Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapTópart - Page 7 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Tópart - Page 7 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Tópart - Page 7 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Tópart - Page 7 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Tópart - Page 7 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Tópart - Page 7 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Tópart - Page 7 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Tópart - Page 7 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Tópart - Page 7 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Tópart - Page 7 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Tópart - Page 7 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Tópart - Page 7 Vote_lcapTópart - Page 7 Voting_barTópart - Page 7 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Tópart - Page 7 Vote_lcapTópart - Page 7 Voting_barTópart - Page 7 Vote_rcap 
Ted Forrester
Tópart - Page 7 Vote_lcapTópart - Page 7 Voting_barTópart - Page 7 Vote_rcap 
James Miller
Tópart - Page 7 Vote_lcapTópart - Page 7 Voting_barTópart - Page 7 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Tópart - Page 7 Vote_lcapTópart - Page 7 Voting_barTópart - Page 7 Vote_rcap 
Sindy Logan
Tópart - Page 7 Vote_lcapTópart - Page 7 Voting_barTópart - Page 7 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Tópart - Page 7 Vote_lcapTópart - Page 7 Voting_barTópart - Page 7 Vote_rcap 
Chris Martines
Tópart - Page 7 Vote_lcapTópart - Page 7 Voting_barTópart - Page 7 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Tópart - Page 7 Vote_lcapTópart - Page 7 Voting_barTópart - Page 7 Vote_rcap 
Daniel Reed
Tópart - Page 7 Vote_lcapTópart - Page 7 Voting_barTópart - Page 7 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Tópart

Go down 
+38
Max Martines
Benjamin Doredumble
Daniel Reed
Annie C. Ross
Chris Martines
Alera Bluemoon
Larina Marley
Nathaniel L. Matthews
Robert Lawrence
Nicole Hart
Herczeg Alex
Kim Kaguya
Lana Rosemary Lent
Brooklyn Moore
Demi Bieber
Alice White
Wallace Xavier Walters
Ginevra Gwendolyne Green
Hannah McDowal
William Quentin Watson
Akimoto Masaki
Jacinta Hernandez
Alex Wilfred
Soshy Hatchet
Ingrid Weiss
James Miller
Jason Shuyler
Gregory Kinsey
Solaria Luthia
Ted Forrester
Remus Lupin
Miriam Hewer
Midori Tsiro
Ophelia McCord
Yasmine S. Moore
Sindy Logan
Allison Diamond
Főmesélő
42 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 17 ... 28  Next
SzerzőÜzenet
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 7 EmptySzomb. Ápr. 10, 2010 4:21 am

-Ugye? Azért..én is tudok valamit. *Kacsintottam és elmerengtem. Egy pillanatig le sem vettem a szemem a lányról, de nem voltam/vagyok tisztába az érzelmeimmel.*
-Nem baj, de nem ellenkezhetnek a kajaadással kapcsolatban szóval... *vontam meg a vállam, majd láttam ahogy Ing kivesz egy muffin-t.*
-Héé, nekem is kell olyan. Van még? *Pillantottam a kosárba, majd kerestem én is egy olyan muffin-t. Rákacsintottam a lányra, és elkezdtem enni lassan. Nem mondtam mást... bár gondolkodtam valami témán.*
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 7 EmptySzomb. Ápr. 10, 2010 4:27 am

-Tudsz, tudsz. *Bólogat elismerően, közben falatozik. Észreveszi persze, ahogy a fiú lesi minden mozdulatát, de mit csináljon? *
-Hogyhogy nem ellenkezhetnek? Amúgy miért nem szabad bemenni a konyhába? *Ez szöget ütött a fejében. *
-Van, hát. *Nevet. Majd mivel ő lassan végzett a muffinjával, valami gyümölcsféle után kezd kutatni. Talált egy fürt szőlőt, rettenetesen megörült neki. Egy tányért is talált a kosárban, azt előveszi, kirakja a pokróc közepére és rárakja a szőlőt. Lassan szemezgetni kezdi, közben néha vet egy-egy pillantást a fiúra. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 7 EmptySzomb. Ápr. 10, 2010 4:45 am

-Csak simán... azért hogy ne bírjuk zaklatni a manókat. De amúgy ez hülyeség. *Vontam meg a vállam, majd lassan megettem én is a muffin-t és előkotortam azt a szendvicset amit megláttam az előtt. Nekem nem elég egy muffin, csak az gond... elég falánk vagyok. Még szerencse hogy nem látszik meg rajtam...*
-Na és... most ismét faggatás jön. Mindent akarok tudni! Milyen volt az iskola előtt az életed, kedvenceid:ital,étel, időtöltés, virág, állat, stb... *Csak hogy legyen már valami téma, és tényleg mindent meg akarok tudni róla.*
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 7 EmptySzomb. Ápr. 10, 2010 4:51 am

-Tényleg az... *Gondolkodik el. *
-Megint faggatás? Nanee. *Nevet, majd sóhajt. *
-Na jó... Az iskola előtt valami rém rossz talan suliba jártam. Aztán mikor rágót ragasztottam a tnári szék ülőkéjére, meg dobáltam órán a tanárt, eltanácsoltak onnan. Mondjuk az volt a célom. *Nevet egyet. *
-A kedvenc állatommal azt hiszem már találkoztál. *Kacsint egyet. *
-Imádok lovagolni, a muffinért vagyok megőrülve és a rózsa a kedvencem,. *Tájékoztatja. *
-Hmmm. Ez a szőlő nagyon finom. Megkóstolod? *Nyújt a fiú felé egy szemet. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 7 EmptySzomb. Ápr. 10, 2010 4:59 am

*Elmosolyodtam, mert tudtam hogy Ingrid nagyon örül most nekem.*
-Óha! *Nevettem, miközben egy kicsit el is kerekedtek a szemeim. Még én sem csináltam sose ilyet, nem hogy egy lányról...huhh...* Hallod, még mindig meg tudsz lepni. *Mondtam felcsillanó szemekkel és bólintottam. Közben elfogyott a szendvicsem is. A felém nyújtott szőlőre elmosolyodtam megint.*
-Na muti. *Nem, eszemben sem volt elvenni tőle, hanem előre hajoltam és bekaptam az ujjával együtt, amit játékosan meg is haraptam egy kicsit. Egy veszélyes vigyor terült el végig az arcomon, és a szemeim csillogása sem változott.*
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 7 EmptySzomb. Ápr. 10, 2010 5:04 am

-Ez van. Tanuld meg: én mindig tudok meglepetést szerezni. *Kacsint egyet a fiúra pajkosan. *
-Héé. Az ujjam. *Kiált fel, majd meglöki játékosan egy picit a srácot. *
-Csak a szőlőt kellett volna megkóstolnod, az ujjamat nem. *Mondja a fiúnak nevetve. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 7 EmptySzomb. Ápr. 10, 2010 5:09 am

-Kezdem megtanulni. *Kacsintottam rá, miközben ugye jön az újbekapásos cucc. Én csak nagyba vigyorgok mint akit valami nagy csoda ért továbbra is.*
-Bocsi. *Öltöttem nyelvet, kicsit elgondolkodva, majd visszaböktem. Igen, szokásom és ez reflex volt.* Tudom. Az ujjad is finom viszont. *Nevettem el a végét. Néha még én is meglepődök magamon, pontosabban azon, hogy milyen hülyeségeket tudok mondani.*
-Na most én jövök! *Szedtem le egy szemet a fürtről és Ingrid elé tartottam. Aztán mikor az kinyitotta a száját, még mielőtt az ujjam kapta volna be, gyengéden beledobtam a szájába a szemet. Kicsit arrébb húzódtam, mert gondoltam hogy most már nem csak bökdösni fog.*
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 7 EmptySzomb. Ápr. 10, 2010 5:15 am

*Nevet a fiú kijelentésén. *
-De szerintem maradj inkább a szőlő mellett. *A fiú nyelvnyújtogatására összevonja a szemöldökét játékosan. *
-Ne nyújtogasd, mert leharapom! *Fenyegeti meg a fiút. A szőlődobálásra nem reagál, nyugodtam csücsül a pokrócon, békésen. ~Vártál mindent, csak ezt nem, mi? ~ Gondolja magában gonoszul*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 7 EmptySzomb. Ápr. 10, 2010 5:22 am

-Oké! *Kacsintottam, majd összeráncoltam a homlokom. Úgysem hagyom magam...* Leharapod? Nemmered. *Azért is kinyújtom a nyelvem, esélyt adni Ingridnek hogy leharapja. Közben még mindig vigyorogtam, alap... Azon azért meglepődtem hogy nem reagált semmit. Bár... tudom hogy később még visszakapom. Szóval nyugodtan ültem, vártam hogy leharapja a nyelvem. Nem is tudtam, hogy akartam-e ezt pontosan...*
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 7 EmptySzomb. Ápr. 10, 2010 5:26 am

-Nem merem? NEM MEREM? Na várj csak. *Elhelyezkedik kényelmesen, majd megindul, és fejét lassan közelíti a fiú feje felé. Már csak egy pici kellene, hogy hozzáérjen, mikor hátrahúzódik és egy gonosz vigyort ejt meg a fiú felé. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 7 EmptySzomb. Ápr. 10, 2010 5:35 am

-Nem ám! *Tudtam, hogy evvel szöget vésetem Ingrid fejébe. Nagyban vigyorogtam, miközben a lány közelített felém. Valahogy érzem, hogy mégsem fog megharapni. Hátra is húzódik az utolsó pár centiben. Én pedig visszahúztam a nyelvem.*
-Mondtam hogy nem mered! *Vagy, csak nem akarta? Nem tudja, de mondjuk nekem már nem sok hiányzik hogy az indulatok elfajuljanak. Egyszóval... kezdem nagyon megkedvelni a lányt*
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 7 EmptySzomb. Ápr. 10, 2010 5:40 am

-De merem, csak nem akarom. Képzeld, mi lenne veled nyelv nélkül? *Vigyorog rá, majd bekap egy szem szőlőt. *
-Kérsz még? *Pislog a fiúra angyali tengerkék szemeivel. Közben nyújt felé még egy hatalmas, édes szőlőszemet. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 7 EmptySzomb. Ápr. 10, 2010 6:05 am

-Na jó, igazad van! *Mosolyogtam továbbra is olyan "angyalian" miközben elgondolkodtam valamin... Azon, hogy milyen is lett volna, ha hozzá mer érni a számhoz... ha...ha... megcsókolna. Na jó, most már egy kicsit elragadtattam magam tényleg. A kék szemek miatt meg kezdtem már megőrülni. Ez a gyengém... hogy lehet egy lány kék szemű és még szőke is... alig látni ilyet, de engem tényleg megőrjítenek. Nem mutattam jelét semminek.*
-Egyet. *Válaszoltam végül a kérdésére, persze előtte egy kisebb hatásszünettel. Most, gyengéden kaptam be a szőlőt úgy, hogy az ujját ne harapjam meg. Ezután még jött egy félmosoly, majd egy kicsit helyezkedni kezdtem megint.* Te? *Kérdeztem, miközben én is felé nyújtottam egy szőlőt. Ilyet, még sosem csináltam... meglepő.*
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 7 EmptySzomb. Ápr. 10, 2010 6:18 am

-Mindig igazam van. *Mosolyog rá sejtelmesen. *
-Kérek. *Mosolyog rá, majd előrehajol és óvatosan elveszi a fiútól a szőlőt, nagyon óvatosan, meg ne harapja. Elégedetten eszegeti a szőlőt. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 7 EmptySzomb. Ápr. 10, 2010 6:44 am

*Kezdek egy kicsit megkomolyodni, csak nem értem mért... Megesik velem is, pedig mondjuk most nem kéne... sokkal jobban szeretem hülyén magamat. Lassan átadom a szőlőt Ingridnek, majd elmosolyodom. Örültem neki, hogy nem harapott meg... így azért mindjárt jobb. Kicsit elgondolkodtam megint. Nem tudom, fogalma sincs arról hogy ő mit gondol rólam. Ezt ki kéne deríteni.. de rákérdeni meg nem akarok. Hogy jönne az már ki? Már kezdtem megérteni magam... az értéseim és a többit. Fokozhatnám ezt egy jó ideig, de ez most olyan különös volt.
Ami azt illeti, amióta elment a volt barátnőm, azóta nem is éreztem ilyet. Olyan meglepő, viszont tényleg továbbléptem már egy jó ideje rajta. Amúgy... ha nagyon körülírni akarom magam... akkor annyit mondok, hogy a csajok így is döglenek utánam. Tudom, igen egoista alkat vagyok, de ez már lassan megszokottá válik. Mostanában mindig jó a kedvem, mondjuk lehet hogy azért, mert szinte csak Ingridet láttam? Azóta amióta Luthia kicsit felbosszantott, másik olyan incidensem nem volt. De ugyebár... nálam csak egy rossz szavon múlik az egész.
Belenéztem ismét a lány szemébe, majd elvettem a pillantásom. Nem is tudom mért... a kosárra néztem, még szinte tele volt az egész. Alig ettünk valamit. Előszedte egy zacsiban lévő kör formájú süteményt, majd kicsit megszemlélgettem. Nem tudtam mi lehet ez, még sosem ettem ilyet. Porcukorral volt bevonva és mivel megkóstoltam, rájöttem hogy mogyorókrém és lekvár volt a közepében.*
-Hm... ez finom. Kérsz? Ne vigyünk már vissza olyan sok kaját... *Szólaltam meg egy hosszabb idő után először, miközben rámosolyogtam a lányra, majd felé nyújtottam egy porcukros sütit. Most egy kicsit elmerengtem rajta, hogy mi lenne ha.... Tényleg nem tudtam mit fog gondolni akkor, mondjuk ha megcsókolom. De én is hülye vagyok, mért nem próbálom akkor már ki? Nem veszthetek semmit... elvégre is barátokból van elég, szóval ha elveszteném... bár egy csók miatt tán csak nem. Nem volt bátorságom hozzá. Fogalmam sincs, mért fogalmaztam így... bátorság van, csak... nemtudom. Egyszerűen megdermedtem és kész. Mondjuk nem vagyok olyan, mint másodikban. Akkor volt az első csókom... addig mondjuk azt sem tudtam hogy léteznek lányok a földön. Vagyis... nem is beszéltem nagyon velük mert azt hittem hogy valami furcsa képességük van. Kis hülye voltam, meg lehet érteni. Aztán, jött Ő és minden másképpen lett. Nem, nem az a lány aki tavaly lement az iskolából... az első csók rablója más volt. Na de ezt nem is fokoznám már tovább...
Szóval... ami után az első csókot kiadtam, megváltoztam. Rájöttem hogy a lányok megfordulnak utánam, és elkezdtem csajozni. Lehet ,hogy voltak rossz húzásaim is az évek során, de már el is felejtettem őket szinte. Az évek során kezdtem megkomolyodni, és most ez lettem... most visszajön a régi James? Remélem nem... így jobban szeretem magam. Hallgattam Ingridet, próbáltam figyelni arra hogy mit mond. Sikerült is nagyjából, na meg persze az elmaradhatatlan mosoly az arcomon. Közben rájöttem hogy elkezdett lemenni a nap, még egy csöppet látszott, de már sötét is lett. Visszavetettem a pillantásom Ingridre és érdeklődve néztem tovább.*


//és itt most fagyás áll be XD//
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 7 EmptyVas. Ápr. 11, 2010 3:26 am

*Látja a fiún, hogy valamin nagyon elgondolkozott. Nem zavarja meg a srácot, ül békésen, angyalian, ártatlanul a pokrócon és csendben nézelődik. Mikor a fiú felé nyújtja a sütit, bólint egyet. *
-Igen, köszi, kérek. *Mondja halkan. Beleharap a sütibe, majd figyeli a fiút, aki megint elgondolkodott, de nagyon. Ez szöget üt a fejébe. *
-Valami gond van, valami bánt? *Néz rá édesen. *
-Nekem nyugodtan elmondhatod. *Ejt meg egy kedves mosolyt. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 7 EmptyVas. Ápr. 11, 2010 3:34 am

*Egycsepp, kétcsepp, háromcsepp.... visszatértem. Kicsit elkalandoztam, és nem kapcsoltam arra hogy Ingrid mit is mond. Az oké, hogy kért sütit, adtam is. Én is ettem még egyet, de mivel elég édes volt már többet nem bírtam. Nem szerettem, ha valami annyira édes. *
-Mit kérdeztél...? *Kérdeztem hirtelen, majd felidéztem, és gyorsan válaszoltam a kérdésére. Még... mielőtt hülyének néz.* Semmi, csak eszembe jutottak a régi emlékek. Nem tudom mért, csak... úgy jöttek. *Hát igen, és ilyenkor nagyon eltudok kalandozni, sőt... Talán Ingrid nem is hiszi el? Próbáltam tovább mondani, hogy tényleg nincs semmi.*
-Tényleg.... csak.... annyi... és, mondtam már hogy.... nagyon szép a szemed? *Kicsúszott. Ezután kénytelen voltam egy kisebb mosolyt előadni, fogalmam sincs mért, csak úgy. Talán kezdek rájönni, hogy mennyi hülyeséget tudok összehordani. Amúgy kissé dadogva sikerült az egész, de nem gáz... remélem nem ért túlzottan félre. Nem mondtam mást, nem tudtam mit, egyszerre nem jött semmi. Reméltem hogy el fogja terelni a témát. De... remélni és megvalósítani kettő különböző dolog.*
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 7 EmptyVas. Ápr. 11, 2010 3:38 am

-Értem. *Bólint, majd harap még egyet a sütiből. Hát ő bizony több idő alatt eszi meg az egyet, mint James a kettőt. Kicsit furán néz a fiúra. *
-Nem, de köszönöm. *Motyogja egy picit elpirultan, majd elnéz a horizont irányába. Ezután kék szemeivel szinte átdöfi a fiút. *
-Biztos minden rendben? Olyan.. furának tűnsz.*Kérdi aggódva. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 7 EmptyVas. Ápr. 11, 2010 3:43 am

*Igen, kicsit édesszájú vagyok, de... ebből a sütiből kettő is sok volt. *
-Szívesen. Biztos.... sokan hajtogatják neked ezt... *Bókolgatás mindig is ment... De a téma terelés most nem jön be. Félmosoly, majd bólintok.* Tényleg nincs semmi! Jól vagyok. *Gondolkodtam el, majd egy pillantást vettem a tóra, már amennyit láttam belőle. Egészen sötét volt már... sőt... az orrunkig sem nagyon láttunk.*
-Hm.. egy csöppet sötét lett. *Jegyeztem meg, hátha ez beválik. Mosolyogtam, próbáltam normális képet vágni.*
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 7 EmptyVas. Ápr. 11, 2010 3:49 am

-Nem, nem... Kevesen kerültek még hozzám igazán közel.. Elég elérhetetlennek tűnök a srácok szemében. *Magyaráz mosolyogva. *
-Hát, oké.. Csak picit furcsának tűntél. *Vonja meg a vállát. *
-Hát, eléggé. James.. én... félek a sötétben... *Mondja remegő hangon a fiúnak, közben meg se mer mozdulni, csak ül a pokróc szélén, csendben. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 7 EmptyVas. Ápr. 11, 2010 3:53 am

-Értem. Pedig fura... tök szép vagy meg minden.* Mosolyodtam el megint és tovább hallgattam Ingridet. Érdekesnek találtam a lányt, sőt... talán még annál is jobbnak. Megesik, bár lehet hogy ez is csak egy érzelmi ingadozás? Nálam előfordul. *
-Néha előfordul, sőt... még többször is, hogy fura vagyok. *Vontam vállat. Nem tudom mértvan. Megesik. * Ezt... ezt most komolyan mondod? *Pillantottam, nagy szemekkel Ingridre, miközben a mosoly még mindig nem tűnt el az arcomról. Furcsa, hogy fél a sötétben. Pedig nincs is oka rá... én itt vagyok vele.*
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 7 EmptyVas. Ápr. 11, 2010 3:57 am

-Köszönöm. *Mosolyodik el, habár ez nem nagyon látszik a sötétben. *
-Komolyan. Nem tudom, miért, már kicsi korom óta. *Mondja, majd lassan elkezd közeledni a fiú felé. Mikor egész közel ér, hozzábújik. A fiú érezheti, hogy Ingrid egész testében remeg. A lány reménykedik, hogy a fiú nem veszi rossz néven ezt. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 7 EmptyVas. Ápr. 11, 2010 4:04 am

*Nem sokat látok, de azt érzékeltem, hogy elkezd közeledni felém. Kicsit furcsálltam mindazt amit csinál, de átöleltem.*
-Szerintem... menjünk be. *Nem akartam így látni, így inkább felvetettem ezt az ötletet. Ha beleegyezik, akkor felkelek és lassan elkezdek összepakolászni. Jobb lesz benn... tuti.*
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 7 EmptyVas. Ápr. 11, 2010 4:09 am

*Nagyon jólesik neki az ölelés. *
-Szerintem is menjünk be. Kezdek nagyon félni. *Mondja remegő hangon. Segít a fiúnak összepakolni, majd megindulnak befelé. Benn elválnak, a fiú és a lány is megindulnak a saját hálójuk felé. A lány még búcsúzás előtt lenyom egy puszit Jamesnek. *
Vissza az elejére Go down
Soshy Hatchet
Felnőtt
Felnőtt
Soshy Hatchet


nő Kor : 39
Lakhely : London / Iskola
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 7 EmptyKedd Ápr. 27, 2010 11:16 pm

* Mivel Alex beleegyezett egy kis sétába, ezért elindultunk le a birtokra. A választásom a tópartra esik. Sétálunk egy kicsit szótlanul egymást mellett. Nem tudom mit mondhatnék. Nézem a vizet, a tájat. Minden olyan szép. Majd leülünk egy padra ami éppen útba esik. Ideje lenne már megtörni a csendet*
- Na és kedves igazgató úr, hogy áll a párkapcsolatok terén ?
*Kérdezem egy félmosollyal az arcomon*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tópart - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 7 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tópart
Vissza az elejére 
7 / 28 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 17 ... 28  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: