Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapErdő - Page 6 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Erdő - Page 6 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Erdő - Page 6 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Erdő - Page 6 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Erdő - Page 6 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Erdő - Page 6 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Erdő - Page 6 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Erdő - Page 6 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Erdő - Page 6 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Erdő - Page 6 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Erdő - Page 6 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Erdő - Page 6 Vote_lcapErdő - Page 6 Voting_barErdő - Page 6 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Erdő - Page 6 Vote_lcapErdő - Page 6 Voting_barErdő - Page 6 Vote_rcap 
Ted Forrester
Erdő - Page 6 Vote_lcapErdő - Page 6 Voting_barErdő - Page 6 Vote_rcap 
James Miller
Erdő - Page 6 Vote_lcapErdő - Page 6 Voting_barErdő - Page 6 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Erdő - Page 6 Vote_lcapErdő - Page 6 Voting_barErdő - Page 6 Vote_rcap 
Sindy Logan
Erdő - Page 6 Vote_lcapErdő - Page 6 Voting_barErdő - Page 6 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Erdő - Page 6 Vote_lcapErdő - Page 6 Voting_barErdő - Page 6 Vote_rcap 
Chris Martines
Erdő - Page 6 Vote_lcapErdő - Page 6 Voting_barErdő - Page 6 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Erdő - Page 6 Vote_lcapErdő - Page 6 Voting_barErdő - Page 6 Vote_rcap 
Daniel Reed
Erdő - Page 6 Vote_lcapErdő - Page 6 Voting_barErdő - Page 6 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Erdő

Go down 
+25
Demi Bieber
Zoe Zelina Zachar
Hannah McDowal
Raidon Hoshi
Allison Diamond
Alex Wilfred
Yoshitsune Narakiho
Daniel Reed
Benjamin Doredumble
Sirius Black
Larina Marley
Cintia Thomson
Freddy V. Falcon
Raisen Hagiri
Wallace Xavier Walters
Töpszli
Yasmine S. Moore
Kim Kaguya
William Quentin Watson
Sindy Logan
Blake A. Attaway
Solaria Luthia
James Miller
Alena Aalriä
Főmesélő
29 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Erdő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 6 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 7:44 am

- Nem.. hittem volna hogy...sikerülni fog neki.*böki ki halkan, meg-megremegő hanggal, mert kezdi látni a kaszást a fiú feje felett, aki véleménye szerint érte jött.*
-I-igen. *vallja be, hogy elment Roberthez és elmesélte neki, hogy a diákok közül kik a halálfalók, vagy beépültek, mint James.*
- Van némi sejtésem *halkul el a hangja, nem szeretne megint Will áldozata lenni, de nagyon úgy fest hogy az lesz. Hacsak nem történik valami csoda.*
- Én nem tudtam, hogy most mi van. Belezavarodtam, hogy ki ki ellen küzd, a Leader a vezér, elvileg neki kellene dolgozni, nem ellene, és nem tudtam hogy belső ellentét van... *sóhajt fel, mert ezzel valóban eléggé rombolta az esélyeket hogy ne kerüljön Anor tudtára a dolog. De ha szerencséjük van, akkor Robert nem mesélte tovább senkinek.*
- Én csak szeretném túlélni.... *sóhajt fel ismét kissé elkeseredetten és megmerevedik amikor Will átkarolja. Szinte a torkában érzi a szívét, de próbál nem rémeket látni, és nem azt hinni hogy a fiú mindjárt elvágja a torkát.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 6 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 7:53 am

- Nem öllek meg Kim. De csak egy feltétellel... Terjeszd a hírt, hogy Éjkacaj visszatért, és le fogja vadászni a Leadert. Terjeszd a hírt, hogy Leader, másik nevén Anor Azgard, Alex testvére kegyetlen halált fog halni. És vidd a hírt, hogy Alex Wilfred a legbecsületesebb ember a világon, és megzabolázta a kegyetlen Éjkacajt...
*Mondja, és odébb sétál.*
- Most pedig vedd elő a pálcád...
*Ha a fiú habozna, ráüvölt.*
- VEDD ELŐ!
*Előveszi saját pálcáját, és felemeli.*
- Megtanítalak pár új varázslatra. Ha ellenségeket csinálsz, jobb, ha meg tudod védeni magad, kicsi másodikosom...
*Vigyorog.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Erdő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 6 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 8:02 am

*Picit fellélegzik hogy nem kell vesznie, de lefagy mikor bejelenti hogy mi az ár. Nem érti miért lett Alex hirtelen a jó fiú, és miért beszél róla így, de bólint. Ezt igazán megteheti ha már ennyire akaratlanul is bekavart a tervbe.*
- Rendben de... megkérdezhetem miért változott meg a véleményed Alexről? *kérdezi, és reméli hogy ezért nem kap semmit. Emlékszik még rá mi volt, amikor utoljára kérdezett valamit. A pálcáját előhúzza, de esze ágában sincs párbajozni Willel, már ha az arra készül. Az új varázslatokra eszébe jut valami amiről lehet hogy Will nem tud.*
- Pillanat... *szólal fel, mert úgy érzi valami fontosat elfelejtett közölni Willel. Illetve sok mindent, de ez most fontos.*
- Tudtad, hogy Alex az iskolába hívta Merlint? Most bagoly képében él, de beszél, és megvan minden tudása és ősöreg...*jegyzi meg, aztán felemeli a pálcát, hogy várja, mi fog történni.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 6 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 8:10 am

*Will leengedi a pálcáját, és körbe pillant, majd nagyot sóhajt. Odasétál a fiúhoz, mélyen a szemébe néz.*
- A Leader elrabolta a kedvesemet, Solaria Luthiát, és ki tudja miket művel vele.
*Arca olyan komoly és fájdalmas, hogy látszik, ez igazán nem vicc. Hátrább sétál, kicsapja a pálcáját, és felkiált.*
- Stupor!
*A kék fénycsóva előcsap, és eltalálja a Kim melletti fát.*
- Stupor, a kábító átok. Magabiztosan, erősen kell kimondani. A hangúsly a szó első szótagján van. A pálcád apró s alakban kell mozgatni, majd a célpontra tartani. Ha nem vagy elég magabiztos, akkor kicsit kitántorítod az ellenfelet, de attól még vissza tud támasztani. Érted? Próbáld meg.
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Erdő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 6 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 8:16 am

*Kicsit már megrémül, hogy mi lesz, de aztán megnyugszik. Nem akarta elüvölteni hogy elrabolták a kedvesét, ezért jött csak közelebb.*
- De minek neki Luthia? Úgy értem... nem szóltam.* jegyzi meg csendesen majd a feje mellett elzúgó átokra összpontosít. Szerencse hogy nem neki csapódott neki. Figyel a magyarázatra, most valahogy Will is egész emberi ahogy magyaráz. Nincs más választása meg kell próbálnia, így hát kinéz egy fát, amit meg fog támadni, és összegyűjti magában a mágiáját, amit a pálcába irányít, és a magához képest hangosan, megszólal.*
- Stupor! *a kék fény kitör a pálcából, és becsapódik a fába. Ettől kicsit megrémül, de eszébe jut, hogy ennek kell lennie az eredménynek, így valószínű nem hibázott sokat. Csak hogy nem a fa közepét találta el, hanem kicsit közelebb az egyik széléhez.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 6 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 8:21 am

- Na, egész jó volt. Célozni meg meg fogsz tanulni magadtól.
*Mondja a srác, majd leül egy fa tövébe.*
- Most pedig fizetségként mesélj valamit. Biztos sok dolgot szeretnél mondani nekem...
*Ezzel leveszi kesztyűit, elővesz egy doboz cigarettát, és rágyújt.*
- Kérsz?
*Nyújtja a cigit Kim felé.*
- Aztán meg ülj le, és minden rendben.
*Vigyorodik el, mélyet szív a cigarettából.*
- Te Kim... Van már barátnőd? Vagy te a pasikra buksz?
*Ezzel felröhög.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Erdő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 6 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 8:29 am

*Még mindig a varázslat becsapódásának helyét nézegeti. Fura neki hogy ennyi mágia szorult bele, aminek nagy részéről nem is tud.*
- Remélem... *mormolja, mert nem szeretne a vakvilágban össze-vissza varázsolgatni úgy, hogy nem tud célozni. Az átváltoztatás hamarabb megy neki, jobban is kedveli.*
- Nem tudom, mi lenne olyan amiről még nem tudsz. A legutóbbi történés hogy megjelent Merlin de a jelek szerint ezt is tudod már. Meg volt az a kirándulás a minisztériumba, amire nem mentem, azonkívül nem sok minden történt. *foglalja össze röviden hogy mi történt, de ezekről valószínűleg Will már mástól értesült.*
- Nem, nem dohányzom *utasítja el, és ő is lehuppan az egyik fa tövébe, távol a vörös hajútól.*
- Még nincs, de van aki tetszik *vallja be kicsit elpirulva, meg persze erre még lendít az is hogy Will megvádolja, hogy a fiúkat szereti. Nem, ő határozottan hetero. Legalábbis ő így tudja.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 6 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 8:35 am

- És ki a szerencsés, fiam? Remélem igazi aranyvérű bula, jó mellekkel...
*Vigyorog Will, és mivel Kim nem ült le, előrenyúl, és maga mellé rántja a másikat, és mélyet szív a cigarettából.*
- Te Kim... Miért vagy néha bizonytalan, mikor a nőkről van szó? Mert szólj, ha valóban a fiúk tetszenek, messzebb ülök...
*Mondja még mindig vigyorogva.*
- Nincs is gusztustalanabb, mint mikor két fiatal férfi egymásba gabalyodik...
*Mondja, és figyeli Kim reakcióit, majd böfög egyet.*
- Gusztustalan, basszus...
*Még egyet böfög, majd felnéz az égre.*
- Mit kell itt csinálni egy kis átkozott lehülésért?
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Erdő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 6 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 8:42 am

- Még nem tudom, eddig egyszer beszéltünk csak. Nicole Hart az, nem hiszem hogy ismered, nemrég jött csak... *felel a kérdésre, majd amikor odarántják, kicsit hasra bukik, de összeszedi magát, és letelepedik Will mellé. Hát ezekről a témákról sem éppen vele szeretne beszélgetni.*
- Én nem tudom, csak néha olyan.. ijesztően. *vallja be halkan, maga elé nézve majd megrázza a fejét. Nem, nem hiszi hogy meleg lenne, így Will nincs veszélyben. Viszont ha azt nézzük, hogy most is megcsókolta, és ő meg nem ellenkezett valami aktívan akkor...*
- Nem tudom, én még nem hallottam ilyenről, vagyis nem tudom milyen lehet* jegyzi meg mert neki nincsenek előítéletei még így sem. A böfögésre kicsit elfordítja a fejét, na ez az ami gusztustalan.*
- Idézz magadnak vizet, az lehűt. *javasolja nem túl lelkesen, mert azért kicsit még stresszben van, de próbál feloldódni.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 6 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 8:51 am

- Nah, asszem én lépek... Hacsak nincs mondanivalód...
*Mondja, majd feltápászkodik.*
- Vigyázz magadra Kim. Jó légy. Ne feledd, mi volt a feltétel.
*Ezzel felhúzza a csuklyát, felteszi az álarcot, és a földöntúli, fémes hang megszólal.*
- Ne halljak rólad rosszat, kis áruló...
*Ezzel Kimhez lép, megborzolja a haját, és ha a fiú nem állítja meg valamivel, dehoppanál.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Erdő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 6 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 8:56 am

- Azt hiszem nincs olyan amit ne tudnál már *rázza meg a fejét a fiú és a feltápászkodóra néz. Utálnia kellene, mégis még mindig fél tőle. Még mindig rossz érzése van mindennel kapcsolatban.*
- Nem felejtem....*ígéri meg, majd ő is feláll, és nekidől a fának, aminek eddig a tövében üldögélt.*
- Én...*elhal a hangja, mert ezzel ismét eszébe jutott minden, és magát kezdi vádolni hogy ő kavart be a legjobban, és hogy ilyen szinten rosszabb mint a Leader. A hajborzolásra kissé 9sszerázkódik, de erőt vesz magán, és ha Will eltűnt, ő is elindul, befelé a kastélyba.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 6 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 10:48 pm

*Larrel az oldalán igyekszik az erdő felé. Ma egyáltalán nincs jó kedve, és... nem is pörög annyira mint a múltkor. Egy szál cigi a kezébe, abba szív bele néha-néha.*
-Na és... mit fogunk itt csinálni, okoskám? *Szinte fekete szemeivel rápillant a másik lányra. Mellesleg ma is eléggé feketébe van öltözve. Idő közben rájött, hogy pontosan a fekete térdnadrágtól, pántos pólótól és fekete tornacipőtől lehet melege.
Már volt párszor az erdőbe, így most sem hátrál meg. Csak halad még mindig unokatestvére mellett.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 6 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 10:55 pm

* Még sose volt az erdőben Larina, de most úgy döntött, hogy kimerészkedik Cintóval. Hisz, mi is történhetne itt? Gondolta semmi érdekes. Szintén cigit fog a kezében, bele szív majd kifújja a füstöt. Úgy látszik, hogy ez a káros szokás örökletes volt a családban. Szokásos bakancsát viselte egy farmernadrág és egy zöld blúz kíséretében. Néha Cintire néz, nem is tudja, hogy miért vannak itt. De reméli történik ma vele valami érdekes. *
Vissza az elejére Go down
Sirius Black

Sirius Black


Férfi Hozzászólások száma : 38
Tallérok : 0
Pontok : 0

Erdő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 6 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 11:01 pm

*A valóság szövedéke mintha pár helyen meghasadna... A semmiből fekete köd tör elő, a fák megrepednek, majd helyreállnak, megkopaszodnak, majd újra kizöldülnek. A föld elfeketedik, majd újra kinőnek a fűszálak. A köd egyre nyomasztóbb hatást kelt, majd visszahúzódik. Ütemes dübörgés hallatszik valahonnan: Ha figyel valaki, akkor hallhatja, hogy a vízesés irányából jön, de nem a szokásos vízcsobogás az. Az erdő mélyén mintha valaki felsikoltana... Nem is valaki, inkább valami. A föld megrepedezik a két lány lába alatt, mintha egy hatalmas szakadék készülne szétnyílni. A világ egy másodpercre kifordul magából, majd újra helyreáll. Mintha mindent átszőne az őrület apró ébenfekete szálaival. A téboly hangjai keringenek a fatörzsek között. A világ egy pillanatra újra kitisztul, ám a apró villanásokban még újra és újra előtűnik a táj. Az egyetlen, ami megváltozott véglegesen, az a vízesés felől érkező dübörgés... A fák közt egy különös rémalak, egy hatalmas, farkasra emlékeztető testalkatú sárgán világító szemű bogár képe jelenik meg. Akkora lehet, mint egy barnamedvve. A szörnyeteg a két lány felé kapja fejét, majd eltűnik. Mikor újra megjelenik, már rohamozik Cinti felé, elvetődik, ám újra eltűnik... A villanások sokasága őrült képeket mutat egy sötét, gonoszsággal megfertőzött erdőről. A köd megjelenik és eltűnik. Valami történik...*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 6 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 11:12 pm

*Néha-néha Larinára pillant, de inkább csak figyeli azt, hogy hová lép. Nem sok ideje van gondolkodni mellesleg, vagy bármit is csinálni mivel ledermed. Fekete köd... ez már nem jól indul. Körülnéz, rossz érzés fogja el... teljesen, mintha megbolondult volna minden. Egyenlőre még nem mutatja a félelmet, de... nem is érti mi történt. Egy lépést hátrál, Kicsit meglöki, véletlenül Lart is.*
-Mi... mi történik? *Pillant a lányra, összeráncolt homlokkal. Az ütemes dübörgésre nem figyel fel, inkább a sikoltásra. A lába alá néz, mivel... egy kicsit... szóval az ilyen helyzetekben nem nem lehet észrevenni valamit. Nem mozdul, nem tud. Még a hideg is kirázza. Amikor meglátja a rémalakot, kicsit felsikkant. Indulna visszafelé is, el is indul már ha tud.*
-Basszus! Ez meg mi a fene?! *Mire kimondja, rámutat eltűnik. Aztán megrohamozzák, jól meg is ijesztik. Hátralép, de eltűnik a lény. Minden megjelenik és minden el is tűnik. Nem érti... ez magas neki. Még a cigi is kiesik a kezéből...*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 6 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 11:22 pm

* Úgy látszik ez a mai nap, nem az ő napjuk. Lehet, hogy jobb lett volna a kastélyban maradni és aludni. De ha már eljöttök az erdőbe akkor egy ilyen kis semmiség miatt biztos nem fognak meghátrálni. *
- Fogalmam sincs. De biztos, hogy a te hibád. * Mosolyodik el a pánikba eső Cintire. Kezdenek érdekessé válni a dolgok. Lar ma pont erre vágyott. *
- Nem tudom ilyent még nem láttam. De minden bizonnyal a legújabb hódolod. * Ezt Larina sem gondolta komolyan. Elgondolkozott, hogy mi is lehet az de, még ilyent életében nem látott. *
- Na most mit csináljunk? Maradjunk itt vagy lépjünk le? Nekem mindegy csak nem akarok itt maradni annyira utálom a ködöt. * Cintire pillant és várja a választ. *
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 6 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 11:33 pm

-Kösz! Mindig minden az én hibám. Nem én akartam ide jönni. *Fogja rá ezt meg Larre. Na most vesszenek össze... Felvonja szemöldökét, úgy tűnik a másik lány egy kicsit lazán veszi az egészet.*
-Szerintem tök komoly az egész. Mi van, ha beszippant minket valami és eltűnünk? Bekap a föld. *Halálosan komoly az arca. Már össze vissza beszél, de nem nagyon figyel oda, hiszen... a sok történés elveszi a figyelmét. Kérdőn néz Larre.*
-Szerintem húzzunk innen, már ha egyáltalán le lehet lépni... nem vagyok kíváncsi arra, hogy mi lesz ezek után. *Szemei kicsit nagyobbra kerekednek, megfogja Lar csuklóját és elkezdi húzni... ha tudja.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 6 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 11:39 pm

- Hát igen is a te hibád. Nem is tudom, hogy ki akart az erdőbe menni. Tudod már hogy mikor jövök el még egyszer ide veled? Ne is válaszolj rá, mert én válaszolok helyetted! Mondjuk soha többet ebben az életben! * Kicsit ideges lettem, de nem a történtek miatt, hanem Cintó idegbeteg agyrémei miatt. *
- Hát akkor így jártunk. Meghalunk. Most nem fogom szépíteni a dolgokat. Mondhatnám, azt is, hogy nekünk annyi volt. De azért ha történik velünk valami tudd, hogy te voltál a kedven rokonom. * Szépen hátba paskolom Cintit, ez amolyan szeretet kimutatás képpen. *
- Végre. Nem rossz ötlet. * Mikor kimondta a szavakat, arra lettem figyelmes, hogy már a kicsi unokatesó megfogta a csuklómat és húz maga után a semmi közepébe. *
Vissza az elejére Go down
Sirius Black

Sirius Black


Férfi Hozzászólások száma : 38
Tallérok : 0
Pontok : 0

Erdő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 6 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 11:45 pm

*A lányok lába alatt megremeg a föld, és elkezd beomlani tőlük pár méterre... A meredély, melybe hullik a föld, vagy hat méter mély lehet, és ahogy egyre több és több göröngy hullik alá, a lányok, ha volt annyi lélekjelenlétük, hogy elfussanak, megpillanthatnak egy különös romos építményt.

Erdő - Page 6 Image_medium

Az építmény teljesen tisztának és hófehérnek tűnik, és mintha valaki állna a közepén, de csak különös sziluettként dereng vöröses színben, majd hirtelen egy villanás, és minden visszatér a normális kerékvágásba. Eltűnt a gödör, a templom, és megszállja az erdőt a csend... Csak a vízesés távoli morajlása hallatszik.*

//Köszi!//
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 6 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 11:57 pm

*Káromkodik egy sort Larnek, nem mond már semmit neki. Amikor az kijelenti, hogy a kedvenc rokona volt Cintó akkor elvigyorodik. Ezt sem hallotta még. A föld elkezd beomlani, ők pedig akkor már elrohannak szóval nem omlanak be vele.
Egy pillanatra megáll, hiszen ő észreveszi az építményt.*
-Nézdmár! *Hadarja el, miközben menne vissza, közelebb a romos építményhez. Egy különös villanás után, minden eltűnik... felvont szemöldökkel pillant Larre.* Mit is vártam volna? Pedig megnéztem volna, mi van ott benn. *Bök az építmény hűlt helyére, úgy körülbelül annak a közepére. Aztán az erdő kiútja felé néz.*
-Menjünk vissza...


//Köszi ^^//
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 6 EmptyPént. Júl. 16, 2010 12:14 am

* Cintira pillantok ilyennek még nem láttam a kis csajszit. Csak úgy dőltek belőle a szitkozódó szavak. De nem mondom... azért így is bírom a buráját. *
- Látom. Vagyis csak láttam. * Ahogy odapillantottam már el is tűnt az a hatalmas építmény a semmiben. Egyszerre rémisztő és csodálatos is volt. *
- Ok. * Elindultak az iskola felé. Egész úton arról beszéltek, hogy mi is történt velük, az erdőben. De meg magyarázhatatlan oknál fogva nem jöttek rá. Így hát rejtély maradt, legalább is még egyenlőre. *


//köszi (L)//
Vissza az elejére Go down
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 6 EmptyHétf. Aug. 09, 2010 12:55 am

*Benjamin és Daniel sétálnak az erdőbe. Esik az eső, ám ez az erdőben négy-öt cseppet jelent. Amíg a kitaposott úton mennek, biztonságban vannak. A napot nem is látni az erdőben, kifejezetten sötét van. Haladnak előre szépen, csöndben. Elég bozótos minden, nehéz haladni. Végül az út két irányba vezet. Jobbra és balra.*
- Szerinted? * Kérdez rá Ben, majd az elhangzott irány fele folytatják útjukat.
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Erdő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 6 EmptyHétf. Aug. 09, 2010 1:01 am

*Eltűri balra a haját, és előre tekint, de mivel túl sötét van, előhúzza a pálcáját.*
-Lumos! *Hangzik el a varázsige, és a pálca végén kigyullad az a bizonyos fény.*
-Így azért más. *Mondja a pálcát maga előtt tartva. Vacillál, hogy melyik utat válasszák, és dönt.*
-Jobbra. *Egyértelműen. Bátor gyerek, hogy besétál az erdőbe. A pálca fénye, valami mozgolódást világít meg, és Daniel kirakja a karját maga mellett, hogy Benjamin álljon meg.*
-Nézz csak le a földre. Pókok. *Mutat le, ahol egy csoport tenyér nagyságú pók császkál.*
-Kövessük őket, vagy mi legyen? *Teszi fel a kérdést.*
Vissza az elejére Go down
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Erdő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 6 EmptyHétf. Aug. 09, 2010 1:17 am

- Jó ötlet. * Mondja Ben majd ő is meggyújtja a pálcáját. Mikor Daniel a földre mutat, Benjamin érdeklődve fordul oda. A pókok mind egy irányba haladnak, mégpedig az erdő belsejébe. A kérdés után egy Ben egy kicsit még nézi őket majd válaszol.*
- Kövessük őket. Végül is ez elég szokatlan. Kíváncsi vagyok, miért csinálják ezt. * Majd amerre a pókok vezetik őket, arra elindulnak. Már rég letértek az ösvényről, de mintha betértek volna egy olyan zónába, ahova a pókokon kívül más nem merészkedik menni.
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Erdő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 6 EmptyHétf. Aug. 09, 2010 1:25 am

-Kösz. *Biccent egyet, majd maga fölé emeli a pálcáját. És valami mozgást észlel.*
-Azt hiszem, vagy egy nagy, és szőrös gondunk. *Emeli fel mutatóujját. Ahova mutat, egy hatalmas pók van.*
-Megkockáztatok erősebb fényt. *Mosolyodik el. Igen, egy könyvben utána olvasott. Nem stréber ő, de van esze.*
-Lumos Maxima! *Egy erős fény villan, amiben Daniel kiveszi, hogy a pók felfelé szaladt. De mivel ez a varázsige, csak egy villanást idéz elő, megszűnik, így újra egy Lumost mormol.*
-Nagyjából tiszta a terep, mehetünk tovább. De nekem van egy sejtésem, merre mennek. A közelben, valószínű egy elhullott állattetem lehet, és azokhoz sietnek a pókok ennyire. *Bár ez csak egy felvetés, de lehet benne valami, mert a bűz megcsapja orrát, amit gyorsan be is fog, szabad kezével.*
-Fúj. Lehet, hogy egy állat lehet itt. *Bök egyenesen maga elé.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Erdő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Erdő - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Erdő
Vissza az elejére 
6 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Erdő-
Ugrás: