Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapAnor Azgard cellája EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Anor Azgard cellája Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Anor Azgard cellája EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Anor Azgard cellája EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Anor Azgard cellája EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Anor Azgard cellája EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Anor Azgard cellája EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Anor Azgard cellája EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Anor Azgard cellája EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Anor Azgard cellája EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Anor Azgard cellája EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Anor Azgard cellája Vote_lcapAnor Azgard cellája Voting_barAnor Azgard cellája Vote_rcap 
Kim Kaguya
Anor Azgard cellája Vote_lcapAnor Azgard cellája Voting_barAnor Azgard cellája Vote_rcap 
Ted Forrester
Anor Azgard cellája Vote_lcapAnor Azgard cellája Voting_barAnor Azgard cellája Vote_rcap 
James Miller
Anor Azgard cellája Vote_lcapAnor Azgard cellája Voting_barAnor Azgard cellája Vote_rcap 
William Quentin Watson
Anor Azgard cellája Vote_lcapAnor Azgard cellája Voting_barAnor Azgard cellája Vote_rcap 
Sindy Logan
Anor Azgard cellája Vote_lcapAnor Azgard cellája Voting_barAnor Azgard cellája Vote_rcap 
Hannah McDowal
Anor Azgard cellája Vote_lcapAnor Azgard cellája Voting_barAnor Azgard cellája Vote_rcap 
Chris Martines
Anor Azgard cellája Vote_lcapAnor Azgard cellája Voting_barAnor Azgard cellája Vote_rcap 
Solaria Luthia
Anor Azgard cellája Vote_lcapAnor Azgard cellája Voting_barAnor Azgard cellája Vote_rcap 
Daniel Reed
Anor Azgard cellája Vote_lcapAnor Azgard cellája Voting_barAnor Azgard cellája Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Anor Azgard cellája

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Anor Azgard cellája Empty
TémanyitásTárgy: Anor Azgard cellája   Anor Azgard cellája EmptyPént. Aug. 20, 2010 7:01 am

Az egyik legjobban őrzött cella, elhelyezkedését tekintve, éppen az auror parancsnokság mellett fekszik, nagy a jövés menés, de ezt a cellából nem látni, és nem hallani. Hangszigetelt, és berendezését tekintve is egyszerű. Viszonylag tágas, el lehet benne férni, van benne egy ágy, egy kis asztalka, egy szék, és egy kis elkülönítés a fürdőnek, és mellékhelyiségnek. Ablaka nincs, a fényt mágia szolgáltatja. Mivel ez nem az azkabani részleg közelében van, nincs hideg, és fojtogató levegő, nem jönnek dementorok, és rémképek.
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Anor Azgard cellája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anor Azgard cellája   Anor Azgard cellája EmptyPént. Aug. 20, 2010 7:52 am

*Mivel mást nagyon nem tud csinálni, fel-alá mászkálgat, és várja hogy kiengedjék. Biztos benne, hogy nem fogják tudni bennt tartani, hiszen a fél minisztérium a kezében van, találnak neki valami kibújót, egy kiskaput, ami kapcsán békésen kisétálhat innen, még meg sem kell erőltetnie magát a szökéssel. Az ereje visszatért, hiszen a varázslat csak két napig tartott, ő meg lassan egy hete dekkol itt, ami nem éppen álma vágya, de tud várni. Lassanként megáll, és elheveredik az ágyán, a plafont bámulva. Pálcája nincs nála, és még csak a minisztérium kezében sem, mert a kastélyában hagyta, jó helyen.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Anor Azgard cellája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anor Azgard cellája   Anor Azgard cellája EmptyPént. Aug. 20, 2010 7:36 pm

*Nyílnak az ajtók... három kattanás, majd nekicsapódik lágyan a falnak. Egy taláros alak érkezik, pontosabban egy alak, aki nagyon hasonlít a cellában lévő alakra. Csuklyát még az ajtó előtt levette, így most teljesen látható az arca. Halkan morog valamit annak, aki behozta, mire az bólint és kimegy, becsukva az ajtót.
Körülnézve előre lép, úgy tűnhet, nem teljesen önmaga. Legalábbis azért, mert két napja egyáltalán nem aludt, sőt, amikor meghallotta a híreket... rögtön idehopponált. Anor cellájánál megáll, mivel kapott hozzá kulcsot, kinyitja és ahogy az ajtó lassan kitárul, ő is láthatóvá válik. Nem lepődik meg, amikor meglátja Anort. Belép és becsukja az ajtót.*
-Nem képzeltem volna rólad... *Szólal meg halkan, mogorván, amit még így is visszaver a cella fala.*
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Anor Azgard cellája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anor Azgard cellája   Anor Azgard cellája EmptySzomb. Aug. 21, 2010 1:32 am

*Ő meg miután legyalogolt kb két kilóméter, a nem olyan nagy helységben az ágyán terült el, és meredten bámulta a plafont. Mikor meghallja az ajtó nyílását, odapillant, és felül az ágyon. Nem várt senkit, így félrebillentett fejjel próbál rájönni az illető kilétére, és szélesen elvigyorodik, mikor kiderül hogy testvére az.*
- Alex, Alex, hova tetted a jó modorodat? *korholja öccsét gyengéd mosollyal, de szemében egy csepp érzelemmel sem.*
- Nem? Megleptelek? Nahát, ezt is megértem... *sóhajt fel drámaian, majd beljebb invitálja, mintha csak az irodájában lennének, nem pedig egy cellában. *
- ŰÜlj csak le, bizonyára nagyon fontos mondandód lehet ha nem aludtál... *mondja, majd a kérdés megelőzve válaszol is.*
- Ugyan, látom rajtad, nem vagyok vak. Pocsékul nézel ki. *jegyzi meg majd elhallgat és megvárja mit szól Alex a kedves fogadtatáshoz.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Anor Azgard cellája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anor Azgard cellája   Anor Azgard cellája EmptySzomb. Aug. 21, 2010 1:46 am

-Jó modor? Már hogy a fenébe várod el tőlem a jómodort, amikor kiderül, hogy a testvérem, haláfaló vagy pontosítva... a Leader. *Magasabbra emeli a hangját, közben nekidől a falnak, úgy, hogy Anor láthassa. Testvére még mindig a nyújtja a szokásos formáját, így nem is szól rá semmit... vagy inkább csak elengedi a füle mellett a megjegyzéseket. Már megszokta.*
-Jól titkoltad... de mint minden, ez is kiderült. *Nem ül le, nem szorul rá. A karikák a szeme alatt pedig elárulják... nem aludt, hiszen Anor, mégis csak a testvére.*
-Kit érdekel az, hogy én most hogy nézek ki? Tudod ugye, hogy ezt nem fogod megúszni? Hogy... vagy egyáltalán mi alapján jutott eszedbe, hogy Leader legyél?! Ted Forrester... James Miller, Blake, William... ők meg mind szépen a nyomodba léptek. Bár nem tudom, hogy lehettél annyira okos, hogy gyerekeket fogadsz a halálfalók közé... *Dühös, igen... és most minden ki fog jönni, amit eddig magában tartogatott.*
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Anor Azgard cellája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anor Azgard cellája   Anor Azgard cellája EmptySzomb. Aug. 21, 2010 1:56 am

- A tények azok tények, az illem pedig egy teljesen más dolog, és neheztelve veszem tudomásul, hogy nem tartod be annak szabályait. *komolyodik el egy kicsit az arca, és figyelmesen szemléli a hozzá olyan hasonló, és mégis teljesen más férfit.*
- Jól? Ugyan, ha igazán jól titkoltam volna, nem derült volna ki, de ennek ellenére nem aggódom. Tudom hogy megkapom érte a jutalmamat. *feleli, bár magában még mindig nevetségesnek találja az egész hercehurcát, mert nincs az az isten, amiért őt lecsukják. Ha minden jól megy, akkor holnap kisétál innen, és még tőle kérnek majd bocsánatot a feltételezésért, hogy ő a Leader.*
- Hát igen. Mindenki hibázik, de hát bukni is csak a nagyok tudnak igazán nagyot nem? Az meg hogy a gyerekek, kik már nem is annyira gyerekek, minek szentelik az életüket nem a te dolgod. Nem szólhatsz bele, ha az az ő döntésük. És megnyugodhatsz, nem kell még eltemetned.... *mosolyodik el hirtelen, mert ha kijut innen, megtalálja a gyenge láncszemet, megtalálja, ki árulta el a diák halálfalókat, és csúnyán megfizet érte. *
- Tudod, milyen jó érzés, ha követőid vannak? Én felajánlottam midnezt neked is, nem álltál mellém, hát így jártál, nem ítélhetsz el amiatt hogy nem akarok egy lenni a sok emberből, aki él, és majd meghal egyszer...* mondja, majd visszadől az ágyra, fejét a párnáján pihentetve.*
- Van valami más oka is annak hogy eljöttél hozzám, vagy csak azért tetted hogy felelősségre vonhass? *szegezi neki a kérdést testvérének, jéghideg szemekkel.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Anor Azgard cellája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anor Azgard cellája   Anor Azgard cellája EmptySzomb. Aug. 21, 2010 2:12 am

*Az első kijelentést elereszti a füle mellett.*
-Hiába engednek ki, mert igen, tudom hogy ez lesz... én tudom, hogy mi az igazság. *Mert neki nem a minisztérium mondta el. Ők csak azt, hogy Anor itt van... Robert elfogta. Érdekes volt ezt hallani, azt tény.
Legszívesebben nem is jött volna ide, de valahogy mégis.*
-Az ő döntésük. De nem az ÉN iskolámba lesznek halálfalók! *Közelebb lép egyet a testvéréhez.* Nem ítéllek el. Mégis csak a testvérem vagy de... Anor, gondolj már bele! Hogy lehetsz ennyire...ennyire... *Elmerengve hátat fordít, majd onnan folytatja. Szinte az ajtóból.*
-Már azt hittem, hogy kezdesz egy kicsit megtérni... vagy valami. Pontosan akkor miért is jöttél el hozzám? *Mert gondolja, hogy annak is oka van.*
-Most már a lapok kiterítve... mindent tudni akarok. *Visszafordul és nagy sötétkék szemeit Anorra szegezi.*
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Anor Azgard cellája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anor Azgard cellája   Anor Azgard cellája EmptySzomb. Aug. 21, 2010 7:06 am

*Elmosolyodik, hiszen az illem, sosem volt Alex erőssége, annak ellenére, hogy aranyvérű családba született.*
- És azzal mire mész ha TE tudod? *hangsúlyozta a szót, és egyik hosszú ujjával Alexre bök.*
- És mit csinálsz velük? Kicsapod őket? hogy még véletlen se térhessen meg, és kezdhessenek új életet? Oh, igen, ez nagyon rád vall, drága öcsém. *mondja szinte gúnyosan, mert tudja, hogy Alex nem tenne ilyesmit, nem tagadná meg egy megtérni készülőtől, a lehetőséget. Bár abban is biztos, hogy van mellette egy ember, aki sosem adná fel őt.*
- Hogy lehetek ennyire milyen? Mondd ki, Alex, hogy lehetek ennyire apánk fia? *vágja ki mivel úgy tűnik testvére nem akarja kimondani. De mégis csak ez az igazság.*
- A testvéred vagyok igen, tudom. És akkor mi van? Ha megesküszöm neked hogy jó útra tértem, kiállsz majd értem? Ha másodjára is elkapnak, eljössz majd a kivégzésemre? *gúnyolódik tovább, de hangjába némi alig észrevehető szomorúság is csendül.*
- Mikor? Többször jártam nálad, nem tudom melyikről van éppen szó. *vonja fel a szemöldökét, mert valóban sok időt töltött Wilianban is.*
- Mindent? Nagy kérés, én is sok mindent szeretnék tudni... *jegyzi meg, majd állja a másik tekintetét, és nem rebben meg a szeme, nincs lekiismeretfurdalása.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Anor Azgard cellája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anor Azgard cellája   Anor Azgard cellája EmptySzomb. Aug. 21, 2010 11:08 pm

*Ha akar, akkor tud illedelmes lenni. Perpillanat egy hosszú éjszaka után, nem olyan kedve van neki...*
-Nekik hazudhatsz... de nekem nem tudsz. Ezek után attól én ugyanúgy fogok rád nézni és tudom, hogy kit keressek ha zűrök kerekednek az iskola körül... *Igen, neki akkor is az iskolája a legfontosabb. És még jó sokáig szeretné elvezetni, szóval remélhetőleg menni is fog neki. Kezd egy kicsit dühösebb lenni, látszik is rajta.*
-Nem fogok kicsapni őket. Csak azért sem! Már megtehettem volna, ha akartam volna. *Jegyzi meg, azt utolsó mondatot szinte már magának. Amikor Anor kijelenti, hogy apjuk fia... felkapja a fejét és különös pillantással mered Anorra.*
-Úgy fogod végezni mint ő... te se vagy és nem is leszel jobb nála! *Most már minden kijön. Igen, amikor Anor az iskolájába jött, volt időszak, hogy a testvérét kezdte újból megszeretni... de ezek után... *
-Mi a jó ebben mondd meg nekem Anor?! *Gondolja az egész halálfalós Leaderes cuccban. Az, hogy az ikrének mindenre van kifogása és kitérése nem érdekli. Nekidől a mögötte lévő falnak, talárja zsebébe dugja kezét és onnan figyeli a másikat.*
-Amikor anyám halálhírével jöttél... van egy olyan megérzésem, hogy nem csak azért akartál eljönni IDE. *Egyenlőre ennyit erről, már kezd elmenni az ereje a beszéléstől is. Nem tervez sokáig maradni... viszont az biztos, hogy követni fogja a híreket ezután Anorról.*
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Anor Azgard cellája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anor Azgard cellája   Anor Azgard cellája EmptyVas. Aug. 22, 2010 2:39 am

*Nem mondhatni hogy örömmel látja, hogy Alexnek nehéz éjszakája volt, de azért sajnálni sem sajnálja. Ha akart volna aludhatott volna.*
- Nem hazudok nekik, tudták jól mire vállalkoznak, és gyáva férgek, ha ezek után hozzád szaladnak, hogy a talárod mögé bújjanak, nehogy valamelyiket is véletlen elővegyék. Mit vársz? Hogy ha kiengednek ostobán fogom folytatni tovább, mintha mi sem történt volna? Hát ennyit nézel ki belőlem? *feleli, kérdésekkel megspékelve, hiszen azért sérti az önérzetét, hogy Alex, ennyire amatőrnek nézi. Neki is fontos az iskolája, és nem fogja csak úgy feladni.*
- Megtehetted volna, és mondd el nekem őszintén. Mi tartott vissza? Miért nem tetted meg? Holott nem került volna semmibe neked. *kérdez vissza gúnyos hangon, mintha csak éppen civódnának, nem pedig emberéletek felett siklanának át a beszélgetés alatt. Anor, biztos benne, hogy a halálfalók, még sok fejfájást fognak okozni Alexnek.*
- Úgy fogom végezni, úgy fogom végezni, és akkor mi lesz? Nem leszek jobb, már jobb vagyok nála, hát nem látod? Régen túlszárnyaltam az öreg minden hatalmát. *csattan fel, mert az apjuk egy érzékeny pontja. Tisztelte az öreget, de megtette amit megkövetelt tőle, így hát örömmel lépett a nyomába, és szerzett hatalmat.*
- Mi a jó? Abban mi a jó amit te csinálsz? Miért kell ennyire erénycsősznek lenned? *kérdez vissza, mert amit Alex nem ért vele kapcsolatban, ő azt nem érti Alexel kapcsolatban. Ő szereti még valahol mélyen Alexet, a mai napig is. Nem tehet az ösztönök ellen, hiszen ikrek. *
- Nos igen, volt bennem némi hátsó szándék, de ez miért fontos most? Hiszen tárgytalan, már nem tehetek semmit, ami veszélyt jelentene rád. *mosolyodik el egy ragadozó mosolyával, hiszen ő még álmában is veszélyessé tud válni.*
- És most mi lesz drága öcsém? Te ott kint én itt bent? Ez a felállás tetszene nem? Nem okoznék neked több fejfájást, csak álmatlan éjjeleket, de az neked már mindegy, úgyis megszoktad nem? *gúnyolódik tovább, majd feláll, és közelebb lép hozzá. Szürke szemei szinte ragyognak, valamitől. Színtiszta mágiától.*
- Ne hidd, hogy ennyivel végeztünk. De most legyél szépen jó gyerek, és menj vissza az óvodába a gyerekek közé, nehogy akár egynek is hajaszála görbüljön. *folytatja, majd azért futólag megöleli Alexet, direkt bosszantva ezzel is.*
- Azért örülök hogy eljöttél hozzám, mert most már tudom. Akármit is érzel irántam, foglalkozol velem. * teszi még hozzá, majd sarkon fordul, és visszasétál az ágyhoz.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Anor Azgard cellája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anor Azgard cellája   Anor Azgard cellája EmptyVas. Aug. 22, 2010 3:46 am

-Ezek után sok mindent ki tudok nézni belőled drága bátyám… *Kicsit sötétebb pillantással néz fel Anorra, két levegővétel között beszédszünetet tart. Ha nagyon akarnák, meg tudnák érteni egymást Anorral… együtt sokkal többre vitték volna, de Alexnek ez nem megy. Ő nem tud átállni a sötét oldalra… ő más. Teljesen más. Ha gyerekkorukban többet lettek volna együtt, akkor más lenne, lehet a helyzet.*
-Egy megérzés tartott vissza… hogy valamikor még tudok velük valamit kezdeni! *Szinte ugyan olyan hangnembe válaszol, mint ahogy Anor feltette neki a kérdést. Ő is gondolja, hogy igenis sok fejfájása lesz még a halálfalók miatt. Főleg, hogy már vehetni úgy, hogy Alex is benne van az egészben. Hiszen Anor ikertestvére.*
-Jó, tegyük fel, magasabbra vitted apánknál… de akkor sem vagy jobb nála! *Vág vissza, éppen hogy csak egy kicsit legúnyolva apját, akit sohasem szeretett. Alig töltött el vele egy kis időt… nem is ismerte igazából.*
-Nem azt kérdeztem, hogy mi a jó abban, amit én csinálok! Hanem abban, amit TE! *Egyre idegesebb, ez a hangján is meghallatszik. Azért nem kiabál, csak egy kicsit sikerült neki magasabbra emelni a hangját. Nem szeretné, ha kivezetnék innen… igaz, kimegy ő magától is, ha kell. Már pedig úgy érzi, az nemsokára lesz.*
-Ha kiszabadulsz, kiszabadulsz. De előbb vagy utóbb úgyis elnyered a büntetésed. Életed végéig itt fogsz rohadni, ha nem állsz le! *Szóval még mindig nem érti, hogy pontosan mi élvezete van abba Anornak, amit csinál. Ezt szeretné legelőször is megtudni.*
-Nem is hiszem, hogy végeztünk… *Ezentúl Anor minden lépéséről hallani fog, remélhetőleg. Majd ráállít valami embert. Sarkon fordulva elindul az ajtó felé, viszont még megáll egy pillanatra.*
-Tudod Anor… A rendtagok elvárták volna tőlem, hogy megöljelek, ha szembe találkozunk… de ahogy azt te is tudod, én ezt nem tudom megtenni! *Azért, hogy bevallja magának, ő is valahol mélyen szereti Anort. Az ölelésből gyorsan kibújik.*
-Vajon, ha most fordított lenne a helyzet… szóval, ha én lennék a helyedbe. Te megtetted volna ugyan ezt miattam? *Miután az összes kérdésére megkapta a választ, megfordul és kisétál a cellából. Vissza az iskolába, valamit kitalálni és egy kicsit elgondolkodni a dolgokon, amiket ma átélt.*


//Köszi (://
Vissza az elejére Go down
Anor Azgard
Kalandor
Kalandor
Anor Azgard


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 166
Tallérok : 1
Pontok : 0

Anor Azgard cellája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anor Azgard cellája   Anor Azgard cellája EmptyKedd Aug. 24, 2010 7:15 am

*Gúnyos mosolyt villant fel, arra hogy testvére bármit ki tud nézni belőle. Ez helyes, nézzen is ki mindent, de garántalhatja, hogy fog ő még meglepetést okozni egy zem öccsének. Nem is akármilyet. Terve már most készen áll, és akár holnap is elkezdhetné kivitelezni.*
- Egy megérzés? Mi az felcsaptál jósnak? És mégis mit tudnál, vagy kérdezhetem úgyis mit szeretnél velük kezdeni? Éltanulót faragsz belőlük? Alex, ennél azt hittem jobban látod a helyzetet... *rázza meg a fejét, minth éppen csak abban csalódott volna, hogy nem hoztak neki ajándékot, mikor ő kért.*
- Magasabbra vittem, és nem volt tervem, hogy jobb legyek nála. Jobb vagyok, a magam módján, és te, te ne merészeld leszólni őt, amikor nem is ismerted, mert anyánk szoknyája mögé bújva menekültél el amikor alkalmad volt rá. *csattan fel haragosan, mert apja emlékét is tiszteli, annak ellenére, hogy messze lekörözte őt.*
- Ki fogok jutni, ebben biztos lehetsz. De abban is, hogy még hallassz majd rólam, sőt, hallottam már oylan pletykákat is, hogy a te gyámságot alá helyeznek majd, megfigyelési időre. Hát nem lenne vicces? Téged vonnának felelősségre, ha én csinálnék valamit. *nevet fel röviden, majd ismét elkomolyodik.*
- Szeretem amit csinálok, mert veszélyes. És nem unom halálra a fejem, az igazgatói székemből, miközben a diákjaim aktáit fürkészem, hogy vajon kit kellene eltanácsolnom, mert nem viselkedik rendesen.*
- Oh, nem nem végeztünk mi még egymással *mosolyodik el, és figyelmesen hallgatja, mit mond testvére.*
- A rendtagok, akik mit sem értenek az egészből. Akik csak azt látják, hogy a halálfalóim mikor és hol portyáznak. *rázza meg a fejét, de nem, ő sem tudta volna Alexet, bármi is lett volna. Erre nem vitte volna rá semmi.*
- Érdekes kérdés. *feleli, és kicsit elfordítja a fejét, látszik hogy komolyan elgondolkozik, éa ha válaszol, akkor őszintén mondja majd amit.*
- Igen, azt hiszem megtettem volna. akármilyen is a kapcsolatunk, mégiscsak testvérek vagyunk, ezt sajnos, nem oldja fel semmilyen bűbáj. És a lelkem egyik nagyon félreeső zugában, még mindig szeretlek téged. *feleli, majd búcsút int Alexnek, és végignézi ahogyan az kimegy, és becsukja az ajtót. Anor is magára marad a gondolataival.


//Én is köszi//

*Egy nappal később, megérkezik a miniszteri levél, hogy szabadon távozhat, és elnézést kérnek tőle, a kellemetlenségek miatt. Sietve el is hagyja a minisztériumot, gondosan a képébe vigyorogva egy aurornak.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Anor Azgard cellája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anor Azgard cellája   Anor Azgard cellája Empty

Vissza az elejére Go down
 
Anor Azgard cellája
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Anor Azgard
» Azgard

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Határtalan :: Angol Mágiaügyi Minisztérium-
Ugrás: