma : 100
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 13 EmptyPént. Jún. 18, 2010 8:34 am

- Szép jó estét... Miss... Bieber, igaz?
*Kérdi elmosolyodva, majd újra mélyet szív a pipájából.*
- Hogy van, kisasszony? Ilyen szép estén, merre indult? Ha gondolja, csatlakozzon egy beszélgetésre...
*Mondja Wulfgar, és kicsit odébb húzódik. Bőrkesztyűs kezével leporolja közben magát. A kesztyűk majdnem a könyökéig érnek.*
- Nos, mire készül, Miss Bieber? Mik a tervei a nyárra? Elvégre lassan itt van, jön a pihenés, a lazulás... Hazamegy, vagy esetleg bent marad az iskolában?
*Kérdi mosolyogva, érdeklődve. Most, hogy az Amira házvezetője lett, úgy döntött, megpróbál minden diákkal, akár Amirással, akár nem.*
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Udvar - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 13 EmptyPént. Jún. 18, 2010 8:42 am

*Meglepte a tanár reakciója,de örült neki,lagalább nem lesz elrontva az estélye.*
-Igen,...Demi Bieber. *Mutatkotik be kedves hangon. Majd válaszol a további kérdésekre is.*
-Köszönöm jól. És ön? *Kérdez vissza,és elgondolkodik. ~Most mit mondjak? Az igazat nem mondhatom.~
-Hát csak sétálgatni a tópartra. *Szólal meg hosszas gondolkodás után.* Szivesen beszélgetek. *Mosolyodik el,majd a tanárra néz.*
-A nyárra? Ezen még nem igazán járt az eszem,...de bizonyára hazautazom. Már hiányzik a nevelőanyám. *Ezeket a szavakat kissé halkabban mondta,és belegondolt az életbe.*
Vissza az elejére Go down
Wulfgar Odinson
Tanár
Tanár
Wulfgar Odinson


Hozzászólások száma : 100
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 13 EmptyPént. Jún. 18, 2010 8:50 am

- Megvagyok, sétáltam egyet az erdőben. Kicsit kalandosabb élethez szoktam, farkasokkal, medvékkel, sárkányokkal, és a legnagyobb szörnyeteggel, az emberrel...
*Mondja elgondolkodva, és rámosolyog a lányra.*
- Ön kifejezetten csinos ma, Miss Bieber.
*Mi baj lehet abból, hogy megdicséri diákját? Reméli semmi. A jó szándék és a kedvesség kísérte szavait.*
- Biztos jó lesz... Otthon...
*Hangjába keserűség költözik egy pillanatra, de gyorsan lerázza magáról a szomorú gondolatokat.*
- Én itt maradok akkor is, ha az egész iskola kiürül. Nincs nagyon hova mennem...
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Udvar - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 13 EmptyPént. Jún. 18, 2010 8:59 am

*Figyeli a válaszokat,és a kijelentéseket,és hát vannak dolgok amik kicsit meglepik,dehát nem zavarják.*
-Köszönöm tanárúr,.... *Majd végignéz Wulfon és folytatja.* ....ön is elég elegánt. *Jegyzi meg kedvesen,és reméli nem érti férre. De Demi a kedvességet mindig viszanozni szokta.*
-Igen,...bizonyára. *Nem tudja,hogy is szóljon a tanárhoz,hisz nem szeretné megbántani azzal,hogy tegezi. Igyhát marad a régi megszólitásnál.*
-Nem lesz kicsit unalmas itt? És hogy hogy nincs hová mennie? Biztos akad,egy rokon,vagy egy ismerős. *Kérdez rá,és lassan elindul a tópart felé. Majd hirtelen megáll,és Wulfra pillant.*
-Elmegyünk sétálni,...a tópartra? *Kedvesen és illedelmesen mondta ezeket a szavakat.*
Vissza az elejére Go down
Wulfgar Odinson
Tanár
Tanár
Wulfgar Odinson


Hozzászólások száma : 100
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 13 EmptyPént. Jún. 18, 2010 9:10 am

- Azt hiszem, a tópartot kihagynám. Túl romantikus hely, és eszembe jutna, hogy nincs senki az életemben... Ne értsen félre, nem önről jutna eszembe, hanem magáról a helyről... Amúgy mit szólna, Miss Bieber, ha tegeződnénk?
*Kérdi még mindig mosolyogva, és közben feláll. Most látszik csak, hogy milyen magas, és milyen izmos is valójában. Nyújtózkodik egyet, majd körbepillant.*
- De itt az udvaron is sétálhatunk, szerintem kifejezetten kellemes hely, még így, készülődő esőben is. Ha pedig elkapna minket a zivatar, majd behúzódunk, az iskolába. Nos, mit gondol?
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Udvar - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 13 EmptyPént. Jún. 18, 2010 9:19 am

-Oké semmi gond. Igazad van,hogy romantikus,és hát nekem meg vannak elég fura élményeim arrol a helyröl. Szóval egyett értek. *Megpróbálta tegezni,de kicsit nehezére esett,még meg kell szoknia. Wuf felkelt,és hát Demi szemi rá szegeződtek. Nem tudta,hogy ennyire magas,és a többiröl nem is beszélve. De gyorsan elterelte gondolatait,és pillantását is levette a férfirol. Hisz ő mégis csak a tanára.*
-Nekem jó lesz itt is. *Válaszol,és előkapja zsebéböl a cigisdobozd,és már rá is akart gyújtani,amikor hirtelen a tanárra nézett,és elrakta. Azért ezt lehet,hogy nem kellene egy tanár előtt. Kicsit elpirult,és várta mit szól hozzá Wulf.*
Vissza az elejére Go down
Wulfgar Odinson
Tanár
Tanár
Wulfgar Odinson


Hozzászólások száma : 100
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 13 EmptyPént. Jún. 18, 2010 9:23 am

- Csak nyugodtan...
*Mondja a férfi.*
- De más ne tudja meg, nem arról kéne híresnek lennem, hogy hagyom a diákokat önmagukat rombolni. De mint látod, én is pipázom. Szóval csak nyugodtan!
*Ezzel kicsit hátba veregeti hatalmas tenyerével a lányt, de olyan gyengéden, amilyen gyengéden csak lehet. Elvégre nem akarja összetörni egy diák csontjait.*
- És, mióta dohányzol?
*Kérdi még mindig mosolyogva, és ha a lány esetleg nem fogta volna fel, hogy a tanár engedi, hogy dohányozzon, pálcájával int, mire a lány zsebéből előugrik a doboz cigaretta, Wulf kivesz egy szálat, és a lány felé nyújtja.*
- Mondtam, csak nyugodtan...
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Udvar - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 13 EmptyPént. Jún. 18, 2010 9:32 am

*Meglepte,hogy megengedte neki hogy rágyujtson.*
-Köszönöm. *Elfogadta a cigit,amit Wult adott neki. Igaz,hogy a sajátja volt,de megköszönte és rágyujtott. Szemében még mindig látható az a meglepett tekintet,és meg sem tud szólalni. Csak figyeli a tanárt.*
-Hát kicsit több mint két éve,de volt egy hónap amikor nem gyújtottam rá. *Válaszol,és elmosolyodik.*
-Akkor próbáltam leszokni,de valahogy nem sikerült. És te mióta dohányzol? *Felnéz az égre,és egy vizcseppet lát,ami pont felé zuhan.*
-Most kezd el esni. *Nevet fel hallkan,és szeme csillogni kezd.* Imádom az esőt. *Majd ismét Wulfra pillant,és megkérdezi.*
-Bemegyünk,...vagy maradjunk kint és ázzunk el? *Egy nagy mosoly,és várja a választ.*
Vissza az elejére Go down
Wulfgar Odinson
Tanár
Tanár
Wulfgar Odinson


Hozzászólások száma : 100
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 13 EmptyPént. Jún. 18, 2010 9:38 am

- Én szeretem az esőt, szóval a döntés csak rajtad áll...
*Mondja a férfi mosolyogva, majd körbepillant.*
- De ahogy elnézem, annak a fának a lombjai igencsak sűrűek, ha beülünk alá is szárazak maradunk...
*Mondja, ám ekkor dörren egy hatalmasat az ég.*
- Legyen a fa, mert jön a nagy vihar. Az iskola közelében nem fog lecsapni villám, ezt meg tudom mondani, de sajnos nem örülnék neki, ha a bőrömhöz tapadna az ingem...
*Mondja, ám már szakad is az eső. Wulfgar aggódóan néz a lányra, és annak számára rövid lábaira. Nem akarja, hogy Demi lemaradjon, így a lányt szinte felkapja, fölé görnyeszti felsőtestét, hogy a Plamás diákra minél kevesebb eső essen, és befut vele a fa alá, ahol leteszi. Megrázza magát, mint egy rossz kutya, és leül a fa tövébe, hogy újra pipázzon.*
- Amúgy... Van kérdésed? Úgy gondolom, hogy érdemes egy baráti viszonyt fenntartani tanár és diák között.
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Udvar - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 13 EmptyPént. Jún. 18, 2010 9:55 am

-Akkor már ketten vagyunk. *Demi szinte csak,amikor esik az eső akkor érzi magát telyesnek,hisz számára az eső a szabadságot jelenti. És ennek is megvan a maga története.*
-Jó akkor legyen az a fa. *Mire kimondta volna ezeket a szavakat Wulf már fel is kapta,és a fa alá rohant.*
-Huh,...ezt megúsztam. *Nevet fel ismét,és utánna kedvesen mosolyog a tanárra.*
-Ismét köszönöm,...*Majd egy pukedli,és leteszi magát a tanár mellé.*
-Kérdésem? Hát nem igazán akad,... *Gondolkodik el,de most jó kedve van,mindenen mosolyogni fog az biztos. De reméli,hogy Wulf nem gondol majd semmi rosszat,és nem hiszi azt,hogy Demi nem tud komoly lenni. Mert igen is tud,csak ha esik,akkor bármien is a kedve ő mosolyog.*
-És önnek valami kérdése? *Vigyorodik el,és figyelmesen pillant a tanárra.*
Vissza az elejére Go down
Wulfgar Odinson
Tanár
Tanár
Wulfgar Odinson


Hozzászólások száma : 100
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 13 EmptyPént. Jún. 18, 2010 10:00 am

- Hát, talán most nincs...
*Mondja, majd pár percig teljes csendben ül, becsukott szemekkel, mosolyogva. Hallgatja az eső csodás dallamát, és élvezi a hűvös szellőt, a nedves fű friss illatát.*
- Itt helyben el tudnék aludni... Vagy... Mit nem adnék, ha lenne most...
*Mondja, és elharapja a mondatot. Nem, nem kell arról hallania egy diáknak, hogy Wulfgar arról álmodozik, hogy talál magának egy nőt. Szép lassan lecsúszik, és elfekszik a fűben. Gondolkodik, majd megszólal.*
- Egy ilyen kedves lány hogyhogy nem lett prefektus?
*Bukik ki belőle a végén.*
- Csak nem túl sok fiú legyeskedik körülötted hozzá?
*Vigyorodik el, ám gyorsan letörli arcáról a grimaszt, és kedvesen mosolyog tovább.*
Vissza az elejére Go down
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Udvar - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 13 EmptyPént. Jún. 18, 2010 10:11 am

-Hát aludj. Én nem zavarlak. *Szólal meg kedves,és nyugtató hangon.*
-Ha lenne most? Mi? Ha szabad tudnom,... *Érdeklődik,de ha nem kap válasz,akkor sincs semmi gond.*
-Én nem tudom mért nem lettem az,...de szerettem volna,.... *Elgondolkodott,de a mosolyt nem lehetett letörölni az arcáról.*
-Hát,...nem mondhatom,hogy nincs elég. Néha már idegesitő az a sok srác,föleg hogy fele még túl fiatal hozzám,vagy csak a viselkedése fiatalos. *Magyarázkodik,és Wulfra pillant.*
-Jobban szeretem az olyan pasikat,akik legalább két-három évvel idősebbek nálam,....vagy esetleg többel is. *Ez lehet,hogy célozgatásnak hangzik,de nem annak szánta,...vagy kitudja.*
Vissza az elejére Go down
Wulfgar Odinson
Tanár
Tanár
Wulfgar Odinson


Hozzászólások száma : 100
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 13 EmptyPént. Jún. 18, 2010 10:16 am

- Szerintem te még túl fiatal vagy ahhoz, hogy értékelni tudj egy kapcsolatot... Már nem sértésként mondom, de általában húsz-huszonöt év alatt a lányok komolytalanok. Nem látják meg, hogy igazán mi fontos a másikban. Nem az a lényeg, hogy a férfi hú de jól nézzen ki, vagy lehessen vele büszkélkedni, hanem hogy biztonságot nyújtson, lehessen rá számítani, és legyen egy kis sütnivalója. A lényeg, hogy ott legyen neked, hogy azt mondja, te vagy a legcsodálatosabb, és hogy értékeljen téged.
*Magyarázza Wulfgar, mintha olyan nagy párkapcsolati szakértő lenne.*
- Amúgy jó lenne, ha lenne valaki... Egy különleges személy az életemben. Csak hát, vagy én nem felelek meg a kritériumoknak, vagy a másik fél.
*Mondja.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Udvar - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 13 EmptyPént. Jún. 18, 2010 10:22 am

*Hanni szalad az esőben, mert legutóbb erre látta Wulfgart. És neki most a férfi kell, két erős kar, segít kéz. Tanácstalanul szaladgál ide-oda a birtokon, mikor észreveszi hogy az egyik fal alól füst száll ki. Gondolja, megnézi, hogy a villámcsapott a fába, vagy csak valaki dohányzik alatta. Utóbbi, aminek kicsit megörül, bár csodálkozik hogy miért van egy diáklánnyal a férfi, nem teszi szóvá. Beszalad a fa alá, és szuszogva kiböki.*
- Sziasztok. *itt kicsit elakad, míg lélegzete visszatér a szokásos iramba, majd kicsit leporolja a szoknyáját, ami még így is tiszta víz. Még, jó hogy barna, és nem fehér. Felsője, egy színes zöld top, szintén átázott, haja csapzottan tapad az arcára. Wulfgar felé fordul.*
- Wulfgar, ne haragudj, de szükségem lenne a segítségedre, és senkit nem találtam a tanáriban… felborult a szekrény.. tudod, az a nagy, és nem bírom felemeli, és hát szóval segítenél nekem? * érdekelődik kicsit talán pirosan, de ez bizonyára csak a futás miatt van.*
- Bocsi, hogy elrabolom tőled, a társaságod, de most nagy szükségem lenne Wulfgarra *mosolyog kicsit bűnbánóan Demire, majd azért bemutatkozik, mikor rájön hogy nem ismeri a lányt.*
- Hannelori vagyok az ÁTV tanár.
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Udvar - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 13 EmptyPént. Jún. 18, 2010 10:26 am

*Végighallgatja Wulf "bölcs" szavait,és egyetért vele,de Deminek már volt egy igazán komoly kapcsolata. Még a beiratkozása előtt,sajnos pont azért váltak szét,mivel ide kellett jönnie.*
-Hát Wulf,...most igazán tudom,hogy miröl beszélsz. *A mosoly eltünt az arcáról,és az otthoni volt barátjára gondolt. Szemei csillogni kezdtek,és egy könnycsepp gördült végig az arcán. Nem akarta,hogy a tanár meglássa,igyhát elfordult,de ha meg is látta volna,akkor is gondolhatta,hogy ez csak egy esőcsepp.Bár nem az volt. Most nem tud megszólalni. Eltévedt a gondolataiban. Ekkor egy másik tanár érkezik meg,ami meglepte,de mivel nem szólt semmit azért,hogy ilyen későn még nincs a hálótermében,csak nyugodt hangon válaszolt.*
-Jóestét,...én Demi Bieber vagyok. *Pillantása Wulfra szegeződik.* Semmi gond,nyugodtan elrabolhassa,én még itt maradok egy kicsit,ha megengedik. *Szól a tanárokhoz,majd az esőt kezdi el figyelni.*
Vissza az elejére Go down
Wulfgar Odinson
Tanár
Tanár
Wulfgar Odinson


Hozzászólások száma : 100
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 13 EmptyPént. Jún. 18, 2010 10:43 am

*Már épp válaszolna arra, amit Demi mond, de Hannelori befut. Felkel a földről, és leporolja magát.*
- Bocsáss meg, Demi, de hív a kötelesség... Bajba jutott hölgy... Ez a gyengém... Tőlem maradhatsz...
*Vigyorodik el, majd integet a lánynak, és elindul befelé a tanárnővel.*
- Hogy voltál képes eldönteni egy szekrényt?
*Kérdi Wulfgar értetlenül meredve a nőre, miközben fut mellette befelé az iskolába.*
- És ha bajod esik? Mi lett volna velem nélküled?
*Arcán látszik, hogy őszintén aggódik. Szélesre tárja a bejárati ajtót, és besiet Hanni után.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Udvar - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 13 EmptyPént. Jún. 18, 2010 10:51 am

*Elmosolyodik, Wulfgar kedves kijelentésén, miszerint a bajba jutott hölgy a gyengéje. Igen, ez a legelső beszélgetésükkor is mondta. Ő is integet a Deminek és a férfival az oldalán lohol vissza az iskola felé, és közben beszél.*
- Hát nem én döntöttem el. Vagyis szerintem már ki volt lazulva a lába, vagy nem tudom, és amikor odamentem, hogy levegyek róla egy kupacnyi aktát, megbillent, és eldőlt, elsöpörve két asztalt. És nem tudom megijedtem, hogy én csináltam vele valamit, de megnéztem a szekrény lábát, és olyan volt mintha ki lett volna fűrészelve. Vagyis úgy értem, nagyon nagyon laza volt, még hogy csak az asztalra dőlt, és nem rám… *szuszog, és beszél egyszerre, miközben Wulf kitárja neki az ajtót, amir kedvesen megköszön, és már halad is tovább.*
- Szerencsére nem esett bajom, és nagyon örülök hogy a közelben voltál. Alex nincs sehol, és a többi férfiember is mintha szabira ment volna… hihetetlen. *teszi hozzá, miközben becsukódik mögötte az ajtó.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Demi Bieber
Diák- Plama
Diák- Plama
Demi Bieber


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 129
Tallérok : 2
Pontok : 0

Udvar - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 13 EmptyPént. Jún. 18, 2010 10:58 am

*Visszainteget a tanároknak,és végignézi,ahogy beszaladnak a kastélyba. Ő még elszivott egy szál cigit,majd szép lassan visszament a kastélyba,és rögötön a hálóterem felé vette az irányt. Már kicsit fáradt volt,de megérte kint lenni. Leglább összeismerkedett egy tanárral. Amikor beért a hálóterembe,rögtön bevetette magát az ágyba,és egy pár percen belül el is aludt.*



//köszi a játékot Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Udvar - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 13 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Udvar
Vissza az elejére 
13 / 27 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 20 ... 27  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: