Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapLovarda - Page 3 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Lovarda - Page 3 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Lovarda - Page 3 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Lovarda - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Lovarda - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Lovarda - Page 3 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Lovarda - Page 3 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Lovarda - Page 3 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Lovarda - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Lovarda - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Lovarda - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Lovarda - Page 3 Vote_lcapLovarda - Page 3 Voting_barLovarda - Page 3 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Lovarda - Page 3 Vote_lcapLovarda - Page 3 Voting_barLovarda - Page 3 Vote_rcap 
Ted Forrester
Lovarda - Page 3 Vote_lcapLovarda - Page 3 Voting_barLovarda - Page 3 Vote_rcap 
James Miller
Lovarda - Page 3 Vote_lcapLovarda - Page 3 Voting_barLovarda - Page 3 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Lovarda - Page 3 Vote_lcapLovarda - Page 3 Voting_barLovarda - Page 3 Vote_rcap 
Sindy Logan
Lovarda - Page 3 Vote_lcapLovarda - Page 3 Voting_barLovarda - Page 3 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Lovarda - Page 3 Vote_lcapLovarda - Page 3 Voting_barLovarda - Page 3 Vote_rcap 
Chris Martines
Lovarda - Page 3 Vote_lcapLovarda - Page 3 Voting_barLovarda - Page 3 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Lovarda - Page 3 Vote_lcapLovarda - Page 3 Voting_barLovarda - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Reed
Lovarda - Page 3 Vote_lcapLovarda - Page 3 Voting_barLovarda - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Lovarda

Go down 
+7
Lana Rosemary Lent
Ginevra Gwendolyne Green
Kim Kaguya
Ophelia McCord
Ingrid Weiss
Alena Aalriä
Főmesélő
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Sharmila Henderson
Diák- Plama
Diák- Plama
Sharmila Henderson


Hozzászólások száma : 62
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 2:35 am

*Felnéz a lányra, majd mikor az leszáll, már csak kicsit kell feljebb néznie. Ő nem oylan magas, mint a többiek de nem veszi hátránynak. Végül is, Isten a jóból, csak kicsit teremtett.*
- Örülök a találkozásnak *fogadja el a kézfogást, majd a kutyusra pillant. Aranyos kis állat.*
- Meg lehet simogatni a kutyusodat vagy harapós? * érdeklődik, majd a kérdésre kicsit megrázza a fejét.*
- Nem, köszönöm. Már eltűnt egy ideje, de még mindig reménykedek benne hogy előkerül. *teszi hozzá, majd egyenlőre leköti a kutya tanulmányozása.*
Vissza az elejére Go down
Lana Rosemary Lent
Diák- Famine
Diák- Famine
Lana Rosemary Lent


Kor : 30
Lakhely : Anglia
Hozzászólások száma : 63
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 2:42 am

*Aranyos lánynak tűnik. Olyan ki ártatlan. Érdekes lesz ha esetleg összebarátkozunk. Meg fogom rontani szegényt. Vagy ő fog engem jóvá tenni. Neeeeem az kizáárt. A kérdésre kapom csak fel a fejem, majd elmosolyodok.*
-Persze, szerintem ő még a betörőt se harapná meg, inkább megnyalná. Csak nyugodtan.
*Leguggolok én is, és lenyomom a kutya fenekét. Komolyan egyszer elsodor a farokcsóválásával. Meg ő is elrepül. Az érdekes látvány lenne. Kicsit elmosolyodok, de gyorsan vissza is közömösödök, csak a szemem, na az csillog rendesen. Leveszem a pulcsim és leülök a földre.*
-Ahogy gondolod. Szeretnél játszani vele? Idehvhatok egy labdát vagy valamit.
Vissza az elejére Go down
http://azeletnemegyszeru.blogspot.com/
Sharmila Henderson
Diák- Plama
Diák- Plama
Sharmila Henderson


Hozzászólások száma : 62
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 2:49 am

*Ő egyenlőre, még nem fogalmazott vélemény Lanáról, ennyi idő alatt csak annyit állapított meg, hogy jófejnek tűnik, bár viselkedését tekintve kicsit talán... komolynak. De nem jó emberismerő, így aztán nem kizárt, hogy tévedne.*
- Értem, mindenesetre aranyos. *mondja, majd elkezdi simogatni a kutyust. Kellemes tapintású puha a szőre.*
- Azt hiszem, egyenlőre csak simogatom, ha lehet. Nem tudom, mennyire örülne, ha én dobálnék neki egy labdát, és nem a gazdája. *mosolyog Lanára, majd ő is lecsüccsen a fűre, csak úgy natúrban.*
Vissza az elejére Go down
Lana Rosemary Lent
Diák- Famine
Diák- Famine
Lana Rosemary Lent


Kor : 30
Lakhely : Anglia
Hozzászólások száma : 63
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 2:57 am

*Egyemmeg, kis ártatlan.*
-Nyugotan. Mondom ez még a betörőtől is szivesen elfogadja a labdát, nem hogy ilyen kislányoktól.
*Előkapom a pálcám, és megpróbálom betájolni a szobám ablakát.*
-Invito Lucky labdája.
*Jön, jön, jajj ez nagyon közeledik...huhh megúsztam. Felveszem a földről, és odanyújtom Sharmila-nak.*
-Tessék, csak nyugodtan.
*Kedvesen rámosolygok, és mevakarom Lucky füle tövét, aki már érdeklődve nézi a lánykát.*
Vissza az elejére Go down
http://azeletnemegyszeru.blogspot.com/
Sharmila Henderson
Diák- Plama
Diák- Plama
Sharmila Henderson


Hozzászólások száma : 62
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 3:02 am

*A hallottakon elmosolyodik. Nos, lehet hogy egy próbálkozást tényleg megér a dolog.*
- Nos nem bánom. hátha kedvelni fog a kutyusod. *mosolyog, majd mikor Lana odaadja neki a labdát, elveszi, megnézi, aztán lendületesen már el is hajítja a kutyának, aki lelkesen trappol érte.*
- Nahát, milyen lelkes, szeret játszani ugye? *érdeklődik, kicsit álmatag hangon, ami tőle teljesen normális, hiszen ő maga az álmodozás megtestesítője. *
- Amúgy, ha kérdezhetem, te melyik házba vagy? *csak hogy közben is legyen valami téma, miközben másodjára is eldobja a labdát.*
Vissza az elejére Go down
Lana Rosemary Lent
Diák- Famine
Diák- Famine
Lana Rosemary Lent


Kor : 30
Lakhely : Anglia
Hozzászólások száma : 63
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 3:11 am

-Nem csak szeret, egyenesen imád. Olyan mint az akitől kaptam.
*Kicsit elkalandozok, így csak a kérdésre kapom fel a fejem. Kicsit megrázom magam, hogy visszazökkenjek, majd mosolyogva válaszolok*
-Famine...Asszem. Igaen, abba. És te? És benne vagy a kviddiccsapatba?
*Ez a legfontosabb. A kviddics. Mondjuk lehet azért mert abban nőttem fel, hogy sport, kviddics, aranyvér.*
-Én is eldobhatom neki?
Kinyujtom a kezem a labdáért, és ha megkapom, teljes erőből eldobom, mire az elrepül úúúgy....nagyon messzire.*
Vissza az elejére Go down
http://azeletnemegyszeru.blogspot.com/
Sharmila Henderson
Diák- Plama
Diák- Plama
Sharmila Henderson


Hozzászólások száma : 62
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 3:16 am

- Igen látom, minden figyelmét leköti a labda. *nevet fel ahogy a kutya rohangászik a labda után. Vicces látvány.*
- Hát, én Hiroshi. Hm...*kicsit elgondolkodik, majd válaszol, a másik kérdésre is, miközben odaadja Lanának a labdát.*
- Nem nem vagyok benne. Én csak nézni szeretem a kviddicset, űzni annyira nem. Nem lennék jó játékos. *mosolyog továbbra is jó kedvűen.*
- Ez szép dobás volt. * néz kicsit elismerően a másikra, majd lassan feláll. Kicsit elzsibbadt a lába, így meg kell mozgatni.*


//Fagyi//
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 3 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 3:50 am

*Lassan be is érnek a Lovardába.*
-Szerbia? Az jóóó messze van! És hogy-hogy ide jöttél? *Szeretne egy kicsit többet megtudni Ingridről, csak azért kérdezősködik. Amúgy még az istállóban csak egyszer járt, így nem nagyon járatos itt. Körülnéz, aztán csak odamegy az egyik iskola lóhoz.*
-Mennyire szépek. *Annyira nem szereti, de azért mégis... Mármint a lovakat.*
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 3 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 4:04 am

-Nem tudom.. Az egyik ősöm ide járt, azóta családi hagyománnyá vált az, hogy a család varázserővel bíró tagjait itt iskoláztassák ki. *Megnézi az iskolalovakat. *
-Igen, szépek, de várj, mutatok egy igazán szépet. *Kacsint és elővezeti a lovát. *
-Bemutatom Alborozot. *Mosolyog a lányra, majd megsimogatja lova orrát. *


// és a ló: http://www.epona.hu/images/normal/1146.jpg //
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 3 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 4:08 am

-Ó, értem. *Ennyivel le is tudja ezt a témát. Bólint egyet Ingridnek majd elindul utána. Amikor az kivezei a lovát, elmosolyodik.*
-Ő tényleg szebb. Megsimogathatom? *Nem szeret úgy hozzáérni más állatához, hogy nem kap engedély. Ha megengedik akkor megsimogatja.*
-Amúgy te melyik szobában vagy? *Csak hogy tudja, ha esetleg szüksége lenne rá.*
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 3 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 4:11 am

*Elmosolyodik. *
-Imádom ezt a lovat. Fantasztikus állat. Spanyolországban vettem, egy edzőtábor alkalmával. A gazdája minden áron meg akart tőle szabadulni. Nem értem miért, nagyon jó ló. *Mesél róla. *
-Persze, nyugodtan. Megfognád egy pillanatra? Elmegyek a szerszámokért. *Nyújtja Liza felé a vezetőszárat. *
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 3 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 4:16 am

-Spanyolország? Hűűha! *Ennyit jegyez meg aztán csak bólint és átveszi a vezetőszárat. Megsimogatja közben a pacit.*
-Oké. *Próbál vigyázni a lóra, hogy azért ne menjel el tőle. Közben azért várja vissza Ingridet és amikor az visszatér...*
-Tudok segíteni?



Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 3 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 4:28 am

-Jaja. Szép hely. *Vigyorog. *
-Hát, kösd ki a lovat a boxához és lécci hozz ki a takarmányosból 1 mérő zabot, meg az abrakolót. *Mondja, közben ő jön vissza a nyereggel, a fejzővel és a többi hasonló dologgal. Elég lassan halad visszafelé. *
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 3 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 4:36 am

-Biztosan. *Jegyzi még meg, aztán elgondolkodva kiköti a lovat és belép oda ahova kellett neki. Egy kisebb ideig elvan mivel keresgéli amit kell. Kihozza a cuccokat, mindent a helyére teszi és végigsimít a lovon ismét.*
-Remélem nem fogok levágódni a lóról... *Húzza el egy kicsit a száját. Érdekes lenne, főleg a gyengélkedőn kikötni.
*


//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Martin Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Martin Weiss


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 27
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 3 EmptySzomb. Dec. 25, 2010 6:49 am

*Martin battyog be a lovardába. Igen, őt is látni néha-néha. Lejött, hogy megetesse húga lovát, habár szívesebben maradt volna a meleg szobában. Odabattyoog Alborozo boxához, megsimogatja, kinyitja a boxot és besétál hozzá. Nem sűrűn jár le ide. Egyáltalán nem mozdul ki sűrűn. ~OMG... Egyszer mozdulok ki, akkor is halál unalmas minden...~ Fintorodik el, majd lassan elkezdi csutakolni a lovat, közben az agyában lázasan kattognak a kerekek. *
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 3 EmptySzomb. Dec. 25, 2010 7:00 am

*Hát igen, ma is fel kell fedezni a kastély és környékét. A mai nap a Lovardába vezetett. Hideg van, így melegebb ruhát vettem fel. Mikor belépek egy ismerősnek tűnő személyt pillantok meg, aki az egyik lovat csutakolja. Közelebb lépek, majd megszólítom.
-Szép lovad van.
*Mondom egy mosoly kíséretében. Az eltört karomat magam elé tartom, hisz most kivételesen nem lóg, hanem fel van függesztve a kedves gyógyító kérésére, miszerint így előbb összeforr a csont. Hát én ezzel nem értettem egyet, de kénytelen voltam betartani a hülye szabályt. Megcsodálom a lovat, miközben várom a reakciót.
Vissza az elejére Go down
Martin Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Martin Weiss


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 27
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 3 EmptySzomb. Dec. 25, 2010 7:32 am

*Lépteket hall az ajtó irányából így arra veti a tekintetét. Egy srácot lát közeledni. *
-Szia. Köszi, de nem az enyém, a húgomé, csak ő nem méltoztatik letolni ide a hátsó felét. *Mérgelődik. *
-Amúgy Martin Weiss vagyok. *Mutatkozik be, majd kisétál a boxból, és kezet nyújt a srácnak. *
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 3 EmptySzomb. Dec. 25, 2010 7:38 am

-Áhh... értem. Van ez így. Az én tesóm nem ide jár sza'l nincs vele gond. Bár azért hiányzik.
*Reagáltam a mondatára, majd a kéznyújtást el kell, hogy utasítsam, érthető okokból.
-Én Raidon Raphaello vagyok. Bocs el van törve a jobb kezem. Bal kézzel meg érthető okokból nem fogok kezet.
-Húzom el a számat a mondat végén.
-Ha jól tudom te is Plama-s vagy nem??
Vissza az elejére Go down
Martin Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Martin Weiss


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 27
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 3 EmptySzomb. Dec. 25, 2010 7:51 am

*Elmosolyodik halványan, majd visszamegy a boxba és elkezdi fésülgetni Alborozo sörényét. *
-Semmi gond, én megértem. Amúgy igen, Plamás vagyok, ahogy a húgom is. *Magyaráz. *
-Melyik szobában laksz amúgy? *Érdeklődik, de csak hogy fenntartsa a beszélgetést. Meg kell szokni, hogy elég hűvös stílusa van. *
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 3 EmptySzomb. Dec. 25, 2010 8:02 am

-Értem. Vele még nem találkoztam.
*Mosolygok halványan, mikor megemlíti, hogy a húga is Plama-s. Mikor a szobára terelődik a szó, egy kicsit elgondolkodok, majd válaszolok.
-Azt hiszem Dementor a neve, de, ha azt mondom neked, hogy Ted Forrester, akkor szerintem tudod melyik szoba az.
*Válaszolok a kérdésére. Egy kicsit közelebb megyek az egyik lóhoz, majd megpróbálom megsimogatni. Egy kis hezitálás után a ló engedi, hogy megsimítsam. Visszanézek a srácra, majd megszólalok.
-Te is benne vagy a kviddics csapatunkba?? Mert valahonnan ismerős vagy, csak nem tudom, hogy honnan.
*Kérdezem tőle egy mosoly keretében.
Vissza az elejére Go down
Martin Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Martin Weiss


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 27
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 3 EmptySzomb. Dec. 25, 2010 8:25 am

*Ráveti a pillantását. *
-Én a helyedben vigyáznék avval a lóval. *Mondja nyugodtan, majd kisétál, becsukja a boxot és átsétál a fiú által megsimogatott ló boxába. *
-Nem, nem vagyok benne. Nem élek túl aktív társasági életet. *Közli. *
-Milyen posztot töltesz be a csapatban? *Érdeklődik, miközben a ló sörényét fésülgeti. *
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 3 EmptySzomb. Dec. 25, 2010 8:36 am

-Oké, ha te mondod.
*Reagálok, majd szép nyugodtan elveszem a kezemet, hogy ne ijedjen meg a ló. Martin kijelentésén elgondolkodok.
-Értem, akkor minden bizonnyal összetévesztettelek valakivel. *Reagáltam, majd válaszoltam a kérdésére.
-Terelő vagyok, kisebb-nagyobb sikerrel. Neked van valami hobbid??
Vissza az elejére Go down
Martin Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Martin Weiss


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 27
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 3 EmptySzomb. Dec. 25, 2010 8:41 am

-Lehetséges. *Mosolyodik el. *
-A lovaglás a hobbim . *Válaszol a srácnak. *
-Viszont ne haragudj, de van még dolgom, mennem kell. *Kisétál, becsukja a boxot. *
-Szia. *Köszön egy intés kíséretében, majd elviharzik. *

//ne haragudj, hogy ennyire nem figyeltem, meg hogy lépek, de dolgom akadt. :S //
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 3 EmptySzomb. Dec. 25, 2010 8:48 am

-Értem. Rendben van. Örülök, hogy megismertelek. Szia.
*Köszöntem el, majd pár perc különbség után én is visszamegyek a kastélyba.


//Semmi gond. Majd legközelebb.//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lovarda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovarda   Lovarda - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Lovarda
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: