Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapUdvar - Page 7 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Udvar - Page 7 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Udvar - Page 7 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Udvar - Page 7 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Udvar - Page 7 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Udvar - Page 7 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Udvar - Page 7 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Udvar - Page 7 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Udvar - Page 7 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Udvar - Page 7 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Udvar - Page 7 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Udvar - Page 7 Vote_lcapUdvar - Page 7 Voting_barUdvar - Page 7 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Udvar - Page 7 Vote_lcapUdvar - Page 7 Voting_barUdvar - Page 7 Vote_rcap 
Ted Forrester
Udvar - Page 7 Vote_lcapUdvar - Page 7 Voting_barUdvar - Page 7 Vote_rcap 
James Miller
Udvar - Page 7 Vote_lcapUdvar - Page 7 Voting_barUdvar - Page 7 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Udvar - Page 7 Vote_lcapUdvar - Page 7 Voting_barUdvar - Page 7 Vote_rcap 
Sindy Logan
Udvar - Page 7 Vote_lcapUdvar - Page 7 Voting_barUdvar - Page 7 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Udvar - Page 7 Vote_lcapUdvar - Page 7 Voting_barUdvar - Page 7 Vote_rcap 
Chris Martines
Udvar - Page 7 Vote_lcapUdvar - Page 7 Voting_barUdvar - Page 7 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Udvar - Page 7 Vote_lcapUdvar - Page 7 Voting_barUdvar - Page 7 Vote_rcap 
Daniel Reed
Udvar - Page 7 Vote_lcapUdvar - Page 7 Voting_barUdvar - Page 7 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Udvar

Go down 
+46
Martin Weiss
Nathaly Johansson
Darren Spencer
Marie Lycae
Dorothy Brown
Gresham C. Ainsley
Sebastian G. Blaze
Daniel Reed
Cintia Thomson
Larina Marley
Jason Shuyler
Rhonda Shane
Sandra Berger
Herczeg Alex
Nicole Hart
Chris Martines
Ivan Vladislav Dargo
Lana Rosemary Lent
Alice White
Benjamin Doredumble
Hannelori Sensui
Demi Bieber
Wulfgar Odinson
Wallace Xavier Walters
Töpszli
Yasmine S. Moore
Ginevra Gwendolyne Green
William Quentin Watson
Hannah McDowal
Jacinta Hernandez
James Miller
Ingrid Weiss
Kim Kaguya
Veronica Johnson
Leila Horowitz
Solaria Luthia
Ted Forrester
Miriam Hewer
Alena Aalriä
Lyn G. Black
Ophelia McCord
Raisen Hagiri
Sindy Logan
Allison Diamond
Alex Wilfred
Főmesélő
50 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 17 ... 27  Next
SzerzőÜzenet
Jacinta Hernandez
Diák- Plama
Diák- Plama
Jacinta Hernandez


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 136
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 7 EmptyCsüt. Ápr. 29, 2010 6:33 am

*Sally kicsit még mindig össze van zavarodva ugyan az új hely miatt, de azért már úgy ahogy kezd hozzászokni, hogy ez itt nem Párizs... Ma egy világos kék sortor, és egy fehér atlétaszerű.bigyót vett fel. A lábán pedig csak egy strandpapucs van, ami melegíteni jóformán semmit sem melegít, bár egész öltözéke igen lengére sikeredett, de hát ő már csak ilyen. Az udvarra kiérve körülnéz és megpillant egy fát ahol a számára pont megfelelő hinta lóg. Ez nem egy hinta, ez a hinta. Így hát odabandukol, és leül. Jobb lábával egy picit ellöki magát, de csak annyira, hogy a talpa még a földön legyen.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 7 EmptyCsüt. Ápr. 29, 2010 6:51 am

*Az udvaron csak páran vagyunk kinn. Ami egy kicsit sem meglepő, hiszen vacsoraidőben járunk. Egy ideig kinn voltam a vízesésnél Hannahval, aztán visszatértem a négy fal közé. Ezvan... a társaság mostanság nem túl kapós... Vagy talán én vagyok olyan hogy nem jó a közelembe jönni. Talán...
Farmernadrág, szürke póló és DC cipő van rajtam. Pálcám mint mindig, most is nálam. Sétálgatok csak, próbálom felmérni a terepet. Nem mintha nem lett volna időm rá az elmúlt öt évben. Jó ezt kimondani... öt év. Már csak egy van, és végre elmehetek és csinálhatom azt amit szeretek. Nem megyek oda senkihez, egyenlőre. Sally van itt éppenséggel legközelebb, őt nem ismerem. Szemem sarkából figyelem, de a végén megállok csak egy fánál és nekidőlök. Összefonom karjaim, és itt álldogálok tovább...*
Vissza az elejére Go down
Jacinta Hernandez
Diák- Plama
Diák- Plama
Jacinta Hernandez


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 136
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 7 EmptyCsüt. Ápr. 29, 2010 7:03 am

*Sally tovább ücsörög, és még mindig csak egy picikét löki el magát. Közben végig azt a lábfejét figyeli, amivel néha-néha ellöki magát. közben másik lábát fel is húzza, hogy az ne legyen útba, és ne akadályozza meg a "hintázásban". Közben először észre sem veszi, hogy egy számára idegen, ami valljuk be nem meglepő, szóval egy számára idegen srác jelenik meg. Egy kicsit felnéz, végigméri a fiút majd továbbra is a lábát nézi. Először nem akar felkelni és odamenni bemutatkozni, ugyanis éppen elfogta őt a "lustadögvagyokfelkelni" érzés, de végül vesz egy kis erőt és feláll. Közben a fiú meg is áll egy fánál így még csak utána se kell loholnia, bár loholásról nála szó sincs, hisz viszonylag hosszú lábaival könnyedén tud gyorsan, és nagyokat lépkedni. Most viszont nem siet. Szépen lassan odaballag, majd bemutatkozik.*
-Heló! Sally vagyok... *Mondja majd várja, hogy a fiú is mondjon valamit. Neki elég egy "húzzelinnen is" csak mondjon valamit az a lényeg. Közben mosolyog is egyet, és a rakoncátlanul szemébe tolakodó frufruját is hátratűri egy könnyed mozdulattal.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 7 EmptyCsüt. Ápr. 29, 2010 7:20 am

*Már kezd besötétedni. Innen nem olyan jól látni a naplementét, de éppen azt kezdi el nézegetni. Érdekes... szeretem ezt az napszakot. Szép is meg minden. Elég fura elképzelni rólam, de én is érző lélek vagyok, na meg romantikus is.
Körülnéztem. Éppen felém tartanak. Rögtön az a "hurrá" jön le nekem, persze egy kicsit cinikusan. Nem mondom, hogy nem szeretem az elsősöket... csak ma ilyen a kedvem. Elvégre, tudni illik rólam: Megszólítasz? Vállad a felelősséget.
Végignézem a lányon, mondhatni ez egy kis kritikus szemlélet volt. Nem mosolyogtam, nem szokásom. Csak ha nagyon jó a kedvem. Köszön. Bemutatkozik. Először csak biccentek, de mégis meggondolom valamiért magam.*
-Csáó. James. *Hangom nem túl biztató. Mondjuk megértem, hogy ha megijed tőlem. Engem már nincs ami meglepjen. És ha ezt teszi... akkor sem lesz lelkiismeret furdalásom. Úgy mint Ashlynél. Kellett neki pofázni... most a gyengélkedőn csücsülhet.*
Vissza az elejére Go down
Jacinta Hernandez
Diák- Plama
Diák- Plama
Jacinta Hernandez


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 136
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 7 EmptyCsüt. Ápr. 29, 2010 7:29 am

*És köszön, bemutatkozik. ez kicsit azért örömmel tölti el a lányt. Ahogy sejtette nem egy könnyű eset a srác. De ez őszintén nem tántorítja el az ismerkedéstől. Van neki türelme. Követve a fiút ő is nekidől a fának, nagyjából James mellett. Így ha előre felé néznek, már pedig Sally előre néz, a tekintetük nem találkozik össze. Úgy dönt próbálkozik egy kis csevegést kezdeményezni ha nem sikerül marad a csend.*
-Mi újság? *Kérdezi. Nem tudja a srác mióta van itt, vagy, hogy melyik házba jár. Azt se tudja hány éves. De ezek olyan lényegtelen dolgok amiket az ember akkor tudakol meg, ha barátkozni akar. Sally viszont nem tudja mit akar. Társaságot... talán. Igen. Most társaságra vágyik. Nem arra, hogy összepajtizzanak a sráccal. Nem is számít rá. Csak hagy beszéljen valakivel... valakinek...*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 7 EmptyCsüt. Ápr. 29, 2010 7:44 am

*Látom, hogy nem ijesztettem meg. Mondjuk külsőre tuti, mivel sokan szeretnek. Elvégre...nem sokan vannak a felsőbb évesek közül akik ennyire jól néznek ki mint én. Na jó, bevallom egoista vagyok. A kérdése viszont meglep. Nem is ismerem, de azért megkérdezi hogy mi újság. Sosem látta merre, sőt ő sem ismer. Na mindegy, nem akarom ellenem fordítani, úgyhogy inkább csak olyan Jamesessen válaszolok a kérdésre.*
-Semmi. Élem az életem ahogy a többiek is. Unalmas iskolai idők... Nekem órára már nem igazán kell bejárnom. *Nem mintha azelőtt olyan sokat jártam volna be.* Új vagy? *Kérdeztem miközben el is merengtem egy kicsit. Egy dal jár egyfolytában a fejemben. Nem tudom honnan jött....*
Vissza az elejére Go down
Jacinta Hernandez
Diák- Plama
Diák- Plama
Jacinta Hernandez


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 136
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 7 EmptyCsüt. Ápr. 29, 2010 7:53 am

*Egy ideig csak néz maga elé csöndben. Most belegondolva talán lehet, hogy kicsit túl közvetlen volt a kérdése. De hát ez van. Mivel a fiú válaszol rá, így nem is foglalkozik tovább ezzel a dologgal. Még mindig nem néz rá a fiúra. Ha oldalra is nézne akkor sem pont James arcát látná, mivel, hogy alacsonyabb a srácnál, meg egyébként sem akar. Mikor bemutatkozott akkor a szemébe nézett és kész. Úgy érzi ennyi tökéletesen elég volt. Egyenlőre. A fiú kérdésére bólint, és mivel nem biztos benne, hogy ezt James látja így hangosan ki is mondja a választ.*
-Igen... új. *Válaszol. Nem mond többet, mivel nem kérdezett mást. Most inkább marad a szokásos csendnél. Kicsit megborzong mikor egy kis fuvallat átjárja az udvart, hisz elég lengén van öltözve, és kint azért már hűvösödik. Majd minden megy normálisan tovább. Csak egy kis fuvallat volt, most jelenleg jól érzi magát. Nem fázós típus, de most azért kicsit elgondolkodik rajta, hogy ne menjen-e be. Végül a nem mellett dönt így csöndben áll tovább a fának támaszkodva.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 7 EmptyCsüt. Ápr. 29, 2010 8:08 am

*Csend. Mindig ez a kínos csend... nem mondom, hogy nem szoktam már meg. Megszoktam. Szeretem a csendet, olyan... nyugtató. Egy pillantást vetek Sallyre, de mivel ő sem néz rám én se rá. A szemem sarkából azért figyelek, hiszen mindent látok így is. A kérdésemre a választ megkapom. Hát nem mondom... nagyon bőbeszédű a csaj. Kicsit merengek, a fuvallat az én testemet is átjárja. Kezd hűvös lenni. Ilyenek a tavasz és a nyár közötti esték. Sajnos.*
-Nem vagy túl bőbeszédű... *Ezt meg tudtam állapítani. Nem tudok semmi mást, nem vagyok sem gondolatolvasó -mint Yushi drágám- sem valami auralátó jós... ezvan. Én egyszerű vagyok, bár van aki szerint ez nem így van. Bennem semmi különös nincs. Csak mondjuk a vízhez és a kviddicshez kötődő nagy érdeklődés.*
Vissza az elejére Go down
Jacinta Hernandez
Diák- Plama
Diák- Plama
Jacinta Hernandez


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 136
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 7 EmptyCsüt. Ápr. 29, 2010 8:21 am

*Eléri a célját. Ahogyan sejtette.Ha ő nem beszél egy idő után meg kell szólalnia a másiknak. James pedig megszólal. Természetesen Sally pedig reagál rá. *
-Nem tudok mit mondani... nincs mit mondanom. Így úgy gondoltam az a legjobb ha csendben maradok. *Magyarázza. hiába, ugyan társaságra vágyik, de számára azért már az is társaság, ha valakinek a közelében lehet. És igen. A csend olyan megnyugtató. Mintha minden békés lenne. És végülis... nem is vitatkoznak, ráadásul Sally nem is azt a kellemetlen, kínos csend hangulatot érzi most. Nem. Ő csupán egy számára ismeretlen, vagy inkább alig ismert sráccal bámul ki a fejéből. az azért más. Sally számára más. Mivel megint csönd van és nem akarja, hogy megszakadjon a "társalgásuk" így elgondolkozik rajta mit is mondhatna... végül úgy dönt itt az ideje elválni. Kezd tényleg hűvös lenni Sally számára, és kicsit már álmos is.*
-Én megyek. Hideg van... *Itt rámutat öltözékére.* Ha akarsz gyere... ha nem akkor meg Szia! *Mondja egy mosoly kíséretében. Amióta bemutatkozott nem is igazán mosolygott. Bár tök mindegy, mert úgy sem látták egymást. Legalább is Sally nem tud róla... ha a fiú jön vele akkor úgy ballagnak egy ideig együtt, Sally a szobája felé James amerre éppen megy, ha pedig nem jön vele akkor pedig a lány egyedül megy fel a szobájába.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 7 EmptyCsüt. Ápr. 29, 2010 8:34 am

*Meghallgattam Saly válaszát. Kicsit elmerengtem rajta, majd bólintottam. Ez nálam felér egy "értettem-mel". Ismét bekövetkezett a csend, végül kijelentette, hogy ő menni akar. Én annyira azért nem fáztam, de úgy döntöttem megyek vele. A vacsorát már lekéstem, de még azért elmegyek kaja után nézni.*
-Megyek én is. *Egy halvány, nagyon halvány félmosolyt eleresztettem és elindultunk. A földszintig mentem csak vele, ott elbúcsúztam tőle. Egy "jóéjt" után a nagyterembe vitt az utam, elvégre ez volt a legközelebb. Kértem valami könnyű kis kaját meg egy pohár narancslevet és felhúztam vele a szobámba. Egy ideig még nem aludtam, persze a tetőn voltam kinn, ott szerettem gondolkodni. Valamikor tíz óra után, amikor már a kijárási tilalom elkezdődött bementem, hogy nehogy valaki meglásson itt. Este különben sem érdemes még a suli tetőjén sem lenni...*
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 7 EmptyPént. Ápr. 30, 2010 4:47 am

*A szőke csajszi tűnik fel a láthatáron. Ma egy fehér farmer van rajta, egy pink pólóval és egy fehér magassarkúval. Karján csücsül csivavája, másik kezében a táskája. Szétnéz, elül a padra, elgondolkodik. ~Vajon most mit csináljak? ~ Tűnődik el. Végül úgy dönt, hogy lemegy Wilardba. Felkel és lasú léptekkel megindul arrafelé. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 7 EmptyPént. Ápr. 30, 2010 4:53 am

*A vízesés felől érkezem. Valahogy kezdem megkedvelni egyre jobban azt a helyet. Talán... a tópart után az lesz a kedvencem. Farmernadrág, fekete póló és DC cipő van rajtam. Nem fázom. A nap enyhén süt, szép az idő. Mondjuk ehhez képest a kedvem ugyan olyan mint tegnap. Fogalmam sincs, mért van rossz kedvem egyfolytában.
Nem nézek a lábam elé persze, kezem is a zsebembe van dugva. Kicsit váratlanul ér, hogy valaki hirtelen felém fordul éééés... puff. Mind a ketten a földön vagyunk. Persze én meg felkapom a vizet rögtön.*
-Nem tudsz a lábad elé nééézni? *Ezt még azelőtt kérdem, mielőtt megnéztem volna ki az okozó. Ingrid... ez tudtán sem vágok valami nagyon sajnálkozó képet.* Oh sorry.
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 7 EmptyPént. Ápr. 30, 2010 4:59 am

*Mikor a fiú felemeli a hangját vele, felvonja a szemöldökét. *
-De igen, de nem csak nekem kellene! Neked is. És szépen is lehet beszélni velem, nem vagyok állat, aki csak az ordításból ért! *Emeli fel ő is a hangját. *
-Amúgy Wilardba megyek, te jössz? *Veti oda a srácnak foghegyről. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 7 EmptyPént. Ápr. 30, 2010 5:06 am

*Szerencséje Ingridnek, hogy vele egy kicsit jobban összehaverkodtam a múltkor... ha nem így lett volna, lehet ő is a gyengélkedőn végezte volna Ashly mellett. Ki tudja. Elgondolkodtam azon amit mond. Most mit csináljak? Ő fordult be előttem. *
-Jól van na, mondtam hogy bocs. Nem vagyok túl jó passzban... *Jegyeztem meg, majd feltápászkodtam a földről és leporoltam a nadrágom. A kérdésre felemeltem a fejem, de nem merengtem rajta túl sokat. Hátha Ingrid társasága feldob egy kicsit.*
-Megyek. Merre Wilardon belül?
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 7 EmptyPént. Ápr. 30, 2010 5:11 am

*Megenyhül egy kicsit. *
-Jól van, nem gond, csak nem szeretem, ha ordítanak velem. *Mondja, majd elgondolkodik. *
-Hát, gyerünk, igyunk meg valahol egy teát. *Jelenti ki, majd leteszi Princess-t a földre, a táskából elővesz egy pórázt és ráköti. Így indulnak meg. Nincs kedve hordozgatni a kutyust. *
Vissza az elejére Go down
Jacinta Hernandez
Diák- Plama
Diák- Plama
Jacinta Hernandez


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 136
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 7 EmptySzer. Május 05, 2010 5:43 am

*Sally megint vett elég "bátorságot" vagy inkább nevezzük erőnek, hogy kijöjjön egy kis friss levegőt szívni. Bár az ő esetében nem kell nagyon nagy erőt venni, mert imád kint lenni. Legszívesebben élete minden egyes percében kint lenne. Ez Sally. Őt így kell szeretni... vagy utálni. Kinek mit.
Ma egy citromsárga rövid ujjú, rövid kis nyári ruhát vett fel, s hogy ne fázzon, bár az nem szokása, felvett egy sötét farmer mintázatú cicanadrágot, és egy fekete kis cipellőt. Tudjátok azt a kis picit amit mindenki másképp hív. Babacipő, balerinacipő...
Odalépdel az egyik hintához és lecsüccsen rá. Kezeivel megfogja a kötelet és egyik lábával kicsit lökdösni kezdi magát.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 7 EmptySzer. Május 05, 2010 6:02 am

*Megint csak egymásra találtunk... Igazából én most cigizni jöttem ki, és éppen, ebben a minutumban lépek ki az ajtón. Az becsukódik szépen lassan mögöttem, én észre sem veszem már. A nap enyhén süt, és mivel nálam van a napszemüvegem ezért felteszem. Meleg van... kissé fullasztó, ami azt jelenti hogy eshet is még. Mielőtt körülnéznék, meggyújtom a cigarettám a pálcámmal. Kicsit elmerengek, élvezem a napot, majd rászánom magam hogy körülpillantsak. Az egyik hintán ismét meglátom Sallyt. Ma egy kicsit jobb kedvembe vagyok. Rájöttem pár dologra. Odalépkedek, csak lassan, majd mielőtt még köszönni tudna nekem...*
-Lógunk Bűbájtanról? *Kérdeztem egy kisebb mosollyal az arcomon és megálltam mellette. Szívtam egyet a cigiből, majd rápillantottam ismét Sallyre.*
-Hogy s mint? *Talán furcsának találja, hogy egy kicsit fel vagyok ma pörögve...*

//Fagyi.//
Vissza az elejére Go down
Jacinta Hernandez
Diák- Plama
Diák- Plama
Jacinta Hernandez


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 136
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 7 EmptySzer. Május 05, 2010 6:33 am

//olvadunk//

*Éppen elmereng az élet nagy kérdésein, és problémáin mikor léptekre lesz figyelmes. Na vajon ki az? Bizony, bizony James az. Sally kifejezetten örül a srácnak. Bár valószínűleg bármilyen társaságnak örülne, főleg ha valamilyen helyes fiú személyében jön a társaság. De azért mégis jobb így, hogy már ismerik egymást. "ismerik". Ugyan is még csak egyszer találkoztak, de azért a bemutatkozás már megvolt. Éppen, hogy köszönni tudna, James rögtön megszólal, amin Sally kellő képen meglepődik. Nem elég, hogy idejön még hozzá is szól. Szép!*
-Öhm... igen úgy valahogy. Csatlakozol? *Válaszol egy mosoly kíséretében majd csak, hogy mondjon is valamit visszakérdez. Közben kap még egy kérdést amin meglepődik.*
-Kösz, jól... na és nálad mi újság? Ennyire jó kedved lenne? *Kérdezi a srácot majd várja a választ. Az, hogy mind eközben James cigizik különösebben nem zavarja. Már megszokta a füstöt, családjában is van olyan aki dohányzik.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 7 EmptySzer. Május 05, 2010 6:46 am

*Látom Sally arckifejezésén, hogy meglepődött. Kiveszem az ilyet, már van gyakorlatom belőle. Beleszívtam a cigibe, átéreztem a nikotint a testemen. Bólintottam.*
-Hát, nem vagy egy agybajos csaj az tuti. Az elsősök közül nem mernek ám sokan lógni óráról... *Jegyeztem meg, miközben nekidőltem a fának. Igen, ez azt jelenti, hogy csatlakozom. Hintázni nem fogok, kinőtem belőle. Egy félmosolyt megidéztem, és a kérdésre is kaptam választ.*
-Mért olyan meglepő? *Nevettem fel, bár ez már nem olyan... jókedves felnevetés volt. Aztán Sally szemébe pillantottam és válaszoltam.* Megvagyok. Kijöttem levegőzni. Elvégre nekem már nincsennek óráim, kicsit unalmas az élet. *Elmerengtem, nem szóltam többet. Reméltem felhoz valami jó témát... ma nincs kedvem csendben ülni/állni. A cigi miután elfogy, elpöckölöm és valahol pár méterrel arrébb földet is ér.*
Vissza az elejére Go down
Jacinta Hernandez
Diák- Plama
Diák- Plama
Jacinta Hernandez


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 136
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 7 EmptySzer. Május 05, 2010 7:03 am

*Sally agybajos? Hát kitudja. Bár valójában tényleg megpróbál mindent lazán venni, úgy sokkal jobban érzi magát. James kijelentésére is csak megvonja a vállát. Na jó nem csak mert azért reagál ő azzal a szép(?) kis hangjával.*
-Hát... miért ez ennyire nagy cucc lenne? Nem tudtam, hogy ilyen fontos egy óra... *Mondja. Valójában tényleg nem igazán érti miért olyan fontos ez.*
-Nem tudom. Egyszerűen csak múltkor nem ilyen voltál. Ennyi. *Mondja. Az ő arcán még mindig van egy halvány mosoly. Örül, hogy itt a tavasz, és örül, hogy a következő hónap már nyár lesz. Miközben James arról beszél, hogy már nincsenek órái, eszébe jut, hogy még nem is tudja hányadikos így meg is kérdezi.*-Miért? Te hányadikos vagy? Csak mert korból kiindulva azért annyival nem lehetsz idősebb... mármint évfolyamra gondolok. Bár az is tény, hogy én kicsit talán idős vagyok az elsős léthez... *Fecseg a fiúnak és reméli, hogy minden kérdésére kap választ. Ha meg nem akkor nem.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 7 EmptySzer. Május 05, 2010 7:17 am

-Annyira nem, csak na... mindegy nem magyarázok mert én is ilyen voltam. Sokat lógtam most meg mi lett...? *Nem mondom tovább, hangom egy kicsit elcsuklik a végén. A végén még a nagy pofázhatnékom közbe elmondom azt amit nem kellene. A lány kíváncsiságára kicsit összeráncolom a homlokom, de azért beavatom. Nem vagyok ennyire izé ma...*
-Ötödikes. Jah, mondjuk bennem az volt a pláne hogy 12 évesen kerültem ide. Fura... de... azért vagyok majdnem olyan idős mint a többiek. Ezvan. De már csak két hónap -köbö- és 18 leszek. *Már nagykorú vagyok, az a lényeg. Vállat vontam, kicsit elgondolkodtam. Kíváncsi voltam mit fog mondani Sally erre.*
Vissza az elejére Go down
Jacinta Hernandez
Diák- Plama
Diák- Plama
Jacinta Hernandez


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 136
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 7 EmptySzer. Május 05, 2010 7:28 am

-Mi lett... *Ezt valójában nem kérdésnek szánja. Ha a fiú nem mondta végig akkor nem is akarja, ezért nem firtatja tovább. Ez inkább olyan elismétlés szerűség volt. Hiába ha Sally egyszer elkezd érdeklődni akkor azt egy ideig nem is hagyja abba csak ha megtudja azt az információt amire kíváncsi.*
-Ötödikes... az szép... *Mondja egy gúnyos mosoly kíséretében amit inkább magának szán. Hiszen ha nem lett volna olyan makacs már legalább egy éve ide járhatna.*
-Hát igen... én valójában úgy volt, hogy tavaly... azt hiszem tavaly idejövök, de hát... nem jött össze... Ezért csak most nemrég érkeztem és... augusztusban 16 leszek... *Magyarázza, user meg szereti a pontokat úgyhogy nemszekálni miatta mert ez így jó.*

//fagy//
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 7 EmptyPént. Május 07, 2010 5:45 am

//Olvad//

-... semmi, nem lényeg. *Ráztam meg a fejem, nem fogom más orrára kötni azt, ami nem rá tartozik. Főleg nem Sallyre, akit mellesleg még alig ismerek. * Jah, már csak egy év itt. *Jegyeztem meg körülnézve. Igen, néha úgy érzem nem akarok elmenni, máskor pedig már alig várom hogy kijussak innen és mehessek a nagyvilágba. Főleg most így érzek.*
-Ahaa, és mért nem jöttél? Pedig akkor már másodikos lettél volna. *Az azért mégis jobb mint egy elsős, akit mellesleg átlag cukkolnak meg minden. ÉN is voltam elsős, tudom milyen az. Továbbra is a fának támaszkodva álltam, Sallyt figyeltem. Karjaim összekulcsoltam és néha-néha egy félmosoly megjelent azért az ajkamon.*
Vissza az elejére Go down
Jacinta Hernandez
Diák- Plama
Diák- Plama
Jacinta Hernandez


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 136
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 7 EmptyPént. Május 07, 2010 6:04 am

-Nem lényeg... *Most ilyen "visszamondomamitamásikmondott" hangulata van. Legalább is úgy tűnik, ugyanis ezt is csak úgy magának mondogatja, mintha magában beszélne. Lehet kezd bedilizni a csaj.*
-Egy év... az jó... Nekem meg... sok. *Mondja majd szemeivel szépen tesz pár kört jelezve ezzel nem tetszését. Lehet, hogy jó lesz itt, de ő azért még mindig inkább visszamenne Párizsba. Bár mondjuk tény, hogy ezt a szülei nem hagynák, így maximum megint a nagymamájához mehetne lakni. És mivel azt nem igazán szerette így hát maradt ez.*~Jobb mint a nagyinál az tény...~ *Állapítja meg magában. Hát igen... nem igazán szeret arról beszélni, hogy miért nem jött ide hamarabb. Hogy miért nem azt maga sem tudja igazán. Egyszerűen csak nem. Most viszont elmondja, elvégre miért is ne?*
-Hát mert nem volt kedvem. Ott akartam maradni Párizsba a barátaim között. Csak aztán a szüleim megmondták, hogy vagy eljövök ide, vagy keressek magamnak egy helyet ahol lakhatok... Így egy ideig nagyszüleimnél húzódtam meg, de az nem tetszett ezért úgy döntöttem inkább idejövök... ennyi. *Meséli el a fiúnak. Hogy mit fog hozzá szólni nem különösebben izgatja. Sally kissé bánja is az egészet meg nem is. Viszont azért haragszik magára, hogy nem jött el, mert hát akkor mégis csak másodikos lenne...*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 7 EmptyPént. Május 07, 2010 6:21 am

~Papagáj...~ *Jegyeztem meg magamba, miközben összeráncoltam egy kicsit a homlokom. Mondhatni, jól láthatóan. Bólintottam a kijelentésre, mármint arra amit megismételt megint. Amúgy én tök kiszámíthatatlan vagyok, szóval nekem lehet hogy egyik percről a másikra megváltozik a kedvem vagy esetleg a véleményem és rossz vége lesz. Nah.. ennyi. Közben meghallgattam mit válaszol a kérdésemre. MEglepett. Azért... nem semmi a csaj.*
-Hát ok. Elég furi tripp, de nem baj. Velem tökre nem volt ilyen. Mivel az egész család aranyvérű... *Na meg hogy van egy húgom aki mellesleg azt sem tudja mi folyik a háta mögött. Ő tuti nem lesz ilyen mint én. Soha. Ő olyan... anyám meg apám keveréke. Na nem mintha én nem lennék, de én jobban apámra ütök. Sőt... *
-És... szeretsz Kviddicsezni? *Érdeklődtem, mert más nem igazán jutott eszembe.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Udvar - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 7 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Udvar
Vissza az elejére 
7 / 27 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 17 ... 27  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: