Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapChildren of Devil próbaterme - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Children of Devil próbaterme - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Children of Devil próbaterme - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Children of Devil próbaterme - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Children of Devil próbaterme - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Children of Devil próbaterme - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Children of Devil próbaterme - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Children of Devil próbaterme - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Children of Devil próbaterme - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Children of Devil próbaterme - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Children of Devil próbaterme - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Children of Devil próbaterme - Page 2 Vote_lcapChildren of Devil próbaterme - Page 2 Voting_barChildren of Devil próbaterme - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Children of Devil próbaterme - Page 2 Vote_lcapChildren of Devil próbaterme - Page 2 Voting_barChildren of Devil próbaterme - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Children of Devil próbaterme - Page 2 Vote_lcapChildren of Devil próbaterme - Page 2 Voting_barChildren of Devil próbaterme - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Children of Devil próbaterme - Page 2 Vote_lcapChildren of Devil próbaterme - Page 2 Voting_barChildren of Devil próbaterme - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Children of Devil próbaterme - Page 2 Vote_lcapChildren of Devil próbaterme - Page 2 Voting_barChildren of Devil próbaterme - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Children of Devil próbaterme - Page 2 Vote_lcapChildren of Devil próbaterme - Page 2 Voting_barChildren of Devil próbaterme - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Children of Devil próbaterme - Page 2 Vote_lcapChildren of Devil próbaterme - Page 2 Voting_barChildren of Devil próbaterme - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Children of Devil próbaterme - Page 2 Vote_lcapChildren of Devil próbaterme - Page 2 Voting_barChildren of Devil próbaterme - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Children of Devil próbaterme - Page 2 Vote_lcapChildren of Devil próbaterme - Page 2 Voting_barChildren of Devil próbaterme - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Children of Devil próbaterme - Page 2 Vote_lcapChildren of Devil próbaterme - Page 2 Voting_barChildren of Devil próbaterme - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Children of Devil próbaterme

Go down 
+2
Jared Kelston
Főmesélő
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira
Sylen de Honas


nő Kor : 523
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

Children of Devil próbaterme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Children of Devil próbaterme   Children of Devil próbaterme - Page 2 EmptyPént. Ápr. 22, 2011 8:15 am

-Na arra én kíváncsi leszek.-Mondja gonosz mosollyal, arra hogy Chezzy ma részeg lesz. Chezzy mártír arc vonásain, meg csak jó ízűt nevet.
-Azt hiszem be szállok.-Vigyorog szélesen, most nem törődve az agyarai elrejtésével. Chezzy sem csinált belőle, hogy vámpír, akkor Jarry sem fog. Na meg Méziről is könnyedén beszélnek, mintha nem is lenne olyan durva, hogy vérszívó. Mikor le ül az asztalhoz, jobnak látja, még józanon be avatni a srácot.
-Jarry. Lenne egy fontos dolog, amiről tudnod kéne addig, amíg józan vagy.-Mondja neki komoly tekintettel, és hagy egy kis levegővételnyi időt.
-Tudod én vámpír vagyok.-Mondja meg neki mindenféle kertelés nélkül, egyből a srác nyakába zúdítva.

Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Children of Devil próbaterme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Children of Devil próbaterme   Children of Devil próbaterme - Page 2 EmptyPént. Ápr. 22, 2011 8:17 am

- Háh, tudod a barátság nem ismer határokat, és hát mi elég régóta azok vagyunk már nem? - vigyorog, majd még egyszer, mivel Jarry szívélyesen fogadta Sylent, így Chezzy oda is trappol hozzá.
- Látod, látod, én megmondtam, hogy ez lesz - lelkesedik teljesen, hogy új taggal bővülnek, és az egy lány lesz.
- De most mondd hogy nem eredeti és jól kinéző - nevet, mert ezt már úgyis bukta.
- Részeg részeg, és utána milyen kómás- csóválja a fejét, mert nem bírja, nagyon nem bírja az alkoholt. Előkerít három feleses poharat, és megadóan nyújtja Jarry felé, ne kímélje, töltsön neki.
- Várjál hogyan is volt? Fél üveg után milyen veret kell szavalnom? - mert csak addig emlékszik hogy verset kell mondania, arra már nem hogy melyikben egyeztek meg.
- Hát akkor, ki szolidarit velem? Ne igyak már egyedül... - pillant a két másikra, és reméli hogy ők is isznak vele.
- Jah igen, ezt elfelejtettem mondani, de szerintem nem gáz, mert azért hogy az még szerintem ugyanolyan jól zenél, és nem hinném hogy bántana minket - szólal meg, már most keverve a beszédet pedig csak megszagolta a piát. Hm, érdekes lesz ez az este így.
Vissza az elejére Go down
Jared Kelston
Felnőtt
Felnőtt
Jared Kelston


Férfi Kor : 34
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 31
Tallérok : 1
Pontok : 0

Children of Devil próbaterme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Children of Devil próbaterme   Children of Devil próbaterme - Page 2 EmptyPént. Ápr. 22, 2011 8:24 am

-Persze, már régóta haverok vagyunk, azok is maradunk.. *Vigyorodik el. Közben körbenéz.*
-Óóó, igen, lapáttal kell majd felszedni a padlóról téged.. Bár lehet engem is. *Nevet fel. Rég volt már ő annyira részeg hogy úgy kellet volna felkaparni a padlóról.*
-Őőő nem tudom. Majd meglátjuk. *Von vállat.* -Amúgy láttam már, de engem nem zavar. Az egyetemen is varázslényekről tanulok szóval nekem nem furcsa. *Mosolyog, van egy pár vámpír ismerőse ez végett.*
-Na én kezdek első körben. *Elveszi a poharat, és mindkettő poharat csordultig tölti, és óvatosan Chezzy elé tolja.*
-Hát akkor Isten, Isten! *És mikor Chezzy is meghúzza, akkor ő is... De hát nem zavarja, bírja ő a piát.*
Vissza az elejére Go down
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira
Sylen de Honas


nő Kor : 523
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

Children of Devil próbaterme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Children of Devil próbaterme   Children of Devil próbaterme - Page 2 EmptyPént. Ápr. 22, 2011 8:34 am

-Akkor jó. Örülök neki, hogy nem probléma a faji mivoltom.- Mosolyog egy kicsit, de azért még komoly marad, mert ez egy elég nehéz téma. Minden esetre egy kicsit meg lepődött, hogy Jarry-t ennyire nem zavarja.
-Én szolidaritok veled Chezzy-drága.-Ezzel oda húzza magának az egyik poharat. Tölt magának is a whiskyiből. Nem kell attól félni, hogy Sylen lerészegedik, mivel nagyon jól bírja az italt. Meg edződött az 510 év alatt. Kicsit kuncog Chezzy-t figyelve, majd felemeli a csordultig töltött poharat.
-Akkor fenékig!-kiáltja el magát jókedvűen, és lehatja az italt egy húzásra.
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Children of Devil próbaterme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Children of Devil próbaterme   Children of Devil próbaterme - Page 2 EmptyPént. Ápr. 22, 2011 8:37 am

- Helyes a bőgés, naná hogy azok Tishával együtt, és Sylennel is, és még Jassyvel is ha előkerülne - ért egyet mélységesen, majd felröhög, Jarry meglehetősen jól látja a helyzetet.
- Naná, tudod mennyire KO leszek én kb fél óra múlva... - már előre sajnálja magát, olyankor ha kiüti magát, nem használ a másnaposságára semmi, már végigpróbálta a fél patikát.
- Sylen ritka jófej vámpír, csak a faterját kell elkerülni - nevet a fiú, és felsóhajt, mikor meglátja a töltött poharat.
- Isten isten - viszonozza és meghúzza a poharat, eltüntetve annak tartalmát. Savanyú képet vág, nem szereti az ízét, de a fogadás, az kérem szépen fogadás.
- Csin csin - szólal meg Sylen felé is, de nem tölti újra a poharat, csak mikor a lány is lehúzta.
- Hát akkor, lássuk a vesztem, ezt úgyis elcsesztem - szaval, és mindhárom pohárba tölt az egyik üvegből.
- Ismét csak csön csön - szólal meg és nagyon vigyorgósan letolja a második pohárkáját is. Itt szokott neki elég lenni.
Vissza az elejére Go down
Jared Kelston
Felnőtt
Felnőtt
Jared Kelston


Férfi Kor : 34
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 31
Tallérok : 1
Pontok : 0

Children of Devil próbaterme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Children of Devil próbaterme   Children of Devil próbaterme - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 23, 2011 9:52 am

-Jah, jah. *Bólogat egyet mosolyogva.*
-Igen, bár lehet én is segg részegre fogom inni magam, sőt holt biztos hogy arra. *Nevet fel.*
-Igen? Akkor jó, ha találkozok vele, elsétálok Hell Citybe. Bár akkor viszem magával Tishát is, nélküle én is elveszek. Bár Sylent is elhoznám, ő is biztos ismeri a környéket. *Mosolyog.*
-Remek, második menet. Én még bírom. *Húzza meg, és ezzel a szája is nagyobb mosolyra húzódik.*
-Na Chezzy fater, szavalj! *Nevet halkan.*
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Children of Devil próbaterme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Children of Devil próbaterme   Children of Devil próbaterme - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 23, 2011 11:07 am

Csak bólogat egyetértése jeleként, és nem nagyon szólal meg. Két feles, már érezteti a hatását.
- Jajj hagyál Hellcityvel, múltkor odakeveredtem és... ne tudd meg.. múmiák támadtak ránk, és undorító volt, így így így.. jöttek szét, és áááh - morgolódik, és hisztériázik még az emléktől is, mert elég ocsmány volt, és nem hagyott benne valami kellemes emléket. Sylen emlékszik rá milyen patáliát levert, hogy múmiákkal kellett harcolniuk, bár ő nem sokkal foglalkozott, Mézi kirángatta onnan. A harmadik pia körnél, már nem bírja, nagyon nevetős hangulata kerekedik, és Jarry szavai is csak részben jutnak el hozzá. Feláll, és imbolyogva megáll a lábán, majd tanácstalanul néz vissza a többiekre.
- De mit szabdaljak.. vagyis,, szavaljak... - látszik, már keverednek a szavak.
Vissza az elejére Go down
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira
Sylen de Honas


nő Kor : 523
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

Children of Devil próbaterme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Children of Devil próbaterme   Children of Devil próbaterme - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 28, 2011 5:45 am

A két pohár után is tökéletesen józan maradt, és csak azért vigyorog, mert figyelte a két gyerek hülyeségét. Jó ízűt nevet, a két ivó cimboráján, ahogy egyre jobban a fejükbe szál az ital. Miközben Chezzy mutogat, meg hiszti rohamot kap a múmiás emlékekre, jó ízűt nevet, és tölt magának egy újabb kört, és gyorsan le is hajtja.
-Nem volt az olyan durva Chezzy.- Vigyorog közben, és és újabb pohárral tölt magának.
-A nap fénypontja, Chezy hiszti rohama volt amit, ott lecsapott.-Fordul Jared felé, és vidáman nevet, majd a nemrég ki töltött ital is eltűnik. Sylen meglehetősen jól bírja az alkoholt, mivel amikor Amerikában volt egy darabig, a vadnyugaton, eléggé meg edződött. Szép emlékek idéződnek fel benne, a sok ivó versenyről, és a pisztoly párbajokról. Ez ki is ül az arcára, hogy éppen szép emlékeken mélázik. Újabb feles csúszik le Sylen torkán, és most már kezdi érezni, ahogy az ital már kellemesen melengeti. Már kezd ki jönni a gyakorlatból.
-Na halljuk az a nagy szavalást.-Biztatja a srácot, és érdeklődve figyeli.
-A szabdalást, meg hagyd rám inkább.-Vigyorog gonoszan.
Vissza az elejére Go down
Jared Kelston
Felnőtt
Felnőtt
Jared Kelston


Férfi Kor : 34
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 31
Tallérok : 1
Pontok : 0

Children of Devil próbaterme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Children of Devil próbaterme   Children of Devil próbaterme - Page 2 EmptySzomb. Május 14, 2011 6:15 am

-Képzelem, bár abból is képes lett volna viccet csinálni.. Ismerem már nagyon rég óta.. *Vigyorodik el és közben gondolkodik..*
-Őőő.. Megvan! Elsodort a gityóm szava, azt mondta öcsém sehova! Na ezt mondd el. *Vigyorodik el és már készül magában a nevetésre. Közben iszik még egy kört.. Már kezd ő is zavarodni.*
-Rám meg a dobbantást... akarom mondani dobolást.. *Nevet fel halkan.*
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Children of Devil próbaterme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Children of Devil próbaterme   Children of Devil próbaterme - Page 2 EmptyKedd Május 17, 2011 3:14 am

Lassacskán már inkább a nevetés köti le a figyelmét, meg hogy egyenesen megálljon, nem pedig az hogy a környezettel foglalkozzon. Neki elég kevés is elég hogy a fejébe szálljon és nagyon bátornak érezze magát, ebből lesz ám aztán másnap a haldoklás. Már nem bírja követni társai mennyit ittak, csupán a múmiás kijelentésre háborodik fel.
- Mijazhogyaz... elég durva volt, jöttel és estek szét, és közbenmegfúúj - foglalja össze a véleményét, többé - de inkább kevésbé- érthetően.
- Nem is hisztiztem, csak...kinyilasítottam az ellenérzeteimet, vagy mit - kommentálja nagyon vigyorogva a lány kijelentését, és nekitámaszkodik inkább a falnak, az a biztos, azzal nem dőlhet el.
- Perszehogyén...hagyom azt a szakadást - bólogat a lánynak felőle szabdalhat amennyit csak akar.
- Visszet? Azok az izék meg akartak ölni minket, Jarry - háborog, néha még eszébe jutva mit is akar mondani. Lehúzza az utolsó kört, és megpróbálja elismételni amit a dobos fiú mondott, hát... vegyes sikerekkel.
- Elkószált a bitó tava.. ööö...azt mondja köcsög palota! - vágja ki a végét, ami egyáltalán nem is hasonlít az eredeti szövegre, de azért kimondta.
- Feldobban két fagy ló... kopp kopp nyolc kisló - nevet fel, mert igen nagy hangulat ember ő ha részeg. Aztán inkább lecsúszik ülő helyzetbe a fal mentén, nem bírja már sokáig, nem sokára berántja a szundit, neki ez már bőven sok volt, de hát az adott szó az adott szó, be kell tartani.
Vissza az elejére Go down
Anthonyn Dolohov
Kalandor
Kalandor
Anthonyn Dolohov


Hozzászólások száma : 92
Tallérok : 0
Pontok : 36

Children of Devil próbaterme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Children of Devil próbaterme   Children of Devil próbaterme - Page 2 EmptyKedd Jún. 21, 2011 4:10 am

//Inaktivitás miatt lezárom!//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Children of Devil próbaterme - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Children of Devil próbaterme   Children of Devil próbaterme - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Children of Devil próbaterme
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Dance With The Devil

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: Lakónegyed-
Ugrás: