Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapUdvar - Page 5 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Udvar - Page 5 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Udvar - Page 5 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Udvar - Page 5 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Udvar - Page 5 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Udvar - Page 5 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Udvar - Page 5 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Udvar - Page 5 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Udvar - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Udvar - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Udvar - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Udvar - Page 5 Vote_lcapUdvar - Page 5 Voting_barUdvar - Page 5 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Udvar - Page 5 Vote_lcapUdvar - Page 5 Voting_barUdvar - Page 5 Vote_rcap 
Ted Forrester
Udvar - Page 5 Vote_lcapUdvar - Page 5 Voting_barUdvar - Page 5 Vote_rcap 
James Miller
Udvar - Page 5 Vote_lcapUdvar - Page 5 Voting_barUdvar - Page 5 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Udvar - Page 5 Vote_lcapUdvar - Page 5 Voting_barUdvar - Page 5 Vote_rcap 
Sindy Logan
Udvar - Page 5 Vote_lcapUdvar - Page 5 Voting_barUdvar - Page 5 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Udvar - Page 5 Vote_lcapUdvar - Page 5 Voting_barUdvar - Page 5 Vote_rcap 
Chris Martines
Udvar - Page 5 Vote_lcapUdvar - Page 5 Voting_barUdvar - Page 5 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Udvar - Page 5 Vote_lcapUdvar - Page 5 Voting_barUdvar - Page 5 Vote_rcap 
Daniel Reed
Udvar - Page 5 Vote_lcapUdvar - Page 5 Voting_barUdvar - Page 5 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Udvar

Go down 
+46
Martin Weiss
Nathaly Johansson
Darren Spencer
Marie Lycae
Dorothy Brown
Gresham C. Ainsley
Sebastian G. Blaze
Daniel Reed
Cintia Thomson
Larina Marley
Jason Shuyler
Rhonda Shane
Sandra Berger
Herczeg Alex
Nicole Hart
Chris Martines
Ivan Vladislav Dargo
Lana Rosemary Lent
Alice White
Benjamin Doredumble
Hannelori Sensui
Demi Bieber
Wulfgar Odinson
Wallace Xavier Walters
Töpszli
Yasmine S. Moore
Ginevra Gwendolyne Green
William Quentin Watson
Hannah McDowal
Jacinta Hernandez
James Miller
Ingrid Weiss
Kim Kaguya
Veronica Johnson
Leila Horowitz
Solaria Luthia
Ted Forrester
Miriam Hewer
Alena Aalriä
Lyn G. Black
Ophelia McCord
Raisen Hagiri
Sindy Logan
Allison Diamond
Alex Wilfred
Főmesélő
50 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16 ... 27  Next
SzerzőÜzenet
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 5 EmptySzer. Jan. 20, 2010 4:46 am

*Elmosolyodik ami akaratlanul is veszélyessé teszi.*
- Nagyon szívesen máskor is. *jegyzi meg a köszönésre, majd amikor a fiú távozni készül elköszön tőle*
- Persze menjen csak gyakorolni, de ne vigye túlzásba azért. *teszi hozzá hisz nem akarja hogy a fiú ájultra gyakorolja magát.*
- Viszontlátásra. *azzal elnyomja a cigijét, és lassú léptekkel ő is befelé halad, vissza a dolgához.*
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Udvar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 5 EmptyVas. Márc. 21, 2010 6:19 am

*Marlene érkezik az udvarra rossz kedvűen és morcosan. Maga sem tudja mi baja, talán csak túl rég látta a testvérét, aki képes lenne őt megnyugtatni és felvidítani. Lecsüccsen az egyik padra, és pálcájával játszik, miközben aktívan semmit nem csinál. Fekete farmer van rajta, egy kivágott sárga felsővel. Hosszú szőke haja, kibontva omlik hátára, mivel szinte sosem fogja össze.*
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 31
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 5 EmptyVas. Márc. 21, 2010 6:27 am

*Nem sokkal később, az ikertestvér is megérkezik. Neki egy kicsit jobb a kedve, viszont az elmúlt napokban volt egy-két olyan malőr amit talán nem kellett volna látnia, vagy elvégezni...
Nem sok kell neki, hogy észrevegye drága ikrét az egyik padon. A mosolya szinte fülig ér, szemeiben pedig látható az a cinkos csillogás.*
-Ohohóó! Kit látnak szemeim?! *Huppan le Marl mellé, miközben összefonja karjait. Nincs valami meleg, rajta pedig csak egy fekete nadrág és piros póló van. Éppen hogy csak levegőzni érkezett egy kicsit.*
-Hol vagy te elveszve? Még a szobába se látlak szinte... *Egy kis hatásszünet, van mit mesélnie. *... Képzeld találkoztam Scottal... meg az új barátnőjével. *Húzza el a száját egy kicsit, majd kíváncsi tekintettel pillant a lányra.*
-Jaaa meg avval a nagyhírű Ted Forresterrel is. Elég furcsa első találkozás volt nem mondom. Elvettem a szaglóképességét, egy kis fűszerrel aminek nem is tudtam hogy mi a hatása. Láttad volna! *Kuncogja el a végét, bár az annyira nem vicces. Hisz.. ő sem érezte az illatokat pár napig.*
Vissza az elejére Go down
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Udvar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 5 EmptyVas. Márc. 21, 2010 6:32 am

*Gondolataiból ikre hangja zökkenti ki, és fülig szalad a szája. Rég nem látta Madit. Amikor az lehuppan mellé, a vállára hajtja a fejét, és onnan kommunikál.*
- Én is örülök neked tesó. *mosolyogja el magát, és örül a testvérének. Végighallgatja a kalandjait amiket átélt.*
- Nem vagyok elveszve csak te mindig valahol rosszalkodsz amikor én a szobába vagyok *mondja, mert ő valóban nincs elveszve.*
- Nahát, nahát. Scotti szép fiúnak új barátnője van? Ki az? Ismerem? *érdeklődik hiszen Madival igen hasonló az ízlésük fiúk terén.*
- Teddel már én is találkoztam bár beszélni nem beszéltem vele. Amúgy milyen fűszerről van szó? *érdeklődik, mert ez a rész neki nem teljesen tiszta.*
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 31
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 5 EmptyVas. Márc. 21, 2010 6:38 am

*Rámosolyog Marlra, miközben ő mondja tovább... megszokható, hogy Madi mindig csak beszél.*
-Rád is rád férne már egy kis csíny! *Kacsint. Hiszen tudni illik róluk, hogy a volt iskolában is sok mindent elkövettek... Főleg a szerepcsere.*
-Igen új barátnője... Meg is lepődtem. Valami, Liza. Nem tudom hogy találkoztál-e már vele. Őőő... Famine házba jár. *Vonja meg a vállát egy kicsit, miközben elgondolkodik. Ezt nem is mesélte?*
-Jajj, hát te még nem is tudod?! A BOK terembe "betörtünk" *itt idézőjelet formál a kezével.* de igazából nem volt betörés mert nyitva volt az ajtó. És...kölcsönvettünk pár fűszert. Az egyiktől csigákat láttunk, érdekes volt nem mondom. *Vigyorodik el, miközben pár pillanatra elhallgat. Tényleg csak egy kicsit.*
-Na és, neked hogy teltek a napjaid? *Ne csak ő beszéljen már.*
Vissza az elejére Go down
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Udvar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 5 EmptyVas. Márc. 21, 2010 6:42 am

*Visszamosolyog testvérére, hiszen nekik mindig is nagyon jó volt a kapcsolatuk.*
- Igen, azt hiszem igazad van. *bólogat aktívan, mert tényleg hiányzik neki valami csíny.*
- Most hogy mesélted én is meglepődtem rajta. Faminés? Akkor asszem ismerem. Onnan ismerek pár személyt. *mondja kis homlokráncolással, mert neki úgy rémlik ismer egy Liza nevezetű egyént.*
- Nahát, kivel törtél be a BOK terembe? *érdeklődik, egy kicsit sem helytelenítve testvére tettét, mert ha ő ott lett volna, minden bizonnyal ment volna vele.*
- Hát megvagyok, mászkálok, meg kinéztem magamnak egy helyes pasit. Plamás *egyenlőre nem árul el többet megvárja míg Madi faggatózni kezd, és tudja hogy faggatózni kezd majd, hiszen nem élné túl ha nem tudná meg hogy ki az a pasi.*
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 31
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 5 EmptyVas. Márc. 21, 2010 6:55 am

*Bólogat egyetértően, miközben végig vigyorog. Tényleg nagyon jóban vannak, és lesznek is. Nem sokat veszekedtek még...*
-Igen-igen. *Erősíti meg, miközben elmeséli azt is hogy kivel tört be.* őő... Luthiával. Ő is Famines. De nem törtünk be! Nyitva volt a terem *Cinkosan megcsillannak szemei, miközben a mosoly sem tűnik el az arcáról. Persze figyelmesen végighallgatja Marlt.*
-Oppá! Ésés.. ki az? Nekem is kéne már valakit nézni. Nem sok fiúval találkoztam eddig. *Húzza el a száját. Aki volt, az meg van nem az ő stílusa, vagy csak simán van barátnője vagy pedig a volt pasija...
Persze nem fogja addig hagyni Marlt, még el nem mondd mindent.* Na és jóképű? Elsős? Beszéltetek már?
Vissza az elejére Go down
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Udvar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 5 EmptyVas. Márc. 21, 2010 6:59 am

*Nem, igazi veszekedésük még nem volt. ritka nagy szerencse.*
- Jó hát akkor csak simán bementetek*vigyorodik el, hiszen nem ő az aki felelősségre vonja Madit. Arra ott vannak a tanárok.*
- Jason Shuylernek hívják. Magas, jó testű fiú, világosbarna hajjal, és kékes szürke szemekkel. Elsős, de beszélni még nem beszéltünk, nemrég döntöttem csak el hogy ő kell nekem. *meséli Madinak, mert a napokban kezdett csak el koslatni Jason után.*
- Tudod, a legtöbb fiú vagy nem néz ki jól, vagy öreg, vagy van barátnője, nos neki még nincs. Majd megmutatom neked is ha látom valahol. *mondja nevetve, ami Madi kíváncsiságának szól ugye.*
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 31
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 5 EmptyVas. Márc. 21, 2010 7:09 am

*Igen, ez így van.*
-Hm... Jason... Jason... nem ismerem asszem. Akkor biztos jó lehet, remélem sikerül elérned amit akarsz. Demár.. mikor nem? *Ölti ki a nyelvét, majd ismét egyetértően bólogatni kezd.* Na igen... Majd csak találok én is valakit. *Vonja meg a vállát, egyenlőre próbálja még Scott apró emlékeit kiverni a fejéből. *
-Na szóval.. ha már így egybegyűltünk... *itt elvigyorodik, majdnem nevet.* ... kellene valami okosat művelni. Ötletek? *Kérdi és elgondolkodik. Tényleg kellene valamit csinálniuk együtt. Egyenlőre nem is mondd mást, csak kíváncsian figyel a testvérére, hátha neki van ötlete.*


//Csokifagyi ^^//
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 5 EmptySzomb. Márc. 27, 2010 1:45 am

*Gondolta a friss levegő egy kicsit jót fog tenni. Elgondolkodva sétálgat az udvaron, már egy ideje, hisz a munkából is megárt a sok néha, főleg szombaton.
Farmernadrágban, fekete pulcsiban és egy sportcipőben van. Pálcája zsebében. Még mindig nem teljesen heverte ki anyja halálát, néha feltörnek benne régi emlékek. Azon gondolkodott, hogy talán egy kicsit el kellene utaznia valahova, de ha itt hagyja az iskolát akkor mi lesz?
Egy kis társaság most nem lenne rossz neki... Az idő szép, gyerekek sokasága sétálgat az udvaron rajta kívül. Az egyik padon egy kis idő elteltével helyet foglal, majd onnan figyeli a történéseket.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Udvar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 5 EmptySzomb. Márc. 27, 2010 1:50 am

*A friss levegő és a jó idő húzta ki a négy rideg fal közül. Bár még nem kezdett bele a tanításba, elég sokat ügyködik a tanteremben és most jól esik neki ez a kis séta. Figyeli a gyerekeket, nézegeti a gyönyörű fákat. Ekkor veszi észre Alexet is egyedül ücsörögni az egyik padon. Gondolja odamegy hozzá, munkán kívül még úgy sem nagyon beszéltek....
Persze ma is csinosan van felöltözve. Térdig érő kékes szoknya, topánka, felül fehér blúz egy farmerkabáttal.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 5 EmptySzomb. Márc. 27, 2010 1:58 am

*Úgy látja, nem csak ő az egyetlen tanár aki ilyenkor kinn levegőzik. Észreveszi, hogy észreveszik, de ha nem vették volna akkor ő ment volna oda Ann-hez. Egy kisebb mosoly kerül az arcára, majd üdvözli a nőt.*
-Jó napot Ann! Hogy van ezen a kellemes napon? *Érdeklődik egyenlőre csak a nő egészségi állapota felől, később majd még lesz neki más kérdése is. Kicsit arrébb csusszan, hátha Ann le szeretne ülni mellé.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Udvar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 5 EmptySzomb. Márc. 27, 2010 2:02 am

-Szép délutánt! *köszönti ő is a férfit, majd látva, hogy Alex arrébb csusszan, le is ül mellé.*
-Köszönöm, nagyon jól. De azt hiszem, az én részemről tegeződhetünk! *tisztázza mielőtt lenénizi valaki a végén.*
-És az iroda felé mi a helyzet? Minden rendben ön felé? *kérdez vissza kedvesen.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 5 EmptySzomb. Márc. 27, 2010 2:05 am

*Halványan még mindig mosolyog, bólint és miután végighallgatta Ann-t válaszol is.*
-Rendben, akkor inkább tegeződjünk. *Neki nagyon mindegy, már megszokta. Viszont annyira tényleg nem öregek...* Örömmel hallom, hogy jól vagy. Hogy telnek itt a napok? *Érdeklődik egy kis kíváncsiságból, miközben elgondolkodik a feltett kérdéseken.*
-Munka az van, viszont most már nem annyi mint év elején. Igen, mondhatjuk hogy minden rendben. Gondolkodtam azon hogy egy kicsit elmegyek kikapcsolódni valahová, de még nem biztos a döntés.. *Jegyzi meg végül.*
-Na és, mikorra tervezed az első órát?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Udvar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 5 EmptySzomb. Márc. 27, 2010 2:12 am

*Mosolyogva figyeli Alexet és közben válaszolgat a kérdésekre. Esetleg ő is kérdez.*
-Nagyon szeretek itt lenni. Az irodám készen áll bárki fogadására, a tantermet rendezgetem egyelőre.
*Tovább figyel Alexre.*
-Mivel ebből az évből már alig van, szakkörökre gondoltam csak és a komoly tanítást a következő évben kezdeném el. Ha ez így elfogadható....
*Hát igen, 2 hónapra minek írogasson teszteket meg ilyenek.*
-Igen, az biztosan jót tenne Neked. Hova tervezed az utazást? Ne aggódj, ha elmész lesz aki vigyázzon a diákokra. *gondolod itt az összes többi tanárra.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 5 EmptySzomb. Márc. 27, 2010 2:23 am

*Bólint egyet, örül hogy Ann szeret itt lenni.*
-Ennek örülök. Remélem mindenki jól érzi itt magát, próbálok megtenni ennek érdekében mindent. *Jegyzi meg egy kis vállvonással, megrázza a fejét is. Közben egy kicsit másfelé is járnak a gondolatai, de persze attól figyeli Ann-t.*
-El persze. Te határozd az óráid, nekem csak a tanrend kell majd.*Hogy azért ő is tudja miről van szó néha...Egy kisebb mosolyt csal az arcára a következő kijelentés.*
-A másik igazgatót nem láttam mostanában, nem tudom mi van vele. Amúgy még nem tudom hová akarok menni. De valószínű hogy meglátogatom a rokonokat... Még nem döntöttem el teljesen. *Ismét egy vállvonás következik, és folytatja.*
-Kijön a kollégákkal? *Szeretne már egy kicsit tájékozottabb lenni...*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Udvar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 5 EmptySzomb. Márc. 27, 2010 2:29 am

*Csak szélesebb mosolyra húzza a száját.*
-az csak természetes, hogy a tanrend le lesz adva. *hátradől a padon és nagyot szippant a friss, tavaszi levegőből.*
-Hát akivel eddig találkoztam, velük nagyon jól kijövök. Mind nagyon kedvesek és az én fiatalságommal nem lógok ki a sorból. *talán ő a legfiatalabb tanár itt az iskolában, de így sem lóg ki a többiek közül és ennek nagyon örül.*
-Diákokkal viszont még keveset beszéltem! Milyenek a fiatalok? *ezt úgy mondja, mintha legalább 50 éves lenne.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 5 EmptySzomb. Márc. 27, 2010 2:36 am

*Bólogat, miközben elgondolkodik egy kicsit. A mosoly most nem tűnik el az arcáról.*
-Rendben. Hát igen, elég fiatal tanáraink vannak, de nem gond, minél több a fiatal, annál tovább lesznek a tanáraink. *Mondja, miután Ann befejezte. Ugyebár a beszélgetés nem szakad meg, ő továbbra is válaszolgat a kérdésekre.*
-Hát tudja... kamaszok. Vannak jók is, rosszak is. Meg lehet birkózni velük. *Egy kisebb, sejtelmes mosoly jelenik meg az arcán és összefonja karjait. Kicsit kezd fázni, mivel a szél is elkezd fújni.*
-Nincs kedve elugrani egy kicsit Wilardba? Megihatnánk valahol egy kávét. *Veti fel az ötletet, azért hogy ne csak itt ücsörögjenek már végig.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Udvar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 5 EmptySzomb. Márc. 27, 2010 2:42 am

*Elmosolyodik a "kamaszok" sóhajon. Mindenki emlékszik a saját kis kamasz korára... *
-Hát igen. Kamaszokkal sosem volt könnyű. De majd csak túllépnek rajta.
*Vidáman biccent az ötletre, majd lassanként fel is áll.*
-Kitűnő ötlet! Akár már indulhatunk is. *mosolyog és várakozón néz Alexre. Bár nem igen szokott kávézni, de most még belefér.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 5 EmptySzomb. Márc. 27, 2010 2:54 am

*Hát igen... nem volt semmi az biztos.*
-Na igen. *Majd miután Ann közölte vele hogy mehetnek, feláll és megvárja a nőt is. Ezután lassan elindulnak Wilard felé.*
-Akkor menjünk is. Mondjuk ötletem nincs még hogy hova, de majd kitaláljuk közben.*Mosolyog rá Ann-ra, és követi lassan.*
Vissza az elejére Go down
Alena Aalriä
Diák-Amira
Diák-Amira
Alena Aalriä


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 5 EmptySzomb. Márc. 27, 2010 8:19 am

*Az egész napot Wilardban töltötte, be kellett szereznie ezt-azt, és mivel már későre járt az idő, elindult a kastély felé. Oldalán a táskájával, sietős léptekkel halad keresztül az udvaron. Figyelembe sem veszi a néhány kint tartózkodó, bóklászó párocskát. Szeretett volna Wilardban enni, de elhúzta az időt az egyik boltban, így hát most előkap a táskájából egy tábla csokit, és leharap egy darabot. Nem éppen hasznos dolog, hogy "vacsorára" csokit zabál, de kit érdekel?! Amint feltűnik előtte a szökőkút, lépteit lelassítja. Kicsit elgondolkozik a mai napon. Egy egész hétvégéje kárba ment néhány pennáért és tintáért??! A több tábla csoki amit vásárolt, azok tartják életben, na azok nem voltak fölöslegesek. Azzal nyugtatta magát, hogy a kisvárost is bejárta, már szinte minden zugát ismeri, szóval...*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Udvar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 5 EmptySzomb. Márc. 27, 2010 8:27 am

*A délutánt ő is Wilardban töltötte, méghozzá az iskola igazgatójával, Alexszel. Elsétáltak kávézni egyet, hogy ne csak mint tanár ismerjék egymást, hanem azon túl is tudjanak egymásról egy s mást. Most pedig a parkban sétálgat, kerülgetve a diákokat, hogy ne ijessze meg őket a parkban sétálgató hatalmas tigris.
Igen, nem volt kedve lemenni az alagsorba és kitúrni az egész szekrényét egy pulcsiért, a tigris alak meg megfelelő bundával jár. Alakváltó a drága...
Eddig jól titkolja kilétét, szeretné titokban is tartani, hogy az új tanárnéni ez a gyönyörű narancsszín tigrincs.
A szökőkút felé sétál. Meglátja a nem oly rég prefinek jelölt leánykát. Na viszont arra kíváncsi, hogy ő hogyan reagállna a tigrisre a parkban, ezért ne fordul el, hogy tovább lépkedjen, hanem csak leül és figyeli a lánykát, amint épp csokizik.*
Vissza az elejére Go down
Alena Aalriä
Diák-Amira
Diák-Amira
Alena Aalriä


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 5 EmptySzomb. Márc. 27, 2010 8:38 am

*Valami halk zajra lesz figyelmes nem túl messze tőle. Mikor odapillant, hirtelen nem is fogja fel hogy mi van, hanem folytatja útját a suli felé, de aztán kapcsol. Egy tigris mászkál a parkban?! Na ez sok. Arra kapja a fejét, és kicsit arrébb ugrik, de különösebben nem ijed meg tőle, hiszen ha veszélyes lenne, hogy jutott volna diákok közé? Mindenesetre farzsebéhez csúszik a jobb keze, hogy a pálca azért kéznél legyen, ha kell. Bal kezében megállt a fél tábla csoki félúton. Mivel a tigris meredten bámulja, ő sem szakítja meg a szemkontaktust, egyenesen a barna szemekbe néz.*
- Mi van?? *Hallatszódik nem túl kedves hangja, mikor egy kis idő múlva megszólal.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Udvar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 5 EmptySzomb. Márc. 27, 2010 8:44 am

*Igen, eléggé meredten bámulja és nehezen állja meg, hogy látványosan elmosolyodjon, mikor a lány kapcsol és neki szegezi a kérdést: "Mi van?".
Félrebiccenti a fejét, nem tervez megszólalni, de muszáj lesz, akkor is van kikerülő sztorija, arra, hogy ne jöjjenek rá, ő egy animágus.
A csokit nézi egyébként. Nem akar ő kunyerálni, de ő is szereti. Ha meg adni is akarnának neki, nem fogadná el. Csak biztos finom lehet. Smile
Majd ő is körülnéz Wilárdon csoki után. De most csak feláll és a szökőkúthoz sétál. Mellső két lábával felkapaszkodik a szélére és szomját oltja. Amilyen finnyáska és kislányoska emberként, olyan természetes nagymacskaként. Így, hogy felkapaszkodott a szökőkút szélére, legalább olyan magas, mint a lány, de talán még magasabb is. Most újra őt bámulja.
Aranyos lányka, prefinek is jó lesz.*
Vissza az elejére Go down
Alena Aalriä
Diák-Amira
Diák-Amira
Alena Aalriä


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 5 EmptySzomb. Márc. 27, 2010 8:55 am

*Lepillant a csokira, mert már rájött, hogy mit néz annyira a tigris. Ha kérnének se adna senkinek Fazer mindenízű csokijából. Kissé elkerekedett szemekkel bámulja a nagymacskát, ahogy otthonosan felnyalja a varázsvizet a szökőkútból, amiből egyébként diákoknak inni nem szabad. Szóóval... csak diákokra ártalmas, ezért megtiltják, hogy igyanak belőle, hátha valaki mégis megteszi, és... egy diákkal kevesebb, nemde?
Arrébb lépett, mikor a tanárnő közeledett hozzá, de Alena így is nagyon jól meg tudta állapítani, hogy a macsek ágaskodva legalább egy fejjel magasabb nála. És már megint őt nézi.
Elhessegeti a nagy barna szemekkel kapcsolatos gondolatokat a fejéből, de azért reméli nem fog olyan álmot látni, amiben széttépés általi halál van. Kicsit zavartan visszaindul a kastélyba. Néha hátrapillant, és ha megbizonyosodott, hogy a tigris nem követi, nyugodtabb léptekkel halad tovább, és lassan be is ér. Még egy utolsó szempillantást vet a szökőkútra, és mivel a tigrisnek hűlt helyét látja, lenyugodva sétál fel a hálóba.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Udvar - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Udvar
Vissza az elejére 
5 / 27 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16 ... 27  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: