Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapLengston ház EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Lengston ház Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Lengston ház EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Lengston ház EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Lengston ház EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Lengston ház EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Lengston ház EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Lengston ház EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Lengston ház EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Lengston ház EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Lengston ház EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Lengston ház Vote_lcapLengston ház Voting_barLengston ház Vote_rcap 
Kim Kaguya
Lengston ház Vote_lcapLengston ház Voting_barLengston ház Vote_rcap 
Ted Forrester
Lengston ház Vote_lcapLengston ház Voting_barLengston ház Vote_rcap 
James Miller
Lengston ház Vote_lcapLengston ház Voting_barLengston ház Vote_rcap 
William Quentin Watson
Lengston ház Vote_lcapLengston ház Voting_barLengston ház Vote_rcap 
Sindy Logan
Lengston ház Vote_lcapLengston ház Voting_barLengston ház Vote_rcap 
Hannah McDowal
Lengston ház Vote_lcapLengston ház Voting_barLengston ház Vote_rcap 
Chris Martines
Lengston ház Vote_lcapLengston ház Voting_barLengston ház Vote_rcap 
Solaria Luthia
Lengston ház Vote_lcapLengston ház Voting_barLengston ház Vote_rcap 
Daniel Reed
Lengston ház Vote_lcapLengston ház Voting_barLengston ház Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Lengston ház

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lengston ház Empty
TémanyitásTárgy: Lengston ház   Lengston ház EmptyHétf. Május 24, 2010 6:48 am

Cassy "otthona"
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lengston ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lengston ház   Lengston ház EmptyHétf. Május 24, 2010 7:41 am

*A ház elé ér lassan a fiúval.*
- Valamit ami remélem tetszeni fog neked. * titokzatoskodott tovább a nő, majd megállt, és pálcájával feloldotta a védőbűbájokat. *
- Ha jó leszel, és később lesz annyi energiád, akkor igen. * vigyorodott el kedvesen, majd a nyitott kapunk át belépett az előkertbe, és intett a fiúnak hogy kövesse nyugodtan.*
- De nem látja nem? Akkor meg hol a probléma? * kérdez vissza a cigis dologra. Őt aztán nem zavarja. Néha ő is szokott cigizni.*
- Méghozzá milyen kényelmes alvós maci. Azon tűnődtem, hogy megtartalak hosszútávon. * vigyorog és belép a házba.*
- Hát üdv nálam. -*köszönti a fiút, és körbemutat. A földszinten van a konyha, egy előszoba és egy nappali és egy fürdő, az emeleten van két hálószoba, egy iroda helység, és egy fürdő. Mihelyst beléptek egy fiatal 23 év körüli fiú kerül eléjük. Hosszabba haja mint Willnek, olyan hátközépig érő, és ragyogó zöld szemei vannak. Karcsú vékony alkata, kidolgozott, de nem túl izmos felsőtesttel. *
- Ő itt Demon. Tavaly fogtam, azóta velem van. Amolyan házirabszolga. * kommentálja a dolgot a nő, majd a fiúra pillant.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lengston ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lengston ház   Lengston ház EmptyHétf. Május 24, 2010 7:54 am

- Remélem is, hogy megtartasz...
*William eleinte áhítattal néz meg mindent, ám mikor a huszonhárom év körüli fiú, elkomorodik. Sötét pillantással figyeli a másikat, majd hallgatja Cassyt, de látszik, hogy nem tetszik neki ez a meglepetés. Kezei ökölbe szorulnak, fogait kivicsorítja, térdeit kicsit meghajlítja. William életében először féltékeny. Ez a srác itt élhet Cassyvel, láthatja minden nap, még ha rabszolga is.*
- Én ezerszer jobb vagyok ennél a patkánynál... Ő nem érdemli meg, hogy minden nap itt legyen veled...
*Mondja, és látszik, hogy legszívesebben nekiesne a másiknak, hogy puszta kézzel tépje darabokra.*
- Legszívesebben megölném ezt a senkiházi fattyút...
*Ekkor torkából mély, farkasmorgásra emlékeztető hang tör föl, mit fogaival szűr meg. Williamben feltörni készül a vadállat, hogy újra olyan legyen, mint mikor Cassy először látna. De mintha várna valamit... És Cassy talán rájöhet, hogy tőle vár engedélyt...*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lengston ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lengston ház   Lengston ház EmptyHétf. Május 24, 2010 8:02 am

*Mégsem volt olyan jó ötlet. Hiába, ő is csak ember. Odafordul Demon felé, és megszólal.*
- Menj most fel a szobádba. * majd mikor Demon elment visszafordul a fiúhoz. Nem igazán érti mi baja, csak mikor az ki is mondja. Hát, erre nem készült hogy Will az első alkalom után ennyire féltékeny lesz.*
- Ezerszer jobb, remek, és hol voltál az elmúlt két évben ezerszer jobb? Kellett mellém valaki aki rendben tartja a házam, amíg nem vagyok itt. És ő megfelelt a célnak. *csattant fel a nő élesen, nem tetszett neki hogy a fiú visszazuhant állatias szintjére. Nem ijedt meg tőle, de nem is szívlelte túlzottan*
- Nem, nem vérengzhetsz! *szólt rá, mikor a fiúból tényleg kitört az állat.*
- Ezt most hagyd abba ha nem akarsz ketrecben kikötni. Nem szeretem az állatokat. * fordul meg a nő, és sebbel lobbal kiviharzik a konyhába. Tudta, hogy Demon főzött, ahogyan mindig is tette, és lám, meg is találta az eltett ételt.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lengston ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lengston ház   Lengston ház EmptyHétf. Május 24, 2010 8:13 am

- Hol voltam az elmúlt két évben? Miért nem kerestél? Vagy mikor megjöttem, miért nem küldted el?
*Kiabálja utána Will dühösen.*
- Vagy én is csak egy kósza játék vagyok neked? Egy idióta kölyök, akivel most elszórakozol, és ha már nem látod hasznomat, kivágsz a kukába? Tán nem lehetek féltékeny?
*Ezzel dühösen bele akar öklözni a falba, de megfékezi magát az utolsó pillanatban, elvégre ez Cassy háza. Nem tudja mit kezdjen magával, legszívesebben lelépne, vagy felmenne, és kitörné a srác nyakát, de mindkettővel elveszítené a nőt. Inkább csak áll, és fortyog saját dühében, nem tudva, hogy mihez kezdjen. Leür a lépcsőre, és kezeibe temeti arcát. Nincs neki ehhez életereje...*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lengston ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lengston ház   Lengston ház EmptyHétf. Május 24, 2010 8:23 am

*A konyhában tevékenykedik, és hallgatja a fiú dühöngését. Majd egy bögre teával a kezében visszasétál és az ajtófélfának támaszkodik. Onnan figyeli a dühös fiút.*
- Figyelj, két éve azt sem tudtam hogy élsz kölyök. Életemben először abban a sikátorban láttalak. Eddig oké? Nah már most. Ha már itt tartunk, mennyire komoly egy kamaszfiú rajongása egy olyan nő iránt mint amilyen én vagyok? * kérdezi kissé keserűen, miközben csendesen elsorolta a tényeket, próbálván megbékíteni a fiút.*
- Nem csak kósza játék vagy. Akkor nem lennél itt. És mióta megismertelek, nem jártam itthon, szóval nem találkoztam Demonnal sem. *magyarázza de közben meg esze ágában sincs megválni a jól bejáratott szeretőjétől. Maximum átmenetileg máshol szállásolja majd el. Nah de erről Willnek, már nem kell tudnia.*
- Féltékenynek lehetsz féltékeny, de mész vele előrébb. Szóval akár meg is nyugodhatnál, és tölthetnénk az időnket kellemesebben is, mint veszekedéssel. * szólal meg kis hallgatás után, és egy másik csészét nyújt a fiú felé. Erős tea van benne.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lengston ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lengston ház   Lengston ház EmptyHétf. Május 24, 2010 8:30 am

*William elfogadja a teát, de fejében dübörögnek a fogaskerekek.*
- Mennyire komoly egy kamaszfiú rajongása egy magadfajta nő iránt?
*Kérdi, egy húzásra megissza a teát, és leteszi maga mellé a lépcsőre.*
- Legalább tudom, hányadán állunk, és mennyire veszel komolyan. Nem csak kósza játék vagyok, de nem veszel komolyan. Kicsit paradox amit mondasz, nem gondolod?
*Ezzel feláll.*
- Már nem vagyok féltékeny, már rohadtul dühös vagyok. Tölthetnénk az időt kellemesebbel is, mint veszekedéssel, ha nem tudnám, hogy egy másik pasi lakik veled. Az ég szerelmére, mit hiszel rólam, hogy hülye vagyok? Velem a megismerkedésünk napján ágyba jöttél, vajh két év alatt hányszor táncoltátok a kéj táncát Mr. Furkóval?
*Kérdi, és elindul az ajtó felé.*
- Tudod én komolyan vettelek téged mint nőt, mint mentort, mint szeretőt, és ezt igyekeztem jelezni is. De ha nem tudod viszonozni a tiszteletet, amit feléd mutatok, akkor azt hiszem nincs közünk egymáshoz.*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lengston ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lengston ház   Lengston ház EmptyHétf. Május 24, 2010 8:39 am

- Ne várd tőlem hogy egyből tudjam mennyire komolyak a szándékaidat. Múltkor láttalak meg először, és bejött a stílusod, Jobban mint másé. Ezt azt hiszem világossá tettem amikor ágybe mentem veled, vagy nem? * vág vissza hasonlóan kedvesen.*
- Nem vagy kósza játék, és igen komolyan veszlek olyan szempontból, hogy mesterien bánsz a testeddel, és a partneredével, de ezen kívül egyeltalán nem ismerlek. Nem kell elhinni amit mondok, el lehet menni, de akkor onnantól kezdve ... mindegy. * kezdi el mondani de félúton megáll. Ha ennyire nem értik amit mond akkor felesleges tépnie száját.*
- Én komolyan veszlek Will, de a múltamat nem tudom kitörölni az életemből. Igen lefeküdtem vele, nem is egyszer, hanem sokszor, és kurva jó volt. De aztán jössz te berobbansz az életembe, mint egy meteor, és onnantól kezdve neked kell lenned az egyetlennek az életemben? Én még tartom az ajánlatot, hogy tanítalak, és a mentorod legyek, ettől teljesen függetlenül. De ha te úgy érzed hogy mellőzlek, hogy nem mutatok irántad tiszteletet, akkor igazad van nincs miről beszélnünk. Végső soron én csak egy halálfaló kurva vagyok, aki minden szembejövővel lefekszik nem? *kérdezett vissza a nő, de nem állította meg az ajtó felé igyekvő fiút. Nem akarta elveszteni, nem akart vele veszekedni, de úgy látszik, a sors máshogy akarta, és elvette tőle Willt is mint oly sok mást. Már épp kezdte megszokni a helyzetet, erre tessék. A szerencséje a pasikhoz... nem túl nagy.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lengston ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lengston ház   Lengston ház EmptyHétf. Május 24, 2010 8:49 am

- Tudod az egész helyzetből annyit vártam, hogy kimondd a "Sajnálom", a "Bocsánat" vagy a "Ne haragudj" szavakat. Tudod, nekem egy mocskosul sz*rul esik, és nem akartam, hogy így legyen.
*Áll meg Will, még mielőtt kinyitná az ajtót.*
- Az ég szerelmére, én mióta megismertelek, nem tudok másra gondolni... És mit hittél, csak úgy eltűnök az életedből egy éjszaka után? Hát nem, ne reménykedj. Nem azt várom, hogy én legyek az életedben az egyetlen. De azt talán reméltem, hogy én leszek az életedben a legfontosabb.
*Mondja, és közben remegni kezdenek kezei, maga sem tudja miért.*
- Tudod, azzal, hogy megismertük egymást, mindkettőnk élete megváltozott. Legalábbis én így gondoltam. Nem hülyítem a csajokat, nem érdekelnek, nem foglalkozom velük. Nekem a nő te vagy. Tudom, én csak egy tizenhét éves kis senki vagyok, akinek nem lényegesek a gondolatai. Sejtettem, hogy lesz valaki, akire fel tudsz nézni, és egyszer elvesz tőlem. De hogy eldicsekedj azzal, hogy van egy játékszered, akivel ágyba bújsz... Nem hittem, hogy ennyire értéktelen vagyok. Lehet, hogy velem van a baj, de úgy gondoltam, hogy amíg nálam jobbat nem találsz, velem leszel, és ha találsz, képes leszel a szemembe mondani. Nem érdekel, mi volt veled a múltban, mert azzal, hogy beléptem, megváltozott minden. Tudod mikor ma idejöttem, arra akartalak kérni, had költözzek ki a Wilianből, ide, hozzád, hogy mindig veled legyek. Szóval döntsd el, mit és kit akarsz, és tartsd magad ahhoz. Ha mellettem döntesz, akkor az a paraszt maradjon csak házicseléd, és ne legyen szerető. És ha lehet, most dönts, mert baszott meleg ez a kabát.
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lengston ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lengston ház   Lengston ház EmptyHétf. Május 24, 2010 9:03 am

*Felsóhajt. Az élete tiszta macera, ezen nincs mit szépíteni.*
- Sajnálom, sajnálom hogy nem szoktam ilyen helyzetbe kerülni, és nem tudom mit is kellene mondanom. * szólal meg halkan, kicsit talán szégyenkezve. Legalábbis az arcán lévő picike piros folt ezt mutatja.*
- Nem hittem hogy eltűnsz, nem is akarom hogy eltűnj. Nem hazudok, sokat jelentett nekem az az éjszaka, és nem szeretném hagyni elveszni a semmibe. Nagyon régóta nem volt ilyen jó senkivel, és fontosnak tartalak az életemben. Egy olyan személynek, akit nem csak egy éjszakáig érdeklek. *sétál oda a lépcsőfeljáróhoz, és ül le az egyik lépcsőfokra.*
- Én is úgy gondolom, valami megváltozott. Nem tudnám megmondani hogy mi de valami, ami fontos. Nem vagy senki, korodhoz képest érett férfi vagy, amit be is bizonyítottál. Benned olyan láng lobog, ami eddig senkiben. Nézd el nekem hogy elsőre nem tudlak hova tenni emberilag, de nem szeretnélek elveszíteni. *folytatja a beszédet, bár már kicsit fáradtan. Nem szereti az ilyen kényes helyzeteket.*
- Ha még mindig itt szeretnél maradni, maradj, örülnék neked. ÉS, nem ha itt maradsz, akkor Demon csak itt lesz, mint egy jó házvezetőnő. Elég egyértelmű hogy döntöttem? * érdeklődik, kissé félredöntött fejjel.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lengston ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lengston ház   Lengston ház EmptyHétf. Május 24, 2010 9:08 am

*Will elgondolkodik, majd ledobja a kabátját a földre.*
- Igen, elég egyértelmű a döntésed.
*Mondja, ezzel odalép Cassyhez, és szenvedélyesen megcsókolja, miközben kezeivel végigsimít a nő nyakán. Végül hátrébb lép.*
- Nos, akkor most mit csináljunk? Gondolom le akarod adni a feszültséget, szóval kérlek... Kezdd el tanítani a Cruciatus átkot. És nyugodtan tarts rajtam bemutatót.
*Mondja mosolyogva, és leveszi pólóját is. Izmos, szálkás felsőteste így előbukkan, amire Will még rá is tesz egy lapáttal azzal, hogy nyújtózkodik egyet, majd végigropogtatja ízületeit.*
- Itt akarsz hozzákezdeni, vagy menjünk máshová? Vagy van jobb ötleted?
*Kérdi még mindig békésen mosolyogva.*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lengston ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lengston ház   Lengston ház EmptyHétf. Május 24, 2010 9:33 am

*Halvány mosoly jelenik meg a szája szegletében.*
- Akkor jó. * viszonozza a csókot hasonlóan szenvedélyesen a csókot, és kezét becsúsztatja a póló alá.*
- Hát én nem vagyok feszült, de megtaníthatom a Crutiatust. * mosolyodik el a nő, és mikor a fiú éppen az izmait nyújtóztatja, Cassy fejében egy másik test rémlik fel. Hogy megfeledkezzen azokról a zavaró gondolatokról egy pillanat alatt előrántja a pálccáját, és már mondja is.*
- Crucio * tesz a pálcával egy kört a fiú szíve felé mutatva.*
- Az a lényeg hogy az ellenfél szívére célozva tegyél egy félkör majd egy körkörös mozdulatot. * szünteti meg az átkot.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lengston ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lengston ház   Lengston ház EmptyHétf. Május 24, 2010 9:37 am

*William felkészül, megfeszíti minden izmát, úgy várja a Cruciatus átok hatását, majd Cassy kimondja a varázsigét, és... Semmi. Egy kis csiklandozást érez, de mást nem. Ránéz a nőre, és felhúzza szemöldökét.*
- Ennyi? Most komolyan, ettől üvöltenek az emberek?
*Kérdi elgondolkodva, majd körülnéz, hátha van valami légy, bogár, ami berepült az útba. De semmi... Elgondolkodva ül le Cassy mellé.*
- Tehát kicsikör, Cruci, és lesz csiklandozás... Ez baromi jó... És ezzel tényleg dolgoznak halálfalók?
*Kérdi hitetlenkedve.*
- Lehet ki kéne próbálnom a takarítónődön...
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lengston ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lengston ház   Lengston ház EmptyHétf. Május 24, 2010 9:48 am

*Kissé felhúzza a szemöldökét, mikor a fiú nem kezd üvölteni aztán eszébe jut valami. Hogy a fiút három évig kiláncolva tartották, és lehetséges hogy immunis erre.*
- Igen ettől. Neked valahogy immunitásod van rá, ami ugye sokszor jó. És a legtöbb emberen igen fájdalmasan érvényesül ez az átok. *mikor a fiú mellé ül puszit nyom az orrára.*
- Ahha, nem nehéz. És igen, tudod a legtöbb embernek pokoli kínokat okoz.* flelei, majd kissé felvonja a szemöldökét.*
- Rajtam próbáld ki. * áll fel, és lép kicsit távolabb a fiútól.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lengston ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lengston ház   Lengston ház EmptyHétf. Május 24, 2010 9:57 am

*Will elgondolkodik, majd előhúzza pálcáját. Bizonytalanul néz Cassyre, végül pedig megszólal.*
- Öhm... Én nem akarok neked fájdalmat okozni... Szóval előre is sajnálom, ha működne a dolog... De legyen...
*Mondja, ezzel hatalmas levegőt vesz. Szemei elsötétülnek, hangja remegve tör elő tüdejéből, mozdulata kicsit bizonytalan.*
- Crucio!
*Kiáltja el, ahogy a megfelelő mozdulatot elvégzi, és figyeli a hatást. Ha Cassy összeesne a fájdalomtól, Will eldobja pálcáját, és odaugrik, átölelve szeretőjét.*
- Jól vagy?
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lengston ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lengston ház   Lengston ház EmptyHétf. Május 24, 2010 10:01 am

*Aggodalomra semmi ok, mert nem történt semmi.*
- Drágám, kicsit határozottabban mondd ki a varázsigét, és ne akkora ívben lengesd a pálcád, nem forgalmat irányítassz. * lép a fiú háta mögé és megfogja a fiú pálcás kezét. És lassan elkezdi vezérelni hogy hogyan kell.*
- CSak összepontosíts, ne remegjen a kezd se a hangod. És nyugodj meg, voltak nagyobb fájdalmaim is már ennél. Szóval ne fogd vissza magad. * nyalintja meg a fiú fülét, és visszasétál előre.*
- Még egyszer.
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lengston ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lengston ház   Lengston ház EmptyHétf. Május 24, 2010 10:06 am

*A szenvedély lángja fellobban Williamben, és valamiért úgy érzi, hogy a nő talán még élvezné is a dolgot. Minden porcikájával, minden zsigerével, minden gondolatával akarja, hogy sikerüljön. Újra megmozdítja a pálcát, ezúttal jóval kisebb kört leírva, egyenesen Cassy szíve felé, és közben halk, ördögi, rekedt hangon megszólal, miközben sátáni vigyor ül ki arcára.*
- Crucio...
*Mondja, ám ezúttal nem ugrik oda a nőhöz semmiképp. Mereven áll, és ha sikerrel jár, élvezettel nézi az alkotását, ha viszont nem, akkor újabb tanácsokat vár mentorától.*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lengston ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lengston ház   Lengston ház EmptyHétf. Május 24, 2010 10:12 am

* Valami sokkal jobban sikerülhet mert az átok sikerül. Cassy halkan felnyög de más nem történik. Minden porcikáját görcs szaggatja, de a Leader mellett megtanulta h ne mutassa ki az érzelmeit.*
- Nah ez szép volt. Mondtam h menni fog nem? * mosolyog mikor megszűnik az átok, és villámgyorsan mozdul.*
- Levicorpus. * és a fi fejjel lefelé lóg a levegőben.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lengston ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lengston ház   Lengston ház EmptyHétf. Május 24, 2010 10:16 am

- És most ez mi? BÜntetést kapok, amiért sikerült?
*Kérdezi, majd elrakja pálcáját.*
- Lehetne, hogy leraksz? Ez így baromira nem kellemes, és szívesebben venném, ha dicséretként csókot és ölelést kapnék, nem agyvérzést. Szóval tegyél le, míg szépen mondom.
*Mondja Will mosolyogva, és közben körbepillant.*
- Vagy kénytelen leszek az új tanulmányaimat kipróbálni a takarítónődön.
*Fenyegetőzik még mindig mosolyogva, majd megrázza vörös loboncát.*
- Kéne hajat mosnom...
*Gondolkodik el.*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lengston ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lengston ház   Lengston ház EmptyHétf. Május 24, 2010 10:22 am

*Elmosolyodik és megrázza a fejét.*
- Nem ez nem büntetés. de mindig készen kell állnod a további támadásokra. Ezt nem fogom elmondani túl gyakran. * azzal leteszi a fiút.*
- Tessék le vagy rakva, légy elégedett. * teszi le és lép közelebb a fiúhoz, megborzolva annak haját.*
- Hát lehet hogy nem ártana egy hajmosás. *jegyzi meg ő is, majd kissé komolyabban Willhez fordul.*
- Most komolyan, ha itt maradsz akkor kénytelen leszel együtt élni a házicicával is. Ne terrorizáld, és akkor mindent megcsinál neked. Istenien főz ami azt illeti. * jegyzi meg majd a fiúnak gondolkodási időt sem adva, átkarolja a nyakát, és finom nógatásként vonszolni kezdi felfelé a fürdő irányába.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lengston ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lengston ház   Lengston ház EmptyHétf. Május 24, 2010 10:27 am

- Jó, rendben... De akkor beköltözhetek? Mert akkor holnap elmegyek a cuccaimért, és elhozom őket arról az Istenverte zombiképzőből... Amúgy megígérem, nem terrorizálom a kis gyufaáruslányt, amíg nem ő cseszi el végérvényesen a kedvem. De ha mégis, ígérem, hogy egy nap után már csak Lindának fogjuk szólítani. Amúgy hol találtad ezt a szerencsétlent? Mert elég hülyén néz ki...
*Mondja William, lassan engedve a noszogatásnak. Mikor beér a fürdőbe, megengedi a vizet, majd levetkőzik, akár bent maradt Cassandra, akár nem.*
- Te is be akarsz szállni?
*Kérdi, ha Cassy bent maradt, majd beül a vízbe.*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lengston ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lengston ház   Lengston ház EmptyHétf. Május 24, 2010 10:32 am

* Válaszol a kérdésekre.*
- Persze, megkapod a mellettem lévő szobát, a cuccaidnak, de úgyis velem alszol majd nemigaz?* kérdezi kedvesen, majd kissé elgondolkozik.*
- Ne bánts, szelíd gyerek az. Am hülyén fog hangzani, de szó szerint pofára estem benne. Két éve, volt egy kellemetlen találkozásom a drágalátos Alexel, és miközben menekültem belém szaladt a kölyök. Ő is menekül a stricije elől. Nekem meg megtetszett és hazahoztam. Letisztáztuk a szerepeket, és azóta velem van. Én vigyázok rá, ő meg karban tarja a lakásom, főz, mos, takarít. * meséli, és figyelemmel kíséri míg a fiú levetkőzik. Mikor a fiú bemászik a vízba, ő is ledobja a ruháját, és csatlakozik.*
- Türelmetlen vagyok.
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lengston ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lengston ház   Lengston ház EmptyHétf. Május 24, 2010 10:37 am

- Légy türelmes, vagy hamar elveszel egy szembe robogó auror miatt!
*Viccelődik olyan stílusban, mintha Cassy valami kisdiák lenne, ő pedig a bölcs tanárbácsi, majd magához húzza a nőt, és masszírozni kezdi a hátát.*
- A szemközti szoba a cuccaimé, az ágyad fele az enyém... Ez tetszik... De mindezt mivel hálálhatnám meg? Merthogy egy dolgot megtanultam: Mindennek ára van ebben a világban, és gondolom nem a két szép szememért kapom meg mindezt.
*Mondja a fiú, és közben elkezdi csókolgatni a nő nyakát.*
- Szóval? Nekem mi lesz a feladatom a házban? Amúgy ha kell, be tudok szállni bármibe, pénzem van...
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lengston ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lengston ház   Lengston ház EmptyHétf. Május 24, 2010 10:58 am

*Már nem.*
- Nem hiszem.*nevet fel, majd masszázsra felnyög. Határozottan jól esik neki. Erős keze a fiúnak de most kell is.*
- Nem jó elosztás? Nekem tetszik. Hát mivel hálálhatod meg? Maradj velem, úgy értem tanítalak meg minden, és jössz velem. Mármint gyűlésekre, meg minden. *mondja a nő kedvesen.*
- A házban csak annyi feladatod lesz, hogy ne tégy kárt Demonban és ne szemetelj. * ismerteti a nő a szabályokat. Aztán kiszáll a kádból, maga köré csavar egy törülkőt, majd Willre néz.*
- Gyere, menjünk aludni. *csalogatja a fiút maga után.*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lengston ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lengston ház   Lengston ház EmptyHétf. Május 31, 2010 6:48 am

*Ma egész nap nyugtalan, de hogy mi baja, maga sem tudná megmondani. Csak nincs jó napja, kedvtelenül ücsörög a nappaliban a kanapén. Még Demon sem tudta jobb kedvre deríteni, pedig a kedvencét főzte. Nem tudja miért, rossz előérzet, mintha történt volna valami, ami fontos, de nem feltétlen jó. Ilyen zavaró gondolatokkal küzdve, lépett a konyhába, ahol nekiállt egy forró teát csinálni, mindenféle extrával. Demon pedig lepihent fennt a szobájában.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lengston ház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lengston ház   Lengston ház Empty

Vissza az elejére Go down
 
Lengston ház
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Cassandra Lengston

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: Lakónegyed-
Ugrás: