Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapA város részei - Page 4 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
A város részei - Page 4 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
A város részei - Page 4 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
A város részei - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
A város részei - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
A város részei - Page 4 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
A város részei - Page 4 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
A város részei - Page 4 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
A város részei - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
A város részei - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
A város részei - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
A város részei - Page 4 Vote_lcapA város részei - Page 4 Voting_barA város részei - Page 4 Vote_rcap 
Kim Kaguya
A város részei - Page 4 Vote_lcapA város részei - Page 4 Voting_barA város részei - Page 4 Vote_rcap 
Ted Forrester
A város részei - Page 4 Vote_lcapA város részei - Page 4 Voting_barA város részei - Page 4 Vote_rcap 
James Miller
A város részei - Page 4 Vote_lcapA város részei - Page 4 Voting_barA város részei - Page 4 Vote_rcap 
William Quentin Watson
A város részei - Page 4 Vote_lcapA város részei - Page 4 Voting_barA város részei - Page 4 Vote_rcap 
Sindy Logan
A város részei - Page 4 Vote_lcapA város részei - Page 4 Voting_barA város részei - Page 4 Vote_rcap 
Hannah McDowal
A város részei - Page 4 Vote_lcapA város részei - Page 4 Voting_barA város részei - Page 4 Vote_rcap 
Chris Martines
A város részei - Page 4 Vote_lcapA város részei - Page 4 Voting_barA város részei - Page 4 Vote_rcap 
Solaria Luthia
A város részei - Page 4 Vote_lcapA város részei - Page 4 Voting_barA város részei - Page 4 Vote_rcap 
Daniel Reed
A város részei - Page 4 Vote_lcapA város részei - Page 4 Voting_barA város részei - Page 4 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 A város részei

Go down 
+3
Veronica Johnson
Herczeg Alex
Főmesélő
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Rex Hunter
Halálfaló
Halálfaló
Rex Hunter


Férfi Kor : 41
Lakhely : Mikor hogyan esik
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

A város részei - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A város részei   A város részei - Page 4 EmptyHétf. Márc. 19, 2012 11:32 am

- Ahogy mondod, de megvan a maga varázsa ami azt illeti. Kifejezetten élveztem a Kairói klubbok vendégszeretetét - mosolyodom el én is kedvesen, és homlokráncolva nézem hogy menni készül. Egek, de elment az idő, utálom beismerni de lassan nekem is mennem kell.
- Miattam ne aggódj, tudok vigyázni magamra - mosolyodom el, de én is összeszedem magam, úgy tervezem elkísérem az ajtóig, és onnan szétválunk. Felállok, és a vállamra kanyarítom a hosszú bőrhatású kabátom, és pár érmét dobok az asztalra, mindkettőnk italát fizetve ezzel. Pár sarló, ebbe nem halok bele.
- Rendben van, akkor majd legközelebb összefutunk, vigyázz magadra ha lehet - nevetek fel, és ha nem róla lenne szó arcon csókolnám, de így csak hagyom menni, miközben elfojtok egy vigyorgást, mikor az egyik közeli asztalnál ülők megjegyzik, micsoda szép pár vagyunk. Ejj ha tudnák az igazat, máris nem sóhajtoznának utánunk...
- Ég veled - búcsúzom, és ahogy kilépünk az ajtón, azonnal hoppantok is, méghozzá Hell Citybe, hogy némi feketemágiás holmit szerezzek.

//Köszöntem//
Vissza az elejére Go down
 
A város részei
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Határtalan :: London-
Ugrás: