Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapKödös Tér - Page 3 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Ködös Tér - Page 3 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Ködös Tér - Page 3 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Ködös Tér - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Ködös Tér - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Ködös Tér - Page 3 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Ködös Tér - Page 3 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Ködös Tér - Page 3 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Ködös Tér - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Ködös Tér - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Ködös Tér - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Ködös Tér - Page 3 Vote_lcapKödös Tér - Page 3 Voting_barKödös Tér - Page 3 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Ködös Tér - Page 3 Vote_lcapKödös Tér - Page 3 Voting_barKödös Tér - Page 3 Vote_rcap 
Ted Forrester
Ködös Tér - Page 3 Vote_lcapKödös Tér - Page 3 Voting_barKödös Tér - Page 3 Vote_rcap 
James Miller
Ködös Tér - Page 3 Vote_lcapKödös Tér - Page 3 Voting_barKödös Tér - Page 3 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Ködös Tér - Page 3 Vote_lcapKödös Tér - Page 3 Voting_barKödös Tér - Page 3 Vote_rcap 
Sindy Logan
Ködös Tér - Page 3 Vote_lcapKödös Tér - Page 3 Voting_barKödös Tér - Page 3 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Ködös Tér - Page 3 Vote_lcapKödös Tér - Page 3 Voting_barKödös Tér - Page 3 Vote_rcap 
Chris Martines
Ködös Tér - Page 3 Vote_lcapKödös Tér - Page 3 Voting_barKödös Tér - Page 3 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Ködös Tér - Page 3 Vote_lcapKödös Tér - Page 3 Voting_barKödös Tér - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Reed
Ködös Tér - Page 3 Vote_lcapKödös Tér - Page 3 Voting_barKödös Tér - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Ködös Tér

Go down 
+7
Raymond Glosser
Chad Crusader
Chezz Princeton
James Miller
Yoshitsune Narakiho
Cassandra Lengston
Főmesélő
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Greg Stanford
Diák- Famine
Diák- Famine
Greg Stanford


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 68
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ködös Tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér - Page 3 EmptyHétf. Okt. 04, 2010 10:52 am

*Azért se maradtam ott Nicollal, mivel elég nagyra tartja magát, és ez igy nem jó, ilyen fiatalon. Nem mintha én sokkal idősebb lennék tölle, de az biztos, hogy több élettapasztalatom van mint neki. És ezt jobb lenne ha belátná. Ha én azt modnom valakinek, hogy nem épp a legjobb egyedül sétálgatni, azt többnyire el szokták nekem hinni, de most nem sikerült a jótanácsom... De ez nem az én problémám, most magammal kellene foglalkozom. Már nem árta az sem ha összefutnék egy - két haverommal, hisz rég beszéltem velük, és jólenne tisztázni a dolgokat.
Majd amikor Nicol odarohant hozzám, nem épp a legjobb érzés töltött el... ~Még csak ez hiányzott...~ Gondolom magamban, most nem hiányzik egy aggodalmas kiscsajszi, aki mindenképpen segiteni akar. De azért jó érzés, hogy valaki ott van mellettem, de ezt most nehéz kifejeznem, mostanság nicsenek jó napjaim. Valahoyg visszatértek a régi emlékeim... Már ott van mellettem Nicol és a feltett kérdésére, a szokásos megnyugtató választ adok.*
-Semmi bajom, csak multkor akadt egy kis problémám az egyik társammal... *Remélem elhiszi a kis mesémet, nem kell mindenröl tudnia. Még ha jobban ismerném, és nem lenne James tesója, akkor lehet, hogy elmondanám neki, mi lett velem, de igy esélytelen...*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ködös Tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér - Page 3 EmptyHétf. Okt. 04, 2010 11:06 am

* Igaz, hogy alig ismerem Greget pár perce, de azért nagyon is aggódok érte. Nem minden nap találkozok olyannal aki a segítségemre szorul. Lehet, hogy Greg sem olyan, de azért szeretnék neki segíteni. Nagyon is látom rajta, hogy mit is gondol rólam. Biztos elkényeztetettnek tart, még az is lehet, hogy utál mert James húga vagyok. Ki tudja... azt utálom, hogy néha hamarabb ítélnek el, mint hogy szántak volna időt, arra hogy jobban megismerjenek. Minden esetre nem tántorodok vissza. Még mindig ott térdelek Greg mellett. Ami azt illeti nincs túl jó bőrben. De azért valahogy megpróbálom megtalálni vele a közös hangot. Lehetőleg úgy, hogy ne vesszünk össze a végén. *
- Nézd tudom, hogy még nem ismersz és ez az ismerkedés dolog sem indult jól, de ... * Nem fejezem be a mondatot, mert sóhajtok egyet. Aztán bele gondolok majd ismét folytatom. *
- Nem kell így lennie. * Biztatom és remélem ő is rábólint. *
- Lehet, hogy igazat mondasz. De akármennyire is akarok neked hinni, nem megy. Látszik, hogy valami baj van. * Szembesítem a dolgokkal. *
- Nem is érdekes, hogy mit csináltál. Tudom hogy nem ismersz és nem kell elmondani a saját dolgaidat egy ismeretlennek. Csak annyit engedj meg, hogy elkísérjelek a gyengélkedőig. * Felkelek és nyújtom felé a kezemet, hogy felsegítsem a földről. Remélem elfogadja a segítségemet. *
Vissza az elejére Go down
Greg Stanford
Diák- Famine
Diák- Famine
Greg Stanford


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 68
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ködös Tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér - Page 3 EmptyHétf. Okt. 04, 2010 11:22 am

*Csak hallgatom a kiscsaj szavait, és hát nem igazán értem mit mond, hisz most nem tudok semmire koncentrálni. Annyit értek, hogy nem akar velem rosszba lenni, és ezzel én is igy vagyon, hisz a legjobb haverom huga, kedvelnem kell. De most valahogy nem megy. Hisz ő elitélt első ránézésre, pedig kedvesen léptem oda hozzá, ő pedig rögtön játszotta a nagy valakit, aki semmitöl sem fél... És erröl le kellene szoknia, hisz ha igy folytatja nem lesznek új barátai. De ő érzi.
Csak bólogatok, hogy jobb legyen neki is a kedve, és hogy ne magyarázkodjon most nekem, hisz az most a legnagyobb problémám, hogy őt halgassam.
A kezét nyújtja felém, és én el is fogadom a segitségét. De már sokkal jobban vagyok, igy hát eszem ágába sincs a gyengélkedőre menni. De azért visszakisérhet a kastélyba, neki is jobb lesz igy...
Útközben beszélgettünk, és elszivtam még egy szál cigit. Nicol még erősködött, hogy nézessem meg magam, de nem voltam olyan kedvemben hogy engendjek neki, igy hát elfogadta döntésemet, és mindketten visszatértünk a hálótermünkbe.*


//köszike//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ködös Tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér - Page 3 EmptySzer. Okt. 20, 2010 5:30 am

* A Káprázatból lépek ki. Sajnálatos módon, akármennyire is ellenzem az itt élők felfogását, még is kénytelen vagyok szóba elegyedni velük, hiszen a gyógyszereimet csak ők tudják beszerezni. Egy fehér vékony hosszú ujjú és egy kék melegítő alsó van rajtam, szokás szerint. Az arcom szinte egybeolvad a felsőm színével, körülbelül egy hullára emlékeztetheti az embereket a kinézetem. Lassan , a földet bámulva sétálok keresztül a téren, kezemben a papírzacskóval benne a pirulákkal teli üvegcsékkel. Amikor is köhögőroham tör rám. Úgy érzem a tüdőm menten kiszakad a mellhasomból és a légcsövem is úgy kapar mintha ezernyi kis lény karmolászná belül. Legörnyedek az egyik padra és idegesen feltéptem a zacskót, majd kiveszem az egyik üveget felnyitom és bekapok két kis lila tablettát. A köhögés még rázza a testemet . Hátravetem a fejem és behunyom a szemem. Lassan , de csitul...
Vissza az elejére Go down
Rebecca Clever
Hell City
Hell City
Rebecca Clever


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 2
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ködös Tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér - Page 3 EmptyCsüt. Okt. 21, 2010 6:45 am

* Wilard utcáin sétálgatok egy idevalósit keresve, mivel eltévedtem. Két órája indultam el a Cirkusztól, mivel nem volt semmi dolgom mára kiosztva, így gondoltam eljövök kicsit szórakozni. Eddig a Black Diamondban ütöttem az időt, de úgy éreztem, hogy itt az ideje vissza menni a táborhoz, hiszen estére még elő kell készülni, és tuti ki nem hagynak a munkából. A nap most nyugszik, enyhe szél fúj. Egy farmerban, sötétkék blúzban és egy narancs pulóver van rajtam. Pálcám a zsebembe van, a pulcsi pont eltakarja. Nyugodtan megyek, hátha találok valakit, aki itt ismeri a helyet. Sokan vannak, kerülgetem az embereket. Amint megyek, látom hogy egy pár évvel nálam idősebb fiú éppen fulladozik. Gyorsan odasietek hozzá segíteni, ám mire odaérek, be is kapott valami lila bogyót. Látom még nem állt el a köhögése, de egyre jobb lesz. De biztosra akarok menni. *
- Biztos hogy eláll, vagy hozzak segítséget? * Kérdezem aggódva, és az arcát kezdem kémlelni. Nem valami meggyőző, mint aki egy hete nem aludt. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ködös Tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér - Page 3 EmptySzomb. Okt. 23, 2010 9:36 am

* Meglepődök, amikor felém tartó lépteket hallok. Nem szokása az itteni embereknek, hogy segítsenek azokon akik rosszul lesznek egy köztéren.. Hacsak, nem akarnak megölni vagy rádtukmálni valami fölösleges dolgot. Kíváncsian nyitom ki a szemeimet és nézek az illetőre. Azonnal megállapítom, hogy nem idevalósi , ebbe a piszoknegyedbe. *
- Segítséget ?! * Nevetek fel, hangom rekedtes * - Nem lehetsz ennyire naiv, hogy azt hiszed itt bárki is segítene rajtam, vagy akárkin aki éppen majdnem megfullad.
* Világosítom fel. Legalább legyen tisztába azzal, hogy mi vár rá itt . Felhúzom a pulcsim ujját, könyökig mindkét karomon, majd beletúrok fekete hajamba. Láthatóvá válik, hogy az egész karomat tetoválások fedik. Szinte nincs egy pici terület sem ami ne lenne összefirkálva. Művészet ez. Lehunyom a szemeimet és veszek egy mély levegőt*
- Mit keres egy ilyen lány egy ilyen helyen ?
* Kérdezem még csukott szemmel. Nem lepődnék meg ,ha már nem lenne itt , hiszen nem voltam vele valami kedves. De hát nem is ismerem. Meg aki a Sötét negyedben találkozik egy ismeretlennel, az ne nagyon számítson semmi jóra.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ködös Tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér - Page 3 EmptySzer. Jan. 19, 2011 10:29 am

*Már régen otthon kellene lennie, csak még távozás előtt rásóztak egy kisebb melót Wilardban. És mivel azzal már végzett, ezért sietős léptekkel megy haza. Hopponálni nem akar, majd ha kiért a sötét negyedből. Nem akar feltűnést kelteni.
Egyébként egy sötétkék farmert, a barna bakancsát és a fekete bőrkabátját viseli. A haja copfba fogva, hogy ne lógjon a szemébe, a kezében pedig a pálcája, hogy ha valaki esetleg az útjába kerülne, azt könnyű szerrel lefegyverezhesse.
Közben pedig éberen figyel, hátha lát valamit, amit érdemes lenne megjegezni.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Ködös Tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér - Page 3 EmptySzer. Jan. 19, 2011 10:40 am

*A főhadiszállásról érkezik, meglehetősen aktívan és élettel telin szökdécselve egyik tetőről a másikra. Nem rejtőzik, csak most ehhez van kedve. Feketében van szokás szerint, lábán magas szárú bakancs, hűvösek az esték mostanában. Meglátja Robertet az utcán, és felvonja a szemöldökét. Még mindig járőrözés van vagy mi a szösz? Lehuppan elé az egyik tetőről, kb két méter távolságban, puhán ér földet, a bakancs jelentősen tompítja az esést.*
- Nahát, kit nem látnak szemeim - szólal meg kissé gúnyos stílusban, karba tett kézzel. Nem kekeckedik elsősorban, de ki tudja még mi jöhet ki ebből.*
- Unatkozol otthon, vagy Cassandra hűtlenkedik éppen? *vigyorog, nem bántásból mondja kivételesen, de ezt Robert tudhatja. Ő egészen addig nem veszélyes, amíg nincs a kezében a pálcája.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ködös Tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér - Page 3 EmptyPént. Jan. 28, 2011 9:15 am

*Éppen sietne, hogy minél hamarabb hazaérjen, de valaki az útját állja. Ted az.*
- Ó, szevasz öcsibogyó. Te még élsz? Azt hittem kinyírattad már magad a vöröskével. *Vigyorodik el, majd karba teszi a kezeit.*
- Jajj, látom a humorod nem csorbult. Nem, nem nagyon jól megvagyunk. Most is éppen haza tartok, csak hát valaki az utamban áll. *Csóválja meg a fejét vigyorogva, a hangja is eléggé gúnyos. Majd hirtelen komolyra vált.*
- Egyébként... mi van most a halálfalókkal? És a gyilkossal? *Megvakarja az állát. Ezt most nem a nyomozást miatt kérdi, csak érdekli.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Ködös Tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér - Page 3 EmptyPént. Jan. 28, 2011 9:35 am

*Szertartásosan megbiccenti a fejét, a szokásos, gúnyos mosolyával karöltve.*
- Élek, mint látod, nagyon is eleven vagyok. Nem, kérlek szépen, a vöröskét én fogom kinyírni ha egyszer arra a a semmirekellő nyomára bukkanok végre *morgolódik, kissé sötét ábrázattal, mert már jó ideje hajszolja Willt, nem találja semerre, de még csak az emberek sem láttak senkit, akire illett volna a leírás. Kezdi reménytelen esetnek tartani a dolgot, de akkor sem adja fel, most már csak azértisból is meg fogja találni, hogy saját kezűleg nyuvassza ki.*
- Nem, a humorom csak fejlődött, amíg nem láttuk egymást ez igaz *kuncog fel, mert azért ironiáért Robertnek sem kell a szomszédba mennie.*
- Persze, és te mint jó auror, nem mered kikerülni az akadályt mi? El is higgyem? *kuncog tovább, majd a komoly kérdésre, kissé felsóhajt, és már nem tűnik olyan gondtalannak. *
- Ez egy jó kérdés... A pálya az, hogy most mindenki a gyilkos nyomába van, de nem sok esélyük van hogy megtalálják, ha még én se vagyok rá képes... *sóhajt fel, mert enyhén fejetlen állapotok uralkodnak.*
- A halálfalók megvannak, csak éppen szerteszét, és aki nem a gyilkost hajkurássza, az portyázik, kész rémálom... és a Leader sem tud jelenleg több mindent tenni az ügyben *sóhajt fel, mivel ő mindig le van maradva, és abban a hitben él, hogy az aurorok közt is hasonlóan gyorsan terjed a hír, mint a Sötét Renden belül.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ködös Tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér - Page 3 EmptyPént. Jan. 28, 2011 9:51 am

- Hajrá, hajrá! Tiéd a pálya. *Ő ebbe már nem szól bele. Nem az ő dolga, hogy Ted kit öl meg. Igaz, hogy azon a véleményen van, hogy Willnek pusztulnia kell.*
- Akkor jó. Már azt hittem esetleg elvesztetted a humorérzékedet. De nem. *Vigyorog továbbra is.*
- Naná, hogy nem kerüllek ki. És nem azért mert nem merem, hanem mert nem akarom. *Az utolsó szót jól kihangsúlyozza.*
- Nem rossz, nem rossz. Azt hittem, hogy Anor halálával azért többé kevésbé egyben maradtok. És ők is keresik Willt? *Ezen kicsit meglepődik. Will eléggé veszélyes figura, a halálfalók meg be****ik.*
- Érdekes. *Hümmög párat, majd teljes nyugalommal reagál a hírre.*
- Ó, szóval mégis él. Halottam olyan pletykát, hogy feltámadott, de gondoltam csak hülyeség. És mégsem. *Fejet csóvál. Érdekes ez az egész.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Ködös Tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér - Page 3 EmptySzomb. Jan. 29, 2011 10:00 am

- Köszönöm. Igyekszem nem szégyent hozni magamra, és Mesterem magasztos nevére *biccent kissé gúnyosan, hiszen ennek szellemében vadássza a vöröskét. Mert annak léteznie sem szabadna, nem hogy még ennyi gazságot elkövetnie.*
- Nem, a humorérzékemnek semmi baja, amint látom a tiednek sincs *dobja vissza a labdát, majd egy kérdést megejt a kedvenc aurorja felől is.*
- Cassidy él még? Mostanában nem vadászik rám, nem tudom, mi van vele *érdeklődik, miközben zsebéből egy doboz cigit húz elő. Fekete Dunhill, kivesz egy szálat, odakínálja a férfinek, mivel tudja, hogy az is láncdohányos, majd elteszi. Meggyújtja a szálat, és beleszív.*
- Nem? És miért nem? Mert mi máshol nem nagyon szoktunk csevegni mi? Csak így menet közben, kutyafuttában mi? *vigyorog, és kifújja a füstöt. Egyetlen káros szenvedélye, leszámítva persze Sindyt, mert az az egész életét, kiteszi kb.*
- Hát én is azt hittem, de ugye tudjuk, hinni hol kell *von vállat, mert azért már nem olyan szörnyű a helyzet, csak ugye vannak némi kiesők. Cassandra, aki ugye Robert kedvese, meg van valami egyeduralomra törő barom, de csak amíg fel nem lesz vele mosva.*
- Keresik, de kb esélyük nincs hogy megtalálják, hacsak nem gyalogolnak egyenesen bele *legyint a fiú, hiszen nem sokra tartja a legtöbbjét ennek a bandának.*
- Igen, életben van és ő is minden erejével azon van hogy megtalálja és kiiktassa a gyilkost, és annak furcsa másolatát. *mondja a fiú, mivel Anor Wallace-t is holtan akarja tudni, vagyis legalábbis rácsok mögött, valahol jó mélyen Azkaban az egyik sötét kis cellájában.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ködös Tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér - Page 3 EmptyCsüt. Márc. 03, 2011 8:33 am

- Ne is hozz. Anor nem örülne neki, ha csalódnia kellene benned. *Vigyorodik el. Ted egyébként baromi jó gyereke, csak a rossz oldalon áll. Hűséges, kitartó, bátor... jó auror lenne belőle. xD*
- Dehogy. Azt csak fejleszteni szoktam. *Vigyorodik el ismét, majd a következőre megvonja a vállát.*
- Él, persze. Őt lehetetlenség kinyírni, úgy érzem. Az ügyön dolgozik, mint én, de hát mi sem találjuk Willt. Nagyon felszívódott. *Sóhajt egyet, majd rágyújt. Nem esz ez rövid beszélgetés.*
- Hát nem. Kell nekem a szociális élet. Olyan egysíkú mindig Cassy-vel beszélgetni. *Vigyorodik el. Természetesen imádja a nőt, csak jó ezt hangoztatni.*
- Hát, ha megtudok valamit, akkor szólok. Bár nem hiszem, hogy ha te nem találod, akkor a mi barmaink megtalálják. Annyira hülye az az auror banda, hogy az kész... *Fejet csóvál. Lehet, hogy jobb lenne, ha elmenne valami magánnyomozónak. Akkor legalább nem kellene a sok idiótához alkalmazkodnia.*
- Értem. De várj csak, a testvérét minek kell kinyírni? Ő nem ártott senkinek... *Ez felettébb homály számára. *
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Ködös Tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér - Page 3 EmptyVas. Márc. 06, 2011 10:51 am

- Tudom, nem akarok a haragja célpontja lenni. Meglehetősen fájdalmas eljárásai vannak *húzza el a száját, mivel kapott már párszor, párat mesterétől engedetlensége miatt, nah meg azért mert visszahozta az életbe Willt. Három napig lebegett ébrenlét és kóma között, és még utána is Hannah ápolta.
- Fejleszteni? Nem látszik, úgyhogy gyúrjál még rá egy kicsit jó? *vigyorodik el pimaszul, mert mindig is ezt tették, ugratták egymást, ha kellett ha nem, miközben elvileg ő menekült, Robert pedig hajkurászta.*
- Meghiszem azt, próbálták már sokan mi? Cassidy egy elég szívós fazon, örülök hogy nem vele kell beszélgetnem*húzza kissé mosolyra az ajkait. Nem szívesen húzna ő sem ujjat a parancsnokkal, annyira nincs jó formában. Cassidynek minimum Anor lenne a méltó ellenfele, vagy Will. *
- Kellett neked belehabarodni, most majd unhatod életed végéig * vigyorog, és beleszív a cigibe. Igaz, ő beszél, aki minimum halálosan szerelmes Sindybe, és akit nem látott már lassan két hete. Határozottan hiány érzete támadt.*
- Remek, bár nem hiszem hogy ha mi nem találtuk meg akkor ti megfogjátok. Ha más mód nincs, én kivégzem a testvérét, hátha arra elődugja azt a rusnya orrát *rázza meg a fejét tanácstalanul, mivel nem biztos benne, hogy megtenné, bár... a cél szentesíti az eszközt.*
- Nem, de létezik, és olyan mint Will, és ez a mesteremnek elég, hogy holtan akrja viszont látni, vagy minimum harminc méterrel a föld alatt, egy cellában *sóhajt fel, és ismét beleszív a cigibe. Nem mindig érti Anor miértjeit.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ködös Tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér - Page 3 EmptySzomb. Márc. 19, 2011 11:36 am

- Ó, akkor mit mondjak én? Egyszer álltam vele szemtől-szembe, akkor is hagyta magát... szóval még nem tapasztaltam meg az igazi erejét. *Az még várat magára, de az tény, hogy Robert nem hagyná magát.*
- Persze, feltétlenül. *Bólint egyet. És igen, tényleg ez megy. Macskaegér-játék.*
- Az, talán a legszívósabb közöttünk. Nem véletlenül ő a parancsnok. Én csak szimpla talpnyaló vagyok. *Vigyorodik el. Azért mondhatjuk azt, hogy ő a helyettes, de soha nem nevezte így magát. Nem akar főnöke helyére lépni.*
- Hát igen... nah, ezért ne habarodj bele senkibe. Jó tanács. *Vigyorodik el, persze csak viccel, mint mindig, Amióta megismerte Cassyt, kezd nem olyan besavanyodott megrögzött lenni.*
- Hát... nem hiszem, hogy ez egy jó ötlet. Végül is Wallace ártatlan, nem? *Mert ő nem volt benne ebben az egészben. Minek kéne megölni?*
- Nem pont olyan. Most nem azért mondom, mert én csípem, de akkor is, a mi oldalunkon áll... *Ha azt nézzük, akkor most Ted és az aurorok lényegében egy oldalon állnak, csak mindenki más módszereket használ.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Ködös Tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér - Page 3 EmptyHétf. Márc. 21, 2011 6:18 am

- Hagyta? Veszett mákod volt, velem szemben persze sosem hagyja magát, szóval én azért megtapasztaltam miért ő a Leader, és mért nem én vagyok *húzza el a száját, és háta rendesen zsibogni kezd, a sebhelyek nem tűntek el nyomtalanul, és azért a fizikai sebek mellé a Cruciatusok sem jöttek valami kellemes kísértetnek, nem beszélve a lelki terror részről sem. Visszagondolva, nem is tudja, hogyan bírta ki, de őszintén szólva, úgy véli hogy akkor megérdemelte, mert megingott a hűsége.*
- Azér' érdekelne hogyan fog elpatkolni az öreg, tuti nem az unalom öli meg hetvenéves korában *vigyorodik el, és jót derül azon hogy Robert talpnyaló lenne, szerinte jó auror, addig jó amíg nem kell vele harcba bocsátkozni, bár megtenné ha arról lenne szó. De erősen meggyűlne vele a baja abban biztos.*
- Ne? Azt hiszem ezzel a tanáccsal már elkéstél, de nyilván nem mondok ezzel újat *vigyorodik el a fiú, és beleszív a cigibe, majd lassan elnyomja, hiszen az utolsó szippantás volt ez, és Robert tudhatja, hogy Tednek egyetlen gyenge pontja a barátnője, akiért a szó szoros értelmében képes ölni, ezt már be is bizonyította.
- Tudom, csak utálom hogy én vagyok a legjobb Anor után, és még én sem vagyok képes megtalálni. Oké hogy ártatlan, de a kapcsolat ami közte és Will között van, nem normális, úgy értem, nyomozgattam egy kicsit az ikrek után és Wallacenak nincs múltja, mintha a semmiből jött volna hirtelen, és ez számomra felettébb furcsa. *osztja meg gondolatait az aurorral, miközben a pálcájával játszik, semmi támadó jelleg nincs benne, csak valamit kell kezdenie a kezeivel.*
- Ezt ne nekem magyarázd, Anornak eléggé előítéletei vannak vele kapcsolatban őt győzd meg *von vállat, majd elrúgja magát a faltól, ahol eddig támaszkodott.*
- Bármennyire is imádok veled dumcsizni, lassan mennem kell, a dolgaim nem oldják meg magukat sajnos, muszáj nekem utánuk járnom. Majd jöhetsz helyszínelni *vigyorodik el, és egy jól irányzott ugrással a tetőn jelenik meg ismét, ahonnan érkezett, és búcsút intve a férfinak, egy árnyék csendességével oson tovább.*

//Köszke//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ködös Tér - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ködös Tér   Ködös Tér - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Ködös Tér
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: Sötét negyed-
Ugrás: