Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapVasútállomás - Page 3 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Vasútállomás - Page 3 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Vasútállomás - Page 3 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Vasútállomás - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Vasútállomás - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Vasútállomás - Page 3 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Vasútállomás - Page 3 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Vasútállomás - Page 3 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Vasútállomás - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Vasútállomás - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Vasútállomás - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Vasútállomás - Page 3 Vote_lcapVasútállomás - Page 3 Voting_barVasútállomás - Page 3 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Vasútállomás - Page 3 Vote_lcapVasútállomás - Page 3 Voting_barVasútállomás - Page 3 Vote_rcap 
Ted Forrester
Vasútállomás - Page 3 Vote_lcapVasútállomás - Page 3 Voting_barVasútállomás - Page 3 Vote_rcap 
James Miller
Vasútállomás - Page 3 Vote_lcapVasútállomás - Page 3 Voting_barVasútállomás - Page 3 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Vasútállomás - Page 3 Vote_lcapVasútállomás - Page 3 Voting_barVasútállomás - Page 3 Vote_rcap 
Sindy Logan
Vasútállomás - Page 3 Vote_lcapVasútállomás - Page 3 Voting_barVasútállomás - Page 3 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Vasútállomás - Page 3 Vote_lcapVasútállomás - Page 3 Voting_barVasútállomás - Page 3 Vote_rcap 
Chris Martines
Vasútállomás - Page 3 Vote_lcapVasútállomás - Page 3 Voting_barVasútállomás - Page 3 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Vasútállomás - Page 3 Vote_lcapVasútállomás - Page 3 Voting_barVasútállomás - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Reed
Vasútállomás - Page 3 Vote_lcapVasútállomás - Page 3 Voting_barVasútállomás - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Vasútállomás

Go down 
+24
James Miller
Nicole Hart
Chris Martines
Kim Kaguya
Roberto Esposito
Solaria Luthia
Adam Brown
Leila Horowitz
Veronica Johnson
Nyxia Solaris
Raisen Hagiri
Ted Forrester
Ingrid Weiss
Cherilyn R. Keighley
Miriam Hewer
Sindy Logan
Alena Aalriä
Ophelia McCord
Amanda C. White
Midori Tsiro
Lyn G. Black
Alex Wilfred
Allison Diamond
Főmesélő
28 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Vasútállomás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 3 EmptySzomb. Jan. 02, 2010 3:29 am

*A vonat érkezésére feláll és közelebb ballag. Már már szállna fel, mikor hirtelen ismerős hangot hall, és lefagy egy pillanatra. Hogy a pokolba került ide Alex? Mindenesetre felé fordulva köszön neki és közli mondandóját.*
- Már megint maga? Egyébként hazafelé indultam, olvastam a házirendben hogy hétvégére haza lehet menni.*mondja a fiú mert a tegnap éjszaka nagy részét bár máshol töltötte, de a fennmaradó részben tényleg végignyálazott egy házirendet. Ez meg is látszik kissé karikás szemein. *
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 3 EmptySzomb. Jan. 02, 2010 3:41 am

*Alex mindig a legjobbkor van mindenhol. Most épp az egyik közeli városban volt elintéznivalója. Mikor a fiú felé fordul, elmosolyodik egy kicsit.*
-Milyen kérdés ez? Igen, megint én! *Közben meghallgatja mit mondd neki a fiú. Összekulcsolja karjait és bólogat.*
-Ez így igaz. De ha jól emlékszem, neked még van egy kis dolgod nálam... *Ami azt illeti, próbálja maradásra bírni Tedet. Mivel tudja, hogy ha elmegy nem biztos hogy vissza is jön. Közben a vonat sípol egyet, de még nem megy el. Kicsit közelebb lép a fiúhoz, hogyha véletlenül elakarna lógni, nyakon bírja csípni.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Vasútállomás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 3 EmptySzomb. Jan. 02, 2010 3:46 am

*Magában szitkozódva hallgatja tanárát, miközben kezd kissé idegessé válni. A vonat sípolása sem segít sokat a dolgon. Ahogy a férfi közelebb lép, ő kitér jobbra, és így egy ügyes csellel kikerüli őt. Most már nincs semmi közte és a mozdony között.*
- Tudom mit mondott, azt hogy "a napokban várlak az irodámban" Tehát még van időm, ha visszajövök akkor meglátogatni az irodáját. *érvel a maga igaza mellett, mert tényleg pár napot mondott, abba meg még bőven benne vannak.*
- Tudja hogy mindig a lehető legrosszabb helyeken jelenik meg? *kérdezi a fiú, már már kötekedő éllel*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 3 EmptySzomb. Jan. 02, 2010 3:52 am

*Ő nem idegeskedik, egyre csak mosolyog. Kicsit furcsa neki a fiú, és éppen azon agyalgat hogy hogyan is tudná megpuhítani egy kicsit. A válaszra ismét csak bólint, de jobb lesz neki nem ellentmondani.*
-Igen, emlékszem mit mondtam. De azt hiszem, az most lesz. Szeretném ha megkapnád a büntetésed mielőtt elmész. *Kis hatásszünet és még be is fejezi* És ha nagyon akarsz hazamehetsz utána. De, jövőhéten vissza kell jönnöd. *Gondolja ezt Ted is tudja, bár ő most nem arra gondol amire lehet hogy a fiú. A következő kijelentésre csak felvonja a szemöldökét.*
-Hát, ez most egy furcsa véletlen volt. Szóval, most legyél szíves velem felfáradni a szobámba! *Próbál még mindig rájönni arra, hogy hogyan tudná maradásra bírni Tedet.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Vasútállomás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 3 EmptySzomb. Jan. 02, 2010 4:00 am

*Nem tudja kit árkozzon jobban, az előtte álló férfit, vagy a szüleit amiért ide küldték, vagy saját magát, vagy pusztán a sorsot. Kénytelen kelletlen visszafordul a férfi felé, azt már belátta hogy ma nem mehet el.*
- Ha magán múlik akkor valami olyasmit talált ki amivel kizárt hogy ma haza tudnék menni. Csak azt nem értem minek akar ennyire itt tartani. *jelenti ki a fiú, majd a mögötte elinduló vonatra már nem pillant. Most nincs pillanatnyi gyengeség, most ellenfél van akivel küzdeni kell. Arra meg hogy vissza kell jönni, esze ágában sincs visszatérni.*
- Hogyne, hogyne tudom*mármint hogy nem lehet csak úgy bóklászni a vadvilágban, bár ő éppen ezt szándékozik tenni. Valahogy még nem tudja komolyan venni Alex fenyegetéseit/ígéreteit.*
- Pont most? Ilyen szép időt kár arra pazarolni, de ha gondolja. Csak mutassa az utat* ezzel kimondta hogy felőle mehetnek, de a legcsekélyebb elképzelése sincs arról hogy merre van Alex szobája.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 3 EmptySzomb. Jan. 02, 2010 4:08 am

*Alexet nem jó ötlet lenne megátkozni ami azt illeti. Csak áll a fiú előtt, és hallgatja. Az első válasz/kijelentésre csak felvonja ismét a szemöldökét és vállat von.*
-Nem csak téged. Mért nem tudod elfogadni azt ami van? *Pillant Tedre, és most komoly arcot vág.* ... Varázsló vagy, nem tehetsz róla! *Azért nem engedi el a fiút egyrészt, mert tudja hogy nem jönne vissza. Csak ha visszakényszerítik.*
-Jól van, de az jobb lenne, ha én mennék el érted? *Tudja rá a választ... A vonat elment, szóval ennyivel előrébb van. *
-Menjünk. *A többit majd a szobájában. Nem kell sokat menniük...és gondolja, hogy Ted már nagyon várja.*
Vissza az elejére Go down
Nyxia Solaris
Diák- Famine
Diák- Famine
Nyxia Solaris


nő Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 33
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 3 EmptyHétf. Jan. 04, 2010 3:41 am

Lassan megáll a vonat, Nyx meg lassan leszáll róla. Suli terület, itt már akár nyugodtan is varázsolhat. Hosszú fehér haját megigazítja, noha nem paróka, akkor se kéne szénaboglyára hasonlítania. Kabátját összehúzza magán, és megpróbál nem hasra esni a hóban.
Szereti a havat, csupán azt nem, hogy néha térdig ér...
Na tehát, mielőtt a bőröndjei a hóba landolnának, szépen egy lebegtető bűbájjal maga mellett lebegteti, és kissé türelmetlenül kezdi várni, hogy valaki lejöjjön érte és utána a meleg szobájában pihenjen.
Kis idő múlva léptek hallatszanak, mire Nyx sóhajt egyet, majd lenyeli a szúrós megjegyzését... és inkább várja, hogy a léptek gazdája közelebb érjen.
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 3 EmptyHétf. Jan. 04, 2010 3:49 am

*Rögtön a vonat után érkezik a Famine házvezető is. Kezében pálcája, és egy kicsit sietősre fogja a lépteit. Nyxia jól hallotta hogy valami érkezik.
Amint meglátja a lányt, megáll és egy halvány mosolyot ereszt felé.*
-Szervusz. Alex Wilfred vagyok, a Házvezetőd és az igazgatód is egyben. Arról ugye értesültél hogy a Famine házba osztottunk be. Nekem felteheted a kérdéseid és közben felvezetleg a szobádba. *Közben egyik zsebéből elővesz egy jelvényt és átnyújtja.*
-A házjelvényed. Ezt mindig viselned kell... Ezen kívül ami még fontos, hogy a kijárási tilalom 22:00 órakkor kezdődik. Egyenruha nincs, csak a talár viselése kötelező órákon és rendezvényeken. *Közben elindul, és reméli Nyxia is jön utána.*
Vissza az elejére Go down
Nyxia Solaris
Diák- Famine
Diák- Famine
Nyxia Solaris


nő Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 33
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 3 EmptyHétf. Jan. 04, 2010 4:04 am

Remek... felsóhajtok... Egy piperkőc...
- Nyxia Solaris, de mivel a házvezetőm és az igazgató is, gondolom tudja - pillogtam édesen a tanárra. Oké, általában nem vagyok ennyire morcos, de hosszú volt a vonatút, én meg alapból nem szeretem a vonatot. A tanárt meg követem,a bőrönd meg lebeg utánam. Mi mást tehetnék, azonkívül, hogy megfigyelem a tájat, és igyekszek gyorsabban eltűnni a vonat közeléből. Még a látványát sem szeretem. egyszerűbb lett volna, egy szőnyeggel jönni, vagy valami más szállító eszközzel: mondjuk busszal, vagy kocsival, felőlem seprű is lehet, bármi csak ne vonat.
Sóhajtok egyet, majd megszaporázom a lépteimet. Képes vagyok még eltévedni, aztán annyit arról, hogy kijárási tilalom. Este tízkor… behalok. Akkor kezdődik csak igazán minden… Áhh… ez szörnyű… Kár hogy nem lehet éjfélre átpakolni, bár… egy kiábrándító bűbáj… csodákra képes… Lehet hogy nem lesz szörnyű a suli, ha én is itt vagyok, és a sok hülyeségben még társra is lelek.
A következő amire felfigyelek, hogy túl közel van hozzám a föld, meg a hó. Két dolog lehetséges, ez alatt pár perc alatt míg én gondolkodtam esett a hó, vagy hasra estem. Magamat ismerve inkább az, mint, a hamar eső hó.
Jah és még a házjelvényit is sikerült valahová elejtenem meg a pálcám sincs a kezemben. Remek, lehet ez a nap még ennél is rosszabb?
Nem inkább ezt a kérdést fel se kéne tennem. Akkor tuti lesz még valami ami rosszabb. Hát mondjuk van: a bőröndök rajtam vannak, én meg élvezem a hó fürdőzést, és lehetőleg el is tévedek, ha tanárnak nem tűnik fel, hogy szépen elhasaltam a hóban. De nézzük a dolgok napos oldalát: legalább puhára estem…
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 3 EmptyHétf. Jan. 04, 2010 4:17 am

*Bólint egyet, és miközben hátra is néz hogy a lány követi-e.*
-Igen, tudom a neved. Különben a Démon hálóba fogsz ezután lakni. *Sietősebbre veszi a lépteit, miközben arra lesz figyelmes hogy Nyxia elterül a hóban. A házjelvény Alex lába előtt landol, így felveszi és visszalép.*
-Jól vagy? *Pálcájával int egyet, amire a bőröndök felrepülnek. Előre vezeti őket, és kezet nyújt a lánynak. Ha sikerült mindent összeszedniük, visszaadja a jelvényt, és tovább indul. Még van dolga neki is, és azért siet egy kicsit. Remélhetőleg nem lesz semmi gond, és sikerül feljutniuk az Északi toronyba.*
Vissza az elejére Go down
Nyxia Solaris
Diák- Famine
Diák- Famine
Nyxia Solaris


nő Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 33
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 3 EmptyHétf. Jan. 04, 2010 4:25 am

Oké, úgy látom nem vevő most rám, sőt lehet, hogy sietnie kell. Áldom az eget, hogy észre vette, hogy nem követem, hanem beiktatok egy röpke pihenőt…
- Igen, persze jól vagyok. A hobbim a hóban való fetrengés – mondom cinikusan, és elveszem a jelvényt, amire most már csak egy biccentés futja.
- Hány ágyasak a szobák? lesznek még ott mások is, vagy egyenlőre egyedül leszek? – kérdezem egy leheletnyit kíváncsian. Jobb szeretném, ha egyedül lennék. Nem kell nekem, még pár szoba társ, akik aztán nyivákolnak, mint egy holdkóros kandúr…
A háló neve viszont egyre jobban tetszik, majd ha kényelmesebb lesz az ittlétem lehet beszerzek magamnak valami állatott, mondjuk… nem is tudom, majd kitalálom ha addig eljutok.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vasútállomás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 3 EmptyHétf. Jan. 04, 2010 10:47 pm

*Megérkezik a vonat, Karolina száll le róla, csomagokkal teli kézzel, és várja, hogy még valaki megérkezzen.*l
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 3 EmptyHétf. Jan. 04, 2010 10:55 pm

*A vonat után érkezik nem sokkal az igazgató is. Esik a hó, kicsit hideg is van. Alex nem fázik... ezt is meg lehet oldani egy nagykabát varázslattal.
Sietős léptekkel jön, és egy kisebb mosollyal az arcán. Jó a kedve neki. Farmernadrág, sportcipő és egy fekete kabát van rajta. Kevében pálcája. Amint meglátja a lányt, megáll és int neki.*
-Szia. Alex Wilfred vagyok, a házvezetőd és az igazgatód. Ha pedig jól tudom akkor te Karolina Way. Én most felvezetlek a szobádba, ha pedig közben van valami kérdésed tett fel nyugodtan. *Közben elkezd a zsebében kotorászni és egy jelvényt vesz elő.*
-A házjelvényed. Ezt mindig hordanod kell. A kijárási tilalom 22:00 órakkor kezdődik. Egyenruha nincs, csak talál viselése kötelező, órákon és ünnepségeken. Rongálni nem szabad... Nagyjából ennyi. Ezek után a Démon hálóban fogsz lakni. Kicsit siessünk, mert még van dolgom. *Int egyet a pálcájával és Karolina bőröndjei felröppennek a levegőbe. Előre irányítja őket, majd megvárja a lányt és ha minden igaz lassan elindulnak a kastély felé.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Vasútállomás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 3 EmptyHétf. Jan. 04, 2010 11:05 pm

-Jó napot! Igen én vagyok. Ó köszönöm, igy mindjárt könnyebb. *Pillant a levegőbe emelkedő bőröndjeire.*
-Démon háló? Hü pont nekem való. *Egy halvány mosoly jelenik meg a lány arcán és megindul az igazgató után.*
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 31
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 3 EmptyCsüt. Jan. 07, 2010 2:08 am

*Messziről zakatolás hallatszik... Nem sokára egy piros, kicsit öreg vonat tűnik fel a messzeségben. Wilian felirat van egy kis táblácskán amiről nehéz lenne eltéveszteni, hova is érkezik. Az ikerpár, végre megérkezik az iskolába... Na de kinek végre? Két kis rosszcsont...
A lányok, egymás mellett ülnek, miközben megáll a vonat. Madison gyorsan felpattan, és a bőröndjeivel a kezében megvárja testvérét. Már eléggé izgul.*
-Vajon milyen, vajon milyen?! *A lelkesedés az megvan... A lányon egy farmernadrág, fekete-rózsaszín póló felette egy kabát és egy fekete csizma van. Gyorsan leszáll a vonatról, persze egy kedves bácsi segít neki. A cuccait leteszi és körülnéz.*
-Hűűűha... *Néz testvérére, miközben arra vár, hogy valaki meg is érkezzen és felvezesse őket a szobájukba.*
Vissza az elejére Go down
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 3 EmptyCsüt. Jan. 07, 2010 2:17 am

*Egyfolytában testvérére vigyorog, a lelkesedés nála is megvan... Nem is kicsit. Amikor végre megáll a vonat, felsóhajt, és Madison után siet. Fekete pulcsit visel, fekete kabát, farmer nadrág, és fekete csizma. A lány után leszáll a vonatról, és vigyorog egyet. Ajaj, lesz most már az iskolának. Megérkezett a két rosszcsont.*
-Aztaaaaaaaa, de jóóó! *Síkit fel. Megáll a vonat mellet, és Madisonra tekint.*
-Nem tudom milyen, de ha mi itt vagyunk, az csak jó lehet! *Jelenti ki. És mintha egy embert látna közeledni, megböki húgát, és elmosolyodik.*
-Végreeeeeeeeeeeeeeeeeee! *Tekint körbe, és le sem veszi szemét testvéréről, még a végén az első nap, hülyeséget csinálna...*
Vissza az elejére Go down
Amanda C. White
Tanár
Tanár
Amanda C. White


nő Kor : 40
Hozzászólások száma : 97
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 3 EmptyCsüt. Jan. 07, 2010 2:25 am

*Nem sokkal a vonat után, Amanda érkezik meg az állomásra. Alexnek el kellett utaznija és megkérte hogy ő legyen az aki fogadja a lányokat... Ikrekkel még sosem volt dolga. Furcsa lesz, de majd megszokják.
Pálcájával a kezében siet, miközben egy kisebb mosoly jelenik meg az arcán.* ~ajjaj.. most melyik melyikük?~
*Megáll a két lány előtt és üdvözli őket.*
-Sziasztok. Amanda White vagyok, az Amira ház vezetője és a repüléstan tanár is. Igaz, hogy nem én vagyok a házvezetőtök, de engem kértek meg hogy vezesselek fel titeket. Sietünk mert nekem még ma sok dolgom van.* Mondja, miközben pálcájával a csomagok felé int és elindul.*
-A kijárási tilalom 22:00-kor kezdődik. Tiltott hely az erdő. Itt vannak a jelvények... *Veszi elő és adja oda nekik.*...ezeket mindig hordani kell. Ha van kérdés, tegyétek fel nyugodtan. *Mondja, miközben próbálja kitalálni hogy melyikük melyik...*
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 31
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 3 EmptyCsüt. Jan. 07, 2010 2:31 am

*Körülnéz, miközben bólogat egyetértően.*
-Tényleg jó! Hát, majd mi izgalmassá tesszük. *Kacsint egyet, és észreveszi a közeledő személyt. Ismét rámosolyog Marlra, és üdvözli a tanárt.*
-Jó napot! *Köszön és meghallgatja a nőt. Közben a lebegő csomagokra pillant.* Nahát... *Eddig még nem járt másik varázslósuliba, így nem sokat tud... Közben eszébe jut valami, így csak ravaszul rávigyorog Marlra.*
-Marlene Greene vagyok. *Hát persze... náluk alap, hogy kikészítik a tanárokat. Szinte megkülönböztethetetlenek. Megrázza a fejét, jelezve, hogy semmi kérdése nincs... A jelvényt a zsebébe süllyeszti.*
Vissza az elejére Go down
Leila Horowitz
Diák-Amira
Diák-Amira
Leila Horowitz


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 2
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 3 EmptyCsüt. Jan. 07, 2010 2:37 am

*Hát tényleg nem tévedett, már érkezik is Amanda. Medivel egyetértően bólogatnak, és kacsint egyet a lányra. És már meg is érkezik a tanárnő.*
-Jó napot! *Köszön, és figyeli Amandát, aztán a csomagokra tekint, és vigyorog egyet. Mivel Medi nem volt még másik ilyen suliba, ezért Marl se még. Rögtön kapcsol amikor Medi rákacsint. Vissza kacsint cinkosan, és ő is bemutatkozik.*
-Madison Greene. *Na még szép, ezért is ikrek ők. Kikészítenek mindenkit. Főleg, hogy nem tudja, senki megkülönböztetni, még a lányok szülei is néha keverték a két lányt.*
-Nekem sincs semmi kérdésem... Ja de még is. Melyik szobába leszünk. És vannak szobatársaink? *Medire pillant, és elindul a nő után a testvérével.*
Vissza az elejére Go down
Amanda C. White
Tanár
Tanár
Amanda C. White


nő Kor : 40
Hozzászólások száma : 97
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 3 EmptyCsüt. Jan. 07, 2010 2:44 am

*Furcsálja a két lányt, de csak egy kicsit. Megvárja őket, és az oldalán velül megy tovább.*
-Tehát akkor Madison és Marlene. *Pont fordítva mutat a két lányra... Kicsit fel is vonja a szemöldökét.* Öhh, ez nekem magas.. na mindegy. *Az egyik iker kérdésére öszpontosít. Kicsit el kell gondolkodnia, de nem felejtette el. *
-Démon háló, és igen... már öten vagytok. *Mosolyog rá az ikerekre, miközben meg sem állnak a tornyokig.*
Vissza az elejére Go down
Adam Brown
Diák- Plama
Diák- Plama
Adam Brown


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 3
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 3 EmptyPént. Jan. 08, 2010 9:13 pm

*Érkezik a 9 órási vonat. Adam utazik benne. Megáll a vonat és a fiú leszáll róla, a csomagjaival a kezében. Leteszi a csomagokat, és körül néz.Tetszik neki a táj, és biztos jól fogja érezni magát itt.Mai öltözete: kék póló felette egy kabáttal, farmernadrág,fekete-fehér cipővel.Várja, hogy valaki felkísérje az új szobájába. *
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 3 EmptyPént. Jan. 08, 2010 9:21 pm

*Mindig késik... A vonat után, pár percel érkezik meg az állomásra. Fekete nadrág, sötétkék póló, fekete dzseki és egy sportcipő van rajta. Tegnap ért vissza az iskolába, eddig egy kis dolga volt.
Pálcája ott van a kezében, és mivel siet, ezért oda is ér gyorsan a fiúhoz. Pálcájval int egyet a csomagjai felé, amik nyomban fel is libbennek. Alex előrelebegteti őket, majd kivesz egy jelvényt a zsebéből.
-Szia. Alex Wilfred vagyok, az igazgató és Famine házvezető. A házvezetőd nem ért rá, ezért megkért hogy én jöjjek le érted. Tessék, itt a jelvényed. *Nyújtja át, miközben elindul remélve hogy Adam is megy utána.*
-A házirend... 22:00-kor kezdődik a kijárási tilalom. Rongálni nem szabad, mert azért büntetés esetleg kicsapás is járhat. Egyenruha nincs, talár viselete órán és ünepségen kötelező. Most felvezetlek a szobádba, ha valami kérdésed van mondd addig még itt vagyok.*Sietősebb léptekkel indul felfelé, miközben hallgatja Adamot.*
Vissza az elejére Go down
Adam Brown
Diák- Plama
Diák- Plama
Adam Brown


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 3
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 3 EmptyPént. Jan. 08, 2010 9:30 pm

*Meglát valakit felé közeledni aki egész kedvesnek tűnik. Mikor odaér hozzá üdvözli.*
-Jó napot .*mondta Adam. Meghallgatta mit mond a tanár.Bólintott egyet, azzal hogy nincs kérdése és ment a tanár után. Közben nézte a szép tájat
.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 3 EmptyKedd Jan. 12, 2010 5:02 am

*Egy feketébe öltözött fiatal csajszi lép le a vonat lépcsőjéről egyetlen nagyobbacska bőröndjével. Körülnéz, majd felsóhajt, hogy most következik a várakozás. Hurá. Nem rossz hely...de Luthia nem kezd el örömtáncot járni. Ledobja maga mellé bőröndjét, majd nekidől valaminek, ami a háta mögött van, hogy kényelmesebb legyen az elkövetkezendő várakozási idő.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Vasútállomás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 3 EmptyKedd Jan. 12, 2010 5:11 am

*Sietős léptekkel, egy férfi közelít a vasútállomás felé. Ma már azért kicsit többet dolgozott mint tegnap... Felfrissítette a beszélgetés Hannelorival, és most így sokkal jobban érzi magát. Pálcája egyik kezében, még egy kisebb kör alakú valami a másikban. Igen, az a lány jelvénye.
Még egy kis séta után, odaér. Kedves mosollyal az arcán megáll.*
-Szia. Alex Wilfred vagyok, a házvezetőd. *Mutatkozik be illendően, majd a bőröndök felé int a pálcájával, amik fel is röppennek.*
-Én foglak felvezetni a szobádba, és elmagyarázni hogy mi és hogy lesz ezután. *Kis hatásszünet és tovább beszél...* Itt a jelvényed... * nyújtja át.* Egyenruha nincs, talár viselete kötelező órán és ünnepségen. 22:00 órakor van takarodó. Tiltott hely az erdő, oda nem túl ajánlatos bemenni. Ha kérdésed van, akkor tedd fel nyugodtan. *Mondja, miközben lassan elindul, remélve hogy a lány is követi.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vasútállomás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vasútállomás   Vasútállomás - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Vasútállomás
Vissza az elejére 
3 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Vasútállomás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: