Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapSikolyköz - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Sikolyköz - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Sikolyköz - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Sikolyköz - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Sikolyköz - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Sikolyköz - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Sikolyköz - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Sikolyköz - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Sikolyköz - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Sikolyköz - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Sikolyköz - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Sikolyköz - Page 2 Vote_lcapSikolyköz - Page 2 Voting_barSikolyköz - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Sikolyköz - Page 2 Vote_lcapSikolyköz - Page 2 Voting_barSikolyköz - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Sikolyköz - Page 2 Vote_lcapSikolyköz - Page 2 Voting_barSikolyköz - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Sikolyköz - Page 2 Vote_lcapSikolyköz - Page 2 Voting_barSikolyköz - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Sikolyköz - Page 2 Vote_lcapSikolyköz - Page 2 Voting_barSikolyköz - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Sikolyköz - Page 2 Vote_lcapSikolyköz - Page 2 Voting_barSikolyköz - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Sikolyköz - Page 2 Vote_lcapSikolyköz - Page 2 Voting_barSikolyköz - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Sikolyköz - Page 2 Vote_lcapSikolyköz - Page 2 Voting_barSikolyköz - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Sikolyköz - Page 2 Vote_lcapSikolyköz - Page 2 Voting_barSikolyköz - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Sikolyköz - Page 2 Vote_lcapSikolyköz - Page 2 Voting_barSikolyköz - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Sikolyköz

Go down 
+7
Rex Hunter
Peter Dornfold
Sarsa Frensis
Wallace Xavier Walters
Greg Stanford
Chad Crusader
Főmesélő
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Sarsa Frensis
Halálfaló
Halálfaló
Sarsa Frensis


nő Kor : 38
Lakhely : eredetileg London, de itt is, ott is
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 2
Pontok : 0

Sikolyköz - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikolyköz   Sikolyköz - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 8:42 am

- Ne vegye magára, nem személyes - * feleli és hátrébb lépve egyenesen pálcát szegez a földön fekvő férfinak. *
- Egész megkedveltem magát, de tudja, mindenkinek meg kell élnie valamiből... És inkább magával párbajozom, mint a Leaderrel.
*Magázta a férfit kis magyarázkodása közben, úgy érezte szüksége van egy kis távolságra.
Pálcáját meglendítette és egy kábító átkot küldött felé, próba képpen.*
Vissza az elejére Go down
Peter Dornfold
Tanár
Tanár
Peter Dornfold


Férfi Kor : 39
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 78
Tallérok : 2
Pontok : 0

Sikolyköz - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikolyköz   Sikolyköz - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 8:48 am

*A kijelentéstől nem lesz sokkal nyugodtabb, és ahogy megmozdul kezd biztos lenni benne, hogy lesz egy útja a gyengélkedőbe, pát repedt bordával.*
- Szóval maga is a Leadert szolgálja... *jegyzi meg kissé kesernyésen, hiszen ő is egészen megkedvelte a nőt, és már már azt hitte, rokon lélekre talált, akit hasonlóképpen érdekelnek a bájitalok mint őt. De csalódnia kellett, ismét. Hát ilyen az élet. Látja az átkor, és még az utolsó előtti pillanatban elkiáltja magát.*
- Protego *és megjelenik egy láthatatlan mágiapajzs, és amíg ez feltartja a nő átkát, addig lábra kecmereg, mert párbajozni csak szemtől szembe.*
- Azt hittem maga különb nálunk, de látom csalódnom kell ismét *jegyzi meg csendes szomorúsággal, mintha lett már volna dolga halálfaló nővel.*
Vissza az elejére Go down
Sarsa Frensis
Halálfaló
Halálfaló
Sarsa Frensis


nő Kor : 38
Lakhely : eredetileg London, de itt is, ott is
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 2
Pontok : 0

Sikolyköz - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikolyköz   Sikolyköz - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 8:54 am

*Számított rá, hogy kivédi az átkát, viszont nem támad rögtön tovább.*
- Tisztázzuk. Szolgálni csak magamat szolgálom, fogalmazzunk úgy, hogy kötöttünk egy meglehetősen előnyös megállapodást. Aminek sajnos az is része, hogy most magán... - *de félbeszakítja mondókáját. Mit is magyarázkodik az áldozatnak? Most komolyan ennyire elpuhult?
Saját butaságán felmérgelve magát, egyszerre két átkot küld a férfira. *
- Revision! Informer! - *az első nyomán színes fénypontoknak kellene körbe táncolni Petert, hogy összezavarják, majd tűzgömbökké alakulni. A második átok is erre segít rá. *
Vissza az elejére Go down
Peter Dornfold
Tanár
Tanár
Peter Dornfold


Férfi Kor : 39
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 78
Tallérok : 2
Pontok : 0

Sikolyköz - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikolyköz   Sikolyköz - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 8:58 am

*Leereszti a pajzsot, ha nem támadnak, akkor nem tartja fent, ezt megtanulta, hogy erőt nem szabad pazarolni semmikor sem.*
- Tehát csak egy megállapodás *jegyzi meg, és szemeiben őszinte szomorúsággal pillant a nőre. Nem fűlik a foga hozzá hogy megátkozza, de erre nem is lenne már ideje, hiszen ő támad. Az első átok elől elhajol, így kikerül a fénylő kis gömbök közül, így a második sem éri el szerencsére. Felsóhajt, és kénytelen kelletlen ő is megszólal.*
- Stupor! *küldi az átkot a nő felé, szinte reménykedve hogy nem találja el.*
Vissza az elejére Go down
Sarsa Frensis
Halálfaló
Halálfaló
Sarsa Frensis


nő Kor : 38
Lakhely : eredetileg London, de itt is, ott is
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 2
Pontok : 0

Sikolyköz - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikolyköz   Sikolyköz - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 9:04 am

*Meglepi a férfin látható szomorúság de nagyon szeretne már túl lenni ezen, így bekeményít. A kábítóátkot hárítja, majd szinte sorolni kezdi a különböző erejű átkokat, mindegyikhez persze a hozzá tartozó pálcamozdulatokkal. Az egészből csupán színes villanásokat látni, hiszen ez az ő erőssége párbajozni mindig is tudott. Elszántan próbálgatja az átkokat, vigyázva, ne tegyen komoly kárt Peterben, de reméli a forgatagban egy majd eltalálja. *
- Stupor! Obstructo! Sectusempra! Globus Igneo!
*Majd gyorsan még egy utolsó átkot kiált.*
- Stromen! - * mire kések, tőrök tucatjai röppennek a férfi felé.*
Vissza az elejére Go down
Peter Dornfold
Tanár
Tanár
Peter Dornfold


Férfi Kor : 39
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 78
Tallérok : 2
Pontok : 0

Sikolyköz - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikolyköz   Sikolyköz - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 9:08 am

*Nem kezdi el magyarázni a nőnek a szomorúságot, de elszántan védekezik, a sok átok azonban szinte szökőárként éri be őt, és a legutálatosabb átoknak sikerül átjutnia a pajzson, egy Sectusempra találja el a férfi bal karját, ami azonnal fel is hasad, és pokoli kínokat okoz Peternek, de ő csak összeszorítja a fogát, és a késekre szegezi a pálcáját.*
- Hombre! *mire azok tollakká válnak, és ártalmatlanul hullnak le a földre, majd egy újabb pálcamozdulatot tesz. *
- Fulmen! * mire nagy erejű vízár vágódik a nő felé, azzal a céllal hogy egy nagy aqua labdába zárja őt.*
Vissza az elejére Go down
Sarsa Frensis
Halálfaló
Halálfaló
Sarsa Frensis


nő Kor : 38
Lakhely : eredetileg London, de itt is, ott is
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 2
Pontok : 0

Sikolyköz - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikolyköz   Sikolyköz - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 9:12 am

*A víztől egy kissé megretten, de a legerősebb pajzsbűbájjal válaszol, amit csak ismer.*
- Prefecto! - *és a víz szétcsap a láthatatlan falon, elárasztva az utcát. *
- Tehetséges! - *mordul fel, de már alattomban küld is egy nonverbális fojtó átkot, majd figyelemelterelésként hangosan egy újabb Sectusemprát.*
Vissza az elejére Go down
Peter Dornfold
Tanár
Tanár
Peter Dornfold


Férfi Kor : 39
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 78
Tallérok : 2
Pontok : 0

Sikolyköz - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikolyköz   Sikolyköz - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 9:18 am

*Felfigyel a nő iszonyatára, a víz láttán, és inkább a víz elemű varázslatokat részesíti előnyben. A fojtó átokra, ami eltalálja, kinyög nagy nehezen egy Finite Incantatemet, majd hangosan egy pajzsbűbájt mormol. Aztán rajta a sor a támadással.*
- Klicernis! *kiáltja, mire az utcán heverő vízből apró, éles kis kristályok keletkeznek, amik nyílegyenesen a nő felé suhannak, és ezt még megspékeli egy intéssel, mire a földön maradt víz fallá áll össze, és hátulról borítja be a nőt. De amikor ide ér az átkozásban, kezdi érezni, hogy a sérült karja miatt már nem tud nagy fokon teljesíteni, kezdi elfogni az enyhe szédülés a vérveszteségektől.*
Vissza az elejére Go down
Sarsa Frensis
Halálfaló
Halálfaló
Sarsa Frensis


nő Kor : 38
Lakhely : eredetileg London, de itt is, ott is
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 2
Pontok : 0

Sikolyköz - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikolyköz   Sikolyköz - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 9:23 am

*Látja, hogy a víz éles kis kristályokká állnak össze, így már kiáltja is az ellen átkot, viszont a rá zúduló víz miatt csak egy elfúló:*
- Resacro!
*Kiáltás hagyja el a száját, ami univerzális ellen átokként, újra vízzé változtatja a kristályokat. Azonban a vízfallal mit sem tud kezdeni, nem elég a koncentrációja, így egyszerűen hopponál és sikerült Peter mögé érkeznie. Zsebéből előkerült a tőr, amit a férfi nyakához szegez, ha az el nem lép...*
Vissza az elejére Go down
Peter Dornfold
Tanár
Tanár
Peter Dornfold


Férfi Kor : 39
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 78
Tallérok : 2
Pontok : 0

Sikolyköz - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikolyköz   Sikolyköz - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 9:28 am

*Már már azt hinné, hogy valami gyenge pontot talált ellenfele védelmi vonalán de nem. Az csak kimondta az ellen átkot, és amikor a vízfal lecsapott volna, a nőnek hűlt helye maradt, és már fordulna is meg, mert van egy sejtése, hogy hova tűnt a nő, mikor érti hogy valami hideg, és feltehetőleg éles dolog szegeződik a nyakának. Beledermed a mozdulatba, erre nem számított. De ha így kell hogy vége legyen, hát legyen. Leereszti a pálcát tartó kezét, így akár még hasba is támadhatná a nőt ha úgy adódik hogy átkoznia kell. Bár az az igazság, hogy párbajozni tényleg csak annyit szokott, amit megtanítottak neki, tehát olyan közepes szinten meg tudja magát védeni, de oylanokkal mint a nő, profikkal, már nem veheti fel a versenyt. Főleg nem sebesülten. Így inkább csak nyel egyet óvatosan, és megkérdezi.*
- Most jön az a rész hogy meg kell halnom? *hangja halk, szomorú, és sokkal inkább hitetlenkedő mintsem dühös vagy félelemmel teli.*
Vissza az elejére Go down
Sarsa Frensis
Halálfaló
Halálfaló
Sarsa Frensis


nő Kor : 38
Lakhely : eredetileg London, de itt is, ott is
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 2
Pontok : 0

Sikolyköz - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikolyköz   Sikolyköz - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 9:36 am

*Zihálva veszi a levegőt, de szorosan feszíti a pengét ellenfele torkának, azonban egy kósza karcolást sem ejt. A pengék már-már a barátai, tökéletesen ismeri mindet, sosem sebez velük, ha nem akar. És most nem akart. Nagyon nem. Egy-két átok még rendben, de elvágni a torkát? Nem akarta. Az indokokkal nem foglalkozott, egyszerűen már tudta mit kell csinálnia. *
- Nem kell meghalnod - * mormolta, és elvette a férfi pálcáját, ha az adta. *
Vissza az elejére Go down
Peter Dornfold
Tanár
Tanár
Peter Dornfold


Férfi Kor : 39
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 78
Tallérok : 2
Pontok : 0

Sikolyköz - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikolyköz   Sikolyköz - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 9:43 am

*Hallja a nő szapora légzését, és az ő mellkasa is gyorsabban emelkedik süllyed, az átok miatt is, meg kifáradt. Ő nincs ehhez hozzászokva, és párbajozni sem szokott napi szinten, meg a sérülése is átáztatta az egész pulóver ujját, és csak nem akar szűnni a fájdalom, csak a szédülés erősödik kicsit. Mintha megérezné a hezitálást, de nem szól semmit egyenlőre, túl feszes, és túl éles az a penge a torkán, és arra gondol, hogy ha most meghal, mennyi mindenről lemarad majd. Nem láthatja többé kedvenc kollegáit, nem mehet többé haza, nem zárkózhat be a bájitalai mellé egész napokra, és esélye sem lesz arra, hogy magához való nőt találjon. De valamiért nem jut tovább, mert a várt éles rántás, villanásnyi fájdalom, és keserédes sötétség helyett csak szavak jönnek. Meglepő szavak. Érzi, hogy a nő a kezét érinti meg, a pálcáért nyúlva, és sok mindent nem tehetvén el ereszt a fadarabot. *
- És mit kell? *mert van egy olyan érzése, hogy nem engedi hazamenni őt Sarsa, hanem van valami terve, csak éppen elképzelése sincs, hogy ezúttal milyen galádság jutott az eszébe.*
Vissza az elejére Go down
Sarsa Frensis
Halálfaló
Halálfaló
Sarsa Frensis


nő Kor : 38
Lakhely : eredetileg London, de itt is, ott is
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 2
Pontok : 0

Sikolyköz - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikolyköz   Sikolyköz - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 9:54 am

* Egy fél percig gondolkodik, majd kissé hátrébb lép, teret adva a másiknak hogy megforduljon, de egyenesen rászegezi a pálcáját. *
- Elfelejtened hogy valaha találkoztunk. A saját érdekedben.
*Azzal, még mielőtt meggondolhatná magát egy stuport küldött ellenfelére és mivel pálcája nála van, védekezésre képtelenül zuhan össze. Csak ezután küld rá néhány egyéb átkot, amikkel csúnya, de nem halálos vágásokat ejt rajta, a már meglévők mellé. Végül lebegtetve a sikátor elejére irányítja az eszméletlen testet, hogy mindenképpen megtalálják, majd beleveszik a sötétségbe. De azt ő maga sem vette észre, hogy ellenfele pálcája a zsebében maradt, ahova hirtelenjében tette. *
~Hosszú, hosszú este volt. Remélem valaki megtalálja...~
*Gondolataiba merülve hagyja ott a helyszínt. Igaz, kicsit átértelmezte a parancsot, de végül is, megtámadta a célszemélyt elég súlyos nyomokat hagyott benne, ez biztosan elég lesz figyelemfelhívásnak. Felhívásnak, hogy a sötét rend is itt van, és számolni kell velük. *
Vissza az elejére Go down
Peter Dornfold
Tanár
Tanár
Peter Dornfold


Férfi Kor : 39
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 78
Tallérok : 2
Pontok : 0

Sikolyköz - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikolyköz   Sikolyköz - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 9:58 am

*Meg is fordul, hogy láthassa a nő kemény fénnyel csillogó barna szemeit, és a mondottakra válaszolna is, de nem marad rá ideje. Mert a kábító átok hatására, egy nyögés kíséretében hanyatlik a földre, és szerencséjére, már nem érzi az újjabb vágásokat sem pedig azt hogy lebeg.*

*Órákkal később tér csak félig magához, de ekkor már csak azt érzi hogy mozgásban van, valaki nyilván rátalált, és most viszik temetni. Visszazuhan a sötétségbe, és az ágyat, amibe a gyengélkedőn lefektetik a koporsójának gondolja.*
Vissza az elejére Go down
Sarsa Frensis
Halálfaló
Halálfaló
Sarsa Frensis


nő Kor : 38
Lakhely : eredetileg London, de itt is, ott is
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 2
Pontok : 0

Sikolyköz - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikolyköz   Sikolyköz - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 10:00 am

//Játék vége//
Vissza az elejére Go down
Rex Hunter
Halálfaló
Halálfaló
Rex Hunter


Férfi Kor : 41
Lakhely : Mikor hogyan esik
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sikolyköz - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikolyköz   Sikolyköz - Page 2 EmptyHétf. Jan. 17, 2011 7:55 am

*Nincs ma jókedvem, mondhatnám morgós és harapós vagyok. A történtek után ez szerintem teljesen érthető is, kezdem unni hogy az emberek nem tudják eldönteni hogy mit akarnak, élnek-e vagy halnak. Utánajártam a dolognak, hogy mik történtek itt, és ahány emberből csak ki bírtam húzni mind egyet mondott. Hogy William a gyilkos, aki rosszabb mint Anor, bár én ezt személy szerint erősen kétlem. Felsóhajtok a motelben, ahol vagyok, mert már ezt is unom. Unom, hogy sosem történik semmi ezen az átokverte helyen. Úgy döntök, felöltözve, elindulok, ha a balhé nem talál meg engem, akkor majd én fogom megtalálni őt. Még mindig futom a köröket, hogy a miniszter hivatalosítsa, hogy az aurorok mellett, én is hozzáférjek a benfentes információkhoz.
Legyintek egyet, és az utazóládámhoz lépek, hogy felöltözzek rendesen. Végül negyed óra vacilálás után, elégedetten fordulok meg a tükör előtt. Fekete, sok zsebes, szűk fekete nadrágot viselek, lelógó láncokkal, és kiegészítőkkel, mindehhez egy magas szárú magasított talpú fűzős bakancsot. Felsőmet egy fekete kis topszerű valami képzi, ami szabadon hagyja a hasam. Minderre, a hideg idő ellen, egy bélelt, hosszú bőrkabátot veszek fel, és elindulok utamra, hogy átvágjak a Sikolyközön, Hell Citybe, hátha ott kiélhetem magam. Pálcám a kezem ügyében, nem bízok semmit a véletlenre.*

Vissza az elejére Go down
Gróf Leon Oswald
Felnőtt
Felnőtt
Gróf Leon Oswald


Férfi Kor : 45
Lakhely : Wilard
Hozzászólások száma : 37
Tallérok : 0
Pontok : 0

Sikolyköz - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikolyköz   Sikolyköz - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 23, 2011 10:08 am

A kört elvesztettem, így szegényebb lettem, egy nekem minimálisnak tekinthető összeggel. Másnak ez az összeg, már eget rengető lett volna, de nekem van pénzem bőven, így rezzenéstelen arccal tűröm a pénzem elúszását. A következő körben én is drillt kaptam, persze nem tudtam, hogy a kisasszony is azt kapott. Körbe néztem az asztalnál, és emeltem a tétet. A nő hirtelen felpattant, és elnézést kérve elindult kifelé. Mikor ki akartam szállni, a többiek ellenezték, mire én egy számukra nagy adag pénzt dobtam a tétbe, és leléptem Cassandrat követve. Kifelé menet, a csaposnak is egyenlítettem a számlát, majd pár lépésnyire meg közelítettem Cassandra-t
~Kíváncsi vagyok erre mit reagál.~
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sikolyköz - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikolyköz   Sikolyköz - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 23, 2011 10:13 am

Ahogy kilépett a sikátorba nem ment nagyon messzire, inkább várta hogy mit lép Leon, ki jön-e, követni kezdi-e. Ki nem állhatja a macska egér játékot, főleg ha nem ő a macska. Az egyik lámpaoszlopnál várja a férfit, komoly arccal, összeszűkült szemekkel, most igazán veszélyesnek néz ki, mosoly nélküli arcával. Nem véletlen volt ő Anor embere, nem véletlen szolgált rá a hírnevére.
- Ah, szóval vesztettél, milyen sajnálatos - jegyzi meg gúnyosan, és kis mosolyt varázsol az arcára, miközben várakozón pillant a másikra.
- Ki vele halljam, mit akarsz. És meg ne próbált eladni hogy csak úgy véletlen tévedtél erre, mert nem hiszem el neked, auror. - teszi hozzá, még éles hangon, mivel nem tudja Leon nevét, így csak aurornak nevezi.
Vissza az elejére Go down
Gróf Leon Oswald
Felnőtt
Felnőtt
Gróf Leon Oswald


Férfi Kor : 45
Lakhely : Wilard
Hozzászólások száma : 37
Tallérok : 0
Pontok : 0

Sikolyköz - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikolyköz   Sikolyköz - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 23, 2011 10:23 am

Hamar be értem, mivel egy lámpa oszlopnál megvárt. A fény felülről vetült komoly, kifejezéstelen arcára. Ha kezdő auror lennék, akkor még meg is ijedtem volna, de nem most jöttem le a falvédőről.
-Nem számít, hogy vesztek-e vagy nyerek, amíg van elég pénzem új körre.-Mondtam neki gúnyos hangnemben. A kártyával kapcsolatban tényleg így gondolkodok. Hanyag, laza testhelyzetben állok, és egy cigi lóg ki a számból, mely hosszú füst oszlopot ereget arcom mellett.
-Isten ments. Nem vagyok az a mentegetőző típus, és tetszik, hogy megvártál.-Mondom neki, nagy adag füstöt kifújva. Hajam szokásos módon kiengedve keretezi arcomat, így sejtelmes árnyékot vetve rá.
-Csak egy kérdésem lenne hozzád, amire őszinte választ akarok, azután én leléptem. Vissza akarok még menni a kocsmába iszogatni.-Mondtam neki kis mosollyal az arcomon, kissé gúnyosan.
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sikolyköz - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikolyköz   Sikolyköz - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 23, 2011 10:36 am

Felvont szemöldökkel, elfintorodik, ha ez Leonnak jó, akkor csinálja, neki dolga van, történetesen jegyese várja haza. Nah meg persze, lesz egy köre más merre is.
- Ahogy érzed. - kommentálja a dolgot, neki mindegy igazából. Felméri az aurort, erőben, és kinézetben, csinos pofi, az egyszer biztos, de nem kíváncsi a küllem mögött lévő emberre, főleg ha az auror, ennyi erővel akár Cassidyre is szemet vethetne, az sem utolsó látvány, de hát házsártosabb mint hat sárkány együtt.
- Tetszik? Remek, csodálatos, komolyan. - gúnyolódik, hiszen ő ebben élt egy jó pár évig, nem idegen neki hogy ellenségként kezelje a férfit. Annak is tekinti, mert az is.
- Őszinte választ? Hát azt nem ígérek, de azért kérdezz csak. Én sem érek rád egész este, történetesen dolgom van... nélküled - teszi még hozzá, majd kicsit arrébb lép, ki a fényre, a lámpa alá.
- Jut eszembe, a minisztérium új kutyájának, neve is, Blöki? - vigyorodik el, mivel nem lett ő sokkal kedvesebb, csak a szerelmével, ő meg nincs itt.
Vissza az elejére Go down
Gróf Leon Oswald
Felnőtt
Felnőtt
Gróf Leon Oswald


Férfi Kor : 45
Lakhely : Wilard
Hozzászólások száma : 37
Tallérok : 0
Pontok : 0

Sikolyköz - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikolyköz   Sikolyköz - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 23, 2011 10:45 am

A gúnyolódást fel sem veszem, mivel én is állandóan ezt csinálom. A Blöki névre, meg szélesen elvigyorodok.
-Blöki. Ez tetszik... Aranyos.-Nevetek közben, kicsit gúnyosan.-Neked meg engedem, hogy így hívj. Roberttól úgy is meg fogod tudni a nevem.-Mondom neki szélesen vigyorogva. Nem.. még nem szált a fejembe az ital. Ahhoz jóval több kell, hogy megérezzem. Sylen mellett meg edződtem én is, igaz elég rövid életű kapcsolat volt.
-Na, mivel mind kettőnknek van jobb dolga, nem tartalak fel sokáig. Egy egyszerű kérdést fogsz kapni.-Kezdem el a mondandómat, erősen gúnyos hang hordozással, nagy füst gomolyagot eregetve, majd egy újabb szippantás után, az arcom teljesen megváltozik. Vidám viccelődős pofikából, átmegy halálosan komoly, gyilkolásra kész hidegvérű ábrázattá.
-Halálfaló vagy? Tudom hogy az voltál, de engem az érdekel, hogy most az vagy-e.-A hangom is mélyebben cseng, és nincs benne egy cseppnyi érzelem sem.
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sikolyköz - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikolyköz   Sikolyköz - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 23, 2011 10:51 am

Szintén mosolyog, milyen kellemes ez az este, Leon is nevet, Cassy is, teljesen... békés és idilli, leszámítva a helyzet faramuciságát, és a merő gúnyt ami ide-oda röpköd a félmondatokból.
- Akkor Blöki maradsz, ha neked is bejön, akkor miért vegyem el az élvezeted hogy hallhasd?- mosolyodik el, tetszik neki hogy a férfi ennyire határozott, illetve ennyire céltudatos. Ritkán találkozik ilyenekkel, akár még halálfalónak is beillene.
- Egy egyszerű kérdéssel talán még megbirkózok, mégha az egy kutyától is jön . vág vissza, hasonló hanglejtésben, ebben jó, ebben a kis adok-kapokban. Nem akar harcolni, de készen áll rá, és érzi hogy vadmágiája is megmoccan a bőre alatt, nyüzsizni kezd, és bevetésre készen áll.
- Ezt a te dolgod eldönteni nem? Akkor döntsd el, és ne kérdezgess hülyeségeket. És ha az lennék? Elhinnéd egy kiugrott halálfaló szavait? Ugyan kérlek... - rázza meg a fejét, mégsem tetszik neki annyira a férfi, ő is csak olyan mint a többi. Lassan hátat fordít neki, de nem ereszti le a pajzsát.
- Ha eldöntötted vagy kiderítetted szólj mire jutottál. - búcsúzik, vissza sem pillantva, de kész hárítani ha kell.
Vissza az elejére Go down
Gróf Leon Oswald
Felnőtt
Felnőtt
Gróf Leon Oswald


Férfi Kor : 45
Lakhely : Wilard
Hozzászólások száma : 37
Tallérok : 0
Pontok : 0

Sikolyköz - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikolyköz   Sikolyköz - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 23, 2011 11:04 am

Az adok kapok-ban mindig is jó voltam, és ez most sincs másképp. Mind a ketten mosolygunk egy darabig, aztán az idill összetörik. A kérdésemre nem kaptam választ, csak talányos válasz kerülést.
-Nem szeretek túl sokat gondolkodni. Tudod megfájdul tőle a fejem.-Mondom neki gúnyosan, és eszem ágában sincs megtámadni. Egy darabig csak nézem ahogy távolodik, aztán minden a helyére kerül, egycsapásra, főleg a válaszát hallva.
-Csak Anor miatt voltál halálfaló! A legjobb embere, a kis kedvence, aztán elpatkolt. Akkor nem láttak egy halálfaló gyanúsított közelében sem, tehát Anoron kívül semmi sem kötött a szervezethez. Most pedig Robert menyasszonya vagy. Amíg Robertet szereted, és ő is szeret, addig nem kérsz megint a halálfalósdiból, még annak ellenére sem, hogy Anort valaki feltámasztotta. Tehát a logikus következtetés, az hogy JELENLEG nem vagy halálfaló.-Mondom szinte csak magamnak, persze Cassandra is jól hallhatja. A "jelenleget" ki hangsúlyoztam mondandómban. Okfejtésem közepette az államat vakarom, és a végén nagyot szippantok a cigarettámból ami lassacskán kezd elfogyni. A füstöt magasra fújva, nézek most már vidáman Cassandrára. Nem véletlen az a sok dicséret az ajánló leveleimben.
-Mivel ezt a témát ki veséztük, azt hiszem mehetünk a dolgunkra.-Mondom neki egy félmosollyal, szemernyi gúnnyal a hangomban.
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sikolyköz - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikolyköz   Sikolyköz - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 23, 2011 11:15 am

- Mindenkinek az fáj, ami a leggyengébb, hát ne csodálkozz ha fáj a fejed, Blöki - vigyorodik el gonoszkásan, és haladna tovább, majd mikor Leon ilyen mély következtetésekbe ugrik, elkomorul, elsötétül a tekintete, és viharfelhők gyülekeznek. Vissza fordul, villámló szemekkel, és mágiája már körülötte áramlik, felhúzta magát, és közelebb lép Leonhoz, nem ránt pálcát, elég fenyegető jelenség egy magéban is.
- Egyrészt, semmi közöd hozzá hogy mi miatt voltam, és még ha Anor miatt is lettem az, fogalmad sincs, hogy mi kötött hozzá, az egészről halvány fogalmad sincs, ne tegyél úgy mintha minden tudnál, és megszültél volna itt két perc alatt. Másrészt, ha a kis kedvence lennék, ahogyan azt a téves agyszüleményeddel állítod, nem ugrottam volna ki, és akkor JELENLEG az enyém lenne Ted ereje, és a posztja amit a sötét renden belül birtokol, a rengeteg más kiváltsággal együtt. De mivel nem így van, nem beszélhetünk semmiféle kedvenckéről! világos?! - fakad ki, és közben alig pár lépé választja el a férfitől, maga sem vette észre, mikor került hozzá ilyen közel. Érezhetően sötét felhő gomolyog körülötte.
- Az egy dolog, hogy hogyan vagyok éppen Roberttel, szeretem, igen, egy halálfaló erre is képes, de ne legyél csak olyan biztos a dolgokban, mert nagyot fogsz a végén bukni, és nagyon csúnya véget érsz. Ne üsd bele az orrod a sötét rend ügyeibe, Blöki, a magad érdekében, vagy felőlem, tudod mit? Csináld, ássd bele magad, ölesd meg magad, nekem csak szívességet teszel a haláloddal, nem érdekel. De azt most megmondom, ha közém és Robert közé állsz, akármikor, akármi miatt, még ha a halálfalóságom miatt is, neked véget kisfiam - fejezi be villogó szemekkel, és ezúttal hátat fordítva ténylegesen elrohan, és fekete felhőként suhan utána dühe, amely már-már látható formát öltött.
Vissza az elejére Go down
Gróf Leon Oswald
Felnőtt
Felnőtt
Gróf Leon Oswald


Férfi Kor : 45
Lakhely : Wilard
Hozzászólások száma : 37
Tallérok : 0
Pontok : 0

Sikolyköz - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikolyköz   Sikolyköz - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 23, 2011 11:25 am

-Hát igen. Mindenkinek van egy gyenge pontja.-Mondom neki iróniával a hangomban, és csak figyelem tovább. Mikor ki akad, és egyre közelebb kerül hozzám fenyegető tekintetével, és beszédével, csak csendben hallgatom. Egyetlen arcizmom sem rezdül, és meg sem moccanok. Halálos nyugalommal cigizek tovább,mélyeket szippantva a már igencsak megfogyatkozott cigarettámba. Cassandra láthatja rajtam, hogy kötél idegeim vannak, és abszolút nem érdekel a kiakadása, sőt még egy apró mosolyt is észre vehet.
~Talált süllyedt. Robert a gyenge pont, és már majdhogynem utálja Anor-t...~Vonom le magamban a következtetéseket, és mikor futásnak ered, utánakiáltok.
-Vau! Vau! Vigyázzon haza felé!- Ezzel széles vigyorral az arcomon elindulok vissza a kocsmába, hogy tovább iszogassak az este hátralévő részében.
~Egy újabb név, amit ki húzhatok a halálfaló listáról.~Mikor vissza értem a kocsmába, vissza ültem pókerezni, jó adag ital társaságában, és még a gatyát is lenyertem a sötét arcú alakokról.

//Köszi a játékot.//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sikolyköz - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikolyköz   Sikolyköz - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Sikolyköz
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: Sötét negyed-
Ugrás: