Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapSzaturnusz EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Szaturnusz Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Szaturnusz EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Szaturnusz EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Szaturnusz EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Szaturnusz EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Szaturnusz EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Szaturnusz EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Szaturnusz EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Szaturnusz EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Szaturnusz EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Szaturnusz Vote_lcapSzaturnusz Voting_barSzaturnusz Vote_rcap 
Kim Kaguya
Szaturnusz Vote_lcapSzaturnusz Voting_barSzaturnusz Vote_rcap 
Ted Forrester
Szaturnusz Vote_lcapSzaturnusz Voting_barSzaturnusz Vote_rcap 
James Miller
Szaturnusz Vote_lcapSzaturnusz Voting_barSzaturnusz Vote_rcap 
William Quentin Watson
Szaturnusz Vote_lcapSzaturnusz Voting_barSzaturnusz Vote_rcap 
Sindy Logan
Szaturnusz Vote_lcapSzaturnusz Voting_barSzaturnusz Vote_rcap 
Hannah McDowal
Szaturnusz Vote_lcapSzaturnusz Voting_barSzaturnusz Vote_rcap 
Chris Martines
Szaturnusz Vote_lcapSzaturnusz Voting_barSzaturnusz Vote_rcap 
Solaria Luthia
Szaturnusz Vote_lcapSzaturnusz Voting_barSzaturnusz Vote_rcap 
Daniel Reed
Szaturnusz Vote_lcapSzaturnusz Voting_barSzaturnusz Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Szaturnusz

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Szaturnusz Empty
TémanyitásTárgy: Szaturnusz   Szaturnusz EmptyKedd Júl. 13, 2010 1:18 am

Lakók:

1. Larina Marley
2. Cintia Thomson
3. Rebecca Ewell
4. Selene Tompson
5. Dorothy Brown


A hozzászólást Főmesélő összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 04, 2010 11:13 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Szaturnusz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szaturnusz   Szaturnusz EmptyKedd Júl. 13, 2010 1:35 am

*Lenyomja a kilincset, belép az ajtón. Hátizsákját bevágja az egyik ágyra, örömmel látja, hogy ameddig nem volt itt, nem kaptak új szobatárat. Otthon járt... a rokonok nagyon noszogatták, hogy menjen már haza, mert hiányzik. Kénytelen volt. Pedig ez a nyár... remélhetőleg fenomenális lesz. Így még James születésnapján sem tudott ott lenni.
Fekete hosszú nadrág-ezüstös szögecses övvel, fekete vállas póló, tornacipő-ami mint mindig, most is ki van kötve mivel lusta bekötni. Kezén szokás szerint csecsebecséi, pontosabban: néhány színes karkötő és egy szögecses "csuklóvédő".
Nagyon reménykedik abban, hogy Lar még ma beinvitálódik a szobába, hiszen sok mesélni valója van a lánynak. Feldobja magát az ablakpárkányra -amit lehetőleg előtte még kinyit, mivel elég fülledt a levegő benn- és kíváncsian nézelődik rajta kifelé.
Sátán, a mosómedve persze ott sündörög végig gazdája körül.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Szaturnusz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szaturnusz   Szaturnusz EmptyKedd Júl. 13, 2010 1:46 am

* Larina belép az ajtón kicsit komás másnapos fejjel. Kicsit érezhető rajta a fű szag is, de nem túl feltűnően. Rövid fekete farmer szoknya és egy zöld pólót, és egy acélbetétes bakancsot viselt, aminek a fűzője nem volt bekötve, mert nála ez nem szokás. Haját csak összefogta, hogy ne zavarja. Zsebében odt bujkált Elza is az édes kicsi lemming. *
- Áh szija Cintia. * Majdnem nem is vette észre az édes kicsi rokont. *
- Te mit keresel itt? * Förmed rá viccelődve. Majd kiveszi a zsebéből Elzát beteszi a ketrecbe, odasétál az ágyhoz hasra vágja magát és figyeli Cintit.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Szaturnusz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szaturnusz   Szaturnusz EmptyKedd Júl. 13, 2010 1:54 am

*Mintha a kívánsága parancs lenne. Lar már érkezik is. Cintó végigpillant a lányon, közben egy kicsit elmereng. Látszik ám, hogy rokonok. A rock stílus ragad egyikről a másikra.
Amikor unokatestvére végre észreveszi, peace jelet mutat a kezével üdvözlésként.*
-Tudod Lar... itt lakom. *Vonja fel szemöldökét, aztán halványan elmosolyodik és felveszi Sátánt. A kis mosómaci mindig mindent megrágcsál. Mondjuk a neve egyáltalán nem illik rá, de Cinti meg van győződve róla, hogy ő akkor is egy kis sátánt fog nevelni belőle.*
-Amúgy, hogy vagy? Látom nem kaptunk új szobatárat. Sirály! Öhm... üdvözölnek az otthoniak. Jajj annyi mesélni valóm van. *Egy kicsit áradozik. Össze is csapja kezeit, közben lemászik a párkányról és Sátánt letéve leül Larina mellé.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Szaturnusz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szaturnusz   Szaturnusz EmptyKedd Júl. 13, 2010 2:04 am

* Egy kicsit még mindig komás a tegnapi fenomenális buli után, de megpróbál figyelni Cintire vagyis csak a figyelemnek a látszatát keltenie. *
- Itt laksz? Mióta? * Meglepetten néz rá. De nem komolyan. Mivel tudja, hogy itt lakik a lány, már észre vette. *
- Amúgy még élek, de nem sokáig, mert bele pusztulok a nikotin hiányba, megvárom még itt csacsogsz nekem és aztán kimék rágyújtani. És te hogy vagy? * Mikor meghallja, hogy üdvözlik az otthoniak nem akarta elhinni. *
- Nahát az otthoniak? Akkor már én is őket. * Még csak ez hiányzott Larinának. *
-Hát ha sok mesélni valód van akkor most kezd, mert nem nagyon érek rá, nem lehet megvárakoztatni a nikotint. * Mosolyodik el Cintire és várja a kis beszámolóját. *
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Szaturnusz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szaturnusz   Szaturnusz EmptyKedd Júl. 13, 2010 2:14 am

-Ha-ha. Ne tettesd a hülyét rokon. *A kómás pillantásra egyenlőre nem kérdez rá, majd később... előbb muszáj neki elmondania azt, ami vele történt otthon. Sok minden volt, de csak a leglényegesebbeket akarja elmondani. Még mielőtt belekezdene, felhümmög.*
-Miért nem gyújtasz rá itt? Az ablak nyitva, éppen mindegy, mert kimegy a füst. *Höhö, a nagyokos.* Amúúgy, köszi megvagyok. Épp most ittam meg egy energiaitalt, kicsit pörgök. *Vállat von. Azért látszik rajta ez az energiaitalhatás, mivel nem szokott ennyire... hiperaktív lenni. Sátánt figyeli, de közben beszél is.*
-A bátyám is otthon volt és... tudod szokásos. Elmentünk bulizni meg sötöbö és... van egy új haverja neki, szőke-kékszemű. Naná, hogy felszedtem. *Feketének tűnő szemeiben egy apró felcsillanást lehet észlelni.*
-Kár, hogy nem varázsló. Azért egy estét szórakozásnak jó volt. De lehet megtartom egy kicsit... játékszernek. *A kis gonosz. Mostanság egyfolytában ezt űzi, volt kitől tanulnia.*
-Na de... meséljél már! Mi történt itt? Voltál James szülinapján?
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Szaturnusz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szaturnusz   Szaturnusz EmptyKedd Júl. 13, 2010 2:26 am

- Nekem már tettetni sem kell. * Finoman hátba vágja Cintit. *
- Hát ez jó kérdés. De ha lebukok akkor te viszed el a balhét. * Szép lassan feltápászkodott az ágyról és oda sétál az ablakhoz, ráül a párkányra. Előveszi a zsebéből a cigis dobozt majd rágyújt. Aztán kap csak észbe, hogy Cintit meg sem kínálta.
- Rokon kérsz egy szálat? * A cigis dobozt Cintó felé nyújtsa, ha akar kivesz egy szálat, ha nem akarja akkor legalább több marad Larinának. *
- Szinte büszke vagyok rád, hogy csak játszol a pasikkal. Édesem, majdnem olyan vagy mint én voltam egy évvel ezelőtt. * Majd egy cinikus taps következett. *
-Hát nem voltam. Volt nekem jobb dolgom is mint, hogy annak a kis elkényeztetett ficsúr szülinapján legyek. * Kipillant az ablakon és tovább szívja a cigarettát. *
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Szaturnusz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szaturnusz   Szaturnusz EmptyKedd Júl. 13, 2010 2:38 am

-Hát ebben van valami...* Jegyzi meg egy kisebb vállvonással aztán bólint. Persze, Lar képes lenne rákenni... sőt még a cigit is a kezébe nyomni, ha valaki bejön. Ismeri rokonát, de azért bízik abban, hogy ilyen nem lesz.
Amikor megkínálják cigivel, egy kicsit haboz, de odalép és kivesz egy szálat. Ma nincs kedve jókislányosat játszani. Meggyújtja a pálcával és odalép Larina mellé, hogy közel legyen az ablakhoz.*
-Ohh, köszönöm drágám! Tudom, hogy büszke vagy rám és még mennyire leszel ezek után... ebben a két évben... *Kacsint egyet cinkosan, közben észreveszi, hogy Sátán a táskájában matat valamit és rágcsál. Cintó rögtön ugrik.*
-Sátán! Köpöd ki mindjárt! Az az ééén sütim! *Persze, védi a magáét. A mosómedvét elráncigálja onnan, majd a táskát bedobja a szekrénybe. A sütis zacsit kiveszi, de nem sok süti maradt benne.*
-Kééérsz? Anya specialitása, Sátánosan megrágva. *Ikszdé fejet vág, mindig is bolond volt. Nem is csoda, hiszen április elsején született.* Amúgy még mindig nem bírod Jamest? *Ő sosem akart többet a fiútól, barátságnál... viszont James igen, de nem járt sikerrel.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Szaturnusz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szaturnusz   Szaturnusz EmptyKedd Júl. 13, 2010 2:46 am

* Kíváncsian figyelte, hogy elveszi-e a cigit. Mikor meglátta, hogy kivett egy szálat a szemei felcsillantak. Ügyes az ő drága kis rokona, most annyira büszke rá, igaz már megvan rontva, de még nem eléggé. *
- Előre várom, hogy büszke lehessek rád. * Veregeti meg Cintó vállát, nagyos is bízik a lányban. *
- Köszi nem kérek. * Alig bírta kimondani a választ mert már sírva röhögött a mosómedve és Cinti produkcióján. Elég vicces látvány volt. *
- Nem az, hogy nem bírom, csak na ... nem ismerem még túlságosan ahhoz, hogy bírjam. Érted? * Cigit Larina kidobta az ablakon remélve, hogy nem esik bele senki nyakába. *


//Fagyás.//
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Szaturnusz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szaturnusz   Szaturnusz EmptySzer. Júl. 14, 2010 12:58 am

//Olvadozik ^-^ //

*Régen gyújtott már rá, nem bírta ki. Na igen... Lar-től tanult egy s mást, viszont mégsem annyira rontották meg... nem szeretné eltúlozni a dolgokat, viszont tényleg sok mindent próbált/tett már. A vállveregetésre csak elvigyorodik. Tudja ám, hogy Lar mennyire büszke lesz rá. Ezután jön a Sátános eset. Csípőre tett kézzel, durcásan néz az unokatestvérre.*
-Kinevetsz?! *Ez a durcás tekintet csak egy percig tart... aztán visszavetődik a másik lány mellé az ablakpárkányra és kifújja a füstöt. Végül bólint.*
-Értem ám. Amúgy... Az a hír járja, hogy James halálfaló. Valaki látta múltkor az uszodában rajta a jelet. Meg... komolyan volt valami a minisztériumi kiránduláson? *Ő mindig mindenről tud. Vannak neki jó kis forrásai, amit... még a legközelebbi barátai sem tudnak, hogy hogyan csinálja ezt.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Szaturnusz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szaturnusz   Szaturnusz EmptySzer. Júl. 14, 2010 1:05 am

* Csak komásan pislog ki saját fejéből, figyeli a hiperaktív Cintit. *
- Én? Hát ha te láttad, volna az előbbi produkciódat Sátánnal akkor te is röhögnél. * Őszintén válaszolt, mert tényleg vicces volt amit az előbb látott. *
- Hát bár csak igaz lenne. Kis halálfaló .. akkor már értenék mindent, és sokkal érdekesebb lenne maga az egész fiú. * Majd csak vállat von, nem túlzottan van oda James miatt. *
- Nem voltam a minisztériumi kiránduláson. Tudod, az a hely nem nekem való. * Huncut mosolyt idéz elő kissé már meggyötört arcáról. *
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Szaturnusz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szaturnusz   Szaturnusz EmptySzer. Júl. 14, 2010 1:12 am

-Jól van na! *Kidobja a cigicsikket az ablakon, majd visszavágja magát az ágyra. Kicsit megigazítja ajakpiercingjét, és kicsit oldalra döntött fejjel hallgatja tovább Lart. Valóban... James viselkedését mondjuk megmagyarázná... olyan furcsa néha.*
-Lehet. Mondjuk nagy nőcsábász. Engem is próbált egyszer-kétszer megfűzni, de... a-a. Nem jön be. És tudom, hogy mit akar. *Von vállat. Furcsa, de neki valóban nem jön be James. Úgy szereti, mint barátot, de másképpen nem. Amúgy meg gondolhatta volna, hogy Lar nem volt a kiránduláson.*
-Áhh, akkor te nem tudsz semmit. Mint mindig. *Most visszavág a lánynak. Egy pimasz mosoly jelenik meg az arcán, közben Sátánra veti a pillantását, aki az ágy alól éppen egy zoknit húz kifelé. Szemét forgatva visszanéz unokatestvérére.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Szaturnusz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szaturnusz   Szaturnusz EmptySzer. Júl. 14, 2010 1:27 am

- Tudom miről beszélsz. * Néha Lar csak úgy elgondolkozik, hogy az ő édes kicsi uncsitesója mennyire nem vágja még a férfiak szokásait, van még mit tanulnia e téren, de arra még van sok~sok ideje. *
- Ne tudok semmit? Ez csak nézőpont kérdése. Tudod édesem, nem lehet mindenki olyan kis pletyka fészek mint te. Bocsi, de ez van. Én nyíltan játszok. * Nézi az ügyetlen Sátánt, mintha csak a gazdáját látná. *
-Mit nem tudok? * Kíváncsian a lányra néz és közben odasétál az ágyhoz és leül. *


//fagyás//
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Szaturnusz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szaturnusz   Szaturnusz EmptySzer. Júl. 14, 2010 6:06 pm

//Vééége a jégkorszaknak ^^//

*Egy kis ideig elhallgat. Maga sem tudja miért... nem, nem sértődik be, hiszen Lar... mindig is ilyen volt és ilyen is lesz. Pletykafészek... összevonja szemöldökét és felül a párkányra amikor a másik lány lemegy onnan.*
-Nem vagyok pletykafészek. Csak jó forrásaim vannak... mindent tudok, ami készülőben van, lesz, volt... *Halálosan komolyan mondja. Oké, a halálfalókhoz semmi köze, de az alap. Nem is akarja, hogy köze legyen.*
-Semmit. Nem tudod mi volt a Minisztériumin, pedig majd kilyukad az oldalam, hogy megtudjam. Meg érdekel, hogy az igazgató bá' kiossza-e az iskolában lévő halálfalókat... mert ha igen, akkor James megszívtaaa! Repül a drááágaaa. *Nyújtja el a végén a szavakat. Kicsit fel van pörögve... túlzottan jó hatása volt az energiaitalnak.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Szaturnusz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szaturnusz   Szaturnusz EmptySzer. Júl. 14, 2010 6:21 pm

* Várta a megsértődést és a sok pattogást, de most nem az történt. Lehet hogy a kis csaj kezd megkomolyodni? Áh az én jelenlétemben ennek az esélye minimális. *
- Igen, tudom, hogy nem vagy pletykafészek. Csak kíváncsi vagy mindenre ami történik és szeretsz is tudomást venni róla. * Tudja milyen a kicsi Cintó, hisz már régóta ismerik egymást, szinte együtt nőttek fel. De ami igaz, az igaz, kiskorában nem volt ennyire kíváncsi, inkább hallgatag típus volt. *
- A kis kíváncsi. * Szemeim felcsillannak és folytatom tovább. *
- Hát hajrá vágják ki James-et nekem úgy sem hiányozna. * Hátra vágom magam az ágyon és a plafont nézegetem és néha rá~rá pillantok Cintóra is. *
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Szaturnusz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szaturnusz   Szaturnusz EmptySzer. Júl. 14, 2010 6:28 pm

*Megkomolyodni? Inkább csak kamaszodik... lázadó korszakát éli a drágám.*
-Pontosan! *Erősíti meg Lar kijelentését. Cintiát tényleg minden érdekli, szereti tudni mi történik körülötte... érdekes, ez ilyen és ez van. Sátánra pillant, éppen azt a megtalált zoknit kezdi el rágcsálni. Cintó venné el tőle, de nem teszi, mivel most perpillanat... lusta felkelni. Kipillant az ablakon, majd visszanézve Larre elmosolyodik.*
-Szerintem ha kivágnák... akkor is itt lenne a suliban egy ideig. Na mindegy, inkább hagyjuk Jamest. Megismertél valakit az elmúlt egy hétben? *Ez buta kérdés volt, mivel a válasz biztos, hogy igen. Alap... sokan vannak itt, bár Cintia nem szereti a kis nyafogós elsősöket. Inkább kerüli őket.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Szaturnusz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szaturnusz   Szaturnusz EmptySzer. Júl. 14, 2010 6:39 pm

- Tudtam én. * Ismét csak egy szolid mosollyal pillant Cintó felé. *
-Gondoltam... még a kivágás sem rázhatná le rólunk, ezt a gyökeret. * Vissza fogottan társalog Jémiről. *
- Ha hiszed, ha nem... nem találkoztam senkivel sem, mert alig voltam az iskola területén. Hogy is mondjam az elmúlt egy hétben városnézést tartottam. * Lassan de biztosan felkelek az ágyról odalépek a szekrényemhez és odatolok egy széket, mert már nagyon mocorognak benne a ruhák. *
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Szaturnusz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szaturnusz   Szaturnusz EmptySzer. Júl. 14, 2010 6:45 pm

-Nem fog felszívódni az tuti... *Ennyivel le is zárja a témát. Aztán figyelmesen végighallgatja Lart, hogy nem találkozott senkivel. Meglepő, vagy mégsem annyira? Elmosolyodik halványan ismét, kicsit kifelé bámul még az ablakon. Majdnem kiesik, kis híja van neki, de azért nem ül beljebb... nem... szereti a veszélyt és tudja: itt nem lehet baja abból, ha kiesik.*
-Hát ez van. *Von vállat, majd jót kuncog Lar produkcióján. Aztán felkel, felveszi Sátánt, lehetőleg nem zoknistól, és még egy ideig beszélgetnek uncsitesójával majd döntenek, hogy együtt elmennek Wilardba.*

//Kösze ^^//
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Szaturnusz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szaturnusz   Szaturnusz EmptyHétf. Júl. 19, 2010 1:30 am

* Az udvarról lassan jöttem fel mivel Cinti se valami sportember. Ledobom magam az ágyamra és várom, hogy a néha idegesítő rokonom elkészüljön. Mivel nem vagyok valami türelmes embert két perc után elkezdek torkom szakadtából ordibálni. *
- Cintia kész vagy már? * Nem várom meg a választ. Idegességemében felpattanok az ágyról oda mék a tükör elé és csak nézem magam még kész nem lesz Cintó. *
- Nekem mindegy, hogy mit csinálunk. De ha gondolod akkor elmehetnénk Hell City-be is. * Szemeim nagyra nyílnak és belegondolok, hogy milyen rég voltam már ott. *
-De végül is rajtad áll hova menjünk. Mondj valamit és az lesz. * Vissza ülök az ágyra és várom a csiga lassúsággal megegyezően öltözködő rokont. *


//Fagyi//
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Szaturnusz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szaturnusz   Szaturnusz EmptyKedd Júl. 27, 2010 12:23 am

//Olvad//

*Nem tart olyan túl sokáig neki az öltözködés, pont akkor lép ki, amikor Lar elkezd üvöltözni. Fekete nadrágban/oldalán lánccal, fekete-fehér tornacipő, egyik fűzője fekete másik fehér és egy piros póló fekete halálfejjel van rajta. Kezén több kiegészítő, nyakában egy nyaklánc. Halványan rámosolyog Larre.*
-Kész vagyok na! *Vágja neki a pizsamáját Larrnek, majd lepillant Sátánra.* Vigyük őt is magunkkal? *Neki éppen mindegy, ha nagyon kell akkor pórázra köti. Amúgy a mosómedve nem nagyon akar jönni, látszik rajta, hiszen bebújik az egyik üres ágy alá.*
-Hát ha nem nem. *Von vállat.* Amúgy, mi lenne ha elnéznénk csak Wilardba? Nincs kedvem olyan nagy felhajtásra. Elmehetnénk valahová ott... már az is szabályellenes. *Kérdőn pillant Larre, majd kinyitja a polcot, beteszi a pizsit aztán valahonnan legalulról kikotorászik egy doboz kék Pall Mall-t.*
-Nekem is van ááám. *Nevet fel, majd az ajtó felé bök, megvárja Lart, hogy mit mond.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Szaturnusz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szaturnusz   Szaturnusz EmptyKedd Júl. 27, 2010 12:39 am

* Mikor felém repül Cintia pizsamája kissé elmosolyodtam. Szerencsétlen rokonnak már megint idegrohama van. De, hát ezt már megszoktam az évek alatt. Soha sem volt komoly, ezért nem is vettem komolyan az ügyet. Minek? Ha szóltam volna neki, hogy ez nem volt szép lehet, hogy akkor sem fogta volna fel. Meg ez a pizsamás stósz nem volt túl nagy szám, majd legközelebb tőlem nagyobbat fog kapni. Hirtelen fejembe villan egy gonosz ötlet, szemem felcsillan és gonoszul nézek Cintóra. De most még nem csinálom meg, de ami késik az nem múlik. *
- Nem kéne. * Apró utalást teszek rá, hogy a kis sátáni dögöt ne vigyük magunkkal. De úgy látszik, hogy a rokon esze kitisztult és saját magától is rájött, hogy itthon sokkal jobb helye van. *
- Jó neked. * Csak ennyit tudok mondani a dugdosott cigarettára. *
- Nekem épp mind egy csak húzzunk el innen. Szóval jó lesz Wilard is. * Kisétálok az ajtón, Cinti természetesen követ, s elindulunk Wilárdba. *
Vissza az elejére Go down
Petrik Moon
Diák- Famine
Diák- Famine
Petrik Moon


Kor : 29
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 19
Tallérok : 0
Pontok : 0

Szaturnusz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szaturnusz   Szaturnusz EmptySzer. Dec. 28, 2011 8:45 am

Cinitával együtt megérkezünk a szobájához, és mindketten iszonyat KO-k vagyunk. Ezt szerintem elmondhatom az ő nevében is. Csábító ajánlatot mondott, elvileg ez a szoba egy kincses bánya és tele van piával. A szobába belépve, leülök Cinita ágyára, mivel másét nem akarom beszennyezni.
-Na akkor vedd elő az abszintot, addig betekerem.-
Mondom a lánynak és a bűvös pult ismét előkerül, és az eddig félig lévő pak kiürül. Az üres pak vissza kerül a zsebembe, majd kerül bele máskor is. Ismét a cigipapír és a dohány is előkerül na meg a csiga, és lám varázsoltam egy vicces cigit is, amit egyből begyújtok.
-Siess, mert nem marad.-
Ezzel a lendülettel el is kedzem szívni, sőt még a börtön slukot is bevállalom, ami egyből tüdőre megy. Egy kicsit krákogok is, de ez természetes, hisz a cigi fele már el is tűnt.
-A többi a tied, én gyorsan kivégeztem.-
Nyújtom a cigit, és most már biztos lehetek benne, hogy elveszi.
-Kétszemélyes házi buli. Ennél nincs is jobb. Proszit.-
Megiszom a maradék wiskymet, amit felhoztam és a poharat az éjjeliszekrényre teszem, reméljük nem marad ott.
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Szaturnusz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szaturnusz   Szaturnusz EmptySzer. Dec. 28, 2011 8:51 am

Csak betalálunk a szobába. Halvány mosollyal nyugtázom, hogy Rick megtalálja az ágyamat, bár nem is nehéz hiszem Sátán ott feküdt rajta. Közben levetem magamat a földre és az egyik ágy alól kihalászok egy üveg abszintet ami elég poros, tehát nem volt még se piszkálva, se fölbontva.
-Ezt szeptemberbe hoztam. Eléggé üt, még nem próbáltam. Haverom mondta, hogy négy pohártól teljesen kiütötte magát.
Én nem akarok belőle túl sokat inni, így is eléggé készen vagyok már. Leülök egészen közel Petrik mellé, odaadom neki az üveget had nyissa ki ő és én pedig elveszem tőle a vicces cigit, majd beleszívok egy kicsit nagyobbat. Az ablakhoz lépek, kinyitom félig hogy a füst azért kimenjen.
-Na, minden oké lesz így. Milyen az abszint? Megérezted az első korty után?
Huppanok vissza Rickhez, bár hasra fekszem az ágyon, nincs kedvem üldögélni. Nagy szemekkel nézek fel rá, amik egészen vörösek persze. Egy hamutálat húzok közelebb, a zsebemből kidobom a doboz rendes cigimet, majd miután elszívtam a füvet, elkérem az abszintos üveget és elvigyorodom.
-Na akkor b*sszunk be és élvezzük ki, hogy egyszer van egy évbe karácsonyi bál.
Bököm meg a fiút, majd kacsintok cinkosan és jól meghúzom az üveget. A reakcióra is kíváncsi vagyok, de mondjuk nem kéne széthányni a szobát. Jól érzem magamat, egyelőre.
Vissza az elejére Go down
Petrik Moon
Diák- Famine
Diák- Famine
Petrik Moon


Kor : 29
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 19
Tallérok : 0
Pontok : 0

Szaturnusz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szaturnusz   Szaturnusz EmptySzer. Dec. 28, 2011 12:41 pm

Már eléggé szédülök a sok piától, de még mindig ihatnékom van. Sosem ittam, úgy, hogy ne táncoltam volna, és a pia mindig úgy ment ki belőlem, hogy kitáncoltam, de lassan már tényleg nem tudom mit csinálok. Cintia elnyúlik az ágyon, majd ismét a piát emlegeti és meghúzza az abszintot is, amiből én sem maradok ki.
-Ez isteni finom. Khö.-
Köhögök egyet, érzem, ahogy a pia végigmegy a torkom. Az az égető érzés, nincs is nála jobb.
-És jó erős.-
Folytatom utólag, majd jön a részegedés szöveg, és hogy egy évben egyszer van karácsony, ami nagyon igaz. Befekszem Cintó mellé, de én nem hason, hanem háton.
-Teljesen igazad van, élvezzük ki a karácsonyt.-
Kortyolok bele az abszintba, ami tényleg erősnek bizonyul, hisz már most érzem a hatását. Leteszem az éjjeli szekrényre a piát, majd csípővel a lány felé fekszem féloldalasan, egyik kezem a fejem alá helyezve tartásnak, míg a másikat Cintó hátára helyezem, kissé simogatva a hátát. Ismét eljátszódom azzal a perverz gondolattal, amin a bálteremben is, de most a gondolat valahogy meg is valósul, vagyis elkezdődne megvalósulni. Néma csendben csak Cintót nézem, és ha sikerül elkapnom egy kacér mosolyát vagy bármit, akkor megpróbálkozom a csókkal is. Ennyi pia után már én sem tudom, mit teszem, talán most éjszaka tényleg a tóban kötök ki ezért, talán nem. Ha engedi a csókot, akkor folytatom és a nyelv témát is bevetem, és minél vadabban csókolok annál jobb.
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Szaturnusz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szaturnusz   Szaturnusz EmptySzer. Dec. 28, 2011 11:49 pm

Engem is éget az abszint, de nem szólok csak egy kicsit fancsali képet vágok hozzá. Azért utána még egy kortyot iszok belőle, és annyi. Rick le is teszi az éjjeli szekrényre, én pedig elveszem a cigimet, és rágyújtok. Kiteszem úgy, ha a fiú is akar, akkor vehet belőle. Apró köröket kezdek formálni, miközben persze még mindig ki vagyok terülve az ágyon.
-Jah, erős. Ennyitől simán kiütöd magad. Jóféle.
Vigyorodom el miközben bólogatok a karácsony kiélvezésére. Kicsit elmerengek a dolgon, hogy ugyan mivel lehetne még jobbá tenni ezt az estét, de igazából fogalmam sincs. Most ép fejjel sem tudok gondolkodni. Oldalra vetem pillantásomat amikor odafekszik mellém. Halványan elmosolyodom, hirtelen nem is tudok mit mondani. A keze nem zavar egyáltalán, sőt...
Szívok egy slukkot a cigiből, majd a füstöt ráfújom és kicsit... cinkos kacsintást és mosolyt vetek felé. Ő ezt láthatóan kiélvezi, hiszen megcsókolna. Engedem a dolgot, őszintén szólva nem tudok ellenkezni mert most ezt kívánja a szervezetem. Pasim jelenleg nincs, úgyhogy félnivaló semmi. Hagyom hogy vezessen, persze hevesen csókolom vissza én is. A cigit beleteszem a hamutálba, az arrébb tolom, majd közelebb húzódom hozzá, miközben én is az oldalamra fekszem. Egyik kezem a nyaka köré fonom. Ez az a dolog, amivel engem is be lehet gyengíteni. Egyelőre nem is hagyom abba. Kezem a nyakáról elindul lefelé, végigsimítok a mellkasán...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szaturnusz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szaturnusz   Szaturnusz Empty

Vissza az elejére Go down
 
Szaturnusz
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Északi torony-
Ugrás: