Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapWalters lakás EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Walters lakás Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Walters lakás EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Walters lakás EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Walters lakás EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Walters lakás EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Walters lakás EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Walters lakás EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Walters lakás EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Walters lakás EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Walters lakás EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Walters lakás Vote_lcapWalters lakás Voting_barWalters lakás Vote_rcap 
Kim Kaguya
Walters lakás Vote_lcapWalters lakás Voting_barWalters lakás Vote_rcap 
Ted Forrester
Walters lakás Vote_lcapWalters lakás Voting_barWalters lakás Vote_rcap 
James Miller
Walters lakás Vote_lcapWalters lakás Voting_barWalters lakás Vote_rcap 
William Quentin Watson
Walters lakás Vote_lcapWalters lakás Voting_barWalters lakás Vote_rcap 
Sindy Logan
Walters lakás Vote_lcapWalters lakás Voting_barWalters lakás Vote_rcap 
Hannah McDowal
Walters lakás Vote_lcapWalters lakás Voting_barWalters lakás Vote_rcap 
Chris Martines
Walters lakás Vote_lcapWalters lakás Voting_barWalters lakás Vote_rcap 
Solaria Luthia
Walters lakás Vote_lcapWalters lakás Voting_barWalters lakás Vote_rcap 
Daniel Reed
Walters lakás Vote_lcapWalters lakás Voting_barWalters lakás Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Walters lakás

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Seamus Finnigan
Kalandor
Kalandor
Seamus Finnigan


Hozzászólások száma : 54
Tallérok : 0
Pontok : 0

Walters lakás Empty
TémanyitásTárgy: Walters lakás   Walters lakás EmptyPént. Aug. 27, 2010 4:34 am

Elég lazán felszerelt, nem mai házikó, ami egy emeletes. A földszinten van egy előszoba, egy nappali, és egy konyha és egy fürdő, a másodikon szintén van egy fürdő, és két hálószoba. Otthonosnak tűnő kékek a falak, a berendezés nagyon szolid.
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Walters lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Walters lakás   Walters lakás EmptyCsüt. Szept. 02, 2010 5:53 am

*Lefelé trappol a lépcsőn, kezében egy üres bögrével, és közben azon töpreng, hogy vajon merre járhat a testvére. A nem olyan régen kialakított mentális kapcsolatukon keresztül nem elérhető, és képtelen megtalálni is. Pedig ideje az lenne rá, mivel a Wilianból Alex a múltkor elküldte, már semmi nem köti őt ide. Tudni tud mindent, amire szüksége lehet, hiszen egy felnőtt varázsló tudása kering benne, és sajnos némi rossz természet. Egyre inkább azt kezdi észrevenni magán, hogy hasonlít az egykori Willre. A változás néha elemei erővel bizsereg végig minden porcikáján, és nem biztos benne, hogy ellenére van ez a változás, hiszen ők mindig is egy jó és egy rossz voltak, most csak felcserélődnek a szerepek. Will lesz a jó, és ő a rossz. Vannak pillanatok, amikor véget akar vetni ennek, mert megijed, csak sajnos egymaga ehhez kevés, és az egyetlen embert meg nem találja meg, aki segíthetne neki ebben. William.*
~William, hol a pokolban jársz már?~
*Felsóhajt, és levetődik a kanapéra, az asztalkára téve az üres bögrét. Fehér pálcájának egy intésére, ismét megtelik, Lángnyelv-Whiskeyvel, amit csak módjával kortyolgat. Azért nem teljesen immunis az alkoholra, és berúgni nem szeretne. Iszogatás közben, szórakozottan forgatja kezében a pálcáját, és gondolatai messze szállnak, és elmerülnek Anor gondolatai közé. Fontolgatja, hogy felkeresi a híres varázslót, de több ízben is elveti azt a buta gondolatot. Hátradől, és ismét leteszi a bögrét, és csak mered a plafonra, pedig már nem is igazán látja azt.*
Vissza az elejére Go down
Raymond Glosser
Felnőtt
Felnőtt
Raymond Glosser


Férfi Kor : 45
Hozzászólások száma : 75
Tallérok : 1
Pontok : 0

Walters lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Walters lakás   Walters lakás EmptyCsüt. Szept. 02, 2010 6:30 am

*Ray érkezik zsebre tett kézzel a Walters lakás elé. Ma is Wilardban kószált. A tegnapi találkozás Teddel hatással volt rá. És ennek hatására is kereste fel Wallace-t, hátha tud valamit Wiliamről. Koppint kettőt, és várja, hogy beinvitálják. Barna zakó, fehér ing, barna nyakkendővel, és barna nadrág van rajta. Pálcája a kezében van. Haja, most göndör, és inkább szőkés, mint barna színű.*
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Walters lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Walters lakás   Walters lakás EmptyCsüt. Szept. 02, 2010 6:34 am

*Gondolatban keresi éppen a testvérét, de mint megannyiszor, most sem találja sehol. A kopogásra felfigyel, és elhúzza a száját, hiszen őt maximum Alex ha keresné, másnak ugyan kinek hiányozna? Feltápászkodik és bögréjével a kezében kitámolyog ajtót nyitni. Észreveszi Rayt, de nem tudja ki az, nem ismeri, maximum hallomásból.*
- Maga mit kicsoda, és mit akar tőlem?
*Kérdezi kicsit érces hangon, az a pár korty bőven elég volt. Nem részeg, de hangján hallani, hogy nem is színjózan.*
- Biztos benne hogy engem keres?
*Kérdezi még meg és nekitámaszkodik az ajtófélfának, nem udvarias, nem invitálja be vendégét.*
Vissza az elejére Go down
Raymond Glosser
Felnőtt
Felnőtt
Raymond Glosser


Férfi Kor : 45
Hozzászólások száma : 75
Tallérok : 1
Pontok : 0

Walters lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Walters lakás   Walters lakás EmptyCsüt. Szept. 02, 2010 6:41 am

*Felkészült, hogy a fiú, olyan lesz, mint a testvére, de ebben nem biztos. Legalábbis, reméli, hogy nem olyan. Közben ajtót nyitnak, és egyből leszűri, hogy a fiú ivott. Látszik.*
-Neked is szia, őőő.... Wallace, ha jól tudom. *Kutat a fejében a név után. Látja, és hallja is, hogy a fiú ivott.*
-Nem is az ikertestvéredet. Egyébként, Raymond Glosser vagyok, a Varázsbűn üldözési főosztály vezetője. *Mutatkozik be. Nem nyújt kezet, tudja, hogy úgy sem csapnának bele. Ilyen állapotban, legalábbis nem.*
-Mivel nincs kedvem fagyoskodni, beinvitálnál? *Simán letegezi a fiút. Nem fogja magázni. Ő nem.*
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Walters lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Walters lakás   Walters lakás EmptyCsüt. Szept. 02, 2010 6:47 am

*Kezd hasonlítani a bátyjára, és ez egyre inkább látszik, bár külsőre nem. Lace most megnövesztette a haját, és így egész komoly, férfias kinézetet kölcsönzött magának.*
- jól tudja, Wallace Xavier Walters.
*Mondja meg a teljes nevét, hiszen valahogy így illene. Bár ilyen állapotban nem igazán ezzel foglalkozik.*
- Raymond? Nahát, micsoda megtiszteltetés...
*Húzza kegyetlen mosolyra a száját, aztán félreáll az ajtóból, és beereszti a férfit. A nappali felé kalauzolja.*
- Ülj csak le, kérsz valamit inni? Lángnyelv-Whiskeyvel vagy ásványvízzel szolgálhatok.
*Sorolja fel a nem túl nagy kínálatot, és ha a férfi kér valamit, akkor kiszolgálja, majd letelepedik a kedvencévé vált fotelba.*
- Szóval, mit akarsz tőlem?
*Ezúttal ő is tegez, és ha megkérdeznék, nem emlékezne hogy pár perccel ezelőtt még magázta Raymondot.*
Vissza az elejére Go down
Raymond Glosser
Felnőtt
Felnőtt
Raymond Glosser


Férfi Kor : 45
Hozzászólások száma : 75
Tallérok : 1
Pontok : 0

Walters lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Walters lakás   Walters lakás EmptyCsüt. Szept. 02, 2010 7:07 am

-Remek. *Biccent egyet. Közben gyanúsan méregeti a fiút. Azért ilyen állapotban, nem lesz vidám beszélgetés.*
-Részemről az öröm. *Persze ez most hazugság, de nem látszik meg rajta. Közben belép, és a nappali felé veszi az irányt.*
-Ásványvizet kérek. De jobb lenne, ha te sem innál többet. *Az utolsó szavakat megnyomja.*
-Két okból jöttem. Az egyik a testvéred. A másik, pedig te magad. *Halvány félmosolyra húzza a száját. Közben felveszi a Lángnyelv-whiskeys üveget, és a földre teszi, hogy a srác ne ihasson többet.*
-Előbb a te "ügyedre" térnék rá. Mivel nem vagy a Wilian Mágusképző diákja, ezért tudd, hogy nincs rajtad a billog, ami jelez, ha engedély nélkül varázsolsz. Betöltötted a 18-at is, így ez vonatkozik már rád, amit az előbb is említettem. Viszont, amit kérek az az, hogy ne látogasd meg Anor Azgardot! *Hangsúlyozza a szavakat érthetően.*
-És ha szeretnéd, akkor tudok neked szerezni állást, akár a Minisztériumban is. Persze egy alacsonyabb osztályon, de az állás, az állás. *Vonja meg a vállát.*
-És most légy szíves, mondd el nekem, hogy hol lehet most a testvéred. Kérlek. *Az utolsó szónál, már esdeklően tekint a fiúra.*
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Walters lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Walters lakás   Walters lakás EmptyCsüt. Szept. 02, 2010 7:20 am

*Belesüpped a fotelbe, és passzívan hallgatja, mit akar mondani a férfi. Az ásványvizet persze odaadja neki, aztán ugyanolyan érdeklődéssel, pontosabban annak hiányával mered zöld szemeivel Raymondra.*
- Ha nem iszok kiszáradok, ez te sem akarhatod.
*Jelenti ki határozottan, de nem nyúl az üveg után, csak egy nagyon ronda pillantást vet arra, aki elvette tőle az üveget. Neki, most igenis használ, és kell az alkohol.*
- Mért nem lepődök már meg.....
*Morogja az orra alatt, de aztán hátraveti a fejét, miközben figyel. Vagyis úgy csinál, mint aki figyel, mert cseppet sem érdekli, miért jött ide a varázsbűnöldözési nagykutya.*
- Igen, felnőttem a nagybetűs Élethez, ez aztán az öröm.
*Mosolyodik el gúnyosan, majd a névre gúnyosan felhorkan.*
- Mégis mit akarnék én attól az embertől? Miatta veszítettem el a testvéremet. Szerinted ezután majd pacsihaverok leszünk?
*Kérdez kissé erősebb hangon, haragosan, mérgesen, villogó zöld szemekkel*
- Ezt kérdezd meg még egyszer, amikor éppen eszemnél leszek oké? Akkor majd válaszolok is rá.
*Sóhajt fel, mert néha bevillan neki hogy részeg, legalábbis jó irányba halad afelé hogy az legyen.*
- Elhiszed hogy nem itt lennék ha tudnám hol van? Fogalmam sincs, képtelen vagyok megtalálni, és bosszant.
*Morogja újból, és zöld szemét a férfire veti.*
- Neked van testvéred? Tudod milyen elveszíteni egy testvért, aki több mint puszta rokon?
Vissza az elejére Go down
Raymond Glosser
Felnőtt
Felnőtt
Raymond Glosser


Férfi Kor : 45
Hozzászólások száma : 75
Tallérok : 1
Pontok : 0

Walters lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Walters lakás   Walters lakás EmptyCsüt. Szept. 02, 2010 7:33 am

-Igyál vizet. *Köröz egyet a pálcájával, és egy fél literes szénsavmentes ásványvíz jelenik meg. Azt odadobja a fiúnak.*
-Hm... Nem mondanám, hogy azért vagyok itt, mert a Minisztérium küldött. Magáncélból jöttem. *Bólogat, és a fiúra pillant, gyanakvóan.*
-Jólvan. Akkor semmit nem szóltam. *Csóválja meg a fejét. De most van elege.*
-Fékezd magad. *Nem, nem mérges, de nincs jó kedvében, szóval nem ajánlatos felhúzni.*
-Akkor ezt a témát félretettük. *Céloz itt a William-es témára. Aztán válaszol is.*
-Igen. Hét testvérem volt. Egy meghalt, mert ostoba módon beállt Halálfalónak. A legidősebb nővérem. Mondhatnám, hogy anyám helyett anyám volt. Persze anyám még mindig él, de az mellékes. Szóval én megértem, hogy mit érzel. De ne fordulj magadba! Fontos, hogy bármilyen módon, de találd meg a testvéred. Mindennél többet jelenthet most neked. *Lehet, hogy hegyi beszéd, de értelme van.*
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Walters lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Walters lakás   Walters lakás EmptyCsüt. Szept. 02, 2010 7:38 am

*Felhúzott szemöldökkel méregeti, bizalmatlanul az ásványvizes palackot. Nem túl szimpatikus neki a dolog.*
- Ahha, köszi.
*Kommentálja, hogy kapott egy fél liter vizet, aztán a mondottakra is reagál.*
- Akkor meg személy szerint minek fárasztod magad ilyenekkel? A minisztériumot láthatóan nem érdekli mi van velem, ha meg igen, akkor is csak azt látják bennem, hogy egy út vagyok Williamhez!
*Csattan fel, majd rövid hallgatásba burkolózik. Lehiggad, összeszedi zavaros gondolatait.*
- Szívás, de valahogy megértem. És tudod milyen szar hogy éjjel nappal keresem, mégse találom meg? Pedig elvileg én állok hozzá a lehető legközelebb, és mégis semmi nyoma. Szerinted nem bosszant rohadtul a dolog?
*Áll fel hirtelen, és nyugtalanul sétálni kezd. Fel-alá, sokszor egymás után.*
Vissza az elejére Go down
Raymond Glosser
Felnőtt
Felnőtt
Raymond Glosser


Férfi Kor : 45
Hozzászólások száma : 75
Tallérok : 1
Pontok : 0

Walters lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Walters lakás   Walters lakás EmptyCsüt. Szept. 02, 2010 7:48 am

-Mondtam, hogy fékezd magad. Nem mindegyik miniszériumbeli dolgozó tapló. Én nem fényezni akarom magam, de nem vagyok az. Nekem nem vagy út Wiliamhez. Én nem auror vagyok, hogy feketemágusokat üldözzek. William nem tudom, hogy az e, vagy sem.. De én értesítést kapok arról, ha valaki nagykorúvá válik. Szóval eljöttem. És bármilyen furcsának tűnik, hogy én osztogatok tanácsokat Neked, aki már nagykorú. De ne csinálj semmi olyat, amit később megbánnál. *Áll fel. Menni készül, de még egy pár mondatra még marad.*
-Tudom. Az én nővérem is hónapokra eltűnt. És aztán hazajött. Szóval, a testvéred vissza fog jönni. Én hiszek benne. És, benned is, hogy megtalálod a helyes utat. Ha bármi gond van, vagy valami. Értesíts. Örültem, Wallace. *Kortyol egy utolsót a vizéből, és kifelé battyog az ajtón, egy intés kíséretében.*
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Walters lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Walters lakás   Walters lakás EmptyCsüt. Szept. 02, 2010 7:53 am

*Csendben hallgatja a hegyi beszédet, magában elkönyvelve, hogy ez a figura mégsem olyan ostoba mint a többiek. régen nem osztották ki ennyire, és ilyen alaposan, és lehet hogy talán éppen ez hiányzott neki, nem tudja. Ahogy hallgatja miket is mond, lassan eljutnak dolgok a tudatáig, hogy a lehető legjobban halad önnön halálfa felé, amit ha nem akar, akkor ideje lenne változtatni. De amikor azt oylan nehéz.*
- Értem.
*Csak ennyit fűz, hozzá, de szemeiben érdeklődés csillan amikor az kerül szóba, hogy a testvére talán hazajön, ha nem is hozzá, akkor Cassyhez, aki a jegyese. A férfinek csak biccent, de látni hogy elgondolkozik azon amit mondott, nem hiába csépelte a szót, amikor pedig elmegy, jó ideig mered a nyitott ajtóra, majd egy pálcaintéssel becsukja. Marad az egyedüllét, és a gondolkodás.*
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Walters lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Walters lakás   Walters lakás EmptySzomb. Szept. 04, 2010 8:23 am

*Rosszkedvűen pakolászik a lakásban, tegnap óta kijózanodott már, és még a whiskys üveget is messze elrakta, nehogy még egyszer olyan állapotba kerüljön mint tegnap. Még önmagától is megijedt kicsit, és most újra normálisan gondolkodva próbálja rendezgetni az életét. Gondolkodott Raymond ajánlatán, miszerint szerez neki állást a minisztériumban, még ha alosztályon is. Az is csak munka, és az meg kell azért. Leveti magát a kanapéra, és hátraveti a fejét. Hosszú vörös haja, most egészen a háta közepéig ér, és egy fekete bőrszerű nadrágot visel szürke pólóval. Felsóhajt, és kimered az ablakon.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Walters lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Walters lakás   Walters lakás EmptySzomb. Szept. 04, 2010 8:28 am

*A tegnapi beszélgetés Raymunddal és Cassidyvel felébresztette a gyanúját. Úgy döntött, hogy meglátogatja a fiút, hátha el tud vele beszélgetni. Nem akarja letartóztatni, vagy megfenyegetni, de nem igazán hiszi, hogy a fiú olyan akar lenni, mint a testvére. Mindenesetre ki akarja deríteni az igazságot.
Ma is rendezett az öltözete, farmert visel, egy barna cipőt, és egy szintén barna inget. Meg a fekete bőrdzsekijét. A haja összefogva, az arca még mindig borostás.
Megáll a ház előtt, körbenéz, majd az ajtóhoz sétál, és kopog kettőt.Várja, hátha van itthon valaki.*
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Walters lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Walters lakás   Walters lakás EmptySzomb. Szept. 04, 2010 8:38 am

*A kopogásra összerezzen, és éber álmából felébredve feltápászkodik, kimegy ajtót nyitni. Meglepve látja hogy Robert aurort látja, akit nem látott, a minisztériumi látogatása óta, nem mintha annyira hiányzott volna neki. Kinyitja az ajtót, és félreáll, hogy a férfi be tudjon menni ha akar.*
- Jó napot, Robert. Miben segíthetek?
*Kérdezi egészen emberien, és beinvitálja szegényes kis lakásába a férfit, leültetve a nappaliban. Ha kér valamit kiszolgálja, aztán ő is visszahuppan a fotelébe.*
- Mit tehetek magáért, ha már meglátogatott? Gyanítom beszélt a kollegájával...
*Jegyzi meg, majd tekintetét a férfire függeszti.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Walters lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Walters lakás   Walters lakás EmptySzomb. Szept. 04, 2010 8:45 am

- Jó napot, Wallace! Csak gondoltam meglátogatlak. *Vonja meg a vállát. Természetesen nem csak emiatt jött, de azt még nem árulja el. Bemegy a házba, majd helyet is foglal a nappaliban.*
- Igen, tegnap beszéltem a főosztályvezetővel, aki mondta, hogy találkozott veled. És eléggé aggasztó híreket közölt, amit én nem nagyon akartam elhinni. Meg elég kusza is volt, úgyhogy arra gondoltam, hogy megkérdezlek téged. Nos? *Nem kertel, egyből a lényegre tér. Tud ő szépen is beszélni. A fiúra függeszti a tekintetét, várja, hogy mit válaszol.*
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Walters lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Walters lakás   Walters lakás EmptySzomb. Szept. 04, 2010 8:50 am

*Nem hisz az aurornak, őt véletlen senki nem látogatja meg, mert ugyan miért tenné bárki is? Gyanakodva szemléli látogatóját, és hallgatja a mondanivalót. *
- Értem, és mi lenne az az aggasz hír? Hogy kétségbe vagyok esve, mert nem találom sehol a testvéremet? Hogy megijedtem, mert nem tudom mi van vele, mit csinál?
*Kérdez vissza halkan, mégis kicsit indulattal a hangjában. Nem szereti ha firtatják a testvéréhez kötődő érzelmeit, és a köteléket.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Walters lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Walters lakás   Walters lakás EmptySzomb. Szept. 04, 2010 8:54 am

*Nem is gondolja, hogy hinni fognak neki. De hát nem rohanhatja le azonnal a fiút.*
- Hát valami olyasmi, hogy rossz útra akarsz térni, hogy olyan akarsz lenni, mint a testvéred. Vagyis, mint amilyen volt, mert ha jól tudom, akkor jó útra tért. ~És eljegyezte a csajomat.~ *A végét nem teszi hozzá, csak gondolatban. Még mindig pipa emiatt Willre, de a magánéletét nem keverheti bele a munkájába.*
- Egyébként tényleg nem tudsz róla semmit? Beszélnem kellene vele. Azt mondta segít, de felszívódott. *Húzza el kicsit a száját. Tényleg jó lenne, ha felbukkanna.*
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Walters lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Walters lakás   Walters lakás EmptySzomb. Szept. 04, 2010 8:58 am

*Elmosolyodik, és kicsit felvonja a szemöldökét.*
- Van benne valami. Néha produkálom azokat a jeleket mint ő, de aztán elmúlik. Rosszabb mint valami skizofrénia.
*Sóhajt fel, és hátradől hátravetve a fejét is, majd ide-oda forgatja.*
- Sajnálom hogy ezt kell mondanom,de tényleg nem tudok róla semmit. Maga szerint, ha tudnék, itt ülnék még mindig?
*Kérdezi, de a plafont bámulja továbbra is.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Walters lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Walters lakás   Walters lakás EmptySzomb. Szept. 04, 2010 9:03 am

*Bólint egyet, aztán körbenéz a lakásban.*
- Értem. És nem akarsz orvoshoz fordulni? Vagy legalább kezdeni valamit az életeddel? Mondjuk tanulni valamit. *Mert ha jól tudja, akkor Lace most végzett, vagy valami ilyesmi.*
- Nem hiszem. Akkor biztos utána indulnál, hogy kiderítsd, mi van vele pontosan. *Sóhajt egyet. Ha tudná, merre lehet, akkor ő is elindulna, de így. Szinte a világ bármely táján lehet. Talán már nem is él.*
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Walters lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Walters lakás   Walters lakás EmptySzomb. Szept. 04, 2010 9:08 am

*Szúrósan néz a másikra.*
- Dehogy akarok, nem kell nekem az hogy bevágjon egy cellába a dili osztályon.
*Húzza el a száját, és újra a férfire néz. Méregetve őt.*
- Tegnap a kollegája felajánlott egy állást az egyik kisebb osztályon a minisztériumban, gondolkodom, hogy elfogadom.
*Feleli kis gondolkozás után, majd a megjegyzésre elvigyorodik.*
- Ha tudja minek kérdezi? Maga nem olyan hülye mint a többiek.
*Mosolyodik el, mert tudja, hogy a férfivel lehet beszélni, és még emberi érzelmekkel is bír.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Walters lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Walters lakás   Walters lakás EmptySzomb. Szept. 04, 2010 9:13 am

- Miért gondolod azt, hogy mindenki, aki segíteni akar neked, az egyben ártani is akar? *Csóválja meg a fejét. Nem normális, ha valaki skizofrénnek, vagy valami hasonlónak érzi magát.*
- Helyes. *Bólint egyet. Akkor legalább szemmel tudjál tartani, ha bármi gond adódna.*
- Köszönöm a bókot, tényleg nem vagyok olyan hülye... Csak gondoltam hátha tudsz valami információval szolgálni. De akkor te sem tudsz sok mindent. Kár. *Sóhajt egyet. Igazándiból már nem reménykedik benne, hogy Will visszajön. Valami más módszert kell keresnie, hogy letartóztassa Anort.*
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Walters lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Walters lakás   Walters lakás EmptySzomb. Szept. 04, 2010 9:17 am

- Mert ez így van. Sokan úgy vélik, veszélyes, már az is hogy egyeltalán létezek, meg hogy nem vagyok természetes kreálmány. Ez pedig igaz, csakhogy én nem adom olyan könnyedén magam, és majd szépen megoldom a problémáim, nem bízom a gyógyítókban hogy segíteni akarnának.
*Mondja, mert kicsit paranoiás mióta eltűnt a testvére. Nem komolyabb szinten, de alig megy valahová, és aggódik kicsit. Sőt nagyon is.*
- Azért mondom, de sajnos nem tudok.
*Rázza meg sajnálkozva a fejét.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Walters lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Walters lakás   Walters lakás EmptySzomb. Szept. 04, 2010 9:22 am

- Pedig én csak tényleg segíteni szeretnék. attól, mert nem vagy természetes kreálmány, ahogy te fogalmazol, lehet rendes életed. Igaz, hogy talán nehezebb neked, mind bárki másnak, de nem gondolom azt, hogy nincs benned elszántság. *Mondja teljesen komolyan. Majd a következőkre sóhajt egyet.*
- Oké. De ha megtudsz valamit, akkor feltétlenül szólsz? *Kérdi, mert tényleg nem lenne rossz, ha Will előkerülne végre.*
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Walters lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Walters lakás   Walters lakás EmptySzomb. Szept. 04, 2010 9:34 am

- Maga segíteni akar, de mások? Mások nem oylan szemmel néznek rám mint mondjuk maga. Gondolom ezt tudja is.
*Néz fel a fiú a vele szemben ülő férfire, most semmiben nem hasonlít testvérére, már kinézetre sem.*
- Szólni fogok, ha megtudok valamit, de félek hogy nem fog jelentkezni. Aggódom érte.
*Feleli, és persze megígéri, de az is biztos hogy egyből sosem szólna, mert előbb szeretné ő megbeszélni Willel a dolgait. Hogy miért kezdett el rá hasonlítani.*
- Maga szerint hülyeség lenne a minisztériumban dolgoznom? Úgy értem, mennyi bajuk volt Willel, és azok után ott lennék, és hasonlítok rá, szóval érti...
*Adja elő még a dilemmáját.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Walters lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Walters lakás   Walters lakás Empty

Vissza az elejére Go down
 
Walters lakás
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Sanders lakás
» Glosser lakás
» Wallace Xavier Walters

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: Lakónegyed-
Ugrás: